Yarış Başlama Saati: 21:38 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DANCERS GHOST (ON)
3y d g
54.00
SAHIN CIVACI
EILEEN GILBERT
W.P. GRACEY
1
73
55-2731
20
0
2
MEYER (ON)
3y d g
54.00
RAFAEL MANUEL HERNANDEZ
GABE GROSSBERG
MARK E. CASSE
2
79
4124-42
37
0
3
ZEPHAN (ON)
5y k g
55.50
LUIS CONTRERAS
MALTA MANORS STABLES
SYLVAIN PION
3
69
44476-0
84
0
4
ENGLISH CLASSIC (ON)
6y d g
55.50
DARRYLL P. HOLLAND
B AND C DELIVERY
ANGUS BUNTAIN
4
82
866-642
23
0
5
MATINEE (ON)
3y d g
54.00
STEVEN BAHEN
CHRIS HARRIS
RACHEL HALDEN
5
76
0-15
37
0
6
GREEN FLEET (ON)
4y d g
55.50
JUSTIN STEIN
SOLI MEHTA AND PARTN
KEVIN ATTARD
6
83
48-9214
20
0
7
HAVE A SOUPER DAY (ON)
3y d g
54.00
SKYE CHERNETZ
ROBERT P. TILLER
ROBERT P. TILLER
7
79
312604
6
0
8
MAMBOINTHEFOREST (ON)
5y d g
55.50
KEVEH NICHOLLS
PHILLIP LANNING
RONALD H. SADLER
8
78
43-4285
20
0
9
ORAZIO (ON)
3y a g
54.00
DAISUKE FUKUMOTO
P413 RACING
ALEXANDER F. MCPHERSON
9
74
92-2331
22
0
10
INSIDER TRADING (KY)
4y k g
55.50
DAVID MORAN
COLEBROOK FARMS
ASHLEE BRNJAS
10
63
1575-84
23
0
11
FINALIST (FL)
3y d g
54.00
EMMA-JAYNE WILSON
JOHN C. OXLEY
MARK E. CASSE
11
79
3563-43
56
0
12
ARGENTIUM (ON)
5y d g
55.50
LEO SALLES
SHORTSTOP STABLE
JUDITH R. POTTINS
12
82
536-483
20
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:11
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COMMANDER TOM (ON)
2y k d
51.50
HANNAH R. TWOMEY
THOMAS O'KEEFE
THOMAS O'KEEFE
1
62
42
16
0
2
I'M THE SHERIFF (ON)
2y d d
53.50
JASON HOYTE
NORTHERN DAWN STABLE
KRISTA GAIL COLE
2
64
4
48
0
3
PASSTHEPUDDINPLEAZ (ON)
2y d d
53.50
SIMON P. HUSBANDS
SILVER DUCK RACING S
SUZANNE M. DRAKE
3
64
6
14
0
4
SECRET RESERVE (ON)
2y d d
54.00
LEO SALLES
CARLO D'AMATO STAC
MICHAEL MATTINE
4
0
0
0
5
IDENTITY THIEF (ON)
2y d d
54.00
STEVEN BAHEN
COLEBROOK FARMS
ASHLEE BRNJAS
5
0
0
0
6
MAXIMUS MOMENTUS (ON)
2y d d
53.50
RAFAEL MANUEL HERNANDEZ
JOEY GEE THOROUGHBRE
TERRY W. BROOKER
6
63
57
13
0
7
LONGANDSHORTOFIT (ON)
2y a d
53.50
JUSTIN STEIN
BUTTIGIEG TRAINING C
PAUL M. BUTTIGIEG
7
0
0
0
8
TIZ ROMANTIC (ON)
2y d d
53.50
LUIS CONTRERAS
IVAN DALOS
MICHAEL P. DE PAULO
8
0
0
0
9
JOCULARITY (ON)
2y a d
54.50
SUNNY SINGH
COLEBROOK FARMS
ASHLEE BRNJAS
9
0
0
0
10
ONE THOU (ON)
2y d d
53.50
KEVEH NICHOLLS
ANTHONY MAYNARD
RANDY O. THOMPSON
10
0
0
0
11
MAAKWA (ON)
2y k d
54.00
LARRY MUNOZ
OLD OREGON TRAIL STA
SHANA LOPEZ
11
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:44
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MR. DIFFLEY (ON)
4y k g
55.50
EMMA-JAYNE WILSON
THE ESTATE OF GUSTAV
MICHAEL KEOGH
1
80
625-143
48
0
2
FAST NEGOTIATIONS (FL)
5y d g
55.50
RAFAEL MANUEL HERNANDEZ
ENTOURAGE STABLE
ROBERT P. TILLER
2
80
67925-2
72
0
3
SANDY BAY (ON)
5y a g
55.50
PATRICK HUSBANDS
TEC RACING
MARTIN DREXLER
3
83
417-115
13
0
4
AUBURN HILLS (ON)
3y a e
54.00
LUIS CONTRERAS
GRANDVIEW EQUINE, CH
JOSIE CARROLL
4
79
32-2136
56
0
5
DANI'S VICTORY (ON)
6y k g
55.50
DAISUKE FUKUMOTO
FOXCROFT RACING STAB
JOHN CHARALAMBOUS
5
85
1125-31
34
0
6
ENTRY TO HEAVEN (ON)
3y a g
55.00
DAVID MORAN
STRONACH STABLES
MICHAEL J. DOYLE
6
75
71
34
0
7
FOUR ACES HIGH (ON)
4y d g
55.50
STEVEN BAHEN
CHRISTINE D. WEBER-G
JAMES J. SMITH
7
74
25-8153
13
0
8
BEN LOMOND (ON)
6y a g
55.50
KAZUSHI KIMURA
ROBERT P. TILLER
ROBERT P. TILLER
8
85
3-47351
23
0
9
BEXAR (TX)
3y a g
54.00
JUSTIN STEIN
TONY CAPIN
PAT PARENTE
9
85
13211
41
0
10
ALICIA'S KID (ON)
5y d g
56.00
LEO SALLES
MALTA MANORS STABLES
SYLVAIN PION
10
82
82-2514
16
0
11
DETROIT STEEL (IRE)
6y k a
55.50
SIMON P. HUSBANDS
PHILIP D. BUDHOO
JENNIFER SHAFER
11
61
990-086
13
0
12
CASH DIVIDEND (KY)
5y d g
55.50
JUSTIN STEIN
BARRY RYAN S. KERB
DENYSE MCCLACHRIE
12
88
3715-12
23
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:17
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BALLROOMS OF MARS (ON
3y d d
55.00
EMMA-JAYNE WILSON
SEAN DOROTHY FITZH
CATHERINE DAY PHILLIPS
1
77
4-532
41
0
2
AFLEET KATHERINE (ON)
3y d d
55.00
JUSTIN STEIN
TERRA RACING STABLE
KEVIN ATTARD
2
89
112
28
0
3
TRUTH HURTS (ON)
3y d d
55.00
RAFAEL MANUEL HERNANDEZ
CHAD SUMMERS J. ST
CHAD SUMMERS
3
79
1-164
34
0
4
MIZZEN BEAU (ON)
3y k d
55.00
STEVEN BAHEN
DANIEL INVESTMENT HO
NORM W. CASSE
4
84
15-1254
28
0
5
PSEUDONYM (ON)
3y d d
55.00
LUIS CONTRERAS
E FIVE RACING THOROU
SAFFIE A. JOSEPH JR.
5
75
031
34
0
6
JUSTLEAVEITALONE (ON)
3y d d
55.00
SAHIN CIVACI
RON PAOLUCCI RACING,
ROBERT B. HESS JR
6
81
697-215
28
0
7
INFINITE PATIENCE (BC)
3y d d
55.00
PATRICK HUSBANDS
RYAN NUGENT-HOPKINS
LORNE RICHARDS
7
85
1111-37
28
0
8
GUN SOCIETY (ON)
3y a d
55.00
KAZUSHI KIMURA
ROGER L. ATTFIELD
ROGER L. ATTFIELD
8
78
211-652
21
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:51
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
THEODORA B. (KY)
5y d k
56.00
KAZUSHI KIMURA
AUGUSTIN STABLE
MICHAEL W. DICKINSON
1
93
332-161
28
0
2
COURT RETURN (ON)
4y d k
55.50
LUIS CONTRERAS
IVAN DALOS
JOSIE CARROLL
2
61
2456-11
21
0
3
ELIZABETH WAY (IRE)
4y a k
56.00
EMMA-JAYNE WILSON
JOHN J. MCCORMACK
ROGER L. ATTFIELD
3
93
113013
28
0
4
RIDEFORTHECAUSE (ON)
4y d k
55.00
DAVID MORAN
SAM-SON FARM
GAIL COX
4
87
3-64541
42
0
5
ANOTHER TIME (KY)
4y d k
55.00
STEVEN BAHEN
HOOLIE RACING STABLE
BARBARA J. MINSHALL
5
92
191234
27
0
6
AMALFI COAST (ON)
4y a k
55.00
JUSTIN STEIN
TERRA RACING STABLE
KEVIN ATTARD
6
90
111-643
27
0
7
RUNWAY DREAMER (KY)
3y k d
53.50
SLADE CALLAGHAN
CRAIG B. SINGER
JOSIE CARROLL
7
83
21-7541
21
0
8
BOLD SCRIPT (ON)
4y k k
55.00
PATRICK HUSBANDS
CHIEFSWOOD STABLES L
STUART C. SIMON
8
91
6-22315
28
0
9
ART OF ALMOST (KY)
4y d k
55.00
DAISUKE FUKUMOTO
FREDERICK J. SEITZ,
ROGER L. ATTFIELD
9
89
772144
28
0
10
CAMBIER PARC (KY)
4y d k
56.00
RAFAEL MANUEL HERNANDEZ
OXO EQUINE LLC
CHAD C. BROWN
10
98
141311-
127
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:41
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SWEEPIN HARD (ON)
3y d g
57.00
LEO SALLES
BORDERS RACING STABL
DANIEL J. VELLA
1
72
81
27
0
2
MERVEILLEUX (ON)
3y d d
56.00
KAZUSHI KIMURA
AL BILL ULWELLING
KEVIN ATTARD
2
90
122-143
28
0
3
BELICHICK (ON)
3y d e
57.00
SLADE CALLAGHAN
NK RACING LNJ FOXW
JOSIE CARROLL
3
79
32
42
0
4
TRUEBELIEVE (ON)
3y d e
57.00
KEVEH NICHOLLS
CENTENNIAL FARMS NIA
COLE BENNETT
4
77
142-15
56
0
5
HOLYFIELD (ON)
3y d g
57.00
DARRYLL P. HOLLAND
KINGFIELD RACING STA
CATHERINE DAY PHILLIPS
5
82
55-0341
21
0
6
HALO AGAIN (ON)
3y d e
57.00
LUIS CONTRERAS
WINCHELL THOROUGHBRE
STEVEN M. ASMUSSEN
6
89
11-8412
28
0
7
GLORIOUS TRIBUTE (ON)
3y d g
57.00
DAVID MORAN
BRUCE LUNSFORD
BARBARA J. MINSHALL
7
78
31-9354
28
0
8
OLLIEMYBOY (ON)
3y d e
57.00
STEVEN BAHEN
JMJ RACING STABLES L
SID C. ATTARD
8
85
4721
42
0
9
DOTTED LINE (ON)
3y d g
57.00
JUSTIN STEIN
NORSEMAN RACING STAB
SID C. ATTARD
9
85
111-533
28
0
10
CURLIN'S VOYAGE (ON)
3y a d
56.00
PATRICK HUSBANDS
HILL 'N' DALE EQUINE
JOSIE CARROLL
10
92
141-211
28
0
11
F F ROCKET (ON)
3y a e
57.00
SAHIN CIVACI
FRANK FLETCHER RACIN
ALBERT M. STALL JR.
11
63
6-781
30
0
12
CLAYTON (ON)
3y d e
57.00
RAFAEL MANUEL HERNANDEZ
DONATO LANNI DANIE
KEVIN ATTARD
12
91
1-211
28
0
13
MIGHTY HEART (ON)
3y d e
57.00
DAISUKE FUKUMOTO
LAWRENCE P. CORDES
JOSIE CARROLL
13
83
4013
42
0
14
TECUMSEH'S WAR (ON)
3y d e
57.00
EMMA-JAYNE WILSON
LLIUM STABLES LLC
CATHERINE DAY PHILLIPS
14
88
45-5462
42
0
12 Eylül 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Ankara, Doncaster, Woodbine tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:15, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Doncaster at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:50 doncaster at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Woodbine at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:38 woodbine at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 12 eylül 2020 cumartesi at yarışı bülteni, 12 eylül 2020 at yarışı programı, 12 eylül 2020 tjk yarış programı, 12 eylül 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 12 eylül 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, ankara at yarışı bülteni, 12 eylül 2020 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, doncaster at yarışı bülteni, 12 eylül 2020 doncaster at yarışı bülteni, günün doncaster at yarışı bülteni, bugün doncaster at yarışı bülteni, woodbine at yarışı bülteni, 12 eylül 2020 woodbine at yarışı bülteni, günün woodbine at yarışı bülteni, bugün woodbine at yarışı bülteni