19 Eylül 2020 Cumartesi At Yarışı Bülteni
Güncel tjk yarış programı tam listesine sitemizden kontrol edebilirsiniz. TJK bülten anlık olarak güncellenmektedir.
İzmir detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATLISAVAŞÇI
3y d e
SARRAF
57.00
A.ALPAGUT
ŞAHNUR KARACA
M.Y.AKKEYİK
10
0
5
20
19
2
EMİRAY
3y k e
ÖZGÜNHAN
57.00
N.AVCİ
NİMET ARİF KURTEL
Ş.ÖNCEL
3
0
07
21
18
3
ERTÜRKER
3y k e
TURBO
57.00
ADEM ŞEN
S.METİN SEZERMAN
H.DÜLGER
1
0
78
51
18
4
SIRYİĞİT
3y d e
ZİGANA
57.00
MER.ÇELİK
MÜJDAT ERTOP
HAKAN ASLAN
2
29
67902
8
15
5
SİYAHÜZÜM
3y k e
ÖZDURAN
54.00
B.M.MIRIKAP
ALİ GÜNGÖR
R.YILDIZ
4
26
365
20
17
6
SUNAR BEY
3y k e
SERDARHAN
54.00
M.M.BİLGİNAP
TEKİN AKYAVUZ
M.YAPAROĞLU
7
31
652340
8
14
7
TONYALI
3y d e
SÖNMEZALP
54.00
MUH.OKAP
ŞAHNUR KARACA
M.Y.AKKEYİK
9
0
9
21
19
8
YAĞIZER
3y d e
KARA YAĞIZ
57.00
O.YILDIZ
FERİDUN KILIÇASLAN
İ.H.BAYDAN
6
0
8
21
19
9
YILMA İSMAİL
3y a e
SANCAKBEYİ
57.00
H.ŞİMŞEK
HALİL HATİPOĞLU
H.ERDİK
5
17
90658
20
15
10
BAHARİYE
3y d d
DEHA
55.00
A.OLUK
SELMA GÜLERCE
Y.SAZAK
8
0
67
63
18
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇATALKAYA
4y a a
PLEASANTLY PERFECT (USA)
60.00
M.M.BİLGİNAP
VOLKAN FOTOCAN
M.SAÇAN
2
61
901132
14
18
1.40.29
2
HAVE A NICE TRIP
4y d a
CAPTAIN RIO (GB)
60.00
F.ARSLANAP
SELAHATTİN KILIÇ
G.HALKATAŞ
5
73
212605
6
16
1.40.51
3
HUMBARA
8y a a
CUVEE (USA)
57.00
B.M.MIRIKAP
HÜSEYİN YÜKSEL
S.ŞAHYAZICI
3
93
534265
39
13
4
LIVING FOR LOVE
5y a a
LION HEART (USA)
58.00
H.KAPLAN
SERDA TANDOĞAN KURU
D.TEKELİ
4
44
416567
44
16
1.44.63
5
ATIBA
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
57.00
N.AVCİ
ERGUN KALABAK
R.YILDIZ
6
41
168606
6
15
6
BLACKBALL
4y d a
LION HEART (USA)
56.00
GÖKH.GÖKÇE
İLKAN ÖZSÜ
R.AYDOĞAN
8
81
432-529
14
17
1.40.99
7
MUAMMER BEY
4y d a
KANEKO
56.00
B.KURDU
ÖMER USLU
C.ŞAMLI
1
77
520574
14
12
1.41.05
8
NEYZEN (IRE)
4y d a
BELMONT
56.00
S.ÖZEN
İLKER YILMAZ
M.TEZEL
7
61
1-05672
15
15
9
ÖZTÜRKMEN
7y a a
CUVEE (USA)
56.00
İ.KALE
SADIK BADIŞOĞLU
S.YUDUM
9
50
4138-90
35
16
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLACK PANTHER
3y d e
YONAGUSKA (USA)
60.00
F.ARSLANAP
ABDULVAHİT UYSAL
Y.BULUT
5
58
521120
20
18
2.03.68
2
BY THE TIME
3y k e
CUVEE (USA)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
BÜLENT TAŞÇI
R.YILDIZ
1
50
22141
42
20
3
DASİF SKY
3y d e
MARCAVELLY (USA)
60.00
S.ÖZEN
ASLAN SAVAŞAN
B.SOYSAL
2
54
792141
6
20
2.03.23
4
ELBRUZ
3y a g
BOSPORUS (IRE)
55.00
M.SAV
BAYRAM KELEŞ
S.YANIK
4
44
116663
6
16
2.05.15
5
ZDRAVETS
3y d e
EL CORREDOR (USA)
51.50
N.AVCİ
EMBİYE YURTSEVER
F.KIRAN
3
37
440521
11
20
2.08.40
6
FOOL HARDY
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
50.00
B.M.MIRIKAP
MURAT BİLGİÇ
H.DURMUŞ
6
30
44-3476
7
15
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABA MAHİR
3y k e
ATİKBEY
57.00
S.ÖZEN
ADNAN TÜYSÜZ
R.KARATAŞ
8
32
48342
20
16
2
BORABEY
3y k e
UÇANOĞLU
57.00
ADEM ŞEN
NURTEN ERDÖLEK
H.DÜLGER
10
13
000
39
17
3
CANTOŞUR
3y a e
TOŞUR
57.00
D.PALAUR
KADRİ FELHAN
S.ÖMEROĞLU
1
27
0530
65
16
4
ÇELİKHİLAL
3y a e
ANKA
57.00
O.YILDIZ
ZAFER DAŞTAN
MEH.KAYA
6
0
0
20
5
ÇÖREKÇİ
3y k e
TÜMÖZ BEY
57.00
H.KAPLAN
SUPHİ SALGAR
MEH.KAYA
5
32
878520
8
13
1.27.00
6
İBİŞOĞLU
3y a e
TOŞUR
57.00
OĞUZ EREN
İBRAHİM TUMBUL
S.COŞKUN
9
0
65
8
18
7
KÜÇÜK ADO
3y k e
JOKER
53.00
M.B.ÖNCELAP
MUZAFFER KARATAŞ
R.KARATAŞ
7
0
8
20
19
8
ÖZÜDOĞRU
3y a e
ATEŞTOPU
57.00
B.KURDU
MELİS KURTEL EMİN
B.ARAS
3
28
553
21
17
9
TIRAK
3y d e
KURTEL
57.00
N.AVCİ
MELİS KURTEL EMİN
Ş.ÖNCEL
2
0
0
20
10
GÜMÜŞİNCİ
3y a d
EFEM
55.00
Ç.OK
TUNCER GÖKÇE
S.ŞAHYAZICI
4
0
00
14
18
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÜLÜŞLÜ
5y a k
AYABAKAN
60.00
H.GÜNAP
HAŞİM TINAS
R.ALTUNBAŞ
6
65
113353
7
16
2.15.36
2
LİZARDON
5y k a
DEMİRKAZIK
61.00
MAHİR ŞAHİNAP
H.TARIK DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
7
65
920546
15
8
2.15.04
3
EVDEGÜL
6y a k
AYABAKAN
58.00
BURAK AKÇAYAP
MEHMET AYDOĞAN
R.AYDOĞAN
8
57
28-0570
7
13
2.15.28
4
PİST KRALI
4y a a
KAIZBERT (RU)
56.50
H.KAPLAN
HALİT DAĞTEKİN
MEH.KAYA
9
57
431125
13
18
5
SÜERDEM
5y k a
BERKOŞ
55.00
MER.ÇELİK
TALAT ÜSTÜNER
E.ATEŞ
1
49
149335
7
15
2.15.02
6
BEYHANEFE
5y k a
BİLGİN
53.00
A.C.DAĞDEVİREN
DENİZ KURTEL
M.ZELYURT
3
45
7-00099
41
11
2.17.31
7
UÇANBARON
5y k a
BERKSOY
50.00
M.M.BİLGİNAP
MEHMET SIDDIK OKAN
MEH.KAYA
2
39
262415
6
19
8
KÜRŞATBABA
6y k a
İZBATUR
50.00
D.PALAUR
OZAN YARALI
V.KELLECİ
4
37
592093
20
5
2.18.25
9
ÖZDOĞA
5y d k
ÖZGÜNHAN
50.00
N.AVCİ
KAYA KAYA
A.ATAŞ
5
36
987903
8
3
2.15.31
10
SİNYOR
6y a a
UÇANBEY
50.00
F.ARSLANAP
HAKAN AGAR
B.ONARIR
10
36
8-05024
6
12
2.17.90
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALEMİN KRALI
7y k a
TURBO
59.00
B.M.MIRIKAP
YUSUF KÜREM
S.AYDOĞAN
9
86
623452
17
16
1.23.74
2
BENLİGÜL
5y k k
ÖZHABER
59.00
İ.SOYAD
AYTUĞ ATALAY
M.ZELYURT
11
65
4-61681
7
20
1.25.92
3
KUZEN
7y k a
SARUHANAĞA
56.00
F.ARSLANAP
COŞKUN OKUR
N.DOĞAN
5
54
247536
12
14
1.24.87
4
RENGÜL
9y k k
ARASLI
57.00
N.AVCİ
KAYA KAYA
A.ATAŞ
6
75
259859
9
6
1.26.25
5
FIRTINA VADİSİ
5y a a
TURBO
56.00
A.C.DAĞDEVİREN
NİMET ARİF KURTEL
M.ZELYURT
10
52
788-086
39
12
1.28.09
6
KARATEPELİ
5y k g
ARASLI
56.00
Ç.OK
NİHAT KARATOPRAK
A.ATAŞ
4
17
08-0070
14
1
1.25.35
7
ÖZALAK
6y d a
ÖZGÜNHAN
56.00
O.YILDIZ
MEHMET SIDDIK OKAN
MEH.KAYA
8
89
626-577
6
12
1.23.65
8
TURBOCU
8y a a
TURBO
56.00
M.GÖNÜLTAŞ
BİLAL KESKİN
S.YUDUM
7
52
406492
11
6
1.25.49
9
ÖZGÜRLÜK
4y a a
TÜMÖZ BEY
52.00
MUH.OKAP
HARUN DELİGÖZ
MEH.KAYA
3
5
877-700
79
11
1.28.81
10
SU MELEK
6y d k
TURBO
54.00
H.KAPLAN
DİDEM ARTIK TUTAŞER
M.ASLAN
2
31
086070
7
13
1.25.86
11
UFAKLIK
4y a a
TURBO
56.00
H.ŞİMŞEK
GÜNDÜZ GÜNDOĞDU
S.ŞAHYAZICI
12
27
226000
21
15
12
ÇAY
4y k k
TURBO
50.00
O.KIZILDAŞAP
HAKAN ZAYIF
M.YAPAROĞLU
1
23
000008
44
9
1.28.51
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALAK
2y a e
CAPTAIN RIO (GB)
51.00
B.M.MIRIKAP
HULUSİ ÇİL
A.COŞKAN
7
26
7635
13
16
1.12.93
2
BRAVE RUNNER
2y d e
SMART ROBIN (JPN)
54.00
A.ALPAGUT
YAVUZ AYDOĞAN
M.TEZEL
1
0
9
37
19
3
MİHRİ BABA
2y d e
BACHELOR SON (IRE)
54.00
A.KÜRÜNDÜK
AYHAN DURGUN
M.KESİCİ
5
17
8657
14
16
4
DI MARIA
2y d d
BUSHRANGER (IRE)
50.00
M.M.BİLGİNAP
HALİT AY
HAKAN ASLAN
6
27
636545
13
14
1.13.39
5
DUATEPE
2y k d
SALVATORE
52.00
H.ŞİMŞEK
MEHMET BABADAĞ
H.ERDİK
2
12
970
14
17
6
KIZIM RENGİN
2y a d
DUTYFREE
54.00
S.ÖZEN
YUSUF BİKEÇ
MEH.KAYA
4
21
774
13
17
1.13.60
7
MAYA HANIM
2y d d
TOCCET (USA)
54.00
B.KURDU
CENK ŞAMLI
C.ŞAMLI
8
0
80
14
18
1.14.62
8
RASGELE
2y d d
NİĞDELİ
53.00
BURAK AKÇAYAP
ALİ ÇELİK
Ş.ÇELİK
3
0
3
28
19
1.13.10
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CRIMINAL
3y a e
DUTYFREE
58.00
S.ÖZEN
SERHAT SUNA
C.YEDİREN
2
58
832821
7
20
2.04.08
2
DON CORLEONE
3y d e
HAKKAR
56.00
K.TOKAÇOĞLU
KAAN GÜNEŞ
K.GÜNEŞ
5
73
116473
13
16
2.06.13
3
WALTZ GOES ON
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
56.00
BURAK AKÇAYAP
HAŞİM TINAS
R.ALTUNBAŞ
6
53
455162
7
18
2.03.93
4
KHAN OF THE SEA
3y a e
PERFECT STORM
54.00
M.M.BİLGİNAP
İSMAİL GÖKHAN HUMALI
S.YANIK
1
33
724722
7
19
5
SAKEENA
3y a d
RENK
54.00
B.KURDU
VOLKAN ŞAHİNGÖZ
H.ERDİK
8
38
245423
7
16
2.03.74
6
UTKUNUN KIZI
3y d d
BUSHRANGER (IRE)
54.00
N.AVCİ
BÜLENT UTKUN
SEYİT GÖKÇE
4
76
128210
20
19
2.04.55
7
FEARLESS FLAME
3y d d
INVINCIBLE SON (IRE)
54.00
GÖKH.GÖKÇE
DENİZ KURTEL
B.ARAS
3
36
6-32201
15
20
8
PRENSES BESO
3y a d
DUTYFREE
53.00
A.ALPAGUT
DİNÇER TOLGA SALTABAŞ
M.TEZEL
7
35
341825
8
17
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABA RAMAZAN
3y k e
YAKUPBEY
57.00
H.ŞİMŞEK
RAMAZAN TUMBUL
S.ÖMEROĞLU
4
9
679
13
17
1.29.05
2
BARUTHAN
3y a e
ÖZGÜNHAN
57.00
A.C.DAĞDEVİREN
AYTUĞ ATALAY
M.ZELYURT
5
21
094
20
17
3
BAY HABER
3y k e
HABERKAN
55.00
BURAK AKÇAYAP
HÜSEYİN ÇELİKAY
MUT.KAYA
6
0
0
20
4
ERDO
3y a e
ÇAĞAN
57.00
MER.ÇELİK
ÜMÜT BULUT
Ü.BULUT
3
12
886
20
17
5
HARZEMŞAH
3y k e
TURBO
57.00
S.ÖZEN
AHMET DOĞAN HÜNER
R.YILDIZ
10
29
9982
20
16
6
KENANLI
3y a e
AYABAKAN
57.00
H.KAPLAN
ZAFER GEZİCİ
SEYİT GÖKÇE
9
26
558346
13
14
1.26.68
7
KIRATİLLA
3y k e
TÜMÖZ BEY
57.00
A.ALPAGUT
AYŞEGÜL KURTEL
B.ARAS
7
0
72
20
18
8
KURTARICI
3y k e
HABERKAN
57.00
İ.SOYAD
ÜMİT AKIN
Z.AVCI
8
23
974
21
17
9
TUMBUL ORHAN
3y a e
GELİBOLU
54.00
B.M.MIRIKAP
RAMAZAN TUMBUL
R.KARATAŞ
2
15
69895
21
15
10
SEHERGÜL
3y k d
TAMERİNOĞLU
52.00
M.M.BİLGİNAP
CÜNEYT BAŞ
HAKAN ASLAN
1
28
437430
8
15
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BENLİ SULTAN
4y a k
KAFKAS ŞAHI
60.00
M.M.BİLGİNAP
ABDULLAH KAYA
A.ATAŞ
10
58
263421
7
20
1.25.01
2
KÜŞİ
4y a k
BERKAY EFE
59.00
Ç.OK
FERİT MENGİ
B.ÖZGÜR
5
52
961407
13
17
1.26.12
3
FADİK
4y d k
HIZLITAY
52.00
MAHİR ŞAHİNAP
H.TARIK DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
9
42
568022
7
19
1.26.22
4
GUBAZ
4y a a
TURBO
52.00
H.KAPLAN
MEHMET DOĞAN
S.SÜSLÜ
12
38
345805
15
13
5
RÜZGAR FIRTINASI
4y k a
KOŞANEFE
51.00
MER.ÇELİK
SUPHİ SALGAR
MEH.KAYA
13
36
760163
15
18
1.25.70
6
BABA YAVUZ
4y k a
ZENGİNOĞLU
50.00
D.PALAUR
M.SALİH YAVUZ
S.ŞAHYAZICI
8
28
503670
19
5
1.28.70
7
BABA ÇINAR
4y k a
EFEM
50.00
O.KIZILDAŞAP
SABAHATTİN YAVUZ
A.ATAŞ
14
28
600004
6
9
1.25.93
8
TALANTAY
4y k a
BİLGİN
50.00
N.AVCİ
ARİF ÇELİK
B.ARAS
7
29
863853
6
10
1.27.86
9
ÖZILDIR
4y d a
TÜMÖZ BEY
50.00
A.C.DAĞDEVİREN
MELİS KURTEL EMİN
B.ARAS
6
28
419997
14
16
1.29.41
10
KÜÇÜKBAKIR
4y k a
DEHA
50.00
MUH.OKAP
RECEP KÜÇÜKÇAY
MEH.KAYA
4
23
468006
6
10
1.26.32
11
SEVDAM
4y a k
GÜNTAY
50.00
O.YILDIZ
ERCAN SÖKMEZ
MEH.KAYA
3
24
007065
6
5
1.25.58
12
GÜRDENLİ
4y k a
TAMERİNOĞLU
50.00
A.OLUK
NİMET ARİF KURTEL
Ş.ÖNCEL
1
24
4070
30
16
13
AYDERBEYİ
4y a a
KAIZBERT (RU)
50.00
F.ARSLANAP
ALPER ÖZBEK
M.YAPAROĞLU
11
10
500070
6
14
1.27.74
14
ASİLKARDEŞ
4y k k
ASİLZADE
50.00
S.ÇELİKAP
H.TARIK DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
2
23
070000
14
11
1.27.82
Ankara detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MY SWETY BOY
6y a a
ROYAL ABJAR (USA)
60.00
M.G.ARSLANAP
HASAN HÜSEYİN UYARLAR
E.MUTLU
2
63
855457
9
5
1.57.75
2
İSMİHAN
6y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
60.00
A.ÇELİK
BÜLENT ÇİZMECİ
BAH.GÖK
4
57
444165
17
18
1.56.29
3
ŞAHİN HAN
3y d e
REY DE CAFE (USA)
56.50
Ö.YILDIRIM
İSA ENÜK
S.KAN
3
57
177118
7
19
1.57.99
4
ELOIN
5y d k
KANEKO
55.50
VEDAT ABİŞAP
İBRAHİM SÜMER
Ö.FARUK TAN
5
54
149387
4
15
1.56.96
5
JACOBIN
4y d g
DEHA
56.00
E.ÇANKAYAAP
ERHAN UZUN
H.HATUNOĞLU
1
55
364623
18
15
1.56.69
6
BATHSHEBA
5y d k
MOTIVATOR (GB)
57.50
A.SÖZEN
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
6
52
375622
18
19
1.57.19
7
OSCURO
4y d a
OFFLEE WILD (USA)
54.00
E.SİNCAN
V.HAKAN KELEŞ
S.EREN
7
45
314316
14
19
1.57.19
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HEMEDAN
3y d e
KANEKO
56.00
Y.CENGİZAP
MUSTAFA CENGİZ
C.KATI
2
40
320872
8
16
1.26.01
2
LADY SCHIMITZ
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
55.00
H.KILIÇARSLAN
ELVİRA KAPLAN
M.ARICI
3
23
454485
18
14
3
MAGICIAN GOSHA
3y a d
TALIP HAN (IRE)
55.00
S.ERKUŞ
SEMRA ERKUŞ
S.ÖZTÜRK
4
44
755124
8
18
1.25.01
4
BOSENDRA
3y d d
BOSPORUS (IRE)
54.00
A.KURŞUN
OZAN GÜNDAY
A.DUTAL
1
26
697607
21
10
1.25.74
5
DISTANT HAWK
3y d e
MENDIP (USA)
54.00
H.İ.AKKAYA
CEMAL TURAN
İ.GÜMÜŞ
10
50
008867
21
10
1.26.42
6
FERHATBEY
3y d e
APPROVE (IRE)
54.00
F.R.BEBEK
ADEM AMAÇ
A.ÇİFTÇİ
5
22
848406
18
8
1.26.46
7
LUCKY GUEST
3y a d
PERFECT STORM
54.00
S.BOYRAZ
GÜR ÖZBELGE
İ.TEMEL
8
8
0000
18
16
1.27.58
8
ORHUN REİS
3y a e
TALIP HAN (IRE)
54.00
M.G.ARSLANAP
ALPER TUNGA BACANLI
H.GÜNEY
6
17
040080
18
6
1.28.45
9
RUDİKO
3y d e
RAMPOLDI
53.00
E.SİNCAN
HEDİYE POLAT
Y.POLAT
7
34
060841
18
20
1.27.65
10
KİSOS
3y d d
STAY THIRSTY (USA)
52.00
M.A.SOLMAZ
MURAT KADAİFÇİOĞLU
EMİN KARATAŞ
9
0
5-0
42
18
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HIGH PRESSURE
5y d a
REY DE CAFE (USA)
62.00
S.BOYRAZ
ALİ ARAS
Ö.FARUK TAN
3
84
665311
14
20
2.24.68
2
ALLORA
4y d k
PLEASANTLY PERFECT (USA)
56.00
M.G.ARSLANAP
AYŞE BAŞARAN
H.KABUKCI
5
62
112224
16
18
3
PANCHMAHAL
4y d a
PLEASANTLY PERFECT (USA)
60.00
A.SÖZEN
BURAK GÖKTÜRK
İS.TEKİNALP
1
74
393464
14
15
4
SUN OF DAY
4y k a
CARDINAL PIONEER
56.00
E.ÇANKAYAAP
M.MEKİN ÖZVEREN
Ö.ALAÇAM
4
86
212322
7
19
2.23.61
5
OSMAN BABA
4y a a
TEETH TO TEETH (IRE)
56.00
Ö.YILDIRIM
EREN ÖZBÜK
E.MUTLU
2
81
384333
25
17
2.24.01
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KEREM EYLE
3y d e
SCARFACE
58.00
A.ÇELİK
MEHMET ÇELİK
İ.GÜMÜŞ
4
64
347242
8
18
2
SPEED FORCE
3y d e
DEĞİRMENDERELİ
58.00
Ö.YILDIRIM
ORHAN KİBAR
H.TOP
1
64
244461
8
20
1.55.26
3
ATICI BEY
3y a e
CARDINAL PIONEER
56.00
S.ERKUŞ
TUĞÇE ATICI
E.MUTLU
2
50
831232
7
18
4
COLD MOUNTAIN
3y d e
OFFLEE WILD (USA)
54.00
H.ÇANAKÇIAP
NEVZAT ÇANAKÇI
İ.AĞIRTAŞ
3
31
507970
18
12
5
KRALİÇE ELMAS
3y d d
KANEKO
52.00
E.SİNCAN
A.CELALETTİN ALKAN
İB.B.OĞULLARI
5
39
6-16720
22
16
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OKO MOYE
5y d k
MENDIP (USA)
60.00
M.G.ARSLANAP
FERİT ÇİZİK
K.YILDIZ
6
53
711715
13
19
1.57.53
2
SOUR TIMES
5y d k
KANEKO
55.50
E.ÇANKAYAAP
FATİH KÖKTÜRK
YASİN POLAT
12
44
722452
13
17
1.57.80
3
SİN
3y k d
BANKNOTE (GB)
54.00
A.KURŞUN
HULUSİ ÇİL
Y.DEMİR
4
42
703153
18
18
1.58.13
4
BOUDICCA
3y d d
APPROVE (IRE)
53.50
M.BAYIR
ATİLA ÖZKAN
Ö.ALAÇAM
1
41
1255-56
21
15
5
IMOGEN
4y d k
MENDIP (USA)
55.50
A.SÖZEN
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
2
38
000644
21
12
1.56.70
6
PRAGYA
3y d d
MARCAVELLY (USA)
51.00
S.ERKUŞ
AHMET KILIÇCIOĞLU
Y.MİSDİK
10
36
148785
18
15
2.00.43
7
BOEL
4y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
53.50
M.A.SOLMAZ
HAKKI ÖZYURTERİ
EMİN KARATAŞ
8
34
996432
21
10
1.59.08
8
ORPHAN GIRL
4y d k
HAKEEM (USA)
52.50
H.KILIÇARSLAN
İSMAİL YÜKSEL
M.YALÇIN
11
32
833444
18
17
1.57.54
9
MEZZO SOPRANO
4y d k
POWERSCOURT (GB)
52.00
F.R.BEBEK
TURAN ÜLKE
Y.DEMİR
5
31
752593
18
2
10
WIN THE LADY
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
50.00
M.K.KUMBASARAP
YILDIRIM GELGİN
S.GÖKDEMİR
9
28
50-6068
32
13
2.01.63
11
AFBRİ
4y a k
LION HEART (USA)
50.00
E.TUNÇ
FATMA ÇETİN
Z.YILMAZ
7
27
046855
21
10
1.58.68
12
PRENSES GOLDA
4y d k
PAN RIVER
50.50
E.SİNCAN
AYTEN SALTABAŞ
S.DAŞTAN
3
28
607353
4
9
1.58.08
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANTUAN
3y d e
TORUK MACTO (IRE)
58.00
H.KILIÇARSLAN
TURAN ÜLKE
Ş.AYDEMİR
7
8
80000
18
15
2
KNIDOS
3y d e
AZARAKS
58.00
V.DEMİR
FERİT ÇİZİK
K.YILDIZ
1
16
07905
18
15
3
SAVAŞ BEY
3y k e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
E.SİNCAN
METİN ALTIN
İ.GÜR
2
29
4-3335
84
16
1.57.60
4
SOUTHERN DANCER
3y d e
MOHICANS SON
58.00
F.R.BEBEK
MURAT CEVHERİBUCAK
M.KILIÇSEREN
4
0
0
20
5
STOPPER
3y d e
DONT STOP ME
58.00
S.ERKUŞ
BATUR ADALI
Y.ŞİMŞEK
12
31
030320
58
14
6
CANASYA
3y d d
REY DE CAFE (USA)
54.00
M.K.KUMBASARAP
EREN ÖZBÜK
E.MUTLU
6
9
8-00
77
17
7
CORCASISTA
3y d d
TORUK MACTO (IRE)
52.00
M.G.ARSLANAP
V.İBRAHİM ARACI
C.AKGÜL
10
26
5-048
18
16
1.59.56
8
KEEP ON DREAMING
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
56.00
M.BAYIR
TAYRAL TUTUMLU
B.TURGUL
3
29
803390
15
13
9
KHORA
3y a d
ADONİSE
52.00
VEDAT ABİŞAP
SEDAT AVCI
O.İPEK
8
9
96009
18
15
10
LADY PIA
3y a d
DAI JIN (GB)
53.00
İ.KATARAP
GİZEM ÇAKMAKOĞLU
A.KIZILYAMAÇ
11
18
968870
18
10
1.59.71
11
MI VICTORIA
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
A.KURŞUN
GİZEM ÇAKMAKOĞLU
A.KIZILYAMAÇ
9
31
206455
28
14
1.59.00
12
SARI ZELLO
3y a d
SARSILMAZ
56.00
E.TUNÇ
SÜLEYMAN KAR
S.DAŞTAN
5
6
000770
18
14
2.05.19
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AĞAMSIN
3y k e
SERDARHAN
57.00
Ö.YILDIRIM
ADEM ŞİMŞEK
M.ÖZDİL
5
53
31331
14
20
1.25.22
2
ALİBEĞ
3y a e
UÇANBEY
57.00
A.KURŞUN
EMRE YAVUZ
M.DİREKLİ
10
46
122144
18
18
1.24.45
3
AYPARS
3y d e
TÜMÖZ BEY
57.00
E.ÇANKAYAAP
FAHRİYE ARSLAN
Ü.ARSLAN
6
41
61
14
20
4
BAŞROL
3y a e
ÖZGÜNHAN
57.00
S.ERKUŞ
HASAN ARSLAN
A.KAPLAN
1
45
1
24
20
5
HEDEFİGÖR
3y a e
KAIZBERT (RU)
57.00
M.AKYAVUZ
CEMAL YILDIZ
V.ÇİZİK
8
43
2121
27
20
1.25.11
6
KALAGAY
3y k e
KAIZBERT (RU)
57.00
S.BOYRAZ
MURAT AKÇA
İB.B.OĞULLARI
3
54
1412
18
19
1.23.63
7
KAYIKÇI BERKE
3y d e
GÜRGÖKÇE
57.00
E.SİNCAN
ÖMERCAN EROĞLU
A.KIZILYAMAÇ
9
40
853188
9
18
1.25.41
8
KÖSEF
3y a e
SONALP
57.00
A.SÖZEN
METİN ÇALDIRAN
A.ÇİFTÇİ
7
45
313
14
19
1.24.35
9
ONARBEY
3y k e
ARASLI
57.00
G.KOCAKAYA
TARKAN H. ONAR
M.ARICI
4
40
24503
18
15
1.23.70
10
SERT AYHAN
3y a e
ONURKAAN
57.00
M.BAYIR
AHMET KILIÇCIOĞLU
Y.MİSDİK
2
44
14
14
19
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KÖÇEK
4y a k
KAIZBERT (RU)
59.00
E.ÇANKAYAAP
MUHAMMET FELHAN
A.E.KARAKURT
3
75
213221
11
20
1.46.79
2
TUANAHANIM
4y a k
AYABAKAN
56.00
M.BAYIR
İLHAMİ YAVUZ
A.ÇİFTÇİ
10
63
331958
23
17
1.46.01
3
TEKKURŞUN
4y k k
KAIZBERT (RU)
52.50
F.R.BEBEK
ASİYE YILDIZ
BAH.GÖK
2
56
235327
6
15
4
GÜLDÜRENKIZ
4y a k
SONALP
52.00
M.G.ARSLANAP
METİN ÇALDIRAN
A.ÇİFTÇİ
5
55
352134
23
18
1.47.56
5
TRACE
4y k k
ÖZGÜNHAN
50.00
E.SİNCAN
NUSRET DOĞAN
R.TAŞDELEN
8
51
249165
11
18
1.44.82
6
KIŞMASALI
4y a k
KAIZBERT (RU)
50.00
M.K.KUMBASARAP
ATALAY TURAN
H.ATAŞ
9
49
061198
10
18
1.44.69
7
SELDA HANIM
4y k k
ÖZGÜNHAN
50.00
H.KILIÇARSLAN
NİHAT KARATOPRAK
A.ÇİFTÇİ
1
46
066102
11
18
1.47.88
8
GELKIZ
4y a k
ÖZGÜNHAN
50.00
M.A.SOLMAZ
NAMIK TURAN
İ.GÜMÜŞ
4
45
22024-0
42
16
1.52.24
9
NAZARNAZ
4y k k
TURBO
50.00
S.ERKUŞ
SEFA ÇIKMAZ
SERD.AYDOĞDİ
6
33
000504
11
9
10
NUDA
4y a k
YALAZ
50.00
K.DEMİRELAP
SEFA ÇIKMAZ
Y.TUNCAY
7
31
500287
11
11
1.50.39
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKABBA GÖKTUĞ
2y a e
CAPTAIN RIO (GB)
57.00
Ö.YILDIRIM
PELİN KAPOĞLU
B.KOCAKAYA
5
48
21156
20
18
2
SPENCER
2y a e
CUVEE (USA)
57.00
G.KOCAKAYA
MUSTAFA TÜZÜN
Ş.AYDEMİR
4
63
111
18
20
3
KOCA ALP
2y d e
TOROK (IRE)
55.00
A.SÖZEN
YUSUF AKGÜL
EMİN KARATAŞ
2
46
03312
18
19
4
SER VEYRON
2y d d
MARCAVELLY (USA)
55.00
S.ERKUŞ
MUSA KİP
R.ATLI
3
56
211221
14
20
5
FİLİNTA
2y d e
TOROK (IRE)
55.00
S.BOYRAZ
LEVENT MALKOÇ
Y.MİSDİK
6
39
415
18
19
6
SUDOKU
2y d d
EL CORREDOR (USA)
51.00
M.BAYIR
MUSTAFA ÖZTÜRK
C.KATI
1
43
551
21
20
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EROS DIAMOND
3y d e
LION HEART (USA)
58.00
A.SÖZEN
ABDULSAMET TEKİN
EMİN KARATAŞ
9
31
50332
18
15
1.59.48
2
HIZLI HAN
3y d e
TRIPLE BONUS
58.00
M.AKYAVUZ
YILMAZ ARİ
MEH.YILDIRIM
3
26
454047
11
13
1.58.23
3
KING ATLAS
3y d e
DERVİŞ AĞA
58.00
Ö.YILDIRIM
YÜKSEL GÖKTÜRK
İS.TEKİNALP
10
31
383289
23
14
1.58.00
4
KING SEKO
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
56.00
H.ÇANAKÇIAP
SERKAN AYDIN
B.KOCAKAYA
6
0
9
11
19
5
TANAKA
3y a e
DAI JIN (GB)
58.00
E.SİNCAN
HULUSİ ÇİL
Y.DEMİR
1
29
7730
18
16
1.59.46
6
AMARANTHINE
3y d d
PLEASANTLY PERFECT (USA)
56.00
H.KILIÇARSLAN
ALAETDİN CANDANSAYAR
F.S.YİĞİT
8
7
65009
70
15
7
BET
3y d d
TALIP HAN (IRE)
56.00
M.BAYIR
ÖMERCAN EROĞLU
A.KIZILYAMAÇ
4
27
246549
18
10
1.58.68
8
HEAVEN'S GARDEN
3y k d
DEHA
54.00
M.K.KUMBASARAP
MURAT MAHMUT ŞİMŞEK
C.AYDOĞAN
7
8
070606
18
7
1.58.14
9
IMMORTAL BELOVED
3y d d
HAYRİ BABA
56.00
S.ERKUŞ
CAFER GÜVEN
M.GÜVEN
12
12
088588
11
11
2.00.12
10
OLINDA
3y d d
POWERSCOURT (GB)
56.00
A.KURŞUN
MURAT CAVCAV
A.DUTAL
2
34
343322
28
19
1.56.92
11
SPEED ENGINE
3y d d
AFTER MARKET (USA)
52.00
VEDAT ABİŞAP
ORHAN KİBAR
H.TOP
5
19
668700
28
10
2.03.75
12
TOUCH OF CLASS
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
A.ÇELİK
ERKAN SÜSLÜ
A.GÜVEN
11
29
732464
18
16
1.59.27
Newbury detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EQUILATERAL
5y d a
57.50
HOLLİE DOYLE
MRS FİTRİ HAY
C HİLLS
3
111
122956
6
0
2
JABBAROCKIE
7y d a
57.50
D PROBERT
M BALMER, K SHEEDY,
E ALSTON
5
93
126365
14
0
3
MOSS GILL (IRE)
4y d a
57.50
JAMES DOYLE
G VAN CUTSEM, J S
J BETHELL
7
109
9-16136
10
0
4
ORNATE
7y d a
57.50
S DE SOUSA
KİNGS ROAD RACİNG PA
D C GRİFFİTHS
1
99
030637
29
0
5
TINTO
4y d a
57.50
J CROWLEY
D JAMES, S JENKİNS
MRS A PERRETT
8
101
103005
19
0
6
TIS MARVELLOUS
6y d a
57.50
A KİRBY
MİSS J DEADMAN MR
C COX
4
107
44-4471
12
0
7
LAZULI (IRE)
3y d e
57.50
W BUİCK
GODOLPHİN
C APPLEBY
9
107
18-2154
41
0
8
WISE WORDS
4y d k
56.50
P J MCDONALD
SHEİKH RASHİD DALMOO
J TATE
6
96
14241-4
10
0
9
GLAMOROUS ANNA
3y d d
56.00
W COX
ROBERT NİNA BAİLEY
C MASON
2
95
3-62116
31
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAYDANNY (IRE)
4y d a
62.00
J CROWLEY
MR HAMDAN AL MAKTOUM
M JOHNSTON
9
101
2-17510
28
0
2
ROYAL MARINE (IRE)
4y d a
61.50
P COSGRAVE
GODOLPHİN
S BİN SUROOR
5
100
90-8745
28
0
3
GETCHAGETCHAGETCHA
4y d a
60.50
A KIRBY
PAUL CLARE ROONEY
C COX
13
98
431-308
27
0
4
OUZO
4y d a
58.50
P DOBBS
MARTIN HUGHES MICH
R HANNON
7
94
145-285
30
0
5
BREDEN (IRE)
10y d a
57.50
D COSTELLO
THE BREDEN RACING PA
MRS L JEWELL
6
92
51077-8
15
0
6
CHATEZ (IRE)
9y d a
57.00
DAVİD EGAN
MRS PETER ANDREWS
A KİNG
2
90
15-7880
30
0
7
GOOD BIRTHDAY (IRE)
4y d a
57.00
S DE SOUSA
KİNG POWER RACİNG CO
A BALDİNG
11
90
300453
10
0
8
STARCAT
3y a e
56.00
P J MCDONALD
MARTIN HUGHES MICH
H MORRISON
10
93
1-7054
10
0
9
MANDARIN (GER)
6y a a
56.00
JAMES DOYLE
SOHİ SOHİ
DAVİD LOUGHNANE
3
88
130-879
13
0
10
ILARAAB (IRE)
3y d e
54.50
M DWYER
SHEİKH AHMED AL MAKT
W HAGGAS
12
90
7111
23
0
11
TENBURY WELLS (USA)
3y d e
54.50
W BUİCK
SHEİKH HAMDAN BİN MO
J GOSDEN
1
90
7-4112
28
0
12
KINGBROOK
3y a e
53.50
D PROBERT
MR R S BROOKHOUSE
I WİLLİAMS
8
88
3183-3
28
0
13
THE CITY'S PHANTOM
3y d e
51.00
HOLLİE DOYLE
EDWARD BABİNGTON P
RİCHARD SPENCER
4
82
53-1
66
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EXTRA ELUSIVE
5y a a
60.00
HOLLİE DOYLE
MR IMAD ALSAGAR
R CHARLTON
4
115
2-65211
21
0
2
DESERT ENCOUNTER (IRE)
8y d a
58.50
W BUİCK
MR ABDULLA AL MANSOO
D M SİMCOCK
1
111
567323
21
0
3
ELARQAM
5y d k
58.50
J CROWLEY
MR HAMDAN AL MAKTOUM
M JOHNSTON
2
115
137-266
56
0
4
GIFTS OF GOLD (IRE)
5y d a
58.50
P COSGRAVE
GODOLPHİN
S BİN SUROOR
3
110
2-38071
23
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALKUMAIT
2y d e
57.50
J CROWLEY
MR HAMDAN AL MAKTOUM
M TREGONİNG
1
91
41
53
0
2
BAHRAIN PRIDE
2y d e
57.50
JAMES DOYLE
KHK RACİNG LTD
S & E CRİSFORD
3
103
11
19
0
3
CAIRN GORM
2y a e
57.50
W BUİCK
HUNSCOTE STUD LİMİTE
M CHANNON
8
103
1118
27
0
4
DEVILWALA (IRE)
2y d e
57.50
ROSSA RYAN
AMO RACİNG LİMİTED
ARCHİE WATSON
5
105
12
29
0
5
FIRST EDITION (IRE)
2y d e
57.50
A KİRBY
MRS ANNETTE O'CALLAG
C COX
2
88
41
8
0
6
FIVETHOUSANDTOONE (IRE)
2y d e
57.50
S DE SOUSA
KİNG POWER RACİNG CO
A BALDİNG
4
92
21
16
0
7
LINE OF DEPARTURE (IRE)
2y d e
57.50
DAVİD EGAN
H H SHAİKH NASSER AL
R VARİAN
7
101
352111
9
0
8
RHYTHM MASTER (IRE)
2y d e
57.50
P J MCDONALD
MR JOHN DANCE
R FAHEY
6
0
13
27
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEAUTIFUL BERTIE
2y a e
59.50
J WATSON
PAUL CLARE ROONEY
R CHARLTON
14
0
4
15
0
2
ENSYAABY (IRE)
2y d e
59.50
J CROWLEY
MR HAMDAN AL MAKTOUM
M TREGONİNG
4
0
0
0
3
FRENCH CONQUEST (IRE)
2y d e
59.50
A KİRBY
CLİPPER LOGİSTİCS
C COX
11
0
7
34
0
4
IBIZA ROCKS
2y k e
59.50
W BUİCK
MR CHRİSTOPHER WRİGH
C HİLLS
5
0
6
15
0
5
MR TRICK (IRE)
2y d e
59.50
P DOBBS
MR MRS R KELVİN-HU
R HANNON
2
0
5
99
0
6
RIFLEMAN (IRE)
2y a e
59.50
R HAVLİN
MRS J MAGNİER, MR M
J GOSDEN
10
0
0
0
7
RUN TO FREEDOM
2y d e
59.50
DAVİD EGAN
MR GODFREY WİLSON
H CANDY
6
0
0
0
8
SIAM FOX (IRE)
2y d e
59.50
S DE SOUSA
KİNG POWER RACİNG CO
R HANNON
7
0
2
14
0
9
SWEET BERTIE (IRE)
2y a e
59.50
M DWYER
MR J EDGEDALE PART
B MEEHAN
3
0
0
0
10
ACHELOIS (IRE)
2y d d
57.50
D PROBERT
THURLOE FOR ROYAL MA
A BALDİNG
13
0
0
0
11
DECADENT (IRE)
2y d d
57.50
ROSSA RYAN
D MACAULİFFE A DON
TOM WARD
1
0
0
0
12
GEARING'S POINT
2y d d
57.50
HOLLİE DOYLE
DAVE AND GİLL HEDLEY
M CHANNON
12
0
0
0
13
OUR NEW BUDDY (IRE)
2y a d
57.50
H BENTLEY
MRS DAVİD EGAN
R BECKETT
8
0
0
0
14
TICK TOCH
2y d d
57.50
JAMES DOYLE
MR MRS A E OPPENHE
W HAGGAS
9
0
4
35
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LYNDON B (IRE)
4y d a
62.50
A KİRBY
P DUFFYD SEMMENSVWİL
J FLİNT
13
90
056906
98
0
2
ALMUFTI
4y d a
62.50
JAMES DOYLE
AL SHAQAB RACİNG
H PALMER
8
89
444864
14
0
3
MANIGORDO (USA)
3y d e
61.50
P DOBBS
MR MİCHAEL PESCOD
R HANNON
15
90
45-1677
8
0
4
BLACKHEATH
5y d a
61.50
HOLLİE DOYLE
MR MATTHEW COTTİS
ED WALKER
2
87
210088
12
0
5
EVENING SUN
3y d e
61.50
J WATSON
THE QUEEN
R CHARLTON
11
90
42-1324
21
0
6
DIOCLES OF ROME (IRE)
5y d a
61.50
H BENTLEY
MRS PHİLİP SNOW PA
R BECKETT
1
87
0287-53
7
0
7
KARIBANA (IRE)
3y d e
61.00
W BUİCK
M CLARKE, P MUNNELLY
R HUGHES
4
89
2-42114
35
0
8
MAJOR VALENTINE
8y d a
60.50
C MCKEE
MR PETE SMİTH
J G O'SHEA
5
85
1100-00
9
0
9
LA MAQUINA
5y d a
60.00
N CURRİE
GEORGE BAKER AND PAR
G BAKER
17
84
206-621
18
0
10
MARSHAL DAN (IRE)
5y d a
59.50
M DWYER
COXWELL PARTNERSHİP
MRS H MAİN
6
83
34-2131
9
0
11
NIGEL NOTT
4y a a
59.50
S DE SOUSA
MR NİC BRERETON
M APPLEBY
7
83
113235
18
0
12
BAASHIR (IRE)
3y d e
59.00
J CROWLEY
MR HAMDAN AL MAKTOUM
C HİLLS
12
85
215
49
0
13
DIRTY RASCAL (IRE)
4y d a
59.00
D PROBERT
MR CHARLİE ROSİER
TOM WARD
16
82
5-00970
14
0
14
SIR TITAN
6y d a
58.50
H TURNER
WEDGEWOOD ESTATES
A CARROLL
14
81
14-4591
22
0
15
ZIGGLE POPS
3y a e
58.50
ROSSA RYAN
SULLİVAN B'STOCK/ ME
R HANNON
9
84
9-10650
9
0
16
BOY IN THE BAR
9y a a
57.50
P J MCDONALD
ALLWİNS STABLES
I WİLLİAMS
3
78
214-888
8
0
17
EPIC ENDEAVOUR (IRE)
3y d e
57.00
DAVİD EGAN
CLARKE, EDGİNTON, Nİ
W MUİR
10
80
254412
21
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALL YOURS (FR)
9y a a
63.50
A KİRBY
POWER GENEVA LTD
S CURRAN
7
93
163-152
23
0
2
FOX VARDY (USA)
4y d a
63.00
S DE SOUSA
KİNG POWER RACİNG CO
M MEADE
6
92
29-1335
21
0
3
PETITE JACK
7y a a
62.00
ROSSA RYAN
MR W BURN
R TEAL
2
89
963-413
127
0
4
CARDANO (USA)
4y d a
61.50
W BUİCK
MR R S BROOKHOUSE
I WİLLİAMS
4
88
32145-2
19
0
5
TONYX
4y d k
60.00
D PROBERT
NYX RACİNG CLUB
ED WALKER
1
85
11-654
16
0
6
NATTY NIGHT
4y d a
57.50
M DWYER
MR JOHN O'MULLOY
W MUİR
5
80
52-2715
15
0
7
UNION (IRE)
3y d e
54.50
DAVİD EGAN
HİGHCLERE T'BRED RAC
R VARİAN
3
80
262456
12
0
Woodbine detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:16
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SOUPER CLASSY (ON)
2y a g
54.50
DAVID MORAN
MICKEY DEMERSAND BAR
M P DE PAULO
1
82
1
127
0
2
CREDIT RIVER (ON)
2y k e
53.50
EMMA-JAYNE WILSON
HILLSBROOK FARMS
B HAYES
2
0
0
0
3
SKY'S NOT FALLING (MD)
2y d g
54.50
LUIS CONTRERAS
R. LARRY JOHNSON AND
M J TROMBETTA
3
82
133
29
0
4
AMSDEN (KY)
2y a e
54.50
JUSTIN STEIN
ANDREW FARM, FOR THE
W A WARD
4
68
1
53
0
5
READY TO REPEAT (KY)
2y d g
55.50
KAZUSHI KIMURA
GAIL COX, JOHN MENAR
G COX
5
89
2113
27
0
6
TOO LEGIT (ON)
2y a e
53.50
DAISUKE FUKUMOTO
HOOLIE RACING STABLE
B J MINSHALL
6
66
15
20
0
7
QUICK TEMPO (KY)
2y a e
54.50
RAFAEL MANUEL HERNANDEZ
DARE TO DREAM STABLE
C DAVIS
7
77
1
30
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:49 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HE'S A GIZMO (ON)
5y a g
56.50
PATRICK HUSBANDS
RAINBOW END RACING S
D C GLENNON
1
68
4546-61
34
0
2
KEEP YOUR WORD (ON)
4y a g
55.00
LARRY MUNOZ
TONY MICHAEL GATTELL
T M GATTELLARO
2
67
364-731
13
0
3
DOOBIEDOOBIEDOOBIE (FL)
4y d g
55.50
RAFAEL MANUEL HERNANDEZ
BRUNO SCHICKEDANZ
A FEHR
3
76
4224-44
27
0
4
SOCIETY JOE (ON)
3y d g
54.50
DAVID MORAN
R.M.C. STABLE AND TH
D J VELLA
4
56
77-1
34
0
5
JEGOS FIRE (NY)
6y a g
55.50
DARRYLL P. HOLLAND
SEAN MASKELL AND PAR
T HOLDER
5
79
7927-75-
127
0
6
SUNDANCE HIT (KY)
4y a g
55.00
SIMON P. HUSBANDS
ANTHONY O. POTTINGER
A POTTINGER
6
61
2-84139
20
0
7
HUNGARY (ON)
4y d g
56.50
JUSTIN STEIN
REALM RACING STABLES
J MATTINE
7
71
26-1927
13
0
8
MAJESTIC MELODY (ON)
4y d g
55.00
TENECA WOLFE-BELL
BANA N. TSEGAI
J BELHUMEUR
8
66
535352
12
0
9
CAUSE FOR ALARM (KY)
4y a g
55.00
STEVEN R BAHEN
DEVON BORELAND AND K
D BORELAND
9
72
43-3248
12
0
10
CASH ADVANCE (ON)
4y a g
55.00
JASON HOYTE
AURORA MEADOWS
P BERRINGER
10
66
264-314
29
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:23
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LADY PETROL (GB)
2y d d
55.00
EMMA-JAYNE WILSON
E FIVE RACING THOROU
M E CASSE
1
52
9
28
0
2
RULE THE SEA (KY)
2y k d
55.00
PATRICK HUSBANDS
MARTIN WICKINS AND P
S E FITZGERALD
2
0
0
0
3
BODACIOUS MISS (ON)
2y d d
53.50
JUSTIN STEIN
BEVERLY LEWIS-OWENS
S OWENS
3
0
0
0
4
OVERSTATE (ON)
2y k d
53.50
LUIS CONTRERAS
C. DEMIZIO, DANNY M.
R J BIAMONTE
4
0
0
0
5
VICTORIAVILLE (KY)
2y d d
55.00
SIMON P. HUSBANDS
HERALDO ERNESTO SAMU
L R BARROW
5
0
0
0
6
BIG GINGER (ON)
2y a d
53.50
DAISUKE FUKUMOTO
BUTTIGIEG TRAINING C
P M BUTTIGIEG
6
0
0
0
7
SILENZIO (ON)
2y d d
53.50
JEFFREY I ALDERSON
BEATA GRODKOWSKA AND
H LADOUCEUR
7
0
0
0
8
GOTE GO (KY)
2y a d
55.00
STEVEN R BAHEN
WILLIAM B HARRIGAN
R L ATTFIELD
8
43
8
42
0
9
FORTY SMOOTH (NY)
2y a d
55.00
SHEENA RYAN
C. DEMIZIO, DANNY M.
R J BIAMONTE
9
0
0
0
10
JOKERS RUN (KY)
2y d d
55.00
KAZUSHI KIMURA
SAMOTOWKA STABLES
M P DE PAULO
10
0
0
0
11
SHE TAKES FLIGHT (ON)
2y d d
53.50
DAVID MORAN
SAM-SON FARM
S C SIMON
11
0
0
0
12
DONTPUSHYOURLUCK (KY)
2y k d
55.00
RAFAEL MANUEL HERNANDEZ
GARY BARBER
M E CASSE
12
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:54
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIONA BAY (ON)
2y a d
53.50
PATRICK HUSBANDS
RIVERSEDGE RACING ST
T RYCROFT
1
50
7
56
0
2
SLASHS RED DIAMOND (ON)
2y a d
53.50
SIMON P. HUSBANDS
ANTHONY O. POTTINGER
A POTTINGER
2
40
032
16
0
3
KENTUCKY FAN (ON)
2y d d
53.50
DAISUKE FUKUMOTO
NEWMAN KATRYAN
A R KATRYAN
3
26
853
16
0
4
DALLIAN M. (ON)
2y k d
53.50
DAVID MORAN
M. J. DOYLE RACING S
M J DOYLE
4
0
0
0
5
MARTINA'S GALS (NY)
2y a d
55.00
SHEENA RYAN
DOMENIC LISCIO , DAN
R J BIAMONTE
5
24
87
30
0
6
SAVED AT THE WIRE (KY)
2y a d
55.00
EMMA-JAYNE WILSON
RACING CANADA, INC.
R GRIFFITH
6
61
6
16
0
7
TABERNACLE (KY)
2y a d
55.00
RAFAEL MANUEL HERNANDEZ
QUINTESSENTIAL RACIN
M E CASSE
7
34
94
30
0
8
WHO'S WHO INTHEZOO (ON)
2y d d
53.50
LUIS CONTRERAS
MICHAEL JAMES AMBLER
N GONZALEZ
8
34
06
14
0
9
NAUGHTY MABEL (KY)
2y a d
55.00
KAZUSHI KIMURA
DONATO LANNI
K ATTARD
9
46
9
30
0
10
VOIR DIRE (ON)
2y a d
53.50
STEVEN R BAHEN
GABE GROSSBERG
N GONZALEZ
10
4
9
16
0
11
THE TWELFTH (ON)
2y a d
53.50
ISABELLE C WENC
BILL AND JASON COPEM
R A JONES
11
48
8
16
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:27
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAY THE WORD (ON)
5y a g
55.00
EMMA-JAYNE WILSON
SAM-SON FARM
G COX
1
95
76-5861
36
0
2
SIR SAHIB (KY)
5y a g
55.00
DAISUKE FUKUMOTO
STRONACH STABLES
K ATTARD
2
96
554-423
21
0
3
ADMIRALTY PIER (KY)
5y a g
55.50
DAVID MORAN
HOOLIE RACING STABLE
B J MINSHALL
3
100
81-1722
35
0
4
STANDARD DEVIATION (KY)
4y d a
55.00
JUSTIN STEIN
AL SHAHANIA STUD AME
H G MOTION
4
100
133-267
63
0
5
SKYWIRE (ON)
4y d g
55.50
RAFAEL MANUEL HERNANDEZ
GARY BARBER AND LOU
M E CASSE
5
94
05-4412
55
0
6
WOODBRIDGE (ON)
6y d g
55.00
ŞAHIN CIVACI
THE ESTATE OF GUSTAV
M KEOGH
6
90
3630-81
21
0
7
TIZ A SLAM (ON)
6y d a
56.50
STEVEN R BAHEN
CHIEFSWOOD STABLES L
R L ATTFIELD
7
100
1147-66
55
0
8
COUNT AGAIN (ON)
5y d g
55.00
LUIS CONTRERAS
SAM-SON FARM
G COX
8
93
31-132
21
0
9
NAKAMURA (MD)
5y d g
55.00
KAZUSHI KIMURA
STAGHAWK STABLES
H G MOTION
9
98
1325-33
34
0
10
JUNGLE FIGHTER (KY)
4y d a
55.00
PATRICK HUSBANDS
STRONACH STABLES
M J DOYLE
10
93
1213-52
21
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OLD SECRETS (ON)
3y a d
54.00
EMMA-JAYNE WILSON
KATHY BIERS AND BRIA
I BLACK
1
72
71
84
0
2
MRS. DEL (ON)
4y d k
56.00
SKYE CHERNETZ
JORDAN B. LAY
J B LAY
2
67
4-63031
21
0
3
STERLING SPEED (ON)
3y a d
54.00
STEVEN R BAHEN
COLEBROOK FARMS
A BRNJAS
3
72
32-1744
20
0
4
TRADING BAY (ON)
3y a d
55.00
LUIS CONTRERAS
RONALD K. HOUSE
D C GLENNON
4
67
3-021
14
0
5
EIGHT SPEED (ON)
3y d d
54.00
LEO SALLES
EIGHT STAR RACING ST
V ARMATA
5
48
6-0031
22
0
6
TAKOTA (ON)
3y d d
54.00
JUSTIN STEIN
SHALE WAGMAN, DENYSE
D MCCLACHRIE
6
67
3912-6
77
0
7
SILVER DAHLIA (ON)
3y k d
54.00
RAFAEL MANUEL HERNANDEZ
REALM RACING STABLES
J MATTINE
7
59
214-793
16
0
8
PODGORA (ON)
5y a k
55.50
ŞAHIN CIVACI
GRANDVIEW THOROUGHBR
R GERL
8
63
4-83865
15
0
9
LET'S HAVE FUN (FL)
3y a d
54.00
DAISUKE FUKUMOTO
TOM AND CONNIE PATTO
K PATTON
9
68
8-12367
16
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:39
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MARCH TO THE ARCH (FL)
5y d g
56.00
PATRICK HUSBANDS
LIVE OAK PLANTATION
M E CASSE
1
107
133061
35
0
2
ARMISTICE DAY (KY)
4y a a
55.50
DAVID MORAN
BRUCE LUNSFORD
B J MINSHALL
2
96
44-3913
21
0
3
SHIRL'S SPEIGHT (KY)
3y d e
54.50
KAZUSHI KIMURA
CHARLES E. FIPKE
R L ATTFIELD
3
94
11
56
0
4
STARSHIP JUBILEE (FL)
7y d k
55.00
JUSTIN STEIN
BLUE HEAVEN FARM
K ATTARD
4
100
2-11114
27
0
5
OLYMPIC RUNNER (KY)
4y a g
55.50
DAISUKE FUKUMOTO
GARY BARBER
M E CASSE
5
92
13-2422
14
0
6
ADMIRALTY PIER (KY)
5y a g
55.50
STEVEN R BAHEN
HOOLIE RACING STABLE
B J MINSHALL
6
100
81-1722
35
0
7
VALUE PROPOSITION (GB)
4y d a
55.50
LUIS CONTRERAS
KLARAVICH STABLES, I
C C BROWN
7
96
171-13
77
0
8
WAR OF WILL (KY)
4y d a
57.00
RAFAEL MANUEL HERNANDEZ
GARY BARBER
M E CASSE
8
103
9539-61
71
0
19 Eylül 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Ankara, Newbury, Woodbine tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:45 , 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30 , 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Newbury at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:15 newbury at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Woodbine at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:49 woodbine at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 19 eylül 2020 cumartesi at yarışı bülteni, 19 eylül 2020 at yarışı programı, 19 eylül 2020 tjk yarış programı, 19 eylül 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 19 eylül 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, ankara at yarışı bülteni, 19 eylül 2020 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, newbury at yarışı bülteni, 19 eylül 2020 newbury at yarışı bülteni, günün newbury at yarışı bülteni, bugün newbury at yarışı bülteni, woodbine at yarışı bülteni, 19 eylül 2020 woodbine at yarışı bülteni, günün woodbine at yarışı bülteni, bugün woodbine at yarışı bülteni