2.24.87 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 28.12.2020 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
2
GENCETAY
5y a a
DEMİRDÖVEN
59.00
S.ALTAY APApranti
NUMAN AFACAN
T.ÖZTÜRK TİMUR
8
50
435217
14
19
2.24.21 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 02.08.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
3
ESTİGEÇTİ
8y a k
ALTAHA
57.00
A.CEYLAN APApranti
ŞEYMA B. TANİYİT
C.ÇİÇEK
5
68
369773
25
14
2.26.25 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 25.10.2021 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
4
ERLİKHAN
4y k a
SULTAN DE FAUST (FR)
60.50
M.KAYA
AHMET KAYA
HAMZA KAYA
1
66
042110
5
19
2.25.53 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 31.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
5
DERVİŞBEY
6y a a
ÖZGÜNHAN
60.00
M.ÇİÇEK
MEHMET NARÇİN
S.UYSAL
2
92
332076
36
14
2.22.15 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 24.05.2021 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
6
YEŞİLKALE
7y a a
ALTAHA
57.00
C.ALTUN APApranti
ÖMER ARSLAN
T.ÇEKİCİ
7
43
855419
7
19
2.24.47 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 05.09.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
7
ASTEROİD
8y a a
TURBO
57.00
A.ASLAN
SUNGUR SOYDAM
T.ÇEKİCİ
4
30
009706
7
9
2.28.35 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 18.07.2020 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
8
HEKİMOĞLU
6y k a
KAIZBERT (RU)
57.00
M.M.BİLGİN
ABDULLAH AVCI
Ö.YILDIRIM
9
77
171-506
13
17
2.21.65 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 14.03.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
9
SARNIÇKAYA
5y k a
SULTAN DE FAUST (FR)
57.00
A.YILDIZ
AHMET KAYA
HAMZA KAYA
6
44
811-800
7
17
2.27.18 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 22.03.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
APOLOGIZE
2y a e
TRAPPE SHOT (USA)
59.00
M.ÇİÇEK
GÜLİZAR YANIK
T.ÖZTÜRK TİMUR
1
44
244216
7
19
1.32.73 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 08.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
2
MOUNTAIN LION
2y d e
LION HEART (USA)
59.00
A.YILDIZ
SEMİH KATI
SER.DOĞAN
3
51
43132
59
18
3
RÜZGAR CELAL
2y d e
OĞLUM MELİH
56.00
S.ALTAY APApranti
İSMAİL ÖZCAN
H.E.UYSAL
2
41
444221
21
20
1.31.18 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 08.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
4
CATRIANO
2y d d
CATAPULT (USA)
57.00
F.ARSLAN
MEHMET ARSLAN
T.ÇEKİCİ
4
47
4611
11
20
1.33.26 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 08.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
5
HALLAND
2y d e
PAPA CLEM (USA)
57.00
M.M.BİLGİN
MEHMET KARAKEÇİ
T.ÖZTÜRK TİMUR
5
47
513
14
19
1.29.86 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 15.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DEMİRDURAN
3y k e
DEMİRDÖVEN
60.00
A.YILDIZ
BERDAN YERLİKAYA
H.ÇALIŞKAN
5
45
631723
21
17
2
RİMERBEY
3y d e
ULUER
60.00
M.M.BİLGİN
ABDULLAH AVCI
Ö.YILDIRIM
6
51
165331
14
20
3
TEKFORDCİHANGİR
3y d e
ULUER
59.00
MAH.TURAN
ERKUL ÖCAL
D.ÇELİK
4
45
570561
7
20
4
BARAN REİS
3y k e
KARAÜZÜM
57.00
F.ARSLAN
FUAT ŞİMŞEK
SEN.ŞEN
7
43
21
13
20
5
BARANIN GÜCÜ
3y a e
KAIZBERT (RU)
57.00
MER.ÇELİK
FUAT ŞİMŞEK
SEN.ŞEN
3
48
611782
7
17
6
ÇELİK MURAT
3y k e
KAIZBERT (RU)
53.00
Ç.TAŞCI APApranti
CİMŞİT YILDIZ
E.KOCA
1
48
871170
9
18
7
DİNÇEGE
3y a e
KAYAYÜREKLİ
54.00
S.ALTAY APApranti
M.ERDİNÇ DÜZARAT
HAY.YILDIRIM
8
46
433059
11
15
8
UÇAN YAPRAK
3y a e
UÇANOĞLU
57.00
M.KAYA
İSMET ALTIN
A.TEMİZER
9
40
85231
26
20
9
BİTİRİM KRAL
3y a e
BİTİRİMKARINCA
52.00
H.YOLAÇICI APApranti
İBRAHİM YILDIZ
G.TAŞDELEN
2
39
794173
7
18
1.47.65 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 10.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HEDBE
6y a a
BERKSOY
63.00
M.KAYA
HİKMET ÇELİK
HAS.YILDIRIM
8
88
176195
31
18
1.22.53 Bu derece Şanlıurfa Hipodromu'nda, 29.03.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tı
2
GÜROBASI
4y k a
AYABAKAN
54.50
E.D.ÖKTEN APApranti
TEKİN BİRİCİK
T.BİRİCİK
6
79
166935
7
15
1.24.40 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 28.06.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
3
KAŞEMUM KARA
4y d a
SONALP
57.00
A.SÖZEN
ALİ RIZA KÖSEALİ
G.KÖSE
1
78
722472
9
17
1.23.16 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 18.05.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
4
UZUN MEHMET
5y k a
TURBO
57.00
M.UYAR APApranti
MEHMET BİRDEN
D.ÇELİK
3
82
932331
5
20
1.20.66 Bu derece İzmir Şirinyer Hipodromu'nda, 06.04.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
5
BALMELDA
5y k k
BALIKHAN
57.00
N.AVCİ
FATMA NİLGÜN KUTLU
M.MEHMET İNAL
2
76
607111
14
20
1.23.88 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 04.01.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
6
GERÇEKÇİOĞLU
4y a a
AYABAKAN
56.50
MER.ÇELİK
GÜNGÖR AÇİCİ
E.C.BAYDAN
7
77
443903
5
15
1.21.50 Bu derece İzmir Şirinyer Hipodromu'nda, 14.09.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
7
ERTUNÇHAN
5y k a
ALTAHA
55.00
M.M.BİLGİN
EYLEM DERYAL
C.ÇİÇEK
5
72
451307
61
17
1.28.14 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 21.07.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
8
ALTINDERE
7y k a
BİLGİN
53.50
M.ÇİÇEK
SEDAT ŞAHİN
H.E.UYSAL
10
69
292751
26
20
1.22.87 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 13.06.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
9
ÇERDİĞİN
5y a a
TURBO
50.00
A.YILDIZ
CAHİT ÇETİNSU
A.R.AYDIN
9
62
861252
8
18
1.23.37 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 12.07.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
10
EFEER
5y k a
DEMİRDÖVEN
51.50
A.ASLAN
ERDOĞAN ŞENOCAKLI
T.ŞİT
4
65
404221
7
20
1.22.14 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 08.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
11
GENÇ MİMAR
6y k k
TURBO
50.00
Ç.TAŞCI APApranti
AYŞEGÜL DÜZARAT
HAY.YILDIRIM
11
52
001810
21
19
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BOKSÖR AHMET
2y d e
BUSHRANGER (IRE)
54.00
C.ALTUN APApranti
HÜSAMETTİN KOPAL
F.KIRAN
3
23
947
14
17
2
ES ÇEVİK ES
2y d e
HAKEEM (USA)
57.00
F.ARSLAN
REFİK ÇEVİK
D.ÇELİK
1
0
87
62
18
3
FREE ROCK
2y d e
LION HEART (USA)
57.00
MAH.TURAN
M.GARİP ELĞAÇ
M.H.ELĞAÇ
4
0
7
21
19
4
HEERS THE STORM
2y d e
AVERY ISLAND (USA)
57.00
D.PALAUR
MELİS KURTEL EMİN
Ş.ÖNCEL
6
0
25
25
18
1.32.36 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 25.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
5
KING MİRBEY
2y d e
WEMBLEY
53.00
HA.GÖKÇE APApranti
SUNGUR SOYDAM
H.E.UYSAL
5
19
957
7
17
6
MİSANO
2y d e
KANEKO
57.00
GÖKH.GÖKÇE
TURGUT KONUKOĞLU
SEN.GÖKÇE
8
0
83
25
18
1.32.01 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 25.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
7
MY FLASHING GIRL
2y d d
AUTHORIZED (IRE)
55.00
M.KAYA
M.GARİP ELĞAÇ
M.H.ELĞAÇ
7
36
653042
14
16
1.31.47 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 05.09.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
8
QUEEN MOTHER
2y d d
ACCELERATION
55.00
A.ASLAN
MUAMMER TEKİNALP
Ü.YAYLA
2
0
8
49
19
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GAGGO BEY
3y d e
POWERSCOURT (GB)
61.00
M.M.BİLGİN
SÜLEYMAN TAŞDEMİR
D.ÇELİK
2
58
242221
7
20
1.26.81 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 17.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
2
TALHA PAŞA
3y d e
TOROK (IRE)
60.00
MER.ÇELİK
BARIŞ DURDAĞ
At Sahibi HALİM KAYA
5
73
245353
8
17
1.27.43 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 04.07.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
3
WILD DANGER
3y a e
CARPE DIEM* (USA)
58.00
N.AVCİ
SEMA ULAŞ
B.AY
1
80
411025
25
17
1.26.25 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 28.04.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
4
ÇAVDARLI
3y d e
SALVATORE
56.00
MAH.TURAN
METİN AKAN
M.ÖZGÜL
4
53
122777
4
16
1.28.12 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 27.03.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
5
SOUND OF SUMMER
3y d e
TOROK (IRE)
55.00
A.SÖZEN
MELİS KURTEL EMİN
H.YÜZBAŞI
3
83
377082
16
14
6
ANOTHER TIME
3y a e
FINAL COUNTDOWN
54.00
A.CEYLAN APApranti
MURAT ÇELİK
D.ÇELİK
6
33
338
127
17
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TABİP
4y k a
ÖZHABER
59.00
A.CEYLAN APApranti
ÖZGÜR ÇİÇEK
H.DURMUŞ
1
70
6-86131
10
20
2.16.40 Bu derece İzmir Şirinyer Hipodromu'nda, 09.09.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
2
SULTANYEL
4y k a
SULTAN DE FAUST (FR)
59.50
N.AVCİ
HAYRİ ÖZGÜR YILMAZ
İ.DEMİR
3
65
611359
6
17
2.17.75 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 06.07.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
3
GÜÇALP
4y a a
ATEŞTOPU
58.00
M.KAYA
ÖZGÜR DEMİR
D.ÇELİK
7
62
081137
31
18
2.17.75 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 06.07.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
4
İZMİRİN EFESİ
4y k a
ÖZGÜNSOYLUM
54.50
MAH.TURAN
SERDAR ÇETİNKAYA
A.N.HINÇ
4
55
865711
15
20
2.24.53 Bu derece İzmir Şirinyer Hipodromu'nda, 15.04.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
5
ÇAĞGÜR
4y k a
YAKUPBEY
54.00
S.ALTAY APApranti
M.KEMAL UÇKAN
MAH.BAYKARA
2
54
525340
11
16
6
HEDEFİM
4y k a
KARAÜZÜM
53.50
MER.ÇELİK
ALİ IŞIK DENİZ
A.TEMİZER
5
53
465241
11
20
2.15.69 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 17.04.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
7
MAHRUBİ
4y k a
ŞAH ŞEHRİYAR
52.50
S.TIRPAN
H.TARIK DİKENCİK
M.ÖZGÜL
6
51
271358
5
17
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GRAND MISSION
4y d a
JIMMY CREED (USA)
60.00
A.CEYLAN APApranti
DENİZ KURTEL
B.AY
3
80
4-68644
22
14
2.04.19 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 28.10.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
2
DANIELAS DAUGHTER
7y d k
ROCKMASTER (IRE)
56.00
S.ALTAY APApranti
İBRAHİM YILDIZ
G.TAŞDELEN
7
70
073169
7
18
2.04.71 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 24.05.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
3
KARA AKREP
4y d a
PAPA CLEM (USA)
57.00
N.AVCİ
ERAY HAZAR
F.KIRAN
6
68
442121
14
20
2.03.32 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 05.09.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
4
ZERTAS
3y d e
TALIP HAN (IRE)
50.00
A.YILDIZ
SUZANA MAMEDOVA
O.SEZİK
4
57
729757
7
12
2.06.46 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 30.05.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
5
KEVIN LOMAX
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
50.00
A.ASLAN
SONER BOZAT
Ü.YAYLA
2
59
242122
25
19
6
THE LIFE KING
3y d e
RAMPOLDI
50.00
C.PASO APApranti
CAHİT KOCAMAN
G.TAŞDELEN
1
54
345444
14
17
2.04.85 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 05.09.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
7
PERSIAN PRINCE
6y a a
TOCCET (USA)
50.00
O.ATMACA
YUSUF ZİYA KARAKUŞ
SEN.ŞEN
5
54
454323
7
17
2.02.11 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 05.04.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
8
KUYRUKLU YILDIZ
4y d a
SMART ROBIN (JPN)
50.00
E.D.ÖKTEN APApranti
MURAT AYDIN
Ö.YILDIRIM
8
41
428795
14
14
2.04.56 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 23.05.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
Yarmouth Birleşik Krallık detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROSENZOO (IRE)
2y a e
63.50
W BUİCK
KİNGSLEY PARK 37 - G
C JOHNSTON
3
69
54431
6
0
2
LINE SHEET
2y d d
62.50
D MUSCUTT
MR ANDREW ROSEN
G SCOTT
6
67
60441
7
0
3
ZARIELA
2y d d
61.00
R HAVLİN
MRS C CAMPBELL
S P C WOODS
8
69
456
24
0
4
THE BITTER MOOSE (IRE)
2y d e
60.50
T MARQUAND
AJT GROUP
H PALMER
7
68
55735
12
0
5
JOHN STEED (IRE)
2y k e
60.50
ROSSA RYAN
DAVİD LOWE
D LOUGHNANE
1
68
277473
12
0
6
ANONYMOUS GUEST
2y d e
60.00
L MORRİS
JOHN GUEST RACİNG
G MARGARSON
4
67
04703
7
0
7
ALFRED (FR)
2y d e
59.50
J F EGAN
FRANCONSON PARTNERS
P CHAPPLE-HYAM
2
66
06923
6
0
8
COGSWORTH
2y d e
59.00
S CHERCHİ
MR P VENNER OLİVER
C DWYER
5
65
5030
12
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:50 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WITNESS STAND
2y d e
60.50
D TUDHOPE
BRONTE COLLECTİON 1
TOM CLOVER
2
95
16
49
0
2
BERRY CLEVER
2y d e
59.00
S CHERCHİ
STRAWBERRY FİELDS ST
C DWYER
3
0
0
0
3
CLOUD KING
2y d e
59.00
J P SPENCER
MRS FİTRİ HAY
R COWELL
9
0
86
27
0
4
FAUNTLEROY (IRE)
2y d e
59.00
R COAKLEY
RABBAH RACİNG
S & E CRİSFORD
4
0
77
12
0
5
FINE INTERVIEW (FR)
2y k e
59.00
K O'NEİLL
MİSS ALİCE HAYNES
ALİCE HAYNES
7
0
0
0
6
SALA DA BALLO
2y d e
59.00
W BUİCK
MR J CAMİLLERİ
G BOUGHEY
5
0
7
24
0
7
SON OF MAN (IRE)
2y d e
59.00
DAVİD EGAN
CHİNA HORSE CLUB INT
J CHAPPLE-HYAM
8
0
0
0
8
TRUE BLUE GENT (IRE)
2y d e
59.00
N CALLAN
MIDDLEHAM PARK RACIN
M BOTTI
1
0
0
0
9
ZALTALLA (FR)
2y d e
59.00
D MUSCUTT
PATRİCK B DOYLE (CON
J FERGUSON
6
0
0
0
10
NOTRE DAME
2y d d
57.00
DYLAN HOGAN
JUST A HUNCH
J FEİLDEN
10
0
5
25
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CROSS THE TRACKS
2y d e
60.50
N CALLAN
PHİL CUNNİNGHAM
R SPENCER
5
0
0
0
2
DARK DREAMER
2y d e
60.50
M GHİANİ
MRS FİTRİ HAY
R COWELL
9
0
9
49
0
3
GAMBLERS KITTY
2y a e
60.50
S CHERCHİ
STRAWBERRY FİELDS ST
C DWYER
4
0
0
0
4
INFINITY BLUE (IRE)
2y d e
60.50
W BUİCK
SHEİKH MOHAMMED OBAİ
A BALDİNG
8
78
834
17
0
5
MANHATTAN MIRAGE (IRE)
2y d e
60.50
ROSSA RYAN
AMO RACİNG LİMİTED
ALİCE HAYNES
7
0
3
18
0
6
MONTECRISTO GOLD
2y d e
60.50
R COAKLEY
BEAUFORT AND FRİENDS
TOM CLOVER
6
0
70
24
0
7
MUKAAFAH (IRE)
2y d e
60.50
J CROWLEY
SHADWELL ESTATE COMP
K P DE FOY
2
0
0
0
8
PRINCE ERIC (IRE)
2y d e
60.50
D MUSCUTT
MRS SUSAN ROY
J FERGUSON
3
0
99
24
0
9
WARSONG (IRE)
2y d e
60.50
K STOTT
GODOLPHİN
S BİN SUROOR
1
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MASTERLY (FR)
2y d e
60.50
W BUİCK
MİSS D FİNKLER, A HE
C JOHNSTON
5
0
0
0
2
CAPLA MOJO
2y d e
59.50
L MORRİS
CAPLA DEVELOPMENTS
G KELLEWAY
1
0
0
0
3
PROMETEO
2y d e
59.50
N CALLAN
MR MANFREDİNİ PART
M BOTTİ
8
0
3
20
0
4
TIPSY TIGER
2y d e
59.50
K SHOEMARK
MİSS CAROLİNE SCOTT
W STONE
6
0
04
20
0
5
ASHARIBA (FR)
2y a d
58.00
J P SPENCER
NİCOLE HUTCHİNGS
D MENUİSİER
4
0
7
23
0
6
DANCING EYES (IRE)
2y d d
57.50
T MARQUAND
RACİNG TO PROFİT SYN
MİSS A MURPHY
2
0
44
18
0
7
FREE SPEECH (IRE)
2y a d
57.50
R HAVLİN
THE SERENDİPİTY PART
E DUNLOP
3
0
05
18
0
8
SHARONA (FR)
2y a d
57.50
J F EGAN
FRANCONSON PARTNERS
P CHAPPLE-HYAM
7
0
7
25
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NOOR BANO (IRE)
3y d d
62.50
J SMİTH
MR SULTAN ALİ
I MOHAMMED
2
89
6-33171
39
0
2
DEMI POINTE
3y d d
61.50
DAVİD EGAN
CHEVELEY PARK STUD
R VARİAN
5
87
61-9
30
0
3
KATEY KONTENT
3y a d
60.00
ROSSA RYAN
S R HOPE S W BARRO
C COX
1
84
166-734
12
0
4
CUBAN BREEZE
5y d k
58.50
N CALLAN
DALWHİNNİE BLOODSTOC
P EVANS
7
79
327509
12
0
5
MUSICAL TRIBUTE
3y d d
58.00
H TURNER
MR J C SMİTH
HARRY EUSTACE
10
80
5-33331
17
0
6
MISS BELLA BRAND
5y d k
57.50
G WOOD
M HEBBARD L BLACKM
MRS I G-LEVEQUE
6
76
241170
66
0
7
PREMIERE BEAUTY
3y d d
56.50
M GHİANİ
MR RON WATTS
S C WİLLİAMS
4
76
9-38010
24
0
8
MISS MAI TAI
3y d d
56.00
C SHEPHERD
THE COOL SİLK PARTNE
J FANSHAWE
8
75
701112
37
0
9
ALCAZAN
5y d k
55.00
W CARSON
MR JOHN O'DONNELL
R TEAL
9
71
307010
12
0
10
CATWALK MODEL
3y d d
54.00
F LARSON
MR M P COLEMAN
MİSS A MURPHY
3
71
5-21471
23
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TUXEDO JUNCTION
4y d a
64.50
D MUSCUTT
CASTLE DOWN RACİNG
J FANSHAWE
3
80
302360
33
0
2
PHANTASY MAC (IRE)
4y d k
62.50
W BUİCK
MRS ANGELA MCALPİNE
G BOUGHEY
7
76
233085
17
0
3
BAND OF STEEL
3y d e
62.50
DAVID EGAN
EMIRATES PARK PTY LT
S P C WOODS
8
80
518-545
20
0
4
TARBAAN (IRE)
4y a a
62.00
K STOTT
CONSTELLATION SYNDIC
MISS A MURPHY
10
74
749343
21
0
5
FOREST DEMON (IRE)
3y d e
61.50
J CROWLEY
CAPTURE THE MOMENT I
D & C KUBLER
5
78
532517
21
0
6
BATTISTA (IRE)
3y a e
61.50
R HAVLİN
MR C WATERS
J & T GOSDEN
11
78
4312
48
0
7
BOLD RIBB
4y d a
61.00
J MİTCHELL
MR GERRY MCGLADERY
J RYAN
12
72
5223-16
38
0
8
PANNING FOR GOLD (IRE)
3y d e
61.00
J P SPENCER
NEVER SAY DİE PARTNE
D M SİMCOCK
6
77
911141
30
0
9
QUEEN'S COMPANY
4y d k
59.50
DYLAN HOGAN
GOOD COMPANY PARTNER
J FEİLDEN
2
69
1-51561
34
0
10
ABSOLUTE QUEEN (IRE)
3y d d
59.00
T MARQUAND
MİDDLEHAM PARK RACİN
G BOUGHEY
4
73
7-44119
64
0
11
WINTERCRACK
3y d d
58.50
S W KELLY
MİCHAEL H SLY DR T D
MRS P SLY
1
72
017636
32
0
12
TARITINO (IRE)
3y d e
57.50
S CHERCHİ
SOLARİO RACİNG (MOUL
MİSS A MURPHY
9
70
627606
27
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VESPASIAN (IRE)
4y d a
62.50
JAMES DOYLE
RABBAH RACING
S & E CRISFORD
9
79
225247
80
0
2
RAZZAM (IRE)
3y a e
62.50
ROSSA RYAN
GEEGEEZ CO UK MA
M APPLEBY
5
80
243123
12
0
3
LEVEL UP (IRE)
4y d a
61.50
N CALLAN
G A RACİNG
P EVANS
7
77
211418
11
0
4
FAIR WIND
3y k e
61.00
J CROWLEY
KENNET VALLEY SYNDİC
OWEN BURROWS
8
77
32142
17
0
5
COVER UP (IRE)
3y d e
61.00
W BUİCK
GODOLPHİN
J & T GOSDEN
2
77
6012
14
0
6
STONE CIRCLE (IRE)
6y a a
61.00
K SHOEMARK
THE FİTZROVİANS 3
M BELL
10
76
572313
40
0
7
THUNDER STAR
3y d d
60.50
L EDMUNDS
MR M M FOULGER
JESSİCA MACEY
4
76
5-05119
27
0
8
EEH BAH GUM (IRE)
8y d a
60.00
LAURA COUGHLAN
MR NİCK RHODES
I FURTADO
6
74
5-91407
11
0
9
GEMINI STAR (IRE)
3y d d
60.00
K O'NEİLL
MR G BUDD
ALİCE HAYNES
1
75
2-125
127
0
10
ULTRAMARINE (IRE)
4y d a
57.50
D KEENAN
MR B MOULD PARTNER
P EVANS
3
68
303-560
11
0
11
LIPSINK (IRE)
6y d a
57.00
M GHİANİ
MR J SARGEANT
R COWELL
11
67
555204
15
0
Philadelphia ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:40 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARTHUR S GOLD (KY)
3y d g
54.50
ADAM BOWMAN
TERRENCE HUET
HEROLD O WHYLIE
1
4
775
74
0
2
PRINCIPE (FL)
4y a g
53.00
ELISEO RUIZ
JONATHON S SANCHEZ
ANGEL SANCHEZ- PINERO
2
42
065395
17
0
3
CHIP'S FRIEND (PA)
3y d g
54.50
DEXTER HADDOCK
BING CHERRY RACING I
MICHAEL L CATALANO
3
37
934563
15
0
4
CURTEIS (KY)
4y a g
56.00
ABNER ADORNO
DUNHAM THOROUGHBREDS
BERNHARD G DUNHAM
4
54
472393
10
0
5
DOCTOR MAGIC (NY)
3y a g
54.50
RICHARD MITCHELL
EMERALD RACING STABL
HEROLD O WHYLIE
5
32
066704
15
0
6
FLORIANOPOLIS (NY)
3y k g
54.50
RAMON F MOYA
JACK J ARMSTRONG
ROBERT MOSCO
6
28
750682
15
0
7
SETTE STELLE (KY)
5y a g
54.00
LUIS R. RIVERA, JR.
WILFREDO V CARABALLO
DAN SICULIETANO
7
34
433324
10
0
8
SHEA D CAPTURE (FL)
4y a g
56.00
ANGEL CASTILLO
JSK NANDA RACING
ANGEL SANCHEZ- PINERO
8
48
352625
127
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:07
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ET'S MOON MAIDEN (PA)
4y a k
55.50
MYCHEL J SANCHEZ
GUSTAVO CHACON
GUSTAVO CHACON
1
72
355326
21
0
2
MARION GRACE (PA)
3y a d
53.50
FRANKIE PENNINGTON
JACINTO SOLIS
JACINTO SOLIS
2
61
181126
29
0
3
SYSTEMIC RISK (KY)
7y d k
55.50
PACO LOPEZ
RALPH A BRUNO
PHILIP T ARISTONE
3
70
442234
26
0
4
CLOUT CHASER (KY)
5y a k
55.50
PATRICK HENRY JR
TRIN-BROOK STABLES I
URIAH ST LEWIS
4
59
764868
21
0
5
COLLIN'S GREY LADY (KY)
4y k k
55.50
ANGEL CASTILLO
CHARLES J FIUMANO
EDWARD J COLETTI
5
46
68-1183
21
0
6
EMIRATES AFFAIR (FL)
5y a k
55.50
SILVESTRE GONZALEZ
JACK J ARMSTRONG
ROBERT MOSCO
6
70
863223
64
0
7
JEZEBEL JADE (PA)
4y k k
55.50
LUIS D RIVERA
CHARLES R RUSSO
ERNESTO PADILLA-PRECIADO
7
65
527647
29
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
THEGODDESSOFSNAKES (PA)
5y d k
55.50
YABRIEL C RAMOS
JIREH STABLE
MIGUEL A RODRIGUEZ
1
65
763452
15
0
2
GINGERS WISH (PA)
5y k k
55.50
JOSEPH TREJOS
DONOVAN SMITH
DONOVAN SMITH
2
56
343455
63
0
3
MISS CHAMITA (KY)
4y d k
52.00
ELISEO RUIZ
ELLIT S WELLS
MICHAEL V PINO
3
69
321114
33
0
4
PEYTON'S COLLEGE (KY)
5y a k
55.50
ANDREW WOLFSONT
BILLY BOYS STABLE
HOWARD R BROWN
4
64
611242
20
0
5
CLASSY MISS (KY)
4y d k
55.50
DEXTER HADDOCK
MICHAEL S MORIARTY
RONALD J DANDY
5
62
131255
15
0
6
SPEIGHTSTER'S GOLD (PA)
5y d k
55.50
LUIS D RIVERA
JUST IN TIME RACING
J GUADALUPE GUERRERO
6
51
222153
20
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:01 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DADASHEV (NY)
4y a g
55.50
FRANKLIN GONZALEZ
SANTAANA RACING
WILLIAM J HOGAN JR
1
59
354272
14
0
2
HANEY BOYS (KY)
6y d g
55.50
ALBERT J ANGULO
JACK J ARMSTRONG
ROBERT MOSCO
2
67
52935-2
62
0
3
TREPAT (KY)
3y a g
53.50
FRANKIE PENNINGTON
MORRIS E. KERNAN JR.
JAMIE NESS
3
63
6611-3
21
0
4
OUR MARK STEVEN (PA)
3y d g
53.50
JEREMY LAPRIDA
RUPERTO A PEREZ
RUPERTO A PEREZ
4
54
141305
70
0
5
ALONZO MOSELY (KY)
6y d g
55.50
LUIS M OCASIO
PCC STABLE
LESLYE G BOUCHARD
5
60
514353
20
0
6
ROCKIN FREEBEE (PA)
4y a g
55.50
JOSEPH TREJOS
JOSEFINA CADENA
ALEXIS ROMERO
6
42
456856
14
0
7
VERO SUN (KY)
7y d g
55.50
YABRIEL C RAMOS
ALEXANDER KAZDAN
ALEJANDRO MAYMO
7
53
376555
14
0
8
J WASS (KY)
6y d g
55.50
SILVESTRE GONZALEZ
PEWTER STABLE
KATHLEEN A DEMASI
8
64
735523
14
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:28
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FEARLESS KRISTIE (KY)
3y d d
53.50
MYCHEL J SANCHEZ
SMART ANGLE LLP
MICHAEL V PINO
1
72
352317
12
0
2
SO FULLY SUE (PA)
4y d k
55.50
JAIRO RENDON
OER THE MOON RACING
LOUIS C LINDER
2
61
6257-13
21
0
3
SOCIAL LADY (PA)
3y d d
53.50
PACO LOPEZ
MADISON AVENUE RACIN
JAMIE NESS
3
63
5-35122
75
0
4
BLUEBERRY PIE (PA)
5y d k
53.00
ELISEO RUIZ
ELLENDALE RACING LLC
JENNIFER M TRUEHART
4
53
8410-43
91
0
5
ISTRIA (KY)
3y a d
53.50
ANDY HERNANDEZ
CHARLES BRIGGS AND L
CATHAL A LYNCH
5
70
19-2244
28
0
6
TAP IT UP (KY)
3y d d
53.50
PACO LOPEZ
PTJ STABLE
JAMES T RYERSON
6
71
442182
54
0
7
BRUNO BARBER GIRL (PA)
3y d d
53.50
RAMON F MOYA
LAKE SCOTT A. AND RO
SCOTT A LAKE
7
36
658177
7
0
8
A CASE OF YOU (PA)
4y d k
55.50
SILVESTRE GONZALEZ
PEWTER STABLE
KATHLEEN A DEMASI
8
59
157-736
28
0
9
FROM HELLO (NY)
3y a d
53.50
KENDRICK CARMOUCHE
THE LUCHNCUP SYDICAT
BRUSCE R BROWN
9
79
122903
30
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MINXZHIPPSDONTLEYE (PA)
3y a g
53.50
SILVESTRE GONZALEZ
POSITIVE CONNECTION
PATRICK ASHTON
1
58
193217
28
0
2
ON OUR WAY BOYZ (NY)
5y a g
55.50
LUIS M OCASIO
PATRICK O'SULLIVAN
TIMOTHY KIRBY
2
65
3-74139
24
0
3
WHERESTHEPASSION (ON)
4y a g
55.50
ANDY HERNANDEZ
ALPALA FARMS
PEDRO MERCEDES
3
56
414626
20
0
4
W. P. CADET (FL)
3y d e
52.50
LUIS R RIVERA JR
HUGO O PADILLA
HUGO O PADILLA
4
53
468411
8
0
5
AZTEC LEGEND (KY)
3y a g
51.50
MELISSA IORIO
HAPPY TENTH STABLE
TONY WILSON
5
59
485531
24
0
6
CUPID'S DART (FL)
4y k g
55.50
LUIS D RIVERA
NICHOLAS CAMMARANO J
GUADALUPE PRECIADO
6
69
9-64651
127
0
7
HARLEY'S CHARLY (PA)
3y d e
51.50
ELISEO RUIZ
PEREZ STABLES LLC
CARLOS SOTO
7
67
633291
14
0
8
MIZZEN MAN (KY)
4y d g
55.50
ADAM BOWMAN
JACINTO SOLIS
JACINTO SOLIS
8
60
335252
21
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:22
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAAFEED (KY)
5y d g
55.50
PACO LOPEZ
RICHARD A MALOUF
SCOTT A LAKE
1
83
66-2123
22
0
2
LEGAL DEAL (FL)
6y d g
55.50
ABNER ADORNO
TOP NOTCH RACING
ERNESTO PADILLA-PRECIADO
2
88
552625
66
0
3
GEEBERT (PA)
7y d g
55.50
SILVESTRE GONZALEZ
RICHARD CIAVARADONE
ROBERT MOSCO
3
85
231414
15
0
4
HAPPY FARM (FL)
9y a g
55.50
LUIS A RODRIGUEZ CASTRO
THE PLAYERS GROUP
ANTONIO ARRIAGA
4
94
145336
32
0
5
ROB THE RICH (KY)
6y a g
55.50
KENDRICK CARMOUCHE
TEN STRIKE RACING AN
JUAN CARLOS GUERRERO
5
90
341232
22
0
6
REAL TALK (FL)
5y d g
55.50
SAMUEL MARIN
ROBERT COTRAN
JOSEPH F ORSENO
6
69
7606-47
37
0
7
EASY DAY (KY)
6y a a
55.50
FRANKIE PENNINGTON
SCOTT LAKE LLC
SCOTT A LAKE
7
93
125254
22
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:49
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DEWEY DOIT (PA)
2y d d
54.50
ABNER ADORNO
TILTED SHAMROCK STAB
JOHN C SERVIS
1
50
1
29
0
2
KISS FOR LUCK (KY)
2y d d
53.50
MYCHEL J SANCHEZ
SWILCAN STABLES LLC
ROBERT E REID
2
52
178
30
0
3
FIRST JOKE (KY)
2y d d
53.50
FRANKIE PENNINGTON
PINE BROOK FARM
ROBERT E REID
3
66
16
52
0
4
R FASHIONABLY LATE (FL)
2y d d
53.50
SAMUEL MARIN
HAPPY TENTH STABLE
TONY WILSON
4
39
461
25
0
5
BAILINTIN (FL)
2y d d
53.50
WILFRED VASQUEZ
SMART ANGLE LLP
MICHAEL V PINO
5
72
1
31
0
6
MADE BIRDIE (MD)
2y a d
53.50
MADELINE ROWLAND
MCA RACING STABLE LL
CLAUDIO A GONZALEZ
6
36
321
52
0
7
ELOPER (FL)
2y a d
53.50
JEREMY LAPRIDA
A P STABLE AND FOX T
ALAN BEDARD
7
48
31
46
0
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:26
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GETAWAY PALACE (PA)
4y d k
55.00
DEXTER HADDOCK
RUPERTO A PEREZ
RUPERTO A PEREZ
1
62
324116
29
0
2
MOONBOOTS (PA)
4y a k
56.50
RUBEN SILVERA
LADY OLIVIA NORTHCLI
CARLA L MORGAN
2
66
3-17744
101
0
3
NEON CITY (PA)
3y d d
51.50
LUIS R RIVERA, JR
PRIMAVENTURES LLC
ANTHONY CARANGO
3
62
98-08052
28
0
4
TOURING MARYANNE (PA)
4y d k
55.50
ANDY HERNANDEZ
MICHAEL DAY
MICHAEL M MOORE
4
70
121532
25
0
5
ON THE SHORTLIST (PA)
3y d d
53.50
LEONARDO CORUJO
THOMAS G COULTER
ERIN C MCCLELLAN
5
67
56-112
87
0
6
PAGEANT PRINCESS (PA)
4y d k
55.50
ANDREW WOLFSONT
PEWTER STABLE
KATHLEEN A DEMASI
6
70
5131-27
29
0
7
BOHEMIA BABE (PA)
5y d k
55.50
ELISEO RUIZ
FRANPEJO STABLE
PEDRO MERCEDES
7
54
763671
11
0
8
CARLOTUK (PA)
3y a d
55.50
PACO LOPEZ
RICHARD A MALOUF
SCOTT A LAKE
8
53
525556
87
0
9
INANNA'S QUEST (PA)
5y a k
55.50
CHARLIE MARQUEZ
LYNN A ASHBY
LYNN A ASHBY
9
81
354152
10
0
10
THAT'STONY'SSISTER (PA)
4y d k
55.50
YABRIEL C RAMOS
ANDREW BEDARD
ALAN BEDARD
10
45
183565
20
0
11
COACH HAS SIX ACES (PA)
5y d k
55.50
PACO LOPEZ
RAILSPLITTERS FARM
FELIS FLORES-COBA
11
62
4-56511
85
0
Salon de Provence Fransa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:37
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CUNCERTA
2y y d
56.50
IORITZ MENDIZABAL
B.GIRAUDON/GUY PARIE
F. VERMEULEN
1
70
367769
29
0
2
OVER CHOPE
2y d d
56.50
GREGOIRE LEGRAS
JEAN PAUL FOLACCI
M. SCANDELLA-LACAILLE
6
66
8568
15
0
3
SANTA VANILLA
2y d d
55.00
MARIE VELON
N.RICIGNUOLO/B.MEKKI
C. ESCUDER
2
66
168435
12
0
4
GOGOKA
2y d g
54.50
PERRINE CHEYER
GOUSSERIE RACING
R. FRADET
5
70
556827
22
0
5
SHE WILL
2y a d
52.00
MARINA BRUNELLI
MARIE-CHRISTELLE LAC
E. LACAILLE
4
0
7
16
0
6
HAMIDA FILIES
2y y d
52.00
NUNO MANUEL LOPES DUARTE
NATHALIE MEMRAN
N. BELLANGER
3
64
4646
34
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:07 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RED CHARM
3y a d
63.00
MANON GERMAIN
LAURENT CALVO
R. CHOTARD
7
89
831107
13
0
2
GIORGIANA
3y d d
62.50
GREGOIRE LEGRAS
HARAS ASSIRO
M. SCANDELLA-LACAILLE
4
83
99-4115
57
0
3
MGHEERA (GB)
3y d d
58.00
GUILLAUME MILLET
EUROPEAN BLOODSTOCK
M. SCANDELLA-LACAILLE
3
73
0-2735
15
0
4
QUEEN KAHINA (USA)
3y d d
55.50
MARIE VELON
GOUSSERIE RACING
R. FRADET
2
70
57-8534
22
0
5
RISE ABOVE
3y d d
56.50
IORITZ MENDIZABAL
JANA DUFKOVA
I. JANACKOVA KOPLIKOVA
6
68
083256
8
0
6
ZAVADREAM
3y d d
51.00
CHEYENNE BANZ
CARLO DAVID ROBBA
C. ESCUDER
5
64
381937
27
0
7
GO JOHNNY GO GO GO
3y d d
52.00
PERRINE CHEYER
GOUSSERIE RACING
R. FRADET
1
62
844085
13
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:37
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEAUTIFUL MEMORY
3y a d
55.50
SYLVAIN RUIS
GERARD AUGUSTIN-NORM
N. PERRET
3
84
23-2114
20
0
2
AIXELLENCE
3y d d
55.50
IORITZ MENDIZABAL
FRANCK BENAVIDES
C. ESCUDER
2
72
462198
36
0
3
ROUGE
3y d d
55.50
GREGOIRE LEGRAS
LUCIEN BERMOND
B. RE-SCANDELLA
5
77
177117
24
0
4
SANTHIA
3y d d
55.50
TONY PICCONE
JEAN-PIERRE-JOSEPH D
J. ANDREU
1
91
611182
12
0
5
AMELIELYMPIQUE (IRE)
3y a d
55.50
ANTONIO ORANI
JEAN-CLAUDE SEROUL
J. REYNIER
4
91
1-3173
122
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:27
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WELDORPHER
3y d g
55.50
MANON GERMAIN
JEREMY LERAS
J. LERAS
3
59
802364
23
0
2
LE TROPIC (IRE)
3y d e
58.00
SYLVAIN RUIS
DEBORAH TEMAM
N. PERRET
7
68
385084
5
0
3
BREIZH WOOD
3y a g
56.00
ANTHONY CARAMANOLIS
G.TROSSET/C.ESCUDER
C. ESCUDER
4
59
575201
23
0
4
STRATUS (GB)
3y d g
56.00
ANTONIO ORANI
REBECCA HILLEN
N. PERRET
2
70
51-6605
35
0
5
ALLEZ LULU
3y a e
54.50
MARIE VELON
CEDRIC MILLIERE
JP. GAUVIN
5
64
056667
29
0
6
PAS DE VELOURS
3y d d
54.50
IORITZ MENDIZABAL
P.FAUCAMPRE/B.ROTGER
C. ESCUDER
6
0
0
23
0
7
LE DRAKKAR
3y d d
54.50
GREGOIRE LEGRAS
FRANCESCO SANTELLA
M. PLANARD
1
0
652621
44
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:02
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LUCKY BERE
2y d e
58.00
SYLVAIN RUIS
A.DRIDRI
C. ESCUDER
3
0
0
0
2
BACK IN PARIS (GB)
2y d e
58.00
HUGO MOUESAN
SARL ECURIE J.L. TEP
JC. ROUGET
9
0
0
0
3
PARADISE STORM
2y d e
58.00
IORITZ MENDIZABAL
BERNARD GIRAUDON
F. VERMEULEN
1
0
0
0
4
FOR WIN IRE
2y d e
58.00
GUILLAUME MILLET
C.MARTINA/EC.T.SIVAD
N. PERRET
2
0
0
0
5
LE PHOCEA
2y d e
58.00
GREGOIRE LEGRAS
BENEDETTO NARDONE
B. RE-SCANDELLA
6
0
0
0
6
SOKNA
2y d d
55.00
MARIE VELON
ABDELHAFIDH DRIDI
C. ESCUDER
10
0
0
0
7
FACINATRICE
2y k d
56.50
GUILLAUME GUEDJ-GAY
EMILE EYVASO
M. PLANARD
7
0
0
0
8
WIKENDA
2y a d
56.50
MARVIN GRANDIN
M.DELAUNAY/O.MIGNECO
P. COTTIER
4
0
0
0
9
CLASH ROYALE
2y a d
56.50
TONY PICCONE
PUGLIA-DUGLAS-PIASCO
C. ESCUDER
5
0
0
0
10
NOVA KEN
2y d d
56.50
ANTONIO ORANI
JEAN-CLAUDE SEROUL
J. REYNIER
8
0
0
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:37
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CUSANO (GB)
3y d e
58.00
GREGOIRE LEGRAS
HARAS ASSIRO
M. SCANDELLA-LACAILLE
1
0
23298
86
0
2
GOLDEN CITY
3y a e
58.00
HUGO MOUESAN
CLAUDIO MARZOCCO
JC. ROUGET
5
75
5-3322
25
0
3
NEW RULER
3y a g
58.00
ANTONIO ORANI
JEAN-CLAUDE SEROUL
J. REYNIER
7
0
2
42
0
4
ZOFF (IRE)
3y d g
56.50
MARIE VELON
JEAN-PIERRE VANDEN H
C. ESCUDER
8
55
836006
16
0
5
SKATHI (GER)
3y d d
56.50
IORITZ MENDIZABAL
SARAH STEINBERG
S. STEINBERG
2
77
39-4244
21
0
6
LAST STICK
3y d g
56.00
SYLVAIN RUIS
BEL-OISE S.A.R.L.
R. FRADET
6
0
0
0
7
GIMANZOR
3y d g
56.00
TONY PICCONE
JEAN-CLAUDE SEROUL
J. REYNIER
4
0
0
0
8
UNE DE BONNEVEINE
3y d d
54.50
MARVIN GRANDIN
PIERRE SIGAUD
P. SIGAUD
3
0
0
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:12
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MOUTRAKI IRE
5y d g
58.00
ANTONIO ORANI
ERIC D' ANGELO
N. PERRET
3
64
133031
12
0
2
THE MANAGER
6y d g
54.50
MARIE WALDHAUSER
MICHELE BLANC
J. ANDREU
4
57
630650
15
0
3
GOOD QUESTION
8y d g
52.50
MARINA BRUNELLI
G. DUCA/L. SAMOUN
M. SCANDELLA-LACAILLE
8
66
307057
12
0
4
TRENAVIN
4y d g
52.50
MANON GERMAIN
NOMAN OZGULER
J. REYNIER
5
64
777500
39
0
5
ASPEN
4y d g
56.00
MARVIN GRANDIN
S.GRANDIN/M.NIKITAS
R. FRADET
7
62
337640
15
0
6
ELYMAS (GB)
4y a g
56.00
GUILLAUME GUEDJ-GAY
SANDRA TURNBULL
D. HENDERSON
1
70
020604
28
0
7
PEGASUS (GB)
8y d g
56.00
IORITZ MENDIZABAL
PIERRE VAN BELLE
F. VERMEULEN
6
62
035009
15
0
8
SECRET FEELING
4y a k
54.50
TONY PICCONE
ECURIE MECHALI
M. PIMBONNET
2
64
927628
12
0
Horseshoe Indianapolis ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PRADO CITY (USA)
4y k a
53.00
GERMAN TERRAZA
HOUSE THOROUGHBREDS,
TIANNA RICHARDVILLE
1
5
0
21
0
2
TURBONATOR (USA)
5y d a
56.00
MIGUEL A. PEREZ
THIRSTYACRES RACING,
TIANNA RICHARDVILLE
2
31
7-6-4
21
0
3
FOREVER LASTING (USA)
3y d e
54.50
FERNANDO DE LA CRUZ
SOUTHWEST RACING STA
GENARO GARCIA
3
54
22694
20
0
4
CHA CHA LARRY (USA)
4y d a
56.00
ORLANDO MOJICA
ROBEY, ALYSIA AND CO
BRIAN COOK
4
60
34-2324
12
0
5
BIG CITY HEAT (USA)
4y a a
56.00
RODNEY A. PRESCOTT
R N B FARMS, LLC
BRIAN WALTZ
5
52
422332
21
0
6
WE MISS OTIS (USA)
4y a a
56.00
MCKENNA ANDERSON
M. Y. STABLES, INC.
JONATHAN NANCE
6
53
53
21
0
7
YOSHIDA'S IMPACT (USA)
3y a e
54.50
SAMUEL E. BERMUDEZ
FRED L. JACKSON
DEVARUS DOUGLASS
7
38
74
34
0
8
FOREVER FRIENDS (USA)
3y a e
54.50
RENE DIAZ
FINEGAN, RANDY AND T
AARON SHORTER
8
52
0-362
12
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:01
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SNERDLEY (USA)
3y a e
53.00
ORLANDO MOJICA
STURGEON, R.C. AND C
ROBERT C. STURGEON
1
39
032459
13
0
2
JACK D (USA)
4y a a
56.00
HANNAH LEAHEY
BLAND, GREGORY R. AN
GREGORY R. BLAND
2
33
576554
13
0
3
GRAY MIKE (USA)
3y k e
54.50
ALBERTO BURGOS
CLABAR MOR STABLES L
JOHN HARAN
3
27
965426
13
0
4
MAS ORO (USA)
3y d e
54.50
FERNANDO DE LA CRUZ
SOUTHWEST RACING STA
GENARO GARCIA
4
43
383566
20
0
5
PHILIP SNOW (USA)
3y k e
53.00
JOSEPH D. RAMOS
JOSE M. GARCIA-BLANC
RANDY L. KLOPP
5
45
372794
27
0
6
PAIGE PERFECT (USA)
4y a a
53.00
GERMAN TERRAZA
TRACEY WISNER RACING
TRACEY J. WISNER
6
26
886488
12
0
7
ZEN JOURNEY (USA)
3y d e
54.50
SAMUEL E. BERMUDEZ
ALLREAD, NEAL M. AND
AARON M. WEST
7
39
7-958
60
0
8
MOTION TO ADJOURN (USA)
4y d a
56.00
EDUARDO E. PEREZ
RON RAPER
RON RAPER
8
41
8-0226-6
8
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:32
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WHEN'S FOREVER (USA)
2y d d
51.50
GERMAN TERRAZA
SOUTHWEST RACING STA
GENARO GARCIA
1
45
2
12
0
2
RAFAELLA (USA)
2y d d
54.50
HANNAH LEAHEY
ELLIOTT RACING, LLC
MICHELLE L. ELLIOTT
2
38
2224
13
0
3
SOLRUN (USA)
2y d d
54.50
RODNEY A. PRESCOTT
ANDREW C. RITTER
BRIAN D. MICHAEL
3
6
8
34
0
4
UNBRIDLED MISS (USA)
2y a d
51.50
MATILDA BURNHAM
L. T. B., INC.
GEORGE LEONARD, III
4
13
5
12
0
5
CLASSIC KITTEN (USA)
2y a d
54.50
FERNANDO DE LA CRUZ
JIMENEZ, NORMANDO
GENARO GARCIA
5
22
33
12
0
6
LOTTA LATTE (USA)
2y a d
54.50
EMMANUEL ESQUIVEL
R. GARY PATRICK
R. GARY PATRICK
6
16
974
12
0
7
GO MUNECA (USA)
2y d d
50.00
SARA HESS
SERGIO DONJUAN
SERGIO DON JUAN
7
2
005
13
0
8
WHO'S SORRY NOW (USA)
2y a d
54.50
ROLANDO ARAGON
REWARDS RACING, LLC
EDWARD K. ROGGENKAMP III
8
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:03 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DISTANT LOVER (USA)
2y a d
54.50
KEITH J. ASMUSSEN
ED FARMER BEGGS, II
STEVEN M. ASMUSSEN
1
54
7
19
0
2
BAYTOWN KITTY CAT (USA)
2y a d
54.50
JANE ELLIOTT
MCENTEE RACING, INC.
PAUL MCENTEE
2
32
92090
19
0
3
ENTICING SUNSET (USA)
2y d d
54.50
ALEX ACHARD
RED TR-RACING, LLC
RILEY MOTT
3
31
07
32
0
4
SEAU N'TAP (USA)
2y a d
54.50
DECLAN CANNON
CARAWAY RACING, LLC
CAIO CARAMORI
4
26
03
22
0
5
HIGHLANDS (USA)
2y a d
54.50
FERNANDO DE LA CRUZ
LNJ FOXWOOD STABLES
BRAD H. COX
5
0
0
0
6
FREE FUJI (USA)
2y d d
54.50
EMMANUEL ESQUIVEL
FAS RACING
JOE SHARP
6
0
0
0
7
OLD FASHIONED GIRL (USA)
2y a d
54.50
JACK GILLIGAN
RESOLUTE RACING ALLI
PAUL MCENTEE
7
43
833
26
0
8
DESPERATE TIMES (USA)
2y a d
54.50
EDGAR MORALES
BRIGHT, DERRICK, MIL
DERRICK BRIGHT
8
14
76
20
0
9
KAM'S ROCKIN GOLD (USA)
2y a d
53.00
EDUARDO E. PEREZ
THOMPSON, TONYA AND
ERIN THOMPSON
9
0
7
21
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CANDY NUN (USA)
2y d e
54.50
WALTER A. RODRIGUEZ
LAS MONJITAS STABLE
PAULO H. LOBO
1
0
0
0
2
BEYOND STOKED (USA)
2y d e
54.50
DECLAN CANNON
BOARDSHORTS STABLES,
BRIAN A. LYNCH
2
0
0
0
3
MOPED MO (USA)
2y a e
54.50
SAMUEL E. BERMUDEZ
RANDY ALDERSON
DEVARUS DOUGLASS
3
0
0
0
4
RACCOON RODEO (USA)
2y d e
54.50
JOSEPH D. RAMOS
CASE CHAMBERS
MICHAEL J. MAKER
4
40
483
41
0
5
SPOKEN CODE (USA)
2y a e
54.50
JOSEPH TALAMO
CALUMET FARM
BRENDAN P. WALSH
5
0
0
0
6
QUARRYMEN (USA)
2y d e
54.50
EMMANUEL ESQUIVEL
GODOLPHIN, LLC
BRAD H. COX
6
69
2
41
0
7
OX TAP (USA)
2y d e
54.50
EDGAR MORALES
CALUMET FARM
DOUG F. O'NEILL
7
0
0
0
8
RUSTY (USA)
2y a e
54.50
RENE DIAZ
MARTIN RACING STABLE
W. BRET CALHOUN
8
0
0
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAYOU CHROME (USA)
3y d e
53.50
MALCOLM FRANKLIN
KIRBY LEONARD
GEORGE LEONARD, III
1
67
404516
22
0
2
CHAMBERS BAY (USA)
3y d e
53.50
ORLANDO MOJICA
SOCIAL CIRCLE STABLE
TIM GLYSHAW
2
61
18753
22
0
3
OUT OF ALCATRAZ (USA)
3y a e
53.50
RENE DIAZ
DAVID HULFACHOR
AARON SHORTER
3
50
431864
74
0
4
SILENT SONATA (USA)
5y a a
51.00
GERMAN TERRAZA
LEE, ALEXANDER AND G
ANTHONY J. GRANITZ
4
77
3-39532
6
0
5
DON'T CROSS JACK (USA)
3y k e
53.50
SAMUEL E. BERMUDEZ
TOOLEY, JENNIFER AND
JENNIFER TOOLEY
5
61
6-41243
20
0
6
LAWMAKER (USA)
4y a a
55.50
EMMANUEL ESQUIVEL
LUCKY CHARMS ENTERPR
STEVE MANLEY
6
71
314223
20
0
7
BREAKOUT STAR (USA)
3y a e
53.50
FERNANDO DE LA CRUZ
RAYMOND J. PAQUETTE,
RAYMOND J. PAQUETTE, III
7
63
326321
19
0
8
MINNESOTA MOON (USA)
3y d e
50.50
MATILDA BURNHAM
IN HIS FAVOR STABLE
MAX QUINONEZ
8
64
281407
10
0
9
BROKEN JUSTICE (USA)
5y a a
54.00
ALBERTO BURGOS
RICKY J. SHORT
RICKY J. SHORT
9
69
5-47304
30
0
10
BRODY'S FLY (USA)
4y a a
55.50
RODNEY A. PRESCOTT
JEFFERY SCOTT JONES
JEFFERY SCOTT JONES
10
70
534434
22
0
11
ALMIGHTYJUSTICE (USA)
3y a e
52.00
JOSEPH D. RAMOS
IN THE GREEN STABLES
ANTHONY J. GRANITZ
11
53
1-58595
22
0
12
VINTAGE VINYL (USA)
4y d a
55.50
SAMUEL E. BERMUDEZ
LIZ KLOPP
RANDY L. KLOPP
12
70
0-15255
39
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:36
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEG BORROW N STEAL (USA)
4y d k
55.50
EMMANUEL ESQUIVEL
MICHAEL L. REAVIS
MICHAEL L. REAVIS
1
69
221432
47
0
2
MONTGOMERY PARK (USA)
5y a k
55.50
ORLANDO MOJICA
RANCHO MONARCA, LLC
ANTONIO DURAN
2
72
55-2288
19
0
3
MOON OVER TUSCANY (USA)
4y k k
52.00
MATILDA BURNHAM
KEVIN A. SWANGO
KEVIN A. SWANGO
3
53
3536-07
28
0
4
LEXI SUN (USA)
4y a k
54.00
MALCOLM FRANKLIN
WILLIE B. JOHNSON, J
DEVARUS DOUGLASS
4
56
1-31554
127
0
5
LIL EVIE (USA)
4y a k
54.00
RODNEY A. PRESCOTT
WHITAKER, LARRY AND
JONATHAN NANCE
5
71
4-54394
28
0
6
DESTINY'S DARLING (USA)
7y d k
55.50
ROLANDO ARAGON
SHELTOWEE FARM
MICHAEL EVANS II
6
67
843423
21
0
7
FOR THE BISCUIT (USA)
3y a d
53.50
FERRIN PETERSON
SPADONE, EMIL JOHN A
REY HERNANDEZ
7
65
414623
19
0
8
WILD TAPIT (USA)
5y a k
55.50
JOSEPH D. RAMOS
DENNIS CLARAMUNT
RANDY L. KLOPP
8
69
443651
39
0
9
MAGIC BEAUTY (USA)
3y a d
53.50
SAMUEL E. BERMUDEZ
NICKS, WILLIAM AND K
RANDY L. KLOPP
9
45
23-2511
61
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 01:07
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PERUVIAN LUCKY (USA)
4y d a
55.50
LUAN MACHADO
I. C. RACING LLC
IGNACIO CORREAS, IV
1
76
8-31815
60
0
2
MUTAKATIF (IRE)
8y d a
55.50
MALLORY STRANDBERG
CONNELLEY, JUDY AND
PAUL H. BROWN, JR.
2
79
8-07773
61
0
3
AKAMAI (USA)
6y d a
54.00
RODNEY A. PRESCOTT
GREGORY SZYMSKI
ROBERT E. DOBBS, JR.
3
77
36-8145
27
0
4
NAVY SOUL (USA)
4y a a
52.00
MATILDA BURNHAM
RENE SALGADO
BONNIE PITTMAN
4
66
1-00518
23
0
5
GET THROUGH (USA)
4y a a
55.50
EDUARDO E. PEREZ
MARSICO BROTHERS RAC
BRITTANY A. VANDEN BERG
5
70
677515
23
0
6
ASSIDUOUSLY (GB)
6y d a
55.50
ABEL LEZCANO
GO-TO-TOGA RACING, L
EDUARDO CARAMORI
6
79
7-70644
9
0
7
SIMPLE LOGIC (USA)
5y d a
55.50
ORLANDO MOJICA
RICHARD PERKINS
CHRIS M. BLOCK
7
88
1-22222
20
0
8
ONE LUCKY DAY (USA)
4y d a
55.50
FERRIN PETERSON
JOHN DONALDSON
REY HERNANDEZ
8
73
733513
27
0
9
STORM DADDY (USA)
3y a e
53.50
ANDRES PATRICIO ULLOA
GORDILLO-RAMIREZ, ES
LILIA GONZALEZ
9
69
106766
60
0
10
EL RAYO (USA)
3y a e
53.50
ALEXIS CENTENO
YATES, DARRELL AND E
STEVE MANLEY
10
69
615414
37
0
11
JURA (USA)
5y d a
55.50
TYLER HEARD
MOONCOIN LLC
ANNA M. MEAH
11
76
6-50182
12
0
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 01:38
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
REFLEX (USA)
2y a e
54.50
ALBERTO BURGOS
HARAN THOROUGHBREDS,
JOHN HARAN
1
33
4836
11
0
2
PROPHET OBADIAH (USA)
2y a e
54.50
HANNAH LEAHEY
JOHN NOREM
GEORGE LEONARD, III
2
0
0
0
3
DATTTS LIFE (USA)
2y a e
54.50
ORLANDO MOJICA
RANCHO MONARCA, LLC
ANTONIO DURAN
3
50
332
19
0
4
EL TULIPAN (USA)
2y a e
51.50
MATILDA BURNHAM
NORMANDO JIMENEZ
GENARO GARCIA
4
16
64
11
0
5
UNBRIDLED SLOPE (USA)
2y a e
54.50
SAMUEL E. BERMUDEZ
DEVARUS DOUGLASS
DEVARUS DOUGLASS
5
0
0
0
6
TREMOR (USA)
2y k e
54.50
RODNEY A. PRESCOTT
GOODWIN, LARRY AND G
MICHELLE L. ELLIOTT
6
24
74
19
0
7
BOOMING (USA)
2y a e
54.50
JOSEPH D. RAMOS
PENNY S. LAUER
MICHAEL E. LAUER
7
14
87
19
0
8
HOLIDAY CITY (USA)
2y d e
51.50
GERMAN TERRAZA
NORMANDO JIMENEZ
ISRAEL J. GARCIA
8
15
569
33
0
9
COWBOY JUSTICE (USA)
2y d e
54.50
EDUARDO E. PEREZ
MARION F. GORHAM
ROBERT M. GORHAM
9
10
8
48
0
10
LOOMING (USA)
2y k e
54.50
FERNANDO DE LA CRUZ
BLAINE DAVIDSON
STEPHEN V. FOSDICK
10
8
6069
11
0
19 Eylül 2023 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Ankara, Kocaeli, Yarmouth Birleşik Krallık, Philadelphia ABD, Salon de Provence Fransa, Horseshoe Indianapolis ABD tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Yarmouth Birleşik Krallık at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:50 yarmouth birleşik krallık at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Philadelphia ABD at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:40, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:01 philadelphia abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Salon de Provence Fransa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:07 salon de provence fransa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Horseshoe Indianapolis ABD at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:30, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 23:03 horseshoe indianapolis abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 19 eylül 2023 salı at yarışı bülteni, 19 eylül 2023 at yarışı programı, 19 eylül 2023 tjk yarış programı, 19 eylül 2023 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, ankara at yarışı bülteni, 19 eylül 2023 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 19 eylül 2023 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, yarmouth birleşik krallık at yarışı bülteni, 19 eylül 2023 yarmouth birleşik krallık at yarışı bülteni, günün yarmouth birleşik krallık at yarışı bülteni, bugün yarmouth birleşik krallık at yarışı bülteni, philadelphia abd at yarışı bülteni, 19 eylül 2023 philadelphia abd at yarışı bülteni, günün philadelphia abd at yarışı bülteni, bugün philadelphia abd at yarışı bülteni, salon de provence fransa at yarışı bülteni, 19 eylül 2023 salon de provence fransa at yarışı bülteni, günün salon de provence fransa at yarışı bülteni, bugün salon de provence fransa at yarışı bülteni, horseshoe indianapolis abd at yarışı bülteni, 19 eylül 2023 horseshoe indianapolis abd at yarışı bülteni, günün horseshoe indianapolis abd at yarışı bülteni, bugün horseshoe indianapolis abd at yarışı bülteni