Yarış Başlama Saati: 14:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABOŞ ALPER
3y d e
YAVUZSEL
58.00
H.POLAT
ALİ BAKIR
İ.SAYIS
5
57
684685
7
13
1.35.57 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 20.05.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
2
CHIEF RULER
3y a e
GÜNGÖR BABA
58.00
A.AKDEMİR APApranti
MÜZAFFER YARDIMCI
C.KATI
2
30
398783
7
10
3
GÜMÜŞHANELİ
3y a e
KANEKO
58.00
M.G.ARSLAN
MASİS MARKARYAN
EMİN KARATAŞ
8
35
580360
26
12
4
LİGHTS OUT
3y a e
RED GIANT (USA)
58.00
M.AKYAVUZ
ESAT BURKAY ÖZKAN
O.BULUT
4
42
241548
19
17
5
LUCKY BROWN
3y d e
SIDNEY'S CANDY (USA)
58.00
E.ÇANKAYA
HAKAN DİNKÇİOĞLU
Ö.ALAÇAM
7
43
022985
37
16
1.38.18 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 05.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
6
ELEXUS
3y d e
MARCAVELLY (USA)
56.00
M.N.SUNKAR APApranti
FERHAN YETİŞ
A.E.BAŞ
6
34
697486
21
14
7
BOLİVAR
3y d e
POWERSCOURT (GB)
55.00
M.S.ÇELİK
ADEM ERDÖLEK
H.DÜLGER
1
37
889364
21
13
8
LADY FAİTH
3y d d
MENDIP (USA)
54.00
U.TEMUR
ERDAL ÖZTÜRK
N.GÜVEN
10
35
749405
19
13
1.37.67 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 15.10.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
9
SONSUZ ADIM
3y d d
FAST STARS LINE
54.00
M.A.SOLMAZ
D.İSMAİL TÜRKTAN
EMİN KARATAŞ
3
34
546694
16
14
1.37.10 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 05.09.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
10
PRENSES CANAN
3y d d
MENDIP (USA)
53.00
M.KESKİN
MEHMET ARICI
M.ARICI
9
24
909057
7
9
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MY SARAYYERLIM
3y d d
CAPTAIN RIO (GB)
60.00
SER.YILDIZ APApranti
SELAMİ AKKILIÇ
İ.AKKILIÇ
1
72
212168
23
18
2
LADY DESPINA
3y a d
VICTORY GALLOP (CAN)
54.50
M.BAYIR
METİN GÜNDAY
S.GÜRKAN
7
57
244313
9
19
3
SKIPPER
3y d d
LION HEART (USA)
54.50
M.AKYAVUZ
MUSTAFA TÜZÜN
Ş.AYDEMİR
3
57
115224
9
18
1.34.95 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 08.06.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
4
BLUE INFERNO
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
52.00
MÜS.ÇELİK
CAHİT DOĞAN
A.GÜVEN
6
52
114556
12
16
1.34.11 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 20.07.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
5
ELEGİE
3y d d
PAPA CLEM (USA)
51.00
M.S.ÇELİK
YAMAN GİDER
MAH.BAYKARA
5
50
839131
16
20
1.36.21 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 15.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
6
OSOLIMIA
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
50.50
A.KAÇMAZ
SALİH KAYA
O.BULUT
2
49
215658
9
16
7
GALYAS CANDY
3y d d
SIDNEY'S CANDY (USA)
50.00
M.A.SOLMAZ
OĞUZ DAĞLAROĞLU
MAH.BAYKARA
4
46
243015
13
19
1.33.48 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 20.07.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
8
MOON EFFECT
3y d d
LION HEART (USA)
50.00
M.KESKİN
AYÇA ERKOÇ
O.BULUT
8
38
13-9603
16
15
1.36.27 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 05.09.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KUANPO
6y d a
VELOCIRAPTOR (GB)
63.00
G.KOCAKAYA
SİNAN KOŞAPINAR
D.SAV
1
88
552235
23
17
2.08.64 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 09.06.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
2
MINIGUN
5y a g
THREE VALLEYS (USA)
61.00
A.AKDEMİR APApranti
SÜLEYMAN AKGÜMÜŞ
M.AKBULUT
3
88
112148
27
18
2.09.31 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 25.04.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
3
POWER SOUL
3y d e
SIDNEY'S CANDY (USA)
51.50
A.KAÇMAZ
İSMAİL BOZKURT
N.ESEN
5
73
215356
19
16
4
NİSANUR HATIRASI
3y d e
SON OF SUN
50.00
E.SİNCAN
ZABİTE CANPOLATLI
H.TURAN
6
68
259643
7
15
2.13.05 Bu derece Adana Yeşiloba Hipodromu'nda, 19.02.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
5
TOM HAGEN
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
50.00
M.A.SOLMAZ
ENGİN BEKİROĞULLARI
İB.B.OĞULLARI
2
67
136721
42
20
2.10.87 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 13.04.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
6
KING BATUR
4y d a
KANEKO
50.00
M.BAYIR
KIVILCIM ŞEN
BUR.ARSLAN
4
56
31-2332
11
17
2.10.43 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 12.07.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SABIR ÇİÇEĞİ
4y a k
ÖZGÜNHAN
58.00
İS.YILDIRIM APApranti
SAMİ DOĞAN
M.ARSLAN
4
73
171134
9
18
2.30.03 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 26.05.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
2
SEVALCAN
6y k k
GELİBOLU
61.00
F.ÇETİNBAŞ APApranti
M.NEZİF ŞEKER
R.TAŞDELEN
2
72
424426
9
16
2.32.13 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 12.05.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
3
YILMAZ HOCA
7y a a
ATAKANKAYA
59.00
M.S.ÇELİK
HÜSEYİN ÇELİK
HAS.YILDIRIM
9
64
044455
9
17
2.32.98 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 22.09.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
4
YENERBEY
5y k a
EFEM
58.50
M.AKYAVUZ
TARIK KARADUMAN
Ş.AYDEMİR
10
63
132977
20
15
2.33.78 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 14.05.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
5
ALZENGİNOĞLU
4y d a
TÜMÖZ BEY
54.00
A.AKDEMİR APApranti
MEHMET CAMUZ
C.KATI
7
61
145463
14
16
2.32.46 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 13.07.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
6
GELİBOLU RÜZGARI
5y k k
GELİBOLU
57.00
E.ÇANKAYA
DORUK SÖKMEN
MERT KORKMAZ
1
60
423562
14
16
7
ÖZERDEM
4y a a
ORÇUN
55.50
MÜS.ÇELİK
HAÇIM YILDIZ
BAH.GÖK
8
62
652221
5
20
2.31.98 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 22.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
8
HİKMETFIRTINASI
6y d a
İSFENDİYAR
55.50
M.K.KUMBASAR
İ.HALİL DEMİR
Y.ÇANKAYA
3
57
135479
127
15
2.30.71 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 02.06.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
9
KARACA AĞA
4y k a
TAMERİNOĞLU
51.50
M.N.SUNKAR APApranti
NEVZAT ÇANAKÇI
N.GÜVEN
6
54
434462
9
16
2.31.15 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 12.09.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
10
BAŞ AT
4y k a
OYMAKBEYİ
50.00
F.S.M.SANSAR APApranti
UMUT ERKULU
H.İ.AKÇAY
5
45
306490
7
13
2.32.89 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 11.07.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEDOBEY
3y a e
SAKARBAŞI
57.00
A.KAÇMAZ
İSMET YILMAZ
MEH.YILDIRIM
1
35
0025
9
16
2
CAN ALICI
3y a e
DERHADIR
57.00
M.G.ARSLAN
RECAİ ARICI
Y.UÇAR
5
30
493764
9
14
3
ÇAĞLAYAN
3y k e
TAMERİNOĞLU
55.00
B.AKÇAY APApranti
MUSTAFA TÜZÜN
Ş.AYDEMİR
13
0
62
112
18
4
DELİFIRTINA
3y a e
UÇANOĞLU
57.00
MÜS.ÇELİK
ABDULLAH CEVHERİBUCAK
EMİN KARATAŞ
9
0
5
21
19
5
DİNAMİT
3y d e
SAADIN GÜCÜ
57.00
E.ÇANKAYA
HÜLYA KAHRAMAN
E.DIBLEN
2
39
262
16
18
6
DORUKKEMAL
3y d e
UFUKBİR
57.00
M.S.ÇELİK
YASEMİN OZAN
Ş.AYDEMİR
10
30
357693
16
11
1.36.13 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 29.07.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
7
LAPISTES
3y k e
BALIKHAN
54.00
SER.YILDIZ APApranti
ADNAN KESKİN
H.ATAŞ
12
35
5204
16
16
1.35.53 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 29.07.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
8
MİR ASAF
3y k e
YAKUPBEY
54.00
M.N.SUNKAR APApranti
MAHMUT ÇADIRCI
KE.YILMAZ
4
30
463507
9
12
9
ÖRNEKSOY
3y k e
BERKSOY
57.00
M.AKYAVUZ
MUSTAFA TÜZÜN
Ş.AYDEMİR
6
0
23
9
18
10
SEMİHAN
3y a e
ÖZGÜNHAN
53.00
F.S.M.SANSAR APApranti
HAKKI GÜLAL
ADN.POLAT
11
0
50
9
18
11
UÇURAN TEPE
3y a e
MİNİFHAT OĞLU
57.00
G.KOCAKAYA
BÜLENT TOYDEMİR
M.DEMİROL
3
0
2
21
19
12
NİDA HATUN
3y a d
AYABAKAN
55.00
M.KESKİN
ALİ YILDIRIM
Ö.YILDIRIM
7
16
8898
15
16
13
SEYYAL
3y a d
UÇANOĞLU
54.00
A.AKDEMİR APApranti
BİŞAR ÇELİK
S.BECENE
8
0
5
8
19
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEDESTAN
6y d a
APPROVE (IRE)
60.00
SER.YILDIZ APApranti
V.HAKAN KELEŞ
S.EREN
6
95
232333
32
17
1.26.39 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 03.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
2
ESPINOZA
4y d a
PLEASANTLY PERFECT (USA)
60.00
E.ÇANKAYA
İHSAN ERTEN
BÜN.POLAT
5
90
421311
19
20
1.27.57 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 15.09.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
3
FORTISSIMUM
4y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
60.00
G.KOCAKAYA
MEHMET ERDİNÇ CANLI
KAD.BALTACI
1
91
662213
23
19
1.26.42 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 27.04.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
4
HAMASET
4y a a
EL CORREDOR (USA)
60.00
A.KURŞUN
ERKUTAY ÖZYURTERİ
EMİN KARATAŞ
2
94
275353
19
17
1.25.82 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 13.05.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
5
LION EMPIRE
5y a a
LION HEART (USA)
60.00
Ö.YILDIRIM
NİHAT HAS
F.GEZİCİ
7
94
162159
27
18
1.25.18 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 03.04.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
6
PRENS ATLAS
5y d a
HAKEEM (USA)
58.00
M.G.ARSLAN
HASAN ULUCAN
İ.SAYIS
3
62
555005
38
15
1.27.18 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 18.04.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
7
ASCOT
4y d a
MENDIP (USA)
56.00
MÜS.ÇELİK
HAYRETTİN KARAMAZI
Y.DEMİR
4
94
385747
32
20
1.27.03 Bu derece Adana Yeşiloba Hipodromu'nda, 15.02.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAŞAR
7y k a
AYABAKAN
59.00
M.S.ÇELİK
HALE EKMEKÇİ EMRE
At Sahibi ABDULHAMİT YARDIMCI
6
90
953216
9
19
1.19.11 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 29.08.2019 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
2
GÜZELÇOCUK
8y d k
TURBO
54.00
SER.YILDIZ APApranti
MUSTAFA BAYDAN
Y.UÇAR
5
84
545239
9
16
1.17.59 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 06.09.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
3
HAYALET ŞEHİR
5y a k
KIBRISLI
57.00
MÜS.ÇELİK
GÜNSEN SOYUPAK
B.ŞİMŞEK
7
85
546111
16
20
1.20.28 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 05.09.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
4
ÖZGÜRSU
5y k a
TURBO
57.00
A.KURŞUN
GÜNSEN SOYUPAK
C.DEMİR
4
82
384638
18
14
1.18.90 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 27.08.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
5
ERKMEN
11y k a
TURBO
55.00
U.TEMUR
CEM ÖZBELGE
İ.TEMEL
3
91
19-8245
14
15
1.17.98 Bu derece İzmir Şirinyer Hipodromu'nda, 28.08.2016 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
6
KESKİNŞAH
6y k a
AYABAKAN
55.00
M.AKYAVUZ
OĞUZ YILMAZ
Ö.YILDIRIM
1
64
6664-03
11
11
1.18.06 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 31.08.2020 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
7
YELSESİ
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
52.00
M.N.SUNKAR APApranti
MEHMET NUR BECENE
S.BECENE
2
69
2141-34
14
18
1.18.38 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 26.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YAVUZ SALİM
2y d e
MARCAVELLY (USA)
56.00
SER.YILDIZ APApranti
DİLEK BOĞAZLIYAN ARTAR
R.ATLI
5
58
1234
12
17
2
GRANDE OPUS
2y d e
MARCAVELLY (USA)
57.00
M.AKYAVUZ
MEHMET KORKMAZ
AH.KORKMAZ
2
38
513432
16
17
1.13.76 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 05.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
3
KING EREN
2y d e
TORUK MACTO (IRE)
54.00
K.DEMİREL APApranti
SELİN ÜLKÜ YÜKSEL
MEH.YILDIRIM
3
45
24128
12
18
4
ETSUKO
2y a d
KANEKO
55.00
Ö.YILDIRIM
MEHMET EMİN EKENLER
S.GÜRKAN
1
42
1
19
20
5
SECRET LAV
2y d d
TOROK (IRE)
55.00
MÜS.ÇELİK
MEHMET ÇELİK
A.E.BAŞ
6
43
3516
18
19
1.13.60 Bu derece İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda, 03.09.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili ko
6
SEMPRE LİBERA
2y a d
TRAPPE SHOT (USA)
55.00
M.S.ÇELİK
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
4
48
1380
19
17
1.11.76 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 13.07.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÖNÜ AÇIK
3y d e
AYABAKAN
59.00
K.DEMİREL APApranti
İZZET AZİZ
MEH.YILDIRIM
4
38
533222
15
19
2
GÖZÜMÜZAYDIN
3y a e
ULUER
57.00
F.S.M.SANSAR APApranti
HAKKI GÜLAL
ADN.POLAT
5
41
607268
9
14
1.35.21 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 15.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
3
ASAF BABA
3y d e
SAADIN GÜCÜ
57.00
E.ÇANKAYA
DORUK SÖKMEN
MERT KORKMAZ
7
20
490
9
17
4
ASİ TAHA
3y k e
DOĞANGÜN
57.00
MÜS.ÇELİK
CEVHER CANLIKA
D.DEMİRKAPU
9
30
530802
11
13
5
BABA BAŞKAN
3y d e
DEMİRDELEN
54.00
SER.YILDIZ APApranti
D.DENİZ KANAR
M.GÜNEŞ
12
15
6978
16
16
6
BOSS
3y a e
CANKARDEŞLER
57.00
M.S.ÇELİK
MAHMUT BİLGİÇ
C.KATI
2
0
3
21
19
7
ÇEVİKOĞLUM
3y k e
ALMAATA
57.00
M.G.ARSLAN
MEHMET ALİ GÜL
BÜN.POLAT
8
0
0
20
8
MANAL KOYU
3y a e
TURBO
54.00
M.N.SUNKAR APApranti
ABDULKADİR CAYMAZ
KE.YILMAZ
1
29
09545
9
15
9
QUATRO
3y a e
ÖZGÜNHAN
57.00
A.KAÇMAZ
ERKUT ŞAHİN
F.A.YEŞİLBUDAK
3
0
0
20
10
TUMBUL SERHAN
3y d e
SERHANTAY
57.00
M.AKYAVUZ
REŞİT TUMBUL
SER.DOĞAN
10
0
7
21
19
11
YENİ HÜKÜMDAR
3y a e
ENDEREFE
54.00
A.AKDEMİR APApranti
ŞEYHMUS ÇİZİK
M.H.ELĞAÇ
6
20
606
91
17
12
KIZIM NEJLA
3y a d
ENDEREFE
55.00
E.SİNCAN
MÜSLÜM KATI
C.KATI
11
28
356
9
17
Yarmouth Birleşik Krallık detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DUE CONSIDERATION
2y d e
62.50
C MURTAGH
MİDDLEHAM PARK RACİN
ADRİAN NİCHOLLS
4
61
779221
5
0
2
PHOENIX PASSION (IRE)
2y d e
62.50
K SHOEMARK
OPULENCE THOROUGHBRE
E WALKER
2
62
076
29
0
3
STORM ALICE
2y d d
62.00
S OSBORNE
PİNEAPPLE STUD RİC
P EVANS
3
62
645441
17
0
4
ST LUKES CHELSEA
2y d e
61.50
ROSSA RYAN
CHELSEA THOROUGHBRED
R BECKETT
6
60
930
17
0
5
SANTA ROSALIA
2y d d
57.50
BİLLY LOUGHNANE
DR JAMAL AHMADZADEH
S P C WOODS
5
52
006
22
0
6
CHRIS'S MATE
2y d e
54.50
C SHEPHERD
CROSS CHANNEL RACİNG
R BRİSLAND
7
43
099
75
0
7
ELEGANT ELLOISE (IRE)
2y d d
54.50
S CHERCHİ
MRS H DACOSTA
ALİCE HAYNES
1
41
7089
8
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FRANCESCO BARACCA
2y a e
60.50
C BİSHOP
THE SADDLEWORTH PLAY
E J-HOUGHTON
8
0
2
22
0
2
RISK ON
2y d e
60.50
C FALLON
BGP CAPİTAL
R BRİSLAND
4
0
0
0
3
MANOS ARRIBA (IRE)
2y d e
59.50
S OSBORNE
THE OLD ETONİAN RACİ
E DUNLOP
5
0
9
17
0
4
AUSSIE STAR
2y d d
58.00
C SHEPHERD
GRAHAM LODGE PARTNER
G MARGARSON
1
0
0
0
5
MIDDLESEX
2y a d
58.00
J MİTCHELL
CHASEMORE FARM
C JOHNSTON
2
0
3
20
0
6
ADORE YOU
2y a d
57.50
BİLLY LOUGHNANE
SHYLOCK
G BOUGHEY
3
0
0
0
7
SILVER SHAMROCK (IRE)
2y k d
57.50
A FARRAGHER
CAROL BUSHNELL PAR
J FEİLDEN
7
0
69
25
0
8
VOLCANOLOGY (IRE)
2y d d
57.50
ROSSA RYAN
KİNGSLEY PARK 33
C JOHNSTON
6
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAYO NEIGHS (IRE)
2y d e
61.50
ROSSA RYAN
MR PETER MELLETT
R BECKETT
1
83
1930
29
0
2
COMMANDER OF LIFE (IRE)
2y d e
60.50
BİLLY LOUGHNANE
MR SAEED SUHAİL
S P C WOODS
10
81
8214
29
0
3
PIZ NAIR (IRE)
2y d e
60.50
C SHEPHERD
FLAXMAN STABLES IREL
G SCOTT
11
81
415
26
0
4
FUSTERLANDIA (IRE)
2y d e
60.50
.
AMO RACING LIMITED
D F DAVIS
9
81
22022
27
0
5
LABALABA (FR)
2y d e
60.50
JAMES DOYLE
DAİJ AL KHALİFA KH
S & E CRİSFORD
5
81
213
55
0
6
TREFOR (IRE)
2y d e
60.00
P DOBBS
JULİE MARTİN DAVİD
C HİLLS
3
80
014
13
0
7
PROPITIOUS
2y d d
59.50
J BRYAN
MR SAEED BİN MOHAMME
A WATSON
8
79
110
14
0
8
EMPIRE OF LIGHT (IRE)
2y d e
59.00
J MİTCHELL
MR P D SAVİLL
C JOHNSTON
6
78
5105
21
0
9
ANOTHER GIFT
2y d d
57.50
S OSBORNE
MR R P FODEN
E DUNLOP
4
75
764111
17
0
10
JIMMY SPEAKING
2y d e
57.50
S CHERCHİ
STRAWBERRY FİELDS ST
C DWYER
2
74
566
36
0
11
MASTER FRANCA (IRE)
2y d e
57.50
C PLANAS
PRECİSİON FACADES, F
H PALMER
7
73
4330
28
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TABDEED
8y a a
63.50
J BRYAN
LONE STAR INVESTMENT
A WATSON
3
94
070-005
12
0
2
FIRST FOLIO
5y k a
63.00
S OSBORNE
OWNERS GROUP 083
J FERGUSON
2
93
5-40083
20
0
3
STERLING KNIGHT
4y d a
62.00
ROSSA RYAN
MR PAUL TURNER
E DUNLOP
1
90
613007
12
0
4
TOLSTOY (IRE)
4y d a
58.00
M GHİANİ
MR N BOYDEN AND MR C
S C WİLLİAMS
6
81
328819
8
0
5
HYDRATION
3y d e
57.50
K SHOEMARK
BROOK FARM BLOODSTOC
H & R CHARLTON
5
83
1-31316
21
0
6
KUWAIT CITY (IRE)
3y d e
56.00
BİLLY LOUGHNANE
MR ABDULLATEEF AL ZE
J BUTLER
4
79
137908
12
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DIVINE COMEDY (IRE)
5y d k
64.50
KAİYA FRASER
THE EQUEMA PARTNERSH
HARRY EUSTACE
7
85
321-311
119
0
2
IMAGINARY WORLD (IRE)
3y a e
61.00
ROSSA RYAN
MR SAEED MANANA
J TATE
3
85
5-13263
21
0
3
EDGE OF DARKNESS (IRE)
3y a e
60.00
J MİTCHELL
KİNGSLEY PARK 30
C JOHNSTON
6
83
611196
12
0
4
SHARP DISTINCTION
4y a a
58.50
A FARRAGHER
SOLARIO RACING (BERK
MISS A MURPHY
4
72
2-63319
38
0
5
BUNKER BAY (IRE)
4y d a
58.00
C SHEPHERD
KENNET VALLEY SYNDİC
W KNİGHT
2
71
288127
38
0
6
TAJANIS (IRE)
3y d e
56.50
C FALLON
SHEİKH AHMED AL MAKT
W HAGGAS
1
75
5323
40
0
7
SAILING ON
3y a e
54.00
S OSBORNE
M H DİXON J L ROWS
E J-HOUGHTON
5
70
05433
23
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GONE (IRE)
3y d d
62.50
J MİTCHELL
MRS CHRİSTİNE E BUDD
C JOHNSTON
3
74
462422
8
0
2
MONTY BE QUICK (IRE)
3y a e
61.50
S OSBORNE
PAUL CLARE ROONEY
P EVANS
9
70
2842
17
0
3
VALTELLINA (IRE)
3y d d
61.50
KAİYA FRASER
HUGHES SCOTT
HARRY EUSTACE
7
70
543
64
0
4
DREAMING SPIRES
3y d d
61.50
G WOOD
CHİEF SİNGER RACİNG
HARRY EUSTACE
10
70
51
127
0
5
GLENCALVIE (IRE)
3y d d
61.00
JOSEPHİNE GORDON
MİSS ROSİE MCENTEE
P MCENTEE
1
69
2-064
37
0
6
VINAKA (IRE)
3y d d
61.00
K SHOEMARK
MRS M CHANCE
A STRONGE
2
69
37-3017
15
0
7
HURRICANE KIKO (IRE)
3y k e
59.00
L CATTON
CAROL BUSHNELL PAR
J FEİLDEN
5
65
1-60620
38
0
8
WHERE'S FREDDY (IRE)
3y a e
59.00
ROSSA RYAN
PATRICK B DOYLE (CON
S C WILLIAMS
8
65
58881
55
0
9
SHAHEEN SAQAAR (IRE)
3y d e
59.00
BİLLY LOUGHNANE
MRS EDWARD DUNLOP
E DUNLOP
6
65
896
12
0
10
DREAM PIRATE
3y d e
57.50
M GHİANİ
N BROMLEY, S SPAMPAN
T KENT
4
62
360064
25
0
11
KALAMUNDA
3y d e
56.00
T HAMMER HANSEN
TREVOR AND RUTH MİLN
JOSEPH PARR
11
58
8874
35
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
THE SPOTLIGHT KID
4y d a
63.50
C FALLON
MR JOHN MARSDEN
D IVORY
4
65
897434
3
0
2
GLOBAL SPECTRUM
7y d a
63.50
BİLLY LOUGHNANE
DR JOHNNY HON
G KELLEWAY
8
65
1-1759-7
127
0
3
SEATTLE TIME
3y d e
62.50
L KENİRY
MR J C SMİTH
S KİRK
1
65
59-3
17
0
4
SPLIT ELEVENS
5y d a
62.00
MORGAN COLE
MR DAVE JAMES
J BUTLER
7
61
605353
34
0
5
DARING GUEST (IRE)
9y d a
60.50
C PLANAS
MRS GAY JARVIS
TOM CLOVER
2
58
34-6331-
127
0
6
ROYAL BLISS (IRE)
3y d d
60.50
K SHOEMARK
DANİEL MACAULİFFE
MİSS A MURPHY
3
61
688827
18
0
7
POETIC JACK
3y d e
59.50
M GHİANİ
MR R SPEAKMAN
R COWELL
10
59
9-455
58
0
8
MINACK (IRE)
3y d d
55.50
GEORGİA LEA
MR C J MİLLS
R GUEST
6
47
5488
6
0
9
FAST FLO
4y d k
55.00
R FFRENCH
MRS CHRİSTİNE DUNNET
C DUNNETT
9
44
093307
7
0
10
RITAROCKS
3y d d
53.50
JOSEPHINE GORDON
MRS RITA BAKER
P MCENTEE
5
32
007006
42
0
Vaal Güney Afrika detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LORNA LILLY (SAF)
4y d k
60.00
D SCHWARZ
S R POTGIETER
JANNIE BORMAN
7
67
095242
12
0
2
SECRET RECIPE (SAF)
4y d k
60.00
P STRYDOM
C SOAL
M G AZZIE/A A AZZIE
9
61
462260
56
0
3
GREEN BUBBLES (SAF)
4y d k
60.00
C HABIB
MONTE CARLO SYNDICAT
STUART PETTIGREW
10
60
2-63398
33
0
4
SHE'S A KLAWER (SAF)
4y d k
60.00
S KHUMALO
C JONKER
CHRIS JONKER
6
56
777454
30
0
5
MOCHA MACAROON (SAF)
3y d d
57.00
R DANIELSON
M M VAN WYK
CHRIS JONKER
8
80
032642
35
0
6
JJ'S EAGLE (SAF)
3y d d
57.00
WES MARWING
S S POOE
HEINRICH VAN DER WESTHUIZEN
4
66
5006
35
0
7
BERRIESOFTHESTRAW (SAF)
3y d d
57.00
P MXOLI
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
5
0
0
0
8
LIFE LESSON (SAF)
3y d d
57.00
J GATES
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
3
0
034
21
0
9
REGAL DAUGHTER (SAF)
3y a d
57.00
C MAUJEAN
RALPHS RACING
CANDICE DAWSON
2
0
96
127
0
10
WONDER I DO (SAF)
3y d d
57.00
C ZACKEY
THE PLAYGATE SA
TONY PETER
1
0
45
68
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:55 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PERFORM (SAF)
4y d k
60.00
D SCHWARZ
G ECKERT
P P / J M VERMEULEN
3
59
685555
40
0
2
ANTANANARIVO (SAF)
5y d k
60.00
P MXOLI
M FINLAY
CANDICE DAWSON
4
56
923277
14
0
3
ALL RISE (SAF)
4y a k
60.00
N KLINK
M S MOOSA
BRETT WEBBER
11
55
453745
23
0
4
PARADISE FLOWER (SAF)
4y d k
60.00
M V'RENSBURG
P J W BECKER
HEATHER E ADAMSON
2
51
495960
30
0
5
BOMBER GRIGIO (SAF)
4y k k
60.00
D DE GOUVEIA
WOMEN OF WORLD SPORT
CANDICE DAWSON
6
49
9558
40
0
6
DAME COLLEEN (SAF)
5y d k
60.00
F HERHOLDT
M S LIMA
JAAP VISSER
1
41
350677
42
0
7
CITY LIGHTS (SAF)
3y d d
56.00
C HABIB
T J SHAWE
FANIE BRONKHORST
7
70
534
12
0
8
DUELLONA (SAF)
3y a d
56.00
M YENI
R P MACNAB
CORNE SPIES
5
68
896375
12
0
9
MOUNT ETNA (SAF)
3y d d
56.00
C ZACKEY
DR M TALJAARDT
FANIE BRONKHORST
10
66
63444
22
0
10
MARTINIQUE (SAF)
3y d d
56.00
J R SYSTER
A L WILLIAMS
ROY MAGNER
9
54
008
28
0
11
ARABIAN RED (SAF)
3y a d
56.00
M K KATJEDI
ASSM RACING SYNDICAT
MIKE DE KOCK
8
0
52
68
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OCEAN WARRIOR (SAF)
5y d g
62.00
N KLINK
J F L M F WERNARS
J A JANSE VAN VUUREN
7
100
21-7486
35
0
2
RAFFLES (SAF)
4y d g
60.00
M YENI
S MILEHAM
ROY MAGNER
2
98
331325
19
0
3
TOTAL PROTECTION (SAF)
4y d g
57.50
D B GEERTHSEN
F VAHAB
GRANT MAROUN
8
96
01-3620
127
0
4
DESTINY OF SOULS (SAF)
4y d g
58.00
J P V'D MERWE
ASSM RACING SYNDICAT
MIKE DE KOCK
9
93
653441
28
0
5
PERFECT WITNESS (SAF)
5y a k
57.50
D DE GOUVEIA
RALPHS RACING
CANDICE DAWSON
3
97
971415
14
0
6
TERRA TIME (SAF)
5y d k
57.50
C ZACKEY
STONE HILL STUD
LUCKY HOUDALAKIS
1
95
357986
28
0
7
IPSO FACTO (SAF)
4y d k
55.50
P MXOLI
J F L M F WERNARS
PAUL MATCHETT
5
95
116330
117
0
8
BEY SUYAY (SAF)
6y d g
54.00
S KHUMALO
S GOVENDER
BAREND BOTES
10
85
223363
28
0
9
SCARLETT PIMPERNEL (SAF)
3y d e
50.00
M K KATJEDI
C J AUGUSTIN
M G AZZIE/A A AZZIE
4
94
352521
14
0
10
AFRAAD (SAF)
7y d g
50.00
J GATES
S DELPORT
STEPHEN MOFFATT
6
77
296949
12
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PRIMROSE PATH (SAF)
4y d k
60.00
P STRYDOM
J WOLFF
FANIE BRONKHORST
8
75
422121
21
0
2
PERILLA (SAF)
4y k k
59.00
J GATES
A D C A FERNANDES
TONY PETER
11
73
9-14466
57
0
3
LADY ELLIOT (SAF)
3y a d
58.50
M YENI
L C A BOUWER
ROY MAGNER
1
88
5217
56
0
4
SUMMER OF DREAMS (SAF)
4y d k
58.00
M V'RENSBURG
B M U SANNE
HEATHER E ADAMSON
7
71
587214
28
0
5
DUENNA (SAF)
3y d d
56.00
C HABIB
WILGERBOSDRIFT
STUART PETTIGREW
3
83
35216
21
0
6
LEONESSA (SAF)
3y d d
56.00
D SCHWARZ
A J SWANEPOEL
KOBUS ROUX
9
83
785713
21
0
7
DANCING ARABIAN (SAF)
6y d k
55.50
D DE GOUVEIA
J CALLAGHAN
ROY MAGNER
6
65
392069
21
0
8
A PLACE IN THE SUN (SAF)
4y d k
54.00
K MATSUNYANE
ASSM RACING SYNDICAT
BRETT CRAWFORD
10
63
0-00164
40
0
9
MEMORIAL DAY (SAF)
4y d k
54.00
C ZACKEY
S DELPOR
STEPHEN MOFFATT
2
63
600767
7
0
10
QUEEN BOMI (SAF)
6y d k
53.50
P MXOLI
P F MATCHETT
PAUL MATCHETT
4
61
433265
47
0
11
BEGUILING (SAF)
4y d k
52.50
J R SYSTER
E BLOME
PHILLIP LABUSCHAGNE
5
60
580568
14
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
QUEEN OF SMOKE (SAF)
4y d k
60.00
C HABIB
HOLLYWOOD SYNDICATE
STUART PETTIGREW
8
88
573055
23
0
2
AVOONTOAST (SAF)
4y d k
58.50
M V'RENSBURG
RENIER GRAHAM
JOE SOMA
4
85
315335
21
0
3
BALLROOM BLISS (SAF)
6y d k
57.50
M YENI
DERMA-ION CC T/A DMK
BAREND BOTES
7
82
312128
21
0
4
LADY CALAVERA (SAF)
6y d k
56.50
D SCHWARZ
S DELPORT
PHILLIP LABUSCHAGNE
1
80
941682
63
0
5
LIGHT OF DAY (SAF)
4y d k
56.00
WES MARWING
W D JACKSON
PAUL MATCHETT
6
80
5-53602
127
0
6
MIDNIGHT CRYSTAL (SAF)
4y d k
53.50
D B GEERTHSEN
SEAN TARRY RACING
SEAN TARRY
9
80
532940
32
0
7
I AM REGAL (SAF)
4y d k
53.50
S SOSIBO
TRINISHA PILLAY
PAUL MATCHETT
10
78
086312
28
0
8
KEY ELEMENT (SAF)
3y d d
54.00
P MXOLI
M J KAPNIAS
PAUL MATCHETT
5
92
521015
28
0
9
BACK TO THE FUTURE (SAF)
4y d k
52.50
K MATSUNYANE
E L MAGUIRE
PAUL MATCHETT
3
73
721-096
127
0
10
ELEMENTAL FORCE (SAF)
3y d d
52.00
M K KATJEDI
M J KAPNIAS
PAUL MATCHETT
2
87
61
56
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TWICE THE STORM (SAF)
4y d g
60.00
J P V'D MERWE
KESTORM INVESTMENTS
SEAN TARRY
4
80
32-0539
11
0
2
MOOLA MAN (SAF)
3y d g
59.50
K MATSUNYANE
J F L M F WERNARS
STUART PETTIGREW
3
92
6414
12
0
3
MESCAL (SAF)
4y d g
59.00
S KHUMALO
DR M TALJAARDT
FANIE BRONKHORST
1
78
183623
28
0
4
PINCH HIT (SAF)
4y d g
59.00
C HABIB
DR M TALJAARDT
FANIE BRONKHORST
2
78
064586
12
0
5
DREAMLAND (SAF)
3y d g
58.50
C ZACKEY
J F L M F WERNARS
LUCKY HOUDALAKIS
5
90
2621
96
0
6
BACK TO BASICS (SAF)
5y a a
58.00
P MXOLI
B S TOBIAS
PAUL MATCHETT
7
76
181614
28
0
7
SUPER AWESOME (SAF)
3y d e
56.50
M YENI
A L WILLIAMS
ROY MAGNER
8
86
843214
23
0
8
FAST DUTY (SAF)
4y d g
54.50
S SOSIBO
PAUL MARKS
STUART PETTIGREW
6
72
276231
23
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAVANNAH STORM (SAF)
7y d g
62.50
R DANIELSON
J M VERMEULEN
P P / J M VERMEULEN
9
101
4831-31
127
0
2
FAST LOVE (SAF)
6y d g
59.00
D DE GOUVEIA
G BREITENBACH
J A JANSE VAN VUUREN
4
94
2-71280
120
0
3
SCALLYWAG (SAF)
4y d g
58.00
D SCHWARZ
S VILJOEN
TONY PETER
8
93
88-1112
35
0
4
WHAT A HONEY (SAF)
5y d k
58.00
C ZACKEY
P BOONZAAIER
LUCKY HOUDALAKIS
1
92
772122
30
0
5
BONIKA (SAF)
4y d k
57.00
M YENI
A L WILLIAMS
ROY MAGNER
2
91
445726
19
0
6
BRAVE VIKING (SAF)
4y d g
56.50
M V'RENSBURG
R G COPPIN
JOE SOMA
3
90
211413
14
0
7
FUNKY MUSIC (SAF)
6y d g
55.00
P MXOLI
G J GEYER
PAUL MATCHETT
7
86
812111
35
0
8
WILLOW EXPRESS (SAF)
6y k g
53.50
C HABIB
A LAHOUD
SEAN TARRY
6
83
657597
28
0
9
FREE MOVEMENT (SAF)
4y d g
53.00
K MATSUNYANE
I F M VAN SCHALKWYK
ROBBIE SAGE
5
83
222117
56
0
Amiens Fransa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:27
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AS DE JUILLEY
6y d g
57.50
SOPHIE CHUETTE
ALFRED ZIMMER
A. ZIMMER
7
48
217095
33
0
2
AYANA
7y d k
57.00
DELPHINE SANTIAGO
CAROLINE AUVRAY
C. AUVRAY
4
40
100006
34
0
3
COLE CHOP
5y d a
55.50
GIOVANNI SIAS
RACHEL PHILIPPON
R. PHILIPPON
3
42
742907
52
0
4
JECTOT
4y d g
57.00
BENJAMIN MARIE
LUCIENNE CHENU
D. CHENU
10
33
083489
46
0
5
ARMORIGENE
6y d g
53.50
AYMAN BENTAHAR
OUSSAMA CHITEOUI
XL. LE STANG
14
40
004090
12
0
6
GRAND YAKA
6y k g
54.50
LIZE DIETEREN
SOFEAN GHYS
S. GHYS
1
44
324580
127
0
7
MISTER MARIO
7y d g
56.00
PIERRE BAZIRE
J.ROLLIN/C.BEAUNEZ
BR. BEAUNEZ
8
35
938-909
12
0
8
THE FOOTMAN
4y d g
52.50
CORENTIN BERGE
ROBERT PHILIP JONES
G. HERNON
13
51
006500
24
0
9
REBEL D'ANS
8y a g
56.00
HUGO BESNIER
JESS PARIZE
J. PARIZE
5
46
670009
40
0
10
PARFAITE MERILL
6y y k
53.00
EBBE VERHESTRAETEN
CAROLINE AUVRAY
C. AUVRAY
12
42
500075
36
0
11
LOVELY MISS
7y a k
55.50
TRISTAN BARON
DANIEL DUMOULIN
R. LE GAL
11
33
00-2709
36
0
12
ANIMA ERAT
4y k k
54.00
ENZO CRUBLET
THIERRY FIORENZA
E. LYON
6
38
820060
12
0
13
BAILEYS BLESSING
4y d k
52.00
CESAR BELMONT
OUSSAMA CHITEOUI
E. LYON
2
46
990000
12
0
14
DIAMOND FOR REEL
4y k k
54.50
LEO ROUSSEL
TRIPLE B. STABLES
J. GOOSSENS
9
51
08-0890
37
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:02 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AMOUAGE
2y d e
55.50
GIOVANNI SIAS
S.CACERES
S. CACERES
8
0
9
97
0
2
BALERION
2y d e
58.00
JEROME MOUTARD
CHRISTINE PRECY-BARO
X. BLANCHET
7
0
3
35
0
3
OLAF
2y d e
58.00
BENJAMIN MARIE
STALL LIFE STYLE
H. BLUME
10
0
6
58
0
4
ENNEDI
2y d d
56.50
FABIEN LEFEBVRE
BERNARD BEHAEGEL
G. COURBOT
2
0
7
51
0
5
AMALYA
2y d d
56.50
PIERRE BAZIRE
ECURIE ADES HAZAN
S. KOBAYASHI
11
70
526
35
0
6
IHOA
2y d d
56.50
HUGO BOUTIN
FOUESNANT
P&F. ADDA & RENAUT
9
70
567282
13
0
7
MISS DABIRSIM
2y d d
56.50
LUDOVIC BOISSEAU
GERARD LEQUEUX
J. BERTRAN DE BALANDA
3
0
66
48
0
8
LA STRANEZZA
2y d d
56.50
ROSARIO MANGIONE
PAOLA MORANDI
M. GUARNIERI
4
0
75
22
0
9
MENAMARA
2y y d
56.50
SIMON PLANQUE
R. STRAUS/A. CATTERA
G. RARICK
12
68
34496
13
0
10
LOVELY MARIE
2y d d
52.00
CORENTIN BERGE
FLORIAN BELLEMERE
F. BELLEMERE
6
0
0
0
11
WALENCIA
2y d d
53.00
SIBYLLE VOGT
GORDON FLUGGE
W. HICKST
13
0
0
0
12
ZVIKOVA
2y d d
52.00
CESAR BELMONT
ALAIN JATHIERE
P&J. BRANDT
5
0
0
0
13
ROLL WITH IT
2y d d
53.00
ALISON MASSIN
I.CORBANI/G.LARRIEU
S. WATTEL
1
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:37
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MISSOURI (GER)
3y d e
57.50
CORENTIN BERGE
GESTUT KARLSHOF
W. HICKST
3
0
343361
11
0
2
VIZINDI
3y k g
60.00
LEO ROUSSEL
BERNARD GIRAUDON
D&P. PROD'HO
9
66
006010
25
0
3
PRINCE GEORGE
3y d g
55.50
CESAR BELMONT
L.BAUDRON
L. BAUDRON
10
55
905902
25
0
4
PORTRERO
3y y g
58.00
PIERRE BAZIRE
IGOR ENDALTSEV
I. ENDALTSEV
5
60
667998
21
0
5
CITY OF HOPE
3y d e
58.00
HUGO BOUTIN
GERARD GRUSON
N. CAULLERY
4
66
823300
13
0
6
BOLSHKINOV
3y d g
58.00
HUGO BESNIER
LOKO TRANS
L. URBANEK
8
89
42-6470
33
0
7
EKTORIA
3y d d
55.00
ALISON MASSIN
TOLMI RACING/S.WATTE
S. WATTEL
7
75
0-283
35
0
8
EMOZIONE
3y d g
56.00
ROSARIO MANGIONE
ROBERT G. EHRNROOTH
G. BIETOLINI
2
66
848050
39
0
9
WILLIBALD (IRE)
3y d g
54.50
SIBYLLE VOGT
STALL AUDENHOVE
H. GREWE
1
0
0-33473
11
0
10
GOLDEN TRIP
3y k d
52.00
DORIAN PROVOST
GEORGES DOLEUZE
G. DOLEUZE
6
64
443000
25
0
11
DONAVENTURA
3y a d
52.00
ARTHUR MOSSE
HARAS ASSIRO
G. BIETOLINI
11
0
96
19
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ESTOKENIA
4y d k
56.00
CORENTIN BERGE
JORDAN KHALIFA
A. BUDKA
2
46
001704
11
0
2
MESSAGIN A BOTTLE
4y k g
55.50
EBBE VERHESTRAETEN
DOV BISMUTH
C. AUVRAY
8
40
800634
26
0
3
LADY VALOU
4y a k
55.00
GIOVANNI SIAS
RACHEL PHILIPPON
R. PHILIPPON
1
40
235090
15
0
4
URI
4y d a
54.50
DORIAN PROVOST
NICOLAS CAULLERY
N. CAULLERY
6
51
409376
23
0
5
RED CRAZY
4y d a
55.50
ENZO CRUBLET
HEDI GHABRI
H. GHABRI
9
44
484906
11
0
6
POWER OF THOR
4y d g
53.50
PIERRE REMOUE
JM.ANGLES/C.S.RACING
A. FOUASSIER
3
49
2-50634
18
0
7
SENEPARK
9y a g
53.50
ARTHUR MOSSE
MARIE BOCHE
B. LEGROS
10
51
578080
40
0
8
BARDO
6y d g
53.50
SOPHIE TISON
STIJN DERYCKE
S. DERYCKE
5
51
7040-56
123
0
9
STRANGE ATTRACTION
4y k k
53.00
LORETTE GALLO
MICHAEL SCHIESTEL
M. SCHIESTEL
11
35
062585
26
0
10
RIVERWING (GB)
7y a k
53.00
GLEN MEURY
STALL LIFE STYLE
H. BLUME
7
48
602906
48
0
11
LUX
4y d k
52.00
CESAR BELMONT
JEREMIE BOSSERT
J. BOSSERT
4
49
009605
23
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KARAKORUM
6y a g
60.00
HUGO BOUTIN
MICKAEL MARCADE
A. BUDKA
2
68
102400
18
0
2
MOONWALK STEP
10y d g
60.00
GUILLAUME TROLLEY DE PREVAUX
DAVID DAHAN
A. BUDKA
7
68
334746
127
0
3
UNA NOVA (GER)
4y a k
60.00
ALEXANDER PIETSCH
ACE-RACING
C. PIETSCH
14
68
85-0001
17
0
4
MYDAVI
5y d k
59.00
LEO ROUSSEL
TRIPLE B. STABLES
J. GOOSSENS
11
66
50-1070
89
0
5
NIGHTDANCE MAN (GER)
7y a g
58.50
PIERRE BAZIRE
HEDI GHABRI
H. GHABRI
8
64
022840
13
0
6
LADY MAG
6y a k
56.50
AXELLE NICCO
KARINE LEFEBVRE
A. DUBREUIL
5
64
239517
22
0
7
NICE STROKE
7y k g
58.00
SIMON PLANQUE
HYPERION SARL
F. MONNIER
12
64
030252
35
0
8
LA BARILLETTE
7y k k
56.50
ENZO CRUBLET
DOMINIQUE BURELLER
J. DA SILVA
1
60
061813
24
0
9
AKO CASANOVA
5y d g
55.00
SIBYLLE VOGT
STALL TRABERFREUNDE
JP. CARVALHO
3
60
162566
53
0
10
JANNINA
4y d k
56.00
HUGO BESNIER
ROBIN LOSFELD
S. CERULIS
9
59
694906
24
0
11
KING MOTIF
5y d g
54.00
PERRINE CHEYER
NADINE VANDENABEELE
A. FOUASSIER
4
57
675010
32
0
12
THINDY
11y d g
51.50
FRIDA VALLE SKAR
AS D.ALLARD
AS&D. ALLARD
10
53
587040
34
0
13
DANCE THE BLUES
8y a g
49.50
SOPHIE TISON
WILLY BEETENS
W. BEETENS
6
51
255-046
127
0
14
DROVKA
4y d k
51.50
SOPHIE CHUETTE
ROSEL EDWARDSSON GIR
R. EDWARDSSON GIRON
13
51
900900
16
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JEWEL DE CERISY
7y d g
58.50
ARTHUR MOSSE
L.PONTOIR
L. PONTOIR
8
51
69900-3
36
0
2
FAWKES
4y d g
59.50
SIMON PLANQUE
GIROUSSE
J. HENDRIKS
1
49
408007
36
0
3
DIAMOND BIRTHDAY
4y d a
55.00
PIERRE REMOUE
MARC MASSARD
A. FOUASSIER
10
44
26-4526
39
0
4
FAN ZONE
7y a k
55.00
DELPHINE SANTIAGO
XAVIER-LOUIS LE STAN
XL. LE STANG
6
42
443471
13
0
5
COIGNY
7y d k
56.50
BENJAMIN MARIE
JEAN-PHILIPPE SAUVAG
JP. SAUVAGE
9
42
980524
13
0
6
MOODY CHOP
4y d g
53.00
LORETTE GALLO
MICHAEL SCHIESTEL
M. SCHIESTEL
5
40
057803
26
0
7
KENOR
5y k g
55.00
MARC NOBILI
PIETER VAN DER ZAAG
J. HENDRIKS
2
40
548234
36
0
8
MORNING SPIRIT
4y d k
54.50
STEPHANE BREUX
NOELLE SAUVAGE
N. SAUVAGE
3
38
007446
24
0
9
MINNEHAHA
8y d k
52.50
LAURA GROSSO
ANDY SCHOUTEET
A. SCHOUTEET
14
37
982916
16
0
10
MOUSSON D'EVAILLE
5y d g
53.50
LUDOVIC BOISSEAU
HERVE GEERLANDT
S. MORINEAU
4
35
09-800-3
24
0
11
UM ELNADIM
6y d k
53.00
ROSARIO MANGIONE
MARTINE GOUYETTE
S. GOUYETTE
11
35
433547
16
0
12
SUN DE L'ORME
9y d g
51.50
SOPHIE CHUETTE
S. MORINEAU/V. BEUGN
S. MORINEAU
7
33
047707
24
0
13
JONH FOR ALWAYS
6y a g
50.50
AXELLE NICCO
JORDAN KHALIFA
A. BUDKA
13
33
004770
16
0
14
BRAMANTE
4y d g
52.00
CESAR BELMONT
F.CARNEVALI/S.CARNEV
F. CARNEVALI
12
33
900009
74
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MALLEOLUS USA
3y d g
53.50
PIERRE LE DIGABEL
ECURIE DES CHARMES
M. DELZANGLES
3
0
45
23
0
2
LINGOTTO
3y d e
52.50
GIOVANNI SIAS
M.ALLEGRI/M.POGGIONI
A&G. BOTTI
6
81
55-1755
36
0
3
MADAME DE SAXE (IRE)
3y d d
53.00
ARTHUR MOSSE
P.FELLOUS/S.CONSTANT
R. LE DREN DOLEUZE
7
77
150904
35
0
4
PERFETTO (IRE)
3y d d
52.00
CESAR BELMONT
FAIR SALINIA LTD
P&J. BRANDT
2
89
1-48
127
0
5
LITTERAIRE (GB)
3y d d
52.00
CORENTIN BERGE
REBECCA HILLEN
HF. DEVIN
4
83
3123-93
110
0
6
BUTTE ROUGE
3y d d
52.00
SOPHIE TISON
SARAH LELLOUCHE
V. CIRON
5
73
878
36
0
7
LUCAN FAST (ITY)
3y d d
52.00
GLEN MEURY
SAID MOHAMMADY JOWGH
P. BIGOT
1
0
990
34
0
Belmont At The Big A (Aqueduct) ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:05 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FRATELLINO (USA)
2y k e
54.00
TREVOR MCCARTHY
RICHIE'S WORLD STABL
RAFAEL ROMERO
1
0
0
0
2
LAO WAY (USA)
2y d e
54.00
DYLAN DAVIS
RUGGERI STABLE AND D
MICHAEL MICELI
2
0
0
0
3
PERLIANO (USA)
2y a e
54.00
MANUEL FRANCO
LIANNA STABLES, INC.
ROB ATRAS
3
65
35
41
0
4
MISCHIEF JOKE (USA)
2y a e
54.00
JOEL ROSARIO
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL J. MAKER
4
75
23222
29
0
5
WONDER WONDERLAND (USA)
2y d e
51.50
LUIS R. RIVERA, JR.
DAVID L. NEILSON
RAFAEL ROMERO
5
0
0
0
6
MAMA'S DREAM (USA)
2y d e
54.00
IRAD ORTIZ, JR.
WILLIAM J. BUTLER
MICHAEL J. MAKER
6
0
0
0
7
OFFICER DERICK (USA)
2y d e
54.00
JUNIOR ALVARADO
CHALK RACING
THOMAS ALBERTRANI
7
32
7
29
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:36
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BUSINESS MODEL (USA)
5y a a
55.50
ISAAC CASTILLO
DAVID JACOBSON
DAVID JACOBSON
1
93
441551
39
0
2
BABY YODA (USA)
5y a a
55.50
JOEL ROSARIO
PANTOFEL STABLE, LLC
WILLIAM I. MOTT
3
85
412-430
27
0
3
BEST ACTOR (USA)
4y a a
55.50
FLAVIEN PRAT
GARY AND MARY WEST
BRAD H. COX
4
98
1213-24
39
0
4
SHERIFF BIANCO (USA)
5y d a
55.50
JOSE L. ORTIZ
A. BIANCO HOLDING LI
LINDA RICE
5
97
234223
6
0
5
KINETIC SKY (USA)
5y d a
55.50
MANUEL FRANCO
GOLDFARB, SANFORD J.
RICHARD E. DUTROW, JR.
6
96
233422
6
0
6
UNCLE MOONLIGHT (USA)
6y d a
56.00
KENDRICK CARMOUCHE
LINDY FARMS
PHILIP ANTONACCI
7
94
432132
19
0
7
BOLD ENDEAVOR (USA)
7y d a
56.00
IRAD ORTIZ, JR.
DAVID JACOBSON
DAVID JACOBSON
2
94
81-5141
49
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:07
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PORTOS (USA)
6y k a
53.50
JAVIER CASTELLANO
CATAPANO, FRANK AND
WAYNE POTTS
1
92
453252
11
0
2
DATESFREEDOM (USA)
4y a a
56.00
JOEY R. MARTINEZ
DLM STABLES LLC
EDWARD J. DELAURO
2
75
661137
27
0
3
HIGHER QUALITY (USA)
5y d a
53.50
ROMERO RAMSAY MARAGH
NAIPAUL CHATTERPAUL
NAIPAUL CHATTERPAUL
3
73
511271
13
0
4
CLASSIC MARK (USA)
4y a a
53.50
JOEL ROSARIO
ROBERT J. GENNETT
GUSTAVO RODRIGUEZ
4
80
5-13411
28
0
5
LOOKIN AT ROSES (USA)
7y d g
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
TRAVIN STABLES
GUADALUPE PRECIADO
5
90
561313
50
0
6
CUT THE CORD (USA)
4y k a
56.00
KENDRICK CARMOUCHE
JEREMIAH C. ENGLEHAR
JEREMIAH C. ENGLEHART
6
85
40-6121
34
0
7
MYSTIC NIGHT (USA)
6y d a
53.50
MANUEL FRANCO
KRAKOW RACING, LLC
MERTKAN KANTARMACI
7
93
524234
19
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:39 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAZADERO (USA)
5y d a
55.50
ISAAC CASTILLO
DAVID JACOBSON
DAVID JACOBSON
1
95
10-0745
29
0
2
KURAMATA (IRE)
6y d a
55.50
FLAVIEN PRAT
PETER M. BRANT
CHAD C. BROWN
2
100
4331-23
28
0
3
TUT'S REVENGE (USA)
7y a a
55.50
JOEL ROSARIO
GREG ALLEN JOHNSON
SHEA STUART
3
100
524933
32
0
4
DUKE OF HAZZARD (FR)
7y d a
56.00
KENDRICK CARMOUCHE
JAMES A. RICCIO
RICHARD E. DUTROW, JR.
4
98
12-3481
33
0
5
MAIN EVENT (USA)
4y d a
55.50
JOHN R. VELAZQUEZ
HARRELL VENTURES, LL
GEORGE WEAVER
5
93
1917-55
28
0
6
WINFROMWITHIN (USA)
5y d a
52.00
MADISON OLVER
BILL COSGROVE
JORGE DELGADO
6
105
14154-2
127
0
7
CALL ME HARRY (USA)
7y a a
56.00
JAVIER CASTELLANO
MICHAEL DUBB
RICHARD E. DUTROW, JR.
8
95
761622
33
0
8
MID DAY IMAGE (USA)
7y a a
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
DAVID JACOBSON
DAVID JACOBSON
7
91
113386
29
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:11
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MADAKET'S ARROW (USA)
3y a d
55.00
JOHN R. VELAZQUEZ
DAIGNEAULT THOROUGHB
GEORGE WEAVER
1
70
634
41
0
2
SEAWITCH (USA)
3y a d
55.00
JUNIOR ALVARADO
JOHN M. B. O'CONNOR
THOMAS ALBERTRANI
2
60
7-494
127
0
3
MATERIAL WITNESS (USA)
3y d d
55.00
MANUEL FRANCO
GASAWAY, BRENT AND T
ROB ATRAS
3
66
6-63
19
0
4
YOU ONLY LIVE ONCE (USA)
3y d d
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
ACE RACING STABLE
TODD A. PLETCHER
4
0
0
0
5
NYXED (USA)
3y a d
55.00
JOSE LEZCANO
SUMMER WIND EQUINE L
LINDA RICE
5
54
66
127
0
6
QUEEN OF THE MUD (IRE)
3y d d
55.00
FLAVIEN PRAT
SIENA FARM LLC, KISB
H. GRAHAM MOTION
6
72
3
21
0
7
OOLONG HAI (IRE)
3y a d
55.00
JOSE L. ORTIZ
STAGHAWK STABLES
MARK A. HENNIG
7
73
3-6233
103
0
8
DREAMING OF MO (USA)
3y d d
55.00
JOEL ROSARIO
BLUE DEVIL RACING ST
CARLOS F. MARTIN
8
0
0
0
9
ISOLA (IRE)
3y d d
55.00
TREVOR MCCARTHY
CALVERT, CHAD, RAP R
JACK SISTERSON
9
71
295
35
0
10
FANCY STAX (USA)
3y a d
55.00
KATIE DAVIS
SUSAN M. AUSTIN
JORGE R. ABREU
10
71
39
35
0
11
CATSKILL HUMOR (USA)
3y a d
55.00
DYLAN DAVIS
GAINING GROUND RACIN
RAYMOND HANDAL
11
60
5-2
55
0
12
MILLIE JEAN (USA)
3y d d
55.00
JAVIER CASTELLANO
JOHN ROPES
GEORGE WEAVER
12
60
34
27
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:43
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MY FRIENDS BEER (USA)
6y d a
56.00
JOSE ANTONIO GOMEZ
PLAYINGTHEFIELD RACI
CHARLTON BAKER
1
66
411584
42
0
2
ROCCO STRONG (USA)
5y a a
55.50
KENDRICK CARMOUCHE
TEN STRIKE RACING
MICHELLE GIANGIULIO
2
77
486-472
42
0
3
SALTO DE TIGRE (USA)
4y a a
56.00
ISAAC CASTILLO
DAVID JACOBSON
DAVID JACOBSON
3
87
222233
34
0
4
SIX PERCENT (USA)
7y a a
56.00
DYLAN DAVIS
L. BARRETT BERNARD
JEREMIAH C. ENGLEHART
4
85
3-16633
102
0
5
DURKIN'S CALL (USA)
7y d g
55.50
MANUEL FRANCO
GRAB, GARY AND CHIEF
ROB ATRAS
5
82
764622
18
0
6
HANDSOME CAT (USA)
6y a a
55.50
JOSE LEZCANO
JORDAN V. WYCOFF
JOE SHARP
6
81
325927
26
0
7
BURGEE (USA)
4y d a
55.50
JAVIER CASTELLANO
KROHN, NAT AND SHIVM
LOLITA SHIVMANGAL
7
78
681331
46
0
8
INVISIBLE WAR (USA)
5y d a
53.00
MADISON OLVER
IN FRONT RACING STAB
OSCAR S. BARRERA, III
9
79
456414
18
0
9
JUST CALL RAY (USA)
4y k a
56.00
IRAD ORTIZ, JR.
PATERPOP RACING
FERNANDO ABREU
10
78
125603
27
0
10
LIFE AND LIGHT (CAN)
3y d e
53.50
ROMERO RAMSAY MARAGH
F AND F STABLE
EDMUND PRINGLE
12
65
166684
62
0
11
TWO THIRTY FIVE (USA)
9y a a
56.00
JOSE L. ORTIZ
PLAYINGTHEFIELD RACI
ORLANDO NODA
11
86
315445
42
0
12
FORTY TWO ACE (USA)
5y d a
56.00
JOEL ROSARIO
TEN STRIKE RACING
MICHELLE GIANGIULIO
8
72
8-35156
64
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:17
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EXACT ESTIMATE (USA)
4y d a
57.00
IRAD ORTIZ, JR.
DROWN, JEFF AND RACH
CHAD C. BROWN
1
88
24-1210
63
0
2
TIDE OF THE SEA (USA)
7y d a
55.50
KATIE DAVIS
FLYING P STABLE
THOMAS MORLEY
2
92
367-275
29
0
3
GOOD SKATE (USA)
4y a a
56.00
MANUEL FRANCO
JORDAN V. WYCOFF
MICHAEL J. MAKER
3
89
125523
29
0
4
DAUNT (USA)
4y a a
55.50
JAVIER CASTELLANO
MARC KELLER
ROBERT RIBAUDO
4
98
4-22244
26
0
5
FREEDOM TRAIL (USA)
3y d e
53.50
JOSE L. ORTIZ
GATSAS STABLES, R. A
JOHN P. TERRANOVA, II
5
91
18-4753
68
0
6
RONSTADT (USA)
4y a a
57.00
JOEL ROSARIO
MICHAEL P. CLOONAN
MICHAEL DINI
6
85
157421
33
0
7
TIZ A GIANT (USA)
4y d a
56.00
TREVOR MCCARTHY
LIVE OAK PLANTATION
MICHAEL J. TROMBETTA
7
77
414-061
26
0
8
FRANCESCO CLEMENTE (IRE)
4y d a
55.50
FLAVIEN PRAT
PETER M. BRANT
CHAD C. BROWN
8
0
111-20
93
0
9
ALTERNATE REALITY (USA)
3y a e
54.50
JOSE LEZCANO
CEDAR MEADOW, INC.
CHRIS J. ENGLEHART
9
76
441156
27
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:49
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HORN OF PLENTY (USA)
5y a a
56.00
ISAAC CASTILLO
DAVID JACOBSON
DAVID JACOBSON
1
82
412662
20
0
2
D'ONT LOSE CRUZ (USA)
3y a e
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
CLEAR STARS STABLE,
DAVID P. DUGGAN
2
79
212-144
127
0
3
QUICK RETURN (USA)
6y d a
55.50
TREVOR MCCARTHY
JOHNSTON, JAMES, STE
PATRICIA FARRO
3
86
453313
17
0
4
MARIACHI (USA)
3y a e
54.50
KENDRICK CARMOUCHE
BROMAN, SR., CHESTER
JOHN C. KIMMEL
4
91
21-315
25
0
5
PERFECT MUNNINGS (USA)
5y a a
55.50
JOSE L. ORTIZ
STEVEN M. ASMUSSEN
STEVEN M. ASMUSSEN
5
95
4-3133-1
29
0
6
RADIO RED (USA)
3y a e
55.50
JOEL ROSARIO
REEVES THOROUGHBRED
DANNY GARGAN
6
81
419123
29
0
7
ZEEBEAR (USA)
4y k a
56.00
JOSE LEZCANO
WILLIAM L. SINKLER
LINDA RICE
7
85
315621
47
0
8
BIG ENGINE (USA)
8y a a
56.00
MANUEL FRANCO
DUBB, MICHAEL AND AM
MICHAEL J. MAKER
8
94
145324
60
0
9
BREW PUB (USA)
5y d a
56.00
JUNIOR ALVARADO
RODRIGUEZ, RUDY R.,
RUDY R. RODRIGUEZ
9
88
621229
47
0
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:21
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SOMAMA BEACH (USA)
3y d e
54.50
JOEY R. MARTINEZ
YAHARRISAIN, BHIMSAI
STEVEN T. JERKENS
1
27
765060
33
0
2
CHARMING JIM (USA)
3y a e
54.50
JOSE LEZCANO
SEIDMAN STABLES LLC
MARK A. HENNIG
2
18
8
69
0
3
SCREW LOOSE (USA)
3y a e
54.50
DYLAN DAVIS
WINDYLEA FARM, LLC
MARK A. HENNIG
3
62
6537
35
0
4
FAST STUDY (USA)
3y k e
54.50
JACQUELINE A. DAVIS
FLYING P STABLE
DOMENICK L. SCHETTINO
4
63
87-3826
46
0
5
PERFECT OUTCOME (USA)
3y k e
54.50
MADELINE ROWLAND
ISLAND DREAM RACING
RUDY R. RODRIGUEZ
5
32
98-8
22
0
6
THATSMYBOXER (USA)
3y a e
54.50
JOSE ANTONIO GOMEZ
ZANE CARRUTH
DAVID G. DONK
6
54
65
74
0
7
UTAMARO (USA)
3y k e
54.50
MANUEL FRANCO
BARRY K. SCHWARTZ
LINDA RICE
7
58
044
22
0
8
A LISTER (USA)
4y k a
56.00
ROMERO RAMSAY MARAGH
MARIE BUETI
EDMUND PRINGLE
8
44
5670-00
29
0
9
ZAPRUDER (USA)
3y d e
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
JORDAN V. WYCOFF
JOE SHARP
9
68
746-847
46
0
10
IMPAZIBLE PRINCE (USA)
4y k a
56.00
KATIE DAVIS
WEJ RACING STABLES L
GEORGE R. ALBRIGHT
10
65
6465-36
43
0
11
MYLES (USA)
4y k a
56.00
TREVOR MCCARTHY
RANKOWITZ, MICHAEL A
CHRISTOPHE CLEMENT
11
56
4527
22
0
12
ATLANTA'S ACUNA (USA)
3y d e
54.50
JAVIER CASTELLANO
VALENTE, RODDY J. AN
BRUCE N. LEVINE
12
66
42-9342
22
0
13
JUST FOR LUCK (USA)
3y d e
54.50
JAVIER CASTELLANO
GREEN WITH MV STABLE
STEVEN M. ASMUSSEN
13
66
5-8023
53
0
14
HARI (USA)
3y a e
54.50
JUNIOR ALVARADO
TEAM PENNEY RACING A
WILLIAM I. MOTT
14
59
7
110
0
15
AULA (USA)
3y a e
54.50
.
PREPSTOTHEPROS RACIN
MICHAEL J. MAKER
15
68
8-0557
57
0
16
ACADEMY CHOICE (USA)
3y a e
54.50
.
MCMAHON, MICHAEL J.,
JAMES BENTLEY BEGG
16
54
7936
49
0
21 Eylül 2023 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Ankara, Yarmouth Birleşik Krallık, Vaal Güney Afrika, Amiens Fransa, Belmont At The Big A (Aqueduct) ABD tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:45, 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Yarmouth Birleşik Krallık at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:45 yarmouth birleşik krallık at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Vaal Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:55 vaal güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Amiens Fransa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:02 amiens fransa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Belmont At The Big A (Aqueduct) ABD at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:05, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:39 belmont at the big a (aqueduct) abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 21 eylül 2023 perşembe at yarışı bülteni, 21 eylül 2023 at yarışı programı, 21 eylül 2023 tjk yarış programı, 21 eylül 2023 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 21 eylül 2023 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, ankara at yarışı bülteni, 21 eylül 2023 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, yarmouth birleşik krallık at yarışı bülteni, 21 eylül 2023 yarmouth birleşik krallık at yarışı bülteni, günün yarmouth birleşik krallık at yarışı bülteni, bugün yarmouth birleşik krallık at yarışı bülteni, vaal güney afrika at yarışı bülteni, 21 eylül 2023 vaal güney afrika at yarışı bülteni, günün vaal güney afrika at yarışı bülteni, bugün vaal güney afrika at yarışı bülteni, amiens fransa at yarışı bülteni, 21 eylül 2023 amiens fransa at yarışı bülteni, günün amiens fransa at yarışı bülteni, bugün amiens fransa at yarışı bülteni, belmont at the big a (aqueduct) abd at yarışı bülteni, 21 eylül 2023 belmont at the big a (aqueduct) abd at yarışı bülteni, günün belmont at the big a (aqueduct) abd at yarışı bülteni, bugün belmont at the big a (aqueduct) abd at yarışı bülteni