Yarış Başlama Saati: 16:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PAMUKÇU
3y d d
GÜRGÖKÇE
58.00
A.YILDIZ
BEŞİR KAYA
M.ALİ KAYA
4
50
812315
14
19
2
MİSS DERİN
3y a d
TANATAR
55.00
A.CEYLAN APApranti
HULUSİ TAŞKIRAN
HÜS.KARABULUT
6
44
125
104
18
3
AK ŞARA
3y k d
ENDEREFE
54.50
H.ÇİZİK
HALİL TOYDEMİR
T.ATEŞ
3
43
5112
82
19
4
İPAR
3y a d
KAYAYÜREKLİ
54.00
F.ARSLAN
MEHMET ARSLAN
T.ÇEKİCİ
1
42
13
82
19
5
NAZLI ÇOCUK
3y k d
TURBO
54.00
M.ÇİÇEK
FEHMİ DEMİR
SEN.ŞEN
2
42
313424
14
17
1.39.27 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 05.09.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
6
GAYECAN
3y k d
TÜMÖZ BEY
53.00
MAH.TURAN
AYDIN TEKİN
HÜS.KARABULUT
5
40
4217
33
19
1.41.78 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 17.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
7
IHLAMUR KASRI
3y k d
ATEŞTOPU
52.50
O.ATMACA
FEHMİ DEMİR
SEN.ŞEN
7
39
006188
14
18
1.39.50 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 17.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALGORİTMA
4y a a
LION HEART (USA)
60.00
G.ÖZÇELİK
MURAT KAYA
M.AKBULUT
8
47
3-66160
9
18
2
ÇAKIRLAR
4y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
60.00
A.YILDIZ
HAYRETTİN AKDUMAN
E.ÇUKURKAŞ
11
63
357459
20
15
3
İZMİT ASLANI
4y a a
KANEKO
57.00
MER.ÇELİK
BARIŞ DURDAĞ
At Sahibi YILMAZ GÜNDOĞDİ
6
59
342-633
11
16
4
MAXBUENO
6y d a
MAXIOS (GB)
57.00
S.İPEK
BAŞAK UYSAL
E.GÜN GÜNEŞ
1
73
276498
127
13
1.48.87 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 31.08.2021 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
5
SİNESİPSE
5y d a
TOROK (IRE)
57.00
İ.DİNAR
MURAT AYDIN
Ö.YILDIRIM
7
70
383-345
127
17
6
ZERTAS
3y d e
TALIP HAN (IRE)
56.50
M.M.BİLGİN
SUZANA MAMEDOVA
O.SEZİK
5
54
297578
7
11
7
REAL PATEK
5y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
M.KAYA
SELİM KAYA
V.KARAKUŞ
9
67
485346
11
15
8
BEYOND THE SEA
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
51.50
D.PALAUR
GÜNSEN SOYUPAK
S.YARDIMCI
3
39
475044
12
15
9
WIN MY SON
4y d g
WIN RIVER WIN (USA)
55.00
F.KARAKURT APApranti
BARIŞ KARAGÖZ
A.R.YILDIZ
2
23
090080
15
7
10
LIZBON
6y d a
ANATOLY
54.00
S.ALTAY APApranti
MEHMET EMRE HADİOĞLU
E.ÇUKURKAŞ
10
51
698077
9
11
11
STYLISH PRINCE
4y d a
FORT LARNED (USA)
57.00
E.AKTUĞ
NİMET ARİF KURTEL
S.YARDIMCI
4
0
0
20
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YOOMEE
3y d d
FAST 'N' FAMOUS (AUS)
60.00
A.YILDIZ
MEHMET İ. AKDENİZ
SEY.DEMİR
4
70
732555
89
17
2
MALİ GIRL
3y d d
MALİ
58.00
MAH.TURAN
FERHAT ÇELİK
D.ÇELİK
1
40
523460
47
15
2.14.47 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 06.06.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
3
MEDELLIN
3y d d
RED GIANT (USA)
56.00
H.ÇİZİK
AHMET ŞEN
Ü.YAYLA
6
42
216645
21
16
2.14.11 Bu derece Adana Yeşiloba Hipodromu'nda, 21.05.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
4
HONEY ONE
3y d d
CAPTAIN RIO (GB)
54.00
MER.ÇELİK
MURAT ÇELİK
D.ÇELİK
2
33
689-082
10
14
2.12.65 Bu derece İzmir Şirinyer Hipodromu'nda, 16.09.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
5
PAKO
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
54.00
E.AKTUĞ
ÜMİT BARLIK
G.SÜTCÜ
3
30
28060
13
15
6
THUNDER WOMAN
3y d d
OĞLUM MELİH
54.00
F.ARSLAN
MEHMET NARÇİN
G.TAŞDELEN
5
28
728036
29
6
2.18.29 Bu derece İzmir Şirinyer Hipodromu'nda, 06.04.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YAŞARSOY
3y a e
YÜREKKAYA
56.00
A.CEYLAN APApranti
AHMET KAYA
HAMZA KAYA
10
35
538504
14
15
2
DÖNEN KASIRGA
3y k e
CİHANEFE
57.00
O.AÇAR APApranti
ENİS BADIŞOĞLU
G.TAŞDELEN
5
0
0
63
19
3
ERMERHAN
3y k e
KUTLU ER
57.00
M.KAYA
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
1
21
0479
105
16
4
HIRŞO
3y k e
OĞLUM EGE
57.00
N.BAYDAN APApranti
HAKAN ÖZDEMİR
HÜS.KARABULUT
2
14
006
14
17
5
TRAPPER
3y k e
KOPUZ
57.00
F.ARSLAN
ERSEN BÜYÜKTÜRKLER
M.ALTIN
4
0
4
98
19
6
TURAN BEY
3y k e
SULTAN DE FAUST (FR)
54.00
C.ALTUN APApranti
MUSA ÇAL
T.SAYILKAN
9
14
0990
109
16
7
CANBEYLİ
3y a d
CANKARDEŞLER
55.00
M.A.AYDIN APApranti
OĞUZHAN ÇAKAR
T.ÇEKİCİ
3
17
77877
119
15
8
DERYADİL
3y d d
HIZLITAY
51.00
G.KAYIP APApranti
NURULLAH SAÇLI
B.ŞENGEL
6
34
90382
14
15
9
KESKİNSU
3y a d
UÇANOĞLU
55.00
AH.ARSLAN
FUAT ŞİMŞEK
SEN.ŞEN
8
13
8090
14
16
10
OĞLUM EGENİN KIZI
3y k d
OĞLUM EGE
55.00
M.K.CEYLAN APApranti
ENİS BADIŞOĞLU
G.TAŞDELEN
7
13
8079
14
16
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AYGÜL KIZ
2y a d
INDIGO RED (GB)
57.00
M.ÇİÇEK
MEHMET DURMAZ
AYC.POLAT
5
47
392613
14
19
1.35.15 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 05.09.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
2
FAMOUS
2y a d
GOLDEN TOWER
57.00
O.YILDIZ
ŞAHİN SEKİN
İ.YAKUT
8
47
844660
24
14
3
MARGİN CALL
2y d d
HAKEEM (USA)
57.00
G.ÖZÇELİK
SONER BOZAT
Ü.YAYLA
9
51
244114
14
19
1.38.04 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 12.09.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
4
SELANİK ESİNTİSİ
2y d d
MENDIP (USA)
57.00
MER.ÇELİK
FARUK CANÇEKER
T.ÇEKİCİ
7
48
446123
33
18
1.35.84 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 24.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
5
EASTERN STAR
2y d d
BODEMEISTER (USA)
56.00
M.KAYA
SELİM KAYA
V.KARAKUŞ
3
51
115
37
19
6
GALADRAN
2y d d
MENDIP (USA)
54.00
M.M.BİLGİN
HULUSİ TAŞKIRAN
HÜS.KARABULUT
4
45
232544
29
17
7
MISS EMILIA
2y a d
TU BRUTUS (CHI)
54.00
E.AKTUĞ
ÜMİT BARLIK
G.SÜTCÜ
2
45
461027
11
17
8
NO MORE SECRET
2y a d
TRAPPE SHOT (USA)
54.00
A.YILDIZ
OĞUZHAN ÖZŞAHİN
SEY.DEMİR
6
57
21
37
20
9
NIGHT AND FIRE
2y k d
CROSS FIRE
53.00
F.ARSLAN
CAHİT KOCAMAN
G.TAŞDELEN
1
38
852144
21
18
1.40.57 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 24.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DESERT FIRE
3y d e
SCARFACE
58.00
A.CEYLAN APApranti
İBRAHİM YILDIZ
G.TAŞDELEN
3
37
435475
21
16
2.07.43 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 23.03.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
2
JUNIOR WEST
3y d e
SERHAS
61.00
S.ÖZEN
HÜSEYİN KAAN MÜJDECİ
D.SAV
10
32
346840
28
14
2.11.75 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 23.02.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
3
KING OF TOKÇALAR
3y d e
SALVATORE
61.00
H.ÇİZİK
M.SAİT TOKDEMİR
T.ATEŞ
8
34
053577
11
13
2.05.47 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 03.04.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
4
SPEED POINT
3y d e
POINT OF ENTRY (USA)
58.00
S.ALTAY APApranti
CİHAN EMİL
B.TOPCU
2
39
025330
16
16
5
ANADOLU DESTANI
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
60.00
M.KAYA
SELİM KAYA
V.KARAKUŞ
5
45
244672
4
15
6
BAY METİN
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
60.00
M.M.BİLGİN
HÜSEYİN YÜKSEL
A.KURT
7
34
334360
16
15
7
NİKOLASMATİ
3y a e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
M.ÇİÇEK
RODA BARLIK
G.SÜTCÜ
4
32
879353
21
11
2.06.72 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 05.09.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
8
EYMİR FIRTINASI
3y k d
GREY CORAL
51.00
G.KAYIP APApranti
FURKAN ÖZPAY
T.ÇEKİCİ
11
23
6-00008
21
9
2.15.64 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 05.09.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
9
KAPTAN KEMAL
3y a e
OĞLUMEMRE
56.00
O.ATMACA
DİLEK BURAN
SAB.ARSLAN
12
23
940776
18
12
2.08.82 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 03.04.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
10
UNDER THE STARS
3y d g
TALIP HAN (IRE)
52.00
HA.GÖKÇE APApranti
TOLGA ŞAHİN
E.USLU
6
12
665007
9
9
11
KOHİ NOOR
3y a d
CALIFORNIA CHROME (USA)
52.00
H.YOLAÇICI APApranti
V.HAKAN KELEŞ
S.KAYMAKLI
9
18
0888
13
16
12
MY FIRST STEP
3y d e
LION HEART (USA)
56.00
Ç.OK
MEHMET AYDOĞAN
S.ÖNDER
1
0
78
22
18
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GECENİN GÖLGESİ
3y k e
YÜREKKAYA
58.00
E.BOZDAĞ APApranti
CAVİDAN KAYA ÖZASLAN
HAMZA KAYA
3
37
274222
14
19
1.46.26 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 10.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
2
BEHRAMKALE
3y k e
ALİ RUHİ
57.00
N.ŞEN
H.TARIK DİKENCİK
M.ÖZGÜL
5
33
353592
15
16
3
GARİPLERBEYİ
3y a e
KAIZBERT (RU)
57.00
H.KAPLAN
MEHMET ÇELİK
S.ÖNDER
6
0
28
43
18
4
OĞUL FİRUZ
3y k e
KUTLU ER
57.00
M.KAYA
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
7
23
400674
15
11
1.55.45 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 10.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
5
SEÇERHAN
3y d e
ÖZGÜNHAN
55.00
Y.E.YÜKSEL APApranti
SELİN İZEM DİKENCİK
M.ÖZGÜL
1
39
522644
15
16
6
ŞOGENOĞLU
3y a e
KAFKASLIEFSANESİ
57.00
F.ARSLAN
TAHİR ÇELİK
D.ÇELİK
9
21
7094
14
16
7
YUNUS AĞA
3y k e
YÜREKKAYA
54.00
C.ALTUN APApranti
MÜSLÜM KAN
HAMZA KAYA
4
0
70
20
18
8
BUONASERA
3y a d
SAKARBAŞI
55.00
AH.ARSLAN
SABRİ ALTIN
A.KURT
11
13
060805
14
11
9
CAVİDAN TAY
3y a d
TÜMÖZ BEY
55.00
A.CEYLAN APApranti
RAMAZAN KAYA
M.ALİ KAYA
8
30
679395
14
11
1.56.58 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 03.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
10
GÜLFİDAN
3y a d
ÖZGÜNHAN
55.00
O.YILDIZ
ABDİ ARSLAN
T.ATEŞ
2
0
8
13
19
11
KAÇKAR GÜZELİ
3y a d
TURBO
55.00
E.AKTUĞ
A.HİKMET KIRKPANTUR
A.ALÇİÇEK
10
34
529
18
17
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ŞAH DRAGON
5y a a
ŞAH ŞEHRİYAR
60.00
MER.ÇELİK
H.TARIK DİKENCİK
M.ÖZGÜL
7
89
165656
14
15
2
BERATIM
5y a a
TÜMÖZ BEY
59.00
M.ÇİÇEK
HAKAN ÇELİK
H. ÇELİK
8
93
012611
14
20
2.16.02 Bu derece Adana Yeşiloba Hipodromu'nda, 09.04.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
3
ÇİVİCİ
7y a a
AYABAKAN
59.00
C.ALTUN APApranti
MUSA ÇAL
T.SAYILKAN
4
65
562318
17
19
2.14.09 Bu derece İzmir Şirinyer Hipodromu'nda, 12.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
4
ERDOĞDU
6y k a
HIZLITAY
59.00
O.ATMACA
DİLEK BURAN
SAB.ARSLAN
5
86
935334
18
17
2.14.64 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 08.05.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
5
HAVZA ASLANI
6y k g
TAMERİNOĞLU
59.00
B.M.MIRIK
SUAT YILDIZ
M.AKALIN
3
89
571211
38
20
2.15.37 Bu derece İzmir Şirinyer Hipodromu'nda, 12.03.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
6
SARIYERLİ
5y k a
KAIZBERT (RU)
59.00
G.ÖZÇELİK
TURAN YURDABAK
At Sahibi RAMAZAN GÜNELİ
6
92
463822
14
19
2.17.93 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 27.09.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
7
AFERDİTA
5y a k
KAIZBERT (RU)
57.00
H.ÇİZİK
SEVİNÇ ÖZMEN
TU.TURAN
1
93
798314
14
19
2.15.54 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 08.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
8
GÜNDÜZDÜŞÜ
5y a k
KAIZBERT (RU)
57.00
M.KAYA
MEHMET ÇELİK
S.ÖNDER
2
95
317712
26
19
2.14.82 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 08.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHAIRMAN
5y d a
MENDIP (USA)
61.00
M.ÖZDEMİR APApranti
OĞUZHAN TEKCAN
D.ÇELİK
6
88
272111
35
20
1.26.15 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 05.04.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
2
MISS DEFNE
5y d k
WIENER WALZER (GER)
61.50
M.ÇİÇEK
YÜKSEL GÖKTÜRK
İS.TEKİNALP
3
85
325241
10
20
1.27.18 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 03.06.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
3
ÇAYIRAĞASI
4y d a
EL CORREDOR (USA)
53.00
O.YILDIZ
DİLEK ÖKTEN
A.R.AYDIN
1
68
283214
11
19
1.27.09 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 06.03.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
4
BY NUSRET
5y d a
TOCCET (USA)
51.50
A.YILDIZ
MUSTAFA ADALAR
G.TAŞDELEN
4
65
765211
11
20
1.27.77 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 15.09.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
5
FREE CHILDREN
5y d a
AFTER MARKET (USA)
50.00
A.ASLAN
MEHMET ALİ PEKİN
E.ÇUKURKAŞ
5
61
311243
11
17
1.27.66 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 19.11.2021 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
6
LIGNIN ENERGY
5y a k
RED GIANT (USA)
50.00
HA.GÖKÇE APApranti
METİN SİVRİ
A.R.AYDIN
2
60
541623
8
17
1.26.27 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 31.07.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KRAL VE BEN
3y k e
GÜLBEŞİR
57.00
O.AÇAR APApranti
BEŞİR KAYA
M.ALİ KAYA
11
33
236953
14
15
2
AYHANBEYİM
3y a e
SONALP
55.00
F.KARAKURT APApranti
AHMET ALTIN
SEN.ŞEN
4
0
2
15
19
3
BABAÖMER
3y a e
SULTAN DE FAUST (FR)
53.00
HA.GÖKÇE APApranti
SUNGUR SOYDAM
T.ÇEKİCİ
7
32
27706
63
15
4
HÜKÜMSÜZ
3y d e
GÜNTAY
57.00
M.M.BİLGİN
CÜNEYT BAŞ
GÜV.GÖKÇE
10
33
403882
10
14
5
KOÇERİM
3y k e
CANKARDEŞLER
57.00
H.ÇİZİK
HAKKI GÜLAL
ADN.POLAT
2
34
464542
14
17
1.49.02 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 10.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
6
ŞAHBİLGİN
3y k e
KAFKAS ŞAHI
57.00
D.PALAUR
DENİZ KURTEL
S.YARDIMCI
1
23
875
17
17
7
TARSUSLU
3y a e
CÖMERTKAN
57.00
O.YILDIZ
CEM YURDAKUL
U.YOĞURTCU
3
26
074
15
17
8
GELİŞİ GÜZEL
3y k d
EMBİR HAN
56.00
A.CEYLAN APApranti
LEVENT ŞENTÜRK
A.R.AYDIN
8
36
252434
8
17
9
KAYA HAYAT
3y a d
KAYAYÜREKLİ
51.00
G.KAYIP APApranti
AHMET KAYA
HAMZA KAYA
5
24
0764
14
16
1.56.42 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 10.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
10
SERAY HATUN
3y k d
ARASLI
55.00
F.ARSLAN
AYDIN TEKİN
HÜS.KARABULUT
6
0
8
98
19
11
UMAY
3y a d
KOŞANEFE
55.00
M.KAYA
SELİM KAYA
V.KARAKUŞ
9
34
652920
18
17
1.47.49 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 03.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
Beverley Birleşik Krallık detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
IRON SHERIFF (IRE)
5y d a
64.00
J PEATE
C D BELL, C MOLLAN
R FELL & S MURRAY
9
64
131766
6
0
2
BROCTUNE RED
8y a a
63.00
C PLANAS
MRS M B THWAİTES
G BOANAS
2
62
248333
42
0
3
WESTERN BEAT (IRE)
5y a k
62.50
LEWİS CHALKLEY
MARK HİCKLİNG RACİNG
M & D EASTERBY
8
61
734226
18
0
4
NATACATA
3y k d
62.50
A FARRAGHER
MİSS K RAUSİNG
SİR M PRESCOTT
10
65
676-523
41
0
5
TRUE NATION (IRE)
3y a d
62.50
ETHAN TİNDALL
RİCHARD FAHEY EBOR R
R FAHEY
4
65
524
13
0
6
PANAMA CITY
4y d a
62.00
MARK WINN
MR S LAMB
I W MCINNES
3
59
005734
6
0
7
CHESTER TONIK (FR)
3y a e
62.00
C HUTCHİNSON
FRANCONSON PARTNERS
P CHAPPLE-HYAM
1
64
76-5318
61
0
8
STAR START (IRE)
3y d e
61.00
ARCHİE YOUNG
MR S ALMUTAİRİ
R MENZİES
7
62
222312
34
0
9
RECORWOMAN (FR)
4y d k
60.00
ELLE-MAY CROOT
MR DARREN CROOT
I FURTADO
6
55
870701
70
0
10
THOMAS CRANMER (USA)
9y d a
56.00
C HOWARTH
MR H L THOMPSON
MİSS T JACKSON
5
45
9-67550
8
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:50 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MIDDLESEX
2y a d
58.00
J FANNİNG
CHASEMORE FARM
C JOHNSTON
5
0
3
25
0
2
MISS GALIWAY (FR)
2y d d
58.00
C LEE
NICK BRADLEY RACING
HARRY EUSTACE
2
0
7
39
0
3
REALLY DARN HOT (GER)
2y d d
58.00
D ALLAN
NICK BRADLEY RACING
OLLIE SANGSTER
4
73
023
10
0
4
CHECKMEOUT
2y d d
57.50
A KEELEY
MRS H VARİAN
R VARİAN
3
0
54
10
0
5
NINA RAPIDA (IRE)
2y a d
57.50
JASON WATSON
MR CRAİG MİLLER
D O'MEARA
1
0
44
39
0
6
SATAY STREET
2y d d
57.50
OİSİN ORR
SYNDİCATES RACİNG I
MİSS A MURPHY
6
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ZIGGY'S CONDOR (IRE)
2y a e
62.50
OISIN ORR
MIDDLEHAM PARK RACIN
R FAHEY
2
84
123
16
0
2
CIRCUS LION
2y k e
59.00
G LEE
MR FAWZİ ABDULLA NAS
B SMART
7
0
32
7
0
3
EMERALD ARMY (IRE)
2y d e
59.00
L EDMUNDS
MR JOHN THOMAS HANBU
D CARROLL
9
0
47
7
0
4
GLADLY EVER AFTER (IRE)
2y d d
59.00
J BRYAN
PETER TRAİNOR
A WATSON
10
78
173
43
0
5
PALS BATTALION (IRE)
2y a e
59.00
JASON WATSON
MIDDLEHAM PARK RACIN
D O'MEARA
4
0
63
7
0
6
OTTOMAN FORCE
2y d e
58.00
C BEASLEY
HARRATON COURT STABL
DARRYLL HOLLAND
6
0
65
10
0
7
THE BOBSTER (IRE)
2y d e
58.00
H RUSSELL
JOHNSONS AND THWAİTE
R FAHEY
5
0
0
0
8
SASSY GLORY (IRE)
2y d d
57.00
F MCMANOMAN
SYPS (UK) LTD
N TİNKLER
13
0
87
39
0
9
UNAVAILABLE
2y d d
57.00
J HAYNES
MULLİGANS RACİNG CLU
C BANHAM
14
0
79
20
0
10
WESTEND AVENUE
2y a d
57.00
D ALLAN
MR DAVİD W ARMSTRONG
ADRİAN NİCHOLLS
11
0
3
54
0
11
QUEEN OF AFRICA
2y d d
56.00
J FANNİNG
YENİLECAS SYNDİCATE
D CARROLL
12
0
98
27
0
12
CARADONNA
2y d d
55.00
A FARRAGHER
MR PADDY BARRETT
D SHAW
3
0
0
0
13
MOKU MANU
2y d d
55.00
MARK WİNN
GEOFF SANDRA TURNB
B ELLİSON
1
0
0
0
14
SPIN OFF
2y d d
55.00
Z WHEATLEY
OLYMPUS RACİNG
D CARROLL
8
0
00
7
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HIYA MAITE
5y d a
61.00
L EDMUNDS
MR S R BOWRİNG
S BOWRİNG
4
87
531314
81
0
2
KORKER (IRE)
4y d a
59.50
C LEE
FİNE CLARET RACİNG
K R BURKE
5
101
206220
34
0
3
INDIE SKIES
3y a e
59.00
JASON WATSON
THE WHİTE HORSE, EXN
D P QUİNN
2
0
8
8
0
4
LOOKING FOR LYNDA (IRE)
3y a e
59.00
C BEASLEY
MR D BARDSLEY MRS
K R BURKE
1
88
073481
16
0
5
EY UP IT'S MAGGIE
5y d k
57.50
J HART
MRS M LİNGWOOD TON
T COYLE
6
79
505514
6
0
6
MARINE WAVE (IRE)
3y a d
57.00
OİSİN ORR
SHEİKH RASHİD DALMOO
R FAHEY
3
96
4-32933
4
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CONDE (IRE)
2y a e
60.50
G LEE
HUGHES, LİNDOP, MURP
C HİLLS
2
71
9530
54
0
2
FINN IRONSIDE
2y d e
60.50
D ALLAN
ALFA SİTE SERVİCES L
CRAİG LİDSTER
4
0
95
25
0
3
KING OF CALI (IRE)
2y a e
60.50
J PEATE
CALİ RACİNG PARTNE
R FELL & S MURRAY
3
0
97
25
0
4
PEACE WALK
2y d e
60.50
C BEASLEY
SHEİKH HAMDAN BİN MO
C JOHNSTON
6
0
0
32
0
5
PUBLICITY
2y d e
60.50
OİSİN ORR
MR KEVİN QUİNN
J BUTLER
1
0
0
0
6
RESTRICTED
2y k e
60.50
J HAYNES
CHELSEA BANHAM PRE T
C BANHAM
9
0
70
18
0
7
SCARFO (IRE)
2y a e
60.50
HARRY RUSSELL
SILVER RING SYNDICAT
J J QUINN
7
0
9
39
0
8
SCOTTISH REEL (IRE)
2y d e
60.50
J FANNİNG
KİNGSLEY PARK 34 - G
C JOHNSTON
5
0
5
25
0
9
ARCTIC SUNRISE (FR)
2y d d
58.00
C LEE
SHEİKH MOHAMMED OBAİ
K R BURKE
8
0
0
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ZOZIMUS (IRE)
5y d a
64.50
JASON WATSON
THE HORSE WATCHERS
D O'MEARA
4
87
345622
17
0
2
URBAN SPRAWL
3y a e
63.00
J FANNİNG
SHEİKH HAMDAN BİN MO
C JOHNSTON
7
87
936940
17
0
3
AUTUMN FESTIVAL
4y d a
62.50
J HART
THE LAM PARTNERSHİP
D O'MEARA
1
82
020307
29
0
4
METAHORSE
3y k e
61.50
C BEASLEY
AMO RACİNG LİMİTED
DARRYLL HOLLAND
2
83
563226
18
0
5
UGO GREGORY
7y k a
60.50
D ALLAN
MR F GILLESPIE
T EASTERBY
6
78
151402
11
0
6
CLIFFCAKE (IRE)
5y d k
59.00
L EDMUNDS
MR S R BOWRİNG
S BOWRİNG
5
75
001257
60
0
7
THUNDER ROAR
4y a a
59.00
G LEE
MR D F L BİSHOP PA
T COYLE
3
75
3-48180
60
0
8
INTERVENTION
6y d a
58.00
T LADD
THE HORSE WATCHERS
M APPLEBY
9
73
678376
28
0
9
MISS BRITAIN (IRE)
4y d k
57.50
MARK WİNN
MR G VASEY
I W MCINNES
8
72
412748
24
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
POET'S DAWN
8y a a
64.50
ARCHİE YOUNG
MR TİMOTHY O'GRAM
T EASTERBY
10
67
423451
7
0
2
HOSTELRY
6y a k
63.00
C HOWARTH
DENNİS CLAYTON AND R
R CARR
6
64
342211
13
0
3
SEZAAM (IRE)
4y k a
63.00
C BEASLEY
DUNHAM TRADİNG AND C
M DODS
5
64
000-593
13
0
4
OPERATION GIMCRACK (IRE)
3y a e
62.50
H RUSSELL
BOND THOROUGHBRED Lİ
B SMART
2
67
932
52
0
5
SHE'S GOT BOTTLE
4y d k
62.50
J PEATE
GORDON BULLOCH S H
R FELL & S MURRAY
4
62
513932
40
0
6
FROG AND TOAD (IRE)
5y d a
60.00
D ALLAN
MR CHESTER BOSOMWORT
M WALFORD
11
57
3-08000
14
0
7
PREMIERSHIP
4y d a
60.00
J HART
MR DAVİD TATE MR D
M WİGHAM
12
57
0-11813
38
0
8
JOSIEBOND
7y a k
58.00
A FİELDİNG
MR I B BARKER
M WALFORD
8
53
314488
26
0
9
BRABUSACH (FR)
3y a e
57.50
JASON WATSON
DANİEL MACAULİFFE
I FURTADO
1
55
622227
67
0
10
SIX STRINGS
9y d a
55.00
A FARRAGHER
MİLLİON DREAMS RACİN
D SHAW
9
46
066756
26
0
11
RIBKANA (IRE)
3y d d
53.50
D FENTİMAN
MR D F MR R C SHED
T EASTERBY
7
47
242072
21
0
12
RAJAWAIL
3y d d
53.00
F MCMANOMAN
MR S P HUDSON MR B
B ROTHWELL
3
42
758652
6
0
13
MISSMIMI
3y d d
53.00
LAURA COUGHLAN
MR H L THOMPSON
MİSS T JACKSON
13
38
88696
21
0
Philadelphia ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:40 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
READY AND RICH (VA)
7y d g
55.50
JULIO CORREA
VIERS RACING LLC
DANIEL VELAZQUEZ
1
62
553067
34
0
2
NEIGH DUDE (FL)
4y a g
55.50
DEXTER HADDOCK
JUST IN TIME RACING
MARYA K MONTOYA
2
72
138266
15
0
3
MANOLETE (FL)
9y a a
55.50
ANDY HERNANDEZ
JRJO RACING STABLE
ROBERTA J ROSADO
3
67
423552
15
0
4
LITTLE HARBOUR (KY)
6y k g
55.50
JEREMY LAPRIDA
YELLOW STRIPE STABLE
FRANK L POLLARA
4
73
725263
27
0
5
THERISASTORMBREWIN (NY)
7y d g
55.50
LUIS M OCASIO
3 AMIGOS 3 STABLES
JORGE DIAZ
5
64
426638
15
0
6
RUDY ROD (KY)
5y d g
52.00
JHOVANY PAREDES
ANITA VELAZQUEZ
ALFREDO VELAZQUEZ
6
67
1-13294
20
0
7
JUST A THOUGHT (PA)
5y a g
55.50
RAMON F MOYA
FIVE C'S STABLE
MARY A PATTERSHALL
7
56
527045
15
0
8
CAPTAIN CHAZZ (PA)
4y d g
53.00
ELISEO RUIZ
FRANPEJO STABLE
PEDRO MERCEDES
8
49
473787
64
0
9
DAYTIME LOVER (NJ)
8y a a
52.00
MELISSA IORIO
PATRICIA FARRO
PATRICIA FARRO
9
60
46-9356
23
0
10
MANAHAWKIN (PA)
8y d a
53.00
DAYLOR BERRIOS-LOPEZ
GLADSTONE HARRIS
STEPHEN HAMILTON
10
65
665469
15
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:07
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SOPHOS (NY)
5y a g
53.00
ELISEO RUIZ
ILIAS TAPSAS
ELIAS TAPSAS
1
61
1-13856
27
0
2
HEFFNER (KY)
4y d g
56.50
LUIS D RIVERA
JAIME BRAVO-ESTRADA
JAIME BRAVO-ESTRADA
2
66
038221
14
0
3
WAGON BOSS (KY)
10y a g
55.50
RUBEN SILVERA
SCOTT LAKE LLC
SCOTT A LAKE
3
72
231724
29
0
4
CRAFTY DON (NJ)
6y a g
52.00
JHOVANY PEREDES
RUPERTO A PEREZ
RUPERTO A PEREZ
4
60
831086
17
0
5
SOCIAL GROUP (KY)
6y a a
55.50
ANDY HERNANDEZ
PATERPOP RACING LLC
MICHAEL V PINO
5
70
214124
14
0
6
LONG GRAY LINE (KY)
8y k g
55.50
DEXTER HADDOCK
ALEJANDRO MAYMO
ALEJANDRO MAYMO
6
55
325565
29
0
7
EMPEROR'S CAUSE (NY)
5y a a
55.50
RAMON F MOYA
FIVE C'S STABLE
MARY A PATTERSHALL
7
60
111507
14
0
8
SHANE'S JEWEL (KY)
8y a g
55.50
PACO LOPEZ
MORRIS E KERNAN JR
JAMIE NESS
8
75
525653
13
0
9
DARK STORM (KY)
7y d g
55.50
ABNER ADORNO
DAWN SKELTON
DAWN SKELTON
9
66
747062
24
0
10
PLAMEN (KY)
5y a g
55.50
ADAM BOWMAN
JIREH STABLE
MIGUEL A RODRIGUEZ
10
70
918722
8
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JW'STRICKYMISCHIEF (PA)
8y d a
55.50
LUIS D RIVERA
J GUADALUPE GUERRERO
J GUADALUPE GUERRERO
1
71
133537
62
0
2
LEGAL DEAL (FL)
6y d g
55.50
LUIS A RODRIGUEZ CASTRO
TOP NOTCH RACING
ERNESTO PADILLA-PRECIADO
2
84
526257
7
0
3
DATHOSS (MD)
4y k g
55.50
DEXTER HADDOCK
TRENDING STABLE
JOSUE ARCE
3
75
336163
27
0
4
BRILLIANT CHASE (PA)
6y a g
55.50
RUBEN SILVERA
MADISON AVENUE RACIN
JAMIE NESS
4
83
831133
59
0
5
SEA TRIDENT (KY)
6y k g
55.50
MADELINE ROWLAND
MCA RACING STABLE LL
CLAUDIO A GONZALEZ
5
81
22-6565
46
0
6
PRESS MY BETS (FL)
7y a g
55.50
ABNER ADORNO
RICHARD A. MALOUF
SCOTT A LAKE
6
87
144-444
27
0
7
NIMBLE BEAST (FL)
6y a g
55.50
JEREMY LAPRIDA
P.P.B RACING STABLE
JOHN T KIRBY
7
78
121752
29
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:01 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GIROLAMO'S ATTACK (KY)
6y d a
55.50
SILVESTRE GONZALEZ
LC RACING LLC JOHN
ROBERT MOSCO
1
75
667771
31
0
2
CELTIC TREASURE (FL)
7y a g
55.50
PACO LOPEZ
BRADFORD CONNARD
MELECIO SALDANA GUERRERO
2
75
442532
14
0
3
SEMPER FI (KY)
6y a g
55.50
RUBEN SILVERA
JAGGER INC
JAMIE NESS
3
78
626765
18
0
4
CORKMAN (KY)
6y d g
55.50
JEREMY LAPRIDA
PEREZ STABLES LLC
CARLOE SOTO
4
68
652637
39
0
5
SECRET PATH (ON)
7y d a
55.50
LUIS M OCASIO
OVER THE MOON RACING
LOUIS C LINDER, JR
5
80
26-4364
27
0
6
SCOOP DAWG (PA)
6y d g
53.00
ELISEO RUIZ
MILDRED CARDONA
JOSE G GONZALEZ-MILIAN
6
71
353155
27
0
7
YES SIR COLONEL (KY)
6y d g
56.50
WILFRED VASQUEZ
CARLOS E CABAN
CARLOS E CABAN
7
68
321551
21
0
8
SAINT MARCO (PA)
6y a g
56.50
DEXTER HADDOCK
WIND N' LEAVES FARM
TIMOTHY J SMYLIE
8
73
706421
14
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:28
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SUNSET PROVISION (FL)
4y k g
55.50
PATRICK HENRY, JR
FULL SERVIS EQUINE A
J TYLER SERVIS
1
52
518-099
31
0
2
AYE (PA)
4y k a
55.50
WILFRED VASQUEZ
V Q RACING STABLE LL
JAMES E NICHOLSON, JR
2
48
735-452
20
0
3
REX KWON DO (KY)
5y a g
53.00
LUIS R RIVERA, JR
RICHARD A MALOUF
SCOTT A LAKE
3
44
543676
8
0
4
SHOW EM THE LIGHTS (KY)
3y d g
53.50
ANDY HERNANDEZ
JUNIOR J ORANTES
FELIX L FLORES-COBA
4
52
678483
10
0
5
INDYBOUND (IN)
3y a g
53.50
FRANKIE PENNINGTON
MORRIS E. KERNAN JR.
JAMIE NESS
5
66
626337
76
0
6
ALMOND CIDER (NY)
4y a g
53.00
JHOVANY PAREDES
RUPERTO A PEREZ
RUPERTO A PEREZ
6
50
645474
20
0
7
BLUEY (KY)
4y a g
55.50
RUBEN SILVERA
PATERPOP RACING LLC
MICHAEL V PINO
7
57
524132
34
0
8
UNION REWARD (PA)
3y a g
53.50
SILVESTRE GONZALEZ
A.J. HAWTHORNE
BOBBI ANNE HAWTHORNE
8
43
372166
20
0
9
CARPE ALL DAY (KY)
4y a a
53.00
ELISEO RUIZ
ROBERT BRITTINGHAM
RICHARD VEGA
9
62
4288-14
127
0
10
CONNECTING (KY)
4y d g
55.50
ADAM BOWMAN
TWO C STABLES
MICHELLE CASTILLO
10
42
635076
98
0
11
SMART AND FAST (PA)
3y a g
54.50
ANDY HERNANDEZ
D D STABLES LLC
SUSAN L CROWELL
11
50
455644
15
0
12
EDDIEMUSH (KY)
3y a e
53.50
PACO LOPEZ
R.A. HILL STABLE AND
KATHLEEN A DEMASI
12
49
975515
34
0
13
QUICKENING (KY)
3y a g
53.50
JOMAR TORRES
DAVID C GRUSKOS
CLAUDIO A GONZALEZ
13
60
821-20
16
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
R TENDERONI (FL)
5y a k
55.50
DEXTER HADDOCK
MICHAEL S MORIARTY
RONALD J DANDY
1
65
323226
54
0
2
WHAT A BEAUT (FL)
7y d k
55.50
RAMON F. MOYA
OVER THE MOON RACING
LOUIS C LINDER
2
47
425486
22
0
3
TAKE CHARGE ERICA (KY)
7y d k
55.50
SILVESTRE GONZALEZ
D D STABLES LLC
SUSAN L CROWELL
3
57
634432
14
0
4
TONALA (KY)
5y d k
55.50
ADAM BOWMAN
CARMELO ORTIZ-RUIZ C
JOSE M SANTAELLA-CALDERON
4
54
433545
14
0
5
BOCA ROYALTY (FL)
8y d k
55.50
JULIO CORREA
3 AMIGOS 3 STABLES
JORGE DIAZ
5
54
835534
21
0
6
J J LOVES BILLY (PA)
7y d k
55.50
FRANKLIN GONZALEZ, JR
CF RACING STABLES
WILLIAM J HOGAN, JR
6
36
866683
21
0
7
YOURINDENIAL (MD)
6y a k
55.50
LUIS D RIVERA
V Q RACING STABLE LL
JAMES E NICHOLSON, JR
7
35
556657
12
0
8
TAKESTWOTOWIGGLE (FL)
6y a k
53.00
ELISEO RUIZ
CLARENCE B KING
CLARENCE B KING
8
49
564566
21
0
9
CARLY HUSTLE (NY)
5y a k
55.50
ANDREW WOLFSONT
PREPSTOTHEPROS RACIN
JORGE DIAZ
9
51
665222
21
0
10
ISABELLA SMILE (PA)
7y d k
55.50
LUIS M OCASIO
ALEXANDSER J MARTINE
ALEXANDER MARTINEZ
10
58
133422
28
0
11
SCOTT ALAIA (NY)
5y a k
55.50
RUBEN SILVERA
MOSHE MARK
JACK ABRAMS
11
57
131-374
79
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:22
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SEPARATE WAYS (PA)
3y a g
54.50
SILVESTRE GONZALEZ
PEWTER STABLE JAME
KATHLEEN A DEMASI
1
52
6333
77
0
2
E T'S DEMON FIRE (PA)
3y a g
54.50
ALBERT J ANGULO
GUSTAVO CHACON
GUSTAVO CHACON
2
0
0
0
3
WHOOSH (PA)
3y d g
54.50
JEREMY LAPRIDA
EMMANUEL TZORTZAKIS
EMMANUEL TZORTZAKIS
3
52
7686
22
0
4
VIRAL VIDEO (PA)
4y d g
56.00
JOSEPH TREJOS
PRIMAVENTURES LLC
ANTHONY CARANGO
4
56
362348
15
0
5
SON OF A BUCK (PA)
3y d e
54.50
MYCHEL J SANCHEZ
TRIN-BROOK STABLES I
URIAH ST LEWIS
5
48
435658
85
0
6
NICKY DA FOX (PA)
5y a g
56.00
LUIS M OCASIO
BRENDA WILSON
BRENDA WILSON
6
52
2-50383
22
0
7
SOCIAL ACCEPTANCE (PA)
3y d g
54.50
PACO LOPEZ
JOSEPH M IMBESI
GUADALUPE PRECIADO
7
52
75229
22
0
8
RESPIRATOR (PA)
3y d e
54.50
RAMON F MOYA
CARL C JONES
CARL C JONES
8
57
442433
15
0
9
COLD SHOT (PA)
3y d g
54.50
ABNER ADORNO
NICHOLAS CAMMARANO,
GUADALUPE PRECIADO
9
64
5
17
0
10
BLAZING RED (PA)
3y a g
54.50
ANDY HERNANDEZ
EQUIVINE FARM
RICHARD VEGA
10
0
0
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:49
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LOOSE GOOSE (KY)
4y d a
55.50
RUBEN SILVERA
FIDDLESTIX INC
JAMIE NESS
1
78
341125
28
0
2
CLASSIC UNION (PA)
3y a e
55.00
RAMON F MOYA
HAPPY TENTH STABLE
DANIEL VELAZQUEZ
2
70
335331
22
0
3
BIG BEEMSTER (KY)
3y a g
53.50
ABNVER ADORNO
AGUSTIN SOLIS
JACINTO SOLIS
3
68
467633
29
0
4
PEOPLE FORCE (KY)
3y a e
53.50
PACO LOPEZ
NICHOLAS CAMMARANO J
GUADALUPE PRECIADO
4
73
363316
29
0
5
BRETT'S WORLD (MD)
5y a g
55.50
DEXTER HADDOCK
JAIME BRAVO-ESTRADA
JAIME BRAVO-ESTRADA
5
80
643346
28
0
6
CATCH THE SMOKE (KY)
4y k a
55.50
JOMAR TORRES
BB HORSES
CLAUDIO A GONZALEZ
6
79
652168
23
0
7
LAYTOWN (KY)
4y a g
56.50
ANDY HERNANDEZ
JACINTO SOLIS
JACINTO SOLIS
7
74
243113
22
0
8
CHELONIAN (KY)
3y a g
53.50
FRANKIE PENNINGTON
MORRIS E. KERNAN JR.
JAMIE NESS
8
63
222147
22
0
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:26
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MARGIN OF AIR (PA)
4y a g
56.50
RAMON F MOYA
CHARLES LO
MIGUEL A RODRIGUEZ
1
66
347191
14
0
2
ELOQUIST (KY)
4y d g
55.50
ANDREW WOLFSONT
CASH IS KING LLC AND
ROBERT E REID JR
2
83
11-4854
35
0
3
NONEEDTOWORRY (KY)
4y a a
55.50
RICHARD MITCHELL
EMERALD RACING STABL
HEROLD O WHYLIE
3
60
963596
35
0
4
IRISH EXIT (KY)
4y a g
55.50
JEREMY LAPRIDA
IRISH-THREE RACING L
JOHN C SERVIS
4
76
153882
20
0
5
ROAN MOUNTAIN (FL)
6y k g
53.00
DAYLOR BERRIOS-LOPEZ
QUICK RETURN STABLE
PATRICIA FARRO
5
80
133453
14
0
6
ALLEVARE (PA)
4y a g
55.50
ABNER ADORNO
CARGUYS RACING LLC
JOHN C SERVIS
6
82
1-51616
36
0
7
SPLICETHEMAINBRACE (PA)
7y a a
54.50
ELISEO RUIZ
WIRE TO WIRE STABLE,
RICHARD VEGA
7
86
461151
29
0
8
HELIUM (KY)
5y d a
56.50
PACO LOPEZ
MADISON AVENUE RACIN
JAMIE NESS
8
87
335221
29
0
9
DREAMING OF GERRY (KY)
5y a g
55.50
SILVESTRE GONZALEZ
JOHN FANELLI AND LON
ROBERT MOSCO
9
87
242523
29
0
10
SIMOVITCH (KY)
5y d g
55.50
FRANKIE PENNINGTON
ALBERT R. LUPCHO JR.
JACINTO SOLIS
10
86
224272
29
0
11
LIB'S CONTENTO (NJ)
5y a g
56.50
JORGE A VARGAS
REEVE SCHLEY III
RORY K HUSTON
11
75
559431
23
0
12
PRACTICAL COACH (KY)
4y d a
55.50
JOMAR TORRES
CASH IS KING LLC AND
ROBERT E REID JR
12
79
2-43566
29
0
13
A C EXPRESSWAY (KY)
5y a g
55.50
RUBEN SIVERA
MORRIS E. KERNAN JR.
JAMIE NESS
13
83
553312
17
0
Turffontein Güney Afrika detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PUERTO PLATA (ARG)
4y d g
60.00
N KLINK
J F L M F WERNARS
J A JANSE VAN VUUREN
6
69
72-5246
19
0
2
EXHALE (SAF)
4y d g
60.00
R DANIELSON
J F L M F WERNARS
J A JANSE VAN VUUREN
7
64
6634
26
0
3
KUDZU (SAF)
3y a g
56.00
G LERENA
J F L M F WERNARS
J A JANSE VAN VUUREN
1
81
254
10
0
4
IN A BLUE MOON (SAF)
3y a g
56.00
C ZACKEY
P J PASCOE
LUCKY HOUDALAKIS
5
77
06434
19
0
5
BIRTHRIGHT (SAF)
3y d e
56.00
K A BREWER
G C CORNWALL
ALEC LAIRD
4
0
42
10
0
6
MR SPAIN (SAF)
3y d g
56.00
D DE GOUVEIA
STERLING M MILLER
M G AZZIE/A A AZZIE
3
0
66
35
0
7
THE OCTAGON (SAF)
3y d e
56.00
J P V'D MERWE
G C CORNWALL
ALEC LAIRD
2
0
2
61
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TRIP TO STATES (SAF)
4y a g
60.00
R DANIELSON
C JONKER
CHRIS JONKER
1
68
736533
12
0
2
JUST NUISANCE (SAF)
3y a e
57.00
K A BREWER
G A BASEL
ALEC LAIRD
6
85
6033
24
0
3
BREATH OF MAGIC (SAF)
3y d e
57.00
G LERENA
F BRONKHORST
FANIE BRONKHORST
3
82
532442
12
0
4
TYSON THE BRAVE (SAF)
3y a e
57.00
P MXOLI
W H ACKERMAN
STUART PETTIGREW
10
82
653335
19
0
5
GOLDEN PAVILION (SAF)
3y k g
57.00
C HABIB
G A BASEL
ALEC LAIRD
4
80
5534
68
0
6
AL AKHTAAR (SAF)
3y d g
57.00
M V'RENSBURG
AL ADIYAAT SOUTH AFR
MIKE DE KOCK
12
0
0
0
7
BLACKBERRY BREEZE (SAF)
3y d e
57.00
D SCHWARZ
THE PLAYGATE SA
ALEC LAIRD
11
0
0
0
8
BOB (SAF)
3y a g
57.00
C ZACKEY
GLISTIAN
TONY PETER
5
0
0
0
9
CALIDA (SAF)
3y d e
57.00
M YENI
L M NESTADT
WEICHONG MARWING
7
0
03
28
0
10
FESTIVAL OF MAGIC (SAF)
3y d g
57.00
F HERHOLDT
W D JACKSON
MIKE DE KOCK
13
0
5
89
0
11
HORSEFLY (SAF)
3y a g
57.00
M K KATJEDI
ASSM RACING SYNDICAT
M G AZZIE/A A AZZIE
9
0
95
35
0
12
JAPANESE STAR (SAF)
3y a e
57.00
J P V'D MERWE
WILGERBOSDRIFT
MIKE DE KOCK
2
0
6
28
0
13
WEATHER WIZARD (SAF)
3y d g
57.00
K MATSUNYANE
T J SHAWE
BRETT CRAWFORD
8
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CIRCUS LIGHTS (SAF)
4y a g
60.00
P MXOLI
S DEVACHANDER
GRANT MAROUN
3
66
3-59509
45
0
2
GRIFFIN PARK (SAF)
3y d e
58.00
J P V'D MERWE
HOLLYWOOD SYNDICATE
MIKE DE KOCK
4
0
65
26
0
3
INAFIX (SAF)
3y d g
58.00
C HABIB
HOLLYWOOD SYNDICATE
CLINTON BINDA
2
0
5
10
0
4
PRESLEY (SAF)
3y d g
58.00
G LERENA
J F L M F WERNARS
J A JANSE VAN VUUREN
5
0
3
52
0
5
SKY ON FIRE (SAF)
3y d e
58.00
M K KATJEDI
W H ACKERMAN
TYRONE ZACKEY
7
0
98
19
0
6
EMPRESS GAME (SAF)
4y d k
57.50
D SCHWARZ
C J POTGIETER
FANIE BRONKHORST
6
68
2343
27
0
7
TOGETHER AGAIN (SAF)
4y d k
57.50
K MATSUNYANE
DR M TALJAARDT
FANIE BRONKHORST
1
53
833659
63
0
8
SEBASTIAN'S ANGEL (SAF)
3y d d
55.50
M YENI
P J VAN STADEN
CORRIE LENSLEY
8
69
0086
12
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SIBERIAN STEEL (SAF)
4y d g
61.00
D B GEERTHSEN
I LEVITAN
TONY PETER
2
77
762642
19
0
2
TAYOOBA (SAF)
4y d k
61.00
P MXOLI
AL ADIYAAT SOUTH AFR
MIKE DE KOCK
8
77
669337
61
0
3
PENDRAGON (SAF)
4y d g
60.00
T MAYHEW
LINDA STEKHOVEN
FANIE BRONKHORST
5
75
531533
19
0
4
FLYING BROOMSTICK (SAF)
4y d k
57.00
K J LIHABA
N J W DEETLEFS
BILLY RUITERS
7
69
550461
28
0
5
ABOVE THE WORLD (SAF)
4y d k
56.50
B PLAATJIES
G W JOOSTE
CORNE SPIES
9
68
44810-8
127
0
6
HAPPY ANALIA (SAF)
3y d d
55.00
R A VENNIKER
C J LENSLEY
CORRIE LENSLEY
1
78
514663
19
0
7
CLEAN LIVING (SAF)
4y d k
54.50
N NASTILI
C D BROWN
CORNE SPIES
4
64
800000
19
0
8
IN THE ETHER (SAF)
5y d k
54.50
M K KATJEDI
JACE CHETTY
GRANT MAROUN
10
64
074244
19
0
9
SMELTING (SAF)
6y d k
52.00
S HLENGWA
A J WYNNE
BRIDGET STIDOLPH
3
55
948738
19
0
10
FULLIAUTOMATIX (SAF)
5y d g
52.00
K A BREWER
M S MOOSA
BRETT WEBBER
6
52
908006
19
0
11
MANDALAY (SAF)
5y d k
52.00
S SOSIBO
T MOODLEY
SHAYLEN NAIDOO
11
52
654680
19
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
UNZEN (SAF)
4y d g
60.00
K A BREWER
M LIEVEAUX
ROBBIE SAGE
6
108
70-1804
24
0
2
I AM GIANT (SAF)
4y d g
60.00
K MATSUNYANE
J F L M F WERNARS
BRETT CRAWFORD
7
98
124-21
91
0
3
RED BOMBER (SAF)
3y d g
58.00
G LERENA
R M SEWGOOLAM
J A JANSE VAN VUUREN
4
98
181
89
0
4
MOUNT PILATUS (SAF)
3y d e
55.00
P MXOLI
TARYN SPONG
PAUL MATCHETT
1
99
135
58
0
5
CIRCLE OF GRACE (SAF)
3y d g
55.00
M YENI
CORNE SPIES RACING
CORNE SPIES
2
87
745841
12
0
6
LIZADO (SAF)
5y d g
54.00
J PENNY
BARRY MARAIS
BILLY RUITERS
5
42
080709
45
0
7
BOM BOM (SAF)
3y a g
53.50
C MAUJEAN
ITSSA IT BUSINESS
CANDICE DAWSON
3
85
51065
19
0
8
TRY ME (SAF)
3y d d
52.00
N KLINK
J EVERETT
J A JANSE VAN VUUREN
8
83
19
45
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MK'S PRIDE (SAF)
6y a a
60.00
D SCHWARZ
M K NKALE
ROBBIE SAGE
7
120
926018
58
0
2
LITIGATION (SAF)
5y d g
56.00
G LERENA
J F L M F WERNARS
SEAN TARRY
3
110
124067
108
0
3
STAR COIN (SAF)
4y d g
54.00
K A BREWER
G A BASEL
ALEC LAIRD
6
109
1514-16
127
0
4
CAPTAIN HINDSIGHT (SAF)
7y d g
54.00
C MAUJEAN
M P SHAM
TONY PETER
2
106
311311
24
0
5
BON VIVANT (SAF)
5y d k
52.50
D DE GOUVEIA
J F L M F WERNARS
J A JANSE VAN VUUREN
10
108
31-0666
86
0
6
INFINITE WONDER (SAF)
6y a g
52.00
N KLINK
M PANDARAM
PAUL MATCHETT
4
103
221-7-81
127
0
7
DYCE (SAF)
5y d a
52.00
K MATSUNYANE
D SHAWE
LUCKY HOUDALAKIS
9
102
21-512-4
127
0
8
TEAM GOLD (SAF)
5y d g
52.00
R A VENNIKER
T J BARNARD
ROY MAGNER
8
102
063349
24
0
9
BARD OF AVON (SAF)
5y a g
50.00
M YENI
J E FINLAYSON
ROY MAGNER
5
100
320216
24
0
10
PAISLEY PARK (SAF)
6y d g
50.00
P MXOLI
SEAN TARRY RACING
SEAN TARRY
1
99
6301-08
34
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FUNKY MUSIC (SAF)
6y d g
62.00
D B GEERTHSEN
G J GEYER
PAUL MATCHETT
7
86
121117
5
0
2
RATTLE BAG (SAF)
5y d k
59.50
M K KATJEDI
JACE CHETTY
GRANT MAROUN
2
81
561517
17
0
3
MO JIVE (SAF)
4y d g
59.00
B PLAATJIES
S VILJOEN
TONY PETER
6
81
0-23448
17
0
4
FORT LAUDERDALE (SAF)
4y d g
58.00
K J LIHABA
S G BARKHUIZEN
BAREND BOTES
4
79
103417
28
0
5
KOTINOS (SAF)
5y a g
58.00
R A VENNIKER
R W S CHUNG
ROY MAGNER
5
78
560255
40
0
6
RAIN OR SHINE (SAF)
6y d g
58.00
T MAYHEW
S VILJOEN
ROBYN KLAASEN
3
78
1-02810
19
0
7
FUTUREWOLFF (SAF)
4y a g
56.50
N NASTILI
J WOLFF
FANIE BRONKHORST
1
76
145887
80
0
8
CARE TAKER (SAF)
3y d e
54.50
S SOSIBO
G W MACKINTOSH
M G AZZIE/A A AZZIE
8
88
54176
19
0
Horseshoe Indianapolis ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:01
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TATTERED HEART (USA)
3y a d
53.50
MCKENNA ANDERSON
SOUTHWEST RACING STA
GENARO GARCIA
1
61
453416
47
0
2
INCREDIBLE JUSTICE (USA)
5y d k
54.00
FERNANDO DE LA CRUZ
RAYMOND J. PAQUETTE,
RAYMOND J. PAQUETTE, III
2
61
17-7244
47
0
3
OCELIA (USA)
6y d k
54.00
EDUARDO E. PEREZ
CLABAR MOR STABLES L
JOHN HARAN
3
51
37-4545
28
0
4
CORSIDAT (USA)
5y a k
54.00
ANDRES PATRICIO ULLOA
CAMPOS FAMILY VENTUR
LILIA GONZALEZ
4
54
324-771
36
0
5
DEEP DISH (USA)
5y a k
55.50
ORLANDO MOJICA
THIRSTYACRES RACING,
TIANNA RICHARDVILLE
5
65
406462
47
0
6
SHAPE OF YOU (USA)
8y a k
52.00
MATILDA BURNHAM
BONNIE PITTMAN
BONNIE PITTMAN
6
43
56-6995
32
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:32 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PALAGO (USA)
6y d k
55.50
EDUARDO E. PEREZ
RALPH MARTINEZ
RALPH MARTINEZ
1
69
165-132
11
0
2
KEEN ICE SIGHT (USA)
4y a k
55.50
FERNANDO DE LA CRUZ
RAYMOND J. PAQUETTE,
RAYMOND J. PAQUETTE, III
2
73
128-313
82
0
3
QUIET DAWN (USA)
6y d k
55.50
JOSEPH D. RAMOS
REBECCA MOORE
JAMIE L. GRUBBS
3
55
311334
13
0
4
INDAWIN (USA)
6y d k
55.50
EMMANUEL ESQUIVEL
END ZONE ATHLETICS,
KARL BROBERG
4
54
427554
28
0
5
GO STORMIN GIRL (USA)
6y d k
55.50
SAMUEL E. BERMUDEZ
RALPH MARTINEZ
RALPH MARTINEZ
5
73
023352
27
0
6
PALACE MAGIC (USA)
6y d k
53.00
MATILDA BURNHAM
OMAR RAZVI
JOHN K. WITTHAUER
6
68
164116
8
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:03
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HIGHEST MEMORIES (USA)
3y d e
53.50
JOSEPH D. RAMOS
RANDY BURKETT
ERIN THOMPSON
1
57
7910-4
14
0
2
HE B READY (USA)
3y a e
53.50
JANE ELLIOTT
PENNY S. LAUER
MICHAEL E. LAUER
2
63
740322
15
0
3
KNIGHT'S MOVE (USA)
4y d a
55.50
ORLANDO MOJICA
MCLEAN, WARREN GENE
STEPHEN S. LYSTER
3
67
155-533
14
0
4
SECRET'S IMAGE (USA)
3y a e
53.50
SAMUEL E. BERMUDEZ
ANDREW C. BROWN
ANDREW C. BROWN
4
62
2-146
15
0
5
LAST OUTLAW (USA)
3y d e
50.50
YOEL NAVAS
FINEGAN, RANDY AND F
AARON SHORTER
5
61
315
15
0
6
DADDYS DREAM (USA)
3y a e
50.50
MATILDA BURNHAM
PATRICK D. DONAHOE
RANDY MATTHEWS
6
45
9-34779
35
0
7
EPIC THE LEGEND (USA)
4y k a
55.50
FERNANDO DE LA CRUZ
BLAINE DAVIDSON
STEPHEN V. FOSDICK
7
54
332418
15
0
8
HE GOES FOREVER (USA)
3y d e
53.50
RODNEY A. PRESCOTT
DAWN MARTIN
DAWN MARTIN
8
45
586-138
32
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HOP SNIP ANDA JUMP (USA)
3y d d
51.50
GERMAN TERRAZA
ERIC HALE
RONALD T. HALE, JR.
1
21
00956
22
0
2
TOUR DE' PORT (USA)
3y d d
54.50
MARCELINO PEDROZA, JR.
RANDY WIENTJES
MAX QUINONEZ
2
46
45555
34
0
3
STUPENDOUS (USA)
4y d k
56.00
HANNAH LEAHEY
CARTER RILEY
DONNA RILEY
3
51
5-68656
22
0
4
RAZZALUNA (USA)
3y a d
51.50
MATILDA BURNHAM
CIRCLE 8
MICHELLE NIHEI
4
58
0326
19
0
5
WILMA (USA)
3y a d
54.50
ABEL LEZCANO
SOUPED UP STABLES
JIMMY CORRIGAN
5
45
667
19
0
6
VOSTRA (USA)
3y a d
54.50
SAMUEL E. BERMUDEZ
JEFFERY SCOTT JONES
JEFFERY SCOTT JONES
6
47
573576
14
0
7
NIXA (USA)
3y d d
53.00
ALEXIS CENTENO
THREE STAR STABLE, K
ANTHONY J. GRANITZ
7
48
3352
47
0
8
LA VILLAGE LUMIERE (USA)
3y d d
54.50
LUAN MACHADO
B.D. GIBBS FARM AND
IGNACIO CORREAS, IV
8
62
354353
22
0
9
A STAR FOR CORA (USA)
3y a d
54.50
JANE ELLIOTT
BARLAS, TED, BARLAS,
KIM HAMMOND
9
57
075232
22
0
10
FLAT OUT FAY (USA)
5y a k
56.00
ORLANDO MOJICA
BILLY C. BLEVINS
BILLY C. BLEVINS
10
43
562265
13
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
XTRASAUCEWELLDONE (USA)
3y d d
50.50
MATILDA BURNHAM
CIRCLE 8
MICHELLE NIHEI
1
47
170443
19
0
2
LONG BLACK VEIL (USA)
3y a d
53.50
ALEX ACHARD
AFM STABLES LIMITED
KATHY JARVIS
2
56
932552
19
0
3
IRISH TAP (USA)
4y d k
55.50
ORLANDO MOJICA
LIZ KLOPP
RANDY L. KLOPP
3
63
76-3623
47
0
4
PERFECT SMOKEY EYE (USA)
5y a k
54.00
JOSHUA MORALES
HARAN THOROUGHBREDS,
JOHN HARAN
4
58
335373
21
0
5
DREAM TRAP (USA)
3y a d
54.50
JAVIER PADRON-BARCENAS
TOM MISZUK
CAIO CARAMORI
5
43
5831
22
0
6
LOVE DRUNK (USA)
5y a k
55.00
RODNEY A. PRESCOTT
MATTHEWS, RANDY AND
RANDY MATTHEWS
6
65
432221
16
0
7
C F V TU BRUTUS (USA)
4y d k
54.00
EDUARDO E. PEREZ
CAMPOS FAMILY VENTUR
LILIA GONZALEZ
7
40
31-3523
13
0
8
NIGHT KISS (USA)
3y a d
53.50
JOSEPH D. RAMOS
ALICIA GILLISPIE
CLAUDE L. BROWNFIELD, III
8
69
424647
26
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:36
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TAKAFUMI (BRZ)
7y d a
55.50
ROGELIO MIRANDA
CHARLIE LIVERS
CHARLIE LIVERS
1
80
785965
22
0
2
REMEMBER THE MAINE (USA)
8y d a
55.50
ALEXIS CENTENO
MICHAEL LANGDON
JOEL CAMPBELL
2
70
294535
28
0
3
REDSKIESATNIGHT (USA)
6y a a
54.00
FERNANDO DE LA CRUZ
BAD BOY RACING LLC
TIANNA RICHARDVILLE
3
71
3746-54
29
0
4
EVIL EYE (USA)
7y d a
55.50
JOSHUA MORALES
FASTTRAC RACING LLC
ANTHONY F. CUNNINGHAM
4
76
672654
22
0
5
CLEAR N CONVINCING (USA)
9y a a
55.50
JARETH LOVEBERRY
DOWN THE STRETCH RAC
LARRY RIVELLI
5
80
564-273
22
0
6
DEUTERONOMYSTRONG (USA)
5y a a
54.00
MIGUEL A. PEREZ
JOSEFINA CASTANON
JAMES EGBERT
6
59
447679
16
0
7
SUMMER ASSAULT (USA)
6y d a
55.50
JOSEPH D. RAMOS
NICKS, WILLIAM A., S
RANDY L. KLOPP
7
89
2-05332
27
0
8
JINGLE (USA)
6y a a
55.00
SAMUEL E. BERMUDEZ
WENDY CURRY
KIM HAMMOND
8
71
231771
13
0
9
CLEARING WAIVERS (USA)
6y a a
54.00
JANE ELLIOTT
SMALL TOWN PADDOCK
KIM HAMMOND
9
79
667140
22
0
10
STEWARDS RULES (USA)
9y a a
54.00
ALBERTO BURGOS
HOLDEN RACING LLP
JAY J. HOLDEN
10
74
986809
22
0
11
BIG PAPER (USA)
5y d a
53.00
GERMAN TERRAZA
THIRSTYACRES RACING,
TIANNA RICHARDVILLE
11
75
6-03561
20
0
12
DIGITAL SOFTWARE (USA)
6y a a
55.50
JOSEPH D. RAMOS
FOUR PILLARS HOLDING
CAIO CARAMORI
12
80
777727
12
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 01:07
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TIGER TAP (USA)
3y d d
54.50
DECLAN CANNON
DIXIANA FARMS LLC
BRENDAN P. WALSH
1
77
4-32352
49
0
2
HURRY UP HANNAH (USA)
3y a d
54.50
LUAN MACHADO
RUN FOR THE HILLS ST
WILLIAM D. COWANS
2
71
6622
29
0
3
SUN VALLEY ROAD (USA)
3y d d
54.50
MARCELINO PEDROZA, JR.
SPENDTHRIFT FARM LLC
BRAD H. COX
3
60
9-4
57
0
4
SHIRL'S DELIGHT (USA)
3y d d
54.50
FERNANDO DE LA CRUZ
ORINGER, JAY AND BIC
BRIAN WALTZ
4
58
6-586
127
0
5
SOUL HEIR (USA)
3y d d
51.50
GERMAN TERRAZA
MOM DUKES STABLES, L
CHRISTOPHER FIELDS
5
60
4
27
0
6
MISCHIEF LILY (USA)
3y d d
54.50
ORLANDO MOJICA
TABOR, KENT, LYNCH,
ROBERT E. DOBBS, JR.
6
59
023835
29
0
7
BECK AND CALL (USA)
3y d d
54.50
ALBERTO BURGOS
BRADLEY THOROUGHBRED
BRENDAN P. WALSH
7
65
44-56
84
0
8
VIDEO PRINCESS (USA)
3y d d
54.50
JOSEPH D. RAMOS
MY WIFE'S GONNA LOVE
CLAUDE L. BROWNFIELD, III
8
57
22-4853
29
0
9
LILY'S HOME (USA)
3y d d
54.50
HANNAH LEAHEY
ELLIOTT RACING, LLC
MICHELLE L. ELLIOTT
9
55
4-79236
30
0
10
REDHOTJUSTICE (USA)
3y a d
53.00
VERNON BUSH
CUPP THOROUGHBREDS L
GEORGE S. BUSH
10
44
62004
15
0
11
SUPER LUXE (USA)
3y a d
54.50
KEITH J. ASMUSSEN
COURTLANDT FARMS
STEVEN M. ASMUSSEN
11
73
583238
29
0
12
SCATLIE (USA)
3y d d
54.50
RODNEY A. PRESCOTT
WOODSLANE FARM
BRIAN A. LYNCH
12
77
3428
12
0
13
VIVID EXPOSURE (USA)
3y a d
51.50
GERMAN TERRAZA
GO-TO-TOGA RACING, L
EDUARDO CARAMORI
13
50
52244-0
25
0
14
KICK A RHYME (IRE)
3y a d
54.50
MARTIN CHUAN
PURA VIDA INVESTMENT
MICHAEL J. MAKER
14
68
87
10
0
26 Eylül 2023 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Ankara, Kocaeli, Beverley Birleşik Krallık, Philadelphia ABD, Turffontein Güney Afrika, Horseshoe Indianapolis ABD tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:45, 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Beverley Birleşik Krallık at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:50 beverley birleşik krallık at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Philadelphia ABD at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:40, . 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:01 philadelphia abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Turffontein Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00 turffontein güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Horseshoe Indianapolis ABD at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır . 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 22:32 horseshoe indianapolis abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 26 eylül 2023 salı at yarışı bülteni, 26 eylül 2023 at yarışı programı, 26 eylül 2023 tjk yarış programı, 26 eylül 2023 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, ankara at yarışı bülteni, 26 eylül 2023 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 26 eylül 2023 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, beverley birleşik krallık at yarışı bülteni, 26 eylül 2023 beverley birleşik krallık at yarışı bülteni, günün beverley birleşik krallık at yarışı bülteni, bugün beverley birleşik krallık at yarışı bülteni, philadelphia abd at yarışı bülteni, 26 eylül 2023 philadelphia abd at yarışı bülteni, günün philadelphia abd at yarışı bülteni, bugün philadelphia abd at yarışı bülteni, turffontein güney afrika at yarışı bülteni, 26 eylül 2023 turffontein güney afrika at yarışı bülteni, günün turffontein güney afrika at yarışı bülteni, bugün turffontein güney afrika at yarışı bülteni, horseshoe indianapolis abd at yarışı bülteni, 26 eylül 2023 horseshoe indianapolis abd at yarışı bülteni, günün horseshoe indianapolis abd at yarışı bülteni, bugün horseshoe indianapolis abd at yarışı bülteni