Yarış Başlama Saati: 14:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KAR TANESİ
6y d k
AYDEMİRHAN
61.00
H.YOLAÇICI APApranti
FÜSUN KAVRAZLI
H.ÇALIŞKAN
5
75
111453
12
17
2.10.76 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 11.07.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
2
MY SARAYYERLIM
3y d d
CAPTAIN RIO (GB)
55.50
F.ÇETİNBAŞ APApranti
SELAMİ AKKILIÇ
İ.AKKILIÇ
1
72
121686
7
17
2.10.49 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 06.06.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
3
REAL CHANCE
4y d k
JIMMY CREED (USA)
58.50
F.S.M.SANSAR APApranti
NİMET ARİF KURTEL
C.DEMİR
6
72
161442
12
17
2.11.05 Bu derece Adana Yeşiloba Hipodromu'nda, 15.11.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
4
MIRACLE OF VICTORY
4y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
İS.YILDIRIM APApranti
TALAT E. İŞÇİOĞLU
A.BAYKAL
8
71
643711
16
20
2.11.93 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 04.04.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
5
SKIPPER
3y d d
LION HEART (USA)
53.00
E.AKTUĞ
MUSTAFA TÜZÜN
Ş.AYDEMİR
4
63
152241
7
20
2.12.12 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 25.05.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
6
KELPİE
3y d d
CORINTHIAN (USA)
50.00
A.KAÇMAZ
AYTURAL BOZ
H.KABUKCI
3
53
534718
19
19
2.12.55 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 01.06.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
7
SHE IS THE SHOW
5y d k
WIN RIVER WIN (USA)
52.00
M.BAYIR MEHMET KESKİN raporlu olduğundan dolayı jokey değişikliği yapılmıştır.
YILDIRIM GELGİN
S.GÖKDEMİR
7
53
851257
33
17
2.11.73 Bu derece İzmir Şirinyer Hipodromu'nda, 13.01.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
8
LADY PERFECT
6y d k
HALICARNASSUS (IRE)
50.00
M.A.SOLMAZ
HASAN ULUCAN
İ.SAYIS
2
48
016848
14
16
2.11.91 Bu derece Elazığ Hipodromu'nda, 16.12.2020 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkla
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SOLİDO HERMANOS
3y d e
MENDIP (USA)
56.00
F.S.M.SANSAR APApranti
ARZU KEMİKOĞULLARI
E.ÇETİNKURT
2
58
584611
9
20
1.36.46 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 09.05.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
2
KOSİ
3y d e
ABBAS YOLCU
56.00
E.ÇİZİK APApranti
HÜSEYİN KOLSUZOĞLU
O.İPEK
4
44
128506
9
15
3
LONDON POWER
3y d d
CUVEE (USA)
55.00
F.ÇETİNBAŞ APApranti
RUKEN ATAŞ
K.KORKMAZ
5
49
338810
13
19
4
ALPİNGO
3y a e
LUXOR
55.00
VED.ABİŞ
G.EMRE İÇER
Ö.ALAÇAM
1
43
4-41574
23
17
5
MADAM ORACLE
3y d d
SIDNEY'S CANDY (USA)
52.00
MÜS.ÇELİK
EMRE KARAYEL
A.E.BAŞ
3
51
845494
16
16
1.37.56 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 10.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SECRET LAV
2y d d
TOROK (IRE)
59.00
MÜS.ÇELİK
MEHMET ÇELİK
A.E.BAŞ
5
43
35165
7
18
2
SHIROKE
2y d d
TORONADO (IRE)
57.00
VED.ABİŞ
SANEM KAHRAMAN
KAD.BALTACI
1
50
1
56
20
3
SQUEAK AND BUZZ
2y k d
GRAYSTORM
57.00
A.ÇELİK
VEHPİ GÜZELOCAK
B.TURGUL
2
42
31
18
20
4
MAD LADY
2y d d
BODEMEISTER (USA)
54.00
M.G.ARSLAN
AYTEN FİDAN
M.ÖZDİL
4
0
7
9
19
5
MISS MEISTER
2y d d
BODEMEISTER (USA)
54.00
F.ÇETİN APApranti
HASAN KOÇYİĞİT
E.ÇETİNKURT
3
25
044
9
17
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÖBEKLİTEPE AĞASI
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
61.00
M.S.ÇELİK HIŞMAN ÇİZİK raporlu olduğundan dolayı jokey değişikliği yapılmıştır.
MEHMET ALİ ÇEÇAN
MERT KORKMAZ
7
68
135019
14
19
1.48.22 Bu derece Şanlıurfa Hipodromu'nda, 08.12.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tı
2
UÇAN KAFKASLI
4y a a
KAIZBERT (RU)
56.00
F.S.M.SANSAR APApranti
İBRAHİM KAYA
SEV.BEKTAŞ
2
55
776555
28
14
1.38.72 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 11.04.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
3
ERLİKHAN
4y k a
SULTAN DE FAUST (FR)
58.00
M.AKYAVUZ
AHMET KAYA
HÜS.KAYA
9
69
421101
9
20
1.36.98 Bu derece İzmir Şirinyer Hipodromu'nda, 17.09.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
4
KILIÇ OSMAN
4y a a
DEMİRDÖVEN
55.00
SER.YILDIZ APApranti
RACİ ATLI
R.ATLI
4
39
483355
14
17
1.37.01 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 15.06.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
5
LAZFATİH
4y k a
ORÇUN
58.00
A.KURŞUN
HALE EKMEKÇİ EMRE
At Sahibi ABDULHAMİT YARDIMCI
5
56
223034
14
16
1.36.89 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 15.06.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
6
TOPRAK TUTKUSU
4y k k
TURBO
58.00
MÜS.ÇELİK
TOLGA ÇELİK
S.ALTINDAĞ
6
61
394185
27
18
1.39.83 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 01.09.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
7
YAĞMUR GÜZELİ
4y a k
SULTAN DE FAUST (FR)
56.00
E.ÇİZİK APApranti
MUSTAFA YARDIMCI
C.KATI
8
62
328540
9
15
1.40.14 Bu derece Adana Yeşiloba Hipodromu'nda, 23.10.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
8
ATLI SULTAN
4y a k
SULTAN DE FAUST (FR)
56.00
İS.YILDIRIM APApranti
CEBRAİL AKTAŞ
C.KATI
1
46
097167
14
18
1.38.22 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 08.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
9
ATLI ÇAĞLAYAN
4y a a
GÜNTAY
54.00
M.G.ARSLAN
BÜLENT EROL
İ.DURU
3
32
740770
70
12
1.38.10 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 15.06.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇAKMAKŞAH
8y k a
TURBO
61.00
M.N.SUNKAR APApranti
GİZEM ÇAKMAKOĞLU
M.YALÇIN
9
97
112362
11
17
2.06.82 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 20.05.2021 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
2
ÖZBİLDEN
8y k a
ÖZGÜNHAN
60.00
İS.YILDIRIM APApranti
ERDEM BEKMEZCİ
Y.YILDIZ
1
97
502514
11
19
2.09.16 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 27.08.2020 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
3
BAŞAR
7y k a
AYABAKAN
59.50
E.AKTUĞ
HALE EKMEKÇİ EMRE
At Sahibi ABDULHAMİT YARDIMCI
5
90
532163
7
18
2.08.23 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 01.07.2021 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
4
EZERDÖVER
5y k a
KAIZBERT (RU)
58.50
N.DEMİR HIŞMAN ÇİZİK raporlu olduğundan dolayı jokey değişikliği yapılmıştır.
UMUT ERKULU
H.İ.AKÇAY
4
88
458441
16
20
2.08.70 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 29.09.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
5
SIKIDOST
4y k a
KIBRISLI
56.50
A.KURŞUN
MELİS KURTEL EMİN
C.DEMİR
2
88
425353
11
17
2.08.23 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 27.06.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
6
ROCKSTAR
4y a a
TURBO
55.50
M.S.ÇELİK
RIDVAN ENVER ADVAN
R.TAŞDELEN
8
86
665236
23
14
2.09.16 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 10.06.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
7
DİZDARIM
7y a k
UÇANBEY
56.50
M.AKYAVUZ
KUTBETTİN SAÇAN
K.KORKMAZ
10
84
326232
11
18
2.07.44 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 03.05.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
8
BEKİRABİ
4y a a
BAYHAN
51.50
E.ÇİZİK APApranti
MAHMUT KARAKEÇİLİ
MAHMUT DOĞAN
3
80
212211
21
20
2.08.86 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 01.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
9
GUBAZ
7y a a
TURBO
52.00
M.A.SOLMAZ
MUSTAFA POLAT
AYC.POLAT
6
75
641957
16
17
2.08.32 Bu derece İzmir Şirinyer Hipodromu'nda, 01.07.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
10
BAŞKASAP
5y d a
BABA MEVLÜT
51.00
MÜS.ÇELİK
EREN KURU
MUR.AYDOĞDİ
7
73
643152
16
18
2.09.08 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 06.07.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HEYFA
3y a d
BATURŞAH
58.00
MÜS.ÇELİK
SERHAT ŞAHİN
Y.UÇAR
4
54
628157
13
18
1.48.29 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 29.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
2
AKÇAOVA
3y k d
TAMERİNOĞLU
55.50
E.AKTUĞ
MUZAFFER BUĞDAYCI
Ş.AYDEMİR
8
49
1
28
20
3
FEYZAHANIM
3y a d
ORÇUN
53.50
M.S.ÇELİK
YASEMİN OZAN
Ş.AYDEMİR
2
45
636356
18
14
4
MUŞYILDIZI
3y a d
ODİNHAN
52.00
M.A.SOLMAZ
KUTBETTİN SAÇAN
K.KORKMAZ
6
42
315279
30
16
5
GÖLYANI
3y a d
KAIZBERT (RU)
51.00
E.ÇİZİK APApranti
ATALAY TURAN
H.ATAŞ
9
40
643322
12
19
1.51.94 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 05.09.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
6
SİVASLI GELİN
3y k d
SULTAN DE FAUST (FR)
50.50
HAK.YILDIZ
MEHMET CAMUZ
C.KATI
5
39
764831
12
20
1.51.97 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 05.09.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
7
GÜNEY YILDIZI
3y a d
ÖZGÜNHAN
50.00
F.S.M.SANSAR APApranti
F.SEDAT DAĞYUDAN
AH.KORKMAZ
7
38
7023
12
16
8
LAL HANIM
3y d d
ULUER
50.00
SER.YILDIZ APApranti
A.FİRUZHAN KANATLI
R.TAŞDELEN
3
36
821070
11
17
9
HAYATIMINCANI
3y a d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
50.00
A.KAÇMAZ
MEHMET DOĞAN
R.TAŞDELEN
1
35
3024
12
16
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MEMORY REMAINS
3y d e
WIENER WALZER (GER)
59.00
F.S.M.SANSAR APApranti
YÜKSEL GÖKTÜRK
İS.TEKİNALP
6
76
524101
14
20
1.33.29 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 13.06.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
2
BERISHA
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
61.00
M.AKYAVUZ HIŞMAN ÇİZİK raporlu olduğundan dolayı jokey değişikliği yapılmıştır.
SELAMİ ÜNLÜ
RES.KAYA
7
74
018325
16
16
1.34.26 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 24.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
3
PEHLİVAN
3y d e
CAPTAIN RIO (GB)
59.50
A.KURŞUN
RAFET BALKAROĞLU
K.ÖZTÜRK
8
71
331115
42
19
1.35.10 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 20.05.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
4
TOM HAGEN
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
57.50
VED.ABİŞ
ENGİN BEKİROĞULLARI
İB.B.OĞULLARI
5
67
367214
7
19
1.37.42 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 15.10.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
5
SABIR HAN
3y d e
ARMONDO
55.50
E.ÇİZİK APApranti
HÜSEYİN BECENE
O.BULUT
1
65
452233
9
17
6
NICE
3y d g
VICTORY GALLOP (CAN)
53.00
A.KAÇMAZ
MÜSLÜM BAKAY
C.KATI
4
58
552314
9
19
7
CENTAURUS
3y d e
RAMPOLDI
52.00
E.AKTUĞ
AYTEN FİDAN
M.ÖZDİL
2
56
376226
16
18
1.33.82 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 18.07.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
8
RÜZGAR UĞUR
3y a e
SIDNEY'S CANDY (USA)
50.00
M.A.SOLMAZ
MEHMET ÇELİK
A.E.BAŞ
3
50
324867
99
13
1.36.65 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 08.06.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CANINI YERİM
2y d e
MARCAVELLY (USA)
53.00
M.AKGÖZ APApranti
V.BERKAY BİLGE
A.E.BAŞ
6
0
7
112
19
2
CRIMEAN WOLF
2y d e
CRIMEAN TATAR
57.00
A.ÇELİK
V.İBRAHİM ARACI
C.AKGÜL
4
0
2
19
19
3
EL LORD
2y d e
MARCAVELLY (USA)
57.00
M.AKYAVUZ
MERT ALİ KARABULUT
E.AKYAVUZ
1
37
4245
21
17
4
FAST PILOT
2y a e
APPROVE (IRE)
57.00
M.G.ARSLAN
SAİT ÖZTÜRK
A.POLAT
2
0
74
21
18
5
OCEAN EMPIRE
2y k e
GRAYSTORM
54.00
SER.YILDIZ APApranti
MUSA ÇANAKÇI
Y.POLAT
7
16
5568
14
16
1.17.20 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 15.06.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
6
ROYAL HERO
2y k e
KANEKO
57.00
VED.ABİŞ
SANEM KAHRAMAN
KAD.BALTACI
3
0
6
19
19
7
KOSMODEMYANSKAYA
2y d d
LION HEART (USA)
55.00
M.A.SOLMAZ
ŞEVKET BERBEROĞLU
EMİN KARATAŞ
5
33
535795
20
15
1.14.19 Bu derece İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda, 08.09.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili ko
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ULUKANAT
3y k e
ULUER
57.00
SER.YILDIZ APApranti
A.FİRUZHAN KANATLI
R.TAŞDELEN
4
57
0111
61
20
1.27.11 Bu derece Adana Yeşiloba Hipodromu'nda, 02.07.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
2
BARANEFE
3y a e
ENDEREFE
55.00
E.ÇİZİK APApranti
SEÇKİN TOYDEMİR
M.DEMİROL
6
41
036152
19
18
1.30.85 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 22.06.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
3
LEJYONER
3y a e
SARRAF
57.00
M.AKYAVUZ
BEKİR AKYAVUZ
E.AKYAVUZ
9
47
974237
14
14
1.28.03 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 15.07.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
4
OGANER
3y k e
ÖZDURAN
57.00
N.DEMİR
BİŞAR DEMİRKAPU
M.DEMİROL
1
36
479594
19
13
5
SAADIN FIRTINASI
3y a d
SAADIN GÜCÜ
54.00
F.ÇETİN APApranti
SERHAT ŞAHİN
Y.UÇAR
5
44
31155
116
18
6
TAŞUCU
3y d e
BABA MEVLÜT
57.00
E.AKTUĞ
ERDEM BEKMEZCİ
Y.YILDIZ
8
40
479614
18
19
1.28.48 Bu derece İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda, 23.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili ko
7
TRAKUS
3y k e
TÜMÖZ BEY
57.00
M.S.ÇELİK
MEHMET AKDEMİR
H.ATAŞ
7
42
343516
14
19
1.27.97 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 22.06.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
8
ALŞİRİNOĞLU
3y a e
TÜMÖZ BEY
55.00
F.ÇETİNBAŞ APApranti
BEYAZ CAMUZ
C.KATI
2
39
841565
14
17
1.28.70 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 22.06.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
9
İDİLYILDIZ
3y a d
KAIZBERT (RU)
53.00
M.N.SUNKAR APApranti
SONGÜL TEKİNALP
MAHMUT DOĞAN
3
41
854251
12
20
Newmarket detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AL MOOTAMARID (IRE)
2y d e
58.00
N CALLAN
SHEİKH MOHAMMED BİN
M BOTTİ
4
0
5
90
0
2
BELLUM JUSTUM (IRE)
2y d e
58.00
O MURPHY
KİNG POWER RACİNG CO
A BALDİNG
16
84
524
12
0
3
BETTER (IRE)
2y d e
58.00
K STOTT
SHYLOCK
G BOUGHEY
6
0
7
7
0
4
BJORN IRONSIDE
2y d e
58.00
K SHOEMARK
KHK RACİNG
J & T GOSDEN
15
0
60
69
0
5
BRAVE CALL (IRE)
2y d e
58.00
L MORRİS
MR DONALD M KERR
H MAİN
3
0
8
16
0
6
CONTACTO
2y d e
58.00
R HORNBY
SHEİKH HAMED DALMOOK
A BALDİNG
2
0
0
0
7
CRACKER STAR
2y d e
58.00
F MARSH
MR ABDULLA AL MANSOO
R HUGHES
14
0
9
39
0
8
DR HACKENBUSH
2y k e
58.00
R HAVLİN
TACTFUL FİNANCE,S RO
J & T GOSDEN
7
0
0
0
9
DUKE'S COMMAND
2y d e
58.00
W BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
11
0
0
0
10
EBEN ZAABEEL
2y d e
58.00
J CROWLEY
SHADWELL ESTATE COMP
C HİLLS
5
0
0
0
11
FIHRAYN (IRE)
2y d e
58.00
S M LEVEY
MR MOHAMED SAEED AL
R HANNON
18
0
4
14
0
12
INISHERIN
2y d e
58.00
C LEE
SHEİKH MOHAMMED OBAİ
K RYAN
17
0
0
0
13
MARCHING THUNDER
2y d e
58.00
JAMES DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
13
0
0
0
14
MONKEY ISLAND
2y a e
58.00
S OSBORNE
MANTON THOROUGHBREDS
B MEEHAN
9
0
7
20
0
15
NORMANDY LEGEND
2y d e
58.00
D MUSCUTT
MR BONİFACE HO KA KU
J FERGUSON
8
0
0
0
16
ORTELIUS (USA)
2y d e
58.00
R L MOORE
D SMITH
A P O'BRIEN
1
0
2
33
0
17
SYNCHRONIZE (IRE)
2y a e
58.00
S FOLEY
MR ZHANG YUESHENG
J & T GOSDEN
12
0
0
0
18
TOO BOSSY FOR US (IRE)
2y d e
58.00
B SAYETTE
QUANTUM LEAP RACİNG
K P DE FOY
10
0
6
23
0
19
WAFEI (USA)
2y d e
58.00
T MARQUAND
WATHNAN RACİNG
W HAGGAS
19
0
2
21
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:25 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLOWN AWAY
2y d e
61.50
H DOYLE
MR IMAD ALSAGAR
J & T GOSDEN
8
85
831
14
0
2
GRANNY BUDGIE
2y d d
61.50
D MUSCUTT
KNİGHTS AND KİNGS RA
G SCOTT
5
85
14113
14
0
3
LAMBERT
2y d e
61.00
R L MOORE
SHYLOCK
G BOUGHEY
1
84
61116
14
0
4
THE CAMDEN COLT (IRE)
2y a e
61.00
ALEC VOİKHANSKY
EQ RACİNG
R HANNON
6
84
170305
14
0
5
STORMY WAVES (IRE)
2y d e
59.50
W BUİCK
GODOLPHİN
C APPLEBY
7
81
332
14
0
6
I'M PUZZLED
2y a e
59.00
O MURPHY
DE ZOETE, INGLETT
H & R CHARLTON
2
80
74441
13
0
7
CENTURION DREAM (IRE)
2y d e
57.50
F MARSH
CENTURİON RACİNG SYN
R HUGHES
3
77
4363
12
0
8
CAELAN (IRE)
2y d e
56.50
N CALLAN
KEEP KİCKİNG RACİNG
M BOTTİ
4
74
14
22
0
9
ALFRED (FR)
2y d e
55.00
T MARQUAND
FRANCONSON PARTNERS
P CHAPPLE-HYAM
9
71
069231
9
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GALE FORCE MAYA
7y a k
62.50
A FARRAGHER
MR FRANK LOWE
M DODS
6
100
4-07340
33
0
2
KINTA (IRE)
3y d d
61.00
W BUİCK
MR MRS R SCOTT
G BOUGHEY
2
96
11207-0
7
0
3
EXECUTIVE DECISION (IRE)
3y d d
59.00
S OSBORNE
BARRATT RACİNG
J OSBORNE
7
94
2-55115
11
0
4
AL SIMMO
6y d k
58.50
C LEE
MR RAY BAİLEY
STEPH HOLLİNSHEAD
4
91
026-202
21
0
5
FRANKNESS
3y a d
58.50
O MURPHY
MR J C SMİTH
A BALDİNG
11
93
751601
21
0
6
RIVER PRIDE
4y d k
57.00
K STOTT
THE INVER PARK PARTN
G BOUGHEY
1
87
341607
14
0
7
MINNETONKA (IRE)
3y d d
54.50
S HİTCHCOTT
WESTERBERG
R HANNON
3
85
760412
7
0
8
SWEET HARMONY (IRE)
3y d d
53.50
H DOYLE
PHIL CUNNINGHAM
R SPENCER
9
82
040060
6
0
9
IVORY MADONNA (IRE)
3y k d
52.50
L MORRIS
PHIL CUNNINGHAM
R SPENCER
8
80
472-456
20
0
10
ALCAZAN
5y d k
52.00
GEORGİA DOBİE
MR JOHN O'DONNELL
R TEAL
10
74
070101
9
0
11
URBAN DECAY
3y d d
52.00
H TURNER
CLİPPER LOGİSTİCS
M BELL
5
76
2-157
23
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALYANAABI (IRE)
2y d e
58.00
J CROWLEY
SHADWELL ESTATE COMP
OWEN BURROWS
11
101
14
61
0
2
BOILING POINT (IRE)
2y d e
58.00
JAMES DOYLE
SHEİKH MOHAMMED OBAİ
R VARİAN
12
87
231
19
0
3
CHANGE FOR GOOD (IRE)
2y d e
58.00
C SHEPHERD
MR MOHAMMED JABER
D M SİMCOCK
9
0
1
14
0
4
CROSS THE TRACKS
2y d e
58.00
N CALLAN
PHİL CUNNİNGHAM
R SPENCER
13
0
1
9
0
5
EBEN SHADDAD (USA)
2y d e
58.00
B SAYETTE
HRH PRİNCE FAİSAL Bİ
J & T GOSDEN
4
0
1
33
0
6
INISHFALLEN (IRE)
2y d e
58.00
S M LEVEY
MANTON THOROUGHBREDS
B MEEHAN
10
102
61532
26
0
7
LEGEND OF TIME
2y d e
58.00
W BUİCK
GODOLPHİN
C APPLEBY
7
0
1
21
0
8
MILITARY
2y d e
58.00
R L MOORE
WESTERBERG
A P O'BRIEN
14
0
1
14
0
9
SOLDIER'S GOLD (IRE)
2y d e
58.00
O MURPHY
NOBODY EVER REPLİES
H PALMER
1
94
211754
14
0
10
SON OF MAN (IRE)
2y d e
58.00
DAVİD EGAN
CHİNA HORSE CLUB INT
J CHAPPLE-HYAM
8
0
1
9
0
11
VICTORY SHOUT (FR)
2y d e
58.00
S FOLEY
MR ZHANG YUESHENG
K R BURKE
2
84
541
21
0
12
WHO SAID GO (USA)
2y d e
58.00
.
SIDEWAYS RACING XXI
T DASCOMBE
5
0
4
19
0
13
WORLD OF DARCY (IRE)
2y d e
58.00
L MORRİS
DAS RACİNG LİMİTED
J RYAN
3
92
120438
33
0
14
ZABRISKIE POINT
2y d e
58.00
K STOTT
AURA RACİNG,CASTLE D
C HİLLS
6
93
1341
10
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ENEMY
6y d a
59.50
R KINGSCOTE
TRACEY BELL CAROLI
I WILLIAMS
2
104
550039
15
0
2
ISLAND BRAVE (IRE)
9y d k
59.50
O MURPHY
MR DONALD M KERR
H MAİN
1
97
841525-
127
0
3
SHANDOZ
6y d a
59.50
DAVİD EGAN
MR NURLAN BİZAKOV
R VARİAN
4
105
10-21-35
19
0
4
TRAWLERMAN (IRE)
5y d a
59.50
L DETTORİ
GODOLPHİN
J & T GOSDEN
3
113
113-801
13
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MARHABA THE CHAMP
4y a a
64.50
R L MOORE
MR JABER ABDULLAH
K RYAN
2
97
18-1601
34
0
2
VICTORY DANCE (IRE)
3y a e
63.50
W BUİCK
GODOLPHİN
C APPLEBY
7
102
213-348
19
0
3
SPLENDENT (IRE)
4y d a
62.50
T MARQUAND
MRS FITRI HAY
P & O COLE
9
92
613516
54
0
4
SARATOGA GOLD
5y a a
62.00
R KİNGSCOTE
DAVİD J KEAST FARİ
C HİLLS
4
91
016900
15
0
5
CRYSTAL DELIGHT
4y a a
59.00
J CROWLEY
LITTLE STAUGHTON FAR
W JARVIS
3
85
288365
14
0
6
TRUE LEGEND (IRE)
3y d e
57.50
L MORRİS
TİM BUNTİNG - OSBORN
SİR M PRESCOTT
5
89
651282
19
0
7
TENERIFE SUNSHINE
3y a e
57.00
K STOTT
CRONE STUD FARMS LTD
C JOHNSTON
1
87
817-1
29
0
8
SPECTACULAR STYLE
3y a e
55.50
DAVİD EGAN
MİDDLEHAM PARK RACİN
R VARİAN
6
84
2221
23
0
9
DIVINA GRACE (IRE)
3y d d
54.50
C SHEPHERD
TOP HAT AND TAİLS
R GUEST
8
82
123781
22
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:18
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PERFECT THUNDER
4y d k
63.50
B SAYETTE
DANİEL MACAULİFFE
PATRİCK OWENS
8
80
230-057
76
0
2
DOUBLE TIME
5y d a
63.00
O MURPHY
MRS P SCOTT-DUNN
SİR M TODD
7
79
718982
20
0
3
KING OF SCOTIA (IRE)
3y d e
62.50
S OSBORNE
JİM AND CLAİRE LİMİT
J OSBORNE
1
82
71-2400
15
0
4
MACS DILEMMA (IRE)
5y d a
62.50
H DOYLE
HANNAH JONES
J G O'SHEA
9
77
312044
24
0
5
VALUE ADDED
3y d d
62.00
DAVİD EGAN
HM THE KİNG HM THE
R HUGHES
11
80
2-52174
21
0
6
RESTRICT (USA)
3y a e
62.00
H TURNER
MR SAEED BİN MOHAMME
D M SİMCOCK
6
80
441162
30
0
7
EY UP ITS THE BOSS
4y a a
61.00
C SHEPHERD
MRS M LİNGWOOD AND M
T COYLE
14
74
291933
13
0
8
VICTORIA FALLS (IRE)
4y d k
60.50
C PLANAS
MR D R PASSANT
H PALMER
10
72
345211
10
0
9
VENTURA RASCAL
6y d a
60.00
W BUİCK
MİDDLEHAM PARK RACİN
K RYAN
5
73
9-44902
7
0
10
TRAIS FLUORS
9y d a
58.50
T MARQUAND
MR M CHANNON
JACK CHANNON
12
69
313777
14
0
11
KIMIFIVE (IRE)
8y a a
58.50
N CALLAN
MR RİCHARD J GURR
I WİLLİAMS
13
69
0-75401
31
0
12
REVISION
3y d e
58.00
L MORRİS
MR MARK WELLBELOVE
A CARROLL
2
72
365209
36
0
13
COME TOGETHER (IRE)
3y d e
58.00
F MARSH
ELLİPSİS Iİ
J O'KEEFFE
3
72
91-0300
27
0
14
RANGER THUNDERBOLT (IRE)
3y d e
57.00
K STOTT
MRS JO BRİSLAND
R BRİSLAND
4
69
657-12
63
0
Southwell Birleşik Krallık detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VIENNA GIRL
5y d k
61.50
L EDMUNDS
TURNER FROST
K FROST
8
55
66397
127
0
2
LORD TORRANAGA (FR)
8y d a
61.50
G LEE
LORD TORRANAGA PARTN
P KİRBY
3
55
243322
20
0
3
INDURO DE FONTAINE (FR)
6y d a
60.50
M GHIANI
CLIFTON,BANKS,BONA,H
L ALLAN
11
53
79-6321-
127
0
4
HUSCARI (IRE)
4y k k
60.50
N CURRİE
MRS H ALLANSON AND P
J OSBORNE
6
53
475663
12
0
5
ALL ABOUT ALICE (IRE)
4y d k
60.00
MORGAN COLE
MRS RACHEL RENNİE
DYLAN CUNHA
7
52
229561
29
0
6
KITTEN'S DREAM
6y d a
59.00
ELİSHA WHİTTİNGTON
MR MCSHARRY SOUTHW
S DİXON
10
50
656864
29
0
7
LINCOLN ROCKSTAR (IRE)
3y d d
57.50
B ROBİNSON
G P S HEART OF RACİN
D O'MEARA
12
54
342633
9
0
8
KOVU
3y d e
57.50
C HARDİE
MS N RACE AND MR G L
P NİVEN
4
55
360906
16
0
9
PAPA RICCO
3y d e
57.50
D KEENAN
MR S P C WOODS
S P C WOODS
2
55
454635
12
0
10
BUGANVILLEA (IRE)
3y d d
57.00
T WHELAN
HOT TO TROT RACİNG 1
H CANDY
5
53
948
15
0
11
WHO LOVES YOU BABY
3y d d
57.00
C FALLON
GEE GEE'S WİNE BAR
J RYAN
1
53
625624
26
0
12
CAPE POINT
3y d d
57.00
T EAVES
MR A C COOK
I FURTADO
9
53
698
41
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
QUIET AFFAIR
2y a d
62.50
D PROBERT
ONTOAWINNER 8 PART
MISS A MURPHY
8
67
306
78
0
2
REFLEXION FAITE (FR)
2y d d
62.50
D ALLAN
NİCK BROWN RACİNG
K P DE FOY
3
67
89235
30
0
3
ZOLA POWER
2y a e
61.50
G ROOKE
THAMES BOYS AND CHRİ
R HUGHES
1
65
906822
15
0
4
RAFT UP (IRE)
2y d e
61.00
KAİYA FRASER
MİD ATLANTİC RACİNG
HARRY EUSTACE
4
64
970082
38
0
5
ELLIOTT (IRE)
2y d e
58.00
P MULRENNAN
MR ROBİN OLİVER
R MENZİES
13
56
656
21
0
6
ZAPHEA (IRE)
2y a d
57.50
J PEATE
NİCK BRADLEY RACİNG
R FELL & S MURRAY
6
60
237812
5
0
7
REGAL SOLITAIRE
2y d d
55.00
R SCOTT
JON BEARD, R KENT
PHİLLİP MAKİN
5
51
08670
42
0
8
AMROON
2y a e
55.00
M GHIANI
MR ISA BIN HAIDER
M BOTTI
2
51
490
24
0
9
GLAMOROUS JOY
2y d d
54.50
GİNA MANGAN
ROBERT NİNA BAİLEY
C MASON
9
50
000
27
0
10
HARSWELL STAR
2y d d
54.00
A BRESLİN
HARSWELL THOROUGHBRE
R FELL & S MURRAY
11
49
059956
8
0
11
BELVOIR KITTEN
2y d e
53.50
C HARDİE
MR ADRİAN WALTON
D C GRİFFİTHS
7
48
07068
26
0
12
LOTTING'S LASS (IRE)
2y d d
52.50
JOSEPHİNE GORDON
IN FOR A PENNY PARTN
J J QUİNN
10
46
86665
12
0
13
BELLA CAMINA (IRE)
2y d d
52.50
JİMMY QUİNN
HAMBLETON RACİNG LTD
K RYAN
12
45
09993
21
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FRITES
4y d a
62.50
GİNA MANGAN
HUNGERFORD PARK STUD
GEORGİNA NİCHOLLS
4
0
76
10
0
2
BARREL AGED
3y d e
60.50
D PROBERT
A J SUİTED PARTNERSH
M BOTTİ
3
0
2
127
0
3
KNIGHTS AFFAIR
3y d e
60.50
D NOLAN
F M BLOODSTOCK LİMİT
D O'MEARA
6
65
2557
11
0
4
A POET'S SECRET
3y d e
59.50
M GHİANİ
MR R MOORE
M MURPHY & M KEADY
1
65
556
15
0
5
LUCKY PROTECTOR (IRE)
3y a e
59.50
T EAVES
MR W P FLYNN
I FURTADO
10
64
6723
39
0
6
MASS CONSUMPTION (IRE)
3y k e
59.50
B ROBİNSON
MR P BOYLE MR BRİA
B ELLİSON
7
68
66-2534
30
0
7
SIR TERENCE HADLEY
3y d e
59.50
G DOWNİNG
MRS M FAİRBAİRN P
E J-HOUGHTON
9
0
7
13
0
8
NATIONAL HEALTH (FR)
3y d e
58.50
D KEENAN
OLLY MURPHY RACİNG C
O MURPHY
11
0
0
60
0
9
TENNESSEE BLAZE
3y a e
58.50
B GARRİTTY
MR KEİTH MARK HİCKLİ
M & D EASTERBY
2
0
68
126
0
10
MARIE LAVEAU
3y d d
58.00
T WHELAN
MİSS K RAUSİNG
M TREGONİNG
5
73
422-73
24
0
11
SONNET STAR
3y k d
57.50
C HUTCHİNSON
NEWTON BARN RACİNG
W KİTTOW
8
65
2322
24
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MERCURIUS POWER (IRE)
5y d a
62.50
L EDMUNDS
MR TONY HESSION
JESSICA MACEY
8
62
600385
20
0
2
SARKHA (IRE)
4y d a
62.50
R SCOTT
MAXİMUN RACİNG PET
PHİLLİP MAKİN
4
62
716505
52
0
3
HASHTAGMETOO (USA)
6y d k
62.50
N CURRİE
THE OTHER CLUB
J OSBORNE
10
61
456323
5
0
4
BAY OF NAPLES (IRE)
7y d a
62.00
T EAVES
MRS SALLIE LLOYD
M HERRINGTON
2
60
025213
8
0
5
CHECK MY PULSE (IRE)
7y d a
62.00
G LEE
MİSS MARİA D MYCO
R MENZİES
6
60
6778-0-6
22
0
6
OWENS LAD
5y d a
61.50
LAURA PEARSON
EXORS OF THE LATE MR
D LOUGHNANE
12
59
904212
27
0
7
SHOWLAN SPIRIT
4y a k
61.50
P MULRENNAN
SİR JOHN RİTBLAT S
G BAKER
13
59
7-67-63
15
0
8
AUTONOMY
7y d a
61.00
A BRESLİN
MR P KİRBY
P KİRBY
1
58
111466-
127
0
9
THE PUG (IRE)
3y d e
60.00
P J MCDONALD
DEAUVİLLE DAZE PARTN
S KİRK
5
62
162721
22
0
10
SAVVY BRILLIANCE
3y d e
60.00
C FALLON
MR JULİAN HUİ
S P C WOODS
11
62
45-868
19
0
11
TIMEWAVE (FR)
3y k e
58.50
O STAMMERS
KİNGSLEY PARK 31
C JOHNSTON
3
59
855343
9
0
12
JENNY REN
8y d k
58.50
GİNA MANGAN
MR J GOULD
SARAH HOLLİNSHEAD
7
53
261445
27
0
13
ROMAN ART (IRE)
3y d e
57.50
D PROBERT
THURLOE THOROUGHBRED
H MORRİSON
9
57
650983
39
0
14
LILLA CROSS
3y d d
52.50
K O'NEİLL
TEAM KRAKA
C DUNNETT
14
46
5-09608
14
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SMART DEAL
4y d a
61.00
K O'NEİLL
THE GARY ALLSOPP PAR
ALİCE HAYNES
4
0
4-4474
35
0
2
FAVORITE BOY
3y d e
59.00
F LARSON
MR TERRY PRYKE
M APPLEBY
9
0
03
8
0
3
FIRST CUT
3y d e
59.00
M GHİANİ
MR P WİNKWORTH
W KNİGHT
8
0
55
19
0
4
INSPIRITUS (IRE)
3y d e
59.00
C NOBLE
VARİAN RACİNG Vİİ
R VARİAN
5
0
0
0
5
KODI HAWK
3y d e
59.00
C HARDİE
MR DEREK SHAW
D SHAW
10
0
69
10
0
6
NOTABILITY (IRE)
3y d e
59.00
T WHELAN
JOHN MARRİOTT
J CANDLİSH
2
0
3
127
0
7
RAQEEBB (FR)
3y k e
59.00
P J MCDONALD
SHEİKH AHMED AL MAKT
S & E CRİSFORD
3
0
4
28
0
8
RUNNING STAR
3y a e
59.00
D PROBERT
MR D P HOWDEN
H PALMER
11
0
0
0
9
SNIPER'S EYE (FR)
3y d e
59.00
J P SPENCER
NEVER SAY DİE PARTNE
D M SİMCOCK
7
82
4425
47
0
10
ROMAN PRINCESS
4y d k
58.50
J FİSHER
MR J T STİMPSON
J STİMPSON
6
0
83
22
0
11
CARAT GOLD (FR)
3y d d
55.00
JONATHAN FISHER
MR PADDY BARRETT
D SHAW
1
0
0
6
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TICKETS
4y d a
64.50
D PROBERT
MR J C FRETWELL
I FURTADO
6
64
48-7765
10
0
2
MYKONOS ST JOHN
6y d a
64.50
ELİSHA WHİTTİNGTON
R MATHESON PARTNER
S DİXON
2
65
60-9886
11
0
3
PROFIT GIVEN (IRE)
4y a k
63.50
O LEWİS
MR ABDULLA AL MANSOO
I MOHAMMED
7
65
402853
35
0
4
ENOLA GREY (IRE)
3y k d
62.00
T WHELAN
MRS MARY-ANNE PARKER
J PORTMAN
1
65
469452
22
0
5
PERFECT GENTLEMAN (IRE)
3y d e
62.00
D KEENAN
EVE LODGE RACİNG
G SCOTT
9
65
192436
43
0
6
WAR DEFENDER
6y d a
61.50
D ALLAN
RYEDALE PARTNERS NO
T EASTERBY
12
60
754321
12
0
7
MENG TIAN
4y d a
61.00
T EAVES
MR S P C WOODS
S P C WOODS
4
59
454469
22
0
8
QUEEN OF SPARTA (USA)
3y d d
60.50
C FALLON
QATAR RACİNG LİMİTED
G BOUGHEY
8
62
5490
20
0
9
FLYING PANTHER
3y a e
60.00
P J MCDONALD
STUART LAKE MATTHE
T WARD
3
61
071621
19
0
10
SPREZZATURA (IRE)
3y d e
59.50
F LARSON
MR MİCHAEL APPLEBY
M APPLEBY
11
60
447236
14
0
11
BUNGLEY (IRE)
4y d k
59.00
C HARDİE
MR CRAİG WİLSON PA
T EASTERBY
10
55
07-9706
30
0
12
GYPSY WHISPER
6y d k
57.50
K O'NEİLL
MR PAUL WRİGHT-BEVAN
S DİXON
5
51
755374
12
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARDBRACCAN (IRE)
4y d k
64.50
F LARSON
NICHOLAS HOARE
M APPLEBY
8
67
397943
15
0
2
LIGHT UP OUR STARS (IRE)
7y d a
63.50
K O'NEİLL
PAUL J DİXON MR J WY
S DİXON
7
65
763455
22
0
3
ONE FOR THE FROG (IRE)
4y d a
62.50
D KEENAN
IGNITED
S P C WOODS
6
62
758690
26
0
4
MASTERPAINTER (IRE)
3y d e
62.00
P MULRENNAN
MR FRANK LOWE
M DODS
3
65
713-486
125
0
5
MR TRICK (IRE)
5y d a
61.50
D PROBERT
IAN WİLLİAMS RACİNG
I WİLLİAMS
12
60
612403
2
0
6
AL TARFA
3y d e
61.00
M GHİANİ
PROMENADE BLOODSTOCK
W KNİGHT
2
63
467822
22
0
7
ABRAVAGGIO (IRE)
3y d e
61.00
J F EGAN
PAUL KWOK MS ANGEL
P CHAPPLE-HYAM
11
63
611383
12
0
8
ZAFAAN (IRE)
3y d e
60.00
W CARVER
THE DENİS THE MENACE
K P DE FOY
4
61
601464
44
0
9
RAINBOW MIRAGE
6y a k
59.50
LAURA PEARSON
MİSS SALLY M HOWES
S LYCETT
9
56
7-56450
42
0
10
KANGAROO (IRE)
3y d e
59.00
JOSEPHİNE GORDON
MİCHELLE HANCOX RO
P MCENTEE
10
59
355790
12
0
11
GOOSE ROCK (IRE)
3y d e
58.50
C FALLON
MR JON A THOMPSON
J RYAN
1
58
526172
7
0
12
REVOQUABLE
4y d a
57.00
D ALLAN
RYEDALE PARTNERS NO
T EASTERBY
5
50
414770
16
0
Vaal Güney Afrika detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAMBO LINE (SAF)
4y d k
60.00
C MABAYA
P J MOOR
BRIDGET STIDOLPH
7
43
005
28
0
2
ANNEWITHAN E (SAF)
3y d d
57.00
S MOSIA
W E CYRIL
WEICHONG MARWING
2
76
708233
12
0
3
FAIRY CIRCLE (SAF)
3y a d
57.00
S B MTHEMBU
HOWARD PILLAY
STEPHEN MOFFATT
4
74
263665
14
0
4
PLAY WITH FIRE (SAF)
3y d d
57.00
R HENDRIKS
F BRONKHORST
FANIE BRONKHORST
1
74
926863
14
0
5
INTO LINE (SAF)
3y d d
57.00
S MKHUMBUZI
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
5
0
9
14
0
6
MONTE CINTO (SAF)
3y d d
57.00
T MATSOELE
TRI-DEAL SIXTEEN CC
FABIAN HABIB
3
0
07
21
0
7
SILVER JUBILEE (SAF)
3y d d
55.50
V LERENA
Y EBRAHIM
BAREND BOTES
6
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NATIONAL STAR (SAF)
4y d k
58.50
S SOSIBO
SEAN TARRY RACING
SEAN TARRY
6
82
353249
8
0
2
MISS SOHO (SAF)
4y d k
56.00
T MAYHEW
A ROSENTHAL
CRAIG MAYHEW
2
73
4418-91
37
0
3
JUST BE LEKKER (SAF)
3y d d
58.00
J P V'D MERWE
RALPHS RACING
CANDICE DAWSON
4
93
116
60
0
4
RAINING RUBIES (SAF)
4y d k
56.50
WES MARWING
W VAN DER WESTHUIZEN
HEINRICH VAN DER WESTHUIZEN
3
66
067139
37
0
5
MOVING IN (SAF)
3y d d
55.00
G LERENA
J F L M F WERNARS
J A JANSE VAN VUUREN
5
95
4154
89
0
6
GLOBAL THUNDER (SAF)
3y d d
54.50
M YENI
L ACKERMAN
CORRIE LENSLEY
1
92
728235
26
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SOUTHERN STYLE (SAF)
4y d k
56.00
T MAYHEW
ANDRE' MEY
CRAIG MAYHEW
7
70
248343
21
0
2
CHILLI MARMALADE (SAF)
4y d k
60.00
C MAUJEAN
J MOFFATT
STEPHEN MOFFATT
4
60
763568
14
0
3
SOMEDAY MAYBE (SAF)
4y d k
60.00
D SCHWARZ
S J MYBURGH
KOBUS ROUX
12
56
674750
37
0
4
SHINE IN MEMPHIS (SAF)
3y d d
56.50
S SOSIBO
S VILJOEN
ERICO VERDONESE
10
75
392
30
0
5
BILINGUAL (SAF)
3y a d
58.00
A MGUDLWA
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
8
0
0
0
6
DAMBUSTERS (SAF)
3y d d
58.00
C HABIB
F BRONKHORST
FANIE BRONKHORST
5
0
0
0
7
HUMBLE ARIANO (SAF)
3y d d
58.00
P MXOLI
LESLIE LOGAN
CORRIE LENSLEY
11
0
09
35
0
8
PLENILUNIO (SAF)
3y d d
58.00
G LERENA
J F L M F WERNARS
FABIAN HABIB
3
0
0
0
9
PRINCESS LOLA (SAF)
3y d d
58.00
M YENI
T J BARNARD
ROY MAGNER
6
0
7
102
0
10
SPIRIT IN THE WIND (SAF)
3y a d
58.00
R DANIELSON
M M VAN WYK
CHRIS JONKER
2
0
9
28
0
11
TEO TORRIATTE (SAF)
3y a d
58.00
P STRYDOM
M M VAN WYK
STEPHEN MOFFATT
1
0
93
65
0
12
VENETIAN MOONLIGHT (SAF)
3y k d
58.00
C ZACKEY
THE PLAYGATE SA
TONY PETER
9
0
5
30
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HEART OF THIEVES (SAF)
4y d g
60.00
P MXOLI
P BOONZAAIER
STEPHEN MOFFATT
4
75
057
21
0
2
TO THE KING (SAF)
4y d g
60.00
D SCHWARZ
P J LOUWRENS
KOBUS ROUX
8
72
067-063
14
0
3
CROWN PRINCE (SAF)
4y d g
60.00
M K KATJEDI
A M BOTHMA
FABIAN HABIB
2
55
466796
28
0
4
HALBERDIER (SAF)
3y d e
58.00
M YENI
BARRY MARAIS
BILLY RUITERS
12
84
973252
12
0
5
POCKET WATCH (SAF)
3y d e
58.00
G LERENA
R J KNIGHT
STUART PETTIGREW
10
82
472
28
0
6
KEIRAS RANGER (SAF)
3y d g
58.00
WES MARWING
S A GUEST
WEICHONG MARWING
11
53
670
127
0
7
ACT OF POWER (SAF)
3y d e
58.00
K MATSUNYANE
G MACGREGOR
BRETT CRAWFORD
6
0
0
0
8
AND ACTION (SAF)
3y d g
58.00
P STRYDOM
KESTORM INVESTMENTS
SEAN TARRY
1
0
39
114
0
9
DECEPTION PASS (SAF)
3y d e
58.00
D DE GOUVEIA
ESTATE LATE K SOAL
M G AZZIE/A A AZZIE
5
0
0
0
10
GUARDIA REGINE (SAF)
3y d e
58.00
C MAUJEAN
JOSHUA PETER
ROBYN KLAASEN
15
0
76
14
0
11
MAJESTIC PALACE (SAF)
3y k e
58.00
J P V'D MERWE
C J AUGUSTIN
M G AZZIE/A A AZZIE
7
0
0
0
12
SECRET CHORD (SAF)
3y a e
58.00
A MGUDLWA
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
13
0
5
14
0
13
THERES A LIGHT (SAF)
3y d e
58.00
J R SYSTER
J E FINLAYSON
ROY MAGNER
14
0
2
14
0
14
TRISKELION (SAF)
3y d e
58.00
C HABIB
DREAMSTAR RACING
CLINTON BINDA
9
0
9
70
0
15
TROPICAL STORM (SAF)
3y d e
58.00
C ZACKEY
K A WATERSTON
LUCKY HOUDALAKIS
3
0
0
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
THE DONELLY (SAF)
5y d g
60.00
WES MARWING
M DONELLY
WEICHONG MARWING
6
63
996-024
58
0
2
HAROLD THE DUKE (SAF)
5y d g
60.00
P MXOLI
J MOTAUNG
DIANNE STENGER
8
58
44-2557
127
0
3
PEDASOS (SAF)
4y d g
56.00
T MAYHEW
R SEWNARAIN
CORRIE LENSLEY
2
54
978-77
14
0
4
EIGER SANCTION (SAF)
3y d e
57.00
A MGUDLWA
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
7
82
735
14
0
5
O'RYON (SAF)
3y d g
57.00
N KLINK
J A J MOLLER
BILLY RUITERS
10
57
799
12
0
6
EMBLEM OF WAR (SAF)
3y d e
57.00
M YENI
C J AUGUSTIN
M G AZZIE/A A AZZIE
5
0
0
0
7
ERIMITAGE (SAF)
3y d e
57.00
D DE GOUVEIA
G J GEYER
M G AZZIE/A A AZZIE
3
0
7
30
0
8
LIVEBYTHESWORD (SAF)
3y d e
57.00
G LERENA
C J AUGUSTIN
M G AZZIE/A A AZZIE
4
0
5
93
0
9
MARIACHI MADNESS (SAF)
3y d g
55.50
S SOSIBO
DREAMSTAR RACING
CLINTON BINDA
1
0
00
49
0
10
VIVA BRAZIL (SAF)
3y d e
57.00
C ZACKEY
D SHAWE
LUCKY HOUDALAKIS
9
0
6
21
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SECOND BREATH (SAF)
4y d k
58.00
T MAYHEW
NU-ATLAS RACING
ROBYN KLAASEN
7
88
920212
26
0
2
BERENGARIA (SAF)
4y d k
58.50
M YENI
P Z OBERHOLZER
BAREND BOTES
6
81
105944
37
0
3
OCTOBER FAIR (SAF)
4y d k
58.50
K MATSUNYANE
LAMMERSKRAAL STUD
SEAN TARRY
3
81
4-19613
98
0
4
STORM PLAYER (SAF)
3y d d
57.00
C ZACKEY
KESTORM INVESTMENTS
TONY PETER
5
91
21
28
0
5
GOLDEN ASPEN (SAF)
5y d k
56.00
M V'RENSBURG
C F STRYDOM
CORNE SPIES
1
76
367564
30
0
6
DIVINE MOONLIGHT (SAF)
3y d d
54.00
C HABIB
DR S J COETZEE
WEICHONG MARWING
10
85
215025
39
0
7
LAW OF SUCCESS (SAF)
4y d k
54.00
P MXOLI
P F MATCHETT
PAUL MATCHETT
8
72
421413
19
0
8
SAMOA (SAF)
9y d k
52.50
S SOSIBO
S M NEL
BRIDGET STIDOLPH
9
72
136974
21
0
9
WILKIES (SAF)
4y a k
53.00
A MGUDLWA
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
4
70
022321
40
0
10
GODSPEED (SAF)
3y d d
52.00
M K KATJEDI
F BRONKHORST
FANIE BRONKHORST
2
81
349135
29
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HOME OF THE BRAVE (SAF)
4y d a
60.00
M YENI
W H ACKERMAN
TYRONE ZACKEY
2
89
496123
12
0
2
ARCHIMIDES (SAF)
4y k g
60.00
D SCHWARZ
E BLOME
PHILLIP LABUSCHAGNE
3
78
219313
21
0
3
BOB'S YOUR UNCLE (SAF)
4y d g
59.50
C ZACKEY
E MILIOTIS
LUCKY HOUDALAKIS
7
85
123637
26
0
4
NOW I GOT YOU (SAF)
4y d g
56.50
G LERENA
C F STRYDOM
CORRIE LENSLEY
6
95
527627
21
0
5
GREENLIGHT MAGIC (SAF)
4y d g
55.00
J P V'D MERWE
W J COATES
BAREND BOTES
8
79
526678
21
0
6
FUSHIMI INARI (SAF)
3y k g
54.00
C HABIB
V C VEERAMOOTOO
STUART PETTIGREW
5
87
5221
28
0
7
HAWKBILL (SAF)
3y d g
53.50
K MATSUNYANE
W J ENGELBRECHT
LUCKY HOUDALAKIS
1
103
322168
12
0
8
CAPSAICIN (SAF)
3y d e
53.00
P MXOLI
HOLLYWOOD SYNDICATE
M G AZZIE/A A AZZIE
4
88
170
12
0
Belmont At The Big A (Aqueduct) ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:36 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MISS DOMINA (USA)
5y a k
56.00
JOSE LEZCANO
R. A. HILL STABLE AN
GEORGE WEAVER
1
78
637717
40
0
2
SUE ELLEN MISHKIN (USA)
4y a k
56.00
JAVIER CASTELLANO
EKB STABLES LLC
PETER R. WALDER
2
71
171561
39
0
3
BOWL OF CHERRIES (USA)
5y a k
56.00
ISAAC CASTILLO
DAVID JACOBSON
DAVID JACOBSON
3
88
621123
48
0
4
TIMED OUT (USA)
5y d k
56.00
ROMERO RAMSAY MARAGH
PLAYINGTHEFIELD RACI
ORLANDO NODA
4
78
621122
35
0
5
AWESOME INDRA (USA)
6y d k
55.00
MANUEL FRANCO
ROBERT A. DERR
ROB ATRAS
5
75
22-2433
62
0
6
ICY REPLY (USA)
4y d k
52.50
LUIS R. RIVERA, JR.
DIANA CITARELLA
JAMES W. FERRARO
6
64
252258
28
0
7
BEAUTIFUL KAREN (USA)
6y a k
53.50
ELISEO RUIZ
RODRIGUEZ, RUDY R.,
RUDY R. RODRIGUEZ
7
56
752673
39
0
8
DIVA BANKER (USA)
7y a k
55.00
KATIE DAVIS
VALENTI RACING STABL
JAMES BENTLEY BEGG
8
72
522562
39
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:09
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SACRED RHYME (USA)
3y d e
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
BRANT, PETER M., MAG
CHAD C. BROWN
1
85
363
35
0
2
WHENLOVETAKESOVER (USA)
3y d e
54.50
TREVOR MCCARTHY
ANDREW LAKEMAN
ANDREW LAKEMAN
2
73
455276
83
0
3
SCAT TU TAP (USA)
3y a e
54.50
JAVIER CASTELLANO
ZIOMBER, MICHAEL, WL
JORGE R. ABREU
3
77
52-3450
127
0
4
MALIBU SPRINGS (USA)
3y d e
54.50
KENDRICK CARMOUCHE
MARIANNE STRIBLING
J. KENT SWEEZEY
4
81
54
25
0
5
JAMESTOWN (USA)
3y d e
54.50
DYLAN DAVIS
ERDENHEIM FARM THORO
BARCLAY TAGG
5
76
7-50764
35
0
6
CONVERSING (USA)
3y d e
54.50
JOEL ROSARIO
SARAH SHARP FARISH
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
6
82
22
127
0
7
RIGHT TO WIN (IRE)
3y k e
54.50
FLAVIEN PRAT
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
7
83
433
89
0
8
REBEL RED (GB)
3y a e
54.50
JOSE L. ORTIZ
GUNTHER, JOHN D. AND
JORGE R. ABREU
8
0
20
127
0
9
QUALITY CHIC (USA)
3y k e
54.50
ISAAC CASTILLO
LAWRENCE P. ROMAN
DAVID JACOBSON
9
84
224452
14
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:38
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ABADIN (CAN)
3y a e
53.50
JOSE L. ORTIZ
THREE DIAMONDS FARM
TODD A. PLETCHER
1
82
2314
40
0
2
FROMANOTHAMUTHA (USA)
4y a a
55.50
FLAVIEN PRAT
BLUE LION THOROUGHBR
RAYMOND HANDAL
2
78
823215
39
0
3
REGISTER (USA)
3y d e
54.50
KATIE DAVIS
ROBERT SPIEGEL
DAVID G. DONK
3
76
2217
127
0
4
SET SAIL (USA)
4y d a
56.00
JUNIOR ALVARADO
LNJ FOXWOODS
WILLIAM I. MOTT
4
83
3162-33
39
0
5
SUNDAESWITHSANDY (USA)
4y k a
56.00
KENDRICK CARMOUCHE
WINFIELD RACING LLC
MICHELLE NEVIN
5
88
456214
39
0
6
CERTIFIED LOVERBOY (USA)
3y d e
54.50
DYLAN DAVIS
WEST PACES RACING LL
RAYMOND HANDAL
6
77
533-731
60
0
7
LUNI SIMA (USA)
4y d a
56.00
JAVIER CASTELLANO
WALDER, PETER R. AND
PETER R. WALDER
7
83
441348
110
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:10 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
INHERENT PROMISE (USA)
2y d e
54.00
JOSE LEZCANO
JOHN C. OXLEY
WILLIAM I. MOTT
1
50
7
34
0
2
LIVE TO RIDE (GB)
2y d e
54.00
DYLAN DAVIS
EVAN TROMMER
KENNETH G. MCPEEK
2
0
0
0
3
ROCKET NIGHT (USA)
2y d e
54.00
JUNIOR ALVARADO
FRANK FLETCHER RACIN
WILLIAM I. MOTT
3
55
4
40
0
4
QUOKKA (USA)
2y d e
54.00
KENDRICK CARMOUCHE
DON ALBERTO STABLE
THOMAS ALBERTRANI
4
0
0
0
5
FALFURRIAS (USA)
2y a e
54.00
IRAD ORTIZ, JR.
BASS RACING, LLC
TODD A. PLETCHER
5
52
46
54
0
6
SKYLER'S ARTEMIS (USA)
2y k e
54.00
TREVOR MCCARTHY
SJB STABLE
JOHN P. TERRANOVA, II
6
4
8
40
0
7
MARCEAU (USA)
2y a e
54.00
JAVIER CASTELLANO
CARRINGTON HOLDINGS
BARCLAY TAGG
7
0
0
0
8
SPIRIT PRINCE (USA)
2y k e
54.00
FLAVIEN PRAT
OAKWOOD STABLES
CHRISTOPHE CLEMENT
8
76
23
28
0
9
MAYOR JACK (USA)
2y d e
54.00
SHAUN BRIDGMOHAN
JAMES R. KELLY
MELANIE GIDDINGS
9
42
66
70
0
10
MALARCHUK (USA)
2y d e
54.00
MANUEL FRANCO
SCHERMERHORN, RICHAR
CHAD C. BROWN
10
0
0
0
11
MOONLIGHT (USA)
2y k e
54.00
IRAD ORTIZ, JR.
TOWN AND COUNTRY RAC
TODD A. PLETCHER
11
81
2
61
0
12
ALL ABOUT TONITE (USA)
2y k e
54.00
KENDRICK CARMOUCHE
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL J. MAKER
12
67
55
28
0
13
ZVEREV (USA)
2y d e
54.00
JOHN R. VELAZQUEZ
BELLADONNA RACING, L
CHERIE DEVAUX
13
61
5
26
0
14
BUFFOON (FR)
2y d e
54.00
DYLAN DAVIS
PURA VIDA INVESTMENT
MICHAEL J. MAKER
14
61
6
26
0
15
TOM COLLINS (USA)
2y k e
54.00
JOEL ROSARIO
JANNEY, III, STUART
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
15
50
63
26
0
16
STOLEN MAGIC (USA)
2y d e
54.00
JOSE LEZCANO
KEM STABLES
LINDA RICE
16
65
2
26
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:42
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ACOUSTIC AVE (USA)
3y a e
54.50
MANUEL FRANCO
REEVES THOROUGHBRED
CHRISTOPHE CLEMENT
1
80
111-242
33
0
2
LOYAL LOUIE (USA)
5y a a
55.00
KENDRICK CARMOUCHE
RUSSELL, KEN, SWEEZE
J. KENT SWEEZEY
2
89
343152
68
0
3
FAMOUS GENT (USA)
5y k g
56.00
IRAD ORTIZ, JR.
PATERPOP RACING
FERNANDO ABREU
3
93
127435
63
0
4
SON OF A BIRCH (USA)
3y a e
54.50
JOHN R. VELAZQUEZ
SANTA REY STABLE AND
THOMAS MORLEY
4
75
57-165
46
0
5
HIGHLY FLAMMABLE (USA)
4y a a
56.00
DYLAN DAVIS
D. J. STABLE LLC
MARK E. CASSE
6
90
1-16314
33
0
6
PINE VALLEY (USA)
4y d a
52.50
ELIJAH GREENIDGE
EDUARDO E. JONES
EDUARDO E. JONES
8
61
335685
17
0
7
VOCALIZE (USA)
4y d a
55.00
TREVOR MCCARTHY
DARRYL E. ABRAMOWITZ
HORACIO DEPAZ
9
83
247-132
40
0
8
MONET NEVER (IRE)
3y a e
54.50
FLAVIEN PRAT
LINDY FARMS AND ICE
PHILIP ANTONACCI
10
70
52710
33
0
9
OCTOPUS (USA)
6y d a
55.00
ISAAC CASTILLO
DAVID JACOBSON
DAVID JACOBSON
11
91
7-38413
87
0
10
TWELTH MAN (USA)
6y d a
56.00
JAVIER CASTELLANO
JAY EM ESS STABLE
MICHELLE NEVIN
12
50
245375
54
0
11
DIGITIZE (USA)
4y d a
56.00
FLAVIEN PRAT
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
13
87
23-1
39
0
12
NOTAH (USA)
3y a e
54.50
JOSE ANTONIO GOMEZ
REEVES THOROUGHBRED
JOHN P. TERRANOVA, II
5
78
146336
33
0
13
LISTENTOTHEMUSIC (USA)
3y d e
54.50
JOEL ROSARIO
REEVES THOROUGHBRED
DANNY GARGAN
7
75
52-1
127
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:14
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DAME CATHERINE (USA)
2y a d
54.00
JAVIER CASTELLANO
MCRICH STABLES
BRUCE N. LEVINE
1
0
0
0
2
TAVIN (USA)
2y a d
54.00
TREVOR MCCARTHY
VINEYARD RACING
BRITTANY T. RUSSELL
2
0
0
0
3
GRANADILLA (USA)
2y a d
54.00
IRAD ORTIZ, JR.
KINGSPORT FARM
RICHARD E. DUTROW, JR.
3
0
0
0
4
FAST AND FRISKY (USA)
2y d d
54.00
FLAVIEN PRAT
NY FINAL FURLONG RAC
JORGE R. ABREU
4
69
2
32
0
5
ENFUEGA (USA)
2y d d
54.00
MANUEL FRANCO
LEGION RACING, GAINE
JEREMIAH C. ENGLEHART
5
0
0
0
6
HOLDER CLOSE (USA)
2y d d
51.50
LUIS R. RIVERA, JR.
DANIEL ROSSITER
JAMES W. FERRARO
6
46
4
35
0
7
LANDED (USA)
2y d d
54.00
JOHN R. VELAZQUEZ
LAEL STABLES
WESLEY A. WARD
7
0
0
0
8
EKWANOK (USA)
2y d d
54.00
KENDRICK CARMOUCHE
WINDYLEA FARM, LLC
ROB ATRAS
8
65
53
27
0
9
TSUKIMI (USA)
2y a d
54.00
JOSE ANTONIO GOMEZ
BLUE BISON STABLE AN
RICHARD E. DUTROW, JR.
9
0
0
0
10
BOOK OF WISDOM (USA)
2y a d
54.00
JUNIOR ALVARADO
PARKLAND THOROUGHBRE
WILLIAM I. MOTT
10
77
22
49
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:49
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NEVER EARLY (USA)
4y a a
53.50
ELISEO RUIZ
PHOTOS FINISH LLC
JEFFREY S. ENGLEHART
1
80
432-153
80
0
2
WINNING DRIVE (USA)
7y d a
55.00
MANUEL FRANCO
KRAKOW RACING, LLC,
MERTKAN KANTARMACI
2
76
256255
29
0
3
ENSIGN PARKER (USA)
5y d g
56.00
DYLAN DAVIS
RICH SPIESMAN
RAYMOND HANDAL
3
76
763218
40
0
4
DEE BO (USA)
5y d a
52.50
LUIS R. RIVERA, JR.
LOUIS ZITO
BRUCE N. LEVINE
4
78
41-7675
33
0
5
STRIKING SPEED (USA)
6y a g
56.00
TREVOR MCCARTHY
PLAYINGTHEFIELD RACI
CHARLTON BAKER
5
73
315367
55
0
6
JOKER BOY (USA)
4y d a
56.00
ISAAC CASTILLO
DAVID JACOBSON
DAVID JACOBSON
6
85
353456
7
0
7
MISTER J T (USA)
5y a g
56.00
IRAD ORTIZ, JR.
ROGER B. STERLING
WAYNE POTTS
7
74
221311
15
0
8
COUSIN ANDREW (USA)
6y d a
53.50
DAYLOR BERRIOS-LOPEZ
TEN STRIKE RACING
JUAN CARLOS GUERRERO
8
73
355811
73
0
9
GANDY DANCING (USA)
6y a a
56.00
AMIN CASTILLO
NOVAK STABLE, INC.
OSCAR S. BARRERA, III
9
67
417367
76
0
10
BOURBON'S HOPE (USA)
4y a a
56.00
JOSE L. ORTIZ
BOWMAN, DANIEL, BOWM
LINDA RICE
10
72
346113
55
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:21
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BATTLE SCARS (USA)
5y a a
56.00
TREVOR MCCARTHY
TEAM BLOCK AND RICH
ROB ATRAS
1
84
331937
42
0
2
DISARMED (USA)
3y d e
55.50
JOEL ROSARIO
IMPERIO, MICHAEL, RO
RUDY R. RODRIGUEZ
2
84
312117
27
0
3
NOBLE EMOTION (USA)
6y d a
55.50
KENDRICK CARMOUCHE
RYAN, MICHAEL J. AND
HORACIO DEPAZ
3
85
78-8570
35
0
4
MAXWELL ESQUIRE (USA)
6y d a
55.50
ISAAC CASTILLO
LA MARCA STABLE
RUDY R. RODRIGUEZ
4
90
44-3398
40
0
5
FEATHERS ROAD (USA)
5y d a
56.00
JOSE L. ORTIZ
A SHARES STABLES AND
LINDA RICE
5
85
364614
27
0
6
KING MOONRACER (USA)
5y a a
56.00
FLAVIEN PRAT
SPA CITY STABLES
GEORGE WEAVER
6
86
555135
27
0
7
ME 'N SAP (USA)
6y a a
55.50
JOSE ANTONIO GOMEZ
BRADY HORSE RACING A
DAVID G. DONK
7
81
5-87762
27
0
8
WINNERS LAUGH (USA)
6y a a
55.50
FLAVIEN PRAT
BARRY K. SCHWARTZ
HORACIO DEPAZ
8
85
8-56133
27
0
9
YARROW (USA)
5y a a
56.00
MANUEL FRANCO
MERRYLEGS FARM
CHRISTOPHE CLEMENT
9
90
343-251
77
0
10
BAR FOURTEEN (USA)
5y a a
55.50
KATIE DAVIS
EDDIE F'S RACING
RACHEL SELLS
10
82
358636
27
0
11
RUNNINGWSCISSORS (USA)
7y d g
57.00
IRAD ORTIZ, JR.
JORDAN V. WYCOFF
JOE SHARP
11
92
411424
40
0
12
PHANTOM SMOKE (USA)
5y d a
56.00
DYLAN DAVIS
ANTHONY, GEORGE, EME
MICHAEL MICELI
12
84
25-7341
12
0
13
WIN FOR GOLD (USA)
5y d a
56.00
KENDRICK CARMOUCHE
TEN STRIKE RACING, F
MICHELLE GIANGIULIO
13
92
323211
24
0
14
ZEEBEAR (USA)
4y k a
56.00
JOSE LEZCANO
WILLIAM L. SINKLER
LINDA RICE
14
89
156212
7
0
15
FOOLISH GHOST (USA)
8y d a
52.00
MADISON OLVER
DIANE BALSAMO
OSCAR S. BARRERA, III
15
79
134484
60
0
16
BRONX BOMBER (USA)
7y a a
55.50
MANUEL FRANCO
KRAKOW RACING, LLC A
MERTKAN KANTARMACI
16
79
133342
36
0
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:53
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CONGRUENTE (ARG)
3y d e
54.50
ISAAC CASTILLO
MAGDALENA RACING
KENNETH G. MCPEEK
1
0
0
0
2
ELEVATED CAUSEWAY (USA)
3y a e
54.50
KATIE DAVIS
NODA, ORLANDO AND SC
ORLANDO NODA
2
64
0433
88
0
3
SIXWILLBERICH (USA)
3y d e
54.50
SHAUN BRIDGMOHAN
MELANIE GIDDINGS
MELANIE GIDDINGS
3
67
45-3526
36
0
4
MAGIADORO (USA)
3y d e
54.50
TREVOR MCCARTHY
HORSEMEN FIVE LLC
GUSTAVO RODRIGUEZ
4
26
59-6
33
0
5
THE ELUSIVE DRWONG (USA)
3y a e
54.50
KENDRICK CARMOUCHE
DENNIS A. DRAZIN
JOHN C. KIMMEL
5
65
8
36
0
6
BOLT D'PLATA (CAN)
3y d e
54.50
JOSE L. ORTIZ
R. A. HILL STABLE AN
JOHN P. TERRANOVA, II
6
62
55
36
0
7
COMANCHE PEAK (GB)
3y a e
54.50
JOSE ANTONIO GOMEZ
JP RACING STABLE
GARY SCIACCA
7
0
0
0
8
MY FAVORITE TOPIC (USA)
3y d e
54.50
DYLAN DAVIS
WINDYLEA FARM, LLC
MARK A. HENNIG
8
65
232859
36
0
9
WAFLR (USA)
3y a e
52.00
LUIS R. RIVERA, JR.
SIEGEL SEZ STABLES A
DAVID G. DONK
9
61
058
64
0
10
VARIABLE COST (GB)
3y d e
54.50
FLAVIEN PRAT
QATAR RACING
JACK SISTERSON
10
73
233
62
0
11
TIMO (USA)
4y a a
54.00
LUIS R. RIVERA, JR.
YELLOW MOON STABLE
PATRICK L. REYNOLDS
11
75
244-359
35
0
12
ASSERTIVE ATTITUDE (USA)
3y a e
54.50
JOSE LEZCANO
WELLSPRING STABLES
PHILIP M. SERPE
12
59
2-6
42
0
13
COLLECT FROM IKE (USA)
3y a e
54.50
JAVIER CASTELLANO
JOHN S. PREGMAN, JR.
JOHN S. PREGMAN, JR.
13
76
6248
24
0
14
AMERICAN DAY (USA)
4y a a
56.00
DYLAN DAVIS
JOHN P. MC ALLEN
WAYNE POTTS
14
64
345627
19
0
15
PRINCE OF TROY (USA)
4y a a
56.00
ISAAC CASTILLO
JOSEPH BIRNBAUM
RUSSELL J. CASH
15
69
6-84623
48
0
16
STRAPPED (USA)
4y a a
56.00
JOSE LEZCANO
ROBERT BRUNO
LINDA RICE
16
72
32-2504
14
0
28 Eylül 2023 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Ankara, Newmarket, Southwell Birleşik Krallık, Vaal Güney Afrika, Belmont At The Big A (Aqueduct) ABD tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:15, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Newmarket at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:25 newmarket at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Southwell Birleşik Krallık at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:30 southwell birleşik krallık at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Vaal Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00 vaal güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Belmont At The Big A (Aqueduct) ABD at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:36, . 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 22:10 belmont at the big a (aqueduct) abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 28 eylül 2023 perşembe at yarışı bülteni, 28 eylül 2023 at yarışı programı, 28 eylül 2023 tjk yarış programı, 28 eylül 2023 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 28 eylül 2023 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, ankara at yarışı bülteni, 28 eylül 2023 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, newmarket at yarışı bülteni, 28 eylül 2023 newmarket at yarışı bülteni, günün newmarket at yarışı bülteni, bugün newmarket at yarışı bülteni, southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, 28 eylül 2023 southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, günün southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, bugün southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, vaal güney afrika at yarışı bülteni, 28 eylül 2023 vaal güney afrika at yarışı bülteni, günün vaal güney afrika at yarışı bülteni, bugün vaal güney afrika at yarışı bülteni, belmont at the big a (aqueduct) abd at yarışı bülteni, 28 eylül 2023 belmont at the big a (aqueduct) abd at yarışı bülteni, günün belmont at the big a (aqueduct) abd at yarışı bülteni, bugün belmont at the big a (aqueduct) abd at yarışı bülteni