Yarış Başlama Saati: 14:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHANCE OF MELOŞ
4y a k
WIN RIVER WIN (USA)
60.00
M.G.ARSLANAP
CAHİT DOĞAN
S.DAŞTAN
1
82
8-17112
17
19
2
UNCHAINED MELODY
5y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
H.ÇİZİK
UMUT COŞAR
Ö.FARUK TAN
6
70
3211-36
127
18
3
MOLTO BENE
5y d k
SCARFACE
56.50
F.YÜKSEL
MUSTAFA ÜLKAN DELİKAN
D.ERGİN
5
69
743674
14
14
1.31.46
4
ALWAYS PERFECT
4y a k
VICTORY GALLOP (CAN)
55.50
A.KAÇMAZ
ADİL MERT KAYA
T.TAŞAR
7
67
554645
11
9
1.31.37
5
JUNO
4y a k
RIP VAN WINKLE (IRE)
53.00
G.KOCAKAYA
TEVFİK ÇELİKOĞLU
U.BİLİK
4
62
442344
72
17
1.31.46
6
MISS PERFECT
4y a k
VICTORY GALLOP (CAN)
51.00
MÜS.ÇELİK
ADİL MERT KAYA
T.TAŞAR
2
58
221133
30
18
1.31.50
7
DE FEMME
4y a k
LION HEART (USA)
50.00
S.ERKUŞ
HÜSEYİN GÜNER
S.F.KARAGÖZ
3
46
166688
9
15
1.31.47
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
APPROVED STAR
2y d e
APPROVE (IRE)
57.00
MÜS.ÇELİK
ZERRİN SARAÇOĞLU
AYDIN ALÇİÇEK
3
0
3
28
19
2
DARK SIDE
2y d e
MENDIP (USA)
57.00
A.ÇELİK
HAYRİ ÖZGÜR YILMAZ
İ.DEMİR
7
38
224
18
18
3
HARLEM
2y k e
DEHA
57.00
M.HAMEDİ
Z.AHSEN KURUM
Z.USTAOĞLU
5
15
007
18
17
4
I WANNA LEAVE
2y d e
ENGLISH CHANNEL (USA)
57.00
A.KURŞUN
ÜMİT BARLIK
S.ÇITAK
1
0
26
11
18
5
JUNIOR BARON
2y k e
MISTER BARON
57.00
B.AVERBAK
ELMAS AKKILIÇ
ŞÜK. ÇELİK
9
27
379
18
17
6
MATICOM
2y d e
LAST EXIT
57.00
H.ÇİZİK
ÜMİT BARLIK
S.ÇITAK
2
0
45
37
18
7
MR FENER
2y d e
GENERAL QUARTERS (USA)
57.00
A.KAÇMAZ
FENER BARLIK
S.ÇITAK
8
0
6
9
19
8
VALOR
2y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
57.00
S.ERKUŞ
AHMET BAKIR
K.BALTACI
6
0
7
110
19
9
ANGEL PEARL
2y d d
FAST STARS LINE
53.00
D.KAYAAP
FUAT ALBAYRAK
E.KOCA
4
22
456876
9
13
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHAOTIC
2y d d
AZARAKS
55.00
MÜS.ÇELİK
ADİL MERT KAYA
T.TAŞAR
1
48
130262
14
18
1.12.79
2
ICE BREAKER
2y d e
NATIVE KHAN (FR)
55.00
A.ÇELİK
V.İBRAHİM ARACI
S.BİLGİÇ
4
55
1
56
20
3
ANNUS MIRABIUS (IRE)
2y a g
ZEBEDEE (GB)
54.00
G.KOCAKAYA
EMİR ALKAŞ
G.YILDIRIM
2
48
214
21
19
1.12.33
4
AGE OF LOVE
2y d d
MENDIP (USA)
53.00
A.SÖZEN
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
5
45
1
42
20
1.12.85
5
MILVUS
2y d e
THREE VALLEYS (USA)
53.00
F.YÜKSEL
MUSTAFA ÜLKAN DELİKAN
D.ERGİN
3
0
7
9
19
1.20.93
6
ONURTAY
2y a e
THREE VALLEYS (USA)
53.00
V.KAPLAN
KEMAL AYDIN ONUR
Y.DEMİRKIRAN
6
0
0
77
19
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SÜPERMEN
3y a e
KAIZBERT (RU)
57.50
O.GÖKÇEAP
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
N.DOĞAN
8
45
281423
9
17
1.33.89
2
KARACA YELİZ
3y a d
ÖZDURAN
57.50
S.ERKUŞ
ORHAN KARAMAN
ŞÜK. ÇELİK
1
43
1830
9
17
1.36.08
3
SAPADERE
3y k e
AYABAKAN
57.50
G.KOCAKAYA
MELİS KURTEL EMİN
S.DEMİR
5
43
221
14
20
4
SÜSLÜ GÜZEL
3y k d
BERKSOY
57.50
H.ÇİZİK
HASAN ALTUNBAŞ
H.ALTUNBAŞ
10
43
416577
9
16
1.34.76
5
ATLIKAĞAN
3y a e
ALTAHA
57.00
GÖKH.GÖKÇE
ŞEREF ATLI
M.AKBULUT
4
42
5551
23
20
6
ONUKTAN
3y a e
ONURKAAN
57.00
A.ÇELİK
LÜTFİ SABANCI
S.ÇİFTÇİ
2
42
341
14
20
7
BALSENA
3y k d
UÇANOĞLU
56.50
A.KURŞUN
UMUR ÖZARAR
S.SÜSLÜ
7
41
243314
9
19
1.32.55
8
NEDRET
3y a d
BERKSOY
55.50
D.KAYAAP
MÜSLÜM TEKİNALP
H.ŞİMŞEK
9
41
221000
9
17
1.37.50
9
KAZANLI
3y k e
BERKSOY
55.50
MÜS.ÇELİK
İSMAİL YÜKSEL
A.KARAKUŞ
6
39
4261
23
20
1.33.22
10
ERNAZ
3y a d
UÇANBEY
54.50
A.İNCİAP
SELAHATTİN AKOL
K.ŞENGEL
3
37
628319
29
19
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TURBONUN GÜLÜ
4y a k
TURBO
60.00
M.G.ARSLANAP
İSMAİL DEMİR
A.KURT
10
51
201178
8
18
2
UÇAN NAZ
4y a k
UÇANBEY
59.00
K.GÖKÇEAP
YASİN TEKTAŞ
G.ÖZERTÜRK
4
49
141223
11
18
2.21.75
3
ASLANSEDA
4y k k
BİLGİN
58.50
VEDAT ABİŞAP
BÜLENT ÇİZMECİ
K.BALTACI
7
48
315142
12
18
4
PETEKKAN
4y k k
BERKSOY
61.00
A.KURŞUN
ORHAN KARAMAN
ŞÜK. ÇELİK
1
47
422184
11
18
2.19.81
5
ZORMÜZEYYEN
5y k k
DEMİRKAZIK
59.50
A.İNCİAP
İ.LEVENT ZÜMREOĞLU
S.ÖZÖLKE
11
45
13-6704
10
15
6
PEXUSS
8y a k
SARUHANAĞA
63.00
H.ÇİZİK
FUAT ALBAYRAK
E.KOCA
8
46
687332
7
7
2.18.59
7
BERSUN ATEŞİ
4y k k
ATEŞTOPU
58.00
MÜS.ÇELİK
ŞÜKRÜ POLAT
Ö.GÜNELİ
2
41
732130
6
18
2.22.08
8
AKDENİZ FIRTINASI
4y k k
BOZYİĞİT
53.50
S.ERKUŞ
OSMAN ERGİN
D.ERGİN
14
32
804460
4
14
2.24.12
9
FOTOKIZI
4y d k
BATUKAN
51.00
D.KAYAAP
GÜLTEN SAVAŞÇI
E.ÇUKURKAŞ
12
29
085752
11
4
2.22.17
10
BONJOUR EL SAMAWİ
5y a k
KAIZBERT (RU)
53.00
M.A.SOLMAZ
A.ENGİN GICIR
S.ALTINDAĞ
5
26
000089
23
9
2.19.88
11
FERHAL
6y k k
HALİD
53.00
B.AVERBAK
TALAT ÖNER
Ö.GÜNELİ
13
26
590457
4
5
2.19.01
12
GONCA
5y k k
GOBAKBEY
52.00
A.KAÇMAZ
ABDURRAHMAN ÖZKAN
S.YARDIMCI
6
24
86-0663
12
5
13
KISMET KIZ
7y k k
YAŞARCIK
51.00
M.HAMEDİ
NUSRET ÖZBAĞ
S.YANIK
3
22
089785
7
7
2.23.28
14
MİRANGÜL
5y a k
ÖZHABER
50.00
M.MANAVAP
GÖKHAN EZER
H.HARMANBAŞI
9
14
000009
12
9
2.27.85
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KUZEY KAFKASYALI
4y a a
LUXOR
58.00
A.ÇELİK
ONUR DİLBAZ
İB.B.OĞULLARI
5
107
2-21252
29
18
1.34.02
2
LONG RUNNER
4y d a
GIO PONTI (USA)
58.00
G.KOCAKAYA
NİMET ARİF KURTEL
S.DEMİR
2
116
1-11111
21
20
1.35.22
3
ORDER OF THE ROSE
4y d a
KANEKO
58.00
MÜS.ÇELİK
MEHMET ALİ GÜL
Y.MİSDİK
1
95
311231
12
20
1.37.06
4
SHARPA
5y k a
KURTINIADIS (IRE)
58.00
H.ÇİZİK
SEYDİ AKYILDIRIM
A.E.KARAKURT
4
112
322213
11
20
1.33.66
5
ULAN BATOR
6y d a
LUXOR
58.00
S.KAYA
HATİCE YILDIZ
M.ÖCAL
6
112
216615
11
20
1.35.08
6
YAMANLARBEYİ
4y d a
TOROK (IRE)
58.00
A.SÖZEN
ARMAĞAN ARAZ
MUR.AKSOY
3
111
20-4213
44
20
1.34.20
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAY TEMA
2y d e
AL KAZEEM (GB)
57.00
MÜS.ÇELİK
RIFAT ÖZKAN
S.ÇİFTÇİ
7
34
7552
18
16
2
BIANCO
2y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
A.KURŞUN
TRACY KAYAHAN
S.KERESTECİ
3
0
65
37
18
3
BLACK OLIVA
2y d e
SMART ROBIN (JPN)
57.00
A.ÇELİK
AHMET BAKIR
K.BALTACI
6
28
6753
17
16
4
INFLUENCER
2y d e
DR FONG (USA)
57.00
A.SÖZEN
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
4
0
4
28
19
5
LION EMPIRE
2y a e
LION HEART (USA)
57.00
H.ÇİZİK
ÖZCAN KARA
S.YILMAZ
2
33
443
18
17
6
OPERA
2y d e
RED GIANT (USA)
57.00
A.KAÇMAZ
M.NECDET NARİN
S.DURGUÇ
5
0
72
18
18
7
ROMANSTAR
2y d e
NATIVE KHAN (FR)
57.00
F.YÜKSEL
UĞUR ŞENTÜRK
SU.ÖZKAN
8
0
57
11
18
8
SON OF BOSPHORUS
2y a e
BOSPORUS (IRE)
57.00
M.HAMEDİ
HIDIR TAŞDEMİR
R.TAŞDEMİR
9
27
884
18
17
9
MY BABY BLUE
2y d d
DAI JIN (GB)
53.00
D.KAYAAP
M.ELİSABETH KURA
M.GÜNDÜZELİ
1
20
896
18
17
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATICI BEY
3y a e
CARDINAL PIONEER
58.00
A.SÖZEN
TUĞÇE ATICI
E.MUTLU
1
59
312321
15
20
2
KINGSMAN
3y d e
POPULAR DEMAND
58.00
H.ÇİZİK
ADEM İPEK
Ö.ALAÇAM
7
102
21-1563
35
20
2.31.24
3
LORD OF GAME
3y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
G.KOCAKAYA
RECEP AVŞAR
A.OCAK
8
103
24-3122
35
19
2.30.55
4
POWERMAN
3y d e
POWERSCOURT (GB)
58.00
A.ÇELİK
H.HÜSEYİN TEMEL
C.AYDOĞAN
4
92
421119
35
19
2.32.89
5
SERBÜLENT
3y a e
ACEM
58.00
G.YILDIZ
YURDAER YOLCU
M.KARAGÜNEY
3
79
7-21171
49
20
6
SOZOPOL
3y d e
SCREAM TO SCREAM (IRE)
58.00
A.KURŞUN
FEDAİ KAHRAMAN
T.BARDAKCI
6
62
16-8268
35
15
2.32.31
7
YAŞAMA SEVİNCİ
3y a e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
MÜS.ÇELİK
ARSLAN AYBEK
E.USLU
5
56
381311
16
20
8
ZALDIR
3y d e
MARCAVELLY (USA)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
FEDAİ KAHRAMAN
V.BOYRAZ
2
59
631551
11
20
2.32.72
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FINESSE
6y a a
LUXOR
58.00
S.KAYA
SALİH KAYA
Ü.YAYLA
5
115
4-22112
21
20
2.26.64
2
HASAFET
6y d a
YOUMZAIN (IRE)
58.00
A.SÖZEN
HAKKI ÖZYURTERİ
EMİN KARATAŞ
4
110
18-1551
29
20
2.27.54
3
MISTER GÖRKEM
5y d a
POWERSCOURT (GB)
58.00
A.ÇELİK
HATİCE YILDIZ
M.ÖCAL
2
109
43-5123
21
20
2.28.13
4
SCOUTLEO
4y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
G.KOCAKAYA
AHMET GÜZELOCAK
B.VATANSEVER
1
103
41-3446
21
20
2.28.63
5
ZAFER ATEŞİ
6y d a
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
H.ÇİZİK
BEDRİ AKBULUT
Y.DEMİRKIRAN
6
106
7-12114
21
19
2.29.18
6
THE LAST ROMANCE
4y d k
TIZWAY (USA)
56.00
A.KURŞUN
MELİS KURTEL EMİN
OR. ÖZELCANAT
3
109
40-5272
12
20
2.27.73
Diyarbakır detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAŞKAYNAK
9y k a
TAMERİNOĞLU
60.00
F.YARDIMCI
HALİL ASLAN
F.ALTIN
6
82
554646
14
13
2.15.20
2
ERGİNSOY
6y k a
TAMERİNOĞLU
57.00
E.AKKILIÇAP
BAHRİ ÇİZİK
M.A.ÇİÇEK
3
22
000747
21
9
2.18.05
3
ŞUBATHAN
11y k a
ERBEYİM
60.00
H.ALTUNKILIÇ
MUSTAFA YARDIMCI
M.K.ÇİZİK
8
67
700536
13
12
2.16.08
4
UÇURAN
5y k k
GOBAKBEY
60.00
N.ALTIN
OSMAN GÜLLÜ
Ş.OLĞAÇ
2
50
454124
11
18
2.19.19
5
SABRİNİN ATI
7y a a
KAIZBERT (RU)
58.00
E.KILIK
NEDİM CAN
M.KILINÇ
9
80
933283
60
16
2.17.48
6
YALAZBEYİ
6y a a
YALAZ
54.00
H.ALTUNDAĞAP
MAHMUT ÇELİK
F.E.AKIL
5
57
643641
21
20
2.14.83
7
BAĞRIYANIK
5y k a
ASİLZADE
57.00
H.POLAT
SIDDIK KAYA
H.TEKİNALP
1
29
009070
7
8
2.21.02
8
DESPOT
8y k a
TURBO
57.00
R.DOĞAN
MEHMET NARÇİN
A.GÜRGÖZE
4
77
30-9252
6
18
2.19.11
9
KAZAZEDE
7y a a
İZBATUR
55.00
C.TEPEAP
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
F.E.AKIL
7
53
567667
11
11
2.14.63
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BALIKÇI FAİK
3y d e
PERFECT STORM
62.00
E.KILIK
HAŞİM TINAS
M.KARALI
11
43
775090
28
13
1.19.36
2
HOVARDA
4y d a
ZANJERO (USA)
61.00
E.AKKILIÇAP
BAHRİ ÇİZİK
M.A.ÇİÇEK
6
40
490474
7
14
1.15.53
3
RAN
4y d a
ARIZONA RED (USA)
58.00
N.ALTIN
HASAN KOÇYİĞİT
S.BAKIR
8
30
4-08008
7
8
1.15.32
4
DOCTOR HOUSE
7y a a
CUVEE (USA)
57.50
R.DOĞAN
CEMİL AKDÖNER
V.ÇİZİK
3
29
076056
7
3
1.14.86
5
SABUNCU HAN
4y d a
PERFECT STORM
53.00
A.ŞENBAHARAP
CELAL DEMİR
V.ÇİZİK
9
26
3-47070
127
13
1.15.52
6
ÇAĞANHAN
4y k a
HAKEEM (USA)
57.00
F.YARDIMCI
MEHMET TÜRKERİ
M.KILINÇ
1
28
1-04002
7
15
1.18.23
7
ARAL BEY
4y k g
PONTIAC
55.00
H.POLAT
MEHMET DEMİR
H.TEKİNALP
7
24
454770
14
12
1.15.14
8
GREEN VOILETTE
6y a k
GREEN GÖNEN
50.00
M.B.ÇAKMAKAP
HASAN ÇİZİK
G.BALTA
12
14
608568
55
8
1.13.84
9
OTANTİK
8y k g
BOSPORUS (IRE)
54.00
S.KAPLAN
SAHDUN KAYA
S.SAYIN
4
22
000000
41
3
1.13.13
10
EL FUEGO
6y d a
EAGLE EYED (USA)
53.00
C.TEPEAP
AZİZ KARAKEÇİLİ
F.E.AKIL
10
22
0-02204
41
17
1.14.30
11
WHITE LEGEND
3y k d
DEHA
51.00
UMUT DEMİRAP
MEHMET FELHAN
M.KARALI
2
21
96-0090
34
13
1.14.96
12
CRANBERRY QUEEN
4y d k
TORUK MACTO (IRE)
52.00
A.ÇANKAYAAP
KEMAL ÇİZİK
V.ÇİZİK
5
18
000090
42
13
1.14.39
13
SPOONERS DIAMOND
4y d k
MENDIP (USA)
50.00
S.ALTAYAP
MURAT AZİZOĞLU
M.E.SARIDAL
13
12
73-8600
127
14
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SMILEY ROSE
3y a d
BOSPORUS (IRE)
62.00
F.YARDIMCI
MEHMET KARAKEÇİ
S.V.KAYA
2
43
731982
7
17
2.02.14
2
DRONGO
3y d e
CUVEE (USA)
60.50
R.DOĞAN
NURİ TURAN
S.SAYIN
4
40
476904
7
12
2.04.91
3
ALPERENHAN
3y d g
TALIP HAN (IRE)
58.00
M.IŞIKAP
BEDİR ALTIN
G.BALTA
8
39
556030
21
12
2.03.78
4
KARARSIZ
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
58.00
N.ALTIN
AYHAN ZEYTİNOĞLU
H.DEĞİRMENCİ
5
35
235357
13
14
2.09.56
5
DEHABATUR
3y k e
DEHA
56.00
S.KAPLAN
BEŞİR KAYA
S.SAYIN
7
31
592078
12
14
6
DEMİR HAN
3y d e
SCREAM TO SCREAM (IRE)
54.50
M.A.AKTÜRK
MEHMET FELHAN
S.V.KAYA
3
28
237073
7
13
2.01.62
7
ZELİŞ SULTAN
3y a d
VICTORY GALLOP (CAN)
50.50
S.ALTAYAP
ABDULKADİR YAZAR
G.BALTA
9
20
734580
27
10
2.05.76
8
TEA FOR TWO
3y a d
NEARLY GREEN
47.00
T.YILMAZAP
REŞİT DEMİR
G.BALTA
6
15
990675
7
7
2.00.35
9
ALEMDAR
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
50.00
A.ŞENBAHARAP
MEHMET BOZAN GÖKKAN
H.DEĞİRMENCİ
1
12
506970
13
12
2.01.36
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABA GEÇGEL
2y d e
ZANJERO (USA)
57.00
M.B.ÇAKMAKAP
MAHMUT KARAKEÇİ
S.V.KAYA
1
30
6871
14
20
1.18.69
2
COPY CENTER
2y d e
KULOĞLU
57.00
S.KAPLAN
ÖMER DEMİR
G.BALTA
9
26
63346
42
15
3
AHMETLİ
2y d e
PERFECTO
51.00
A.ŞENBAHARAP
MEHMET KAPLAN
At Sahibi
8
7
8007
7
16
1.25.51
4
ARAS ARAS
2y k e
PERFECTO
55.00
F.YARDIMCI
MEHMET AKGÜNLÜ
M.KILINÇ
3
0
6
14
19
1.21.53
5
BAŞKAN MURAT
2y a e
ES ES RUNNER
50.00
S.ALTAYAP
ABDULKADİR YAZAR
G.BALTA
6
0
0
20
6
ÇETEBAŞI
2y d e
PERFECTO
54.00
H.ALTUNKILIÇ
ÖMER DEMİR
H.TEKİNALP
4
7
7906
14
16
1.20.64
7
WIN GREEN WIN
2y d e
WIN RIVER WIN (USA)
54.00
N.ALTIN
ELİF KAYA
M.K.ÇİZİK
7
22
578083
14
14
1.19.72
8
WOLF RUNNER
2y d e
PAN RIVER
55.00
R.DOĞAN
MEHMET DOĞAN
V.ÇİZİK
5
7
99007
14
15
1.21.85
9
WIDOW LADY
2y a d
ES ES RUNNER
50.00
B.SARIDALAP
NURİ TURAN
S.SAYIN
2
13
808677
14
14
1.21.06
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HEDEFE KOŞ
4y k a
KIRIMHAN
58.00
N.ALTIN
CEMAL YILDIZ
V.ÇİZİK
5
55
682402
7
17
2.02.97
2
DEDEVEYSİ
4y a a
TOŞUR
57.00
M.ÜNLÜ
SIRAÇ DEMİR
Z.YILMAZ
1
20
054659
18
7
3
EJDERYÜREK
4y a a
KURTEL
55.00
F.YARDIMCI
MEHMET ALİ ÇEÇAN
M.A.SUBAY
4
22
900855
7
5
2.20.67
4
OĞLUM YUSUF
4y k a
YAŞARCIK
53.00
C.TEPEAP
AVNİ ASLAN
V.ÇİZİK
8
16
075999
7
6
2.13.67
5
SUBUTAY
4y a a
KAIZBERT (RU)
55.00
H.POLAT
METİN ARSLAN
A.GÜRGÖZE
10
26
987564
4
3
2.05.71
6
HOŞ ÇİÇEK
4y a k
KIRIMHAN
50.00
S.ALTAYAP
ALİ ŞEŞEN
O.GÖRMEZ
9
19
000000
43
12
2.17.21
7
MAVROVA
4y k k
KAIZBERT (RU)
52.00
H.ALTUNDAĞAP
SADDULLAH AKÇA
H.TEKİNALP
6
31
50-0000
42
10
8
RUHA GÜLÜ
4y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
51.00
A.ŞENBAHARAP
AHMET YILANCIK
G.BALTA
2
23
32010-0
104
18
9
KABAKLI
4y k a
GOBAKBEY
55.00
R.DOĞAN
MEHMET NARÇİN
A.GÜRGÖZE
11
22
005397
20
10
10
EMİRKEREM
4y k a
TAMERİNOĞLU
55.00
S.KAPLAN
SELAHATTİN DEMİRKAPI
M.KILINÇ
3
12
070660
18
9
2.16.94
11
AYSELSULTAN
4y k k
YAŞARCIK
51.00
UMUT DEMİRAP
MEHMET ÇELİK
V.ÇİZİK
7
0
0
20
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABA JOKER
3y k e
JOKER
60.00
N.ALTIN
HAYDAR YARDIMCI
EY.YARDIMCI
12
32
1
83
20
1.26.14
2
KÜÇÜK UÇARLIM
3y a e
GOBAKBEY
60.00
F.YARDIMCI
YÜKSEL ARSLAN
A.GÜRGÖZE
9
33
99761
53
20
1.29.19
3
KUBATBEYİ
3y k e
BOZYİĞİT
53.00
H.ALTUNDAĞAP
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
6
26
566052
11
13
1.28.17
4
HAVİN KIZ
3y a d
KIRIMHAN
52.00
M.IŞIKAP
MEHMET AKGÜNLÜ
M.KILINÇ
1
27
937200
25
13
1.27.02
5
DOĞANTAY
3y k e
BOZDOĞAN
54.00
S.KAPLAN
MURAT ERCAN
V.ÇİZİK
11
21
893098
7
13
1.35.96
6
İSYANIM
3y a e
KURUŞAĞA
55.00
R.DOĞAN
HALİL ARTUN
M.KILINÇ
5
18
069449
14
14
7
MİRTAY
3y k e
MİRŞANHAN
50.00
B.SARIDALAP
İ.ETHEM AKIL
F.E.AKIL
15
20
730
11
17
1.39.74
8
YAPARIM BİLİRSİN
3y k e
GOBAKBEY
54.00
M.A.AKTÜRK
MAHMUT ÇELİK
F.E.AKIL
16
0
30
11
18
1.35.70
9
ES DEMİRİM
3y k d
YAKUPBEY
55.00
H.POLAT
ŞÜKRÜ POLAT
S.KURT
10
13
8407
21
16
1.30.73
10
KRALOĞLU
3y a e
LİDERTAY
50.00
A.ŞENBAHARAP
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
13
11
57078
11
15
1.32.74
11
SÜRMELİ GELİN
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
50.00
UMUT DEMİRAP
HALİL KIRMIZI
M.E.SARIDAL
4
13
9568
25
16
1.35.83
12
TALISKA
3y a e
KAYATUFAN
55.00
H.ALTUNKILIÇ
SAİT SARIDAL
G.BALTA
8
8
780
83
17
1.32.44
13
VİRAŞHAT
3y a d
SARUS
50.00
S.ALTAYAP
SİNAN KORKMAZ
H.TEKİNALP
7
7
0006
21
16
1.29.22
14
TÜRKER BABA
3y k e
BERKSOY
54.00
ABDULLAH ARAP
SALİH YILDIZER
A.GÜRGÖZE
3
0
00
11
18
1.39.02
15
BOZKIRBEYİ
3y k e
KADİRİM
54.00
E.AKKILIÇAP
SİNAN KORKMAZ
H.TEKİNALP
14
0
00
34
18
1.40.78
16
KÜÇÜKSUNA
3y a d
ATİKBEY
48.00
T.YILMAZAP
MEHMET TOY
O.GÖRMEZ
2
0
00
11
18
1.38.68
Longchamp detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ST MARK'S BASILICA
2y d e
57.00
RYAN-LEE MOORE
D.SMITH
AP. O'BRIEN
5
106
2513
21
0
2
SEALIWAY
2y a e
57.00
MICKAEL BARZALONA
HARAS DE LA GOUSSERI
F. ROSSI
4
101
11312
28
0
3
LAWS OF INDICES (IRE)
2y d e
57.00
WILLIAM JAMES LEE
CHARLOTTE R. HOLMES
KJ. CONDON
1
106
91147
21
0
4
CAIRN GORM (GB)
2y a e
57.00
TOM MARQUAND
HUNSCOTE STUD PART
MR. CHANNON
3
102
11186
15
0
5
NANDO PARRADO (GB)
2y d e
57.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
MARIE MCCARTAN
CG. COX
2
112
512
42
0
6
LIBERTINE (IRE)
2y d d
55.50
MAXIME GUYON
JAN ROMEL
F. VERMEULEN
6
99
114
24
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:50 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AL SIQ (IRE)
2y d d
56.00
OLIVIER PESLIER
BIVANS SRL
GRIZZETTI GALOPPO SRL
12
95
112
30
0
2
TIGER TANAKA (IRE)
2y d d
56.00
JESSICA MARCIALIS
MIGUEL CASTRO MEGIAS
CHA. ROSSI
3
104
111131
49
0
3
LA GIOIOSA
2y k d
56.00
LANFRANCO DETTORI
MARC CHAN
A. MARCIALIS
5
101
212
49
0
4
MOTHER EARTH (IRE)
2y d d
56.00
RYAN-LEE MOORE
D.SMITH
AP. O'BRIEN
4
101
231330
21
0
5
COEURSAMBA
2y d d
56.00
CRISTIAN DEMURO
ABDULLAH FAHAD AH AL
JC. ROUGET
11
99
3133
24
0
6
LA JONCTION
2y d d
56.00
IORITZ MENDIZABAL
ECURIE PIERRE PILARS
D. GUILLEMIN
7
0
11
44
0
7
HARAJUKU (IRE)
2y d d
56.00
STEPHANE PASQUIER
FLAXMAN STABLES IREL
A. FABRE
10
100
12
24
0
8
THUNDER BEAUTY (IRE)
2y d d
56.00
WILLIAM JAMES LEE
DAVID KELLY
KJ. CONDON
9
0
15
21
0
9
ROUGIR
2y a d
56.00
MICKAEL BARZALONA
LE HARAS DE LA GOUSS
CE. ROSSI
2
94
1153
33
0
10
BONITA QUEEN
2y d d
56.00
VINCENT CHEMINAUD
MARIO GENOVESE / A D
A. MARCIALIS
1
100
33315
6
0
11
FEV ROVER (IRE)
2y d d
56.00
BEN ANTHONY CURTIS
N. BRADLEY RACING 43
RA. FAHEY
8
108
2211
43
0
12
PRETTY GORGEOUS (FR)
2y d d
56.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
JOHN C. OXLEY
JP. O'BRIEN
14
110
1212
21
0
13
KING'S HARLEQUIN (IRE)
2y d d
56.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
S. SANGSTER/M. O'ROU
N. CLEMENT
6
102
33131
24
0
14
TASMANIA
2y d d
56.00
MAXIME GUYON
WERTHEIMER FRERE
C. LAFFON-PARIAS
13
0
21
11
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KHATAAB
8y k a
58.00
JEROME CABRE
AL SHAQAB RACING
T. FOURCY
4
122
2321-43
52
0
2
SHALAA
5y k a
58.00
JULIEN AUGE
AL SHAQAB RACING
T. FOURCY
8
112
41-2054
12
0
3
EBRAZ (GB)
7y k a
58.00
MAXIME GUYON
H.H. CHEIKH MOHAMMED
J. SMART
7
127
1-21121
64
0
4
TAYF
8y k a
58.00
OLIVIER PESLIER
S.A. CHEIKH ABDULLAH
T. FOURCY
6
121
43-3123
64
0
5
FAZZA AL KHALEDIAH
6y k a
58.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
POLSKA AKF SP. Z.O.O
M. BORKOWSKI
1
121
2-22-151
21
0
6
MESSI (BEL)
8y k a
58.00
EDDY HARDOUIN
VIDO KEERSMAEKERS
T. KEERSMAEKERS
5
112
05-1122
21
0
7
HAYYAN
5y a a
58.00
IORITZ MENDIZABAL
YAS HORSE RACING MAN
F. SANCHEZ
3
121
5110-11
52
0
8
FREDDY PY
4y d a
57.50
ADRIE DE VRIES
G.TH. ZOETELIEF
GT. ZOETELIEF
2
110
8-16211
28
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PERSIAN KING (IRE)
4y d a
59.50
PIERRE-CHARLES BOUDOT
BALLYMORE/GODOLPHIN
A. FABRE
7
124
2-21141
28
0
2
ROYAL JULIUS (IRE)
7y d a
59.50
SHANE FOLEY
JEAN-JACQUES BIARESE
J. REYNIER
8
108
563252
14
0
3
WAY TO PARIS (GB)
7y k a
59.50
IORITZ MENDIZABAL
PAOLO FERRARIO
A. MARCIALIS
6
116
621215
21
0
4
JAPAN (GB)
4y d a
59.50
YUTAKA TAKE
MATSUSHIMA
AP. O'BRIEN
11
122
14-4335
22
0
5
SOVEREIGN (IRE)
4y a a
59.50
MICKAEL BARZALONA
J. MAGNIER
AP. O'BRIEN
10
117
301-326
21
0
6
STRADIVARIUS (IRE)
6y a a
59.50
OLIVIER PESLIER
BJORN E. NIELSEN
J. GOSDEN
14
124
12-3112
21
0
7
SOTTSASS
4y a a
59.50
CRISTIAN DEMURO
WHITE BIRCH FARM
JC. ROUGET
4
120
13-4124
22
0
8
ENABLE (GB)
6y d k
58.00
LANFRANCO DETTORI
KHALID ABDULLAH
J. GOSDEN
5
123
112-211
29
0
9
DEIRDRE JPN
6y d k
58.00
JAMES PETER SPENCER
TOJI MORITA
M. HASHIDA
12
113
434-257
66
0
10
GOLD TRIP
3y d e
56.50
STEPHANE PASQUIER
ECURIE JEAN-LOUIS BO
F. CHAPPET
9
115
25-2103
21
0
11
CHACHNAK
3y d e
56.50
TONY PICCONE
ECURIE LA VALLEE MAR
F. VERMEULEN
13
108
6-33101
28
0
12
IN SWOOP (IRE)
3y d e
56.50
RONAN THOMAS
GESTUT SCHLENDERHAN
FH. GRAFFARD
1
115
1312
21
0
13
MOGUL (GB)
3y d e
56.50
RYAN-LEE MOORE
M.TABOR
AP. O'BRIEN
3
119
4-46131
21
0
14
SERPENTINE (IRE)
3y a e
56.50
CHRISTOPHE SOUMILLON
J. MAGNIER
AP. O'BRIEN
15
120
0-5114
21
0
15
RAABIHAH (USA)
3y a d
55.00
MAXIME GUYON
HAMDAN AL MAKTOUM
JC. ROUGET
2
113
11412
21
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GRAND GLORY (GB)
4y d k
58.00
LANFRANCO DETTORI
A.FRASSETTO/J.D'AMAT
G. BIETOLINI
6
106
13-1239
21
0
2
TARNAWA (IRE)
4y a k
58.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
H.H. AGA KHAN
DK. WELD
14
119
0119-11
21
0
3
ALL RUMOURS
4y d k
58.00
TOM MARQUAND
BALLYMORE THOROUGHBR
X. THOMAS-DEMEAULTE
2
104
831-141
18
0
4
DURANCE (GER)
4y d k
58.00
OLIVIER PESLIER
GESTUT EBBESLOH
P. SCHIERGEN
3
109
2-22145
21
0
5
AMBITION (GB)
4y a k
58.00
MICKAEL BARZALONA
J. ROWSELL/S. ASHLEY
X. THOMAS-DEMEAULTE
7
110
4131-12
42
0
6
SPIRIT OF NELSON (IRE)
5y d k
58.00
MAXIME GUYON
JEAN-CLAUDE SEROUL
J. REYNIER
11
104
16-2316
42
0
7
AUDARYA
4y d k
58.00
IORITZ MENDIZABAL
ALISON MARY SWINBURN
JR. FANSHAWE
1
111
12-8611
42
0
8
TAWKEEL (GB)
3y d d
56.00
CRISTIAN DEMURO
HAMDAN AL MAKTOUM
JC. ROUGET
9
115
11111
43
0
9
TICKLE ME GREEN (GER)
3y d d
56.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
HEIKE BISCHOFF-LAFRE
FH. GRAFFARD
10
109
4-39125
16
0
10
ZARIYANNKA (IRE)
3y d d
57.00
RADEK KOPLIK
LOKOTRANS SLOVAKIA C
Z. KOPLIK
8
78
42195
21
0
11
FANCY BLUE (IRE)
3y d d
56.00
RYAN-LEE MOORE
M.TABOR
D. O'BRIEN
12
113
11-2113
22
0
12
LABURNUM (IRE)
3y d d
56.00
JAMES VINCENT CROWLEY
J. MAGNIER
AP. O'BRIEN
13
112
124144
21
0
13
ALPINE STAR (IRE)
3y a d
56.00
SHANE FOLEY
FAMILLE NIARCHOS
J. HARRINGTON
4
120
311-122
49
0
14
INTER ROYAL LADY (IRE)
3y d d
56.00
SZCZEPAN MAZUR
SLAWOMIR PEGZA
A. WYRZYK
5
94
1-11121
49
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WOODED (IRE)
3y d e
62.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
AL SHAQAB RACING
FH. GRAFFARD
2
110
23-1462
21
0
2
SESTILIO JET
5y d a
62.00
CRISTIAN DEMURO
AT RACING SRL
A. MARCIALIS
5
101
487-361
10
0
3
MAKE A CHALLENGE (IRE)
5y d g
62.00
JAMES JOSEPH DOYLE
HOGAN/O'CONNOR/REILL
DG. HOGAN
11
111
612115
21
0
4
BATWAN
5y k g
62.00
MAXIME GUYON
GUY PARIENTE
P. SOGORB
3
102
2-19406
21
0
5
AIR DE VALSE
4y a k
60.50
RONAN THOMAS
CORINE BARANDE BARBE
C. BARANDE BARBE
7
108
310121
21
0
6
GLASS SLIPPERS (GB)
4y d k
60.50
TOM ANDREW EAVES
BEARSTONE STUD LIMIT
KA. RYAN
10
112
111-521
21
0
7
LADY IN FRANCE (GB)
4y d k
60.50
OLIVIER PESLIER
CLIPPER LOGISTICS
KR. BURKE
8
104
418-613
21
0
8
ARCHER'S DREAM (IRE)
4y d k
60.50
TOM MARQUAND
FRED ARCHER R.- WHEE
JR. FANSHAWE
1
102
710-710
29
0
9
KEEP BUSY (IRE)
3y d d
60.50
RYAN-LEE MOORE
DOREEN TABOR
JJ. QUINN
6
111
201232
21
0
10
LIBERTY BEACH (GB)
3y d d
60.50
LANFRANCO DETTORI
PHILIP WILKINS
JJ. QUINN
4
108
2-13247
21
0
11
LIVACHOPE
2y d d
52.50
ANTHONY CRASTUS
A.JATHIERE
J. SOUBAGNE
9
101
11163
31
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PRETREVILLE
5y d a
58.00
CRISTIAN DEMURO
GERARD AUGUSTIN-NORM
P. BARY
11
112
11-1265
21
0
2
SAFE VOYAGE (IRE)
7y d g
58.00
JASON HART
ROSS HARMON
JJ. QUINN
3
116
3-21411
22
0
3
SPEAK IN COLOURS (GB)
5y k a
58.00
TOM MARQUAND
CHANTAL REGALADO-GON
JP. O'BRIEN
7
111
251146
43
0
4
TORO STRIKE (USA)
3y d e
57.00
MAXIME GUYON
AL SHAQAB RACING
RA. FAHEY
6
110
233-512
35
0
5
LOPE Y FERNANDEZ (IRE)
3y d e
57.00
RYAN-LEE MOORE
D.SMITH
AP. O'BRIEN
10
117
6-30237
29
0
6
RUBAIYAT
3y d e
57.00
CLEMENT LECOEUVRE
DARIUS RACING
H. GREWE
1
111
11-1223
23
0
7
EARTHLIGHT (IRE)
3y a e
57.00
MICKAEL BARZALONA
GODOLPHIN SNC
A. FABRE
8
116
111-141
21
0
8
ONE MASTER (GB)
6y d k
56.50
PIERRE-CHARLES BOUDOT
LAEL STABLE
WJ. HAGGAS
4
111
2-64122
22
0
9
SPINNING MEMORIES (IRE)
5y d k
56.50
CHRISTOPHE SOUMILLON
PAN SUTONG RACING BL
P. BARY
9
105
9-61194
21
0
10
TROPBEAU (GB)
3y d d
55.50
VINCENT CHEMINAUD
LADY BAMFORD
A. FABRE
5
105
13-1402
21
0
11
IRSKA
3y a d
55.50
HUGO JOURNIAC
LUTZ BONGEN
M. NIGGE
2
107
11231
50
0
4 Ekim 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, İstanbul, Diyarbakır, Longchamp tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Diyarbakır at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 11:45 diyarbakır at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Longchamp at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:50 longchamp at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 4 ekim 2020 pazar at yarışı bülteni, 4 ekim 2020 at yarışı programı, 4 ekim 2020 tjk yarış programı, 4 ekim 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 4 ekim 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, i̇stanbul at yarışı bülteni, 4 ekim 2020 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, diyarbakır at yarışı bülteni, 4 ekim 2020 diyarbakır at yarışı bülteni, günün diyarbakır at yarışı bülteni, bugün diyarbakır at yarışı bülteni, longchamp at yarışı bülteni, 4 ekim 2020 longchamp at yarışı bülteni, günün longchamp at yarışı bülteni, bugün longchamp at yarışı bülteni