Yarış Başlama Saati: 18:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DERİN MAVİ
4y a a
ŞÖVALYE
58.50
H.ÇANAKÇIAP
M.ENGİN SEZEN
E.YILDIRIM
2
67
624840
23
14
2.35.75
2
ULAKÇI
8y k a
TAMERİNOĞLU
60.00
İS.DEMİRAP
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
S.DEMİR
3
67
058574
5
10
2.30.24
3
HÜRADAM
5y k a
ALTAHA
59.50
E.ŞİMŞEKAP
ALİ ŞAHİN
K.YILDIZ
1
66
104655
75
15
2.34.23
4
KIRMIZIKAYA
6y d a
ERGÖKÇE
58.50
M.G.ARSLANAP
ETHEM KAYA
A.DİNÇ
5
64
299775
5
9
2.36.84
5
KOMET
5y k a
TAMERİNOĞLU
59.00
M.K.KUMBASARAP
HİDAYET ŞAHİN
K.YILDIZ
6
63
675605
9
10
2.33.47
6
ŞİMŞEKBERK
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.50
A.KAÇMAZ
SELAHATTİN ÇİZİK
V.ÖNDER
9
61
341897
8
17
2.37.09
7
GÖLGEYELE
4y a a
TURBO
58.00
MÜS.ÇELİK
SALİH SARIOĞLU
H.GÜNEY
7
62
382942
16
17
8
MAHZUNKRAL
4y k a
BİLGİN
58.00
H.ÇİZİK
KEMAL ALTIN
BAH.GÖK
4
62
335651
9
20
2.30.89
9
PALERMO
5y k a
ALPAK
60.50
M.BAYDAN
AHMET KAYA
A.DİNÇ
11
62
088050
24
14
2.37.00
10
GÖRGÜNCAN
7y k k
GÜNTAY
59.50
E.SİNCAN
M.EMİN ALAK
At Sahibi
8
60
408060
10
10
2.36.68
11
BAYÇINAR
5y k a
BOZOK
53.00
M.KESKİN
EROL YÜCEL
A.GÜVEN
10
47
437173
9
18
2.37.51
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YOLDAŞKAYA
3y a e
TALIP HAN (IRE)
60.00
E.ŞİMŞEKAP
MUSTAFA KAYA
A.DİNÇ
2
41
767225
7
18
1.12.03
2
VLASTELIN
3y a e
PERFECT STORM
61.50
M.AKYAVUZ
MEHMET ŞİMŞEK
FER.ÇELİK
5
38
474974
7
14
1.10.45
3
LHAZAREEN
5y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
61.00
H.ÇANAKÇIAP
ALİ DEMİR
A.KARAKUŞ
11
36
714165
23
18
1.10.11
4
KING ARAS
3y d e
DEHA
60.00
S.ERKUŞ
SERCAN BAKAL
Y.AKDAŞ
15
35
900093
7
14
1.14.50
5
POWER OFF
4y d a
POWERSCOURT (GB)
59.50
M.K.KUMBASARAP
SERDAL ADALI
M.YİĞİTER
3
33
30-0670
80
13
1.13.02
6
ÜMİTLİ
4y d k
TAGULA (IRE)
58.00
M.S.ÇELİKAP
SEZEN ÜMİTLİ
Ö.FARUK TAN
8
32
4543-30
23
15
1.11.13
7
İMPARATOR KAZIM
3y d e
YAVUZ STAR
50.00
B.OKANDEAP
ALİ DEMİR
A.KARAKUŞ
12
12
48-0050
16
13
1.14.17
8
GRINNING SOUL
3y d e
OFFLEE WILD (USA)
50.00
SER.YILDIZAP
SERDAR KOŞAPINAR
İ.KÖROĞLU
7
8
005
31
17
9
İREMŞAH
3y d d
SCREAM TO SCREAM (IRE)
50.00
V.ABİŞAP
ERKAN GENÇEL
A.KARAKUŞ
14
7
779709
32
11
1.12.74
10
ÇÖREKLİREİSİ
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
56.00
E.SİNCAN
AYDIN AKTAŞ
R.ATLI
10
27
100890
59
15
11
FORTIS PUELLA
3y d d
LUXOR
53.00
A.KAÇMAZ
SÜLEYMAN ŞİRE
M.DAŞ
9
21
357-87
7
15
1.14.39
12
VANGA
4y d k
REY DE CAFE (USA)
57.50
M.BAYDAN
RAMAZAN YILDIZ
O.İPEK
4
25
15509-7
107
15
1.11.87
13
KEYSE TUGEN
3y d d
INDIGO RED (GB)
53.50
U.TEMUR
AYHAN AHRASOĞLU
M.KILIÇSEREN
1
22
684800
7
9
1.14.20
14
JASHUA
3y a e
UTOPIA (JPN)
51.00
R.BAYRAMAP
MULLA ÇİFTÇİ
R.ATLI
6
23
28-0
127
17
1.15.66
15
GENARO
3y d e
ZANJERO (USA)
50.00
E.TUNÇ
FATİH M. AKILLI
M.TEK
13
6
650586
7
7
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALTINKIZIM
2y a d
TALIP HAN (IRE)
57.00
E.SİNCAN
SÜLEYMAN ŞİRE
M.DAŞ
9
30
327443
9
16
1.14.77
2
BÜYÜKHAN KIZI
2y a d
ALWAYS A CLASSIC (CAN)
57.00
M.KESKİN
RUKEN ATAŞ
H.ATAŞ
10
0
2
17
19
3
ECE SULTAN
2y d d
BANKROLL
57.00
E.TUNÇ
CELAL ÇANKAYA
M.TÜRKOĞLU
5
6
668
9
17
1.16.64
4
İNTİKAM
2y d d
TALIP HAN (IRE)
57.00
H.ÇİZİK
SEFA ÇIKMAZ
İ.KÖROĞLU
7
19
73778
9
15
1.15.87
5
İRO DİSA
2y a d
LION HEART (USA)
57.00
M.BAYIR
MEHMET ÖZKAN
M.TÜRKOĞLU
3
20
564
9
17
1.16.10
6
JAHZARA
2y d d
APPROVE (IRE)
57.00
A.KAÇMAZ
AHMET KILIÇCIOĞLU
Y.MİSDİK
8
0
37
40
18
1.14.20
7
KANİVAR
2y d d
TALIP HAN (IRE)
53.00
B.OKANDEAP
CELAL ÇANKAYA
M.TÜRKOĞLU
2
0
2
16
19
1.15.00
8
MEKANİZMA
2y a d
HARPUTLU GAGGOŞ
57.00
U.TEMUR
DURMUŞ ALİ KARALI
BAH.GÖK
1
0
85
100
18
1.21.83
9
ROYALİZ
2y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
MÜS.ÇELİK
ZEKİ DOĞAN
A.CİĞER
11
44
432333
10
17
1.12.75
10
SİVERCAN
2y a d
THREE VALLEYS (USA)
53.00
M.S.ÇELİKAP
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
K.YILDIZ
6
0
3
16
19
1.15.62
11
TUNCAY KIZI
2y d d
FAIRSON
55.00
U.SARICAAP
RACİ ATLI
R.ATLI
4
0
8
16
19
1.18.39
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KARA SERSERİ
2y d e
INDIGO RED (GB)
57.00
MÜS.ÇELİK
AHMET DEMİR
Y.AKDAŞ
6
36
133353
16
16
2
SESİL HANIM
2y d d
TALIP HAN (IRE)
53.00
M.S.ÇELİKAP
OĞUZ TOPÇU
Y.YILMAZ
4
43
674112
7
19
1.19.20
3
YARIŞ BEYİ
2y d e
HALICARNASSUS (IRE)
57.00
M.AKYAVUZ
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
K.YILDIZ
7
36
645214
16
19
4
PAMELA
2y d d
HARD WORKER
55.00
A.KAÇMAZ
MAHMUT TEKİN
A.KIZILYAMAÇ
5
36
135368
16
15
5
STORM FALCON
2y d e
TALIP HAN (IRE)
55.00
H.ÇİZİK
ŞAHİN MATYAR
A.TEKİNALP
2
36
5712
16
19
6
TEMUÇİN
2y d e
BANKROLL
55.00
M.KESKİN
CEMAL DURMAZ
FER.ÇELİK
3
35
1
16
20
7
CHIEF SEATTLE
2y d e
KARABEYHAN (GB)
53.00
Ö.ORDUAP
RACİ ATLI
R.ATLI
1
0
9
45
19
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PERSISTANCE
4y a k
ZOFFANY (IRE)
60.00
M.K.KUMBASARAP
ÖZLEM ECE KARAMAZI
Ö.FARUK TAN
4
80
125113
18
19
2.12.26
2
DUBLIN
5y d k
DIVINE LIGHT (JPN)
56.00
M.S.ÇELİKAP
HAYRETTİN KARAMAZI
Ö.FARUK TAN
7
84
121364
19
17
2.17.86
3
NOBEL PRINCESS
5y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
H.ÇİZİK
V.HAKAN KELEŞ
S.EREN
2
69
424557
16
12
4
SPARK RACER
3y d d
AFTER MARKET (USA)
56.50
M.BAYIR
İSMAİL YÜKSEL
A.KARAKUŞ
6
46
362782
7
17
5
LİMONCELLO
4y d k
SCREAM TO SCREAM (IRE)
56.00
M.KESKİN
BUBO CANPOLAT
K.YILDIZ
5
19
850723
14
4
6
YOSUN SULTAN
6y d k
OUT OF CONTROL
56.00
A.KAÇMAZ
EBRU ÇİFTÇİ
A.DİNÇ
3
23
706234
16
13
2.10.55
7
LOVE FLOWER
3y d d
MALKOÇOĞLU (USA)
52.50
E.SİNCAN
AİT ÇELİK
M.DAŞ
1
18
754035
7
7
2.13.36
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KAYALASKA
3y k e
TUNABEYİ
57.00
H.ÇANAKÇIAP
ETHEM KAYA
A.DİNÇ
11
46
320115
17
19
1.24.07
2
SEYRANTEPE
3y k e
ŞİMŞEĞİNOĞLU
59.00
MEH.TAŞKAYA
NURİ CANPOLAT
S.V.KAYA
8
56
421211
28
20
1.24.71
3
KAYAKURT
3y a e
DAĞDELEN
57.00
A.SÖZEN
ABDULLAH AVCI
İ.AKKILIÇ
1
50
226449
20
15
1.24.38
4
KAYATALYA
3y a e
ÖZGÜNKAN
53.00
M.G.ARSLANAP
ETHEM KAYA
A.DİNÇ
7
36
387363
30
14
1.26.08
5
MİHMANLI
3y a e
ARASLI
57.00
MÜS.ÇELİK
MUHAMMED SAİD AKSOY
A.CİĞER
15
41
215432
12
16
6
SİLVERTAY
3y d e
BİLGİN
57.00
H.ÇİZİK
NURALİ KILINÇ
R.TAŞDELEN
9
45
243161
12
20
1.26.88
7
CİVAN ALİ
3y k e
ALİREİS
55.00
M.BAYDAN
HÜSEYİN ÖZSÖNMEZ
A.DİNÇ
12
32
705941
7
20
1.28.93
8
ÇILGIN SERDAR
3y a e
TOŞUR
55.00
U.TEMUR
NECDET TURAN
İ.KÖROĞLU
13
32
700481
7
20
1.26.40
9
TUANAHANIM
3y a d
AYABAKAN
55.00
M.BAYIR
İLHAMİ YAVUZ
İ.KÖROĞLU
5
45
147513
9
19
10
YEŞİLKALE
3y a e
ALTAHA
55.00
S.ERKUŞ
RIFAT ARSLAN
İ.KÖROĞLU
10
36
22177
29
18
1.26.53
11
ASLANEFE
3y k e
KIRIMHAN
52.00
M.K.KUMBASARAP
İBRAHİM ÇELİK
BAH.GÖK
6
39
140
16
18
12
FIRTINA ELMAN
3y a e
KURUŞAĞA
54.00
E.SİNCAN
SABRİ DAĞYUDAN
M.KORKMAZ
4
36
049310
31
19
1.25.71
13
GÜNPINAR
3y k e
KARA YAĞIZ
54.00
A.KAÇMAZ
AHMET KILIÇCIOĞLU
Y.MİSDİK
3
37
1
23
20
1.25.91
14
BOBİNKAYA
3y d e
TAVKAN
52.00
Ö.ORDUAP
MUHİTTİN AYDINALP
At Sahibi
14
31
417880
16
16
1.30.18
15
MERCANHAN
3y a e
ŞİMŞEĞİNOĞLU
50.00
Y.CENGİZAP
MAHMUT KARAKEÇİLİ
Ş.OLĞAÇ
2
27
441787
16
17
1.26.93
Diyarbakır detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATILGAN KIZ
2y d d
PERFECTO
57.00
M.AVŞAR
MEHMET TURAN
R.KARALIK
6
0
89
7
18
1.25.02
2
BEAUTY SUN
2y d d
TOCCET (USA)
53.00
İ.ÇİZİKAP
MEHMET Ş. ÇİZİK
V.ÇİZİK
8
0
0
20
3
BLACK HORSE
2y k d
DEHA
57.00
V.KIZMAZ
BEŞİR KAYA
S.SAYIN
1
26
735686
9
12
1.19.03
4
DAĞYELİ
2y a d
YELLOW STORM
53.00
H.ALTUNDAĞAP
M.EMİN ALTUNDAĞ
A.GÜRGÖZE
3
0
0
7
19
1.28.51
5
DEROŞ
2y d d
SALVATORE
57.00
F.YARDIMCI
M.SABAHATTİN MALKOÇ
MUR.DOĞAN
5
23
832
7
17
1.19.19
6
ERDEKLİ
2y d d
DAI JIN (GB)
53.00
M.IŞIKAP
ZEHİDE YILDIZ
M.KILINÇ
2
0
0
20
7
ESTE BELLA
2y d d
THREE VALLEYS (USA)
57.00
S.KAPLAN
MEHMET AKDEMİR
A.TOPRAK
10
8
754776
21
13
1.24.08
8
GÜLNUR
2y a d
CARDINAL PIONEER
57.00
AH.ARSLAN
SEMİH YARDIMCI
M.KEKLİK
7
0
98
82
18
1.26.76
9
VOILETTE HAT
2y a d
THREE VALLEYS (USA)
57.00
M.A.AKTÜRK
HASAN ÇİZİK
V.ÇİZİK
4
9
765
7
17
1.19.95
10
WAR BIRD
2y d d
EL CORREDOR (USA)
55.00
B.BEKTAŞAP
GÖKHAN TEKİNALP
BAY.YILDIRIM
9
0
8
127
19
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TİLKİ
6y a a
KAIZBERT (RU)
63.00
F.YARDIMCI
ÇETİN ARSLAN
M.KILINÇ
1
63
097029
27
14
1.20.90
2
REBER
5y k a
GOBAKBEY
61.00
G.KILIÇ
İSMAİL SANCAR
M.BALTA
8
59
620805
7
14
1.25.29
3
İNANLI OĞLU
9y a a
DİNÇERBEY
52.00
E.KILIK
YÜKSEL ARSLAN
M.KILINÇ
6
41
378240
34
13
1.22.63
4
DALLICALI
8y k a
BİLGİN
53.00
S.KAPLAN
HALİL KAYA
S.SAYIN
5
43
550071
6
20
1.23.48
5
DELİCİHAN
10y k a
YAŞARCIK
51.00
H.ALTUNDAĞAP
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
7
39
647740
13
12
1.21.82
6
ALTIN KRAL
6y a a
TOŞUR
50.00
C.TEPEAP
GÖKHAN YILDIZ
M.KARALI
3
36
959132
13
18
1.23.32
7
PATOZ
5y a a
YALAZ
50.00
M.B.ÇAKMAKAP
AHMET ÇELİK
V.ÇİZİK
4
36
193693
13
15
1.22.21
8
MIZARBEYİ
6y k a
YAŞARCIK
50.00
M.E.DOĞANAP
MUHAMMED ALİ SEVGİLİ
M.BALTA
9
34
321020
13
17
1.24.23
9
CAN TU CAN
5y d a
ALTAHA
50.00
H.DEMİRTAŞ
MEHMET NARÇİN
A.GÜRGÖZE
11
15
526-889
13
12
1.23.32
10
KURMAN
5y k k
CANSÜLO
50.00
E.AKKILIÇAP
MUZAFER BAKİ
A.GÜRGÖZE
10
22
700376
13
11
1.23.40
11
ÇIKMAZOĞLU
5y k a
KARATAŞ
50.00
MEH.PARLAKAP
SEFA ÇIKMAZ
F.BAKIR
2
16
089354
6
10
1.25.43
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇAVREŞE
2y d d
OFFLEE WILD (USA)
53.00
İ.ÇİZİKAP
ZEKİYE DOĞANTÜRK
V.ÇİZİK
5
0
0
20
2
FAST TO RAIN
2y d d
HALICARNASSUS (IRE)
57.00
H.POLAT
ALİ AKDEMİR
V.ÇİZİK
10
0
0
20
3
GÜZEL ÜNLÜ
2y d d
TALIP HAN (IRE)
57.00
M.ÜNLÜ
SELAMİ ÜNLÜ
M.BALTA
9
8
465
48
17
1.26.27
4
HEWALROY
2y a d
TALIP HAN (IRE)
54.00
F.FELHANAP
CEMİLE SUBAŞI
A.GÜRGÖZE
7
0
5
25
19
5
KIVIRCIK PRENSES
2y a d
BUENOS AIRES
53.00
M.E.DOĞANAP
MAHMUT POLAT
N.CAMUZ
8
14
043
7
17
1.20.12
6
ROZA ARTUN
2y a d
PERFECTO
55.00
B.BEKTAŞAP
HALİL ARTUN
M.KILINÇ
1
0
69
7
18
1.24.69
7
ŞEKKİYA
2y d d
PERFECTO
53.00
M.IŞIKAP
M.VEYSİ BECENE
M.BALTA
3
0
0
20
8
UÇAN MATRA
2y a d
PERFECTO
53.00
E.AKKILIÇAP
NİHAT TURAN
S.SAYIN
6
0
5
7
19
1.20.45
9
UJJVALA
2y a d
WIN RIVER WIN (USA)
57.00
V.KIZMAZ
ŞÜKRÜ ERDEM
A.GÜRGÖZE
4
0
58
30
18
10
WHITE LEGEND
2y k d
DEHA
54.00
C.TEPEAP
CEVHER CANLIKA
S.ÇELİK
2
0
7
27
19
1.32.86
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HOVARDA
3y d e
ZANJERO (USA)
59.00
M.E.DOĞANAP
BAHRİ ÇİZİK
MUR.DOĞAN
3
53
543549
83
14
1.16.20
2
OĞLUM BATUHAN
3y a e
CUVEE (USA)
62.00
F.YARDIMCI
HÜSEYİN YÜKSEL
MUR.DOĞAN
8
53
150167
127
18
1.14.73
3
HUUT
3y d d
MENDIP (USA)
58.00
M.AVŞAR
İBRAHİM HALİL ALTINTEN
C.LAÇO
9
45
522021
13
20
1.15.71
4
KISAS BEYİ
3y d e
SPORTS HERO (USA)
57.00
M.A.AKTÜRK
CEVHER CANLIKA
S.ÇELİK
6
43
165592
20
15
1.16.37
5
POSITION POWER
3y d e
KANEKO
55.50
R.DOĞAN
KASIM GÜMÜŞ
R.KARALIK
11
40
21258
27
17
1.21.95
6
BEŞYÜZYİRMİ
3y d d
KANEKO
53.50
E.KILIK
BAĞNU EĞİLLİ
M.BALTA
15
36
673708
13
7
1.14.62
7
SERHAN REİS
3y a e
CAPTAIN RIO (GB)
53.50
N.ALTIN
M.GARİP ELĞAÇ
V.ÇİZİK
5
36
782407
21
13
1.16.64
8
GRAND HARMONY
3y d e
CAPTAIN RIO (GB)
53.00
B.BEKTAŞAP
AZİZ KARAKEÇİLİ
S.ÇELİK
14
35
125458
21
15
1.17.58
9
HALF SPACE
3y d e
ZANJERO (USA)
51.00
F.FELHANAP
ABDİ ARSLAN
M.BALTA
10
31
100300
7
15
1.21.21
10
NADAL
3y d e
COUNTRY REEL (USA)
51.00
İ.ÇİZİKAP
AZİZ KARAKEÇİLİ
S.ÇELİK
1
31
340660
30
14
1.19.53
11
ÜNLÜ KARTAL
3y d d
UTOPIA (JPN)
50.00
M.B.ÇAKMAKAP
FAİK ÜNLÜ
BAY.YILDIRIM
2
28
449194
7
18
1.16.80
12
FLYING LION
3y a e
KURTINIADIS (IRE)
50.00
E.AKKILIÇAP
MEHMET Ş. ÇİZİK
A.GÜRGÖZE
4
27
597904
13
10
1.18.36
13
CAN OPRAH
3y a d
ADONİSE
50.00
C.TEPEAP
ALİ AKDEMİR
V.ÇİZİK
12
29
480081
7
20
1.17.50
14
BLACK SAVIOR
3y d e
GOLDEN SUN
50.00
MEH.PARLAKAP
ABDULKADİR DURMAZ
M.KARALI
7
25
217348
74
16
1.15.94
15
CRANBERRY QUEEN
3y d d
TORUK MACTO (IRE)
50.00
H.DEMİRTAŞ
KEMAL ÇİZİK
V.ÇİZİK
13
19
710800
7
16
1.16.88
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JET HALİL
4y k a
GOBAKBEY
61.00
V.KIZMAZ
İBRAHİM HALİL YILDIZ
R.KARALIK
7
69
513405
27
16
2.02.21
2
TUMBUL ŞİMŞEK
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
61.00
N.ALTIN
HÜSEYİN ATAKAYA
M.BALTA
4
58
402831
7
20
2.01.86
3
BİRBEY
4y k a
SANCAKBEYİ
58.00
F.YARDIMCI
HALİL ASLAN
S.SAYIN
2
43
071262
7
18
2.06.96
4
KILAVUZAĞASI
4y a a
YILMAZER
58.00
F.FELHANAP
CEMİL GÖKHAN
A.GÜRGÖZE
3
59
314711
6
20
2.03.08
5
VEDATAĞA
4y k a
CAŞ
58.00
İ.ÇİZİKAP
ELİF KAYA
A.TOPRAK
9
36
666540
32
12
6
ÇAKIRYUSUF
4y k a
BİLGİN
54.00
B.BEKTAŞAP
MEHMET NARÇİN
A.GÜRGÖZE
6
52
756203
6
12
7
OĞLUM SEYMEN
4y a a
TURBO
54.00
G.KILIÇ
M.SALİH YAVUZ
C.LAÇO
5
32
018324
13
16
8
SOKAK KRALI
4y k a
GÖKMENBEY
54.00
M.A.AKTÜRK
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
1
26
760803
7
10
9
ŞEKERSEVGİ
4y k k
BOLKAR
52.00
E.AKKILIÇAP
MUHAMMED ALİ SEVGİLİ
R.KARALIK
8
23
446120
13
18
2.05.06
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RED REBEL (USA)
6y a a
BLUEGRASS CAT (USA)
63.00
M.DOĞAN
BAŞAK YAVUZ
EY.YARDIMCI
4
80
622128
21
18
1.11.80
2
CAPTAIN PITT
7y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
62.00
R.DOĞAN
HALİL ASLAN
F.ALTIN
9
76
221030
13
17
1.13.95
3
FREE POWER
4y a k
REY DE CAFE (USA)
57.00
C.YILDIRIMAP
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
6
35
980000
13
10
1.13.84
4
CİHANA BEDEL
4y d a
INDIGO RED (GB)
60.00
M.AVŞAR
NAİF ÇİZİK
V.ÇİZİK
1
63
074047
7
13
1.13.08
5
EL FUEGO
5y d a
EAGLE EYED (USA)
60.00
N.ALTIN
AZİZ KARAKEÇİLİ
S.ÇELİK
7
23
853042
20
14
1.14.30
6
TAYLAN HAN
4y d a
BOSPORUS (IRE)
56.00
H.ALTUNDAĞAP
M.EMİN ALTUNDAĞ
A.GÜRGÖZE
3
30
058827
34
14
1.14.61
7
ÜNLÜOĞLU
6y d a
UNACCOUNTED FOR (USA)
60.00
M.ÜNLÜ
NADİRE ÜNLÜ
M.BALTA
2
84
091725
20
17
1.13.05
8
OTANTİK
7y k g
BOSPORUS (IRE)
58.00
S.KAPLAN
SAHDUN KAYA
S.SAYIN
14
29
008519
7
19
1.13.13
9
AKINŞAH
7y a a
BOSPORUS (IRE)
57.00
V.KIZMAZ
MEHMET ULUSOY
A.TOPRAK
13
93
9-54453
21
14
1.12.16
10
DİŞİDİ
5y d k
EXPANSION (USA)
55.00
E.KILIK
AZİZ KARAKEÇİLİ
S.ÇELİK
12
40
050719
13
19
1.12.85
11
DEUCALION
5y d a
YONAGUSKA (USA)
54.00
F.FELHANAP
LATİF KOÇYİĞİT
M.KARALI
5
52
456060
7
12
1.14.42
12
DUKE OF KENT
7y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
B.BEKTAŞAP
GALİP DOĞAN
MUR.DOĞAN
11
76
310588
63
16
1.13.10
13
TOPANGA
4y d a
DR FONG (USA)
57.00
F.YARDIMCI
HÜSEYİN YÜKSEL
MUR.DOĞAN
8
78
35-7838
65
13
1.14.06
14
DARK GUARDIAN
7y d a
YONAGUSKA (USA)
54.00
M.B.ÇAKMAKAP
ÇETİN ALTIN
R.KARALIK
10
52
7-76008
7
10
1.12.73
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AŞKBELASI
3y a d
KAIZBERT (RU)
60.00
İ.KATI
SUPHİ AKYAVUZ
MUR.DOĞAN
3
35
21
14
20
1.24.30
2
SEÇKAYA
3y a d
DEMİRDELEN
57.00
C.TEPEAP
ETHEM KAYA
M.BALTA
10
32
175990
24
15
1.27.17
3
TERK KIZI
3y k d
YAŞARCIK
60.00
S.KAPLAN
SİNAN SUNKAR
M.KEKLİK
2
24
506721
13
20
1.27.34
4
DOĞRULAR GÜLÜ
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
H.ALTUNDAĞAP
M.EMİN ALTUNDAĞ
A.GÜRGÖZE
4
31
161608
77
17
1.29.16
5
LEYLOCAN
3y a d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
59.00
M.AVŞAR
MEHMET CANLIKA
S.ÇELİK
14
31
093300
63
14
1.30.08
6
UÇAN AVCI
3y a d
TOŞUR
55.00
E.AKKILIÇAP
NİHAT TURAN
S.SAYIN
5
25
346481
20
20
1.27.77
7
DEMİRELMAS
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
AH.ARSLAN
HALİL KIRMIZI
A.GÜRGÖZE
15
25
049590
16
14
1.30.31
8
FERZİNE
3y a d
TURBO
55.50
B.BEKTAŞAP
İSMAİL ALAK
S.SAYIN
13
28
556566
13
14
1.27.11
9
İLKAYKIZI
3y d d
ÖZGÜRBEY
57.00
H.POLAT
NURİ CANPOLAT
M.KEKLİK
12
24
706105
27
18
1.29.13
10
MÜMAŞA SULTAN
3y a d
ATİKBEY
53.00
M.E.DOĞANAP
ABDULKADİR TOPRAK
A.TOPRAK
16
25
601003
27
17
1.28.80
11
NUR SALKIMI
3y a d
YALAZ
57.00
V.KIZMAZ
YASİN TEKTAŞ
C.LAÇO
8
27
04100
14
18
1.28.49
12
NURATA
3y k d
ARASLI
57.00
E.KILIK
TEYFİK TINAS
M.KARALI
11
27
4001
20
20
1.28.05
13
HAFİDEKIZ
3y a d
ATEŞTOPU
53.00
F.FELHANAP
SITKI ŞİMŞEK
M.BALTA
7
17
345004
20
9
1.29.89
14
ROJA
3y k d
TOŞUR
53.00
M.IŞIKAP
SİNAN KORKMAZ
A.TOPRAK
9
7
990884
13
13
1.29.50
15
BENİM RÜYAM
3y k d
DEHA
50.00
MEH.PARLAKAP
MUHAMMED ALİ SEVGİLİ
R.KARALIK
1
1
0000
62
16
1.42.85
16
ATİFET
3y d d
SARRAF
52.00
İ.ÇİZİKAP
MAHMUT TEKİNALP
V.ÇİZİK
6
0
88
78
18
1.29.12
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ELMASINKIZI
6y k k
TURBO
62.00
F.YARDIMCI
ŞÜKRÜ YARDIMCI
EY.YARDIMCI
5
57
287709
34
14
1.22.33
2
LİZGE
5y k k
DEHA
59.00
M.AVŞAR
MEHMET KORKMAZ
M.KEKLİK
6
22
040594
27
7
1.23.39
3
NASİBİN
8y k k
SAĞANAK
55.00
M.E.DOĞANAP
NUSRET DOĞAN
MUR.DOĞAN
3
37
513200
13
16
1.22.01
4
PARA SAÇAN
5y a k
ATOMKARINCA
59.00
R.DOĞAN
KUTBETTİN SAÇAN
S.SAYIN
4
23
386061
13
20
1.23.56
5
BEŞALTIGÜLÜ
4y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
58.00
M.A.AKTÜRK
SALİH ÇİZİK
BAY.YILDIRIM
16
33
547016
13
19
1.23.00
6
DEHİBE HANIM
4y d k
GOBAKBEY
55.00
C.TEPEAP
RIDVAN TUMBUL
M.KILINÇ
9
48
363934
7
15
1.24.34
7
DUGEM
5y a k
GOBAKBEY
56.00
M.P.DEMİRAP
SAİT ÇELİK
S.ÇELİK
15
24
056869
13
10
1.23.71
8
REMİLİKIZ
4y k k
GOBAKBEY
53.00
F.FELHANAP
MUSTAFA KAPLAN
M.KILINÇ
7
28
423340
13
16
1.22.97
9
ŞEVALABLA
8y a k
İBOCAN
52.00
İ.ÇİZİKAP
BİLAL CAMUZ
M.BALTA
1
60
583003
13
11
1.23.32
10
ÇATAK SULTANI
4y k k
BOLKAR
55.00
AH.ARSLAN
YAŞAR ÖZKAN
A.TOPRAK
2
0
0
20
19
11
GÜNDOĞARKEN
4y a k
AYABAKAN
55.00
N.ALTIN
İBRAHİM HALİL ŞİMŞEK
R.KARALIK
12
55
1-14740
20
16
1.28.27
12
SAYGINGÜZELİ
4y a k
YALAZ
55.00
S.KAPLAN
ABDULKADİR DURMAZ
M.KARALI
8
9
808500
127
12
13
ALANGOYA
5y k k
BOZOĞLU
56.00
E.KILIK
HALAF ULUDAĞ
V.ÇİZİK
13
10
306600
13
7
1.22.79
14
DENGİZKIZI
5y k k
ATİKBEY
56.00
G.KILIÇ
AHMET ÇELİK
V.ÇİZİK
11
14
990974
13
6
1.23.03
15
EZMİRA
4y a k
GOBAKBEY
56.00
M.ÜNLÜ
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
14
19
360756
20
13
1.25.38
16
DEHA HANIM
5y d k
DEHA
54.00
B.BEKTAŞAP
ABDULKADİR TOPRAK
M.KEKLİK
10
21
000928
13
12
1.25.30
Chelmsford City İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALCANCE (FR)
2y a d
57.50
H CROUCH
MR ANDREW L COHEN
C COX
9
0
07
49
0
2
AREEHAA (IRE)
2y d d
57.50
J CROWLEY
MR HAMDAN AL MAKTOUM
SIR M STOUTE
11
0
2
35
0
3
FALACHO (IRE)
2y d d
57.50
T GREATREX
MR TOM FORD
DAVİD LOUGHNANE
5
0
76
14
0
4
GENTLY SPOKEN (IRE)
2y d d
57.50
R HORNBY
MRS B V SANGSTER 1
M MEADE
3
0
9
81
0
5
HIDDEN SPELL (IRE)
2y d d
57.50
D TUDHOPE
CLİPPER LOGİSTİCS
K BURKE
1
71
2463
19
0
6
LITTLEMISSATTITUDE
2y d d
57.50
L EDMUNDS
SHAWTHİNG RACİNG PAR
D SHAW
4
0
0
0
7
NEROLI
2y k d
57.50
KIEREN FOX
MR PADDY BARRETT
D SHAW
8
0
0
0
8
RED'S ROCKET
2y d d
57.50
N CURRİE
MR D R J KİNG
MRS L MONGAN
10
0
6
26
0
9
TASTE THE NECTAR (USA)
2y a d
57.50
S DE SOUSA
MR T W MORLEY
R COWELL
7
69
200250
26
0
10
TIGER BALM
2y d d
57.50
S DONOHOE
MRS ISABEL PETER-HOB
GEORGE BOUGHEY
6
0
7
14
0
11
VINTAGE POLLY (IRE)
2y d d
57.50
JAMES DOYLE
MR R W HILL-SMITH
H PALMER
2
0
54
19
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:40 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BUWARDY
2y k e
59.50
R HAVLİN
SHEİKH MOHAMMED BİN
J GOSDEN
6
0
6
11
0
2
CHAIRMAN POWER
2y d e
59.50
S DE SOUSA
KING POWER RACING CO
SIR M STOUTE
1
0
0
0
3
IMPERIAL SQUARE (IRE)
2y d e
59.50
D TUDHOPE
CLİPPER LOGİSTİCS
M JOHNSTON
3
0
5
13
0
4
PRINCE IMPERIAL (USA)
2y d e
59.50
J CROWLEY
MR K ABDULLAH
SİR M STOUTE
5
0
9
46
0
5
SECRET VICTORY
2y a e
59.50
W BUİCK
GODOLPHİN
C APPLEBY
2
0
0
0
6
TURN ON THE CHARM (FR)
2y d e
59.50
G WOOD
FRED ARCHER RACİNG -
J FANSHAWE
4
0
5
32
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AMBASSADORIAL (USA)
5y d g
58.50
DAVID EGAN
MRS JANE CHAPPLE-HYA
J CHAPPLE-HYAM
3
104
77-1003
53
0
2
HABUB (USA)
4y d a
58.50
J CROWLEY
MR HAMDAN AL MAKTOUM
OWEN BURROWS
2
99
1-17172
24
0
3
ARCTIC SOUND
3y d e
57.50
J FANNİNG
MR SAEED BİN MOHAMME
M JOHNSTON
1
108
1611-52
127
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SPICE WAR
4y d g
63.50
T GREATREX
APIAFI AND BLACK
O SHERWOOD
6
65
3360-11
14
0
2
PRINCESS HARLEY (IRE)
4y k k
62.50
F NORTON
MR KENNY BRUCE
M QUİNN
7
62
064207
47
0
3
ZAMOYSKI
9y a g
62.50
T MARQUAND
P TAIANO, N GOLLINGS
S GOLLINGS
5
62
4186-87
39
0
4
ZARRAR (IRE)
4y d g
62.50
R TATE
MISS V MARKOWIAK
CAMILLA POULTON
8
62
113-800
7
0
5
JEWELLER
3y a e
58.00
J CROWLEY
CHEVELEY PARK STUD
SİR M STOUTE
4
62
0-593
24
0
6
MR NICE GUY (IRE)
3y d g
55.50
DAVID EGAN
MR LEE BROOKS
CLARE HOBSON
3
56
579420
24
0
7
GARRISON LAW
3y d g
54.00
H BENTLEY
M M FRANKLIN
D M SIMCOCK
2
53
0-73900
10
0
8
VOLCANIQUE (IRE)
3y d d
51.00
L MORRİS
MRS FİTRİ HAY
SİR M PRESCOTT
1
46
654424
19
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OVERBECK (IRE)
4y d g
61.50
J HAYNES
MR DEAN IVORY
D IVORY
4
0
36
14
0
2
DR JEKYLL (IRE)
3y d e
59.50
J P SPENCER
MRS FİTRİ HAY PART
D M SİMCOCK
8
0
66
19
0
3
EXMOOR BEAST
3y a g
59.50
DAVID EGAN
GG THOROUGHBREDS V
P CHARALAMBOUS
5
0
44
14
0
4
GUSTAVE AITCH (FR)
3y d g
59.50
L KENIRY
MR JAMES FINCH
MRS S LEECH
3
0
05
29
0
5
SMART SAMBA (IRE)
3y d g
59.50
G WOOD
INDUNA RACING
C WALL
2
0
6
15
0
6
AUBRETIA (IRE)
3y a d
57.50
T MARQUAND
MR D BOOCOCK
R HANNON
9
62
256064
22
0
7
END OVER END
3y d d
57.50
ADAM J MCNAMARA
MR P D PLAYER
ARCHİE WATSON
7
0
3
12
0
8
MALIKA I JAHAN (FR)
3y d d
57.50
D MUSCUTT
MR SAİF ALİ
D LANİGAN
1
0
6-2
17
0
9
TO THE MOON
3y d d
57.50
R HAVLİN
LADY BAMFORD
J GOSDEN
6
77
3-643
48
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARLECCHINO'S ARC (IRE)
4y a g
62.00
T GREATREX
MR K SENIOR
M USHER
4
57
311600
104
0
2
SHARP OPERATOR
6y a g
60.50
DAVID EGAN
MR LEE BROOKS
C WALLIS
7
54
265431
14
0
3
ROCKSETTE
5y d k
59.50
R HAVLIN
HIDE SEEKERS
ADAM WEST
10
52
610888
19
0
4
RED GUNNER
5y d g
59.50
E GREATREX
2 COUNTIES RACING
M LOUGHNANE
6
52
729727
23
0
5
MRS IVY
3y a d
59.00
H BENTLEY
MAKE A CİRCLE I
R BECKETT
11
55
0-58
29
0
6
CAT ROYALE (IRE)
6y d g
58.00
D BROCK
WHITEROK LTD
J BUTLER
14
49
747025
38
0
7
GOLDEN DEAL (IRE)
4y d k
57.50
L MORRİS
MR TURRLOO F PARRETT
R PHİLLİPS
2
48
70-6802
38
0
8
SALMON FISHING (IRE)
3y d g
57.50
S CRONIN
MR DAVID FREMEL
MOHAMED MOUBARAK
12
52
560857
11
0
9
DUTCH ARTIST (IRE)
7y a g
57.50
F MCMANOMAN
MR SIMON BODSWORTH
N TINKLER
3
47
007756
14
0
10
HIDDEN DREAM (IRE)
4y d k
57.00
K O'NEİLL
MACHİN, MİLNER, SPAR
MRS C DUNNETT
5
46
300225
66
0
11
FALLS CREEK (USA)
4y d k
57.00
D PROBERT
WERRETT BLOODSTOCK P
A BALDİNG
9
46
08-5274
55
0
12
SEAQUINN
4y d k
56.50
K FOX
HARRİS BECKETT
J BEST
1
45
545827
12
0
13
WATERPROOF
3y d g
56.50
JOSEPHINE GORDON
MR RAYMOND TOOTH
S L KEIGHTLEY
8
49
90-7952
22
0
14
INDIAN SEA
3y d d
54.50
D KEENAN
DR E ROBSON
DR J SCARGİLL
13
40
75-0
24
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SUNSHINE COAST
4y d g
60.50
N CURRIE
MR J A OSBORNE
J OSBORNE
8
55
408-0
19
0
2
BILLIE BEANE
4y d k
60.00
D KEENAN
SILENT PARTNERS
DR J SCARGILL
3
54
0-41842
19
0
3
MASAI SPIRIT
3y d d
59.00
K SHOEMARK
MRS JACQUİ BARRS M
P MCBRİDE
5
56
800831
14
0
4
POETIC LEGACY (IRE)
3y d d
59.00
D TUDHOPE
CLIPPER LOGISTICS
M JOHNSTON
6
56
853122
5
0
5
DREAMBOAT DAVE (IRE)
3y d g
58.50
E J WALSH
THE OLD EATONIANS
MRS S HUMPHREY
1
55
3-33393
10
0
6
HEATHERDOWN (IRE)
3y d g
57.50
T GREATREX
MR K SOHI
I WILLIAMS
4
52
057285
19
0
7
DYAGILEV
4y a g
57.50
D MUSCUTT
KILLARNEY GLEN LYD
MRS L PEARCE
10
48
089007
10
0
8
PERCY TOPLIS
5y d g
57.00
K O'NEILL
MRS CHRISTINE DUNNET
MRS C DUNNETT
9
47
533234
21
0
9
CHAKRII (IRE)
3y d g
57.00
H TURNER
VISHAL CHITKARA BREN
H SPILLER
12
51
622246
19
0
10
MERDON CASTLE (IRE)
7y d g
56.50
MEGAN NICHOLLS
WEST WILTS HOCKEY LA
M BLAKE
13
46
308935
14
0
11
CASH N CARRIE (IRE)
5y d k
56.50
L MORRİS
MİCK APPLEBY RACİNG
M APPLEBY
11
44
034043
19
0
12
NABVUTIKA (IRE)
3y d d
56.00
L KENİRY
MR B J LEWİS
J BUTLER
2
49
032500
19
0
13
SITTIN HANDY (IRE)
3y a g
54.50
J HAYNES
MAXIMUM LIMIT SYNDIC
D IVORY
7
43
706004
14
0
8 Ekim 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, Diyarbakır, Chelmsford City İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Diyarbakır at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 diyarbakır at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Chelmsford City İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:40 chelmsford city i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 8 ekim 2019 salı at yarışı bülteni, 8 ekim 2019 at yarışı programı, 8 ekim 2019 tjk yarış programı, 8 ekim 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 8 ekim 2019 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, diyarbakır at yarışı bülteni, 8 ekim 2019 diyarbakır at yarışı bülteni, günün diyarbakır at yarışı bülteni, bugün diyarbakır at yarışı bülteni, chelmsford city i̇ngiltere at yarışı bülteni, 8 ekim 2019 chelmsford city i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün chelmsford city i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün chelmsford city i̇ngiltere at yarışı bülteni