1.32.31 Bu derece İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda, 25.09.2020 tarihinde yapılmıştır. İlgili ko
2
ACIDİLLİ FATİH
7y k a
BİLGİN
60.50
A.AKDEMİR APApranti
İSMAİL SATIK
M.Y.KILINÇ
9
73
179876
65
15
3
BERKTİMUR
4y k a
TURBO
56.00
G.KOCAKAYA
GÜNSEN SOYUPAK
C.DEMİR
4
63
555141
13
20
1.31.96 Bu derece İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda, 22.07.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili ko
4
HATTAT
5y d a
HİSARBEY
52.50
M.KESKİN
HİLMİ KESKİN
H.GÜNEY
6
53
716147
14
18
1.33.12 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 13.09.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
5
AĞCABEYİ
6y k a
BERKSOY
50.00
A.KAÇMAZ
HÜSEYİN BECENE
M.SUSEN
1
39
006210
4
19
1.32.50 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 29.06.2020 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
6
ÖZMERİÇ KIZI
5y a k
KAIZBERT (RU)
50.00
H.KILIÇARSLAN
FEVZİ YILMAZ
H.TURAN
3
38
700-000
14
8
1.32.91 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 01.07.2021 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
7
KAÇER KIZI
5y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
50.00
M.N.SUNKAR APApranti
MEHMET CAMUZ
C.KATI
2
34
086668
51
6
1.32.77 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 11.05.2021 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
8
AZAD
4y a a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
50.00
N.DEMİR APApranti
BÜLENT TOYDEMİR
M.DEMİROL
5
33
454742
14
16
1.36.46 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 30.10.2021 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
9
MEMOCANDIR
5y k a
MİNİFHAT OĞLU
50.00
SER.YILDIZ APApranti
ENVER TOYDEMİR
M.DEMİROL
7
31
987068
14
9
1.33.69 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 12.08.2021 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GUNEF
2y d d
YILDIRIMBEY
57.00
S.BOYRAZ
ONUR DİLBAZ
İB.B.OĞULLARI
1
42
56215
20
19
1.26.28 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 25.08.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
2
LUCKY BROWN
2y d e
SIDNEY`S CANDY (USA)
54.00
MÜS.ÇELİK
HAKAN DİNKÇİOĞLU
Ö.ALAÇAM
3
0
26
23
18
3
LADY DESPINA
2y a d
VICTORY GALLOP (CAN)
54.00
Ö.YILDIRIM
METİN GÜNDAY
S.GÜRKAN
2
0
23
14
18
4
NERMİNİM
2y d d
SIDNEY`S CANDY (USA)
50.00
N.DEMİR APApranti
MUSTAFA ÖZSARI
H.ATAŞ
4
33
7402
11
16
5
NOKTA GÜZELİ
2y a d
BROWSER
51.00
SER.YILDIZ APApranti
İSMAİL KOÇYİĞİT
E.ÇETİNKURT
5
26
67246
14
15
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DELAWERA
4y k a
GENERAL QUARTERS (USA)
60.00
M.ÇİÇEK
NADİR ÇETİNER
Y.ARSLANCA
2
99
413511
127
20
2.14.91 Bu derece Adana Yeşiloba Hipodromu'nda, 03.04.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
2
GÖĞÜSGEREN
7y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
60.00
M.AKYAVUZ
AKANAY MIRIZ
EMİN KARATAŞ
4
100
382133
28
20
2.16.07 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 12.07.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
3
LAKERS
4y d a
HAKEEM (USA)
60.00
MÜS.ÇELİK
KAZIM YARAREL
İB.B.OĞULLARI
3
90
112164
127
18
2.16.57 Bu derece Adana Yeşiloba Hipodromu'nda, 15.01.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
4
UĞURTAY
4y d a
JUSTENUFFHUMOR (USA)
60.00
H.KARATAŞ
UĞUR KIRALOĞLU
M.YALÇIN
1
97
2-40679
28
20
2.17.61 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 21.08.2021 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
5
GOLD DESIGN (USA)
3y a e
VIOLENCE (USA)
56.50
VEDAT ABİŞ
ABDULSAMET TEKİN
EMİN KARATAŞ
6
91
111121
21
20
6
UNCHAINED
3y a e
LION HEART (USA)
56.50
G.KOCAKAYA
SERDAR ÜZÜM
İB.B.OĞULLARI
5
93
141116
28
19
2.16.26 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 18.08.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HUNTING
5y d a
JUSTENUFFHUMOR (USA)
60.00
Ö.YILDIRIM
MURAT CAVCAV
S.GÜRKAN
3
83
212312
25
19
1.56.81 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 04.06.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
2
QUEIMADA GRANDE
5y d a
LUXOR
60.00
G.KOCAKAYA
HÜSEYİN NAFİZ ŞENGÜL
A.ÇİFTÇİ
2
88
625175
13
18
1.56.84 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 15.07.2021 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
3
SECRET BLOOD
5y d a
HAKKAR
60.00
M.AKYAVUZ
UMUT HEPSAĞ
T.TÜRKMEN
5
94
113376
86
16
1.54.83 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 05.05.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
4
SÖNMEZBEY
5y d a
WIN RIVER WIN (USA)
60.00
H.KARATAŞ
HAKAN SÖNMEZ
S.KAN
7
91
586161
23
20
1.55.57 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 30.04.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
5
ZALA BEY
3y d e
AGRESIVO (USA)
60.00
A.ÇELİK
CELAL ALAZ ADALI
Y.ŞİMŞEK
1
99
212120
104
18
1.58.41 Bu derece İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda, 17.04.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili ko
6
ANTIOCHOS
4y d a
BANKNOTE (GB)
58.00
M.ÇİÇEK
HULUSİ ÇİL
Y.DEMİR
4
85
127332
7
16
1.56.47 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 29.04.2021 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
7
HARDMET
3y d e
LUXOR
57.00
VEDAT ABİŞ
HARUN KAHRAMAN
E.DIBLEN
6
88
374135
13
18
1.56.58 Bu derece İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda, 21.08.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili ko
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BORAHAN
2y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
A.ÇELİK
SERKAN ŞAHİN
Ö.ALAÇAM
3
50
1
28
20
2
COSMIC KID
2y d e
LEMON DROP KID (USA)
57.00
G.KOCAKAYA
NİMET ARİF KURTEL
H.YÜZBAŞI
1
58
211
13
20
3
GEZZAL
2y d e
APPROVE (IRE)
57.00
E.ÇANKAYA
MAHMUT KARAKEÇİ
M.Y.KILINÇ
6
54
325241
31
20
4
NORTH IRON
2y d e
BANKNOTE (GB)
57.00
VEDAT ABİŞ
MEHMET GÜRDAL
NAİM GÜL
2
49
223311
16
20
1.24.94 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 08.09.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
5
PRINCE OF DANGER
2y k e
TAPWRIT (USA)
57.00
M.ÇİÇEK
NİMET ARİF KURTEL
B.AY
4
45
1
22
20
6
TURDEMİRKIR
2y a e
CAPTAIN RIO (GB)
57.00
H.KARATAŞ
MAHMUT KARAKEÇİ
M.Y.KILINÇ
7
84
231322
14
19
1.25.12 Bu derece İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda, 28.08.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili ko
7
GENERAL BRIELLA
2y k d
GENERAL QUARTERS (USA)
55.00
M.AKYAVUZ
MERT ALİ KARABULUT
M.Y.KILINÇ
5
84
11114
15
19
1.24.59 Bu derece İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda, 23.09.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili ko
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DİZDARIM
6y a k
UÇANBEY
61.00
E.ÇANKAYA
KUTBETTİN SAÇAN
MERT KORKMAZ
6
91
812524
9
17
1.46.02 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 18.06.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
2
ERKMEN
10y k a
TURBO
60.00
G.KOCAKAYA
GÜR ÖZBELGE
İ.TEMEL
1
99
313113
16
19
1.45.54 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 08.09.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
3
ADIVAR
4y a a
ONURKAAN
59.00
A.ÇELİK
İLHAMİ YAVUZ
İ.KÖROĞLU
5
93
501429
8
17
1.45.86 Bu derece İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda, 01.08.2021 tarihinde yapılmıştır. İlgili ko
4
BAŞKASAP
4y d a
BABA MEVLÜT
58.00
H.KARATAŞ
EREN KURU
O.İPEK
3
58
154112
11
19
1.47.94 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 06.09.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
5
BENZENCİ
5y a k
KAIZBERT (RU)
58.00
VEDAT ABİŞ
MEHMET YALÇIN
A.ÇİFTÇİ
2
89
167443
4
15
1.46.36 Bu derece İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda, 04.08.2021 tarihinde yapılmıştır. İlgili ko
6
ÖZYEL
9y a a
ÖZHABER
56.00
M.KESKİN
HİLMİ KESKİN
H.GÜNEY
4
76
957776
16
10
1.45.90 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 27.04.2019 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HAMASET
3y a e
EL CORREDOR (USA)
59.00
VEDAT ABİŞ
ERKUTAY ÖZYURTERİ
EMİN KARATAŞ
4
93
020115
14
19
1.26.87 Bu derece Adana Yeşiloba Hipodromu'nda, 15.02.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
2
ESPINOZA
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
MÜS.ÇELİK
İHSAN ERTEN
BÜN.POLAT
3
80
335621
23
20
1.27.57 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 15.09.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
3
GOLDEN STORM
3y a e
CUVEE (USA)
58.00
Ö.YILDIRIM
CAHİT DOĞAN
A.GÜVEN
6
72
431442
9
17
1.28.07 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 21.06.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
4
MY WAY TO WAY
3y a e
GENERAL QUARTERS (USA)
58.00
A.KAÇMAZ
MEHMET MERT
M.ALTIN
5
69
164671
16
20
1.28.83 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 22.07.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
5
ZOLO MUUM
3y d e
PAPA CLEM (USA)
58.00
H.KARATAŞ
ŞÜKRÜ POLAT
S.POLAT
1
80
460424
11
15
1.27.92 Bu derece Adana Yeşiloba Hipodromu'nda, 02.04.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
6
KÜBRA HANIM
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
56.00
S.BOYRAZ
ABDURRAHMAN POLAT
S.POLAT
2
77
008225
11
18
1.27.62 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 23.02.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
7
YENNEFER
3y d d
GENERAL QUARTERS (USA)
56.00
G.KOCAKAYA
ÖZKAN YETKİN
H.İ.AKÇAY
7
91
311336
5
17
1.27.39 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 21.09.2021 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AYSAR
3y a d
KAIZBERT (RU)
57.00
F.R.BEBEK
HARUN KAHRAMAN
E.DIBLEN
1
0
0
20
2
BAKIMLI
3y d d
BABA MEVLÜT
57.00
E.ÇANKAYA
HALİL YILDIZ
S.POLAT
4
26
635075
9
14
3
BOZKIRIN GÜCÜ
3y a d
ANKA
57.00
M.KESKİN
SERHAT KAYA
İ.KÖROĞLU
13
36
335546
14
16
1.49.10 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 27.08.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
4
ÇELEMLİ
3y k d
TURBO
57.00
VEDAT ABİŞ
ADİL KÖSEOĞLU
M.ÖZDİL
6
0
62
25
18
5
EPARVEN
3y a d
TURBO
57.00
G.KOCAKAYA
HAKAN ÇELİK
A.ÇİFTÇİ
11
0
3
24
19
6
GUPSEZEN
3y d d
SONALP
57.00
MÜS.ÇELİK
ALİ ŞAHİN
H.KARATAŞ
5
0
7
21
19
7
HOŞGÖR
3y a d
KARA YAĞIZ
57.00
M.AKYAVUZ
HAKKI GÜLAL
H.İ.AKÇAY
8
39
885204
14
13
8
IRMAK GÜZELİ
3y k d
KARAÜZÜM
54.00
A.AKDEMİR APApranti
KAMİL KILINÇ
M.Y.KILINÇ
9
0
66
21
18
9
OBAYANA
3y a d
UÇANOĞLU
53.00
M.N.SUNKAR APApranti
MEHMET AKDOĞAN
M.SUSEN
12
12
968
21
17
10
ÖRENLİ GÜZELİ
3y a d
BERKCAN
54.00
SER.YILDIZ APApranti
CİMŞİT YILDIZ
İ.ŞİMŞEK
2
0
9
24
19
11
PRENSESZEYNEP
3y k d
KARAÜZÜM
54.00
N.DEMİR APApranti
HÜSEYİN BECENE
M.SUSEN
10
0
3
24
19
12
RAVEN
3y k d
BERKCAN
57.00
A.KAÇMAZ
MURAT ARSLAN
RE.ARSLAN
3
0
0
20
13
SMELL GIRL
3y k d
YALNIZEFE
57.00
H.KILIÇARSLAN
A.BANU ÖZKARDEŞ
A.E.BAŞ
7
36
875982
21
13
York Birleşik Krallık detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
X J RASCAL (IRE)
2y d e
61.50
K STOTT
FİNE IF PARTNERSHİP
G BOUGHEY
12
88
142211
24
0
2
METAHORSE
2y k e
61.50
D E HOGAN
AMO RACİNG AND OMNİH
M BELL
4
88
321103
22
0
3
POL ROGER (IRE)
2y d e
61.50
P DENNİS
MR J SAGAR AND MR S
M DODS
7
88
2112
21
0
4
GREY'S MONUMENT
2y d e
60.50
H CROUCH
MİSS TRACEY ASHBEE
R BECKETT
1
86
43371
14
0
5
SOUND PRESSURE (IRE)
2y d e
60.00
P J MCDONALD
JOHN AND JESS DANCE
JAMES HORTON
11
85
3115
36
0
6
JOHN CHARD VC
2y d e
59.00
J FAHY
WOODHURST CONSTRUCTİ
C COX
10
83
241
32
0
7
PRINCE NABEEL (IRE)
2y d e
57.50
J HART
MR KHALİFA DASMAL
K R BURKE
6
79
4242
44
0
8
SURELY NOT (IRE)
2y d e
57.50
J BRYAN
THE AGİNCOURT PARTNE
D F DAVİS
8
79
81731
22
0
9
THREE YORKSHIREMEN (IRE)
2y d e
57.00
OİSİN ORR
JOHN RHODES PETER Tİ
R FAHEY
3
78
3034
14
0
10
VINCE LE PRINCE
2y d e
57.00
D ALLAN
REALITY PARTNERSHIPS
T EASTERBY
9
78
1600
21
0
11
GREYCIOUS ANNA
2y k d
56.00
S JAMES
PAU - PERTH PARTNERS
K R BURKE
5
76
7714
22
0
12
SPIORADALTA
2y d e
55.00
C HARDİE
CLAYTON CİVİLS, S MO
M WALFORD
2
74
333512
14
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:05 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALPHA CAPTURE (IRE)
2y d e
58.50
T MARQUAND
MR SİMON MUNİR MR
W HAGGAS
8
100
212
30
0
2
BAY OF PLENTY (IRE)
2y d e
58.50
B M COEN
MR ANTHONY PAUL SMUR
J P MURTAGH
7
0
1
23
0
3
BOLT ACTION (IRE)
2y d e
58.50
R DAWSON
VİCTORİOUS RACİNG
R VARİAN
1
103
633221
9
0
4
FELIX NATALIS (IRE)
2y a e
58.50
J HART
SLEEVE IT LTD
T DASCOMBE
4
92
517211
23
0
5
KYEEMA
2y d e
58.50
D TUDHOPE
MİSS YVONNE JACQUES
W HAGGAS
5
88
341106
14
0
6
ROUSING ENCORE (IRE)
2y d e
58.50
P HANAGAN
MR PAUL K SPENCER
R FAHEY
9
102
116552
21
0
7
MEHME (IRE)
2y d d
56.50
M HARLEY
MRS JOAN BROSNAN
R HANNON
6
80
5511
56
0
8
MIAMI GIRL (IRE)
2y d d
56.50
P DOBBS
AMO RACİNG LİMİTED
R HANNON
3
87
851082
23
0
9
SECRET ANGEL (IRE)
2y d d
56.50
S JAMES
NICK BRADLEY RACING
K R BURKE
2
92
341915
21
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALGIERS (IRE)
5y a a
63.50
H BURNS
MR SULTAN ALİ
S & E CRİSFORD
3
106
335-218
127
0
2
MARCHING ARMY
4y a a
62.50
L STEWARD
GODOLPHİN
S BİN SUROOR
5
103
411-411
21
0
3
SAGA
3y k e
60.50
R HAVLİN
THE KİNG
J & T GOSDEN
6
103
1-26280
51
0
4
PROTAGONIST (FR)
5y d a
59.50
T MARQUAND
MR MİCHAEL BUCKLEY
W HAGGAS
2
97
05-4110
14
0
5
STAY WELL
4y d a
59.00
J HART
BEN SİR MARTYN ARB
H MORRİSON
1
96
71-2295
21
0
6
WHAT'S THE STORY
8y d a
59.00
D TUDHOPE
WELDSPEC GLASGOW LIM
K DALGLEISH
4
96
021625
1
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MR WAGYU (IRE)
7y a a
62.50
J HART
THE NEW CENTURY PART
J J QUİNN
15
104
410535
21
0
2
DAKOTA GOLD
8y d a
61.00
P MULRENNAN
DOUG GRAHAM,İAN DAVİ
M DODS
2
100
102209
27
0
3
DUSKY LORD
4y d a
60.50
R DAWSON
THE DUSKY LORD PARTN
R VARIAN
1
99
420301
21
0
4
POPMASTER (IRE)
4y k a
60.50
T MARQUAND
LAURENCE BELLMAN
E WALKER
8
99
022040
21
0
5
ZARZYNI (IRE)
5y d a
60.50
B M COEN
MRLAURENCEO'KANE/HAR
D & N BARRON
14
99
143000
14
0
6
BERGERAC (IRE)
4y d a
60.00
T EAVES
MRS ANGİE BAİLEY
K RYAN
19
98
032116
21
0
7
SILVER SAMURAI
5y k a
59.50
D MUSCUTT
WHAT A TİME TO BE AL
M BOTTİ
7
97
110736
35
0
8
BIELSA (IRE)
7y d a
59.50
K STOTT
KİNG POWER RACİNG CO
K RYAN
9
97
547350
21
0
9
VOLATILE ANALYST (USA)
5y d a
59.50
S GRAY
RICHARD GILBERT KE
K DALGLEISH
5
97
810050
21
0
10
AIR RAID
7y d a
59.00
J GARRİTTY
CARON PAUL CHAPMAN
J O'KEEFFE
10
96
0336-32
127
0
11
LUCKY MAN (IRE)
3y d e
58.50
P J MCDONALD
REBEL RACİNG PREMİER
R SPENCER
6
96
326214
21
0
12
ABOLISH
6y d a
58.50
A MULLEN
LYCETT RACİNG LTD
I JARDİNE
12
95
855281
14
0
13
LETHAL NYMPH
3y d e
58.50
J FAHY
MR TREVOR FOX
C COX
16
96
334711
8
0
14
GIS A SUB (IRE)
3y d e
58.50
O MCSWEENEY
MR STEVE RYAN
K RYAN
18
96
6-39090
21
0
15
GULLIVER
8y d a
58.00
D TUDHOPE
WITHERNSEA THOROUGHB
D O'MEARA
22
94
300760
21
0
16
APOLLO ONE
4y a a
58.00
M HARLEY
PCRACING CO UK
PETER CHARALAMBOUS & JAMES CLUTTERBUCK
3
94
983873
23
0
17
ADMIRAL D (IRE)
3y d e
57.50
OİSİN ORR
FİVE GO MAD IN MALTO
R FAHEY
20
94
623767
21
0
18
LAUGH A MINUTE
7y d a
57.50
R WHELAN
SHAMROCK THOROUGHBRE
A MCGUİNNESS
21
92
800343
14
0
19
HYPERFOCUS (IRE)
8y d a
57.50
D ALLAN
RYEDALE PARTNERS NO
T EASTERBY
13
92
144302
14
0
20
STRIKE RED (IRE)
4y d a
57.50
B GARRITTY
MR PETER TIMMINS
R FAHEY
4
92
044501
7
0
21
GISBURN (IRE)
3y a e
57.00
P DOBBS
MİCHAEL KERR-DİNEEN
R HANNON
17
92
026373
14
0
22
EXALTED ANGEL (FR)
6y d a
57.00
S JAMES
PAU-PERTH PARTNERSHİ
K R BURKE
11
91
24-6480
127
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BIG BAD WOLF (IRE)
2y k e
60.50
A MULLEN
HUFF AND PUFF PARTNE
N TINKLER
7
0
4
18
0
2
BOOK OF TALES
2y d e
60.50
D MUSCUTT
SHEİKH HAMDAN BİN MO
C & M JOHNSTON
4
0
0
0
3
EL MONTEJEAN
2y d e
60.50
J GARRİTTY
SYPS (UK) LTD
M WALFORD
3
0
4
17
0
4
FEUD
2y d e
60.50
D TUDHOPE
CLİPPER LOGİSTİCS
R BECKETT
11
0
4
21
0
5
GARDEN ROUTE (IRE)
2y d e
60.50
T MARQUAND
MAGNIER/SHANAHAN/NAG
W HAGGAS
12
0
3
16
0
6
HAVE YOU A MINUTE
2y d e
60.50
T EAVES
T T RACİNG
T TATE
8
0
8
18
0
7
ITHACA'S ARROW
2y a e
60.50
J BRYAN
THE AGİNCOURT PARTNE
D F DAVİS
14
0
0
0
8
KADOVAR (IRE)
2y d e
60.50
P J MCDONALD
AL WASMİYAH STUD
A BALDİNG
13
0
0
0
9
KING SHARJA
2y d e
60.50
P DOBBS
SHEİKH MOHAMMED OBAİ
R HANNON
6
0
0
0
10
KINTARO
2y d e
60.50
OİSİN ORR
MR AİDAN J RYAN
R FAHEY
9
0
0
0
11
MICHAEL'S PLEDGE (IRE)
2y d e
60.50
J HART
MR G C WOODALL
J J QUİNN
2
0
0
0
12
MODESTY (IRE)
2y d e
60.50
K STOTT
AQUİS FARM MANTON
M MEADE
10
0
0
0
13
ANJO BONITA
2y d d
58.00
B GARRİTTY
KEEP THE FAİTH PARTN
M HAMMOND
1
76
6322
24
0
14
BAROSSA (IRE)
2y d d
58.00
P DENNİS
G MAİDMENT RACİNG
N TİNKLER
5
0
7
17
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SIR CHAUVELIN
10y d a
61.50
P MULRENNAN
MR J FYFFE MR J S
J GOLDİE
3
90
712700
14
0
2
IT'S GOOD TO LAUGH (IRE)
5y d a
61.00
D NOLAN
BRİAN VERİNDER ALA
J CANDLİSH
4
89
1-75905
21
0
3
LYNWOOD GOLD (IRE)
7y k a
60.50
T WHELAN
MISS DAISY HITCHINS
B BARR
10
88
5657-60
75
0
4
ATACAMA DESERT (IRE)
4y a a
58.50
D ALLAN
ROCKY CANZONE PARTNE
K FROST
2
84
422611
34
0
5
DUKE OF VERONA (IRE)
4y k a
58.50
T MARQUAND
MR R C C VİLLERS
W JARVİS
11
84
831614
21
0
6
PRAIANO (GER)
4y d a
58.50
R DAWSON
SHEİKH MOHAMMED OBAİ
R VARİAN
5
84
7-54273
23
0
7
WHITEHAVEN (FR)
5y a a
58.00
J HART
P C J DALBY R D SC
H MORRİSON
9
83
2130-83
32
0
8
MONSIEUR LAMBRAYS
6y d a
57.50
OİSİN ORR
MR AİDAN J RYAN
R FAHEY
7
82
510308
21
0
9
ARCTIC FOX
6y a k
56.00
P J MCDONALD
COLİN AND KAY TAYLOR
M TODHUNTER
8
78
411459
14
0
10
CARRIGILLIHY
4y k a
52.50
D FENTİMAN
THE HARMONİOUS LOT
T EASTERBY
1
71
420812
7
0
11
GHADBBAAN
6y a a
52.50
JOANNA MASON
URSA MAJOR RACING
M WALFORD
12
68
492931
14
0
12
GIOVANNI CHANGE (FR)
7y k a
52.50
C HARDIE
READERS WIGGY, THE
M WALFORD
6
63
64-36
99
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHICHESTER
5y d a
63.50
D TUDHOPE
SİR IAN MS CATRİON
K DALGLEİSH
14
93
003706
21
0
2
ZIGGY
4y d a
63.00
D MUSCUTT
SARABEX AND ARAGON R
HARRY EUSTACE
3
92
21426-1
127
0
3
YORKSHIRE LADY
4y k k
62.00
JOANNA MASON
J MUNROE, M MCHALE
M & D EASTERBY
17
89
115-041
23
0
4
VULCAN (IRE)
5y d a
62.00
H CROUCH
IMPERİUM SYNDİCATE
R BECKETT
10
89
4-82155
31
0
5
MYRISTICA (IRE)
4y a k
61.50
S B KİRRANE
KİNG POWER RACİNG CO
T EASTERBY
18
88
112576
12
0
6
PERSEVERANTS (FR)
4y d a
60.50
D SWIFT
RYAN , CHAPPELL DI
S DIXON
13
86
752230
1
0
7
FISHABLE
5y d a
60.50
D ALLAN
MR B GUERIN HABTON
T EASTERBY
5
86
424703
23
0
8
FAYLAQ
6y d a
60.00
C RODRİGUEZ
BJORDAN,BRİANJORDAN,
EWAN WHİLLANS
9
85
664453
12
0
9
GEREMIA (IRE)
4y d a
60.00
P MULRENNAN
MR JAMES FYFFE MR
J GOLDİE
19
85
293260
14
0
10
LATTAM (IRE)
3y a e
60.00
T MARQUAND
WRİGLEYS AND WYATTS
W HAGGAS
1
89
115
24
0
11
JEAN BAPTISTE (IRE)
5y d a
60.00
S JAMES
WOODHURST CONSTRUCTİ
R FELL
4
85
136406
4
0
12
FIRST IMPRESSION (IRE)
5y d a
60.00
J HART
BLACKBURN, FOX, MCWI
J J QUINN
20
85
847341
11
0
13
DIAMOND RANGER (IRE)
3y d e
60.00
K STOTT
OPULENCE THOROUGHBRE
G BOUGHEY
12
89
1219
21
0
14
TITIAN (IRE)
4y d a
59.00
D COSTELLO
MR W FREWEN
J CAMACHO
2
83
13-21-54
66
0
15
EEETEE (IRE)
4y d a
58.50
MARK WİNN
GALLOP RACİNG
D O'MEARA
15
82
293110
23
0
16
NO NAY NICKI (IRE)
3y a d
58.00
OİSİN ORR
P D SMİTH HOLDİNGS L
R FAHEY
11
85
470223
35
0
17
HIGHWAYGREY
6y d a
57.00
C HARDIE
REALITY PARTNERSHIPS
T EASTERBY
16
78
031753
16
0
18
MUSTAZEED (IRE)
4y a a
56.50
D E HOGAN
NEWMARKET RACİNG CLU
C WALL
7
77
2451-02
13
0
19
JEWEL MAKER (IRE)
7y d a
56.00
D FENTIMAN
REALITY PARTNERSHIPS
T EASTERBY
6
76
215300
11
0
20
SCHMILSSON
3y d e
55.50
P J MCDONALD
MICK AND JANICE MARI
A BALDING
8
79
107778
23
0
Keeneland detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:31 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MORAL TURPITUDE (USA)
2y k d
54.00
ADAM BESCHIZZA
D. J. STABLE LLC
MARK E. CASSE
1
0
0
0
2
WORK OF FICTION (USA)
2y d d
54.00
MARTIN GARCIA
ASHBROOK FARM AND ST
GEORGE R. ARNOLD, II
2
33
6
64
0
3
MAGICAL LUTE (USA)
2y a d
54.00
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
WHITHAM THOROUGHBRED
IAN R. WILKES
3
69
25
22
0
4
INVENTING ANNA (USA)
2y d d
54.00
LUIS SAEZ
J AND J STABLES, LLC
KELSEY DANNER
4
71
23
32
0
5
STAY FABULOUS (USA)
2y a d
54.00
RICARDO SANTANA, JR.
MYRACEHORSE AND BLOO
STEVEN M. ASMUSSEN
5
0
0
0
6
JERSEY PEARL (USA)
2y a d
54.00
GEOVANNI FRANCO
SILVERTON HILL LLC
BRIAN A. LYNCH
6
66
4
41
0
7
ADIVA (USA)
2y a d
54.00
FRANCISCO ARRIETA
MARK DEDOMENICO LLC
MICHAEL PUHICH
7
59
46
21
0
8
AMERICAN MAESTRA (USA)
2y a d
54.00
FERRIN PETERSON
QUATREFOIL RACING
WILLIAM E. GALLAGHER
8
0
0
0
9
ALEXA LOU (USA)
2y a d
54.00
PACO LOPEZ
ROCK RIDGE RACING LL
DALLAS STEWART
9
0
0
0
10
FAME STREET (USA)
2y a d
54.00
GABRIEL SAEZ
ALTAIR FARMS, LLC
W. BRET CALHOUN
10
59
37
24
0
11
AFFIRMATIVE LADY (USA)
2y k d
54.00
JOHN R. VELAZQUEZ
AMO RACING USA
H. GRAHAM MOTION
11
0
0
0
12
HUMBLING (USA)
2y d d
54.00
TYLER GAFFALIONE
DROWN, JEFF AND RYAN
BRENDAN P. WALSH
12
0
0
0
13
TIVALI (USA)
2y a d
54.00
JOSEPH TALAMO
SLIPSTREAM THOROUGHB
NORM W. CASSE
13
0
0
0
14
CALIFORNIA BELLE (USA)
2y d d
54.00
EDGAR MORALES
NICHOLAS JAMES LATOU
GEORGE LEONARD, III
14
59
9
24
0
15
HER LADYSHIP (USA)
2y d d
54.00
MARTIN GARCIA
G. WATTS HUMPHREY, J
GEORGE R. ARNOLD, II
15
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:02
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SOCIAL MANDATE (USA)
3y d d
53.50
FRANCISCO ARRIETA
RANDLE L. GLOSSON
JUAN MUNOZ CANO
1
57
009584
15
0
2
JUMAKAN BOURBON (USA)
3y d d
53.50
RAFAEL BEJARANO
DOUGLAS TERRY
WAYNE G. MINNOCK
2
66
166520
22
0
3
DIVINE HOPE (USA)
3y d d
53.50
JESUS LOPEZ CASTANON
WESTWIND FARMS, INC.
ALVIN BRENT TAYLOR
3
53
681665
15
0
4
SWEET BEAUTY (USA)
3y a d
53.50
JOSEPH ROCCO, JR.
HATFIELD STABLES AND
MICHAEL A. TOMLINSON
4
62
464321
80
0
5
MRS. NUSHI (USA)
3y d d
53.50
GERARDO CORRALES
MILLER, DOUGLAS E.,
ERIC N. FOSTER
5
63
533173
22
0
6
BAYSHORE FOXES (USA)
4y a k
55.00
EDGAR MORALES
GRIT TO GLORY RACING
THOMAS L. VAN BERG
6
60
742393
127
0
7
BIG JAVA (USA)
3y d d
53.50
GEOVANNI FRANCO
MARK DEDOMENICO LLC
MICHAEL PUHICH
7
68
145294
55
0
8
FEELING HAPPY (USA)
3y d d
53.50
JAMES GRAHAM
MIACOMET FARM
JAMES E. BAKER
8
70
35-3496
20
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PROVE RIGHT (USA)
2y d e
55.50
RICARDO SANTANA, JR.
S TSUJIMOTO, LLC AND
JAMES K. CHAPMAN
1
73
418734
22
0
2
BAYTOWN JAGGER (USA)
2y a e
53.50
JANE ELLIOTT
MCENTEE RACING, INC.
PAUL MCENTEE
2
40
755198
9
0
3
HURRICANE J (USA)
2y a e
55.50
JOSEPH TALAMO
AMO RACING USA
PAULO H. LOBO
3
71
1
41
0
4
TAP IN FORMATION (USA)
2y d e
55.50
FLORENT GEROUX
ARLENE LONDON
WAYNE M. CATALANO
4
74
1
41
0
5
JEREMY'S JET (USA)
2y d e
55.50
JACK GILLIGAN
MCENTEE RACING, INC.
PAUL MCENTEE
5
66
252149
50
0
6
GOLD LUCK (USA)
2y a e
53.50
EDGAR MORALES
SOUTHWEST RACING AND
GENARO GARCIA
6
65
31
20
0
7
WESTERN GHENT (USA)
2y a e
53.50
FLAVIEN PRAT
GHENT, BOB, GHENT, A
D. WAYNE LUKAS
7
45
58916
33
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:06 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
IMPLEMENTATION (USA)
3y d e
53.50
JOHN R. VELAZQUEZ
ABDULLAH SAEED ALMAD
WESLEY A. WARD
1
91
253405
46
0
2
ZAP MOTION (USA)
4y a a
55.00
LUIS SAEZ
PANIC STABLE LLC
JONATHAN THOMAS
2
83
521022
47
0
3
CARAMELITO (USA)
5y a a
55.00
EDGAR MORALES
SOUTHWEST RACING STA
GENARO GARCIA
3
86
634562
15
0
4
GULFSTREAM WAY (USA)
4y d a
55.00
CHRIS LANDEROS
GENSTAR THOROUGHBRED
CHRIS A. HARTMAN
4
96
311232
21
0
5
HIPPODROME (USA)
3y a e
53.50
RAFAEL BEJARANO
BUILT WRIGHT STABLES
NORMAN L. CASH
5
81
166645
14
0
6
BEN DIESEL (USA)
3y a e
53.50
FLAVIEN PRAT
WILLIS HORTON RACING
D. WAYNE LUKAS
6
78
4-73860
127
0
7
BUTTON BOY (USA)
4y d a
55.00
VINCENT CHEMINAUD
CHANDLER, DR. JOHN A
IGNACIO CORREAS, IV
7
83
5431-86
35
0
8
SEAL BEACH (USA)
3y d e
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL J. MAKER
8
75
4-21974
8
0
9
ST ANDREWS (USA)
3y d e
53.50
JOSE L. ORTIZ
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL J. MAKER
9
84
447285
24
0
10
MALIBU MIKE (USA)
3y d e
54.50
JAMES GRAHAM
ABRAHAMSON EQUESTRIA
IGNACIO CORREAS, IV
10
73
3-21
59
0
11
EMBRACE (USA)
3y d e
53.50
JOEL ROSARIO
DEBORAH R. HANCOCK
THOMAS DRURY, JR.
11
78
53814
16
0
12
OSBOURNE (USA)
3y a e
53.50
TYLER GAFFALIONE
SOUTHERN SPRINGS STA
RON MOQUETT
12
94
2-83223
63
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:38
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COUNTY FINAL (USA)
4y k a
54.50
RICARDO SANTANA, JR.
WEST POINT THOROUGHB
STEVEN M. ASMUSSEN
1
94
365313
32
0
2
BAD BEAT BRIAN (USA)
5y a g
54.50
JARETH LOVEBERRY
MARSICO BROTHERS RAC
BRITTANY A. VANDEN BERG
2
101
262231
25
0
3
ALL IN SYNC (USA)
3y a e
53.50
FLORENT GEROUX
ORR, ED AND ORR, SUS
STEVEN M. ASMUSSEN
3
92
824119
28
0
4
GOLDEN PAL (USA)
4y d a
56.00
IRAD ORTIZ, JR.
WESTERBERG LIMITED,
WESLEY A. WARD
4
113
711-101
64
0
5
GEAR JOCKEY (USA)
5y d a
54.50
LUIS SAEZ
CALUMET FARM
GEORGE R. ARNOLD, II
5
101
16-5340
119
0
6
OCEANIC (USA)
5y d a
54.50
JULIEN R. LEPAROUX
SURFSIDE STABLES, LL
JORDAN BLAIR
6
96
345361
32
0
7
ARTEMUS CITYLIMITS (CAN)
5y d a
54.50
TYLER GAFFALIONE
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL J. MAKER
7
100
223112
28
0
8
CHARCOAL (USA)
6y k a
54.50
RAFAEL BEJARANO
RON DOWDY
TRACEY J. WISNER
8
97
7-32225
28
0
9
CADAMOSTO (IRE)
3y d e
53.50
FLAVIEN PRAT
D. J. STABLE LLC
MARK E. CASSE
9
99
354042
55
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LI'L TOOTSIE (USA)
4y d k
54.50
EDGAR MORALES
JOEL POLITI
THOMAS M. AMOSS
1
94
363113
21
0
2
PALM COTTAGE (USA)
4y d k
54.50
FLAVIEN PRAT
OXO EQUINE LLC
PAULO H. LOBO
2
89
2425-11
34
0
3
CLUB CAR (USA)
6y a k
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
BALL, MICHAEL AND KA
BEN COLEBROOK
3
97
2-27222
54
0
4
CARRIBEAN CAPER (USA)
4y a k
54.50
JOSE L. ORTIZ
COLUMBINE STABLE LLC
ALBERT M. STALL, JR.
4
90
11111-4
53
0
5
SCONSIN (USA)
5y d k
55.50
TYLER GAFFALIONE
LLOYD MADISON FARMS,
GREGORY D. FOLEY
5
99
41-1243
21
0
6
LIBERTY M D (USA)
5y d k
54.50
JULIEN R. LEPAROUX
CHP RACING
IAN R. WILKES
6
88
232131
22
0
7
SLAMMED (USA)
4y d k
54.50
FLORENT GEROUX
KING, BRAD, KIRBY, S
TODD W. FINCHER
7
91
114-112
41
0
8
JOYFUL CADENCE (USA)
4y d k
54.50
REYLU GUTIERREZ
WSS RACING, LLC
JOHN ALEXANDER ORTIZ
8
94
132122
21
0
9
HAPPY SOUL (USA)
3y d d
53.50
JOHN R. VELAZQUEZ
GAYLA RANKIN
WESLEY A. WARD
9
87
1-16242
25
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:42
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VIGILANTES WAY (USA)
5y d k
56.00
PACO LOPEZ
PHIPPS STABLE
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
1
98
12-2231
35
0
2
PRINCESS GRACE (USA)
5y a k
56.00
FLORENT GEROUX
MOORE, SUSAN AND JOH
MICHAEL STIDHAM
2
99
33-7122
28
0
3
TECHNICAL ANALYSIS (IRE)
4y d k
56.00
FLAVIEN PRAT
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
3
102
12-2121
42
0
4
IN ITALIAN (GB)
4y a k
56.00
JOEL ROSARIO
PETER M. BRANT
CHAD C. BROWN
4
97
1-11231
84
0
5
REGAL GLORY (USA)
6y a k
56.00
JOSE L. ORTIZ
PETER M. BRANT
CHAD C. BROWN
5
107
21-1112
56
0
6
MARKET RUMOR (USA)
5y d k
56.00
CHRIS LANDEROS
BLOCH, RANDALL L. AN
IAN R. WILKES
6
102
217143
28
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:14
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FROSTED DEPARTURE (USA)
2y k e
55.50
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
C H DIAMOND RACING L
KENNETH G. MCPEEK
1
71
9141
22
0
2
LOGGINS (USA)
2y d e
55.50
FLORENT GEROUX
SPENDTHRIFT FARM LLC
BRAD H. COX
2
108
1
21
0
3
HONED (USA)
2y d e
55.50
JULIEN R. LEPAROUX
THREE CHIMNEYS FARM
KENNETH G. MCPEEK
3
72
12
21
0
4
CONFIDENCE GAME (USA)
2y a e
55.50
JAMES GRAHAM
DON'T TELL MY WIFE S
J. KEITH DESORMEAUX
4
70
315
21
0
5
INSTANT COFFEE (USA)
2y a e
55.50
LUIS SAEZ
GOLD SQUARE LLC
BRAD H. COX
5
89
1
35
0
6
BOURBON BASH (USA)
2y d e
55.50
RAFAEL BEJARANO
BC STABLES, LLC
D. WAYNE LUKAS
6
66
215
33
0
7
FORTE (USA)
2y a e
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
REPOLE STABLE AND ST
TODD A. PLETCHER
7
89
141
33
0
8
NEWGATE (USA)
2y d e
55.50
JOHN R. VELAZQUEZ
SF RACING LLC
BOB BAFFERT
8
80
14
27
0
9
FUNTASTIC AGAIN (USA)
2y a e
55.50
JOEL ROSARIO
THREE CHIMNEYS FARM
WESLEY A. WARD
9
67
71
42
0
10
LOST ARK (USA)
2y d e
55.50
FLAVIEN PRAT
HARRELL VENTURES, LL
TODD A. PLETCHER
10
92
11
42
0
11
RED ROUTE ONE (USA)
2y a e
55.50
RICARDO SANTANA, JR.
WINCHELL THOROUGHBRE
STEVEN M. ASMUSSEN
11
73
51
33
0
12
GOOD HEART (USA)
2y a e
55.50
TYLER GAFFALIONE
HILLEN, REBECCA AND
BRENDAN P. WALSH
12
82
1
28
0
13
TWO PHIL'S (USA)
2y a e
55.50
JARETH LOVEBERRY
PATRICIA'S HOPE LLC
LARRY RIVELLI
13
78
511
21
0
14
POWERFUL (USA)
2y d e
55.50
JOSE L. ORTIZ
COURTLANDT FARMS, LL
STEVEN M. ASMUSSEN
14
80
21
35
0
15
CARMEL ROAD (USA)
2y d e
55.50
GERARDO CORRALES
SF RACING LLC
BOB BAFFERT
15
84
31
43
0
16
JIN TONG (USA)
2y d e
55.50
PACO LOPEZ
CALUMET FARM
DOUG F. O'NEILL
16
62
158
21
0
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CLASSIC CAUSEWAY (USA)
3y a e
56.00
JULIEN R. LEPAROUX
KENTUCKY WEST RACING
KENNETH G. MCPEEK
1
102
003133
21
0
2
SMOOTH LIKE STRAIT (USA)
5y d a
57.00
JOHN R. VELAZQUEZ
CANNON THOROUGHBREDS
MICHAEL W. MCCARTHY
2
109
222-322
56
0
3
ORDER OF AUSTRALIA (IRE)
5y d a
57.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
SMITH, DERRICK
AIDAN P. O'BRIEN
3
108
0-31742
34
0
4
GRAY'S FABLE (USA)
7y k g
57.00
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
GOLDFINE, STEVE, PRO
BRIAN A. LYNCH
4
100
416615
28
0
5
MASEN (GB)
4y d a
57.00
FLAVIEN PRAT
JUDDMONTE
CHAD C. BROWN
5
105
11-2113
56
0
6
IVAR (BRZ)
6y a a
57.00
JOSEPH TALAMO
BONNE CHANCE FARM, L
PAULO H. LOBO
6
112
4-643-12
21
0
7
SANTIN (USA)
4y d a
57.00
TYLER GAFFALIONE
GODOLPHIN, LLC
BRENDAN P. WALSH
7
107
2-42161
56
0
8
ANNAPOLIS (USA)
3y d e
56.00
IRAD ORTIZ, JR.
BASS RACING, LLC
TODD A. PLETCHER
8
98
11-2121
35
0
9
CASA CREED (USA)
6y d a
57.00
LUIS SAEZ
LRE RACING LLC AND J
WILLIAM I. MOTT
9
108
58-2511
56
0
10
SOMELIKEITHOTBROWN (USA)
6y d a
57.00
JOSE L. ORTIZ
SKYCHAI RACING LLC A
MICHAEL J. MAKER
10
104
1-53611
28
0
11
EMARAATY (GB)
7y a a
57.00
FLORENT GEROUX
DUBB, MICHAEL, MADAK
CHAD C. BROWN
11
103
184-211
33
0
12
SET PIECE (GB)
6y a a
57.00
JOEL ROSARIO
JUDDMONTE
BRAD H. COX
12
107
7-71541
28
0
13
ATONE (USA)
5y d a
57.00
RICARDO SANTANA, JR.
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL J. MAKER
13
104
443232
28
0
14
DARK SHIFT (GB)
4y k a
57.00
VINCENT CHEMINAUD
ANDREW CRAYCROFT
CONOR MURPHY
14
0
11-0113
77
0
15
NATURAL POWER (IRE)
5y a a
57.00
ADAM BESCHIZZA
ROCKET SHIP RACING,
JEFF A. HILES
15
94
118771
33
0
16
GREYES CREEK (USA)
6y k a
57.00
GERARDO CORRALES
OXO EQUINE LLC
PAULO H. LOBO
16
99
558-761
48
0
Kranji Singapur detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 09:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
IRON IN HAND (USA)
4y d g
57.00
V DURIC
LIKE ME STABLE
CT KUAH
9
44
598098
21
0
2
POROSHIRI (JPN)
5y a g
57.00
M NUNES
STAR RACINGSTABLE
H TAKAOKA
6
44
186505
28
0
3
MATSURIBAYASHI (JPN)
8y d g
55.00
M LERNER
STAR RACINGSTABLE
H TAKAOKA
5
40
085465
21
0
4
FOOTSTEPSONTHECAR
6y a k
51.00
CC WONG
TAN KAH SOON
KS TAN
1
32
152633
104
0
5
MAXIMILIAN
7y a g
50.00
TH KOH
TAN AIK PHENG
CT KUAH
7
29
273531
28
0
6
FORESTO (AUS)
8y d g
50.00
WH KOK
KING POWER STABLE
D LOGAN
3
24
566082
21
0
7
GINGERMAN (AUS)
8y a g
50.00
K FAIZ
KUAH CHENG TEE
CT KUAH
8
22
078090
35
0
8
HERO IN THE WIND (JPN)
8y a g
50.00
T KRISNA
GALAHAD RACING STABL
H TAKAOKA
4
22
000008
21
0
9
SCOOTER
8y a g
50.00
K A'ISISUHAIRI
SAM CHEE KIONG
D KOH
2
22
540385
28
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 10:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ISTATABA (ARG)
4y d k
59.00
M IBRAHIM
AL RASHID STABLE
M CLEMENTS
4
67
542211
14
0
2
FIGHTER (JPN)
5y d g
56.50
WH KOK
FALCON RACING NO 7 S
M CLEMENTS
7
62
13-6665
6
0
3
GREEN STAR
9y d g
56.50
PH SEOW
HONG KAI OH
S CRUTCHLEY
5
62
112557
14
0
4
STAR JACK (JPN)
8y d g
56.00
M LERNER
STAR JACK STABLE
H TAKAOKA
2
61
171523
28
0
5
SPLIT SECOND (AUS)
5y d g
54.50
K A'ISISUHAIRI
J RACING BLOODSTOCK
S BURRIDGE
1
58
310616
14
0
6
NORDIC GEM (BRZ)
5y d g
51.50
T KRISNA
YUE KWOK YIN EDMOND
R LE GRANGE
3
52
080880
6
0
7
TONY'S LOVE (AUS)
5y d g
51.50
F YUSOFF
PAOLO DE VILLA MENDO
R LE GRANGE
6
52
522421
6
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 10:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HYDE PARK
9y d g
58.50
M LERNER
ST GEORGE STABLE
S GRAY
4
47
180492
21
0
2
LIM'S DENALI
5y a k
58.50
D BEASLEY
LIM'S STABLE
D MEAGHER
5
47
0331-54
28
0
3
GOLD CUT (AUS)
5y a g
57.50
WH KOK
GOLD STABLE
T FITZSIMMONS
9
45
601589
21
0
4
OUR SECRET WEAPON (AUS)
5y d g
56.50
S JAMIL
TE AKAU RACING STABL
D LOGAN
10
43
210445
21
0
5
PINDUS (AUS)
7y d g
56.50
F YUSOFF
KAJORN PETCH RACING
D LOGAN
1
43
330-443
21
0
6
ALWAYS INNOCENT (AUS)
7y d g
56.00
M KELLADY
BINGO STABLE
S BAERTSCHIGER
7
42
500807
126
0
7
OLYMPIA (AUS)
5y a g
56.00
PH SEOW
FORTUNA NZ RACING ST
D LOGAN
8
42
202438
28
0
8
DAVID'S SLING (USA)
7y a g
54.00
T KRISNA
DAVID KOK TEIK WAI
D KOK
2
38
998735
62
0
9
SUN STEP (AUS)
7y a g
54.00
R ISKANDAR
SUN BLOODSTOCK RACIN
D KOH
3
38
505582
35
0
10
ALLEGRO (AUS)
8y y g
50.00
N ROZLAN
RHYTHM STABLE
D KOK
6
31
67-2258
83
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STRONG N SMART
5y a g
57.00
D BEASLEY
KHOO PENG ANN
L KHOO
3
62
316-408
28
0
2
KICK (AUS)
4y d g
55.50
M NUNES
KICK STABLE
T FITZSIMMONS
5
59
312-638
21
0
3
FADABOY (AUS)
4y k g
55.00
J BAYLISS
PATRICK DAVID HARRIS
D LOGAN
7
58
133
35
0
4
CHARGER (AUS)
8y a a
54.50
R WOODWORTH
TOAST TRUSTS J. HO
S CRUTCHLEY
6
57
545185
14
0
5
LUXURY BRAND
3y d g
54.00
R ISKANDAR
BAX RACING STABLE
D LOGAN
2
56
2241
14
0
6
COIN TOSS (AUS)
3y a g
53.50
WH KOK
GANDHARVI STABLE
M CLEMENTS
8
55
31
28
0
7
HEAVENLY DANCER
6y a g
52.00
K A'ISISUHAIRI
STEPHEN GRAY RACING
S GRAY
4
52
63-9697
126
0
8
WAN LEGACY
4y a g
51.00
N ZYRUL
LEGACY POWER RACING
T FITZSIMMONS
1
50
872177
6
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAGNIFICENT GOLD (AUS)
9y d g
59.00
V DURIC
GOLD STABLE
T FITZSIMMONS
9
48
951292
55
0
2
TIGAROUS (IRE)
5y d g
58.50
TH KOH
S GOLD STABLE
J TAN
3
47
684426
21
0
3
ENGINE START
4y d g
57.50
M NUNES
THE SISTERHOOD STABL
J ONG
2
45
536404
28
0
4
CLERGYMAN (AUS)
7y d g
57.00
M LERNER
COMMONWEALTH STABLE
S GRAY
5
44
69-5069
55
0
5
SUN ACE (AUS)
8y a g
55.50
K A'ISISUHAIRI
SUN BLOODSTOCK RACIN
D KOH
4
41
167577
28
0
6
FATE TO WIN (AUS)
5y d g
55.00
I SAIFUDIN
BLAZING EXPECTATIONS
J PETERS
1
40
031227
21
0
7
MYSTERY POWER (IRE)
5y d g
54.50
S JAMIL
FALCON RACING NO 7 S
D LOGAN
6
39
459070
14
0
8
HWASONG (AUS)
7y d g
53.50
J BAYLISS
STEPHEN GRAY
S GRAY
7
37
384-880
14
0
9
TAVI WILL DO
5y d g
53.00
L BEUZELIN
STEPHEN GRAY
S GRAY
8
36
079735
41
0
10
WHISTLE GRAND
7y d g
50.00
T KRISNA
HE'S DAWAN STABLE
L KHOO
10
31
906946
14
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DARC BOUNTY
9y d g
59.00
R FAHMI
ELAINE CHEN STABLE
S GRAY
5
79
334752
21
0
2
NOWYOUSEE
8y a g
57.00
M LERNER
TITANIUM RACING STAB
KS TAN
7
75
833750
14
0
3
QUARTER BACK (JPN)
7y d g
57.00
M IBRAHIM
KAJORN PETCH RACING
M CLEMENTS
6
75
3-62432
35
0
4
SONGGONG HERA (AUS)
6y d g
56.00
L BEUZELIN
EVEREST RACING STABL
R LIM
9
73
026237
21
0
5
VGOR (AUS)
5y d g
55.50
CC WONG
VGOR STABLE
R LIM
8
72
510160
14
0
6
PREDITOR
10y d g
54.50
M KELLADY
SHANE DONALD BAERTSC
S BAERTSCHIGER
4
70
951698
14
0
7
QUADCOPTER (AUS)
7y a g
54.00
I SAIFUDIN
JUPITER GOLD STABLE
H TAKAOKA
1
69
926031
62
0
8
LEATHERHEAD (AUS)
7y a g
53.50
T KRISNA
FELIZARDO JR. SEVILL
R LE GRANGE
3
68
388788
14
0
9
LORD JUSTICE
8y d g
53.50
PH SEOW
TURF BLOODSTOCK SABA
D KOK
2
68
802111
62
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIRST BOWL
7y d g
58.00
D BEASLEY
DANIEL FRANCIS MEAGH
D MEAGHER
9
65
232241
48
0
2
GREATHAM GIRL (AUS)
5y d k
57.00
M IBRAHIM
GREATHAM GIRL MA R
M CLEMENTS
7
63
472314
48
0
3
ONE ZERO ONE (USA)
3y d g
54.50
K FAIZ
KUAH CHENG TEE
CT KUAH
4
58
636126
21
0
4
FIRST CHOICE (AUS)
8y a g
54.00
PH SEOW
RX NO 2 STABLE
S CRUTCHLEY
6
57
246230
14
0
5
FLAK JACKET (AUS)
12y d g
52.50
M KELLADY
FLAK JACKET STABLE
S BAERTSCHIGER
2
54
233152
21
0
6
YES ONE BALL (AUS)
5y a g
52.00
T KRISNA
BWT STABLE
R LE GRANGE
1
53
872022
28
0
7
BIG GREEN HAT (AUS)
4y a g
51.00
CC WONG
LI MAN HEI
S BAERTSCHIGER
5
51
321433
21
0
8
GOLDEN DASH (ARG)
6y a g
51.00
R ISKANDAR
CHELSEA STABLE
R LE GRANGE
8
51
522213
35
0
9
HURRICANE
4y d g
50.00
WH KOK
BUFFALO STABLE
T FITZSIMMONS
10
50
91
21
0
10
MR HOOPER
7y a g
50.00
TH KOH
HWA YI NO 3 STABLE
R LIM
3
49
93-0086
21
0
8 Ekim 2022 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Ankara, York Birleşik Krallık, Keeneland, Kranji Singapur tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:15, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
York Birleşik Krallık at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:05 york birleşik krallık at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Keeneland at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:31, . 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 22:06 keeneland at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kranji Singapur at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 10:00 kranji singapur at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 8 ekim 2022 cumartesi at yarışı bülteni, 8 ekim 2022 at yarışı programı, 8 ekim 2022 tjk yarış programı, 8 ekim 2022 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 8 ekim 2022 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, ankara at yarışı bülteni, 8 ekim 2022 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, york birleşik krallık at yarışı bülteni, 8 ekim 2022 york birleşik krallık at yarışı bülteni, günün york birleşik krallık at yarışı bülteni, bugün york birleşik krallık at yarışı bülteni, keeneland at yarışı bülteni, 8 ekim 2022 keeneland at yarışı bülteni, günün keeneland at yarışı bülteni, bugün keeneland at yarışı bülteni, kranji singapur at yarışı bülteni, 8 ekim 2022 kranji singapur at yarışı bülteni, günün kranji singapur at yarışı bülteni, bugün kranji singapur at yarışı bülteni