Yarış Başlama Saati: 16:55 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EULACE PEACOCK (IRE)
2y d e
60.50
D PROBERT
TEAM VALOR LLC GAR
A BALDİNG
1
77
925
22
0
2
GOLDINGREATSTORE (IRE)
2y d e
60.50
B GARRİTTY
MR S A T QUİNN
J J QUİNN
4
0
3
16
0
3
INDIVIDUALISM
2y d e
60.50
R HORNBY
DR J WALKER
C JOHNSTON
3
77
232
23
0
4
KING STREET
2y d e
60.50
LAURA PEARSON
MR T HARTLEY
D LOUGHNANE
5
0
7
15
0
5
BABYIGOTYOURMONEY (IRE)
2y d d
58.00
ELLE-MAY CROOT
MR IVAN FURTADO
I FURTADO
2
0
0
81
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAFE VOYAGE (IRE)
10y d a
61.50
BRANDON WİLKİE
MR ROSS HARMON
J J QUİNN
11
100
035014
14
0
2
REVICH (IRE)
7y d a
60.50
R HORNBY
MİDDLEHAM PARK LXVİİ
R SPENCER
10
98
904031
21
0
3
APHELIOS
4y d a
60.00
F LARSON
THE HORSE WATCHERS
M APPLEBY
5
97
940121
21
0
4
BOARDMAN
7y d a
59.50
S B KİRRANE
MR BALL, MR HODKİNSO
T EASTERBY
4
96
157008
14
0
5
PERCY'S LAD
5y a a
59.00
D PROBERT
MR ALAN KERR
D & C KUBLER
1
95
357020
21
0
6
WAY TO DUBAI (IRE)
4y d a
58.50
H DAVİES
MR PAUL WİLDES
C FELLOWES
12
94
222-316
118
0
7
PROBE
5y d a
58.00
L EDMUNDS
JOHN MARRİOTT
J CANDLİSH
2
93
215000
21
0
8
ROMAN DRAGON
4y d a
57.50
C PLANAS
NİCK HUGHES OWEN P
H PALMER
3
91
412215
14
0
9
CURRENT OPTION (IRE)
7y d a
57.50
J F EGAN
DOOLEY T'BS/B O'SULL
A MCGUİNNESS
9
91
598905
35
0
10
MASTER ZOFFANY (IRE)
5y d a
56.00
A BRESLİN
LET'S GO RACİNG 2
R FAHEY
7
88
5-55417
11
0
11
STONE SOLDIER
6y a a
55.50
BİLLY LOUGHNANE
THE COOL SİLK PARTNE
R FAHEY
6
87
14730-2
29
0
12
ZIP
7y a a
55.50
B GARRİTTY
THE KNAVESMİRE PARTN
R FAHEY
8
87
026987
21
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
THRONE HALL
6y d a
64.50
EMİLY IVORY
THE REAL QUİZ
A WATSON
4
90
2320-09
27
0
2
CAPITAL THEORY
4y d a
63.50
O STAMMERS
DR J WALKER
C JOHNSTON
3
88
527301
21
0
3
GRAPHITE (FR)
9y k a
63.00
C PLANAS
T J KENT 1 (GRAPHITE
T KENT
12
87
8308-85
91
0
4
ZEALANDIA (FR)
6y d a
63.00
C J TODD
IAN WİLLİAMS RACİNG
I WİLLİAMS
6
87
084215
14
0
5
AULD TOON LOON (IRE)
4y d a
62.50
F LARSON
EMPİRE STATE RACİNG
D O'MEARA
1
85
512574
16
0
6
MATCHLESS (IRE)
5y d a
62.50
BİLLY LOUGHNANE
JOHN MARRİOTT
J CANDLİSH
8
85
130973
30
0
7
WYNTER WILDES
4y d k
61.00
MİKKEL MORTENSEN
MR PAUL WİLDES
C FELLOWES
9
82
171591
24
0
8
REEL ROSIE (IRE)
4y d k
60.00
MOLLİE PHİLLİPS
THE REEL WHEELERS AN
H PALMER
7
80
8-04591
14
0
9
DARK JEDI (IRE)
7y d a
60.00
S B KİRRANE
MR EVAN M SUTHERLAND
T EASTERBY
11
80
485844
14
0
10
AQWAAM
5y k a
58.00
H DAVİES
MR PATRİCK KELLY
I WİLLİAMS
2
76
5-62420
79
0
11
GOLDEN MOVE
3y d e
58.00
A BRESLİN
SHEİKH RASHİD DALMOO
R FAHEY
10
82
241603
21
0
12
DREAMS ADOZEN (FR)
3y d d
57.00
LAURA PEARSON
DEVA RACİNG (KM)
C JOHNSTON
5
79
211221
14
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALEXA'S PRINCESS (IRE)
3y a d
62.50
BRANDON WİLKİE
NİCK BRADLEY RACİNG
K R BURKE
6
70
1630-58
15
0
2
MAWADA (IRE)
3y a d
62.50
B GARRİTTY
SHEİKH RASHİD DALMOO
R FAHEY
1
70
332-5
15
0
3
HAPPIER (IRE)
3y d d
62.50
S B KİRRANE
REALİTY PARTNERSHİPS
T EASTERBY
4
70
227266
5
0
4
GENTLE ELLEN (IRE)
4y d k
62.00
D PROBERT
D ELLİS AND PARTNER
D & N BARRON
2
66
401431
12
0
5
LECHRO (IRE)
4y a k
57.50
L EDMUNDS
THE WEST AWAKE PARTN
J CANDLİSH
7
56
045135
28
0
6
INDEPENDENT BEAUTY
5y d k
55.00
PAULA MUİR
MR IAN FURLONG
L WİLLİAMSON
5
43
835838
29
0
7
BEANIE BLUE
3y d d
54.00
D FENTİMAN
BEANİE BLUE SYNDİCAT
STEPH HOLLİNSHEAD
8
44
0090
19
0
8
PINK WALLS
3y d d
54.00
TOMMİE JAKES
MR PAUL D'AMATO
L WİLLİAMSON
3
42
7-75560
29
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PARISIAC (IRE)
4y d a
62.50
TOMMİE JAKES
GARY ALLSOPP AND A H
ALİCE HAYNES
10
70
434439
24
0
2
GLENDOWN (IRE)
3y d e
62.00
D FENTİMAN
ONTOAWİNNER 10 PAR
T EASTERBY
9
69
154214
19
0
3
BURJ MALINKA (IRE)
5y a a
61.50
J F EGAN
DUBELEM (RACİNG) LİM
ADRİAN NİCHOLLS
2
67
545717
12
0
4
APACHE STAR (IRE)
4y a a
60.50
BİLLY LOUGHNANE
XENON WORKPLACE PA
M LOUGHNANE
5
65
513102
10
0
5
REDROSEZORRO
9y d a
58.00
P MATHERS
RED ROSE PARTNERSHİP
C KELLETT
7
60
910074
32
0
6
GRANNY B (IRE)
3y d d
57.50
LAURA PEARSON
MR MİCHAEL MULLİNEAU
M MULLİNEAUX
6
60
6-44451
16
0
7
LOCO LOBO
5y a k
55.50
MOLLİE PHİLLİPS
MİSS HAZEL ROBERTS
L WİLLİAMSON
8
54
755810
35
0
8
NOTRE MAISON
4y d k
55.00
R HORNBY
MRS GİLL SHİRE
W KİTTOW
1
53
113222
26
0
9
SHARRABANG
7y d a
54.00
PAULA MUİR
MATT WATKİNSON RACİN
MRS STELLA BARCLAY
3
42
900869
21
0
10
JAZZAGAL (IRE)
3y d d
53.50
MİA NİCHOLLS
MATT FİTZGERALD, THE
T EASTERBY
4
49
736298
2
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KATS BOB
5y a a
62.00
BRANDON WİLKİE
COLİN DORMAN AND TOM
I JARDİNE
3
68
123401
8
0
2
BEYLERBEYI
3y d e
62.00
BİLLY LOUGHNANE
PATRİCK MORRİS
P MORRİS
8
69
160-898
14
0
3
SLINGSBYTOO (IRE)
3y d e
61.50
B GARRİTTY
BERNARD HOGGARTH RAC
M & D EASTERBY
1
68
564120
27
0
4
BEAUZON
4y d a
60.00
H DAVİES
BEAUNUS HUNTERS
I WİLLİAMS
2
64
932400
7
0
5
VORTIGAN
3y a e
57.50
R HORNBY
MR D BARDSLEY
M DODS
7
60
633357
19
0
6
LILKIAN
6y a a
57.50
D PROBERT
HARRATON COURT STABL
DARRYLL HOLLAND
6
58
743068
14
0
7
WADE'S MAGIC
6y k a
55.50
S B KİRRANE
REALİTY PARTNERSHİPS
T EASTERBY
5
54
942322
10
0
8
PEACHEY CARNEHAN
9y a a
54.00
LAURA PEARSON
MR KEİTH JONES
M MULLİNEAUX
9
49
025708
57
0
9
RED WALLS
5y d a
54.00
D FENTİMAN
E H JONES (PAİNTS) L
L WİLLİAMSON
4
45
534465
19
0
Turffontein Güney Afrika detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ETHANATOR (SAF)
3y d g
60.00
S KHUMALO
ITSSA IT BUSINESS
SEAN TARRY
8
85
529
105
0
2
CALLABURN (SAF)
3y d g
60.00
K MATSUNYANE
C J POTGIETER
FANIE BRONKHORST
9
81
588
53
0
3
JUSTCANTGETENOUGH (SAF)
3y d g
60.00
C HABIB
F VAHAB
WEICHONG MARWING
4
78
956
42
0
4
COMMANDER OF ALL (SAF)
3y d g
60.00
D SCHWARZ
M G BOTHMA
FABIAN HABIB
6
75
5067
42
0
5
KNOCKEMSTIFF (SAF)
3y d g
60.00
C MAUJEAN
I D BERG
CORNE SPIES
1
69
778
9
0
6
BEAMONESQUE (SAF)
3y d e
60.00
G LERENA
ASSM RACING SYNDICAT
MIKE DE KOCK
5
0
3
62
0
7
BRYDEN BAY (SAF)
3y d g
58.50
R A VENNIKER
TARYN SPONG
PAUL MATCHETT
2
0
0
81
0
8
GLACIER BAY (SAF)
3y d e
60.00
J GATES
I LEVITAN
TONY PETER
3
0
0
0
9
MIZZEN SAIL (SAF)
3y d d
57.50
D DE GOUVEIA
VARSFONTEIN STUD
J A JANSE VAN VUUREN
7
74
6623
74
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:55 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SILVER TUDOR (SAF)
4y k g
58.50
S SOSIBO
L M MICHAEL
SEAN TARRY
10
90
30-4211
127
0
2
SUPER AWESOME (SAF)
3y d e
59.00
M YENI
A L WILLIAMS
ROY MAGNER
8
91
432141
23
0
3
CIAN THE CONQUEROR (SAF)
4y d g
57.00
C MAUJEAN
G W JOOSTE
CORNE SPIES
9
82
472404
107
0
4
RAVEN BLACK (SAF)
4y d g
57.00
K MATSUNYANE
JOHN LAMB
BRETT CRAWFORD
6
76
26-1
127
0
5
LAUGHING WILLIAM (SAF)
4y d g
56.50
P MXOLI
T G TEEGLER
CANDICE DAWSON
1
81
8-72510
84
0
6
RICHARD THE FIRST (SAF)
3y d g
56.00
C HABIB
LINDA STEKHOVEN
FANIE BRONKHORST
2
92
63812
46
0
7
BARBARESCO (SAF)
3y k e
56.00
G LERENA
J F L M F WERNARS
J A JANSE VAN VUUREN
4
91
221
28
0
8
DREAMLAND (SAF)
3y d g
56.00
S KHUMALO
J F L M F WERNARS
LUCKY HOUDALAKIS
5
91
26212
23
0
9
RED HOT ROSE (SAF)
3y d d
53.50
J P V'D MERWE
LADY C O'REILLY
MIKE DE KOCK
3
101
32120
127
0
10
CHASING HAPPINESS (SAF)
3y d d
53.50
D DE GOUVEIA
J F L M F WERNARS
J A JANSE VAN VUUREN
7
85
1
35
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WINTER GREETING (SAF)
4y d k
60.00
R A VENNIKER
LAMMERSKRAAL STUD
SEAN TARRY
4
99
111-66
127
0
2
EMERALD PRINCESS (SAF)
5y d k
61.00
C HABIB
L C A BOUWER
SEAN TARRY
3
98
1-25441
80
0
3
COLDHARDSTARE (SAF)
4y a k
59.00
D DE GOUVEIA
DRAKENSTEIN STUD
M G AZZIE/A A AZZIE
6
94
121454
28
0
4
WHAT A HONEY (SAF)
5y d k
59.00
K MATSUNYANE
P BOONZAAIER
LUCKY HOUDALAKIS
5
94
721221
23
0
5
LUCY IN THE SKY (SAF)
6y d k
52.50
T MAYHEW
M D R LEITAO
BRETT WEBBER
7
90
376576
53
0
6
MYTHICAL DREAM (SAF)
4y d k
56.00
G LERENA
C R STONEBRIDGE
J A JANSE VAN VUUREN
1
88
32-5715
42
0
7
SECOND BREATH (SAF)
4y d k
56.00
C MAUJEAN
NU-ATLAS RACING
ROBYN KLAASEN
2
88
202125
16
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TURBO POWER (SAF)
4y d g
60.50
C MAUJEAN
SEAN TARRY RACING
SEAN TARRY
9
77
216
35
0
2
MOOLA MAN (SAF)
3y d g
59.50
G LERENA
J F L M F WERNARS
STUART PETTIGREW
1
90
64146
23
0
3
NAPOLEON (SAF)
5y d g
59.50
M YENI
S VILJOEN
TONY PETER
6
74
242142
16
0
4
NOTHINGELSEMATTERS (SAF)
4y d g
59.00
K MATSUNYANE
S W STEYN
BRETT CRAWFORD
8
74
232401
28
0
5
ELUSIVE SWANN (SAF)
6y d g
59.00
D SCHWARZ
F BRONKHORST
FANIE BRONKHORST
4
73
844429
42
0
6
FRENCH IMPACT (SAF)
3y k g
56.50
S SOSIBO
COLIN BIRD
ROBBIE SAGE
3
87
221956
42
0
7
VESUVIO (SAF)
4y d g
58.00
K A BREWER
N M BACKOS
TYRONE ZACKEY
5
72
145779
16
0
8
DIESEL'S SHADOW (SAF)
3y a g
56.00
C HABIB
E R GRACE
ERICO VERDONESE
2
83
94310
30
0
9
PLAYER (SAF)
5y d g
55.50
P MXOLI
G J PLAYER
CANDICE DAWSON
7
66
056117
127
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAFE PASSAGE (SAF)
5y d g
60.00
D DE GOUVEIA
DRAKENSTEIN STUD
MIKE DE KOCK
5
120
2-03506
76
0
2
BILLY BOWLEGS (SAF)
4y d a
58.00
S KHUMALO
T GUJADHUR
BRETT CRAWFORD
6
118
113240
105
0
3
NEBRAAS (SAF)
7y d g
58.00
C HABIB
AL ADIYAAT SOUTH AFR
SEAN TARRY
2
115
215583
76
0
4
EAST COAST (SAF)
4y a a
54.50
R A VENNIKER
M F DE KOCK
MIKE DE KOCK
13
111
23-7869
127
0
5
LITIGATION (SAF)
5y d g
56.00
G LERENA
J F L M F WERNARS
SEAN TARRY
10
110
240678
18
0
6
MELECH (SAF)
4y d g
54.00
M YENI
J E FINLAYSON
ROY MAGNER
7
110
211-171
93
0
7
MERIDIUS (SAF)
4y d g
54.00
D SCHWARZ
F VAHAB
TONY PETER
11
110
621311
76
0
8
UNION SQUARE (SAF)
4y d g
54.00
J P V'D MERWE
AL ADIYAAT SOUTH AFR
MIKE DE KOCK
9
110
636049
28
0
9
RULE BY FORCE (SAF)
4y d a
54.00
P MXOLI
D CHINSAMMY
JOE SOMA
1
108
467384
28
0
10
SHANGO (SAF)
7y d g
51.50
P MXOLI
J P GARDNER
SEAN TARRY
4
105
81-0500
105
0
11
DUKE OF SUSSEX (SAF)
6y d g
52.00
K MATSUNYANE
D SHAWE
LUCKY HOUDALAKIS
3
103
784137
28
0
12
ELECTRIC GOLD (SAF)
4y d g
50.00
J GATES
S VILJOEN
TONY PETER
8
102
308937
102
0
13
ATTICUS FINCH (SAF)
4y d g
50.00
K A BREWER
L CLARK
ALEC LAIRD
12
101
123-911
70
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CRIMSON PRINCESS (SAF)
6y d k
60.00
D DE GOUVEIA
P J MOOR
ROY MAGNER
2
99
142134
37
0
2
BLACK SILVER (SAF)
6y d k
58.00
J P V'D MERWE
DRAKENSTEIN STUD
MIKE DE KOCK
7
91
063-778
127
0
3
OPERA GLASS (SAF)
6y a k
58.00
G LERENA
S DELPORT
STEPHEN MOFFATT
5
90
293146
11
0
4
UNITED COUNCIL (SAF)
4y d k
56.00
S KHUMALO
COLIN BIRD
ROBBIE SAGE
1
89
1-10435
56
0
5
RARATONGA ROSE (SAF)
4y d k
56.00
K MATSUNYANE
J F L M F WERNARS
LUCKY HOUDALAKIS
3
88
963673
44
0
6
FLYING FIRST CLASS (SAF)
6y d k
56.00
C HABIB
Z KIRSTEN
DAVID NIEUWENHUIZEN
9
85
736805
18
0
7
APACHE FIGHTER (SAF)
5y d k
54.00
M YENI
DR G S ROBINSON
ROY MAGNER
4
84
413722
30
0
8
BALLROOM BLISS (SAF)
6y d k
54.00
S SOSIBO
DERMA-ION CC T/A DMK
BAREND BOTES
6
82
121285
23
0
9
QUIET REBELLION (SAF)
5y d k
54.00
P MXOLI
W H ACKERMAN
STUART PETTIGREW
8
78
150516
9
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RIVER ROMEO (SAF)
4y d g
60.50
R A VENNIKER
M PANDARAM
PAUL MATCHETT
2
101
160691
28
0
2
RAISEAHALLELUJAH (SAF)
6y d g
61.50
J P V'D MERWE
L M NESTADT
CANDICE DAWSON
8
99
290274
76
0
3
INDLAMU (SAF)
6y d a
61.00
C HABIB
L M MICHAEL
SEAN TARRY
3
98
337826
79
0
4
RUNNING RIFLES (SAF)
5y d g
59.50
M YENI
A LANG
TONY PETER
10
95
812112
35
0
5
LITTLEMARYSUNSHINE (SAF)
4y d k
56.50
G LERENA
ASSM RACING SYNDICAT
MIKE DE KOCK
1
90
413845
127
0
6
MARDI GRAS (SAF)
9y k g
56.50
D SCHWARZ
J NASSIF
FABIAN HABIB
5
89
560968
35
0
7
WHISPERS OF WAR (AUS)
6y a g
53.00
S SOSIBO
DR S S NAIDOO
CORNE SPIES
7
85
910599
37
0
8
BLOOMINGTON (SAF)
5y a g
54.00
P MXOLI
J NASSIF
FABIAN HABIB
9
84
436315
37
0
9
TIRPITZ (SAF)
5y a g
54.00
K MATSUNYANE
HOLLYWOOD SYNDICATE
BRETT CRAWFORD
11
84
42-4214
127
0
10
CAPTAIN OF GRIT (SAF)
5y d g
54.00
S KHUMALO
N KOKKORIS
CANDICE DAWSON
4
83
36-1332
31
0
11
KOTINOS (SAF)
5y a g
52.00
J GATES
R W S CHUNG
ROY MAGNER
6
78
602553
18
0
Keeneland detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:32 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SALMING (USA)
2y d e
54.00
JOEL ROSARIO
GEORGE A. SHARP
CAIO CARAMORI
1
0
0
0
2
TAP ANCHOR (USA)
2y a e
54.00
KEITH J. ASMUSSEN
MIKE MCCARTY
STEVEN M. ASMUSSEN
2
0
0
0
3
CRUISIN AND BOOZIN (USA)
2y a e
54.00
REYLU GUTIERREZ
R3 RACING LLC
DOUG F. O'NEILL
3
0
0
0
4
CAJUN FOOL (USA)
2y k e
54.00
COLBY J. HERNANDEZ
SMITH RANCH STABLES
LUIS M. RAMIREZ
4
40
66
37
0
5
JILLY'S WEST (USA)
2y a d
52.50
JOHN R. VELAZQUEZ
WESLEY A. WARD
WESLEY A. WARD
5
0
0
0
6
THE RUSH IS ON (USA)
2y k e
54.00
MALLORY STRANDBERG
BRYAN M. CARNEY
EUGENE S. VOSLER
6
44
586664
28
0
7
ANDY'S CANDY (USA)
2y d e
54.00
FRANCISCO ARRIETA
JD THOROUGHBREDS LLC
CHRIS A. HARTMAN
7
70
6
28
0
8
STORMIN LOVE (USA)
2y a e
54.00
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
BROWNWOOD FARM, LLC
KENNETH G. MCPEEK
8
54
79
23
0
9
HIGGINSVILLE (USA)
2y a e
54.00
MITCHELL MURRILL
JD THOROUGHBREDS LLC
CHRIS A. HARTMAN
9
0
0
0
10
HOT WINGS (USA)
2y a e
54.00
VINCENT CHEMINAUD
IKHANA FARM, PALMER,
IGNACIO CORREAS, IV
10
0
0
0
11
STORMY MESA (USA)
2y a e
54.00
LUIS SAEZ
RED GATE RACING
EDDIE KENNEALLY
11
0
0
0
12
PATRIOT HILLS (USA)
2y k e
54.00
RICARDO SANTANA, JR.
ROMAN, LAWRENCE P.,
ROBERTINO DIODORO
12
57
8
44
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HAM SANDWICH (USA)
2y d e
54.50
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
MJM RACING
KENNETH G. MCPEEK
1
58
81677
15
0
2
ASTRONOMICO (CAN)
2y k e
55.50
CRISTIAN A. TORRES
ST. GEORGE STABLE LL
FAUSTO GUTIERREZ
2
65
42431
24
0
3
SEIZE THE GREY (USA)
2y k e
52.00
JAIME A. TORRES
MYRACEHORSE
D. WAYNE LUKAS
3
74
8134
29
0
4
STICKY NOTE (USA)
2y d e
55.50
ALEX ACHARD
PTK, LLC
WILLIAM D. COWANS
4
67
1
50
0
5
STRETCH RIDE (USA)
2y d e
54.50
MARTIN CHUAN
WEST POINT THOROUGHB
DALE L. ROMANS
5
83
1
28
0
6
LIGHTLINE (USA)
2y d e
55.50
TYLER GAFFALIONE
ALBAUGH FAMILY STABL
BRAD H. COX
6
87
1
31
0
7
EDIFIED (USA)
2y a e
54.50
JOEL ROSARIO
COURTLANDT FARMS
STEVEN M. ASMUSSEN
7
70
155
29
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:36
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WILLOW BEND (USA)
3y a d
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
DONAMIRE FARM
GREGORY D. FOLEY
1
77
6-71586
85
0
2
ROC'S PRINCESS (USA)
5y a k
55.00
MITCHELL MURRILL
ROC RACING LLC
WILLIAM G. GOWAN
2
65
880430
30
0
3
PROMISE OF HOPE (USA)
3y d d
53.50
TYLER GAFFALIONE
J S STABLES LLC AND
THOMAS M. AMOSS
3
71
15-3658
21
0
4
CHARRIERE (USA)
3y a d
53.50
JOSEPH TALAMO
PAPILLON STABLES
ANDREW MCKEEVER
4
71
947717
33
0
5
MAOTAI (USA)
4y a k
55.00
RAFAEL MOJICA, JR.
PRODIGY RACING, LLC
CHADWICK A. PEACH
5
83
100-245
127
0
6
COEXIST (USA)
3y a d
54.50
EDGAR MORALES
ROGER E. SNOW
GRANT T. FORSTER
6
66
853131
30
0
7
YOU GOTTA HAVE FUN (IRE)
3y a d
53.50
JOEL ROSARIO
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL J. MAKER
7
63
118
57
0
8
IT TAKES HEART (USA)
3y a d
53.50
LUIS SAEZ
ZILLA RACING STABLES
ROBERT N. FALCONE, JR.
8
77
1-33251
80
0
9
STREET JAM (USA)
4y a k
55.00
COREY J. LANERIE
SIX COLUMN STABLES,
IAN R. WILKES
9
86
748462
16
0
10
SHELL SHOCK (USA)
6y a k
55.00
KEITH J. ASMUSSEN
STEVEN M. ASMUSSEN
STEVEN M. ASMUSSEN
10
71
244232
75
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:08 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DREAM FLY (USA)
4y a k
56.00
WALTER A. RODRIGUEZ
WESLEY A. WARD
WESLEY A. WARD
1
69
7225-76
43
0
2
CATMINT (USA)
3y d d
55.00
FLORENT GEROUX
JUDDMONTE
BRAD H. COX
2
82
52
28
0
3
ZIPADOO (USA)
3y d d
55.00
FLAVIEN PRAT
WERTHEIMER AND FRERE
H. GRAHAM MOTION
3
76
28-2
51
0
4
BOLTORO (USA)
3y a d
55.00
JAVIER CASTELLANO
JOHN C. OXLEY
MARK E. CASSE
4
82
224232
38
0
5
ENGLISH TREASURE (USA)
5y d k
56.00
ADAM BESCHIZZA
JUAN MUNOZ CANO
JUAN MUNOZ CANO
5
81
824-533
28
0
6
BLESSING THE FLAG (USA)
5y a k
56.00
VINCENT CHEMINAUD
HAYMARKET FARM LLC
IGNACIO CORREAS, IV
6
83
224623
36
0
7
ANIMAL FRIES (USA)
3y d d
55.00
MITCHELL MURRILL
WILLOW LAKE RACING
TROY NEWTON
7
79
7444
38
0
8
KING'S SECRET (GB)
3y d d
55.00
TYLER GAFFALIONE
DIXIANA FARMS LLC
BRENDAN P. WALSH
8
78
8038
36
0
9
HECKLED (USA)
3y d d
55.00
JOEL ROSARIO
GODOLPHIN, LLC
MICHAEL STIDHAM
9
83
462222
43
0
10
SOUTHAMPTON DOCK (USA)
3y a d
55.00
LUIS SAEZ
WILSON, DEBORAH V. A
IAN R. WILKES
10
76
93-2343
38
0
11
MEDAGLIA FOREVER (USA)
3y a d
55.00
LUIS SAEZ
CHARLES E. FIPKE
GEORGE R. ARNOLD, II
11
72
9-2023
113
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MIDNIGHT MAESTRO (USA)
2y d e
54.00
REYLU GUTIERREZ
DONARRA THOROUGHBRED
DALLAS STEWART
1
60
9
28
0
2
DORNOCH (USA)
2y d e
54.00
LUIS SAEZ
WEST PACES RACING LL
DANNY GARGAN
2
78
22
50
0
3
LAT LONG (USA)
2y a e
54.00
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
WALKING L THOROUGHBR
KENNETH G. MCPEEK
3
85
3
23
0
4
DJANGO (USA)
2y a e
54.00
JULIEN R. LEPAROUX
CYPRESS CREEK EQUINE
KENNETH G. MCPEEK
4
70
332
30
0
5
ALLIED VICTORY (USA)
2y d e
54.00
GERARDO CORRALES
CHEYENNE STABLE LLC
BEN COLEBROOK
5
68
34
30
0
6
GREERS FERRY (USA)
2y a e
54.00
JOEL ROSARIO
SHORTLEAF STABLE, IN
D. WAYNE LUKAS
6
66
625
21
0
7
PLAY IT LOUD (USA)
2y d e
54.00
CRISTIAN A. TORRES
PIN OAK STUD LLC
MICHAEL STIDHAM
7
63
6
49
0
8
REDFIELD (USA)
2y d e
54.00
FRANCISCO ARRIETA
SHORTLEAF STABLE, IN
LINDSAY SCHULTZ
8
43
83
35
0
9
NO JUDGMENT (USA)
2y a e
54.00
RAFAEL BEJARANO
GREYROCK INVESTMENT
TERRY J. BRENNAN
9
78
3
28
0
10
TENNESSEE LAMB (USA)
2y d e
54.00
EDGAR MORALES
CALUMET FARM
GEORGE R. ARNOLD, II
10
45
85
32
0
11
NUEVO EMPIRE (USA)
2y a e
54.00
TYLER GAFFALIONE
CALUMET FARM
ROBERT MEDINA
11
73
4
23
0
12
DIVE BOMBER (USA)
2y d e
54.00
FLORENT GEROUX
BOARDSHORTS STABLES,
BRAD H. COX
12
78
52
43
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:12
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NINEELEVENTURBO (USA)
6y a a
55.50
FLAVIEN PRAT
STEPASIDE FARM, LLC
NEIL D. DRYSDALE
1
100
2-16112
43
0
2
ALTAZOR (ARG)
6y k a
55.50
VINCENT CHEMINAUD
STUD LOS LEONES
IGNACIO CORREAS, IV
2
93
6-59425
45
0
3
KITTEN MISCHIEF (USA)
4y d a
55.50
FLORENT GEROUX
AUGUSTIN STABLES
JONATHAN THOMAS
3
90
36-1445
48
0
4
SHARAR (USA)
3y a e
53.50
JOHN R. VELAZQUEZ
KHK RACING
TODD A. PLETCHER
4
97
115482
36
0
5
STOLEN BASE (USA)
4y d a
55.50
JOEL ROSARIO
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL J. MAKER
5
89
0-75434
36
0
6
FOREIGN RELATIONS (USA)
5y a a
55.50
TYLER GAFFALIONE
DOUBLE O RACING
CONOR MURPHY
6
97
701660
36
0
7
O P FIRECRACKER (USA)
4y a a
55.50
CRISTIAN A. TORRES
MEDINA, ROBERT AND C
ROBERT MEDINA
7
84
561926
36
0
8
OUT OF DEDUCTIONS (USA)
3y d e
53.50
LUIS SAEZ
TEAM BLOCK
CHRIS M. BLOCK
8
79
5131
70
0
9
MONTAUK POINT (USA)
4y a a
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
JOSEPH ALLEN LLC AND
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
9
76
524193
43
0
10
QUADRA ISLAND (USA)
3y a e
54.50
GERARDO CORRALES
DOTSON STABLE LLC
BRAD H. COX
10
91
5-3181
58
0
11
FEBRUARY SON (USA)
5y k a
55.50
JESUS LOPEZ CASTANON
CAPTAIN JACK RACING
ANTHONY J. GRANITZ
11
83
026381
44
0
12
MICROPHONE (IRE)
5y d a
55.50
EDGAR MORALES
POCKET ACES RACING L
ETHAN W. WEST
12
96
56-8155
127
0
13
SEVEN CHARMS (USA)
6y d a
53.00
JAIME A. TORRES
BRUCE TREITMAN
MICHAEL W. MCCARTHY
13
94
368-535
86
0
14
OVER THE CHANNEL (USA)
7y k g
51.00
OSCAR VILLARREAL
CARAWAY RACING, LLC
CAIO CARAMORI
14
83
35-1723
32
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:44
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STELLAR LILY (USA)
3y a d
53.50
RAFAEL BEJARANO
STUD DANI SAM, LLC,
RON MOQUETT
1
70
37-3148
127
0
2
PUMPKIN SCONE (USA)
3y d d
54.50
GERARDO CORRALES
SPENDTHRIFT FARM LLC
BRAD H. COX
2
82
221
58
0
3
MUCHO MACHO GIRL (USA)
3y a d
53.50
ADAM BESCHIZZA
DREAM TEAM ONE RACIN
DALLAS STEWART
3
78
1
127
0
4
THREE TIPSY CHIX (USA)
5y k k
55.00
JULIEN R. LEPAROUX
ANITA EBERT RACING L
RON MOQUETT
4
66
94550-7
127
0
5
DEAR LADY (USA)
3y a d
53.50
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
FOWLER, BARRY AND MA
KENNETH G. MCPEEK
5
80
51-3257
44
0
6
ROSIE'S ALIBI (USA)
3y d d
53.50
LUIS SAEZ
MYRACEHORSE
TODD A. PLETCHER
6
56
613
127
0
7
YOU LITTLE VIXEN (USA)
3y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
PRAIRIE LANE FARMS L
KELLY R. VON HEMEL
7
79
1
34
0
8
LITTLE BLAZE (USA)
5y a k
52.50
JAIME A. TORRES
J J STABLES, LLC A
CARLO VACCAREZZA
8
85
4-22120
127
0
9
ZEITLOS (USA)
3y a d
53.50
CRISTIAN A. TORRES
STONESTREET STABLES
STEVEN M. ASMUSSEN
9
87
02-2132
45
0
10
ACCEDE (USA)
3y d d
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
JUDDMONTE
CHAD C. BROWN
10
79
13549
43
0
11
RARIFY (USA)
3y d d
53.50
JOEL ROSARIO
WESTERBERG, MAGNIER,
WESLEY A. WARD
11
76
221
127
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:16
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MISSION OF JOY (CAN)
3y a d
55.00
JOHN R. VELAZQUEZ
RYZAN SUN RACING, LL
H. GRAHAM MOTION
1
93
113174
36
0
2
ELUSIVE PRINCESS (FR)
3y d d
55.00
FLAVIEN PRAT
LNJ FOXWOODS, ECURIE
ARNAUD DELACOUR
2
105
1-12251
72
0
3
SAFEEN (USA)
3y a d
55.00
CRISTIAN A. TORRES
GALVIN, FERGUS AND H
EDDIE KENNEALLY
3
88
3-31318
42
0
4
MAWJ (IRE)
3y d d
55.00
OISIN MURPHY
GODOLPHIN, LLC
SAEED BIN SUROOR
4
0
143-111
127
0
5
BE YOUR BEST (IRE)
3y d d
55.00
RICARDO SANTANA, JR.
MICHAEL J. RYAN
HORACIO DEPAZ
5
91
39-7292
57
0
6
LINDY (FR)
3y a d
55.00
TYLER GAFFALIONE
EVEREST RACING
BRENDAN P. WALSH
6
99
11-2281
38
0
7
SOUNDS OF HEAVEN (GB)
3y d d
55.00
SHANE FOLEY
BERNICK, CRAIG AND C
JESSICA HARRINGTON
7
0
41-136
77
0
8
ELOUNDA QUEEN (IRE)
3y a d
55.00
LUIS SAEZ
LIVING THE DREAM LLC
JEAN-CLAUDE ROUGET
8
0
6-35121
61
0
9
HEAVENLY SUNDAY (USA)
3y a d
55.00
FLORENT GEROUX
MIACOMET FARM
BRAD H. COX
9
92
1-33127
57
0
10
LIGURIA (USA)
3y d d
55.00
JOEL ROSARIO
ALPHA DELTA STABLES,
CHAD C. BROWN
10
91
11-5154
30
0
11
PREREQUISITE (USA)
3y d d
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
FIRST ROW PARTNERS A
CHAD C. BROWN
11
91
41125
57
0
12
PAPILIO (IRE)
3y d d
55.00
JAVIER CASTELLANO
D. J. STABLE LLC, ME
MARK E. CASSE
12
99
214233
72
0
13
FREYDIS THE RED (FR)
3y a d
55.00
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
WALKING L THOROUGHBR
KENNETH G. MCPEEK
13
90
7-21531
42
0
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:48
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIRST MISSION (USA)
3y a e
53.50
LUIS SAEZ
GODOLPHIN, LLC
BRAD H. COX
1
97
211
127
0
2
KEYSTONE FIELD (USA)
8y a a
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL J. MAKER
2
94
728445
70
0
3
GUNOE (USA)
4y d a
56.00
WALTER A. RODRIGUEZ
OXO EQUINE LLC
PAULO H. LOBO
3
88
56-1421
34
0
4
CURLY JACK (USA)
3y d e
53.50
EDGAR MORALES
MICHAEL MCLOUGHLIN
THOMAS M. AMOSS
4
84
52-8080
127
0
5
TARTUFO (USA)
6y k a
55.50
JAVIER CASTELLANO
J J STABLES, LLC A
CARLO VACCAREZZA
5
92
449356
38
0
6
ROMAN CENTURIAN (USA)
5y a a
55.50
FRANCISCO ARRIETA
FINEGAN, RANDY AND F
SARAH HAMILTON
6
96
512339
42
0
7
COOKE CREEK (USA)
4y a a
55.50
JOEL ROSARIO
CHEYENNE STABLE LLC
JEREMIAH O'DWYER
7
91
7-92337
127
0
8
SAQEEL (USA)
5y d a
56.00
CRISTIAN A. TORRES
FLYING P STABLE
ROBERTINO DIODORO
8
95
162331
21
0
9
COMMANDPERFORMANCE (USA)
4y k a
55.50
JOHN R. VELAZQUEZ
CARL R. MOORE MANAGE
JOE SHARP
9
88
11-5549
36
0
10
CREATIVE MINISTER (USA)
4y k a
55.50
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
FERN CIRCLE STABLES
KENNETH G. MCPEEK
10
97
26-4226
99
0
11
HE'S A MESS (USA)
5y a a
55.50
JULIEN R. LEPAROUX
LINDA MARTINEZ
HENRY D. MILLER, JR.
11
92
31-1272
27
0
12
IMPLEMENTATION (USA)
4y d a
55.50
TYLER GAFFALIONE
KENNETH L. RAMSEY
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
12
89
501-111
32
0
13
AIRTIME (USA)
3y d e
53.50
CRISTIAN A. TORRES
RANDY HOWG
ROBERTINO DIODORO
13
86
613-115
127
0
Chelmsford City İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROYAL HUSSAR (IRE)
2y d e
62.50
J BRYAN
BENEVENTE
A WATSON
7
67
9523
43
0
2
TASMANIAN LEGEND (IRE)
2y d e
61.50
D MUSCUTT
MR BONİFACE HO KA KU
J FERGUSON
3
65
5765
35
0
3
MADE IN CHINA (IRE)
2y d e
61.50
J MİTCHELL
MR COLİN BRYCE
C JOHNSTON
1
65
8564
7
0
4
FREE SPEECH (IRE)
2y a d
60.50
N CALLAN
THE SERENDİPİTY PART
E DUNLOP
2
63
054
25
0
5
CATENA (IRE)
2y d d
60.50
C RODRİGUEZ
NİCKBRADLEYRACİNG45
CRAİG LİDSTER
4
63
154457
28
0
6
DUBAI VENTURE (IRE)
2y a e
58.50
R COAKLEY
SHEİKH MARWAN AL MAK
S & E CRİSFORD
6
59
773
14
0
7
UNLEASH HELL (IRE)
2y d e
57.50
W COX
TOM DASCOMBE RACİNG
T DASCOMBE
5
57
784336
7
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:55 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
QUIET AFFAIR
2y a d
62.50
C SHEPHERD
ONTOAWINNER 8 PART
MISS A MURPHY
2
67
306
94
0
2
KRYSDANJORD (IRE)
2y d e
61.00
D MUSCUTT
MR MARK WHYMENT HA
DARRYLL HOLLAND
9
64
99855
30
0
3
VITARLI (IRE)
2y d d
60.50
C RODRİGUEZ
NİCKBRADLEYRACİNG45
CRAİG LİDSTER
3
63
217408
18
0
4
BLUE MOON BABY (IRE)
2y d d
60.00
G SANNA
BLUE MOON RACİNG
J J QUİNN
1
62
43514
37
0
5
STATES
2y d e
59.00
ETHAN JONES
BLAKE, HENWOOD, LAWR
R HUGHES
6
60
688462
21
0
6
LADY BOUQUET
2y d d
57.00
J MİTCHELL
JAMES AND SUSAN COOK
P KİRBY
4
55
597331
11
0
7
AMROON
2y a e
55.50
N CALLAN
MR ISA BIN HAIDER
M BOTTI
5
52
49024
11
0
8
LUDBERG
2y a e
55.00
D KEENAN
D J S A SHEWRİNG
C WALLİS
8
51
0536
11
0
9
ZACHARY
2y d e
53.50
M GHİANİ
OWNERS GROUP 113
C JOHNSTON
7
48
38735
41
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ZOLA POWER
2y a e
61.50
G ROOKE
THAMES BOYS AND CHRİ
R HUGHES
3
64
068227
16
0
2
HAUMEA (IRE)
2y a d
61.50
MORGAN COLE
MR NEİL BOYDEN
SİR M PRESCOTT
2
64
5760
19
0
3
RAFT UP (IRE)
2y d e
61.00
G WOOD
MİD ATLANTİC RACİNG
HARRY EUSTACE
6
63
700820
16
0
4
BRIERY BOY (IRE)
2y d e
59.50
N CALLAN
BRONTE COLLECTİON 1
PATRİCK OWENS
4
60
977
22
0
5
NOUVEAUX
2y d d
57.50
C SHEPHERD
LADY CECİL, FAMİLY
R GUEST
7
56
73843
14
0
6
FORGOTTEN TREASURE
2y d d
57.00
M GHİANİ
KİNGSMEAD BLOODSTOCK
W KNİGHT
8
54
808
24
0
7
EYES CLOSED (IRE)
2y d d
56.00
D KEENAN
SHYLOCK
G BOUGHEY
9
52
87458
4
0
8
EASEL
2y a d
54.50
P-L JAMİN
BERKELEY DOLLAR POWE
J PORTMAN
1
49
579406
14
0
9
NAVAL FLIGHT (IRE)
2y d d
52.50
K O'NEİLL
Y O R C SYNDİCATE 1
D O'MEARA
5
45
387979
11
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DEBORA'S DREAM (IRE)
2y a e
60.50
J MİTCHELL
OPULENCE THOROUGHBRE
R VARİAN
5
78
525
22
0
2
FLASHY APACHE (IRE)
2y d e
60.50
C RODRİGUEZ
MRS FİONA CARMİCHAEL
R HANNON
2
0
0
0
3
KHAMSIN (USA)
2y d e
60.50
C SHEPHERD
NEVER SAY DİE PARTNE
D M SİMCOCK
4
0
40
93
0
4
RUN BOY RUN
2y d e
60.50
N CALLAN
PHİL CUNNİNGHAM
R SPENCER
1
84
220
30
0
5
SPUN TO GOLD (USA)
2y d e
60.50
J BRYAN
MR SAEED SUHAİL
A BALDİNG
3
0
37
35
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COMPTOIR ET TABLE (USA)
2y d e
60.50
D MUSCUTT
J SARKAR, D SARKAR,
H SPİLLER
3
0
0
0
2
LORD NORMANDY (FR)
2y d e
60.50
R COAKLEY
MR MİCHAEL BRİNGLOE
TOM CLOVER
1
0
0
0
3
WILLY CAMPBELL (IRE)
2y d e
60.50
L KENİRY
MR N PİCKETT
S KİRK
7
74
963
17
0
4
AMASAR
2y d e
59.50
J MİTCHELL
FİNE CLARET RACİNG
C JOHNSTON
4
0
62
8
0
5
ANTHRACITE
2y d e
59.50
D KEENAN
WESTMİNSTER RACİNG S
R EDDERY
5
0
0
0
6
BETTER (IRE)
2y d e
59.50
C SHEPHERD
SHYLOCK
G BOUGHEY
6
0
70
16
0
7
DANCINGWITHMYSELF (IRE)
2y k d
58.00
N CALLAN
MR DAVİD KİLBURN M
M BELL
2
0
6
9
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LUNAR SPACE (IRE)
5y a a
64.00
D MUSCUTT
THE JUDGES PARTNER
J OSBORNE
8
61
007431
7
0
2
DAISY ROOTS
3y d d
62.00
J FİSHER
OWNARACEHORSE AND TH
A WEST
7
59
133321
9
0
3
CAP D'ANTIBES (IRE)
6y d a
62.00
C SHEPHERD
MR MIKE ROBERTS
M ROBERTS
4
56
0-53655
127
0
4
KODI NOIR (IRE)
3y d e
60.50
K O'NEİLL
BİLLYB SYNDİCATE
ALİCE HAYNES
2
56
733314
19
0
5
EL ROYALE
4y k a
59.50
A RAWLİNSON
THE CARTEL SYNDİCATE
M APPLEBY
1
51
285240
11
0
6
ELUSIVE TIGER (IRE)
3y d e
58.00
J BRYAN
THE REAL QUİZ
A WATSON
9
51
0-08454
9
0
7
STAR OF ST LOUIS (FR)
6y d a
58.00
O LEWİS
MR WAYNE LUKAS
MATT CRAWLEY
6
48
796355
127
0
8
COLLEGE WIZARD
4y d a
57.50
J HAYNES
DUNNETT, GARDNER M
C DUNNETT
10
45
883070
30
0
9
DILLYDINGDILLYDONG
5y d a
57.50
J LEAVY
MR RİCHARD HANNON
R HANNON
5
42
0-57346
62
0
10
POPPAEA
3y d d
57.00
M GHİANİ
MRS FİONA WİLLİAMS
C HİLLS
11
48
0-983
127
0
11
ALICEFROMUMBRIDGE
3y a d
56.00
W COX
MARCH HARE STUD RACİ
R WOODMAN
3
45
577748
9
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TANGO TONIGHT
4y a k
64.00
J BRYAN
HELENA SPRİNGFİELD L
H MORRİSON
2
76
42-8422
24
0
2
MOONSPIRIT
3y d d
63.00
BILLY LOUGHNANE
MR GEORGE WAUD
G BOUGHEY
9
77
41433
37
0
3
VALKYRIAN (IRE)
3y d d
63.00
C RODRİGUEZ
HOLMES FAMİLY
J OSBORNE
6
77
654716
9
0
4
VICTORIA GROVE
4y d k
62.50
N CALLAN
MR PETER SPİLLER
H SPİLLER
7
72
88-6360
55
0
5
DISTINGUISHED LADY (FR)
3y d d
62.50
D MUSCUTT
AMO RACİNG LİMİTED
DARRYLL HOLLAND
5
75
577724
28
0
6
DREAMROCKER (IRE)
3y d d
62.50
R COAKLEY
HOT TO TROT RACİNG 1
E WALKER
11
75
61
58
0
7
EXIGENCY
4y d k
60.00
L KENİRY
MİSS A JONES
S KİRK
3
67
452236
19
0
8
ARDBRACCAN (IRE)
4y d k
59.50
A RAWLİNSON
NİCHOLAS HOARE
M APPLEBY
10
66
979436
16
0
9
GLORY SKY (IRE)
3y a d
57.50
J LEAVY
MR RİCHARD HANNON
R HANNON
1
65
421865
9
0
10
LABIQA (IRE)
3y d d
57.00
M GHİANİ
MR ZİAD A GALADARİ
C HİLLS
8
63
5-68421
9
0
11
FITZ PERFECTLY (FR)
3y d d
56.50
J MİTCHELL
FİTZDARES FRİENDS
C FELLOWES
4
62
430646
38
0
Naas İrlanda detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEST LAW (IRE)
2y a e
60.50
C T KEANE
GAELİC THOROUGHBREDS
G M LYONS
1
0
6
10
0
2
CHEMISTRY (IRE)
2y a e
60.50
K K HENNESSY
DERRİCK SMİTH MRS
A P O'BRİEN
5
0
0
0
3
CHICAGO CRITIC
2y a e
60.50
B M COEN
SAM MENCOFF TONY S
J P MURTAGH
6
0
3
30
0
4
DONT DO DRAMAS (IRE)
2y a e
60.50
W J LEE
AJ PARTNERSHİP
M MULVANY
3
57
097
10
0
5
FEARLESS TOM (IRE)
2y a e
60.50
C D HAYES
LUKE COMER
L COMER
7
0
0
0
6
FINE PRINT (IRE)
2y a e
60.50
G F CARROLL
TEME VALLEY
G M LYONS
2
0
8
7
0
7
GALLANTLY
2y a e
60.50
J A HEFFERNAN
PETER M BRANT MRS
A P O'BRİEN
9
0
7
30
0
8
GRANITE BAY
2y a e
60.50
R WHELAN
MRS SARAH COLLİNS
J P FAHEY
4
0
0
0
9
HELIOGABALUS (IRE)
2y a e
60.50
S T MCCULLAGH
ALPHA RACİNG
J HARRİNGTON
12
0
0
127
0
10
PRIVATE OFFICER (IRE)
2y a e
60.50
D W O'CONNOR
DAMİEN PATRİCK KELLY
J F LEVİNS
10
0
0
20
0
11
SALAH AL DEEN (IRE)
2y a e
60.50
D MCMONAGLE
AL MAMMOURA, AL MİSN
J P O'BRİEN
11
0
0
20
0
12
SOUND MOVE (IRE)
2y a e
60.50
L T MCATEER
MRS J S BOLGER
J S BOLGER
8
0
9
13
0
13
TOTAL LOOK (FR)
2y a e
60.50
C D MAXWELL
BRENDAN ROGERS
G CROMWELL
13
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FRAZIL (IRE)
4y a a
62.50
L T MCATEER
MİSS CLARE MANNİNG
J S BOLGER
10
0
5
127
0
2
GUJARAT (IRE)
4y a a
62.50
D MCMONAGLE
HARKİN'S BAR SYNDİCA
D CULLEN
4
0
99
51
0
3
TWEETY (IRE)
6y a a
62.50
R WHEARTY
PETER MAHER
PETER MAHER
8
0
0
0
4
BALLSBRIDGE (USA)
3y a e
61.00
J A HEFFERNAN
M TABOR
A P O'BRIEN
11
0
4
127
0
5
HIJO DE LA LUNA (GER)
3y a e
61.00
G F CARROLL
DAVİD SPRATT SEAN
G M LYONS
1
0
55
127
0
6
JACKIE ROBINSON (IRE)
3y a e
61.00
J J G RYAN
MRC INTERNATİONAL
D MARNANE
14
0
8
91
0
7
JOHNNY THE STAR (IRE)
3y a e
61.00
J CLEARY
M M RİCE
M RİCE
13
0
5
17
0
8
LIMESTONE RED (IRE)
3y a e
61.00
R WHELAN
MRS CAROLİNE HENDRON
M HALFORD & T COLLİNS
6
0
770
23
0
9
MAIN STAND (IRE)
3y a e
61.00
C D HAYES
LUKE COMER
L COMER
12
0
0
0
10
MOORETOWN LAD (IRE)
3y a e
61.00
C T KEANE
M J SMİTH
M O'CALLAGHAN
9
0
0
0
11
NAKASSAMA (IRE)
3y a e
61.00
J M SHERİDAN
MRS DEİRDRE A KELLY
J MCAULEY
16
75
228
31
0
12
PROLEEK PRINCE (IRE)
3y a e
61.00
J KEARNEY
MRS S M RİCE
M RİCE
7
0
0
31
0
13
QUARE HAWK (IRE)
3y a e
61.00
L F ROCHE
DAVİD P MORAN RİCH
R BRABAZON
2
0
0
0
14
SEE ME THROUGH (IRE)
3y a e
61.00
W J LEE
MRS JANET WİLLİAMSON
R O'SULLİVAN
5
0
7
78
0
15
SUNNY DUDE (IRE)
3y a e
61.00
S T MCCULLAGH
B MOLLOY
D BUCKLEY
3
0
79
40
0
16
DON'T LOOK NOW (IRE)
3y a d
58.50
N M CROSSE
LUKE COMER
L COMER
15
0
0
127
0
17
MAROON AND WHITE (IRE)
3y a d
58.50
C J MACREDMOND
JARLATH MCDONAGH
A MCGUİNNESS
17
0
0
21
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GLOUCESTER (IRE)
2y a e
62.00
P A HARNETT
DERRICK SMITH
DONNACHA O'BRIEN
2
93
06141
26
0
2
OCEAN BAROQUE (IRE)
2y a e
58.00
C STONE-WALSH
J KİRKLAND MRS J M
DANİEL MURPHY
15
85
541661
18
0
3
CARNEGIE HALL (IRE)
2y a e
57.50
C T KEANE
EUROLİNDY SYNDİCATE/
A P O'BRİEN
9
83
442264
38
0
4
MCTENETT (IRE)
2y a e
57.00
D MCMONAGLE
BRONSAN RACİNG
J P O'BRİEN
12
82
416
38
0
5
GANDOLFO (IRE)
2y a e
56.00
R WHEARTY
MRS PATRİCİA HUNT
N MEADE
10
80
0333
32
0
6
GOLD COAST GALLEON (FR)
2y a e
56.00
MP SHEEHY
STRİDE RACİNG
J P O'BRİEN
6
80
55032
19
0
7
EMPEROR OF ROME (IRE)
2y a e
55.00
J A HEFFERNAN
DERRICK SMITH
A P O'BRIEN
5
78
23
21
0
8
PERFECT JUDGEMENT (IRE)
2y a e
55.00
R WHELAN
A ZEVENBERGEN SHAM
A MCGUİNNESS
14
78
2433
22
0
9
JALAYBEE
2y a e
54.50
C D HAYES
JASTAR CAPİTAL LİMİT
D K WELD
11
77
232
127
0
10
STAYSOUND SUSIE (IRE)
2y a d
54.50
A J SLATTERY
DREAMERS BELİEVERS
A SLATTERY
7
77
45935
18
0
11
CLARITA (IRE)
2y a d
54.00
L F ROCHE
MEEGAN,TOWNBRACCAN
G CROMWELL
13
76
2703
34
0
12
GLAMOROUSLY (IRE)
2y a d
54.00
N M CROSSE
GLAMOUR GLORY SYND
J HARRİNGTON
4
75
440251
10
0
13
BACK DOWN UNDER (IRE)
2y a d
54.00
W JOYCE
BACK DOWN UNDER SYND
P ROCHE
1
74
362372
36
0
14
NEO SMART (IRE)
2y a d
54.00
N G MCCULLAGH
MRS J S BOLGER
J S BOLGER
8
74
267048
79
0
15
DRAMATIC ENTRANCE (IRE)
2y a d
54.00
JAMİE POWELL
MRS THERESA MARNANE
J HARRİNGTON
3
70
5302
10
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
THUNDERBEAR (IRE)
3y a e
62.50
R WHELAN
WİLLİAM ARMİTAGE J
J DAVİSON
7
107
414851
21
0
2
COACHELLO (FR)
5y a a
62.00
C T KEANE
ALYMER STUD
G ELLİOTT
1
101
038400
69
0
3
BIG GOSSEY (IRE)
6y a a
60.50
R WHEARTY
ALLEGRO SYNDİCATE
C O'BRİEN
3
109
963124
8
0
4
SWIFT FLIGHT (FR)
5y a a
60.50
N G MCCULLAGH
ROBERT NG
K J CONDON
5
75
07-3297
21
0
5
TANGO FLARE (IRE)
4y a a
60.50
L T MCATEER
R J MCSHARRY
PATRİCK T FOLEY
4
101
72-1147
63
0
6
AMAZON LADY (IRE)
3y a d
58.00
W J LEE
MİSS MADELİNE BURNS
W MCCREERY
2
86
645525
7
0
7
MY EYES ADORE YOU (IRE)
4y a k
58.00
A J SLATTERY
MRS PAUL SHANAHAN
J A STACK
6
88
2-85334
7
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TAWAAZON (IRE)
5y a a
63.50
JAMIE POWELL
JAMES MCAULEY
J MCAULEY
4
92
521741
7
0
2
JON RIGGENS (IRE)
5y a a
63.00
B M COEN
DWPJ INVESTMENTS LTD
E LYNAM
9
91
341745
10
0
3
HEAVENLY POWER (IRE)
5y a a
62.50
J J G RYAN
MRS S POWER
E LYNAM
8
90
552081
10
0
4
APACHE OUTLAW (IRE)
3y a e
62.50
R WHELAN
DOOLEY THOROUGHBREDS
A MCGUİNNESS
3
89
5-94800
10
0
5
MICKEY THE STEEL
5y a a
62.50
W JOYCE
JOHN LYNCH PATRİCK
JOSEPH MURRAY
1
89
060851
17
0
6
GUSTAVUS WESTON (IRE)
7y a a
61.00
G F CARROLL
T EGAN CRAMPSCASTL
JOSEPH G MURPHY
10
86
070042
7
0
7
COLLECTIVE POWER (IRE)
5y a a
60.00
C T KEANE
MRS S POWER
E LYNAM
11
84
529313
10
0
8
VOLATILE ANALYST (USA)
6y a a
59.00
C J MACREDMOND
SHAMROCK THOROUGHBRE
A MCGUİNNESS
7
82
08-5706
10
0
9
BLAIRMAYNE (IRE)
10y a a
58.00
J A HEFFERNAN
RAİNTREE RACİNG PART
N LUPİNİ
5
80
67-1308
55
0
10
TAI SING YEH (IRE)
9y a a
58.00
J M SHERIDAN
JAMES MCAULEY
J MCAULEY
2
80
219271
15
0
11
FURNACE CREEK (IRE)
4y a a
57.50
D MCMONAGLE
D COOGAN
JOSEPH MURRAY
6
78
540392
38
0
12
STAG NIGHT (IRE)
5y a a
57.50
W J LEE
MRS AMANDA MCCREERY
W MCCREERY
12
78
41-1-876
25
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LUST (IRE)
5y a a
63.50
C T KEANE
NEWTOWN ANNER STUD F
G M LYONS
11
96
210-727
25
0
2
VERHOYEN
8y a a
62.00
W J LEE
PAUL CULLEN JOSEPH
M C GRASSİCK
5
92
161852
10
0
3
SPANISH TENOR (IRE)
9y a a
61.00
C J MACREDMOND
SHAMROCK THOROUGHBRE
A MCGUİNNESS
12
90
984211
25
0
4
YERMANTHERE (IRE)
5y a a
61.00
B M COEN
R J MCSHARRY
A KİNİRONS
8
90
09-8138
13
0
5
HURRICANE IVOR (IRE)
6y a a
60.50
K G KENNEDY
MS FİONA CARMİCHAEL
J HARRİNGTON
2
89
300870
28
0
6
EARLS (IRE)
6y a a
59.00
G F CARROLL
MARTİN SHERİDAN
G CROMWELL
1
86
710348
25
0
7
JOE MASSERIA (IRE)
4y a a
59.00
R WHEARTY
MRS ALEXANDRA MATTHE
N MEADE
9
86
013500
49
0
8
SOMETHING NICE (IRE)
3y a e
59.00
W JOYCE
J J HİGGİNS
M MULVANY
4
88
129254
18
0
9
CAVALLO PAZZO (IRE)
4y a a
57.50
C STONE-WALSH
TWO PLUS TWO SYNDİCA
J P O'BRİEN
10
83
1-82021
19
0
10
NO MORE PORTER (IRE)
5y a a
57.50
R WHELAN
DOOLEY THOROUGHBREDS
A MCGUİNNESS
7
83
268432
14
0
11
FACETHEPUCKOUT (IRE)
7y a a
54.00
L F ROCHE
MRS M D O'CALLAGHAN
M O'CALLAGHAN
6
75
733204
32
0
12
SAN AER (IRE)
5y a a
54.00
JAMİE POWELL
RORY F LARKİN
T MULLİNS
3
74
007036
14
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AL YASAT (IRE)
3y a d
58.50
L F ROCHE
MİSS KATE MCGİVERN
MİSS MCGİVERN
16
0
7
127
0
2
BEACHBABEBIDDY (IRE)
3y a d
58.50
R WHEARTY
GLENANAAR SYNDİCATE
FRANCİS CASEY
13
0
0
56
0
3
BEAUTY BELLA (IRE)
3y a d
58.50
J CLEARY
MİCHAEL DE AGUİAR
A MURRAY
14
69
453242
16
0
4
BETTY GREY (IRE)
3y a d
58.50
N G MCCULLAGH
LANCE BLOODSTOCK LİM
D BUNYAN & G O'LEARY
1
0
0
0
5
FINSCEAL GO DEO (IRE)
3y a d
58.50
L T MCATEER
M A RYAN
J S BOLGER
8
66
230200
7
0
6
FRIENDLY NATION (IRE)
3y a d
58.50
C HORGAN
M O CULLİNANE
P A FAHY
3
0
0
0
7
GIVEMEHOPEROSA (IRE)
3y a d
58.50
R WHELAN
BRİAN DOLAN
J DAVİSON
11
0
90
118
0
8
HASIYNA (IRE)
3y a d
58.50
C D HAYES
H H AGA KHAN
D K WELD
12
69
8-33
16
0
9
MIMOSA PARK (IRE)
3y a d
58.50
W J LEE
M C GRASSİCK
M C GRASSİCK
2
62
0376
53
0
10
NEEDSOMELUCK (IRE)
3y a d
58.50
C J MACREDMOND
O B P CARROLL ANTH
H ROGERS
5
0
007
53
0
11
PRETTY BROWN EYES (IRE)
3y a d
58.50
N M CROSSE
LUKE COMER
L COMER
6
0
0
0
12
QUANTUM LIGHT (IRE)
3y a d
58.50
A J SLATTERY
TİM HALLEY PARTNER
A SLATTERY
9
73
283235
46
0
13
QUEENIE ST CLAIR (IRE)
3y a d
58.50
C T KEANE
DCJGPN SYNDİCATE
N MEADE
10
73
533639
19
0
14
RECKLESS QUALITY (IRE)
3y a d
58.50
D MCMONAGLE
PATRİCK J MOLONEY
P MARTİN
7
0
0
26
0
15
SANTA FE (IRE)
3y a d
58.50
G F CARROLL
MRS JOHN MAGNİER
C O'BRİEN
15
0
99
86
0
16
WINDSOR ROAD (IRE)
3y a d
58.50
J A HEFFERNAN
DOMİNİCK GLENNANE
G KEANE
4
0
0
127
0
14 Ekim 2023 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Ankara, Diyarbakır, Chester, Turffontein Güney Afrika, Keeneland, Chelmsford City İngiltere, Naas İrlanda tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:15, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:00, 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Diyarbakır at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:00 diyarbakır at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Chester at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır . 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:55 chester at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Turffontein Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:55 turffontein güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Keeneland at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:32, . 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 22:08 keeneland at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Chelmsford City İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:55 chelmsford city i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Naas İrlanda at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:15 naas i̇rlanda at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 14 ekim 2023 cumartesi at yarışı bülteni, 14 ekim 2023 at yarışı programı, 14 ekim 2023 tjk yarış programı, 14 ekim 2023 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 14 ekim 2023 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, ankara at yarışı bülteni, 14 ekim 2023 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, diyarbakır at yarışı bülteni, 14 ekim 2023 diyarbakır at yarışı bülteni, günün diyarbakır at yarışı bülteni, bugün diyarbakır at yarışı bülteni, chester at yarışı bülteni, 14 ekim 2023 chester at yarışı bülteni, günün chester at yarışı bülteni, bugün chester at yarışı bülteni, turffontein güney afrika at yarışı bülteni, 14 ekim 2023 turffontein güney afrika at yarışı bülteni, günün turffontein güney afrika at yarışı bülteni, bugün turffontein güney afrika at yarışı bülteni, keeneland at yarışı bülteni, 14 ekim 2023 keeneland at yarışı bülteni, günün keeneland at yarışı bülteni, bugün keeneland at yarışı bülteni, chelmsford city i̇ngiltere at yarışı bülteni, 14 ekim 2023 chelmsford city i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün chelmsford city i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün chelmsford city i̇ngiltere at yarışı bülteni, naas i̇rlanda at yarışı bülteni, 14 ekim 2023 naas i̇rlanda at yarışı bülteni, günün naas i̇rlanda at yarışı bülteni, bugün naas i̇rlanda at yarışı bülteni