Yarış Başlama Saati: 18:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BOYRAZ BEY
2y d e
REY DE CAFE (USA)
57.00
A.ÇANKAYAAP
ÖZER BOYRAZ
O.BAKIR
1
0
0
20
2
GRANDE AQUILA
2y a e
DONT STOP ME
57.00
H.KILIÇARSLAN
SERDAL ADALI
Y.ŞİMŞEK
3
0
0
20
3
İPLİKÇİ
2y d e
OFFLEE WILD (USA)
57.00
A.KAÇMAZ
ERKUT ŞAHİN
K.YILDIZ
2
0
0
20
4
LAST DANCER
2y a e
AGRESIVO (USA)
57.00
H.ÇANAKÇIAP
SERDAL ADALI
Y.ŞİMŞEK
8
0
0
20
5
MY NOBLE
2y d e
MALKOÇOĞLU (USA)
57.00
M.BAYDAN
SEMA COŞKUN
H.ATAŞ
5
0
0
20
6
TEAR OF THE SUN
2y d e
NIGHT FALCON
57.00
H.ÇİZİK
SAİT VARLI
Y.DEMİR
6
0
0
20
7
ANGEL OF LION
2y d d
BUSHRANGER (IRE)
55.00
E.SİNCAN
ŞÜKRÜ ÇAYLAN
İ.KÖROĞLU
7
0
0
20
8
LUNA LOVEGOOD
2y d d
KANEKO
55.00
A.KURŞUN
TOLGA KARAKARTAL
İB.B.OĞULLARI
4
0
0
20
9
PİTANE
2y d d
HAKEEM (USA)
55.00
MÜS.ÇELİK
KAMİL KAHYAOĞLU
İB.B.OĞULLARI
9
0
0
20
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GAMZEGÜL
3y k d
SARRAF
56.00
İS.DEMİRAP
BEŞİR KAYA
A.DİNÇ
13
31
135400
16
15
1.22.43
2
GÜLAYFER
3y a d
GOBAKBEY
58.00
MAHSUN TURANAP
MEHMET KÜÇÜKÇAY
S.V.KAYA
10
27
421944
14
17
3
ATİKSEMRA
3y a d
ATİKBEY
59.00
M.A.AKTÜRK
MURAT ÇELİK
S.V.KAYA
9
27
324666
14
11
4
PRENSES DERYA
3y a d
UFUKBİR
55.00
M.S.ÇELİKAP
MELİS KURTEL EMİN
B.ŞİMŞEK
2
39
210
25
19
1.19.95
5
UÇAN FATOŞ
3y a d
UÇANBEY
55.00
M.G.ARSLANAP
MÜSLÜM KATI
C.KATI
1
35
135460
31
15
1.21.90
6
BERFİN KIZI
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
H.ÇİZİK
SERDAR DOĞAN
MUR.DOĞAN
6
32
114067
16
16
1.20.50
7
SAFKAYA
3y k d
KOŞANEFE
57.00
HAKAN YILDIZ
MESUT ÇEVİKEL
At Sahibi
8
29
780826
23
10
1.20.15
8
SURUÇ PRENSESİ
3y k d
KIRIMHAN
57.00
E.ŞİMŞEKAP
YAVUZ KALKAN
BAH.GÖK
12
31
2180
16
18
1.22.57
9
TERK KIZI
3y k d
YAŞARCIK
57.00
İ.GÖÇER
SİNAN SUNKAR
S.V.KAYA
3
24
067219
7
19
10
ANZILHA
3y a d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
S.ERKUŞ
MUSTAFA KATI
M.KATI
15
23
086600
23
14
1.20.19
11
LEYLOCAN
3y a d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
E.TUNÇ
MEHMET CANLIKA
V.ÖNDER
14
30
933005
7
13
12
BİR MATRA
3y k d
ODİNHAN
57.00
M.AKYAVUZ
NAİF KARAKEÇİ
V.ÖNDER
11
33
877418
31
19
1.21.11
13
MUHTAR KIZ
3y a d
SON MARTI
57.00
A.C.BİNİZETOĞLU
MUSTAFA ÖZKAN
C.KATI
5
25
146488
49
15
14
ALSİLSÜPÜRKIZ
3y a d
TOŞUR
53.00
D.KAYAAP
MEHMET CAMUZ
C.KATI
7
29
900610
16
19
1.21.25
15
SONESEN
3y d d
DEHA
55.00
A.KAÇMAZ
KUTBETTİN SAÇAN
K.YILDIZ
4
26
710654
13
16
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ŞANSLI ÇOCUK
3y d e
BOSPORUS (IRE)
60.00
H.ÇANAKÇIAP
LEVENT MALKOÇ
Y.MİSDİK
11
68
221422
23
19
1.42.36
2
BRUCE WAYNE
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.50
M.S.ÇELİKAP
BARIŞ GÖKTÜRK
İS.TEKİNALP
6
67
303503
47
14
1.33.97
3
LOMBARDI
3y d e
YAVUZKAYA
61.50
M.A.AKTÜRK
MUSTAFA CENGİZ
C.KATI
3
67
011033
6
17
1.35.65
4
NALIN İSYANI
3y d e
BUENOS AIRES
57.00
D.KAYAAP
ALİ GÜNEŞ
M.GÜNEŞ
7
62
759416
12
19
1.35.49
5
BABA CUVEE
3y a e
CUVEE (USA)
57.00
A.KURŞUN
MEHMET HANİFİ POLAT
BAH.GÖK
9
58
247137
16
18
1.34.71
6
BEYBORA
3y a e
WIN RIVER WIN (USA)
52.50
MÜS.ÇELİK
YAŞAR DEMİR
Y.DEMİR
1
49
041253
89
17
1.36.09
7
BLACK DRAGON
3y d e
AFTER MARKET (USA)
50.00
H.ÇİZİK
MURAT TORUN
B.TURGUL
4
41
412436
37
16
1.36.79
8
PANCHMAHAL
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
50.00
A.KAÇMAZ
BURAK GÖKTÜRK
İS.TEKİNALP
5
40
625727
22
16
1.35.42
9
POSITION POWER
3y d e
KANEKO
50.00
İ.GÖÇER
KASIM GÜMÜŞ
İ.GÜMÜŞ
2
38
212580
7
16
1.36.61
10
SÜPER BABA
3y d e
DERVİŞ AĞA
50.00
M.BAYIR
ORHAN TANATAR
S.ŞEN
8
39
009413
16
19
11
FLAGSHIP
3y d d
LION HEART (USA)
50.00
H.KILIÇARSLAN
TAMER KOLDAŞ
A.DİNÇ
10
37
1549-60
14
15
12
ILICA BEY
3y d e
FAST STARS LINE
50.00
S.ERKUŞ
M.KEMAL DEKELİ
S.ALTUNDAĞ
12
34
390700
85
14
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BİNDALIN GÜLÜ
2y d d
HARD WORKER
56.00
N.DEMİRAP
ALİ GÖZKEMAL
MUR.DOĞAN
7
30
221426
23
17
2
GÖNLÜM
2y d d
CUVEE (USA)
56.00
M.S.ÇELİKAP
İLHAN KAPUSIZ
E.KOÇAK
8
34
23081
16
20
1.25.25
3
LILI MARLEEN
2y d d
SMART ROBIN (JPN)
59.00
M.AKYAVUZ
MURAT BEKMEZCİ
S.ALTUNDAĞ
4
34
244224
7
18
1.25.94
4
ATANUR
2y d d
MOHICANS SON
57.00
E.SİNCAN
SAİT VARLI
M.DAŞ
3
36
743656
14
14
5
BARİKAT
2y d d
APPROVE (IRE)
57.00
B.KILINÇ
LEVENT MALKOÇ
Y.MİSDİK
5
37
141
28
20
6
ECE SULTAN
2y d d
BANKROLL
55.00
İS.DEMİRAP
CELAL ÇANKAYA
At Sahibi
6
6
6686
7
16
7
EFELİ EMİNE
2y d d
TALIP HAN (IRE)
54.00
S.ERKUŞ
RACİ ATLI
R.ATLI
1
24
384439
7
15
8
SİVERCAN
2y a d
THREE VALLEYS (USA)
54.00
H.ÇİZİK
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
K.YILDIZ
2
0
39
7
18
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALTINONUR
4y k a
TOŞUR
59.00
MAHSUN TURANAP
SEMRA ERKUŞ
BAH.GÖK
4
57
042364
14
16
2
USTURA
4y a a
KARAKEMAL
61.00
H.ÇİZİK
TAYRAL TUTUMLU
B.TURGUL
1
68
251112
12
19
3
ONATKAN
4y a a
UFUKBİR
55.00
M.K.KUMBASARAP
NEJMİ GÜNDÜZ
V.ÖNDER
2
46
245826
19
15
4
SERVİSU
4y d k
ÖZDURAN
56.00
M.A.AKTÜRK
ÖZER BOYRAZ
O.BAKIR
3
45
990026
6
11
5
UÇURAN
4y k k
GOBAKBEY
56.00
MÜS.ÇELİK
OSMAN GÜLLÜ
A.GÜLLÜ
5
40
622374
7
16
6
HARALI
4y a a
ALTAHA
51.00
M.S.ÇELİKAP
AYFER ŞİMŞEK
M.KILIÇSEREN
7
24
406639
9
8
7
DAĞBERKHAN
4y a a
SEFAHAN
54.00
E.SİNCAN
MERAL KANTEMİR
SERD.AYDOĞDİ
8
34
253895
5
11
8
BAŞAYCAN
4y a k
ATAK
52.00
HAKAN YILDIZ
SAVAŞ AYDOĞDİ
SERD.AYDOĞDİ
6
16
800708
5
8
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PUZZLE
4y d k
TONY MONTANA
61.00
H.ÇANAKÇIAP
ASIF CAN ARICI
İ.KÖROĞLU
7
60
464712
9
19
1.17.51
2
SUMMER PICTURES
5y d k
CHURCH PICTURES (GB)
60.00
M.AKYAVUZ
YASEMİN TURAKTEKİN
BAH.GÖK
6
54
651652
9
17
1.17.18
3
STORM LIFE
3y d d
AFTER MARKET (USA)
56.00
E.ŞİMŞEKAP
YILMAZ ARİ
R.TAŞDELEN
15
53
914277
63
16
4
IMAGINE PEREST
3y d d
INVINCIBLE SON (IRE)
51.00
M.K.KUMBASARAP
AYTUĞ ATALAY
C.DEMİR
2
41
146523
45
15
1.18.64
5
MELTEMİN
3y d d
MENDIP (USA)
50.00
İ.GÖÇER
SIDIKA ŞAHİN
At Sahibi
4
36
11707
14
17
6
MY DEAR GIRL
3y d d
CARDINAL PIONEER
50.00
A.KAÇMAZ
SULTAN SÖKMEN
S.ALTUNDAĞ
12
32
576506
14
14
1.19.40
7
ÜMİTLİ
4y d k
TAGULA (IRE)
50.00
MÜS.ÇELİK
SEZEN ÜMİTLİ
Ö.FARUK TAN
11
32
543-304
7
16
1.18.22
8
MY INFINITY
3y d d
MOHICANS SON
50.00
HAKAN YILDIZ
AZİZ CAN EKEN
M.YENİCE
14
31
006400
14
9
1.19.36
9
ELOIN
4y d k
KANEKO
50.00
M.BAYIR
İBRAHİM SÜMER
İ.KÖROĞLU
9
26
626549
23
14
1.19.42
10
RENK FARKI
4y d k
LION HEART (USA)
50.00
S.ERKUŞ
SEMRA ERKUŞ
BAH.GÖK
5
25
702693
14
13
1.18.52
11
VANGA
4y d k
REY DE CAFE (USA)
50.00
M.S.ÇELİKAP
RAMAZAN YILDIZ
İ.AKKILIÇ
3
22
5509-76
7
14
1.18.78
12
BABY RICH
3y a d
TALIP HAN (IRE)
50.00
H.KILIÇARSLAN
CELAL ÇANKAYA
At Sahibi
13
24
445027
10
8
13
YOSUN SULTAN
6y d k
OUT OF CONTROL
50.00
H.ÇİZİK
EBRU ÇİFTÇİ
A.DİNÇ
10
24
062343
7
17
1.18.47
14
AFBRİ
3y a d
LION HEART (USA)
50.00
E.TUNÇ
MEHMET KARAGÖZLÜ
A.KARAKUŞ
8
23
009057
14
8
1.18.69
15
KEYSE TUGEN
3y d d
INDIGO RED (GB)
50.00
R.BAYRAMAP
AYHAN AHRASOĞLU
M.KILIÇSEREN
1
19
848009
7
8
1.19.09
Diyarbakır detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABA YADİGARI
3y d e
UÇARCAN
57.00
E.KILIK
MEHMET CANLIKA
S.ÇELİK
8
24
422784
41
16
1.30.50
2
BERK OĞLU
3y a e
UÇANBEY
57.00
M.AVŞAR
CEMİL GÖKHAN
A.GÜRGÖZE
15
17
766943
20
14
1.27.86
3
ÇELİKGİBİ
3y k e
YAŞARCIK
53.00
C.YILDIRIMAP
MAHMUT ÇELİK
S.ÇELİK
14
23
407822
20
19
1.26.92
4
HAYAT OĞLU
3y k e
KABAHAYDAR AĞASI
57.00
M.ÜNLÜ
İSMAİL ŞEŞEN
A.TOPRAK
4
6
7775
41
16
1.35.23
5
MORGÜL AĞA
3y k e
BAYÇORA
53.00
H.ALTUNDAĞAP
ABDULKADİR AKIL
A.TOPRAK
1
21
347
119
17
1.27.41
6
TORETTO
3y a e
KIRIMHAN
57.00
N.ALTIN
BAĞNU EĞİLLİ
M.BALTA
12
0
0
20
7
YILDIRIM GİBİ
3y k e
BOZDOĞAN
57.00
İ.AKYAVUZ
HALEF TEKTAŞ
M.KEKLİK
11
3
870700
20
14
1.32.44
8
AŞIK KAFKAS
3y k d
KAFKAS ŞAHI
52.00
C.TEPEAP
TEYFİK TINAS
M.KARALI
9
10
9640
20
16
1.29.08
9
BEJNA KANTOS
3y k d
KARAYAVUZ
55.00
S.KAPLAN
SELAHATTİN DEMİRKAPI
M.KILINÇ
3
6
080648
20
12
1.30.31
10
CEREN HATUN
3y a d
AYABAKAN
55.00
M.P.DEMİRAP
TEYFİK TINAS
M.KARALI
5
3
090897
20
12
1.29.15
11
GÜRGÜLÜM
3y k d
SERDARHAN
53.00
M.IŞIKAP
EMİN ÇELİK
S.ÇELİK
7
0
0
20
19
1.37.51
12
KILAVUZ KIZI
3y k d
SAVABEY
55.00
H.POLAT
ALİ ŞEŞEN
A.GÜRGÖZE
13
18
523089
20
13
1.29.43
13
KIZIM PELİN
3y d d
GOBAKBEY
55.00
G.KILIÇ
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
2
6
800900
46
12
14
NASİPLİ KIZ
3y k d
TÜMÖZ BEY
51.00
M.E.DOĞANAP
ADNAN DOĞAN
A.TOPRAK
10
5
580
68
17
1.35.62
15
SONSİMA
3y k d
KIRIMHAN
55.00
B.BEKTAŞAP
RESUL ÜNLÜ
V.ÇİZİK
6
8
555679
20
13
1.30.73
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KING OF ODESSA
3y d e
INDIAN DAYS (GB)
62.00
V.KIZMAZ
OSMAN GÜLLÜ
S.ÇELİK
6
48
275620
27
15
2.00.06
2
KISAS BEYİ
3y d e
SPORTS HERO (USA)
59.50
C.TEPEAP
CEVHER CANLIKA
S.ÇELİK
10
47
655921
7
20
2.01.52
3
YILDIZHAN
3y d e
CUVEE (USA)
58.00
B.BEKTAŞAP
CÜNEYT YILDIZHAN
M.BALTA
13
42
900336
27
14
2.00.73
4
SERHAN REİS
3y a e
CAPTAIN RIO (GB)
55.00
R.DOĞAN
M.GARİP ELĞAÇ
V.ÇİZİK
9
34
824070
7
12
2.02.43
5
GRAND HARMONY
3y d e
CAPTAIN RIO (GB)
53.00
İ.ÇİZİKAP
AZİZ KARAKEÇİLİ
S.ÇELİK
15
34
254580
7
14
6
HALF SPACE
3y d e
ZANJERO (USA)
52.50
M.AVŞAR
ABDİ ARSLAN
M.BALTA
7
29
003007
7
14
2.10.34
7
HANZADE SULTAN
3y a d
DAI JIN (GB)
53.50
G.KILIÇ
BARAN D. CEMİLOĞLU
M.KARALI
2
31
069020
14
12
8
ATÇETER
3y a e
WIN RIVER WIN (USA)
53.00
İ.AKYAVUZ
FETHİ TEKPINAR
A.TOPRAK
12
30
850557
16
14
9
HOROZ
3y a e
FAIRSON
53.00
H.PARILDAR
FİKRET GÜNER
F.E.DİZDAROĞLU
16
30
564098
126
12
2.03.17
10
ALLOGUARD
3y a d
TORUK MACTO (IRE)
52.50
H.DEMİRTAŞ
ABDİ ARSLAN
V.ÇİZİK
4
29
901568
9
17
2.01.70
11
ICE BOX
3y a e
REY DE CAFE (USA)
52.50
E.KILIK
HAŞİM TINAS
M.KARALI
3
29
018000
26
16
2.00.39
12
ÜNLÜ KARTAL
3y d d
UTOPIA (JPN)
52.00
M.IŞIKAP
FAİK ÜNLÜ
BAY.YILDIRIM
11
28
491948
7
17
2.01.60
13
FLYING LION
3y a e
KURTINIADIS (IRE)
50.50
E.AKKILIÇAP
MEHMET Ş. ÇİZİK
V.ÇİZİK
1
25
979046
7
9
14
GENÇNURAYINKIZI
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
50.00
UMUT DEMİRAP
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
5
26
046019
14
19
2.17.30
15
PRENSES CINDY
3y d d
HAKEEM (USA)
50.00
H.ALTUNDAĞAP
RAMAZAN SOYAN
A.TOPRAK
8
24
772000
49
14
2.01.09
16
LAZZORONI
3y d e
BANKNOTE (GB)
50.00
MEH.PARLAKAP
MEHMET YILDIZ
A.TOPRAK
14
18
978070
21
11
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BANKACI
3y a e
KAIZBERT (RU)
57.00
N.ALTIN
MUSTAFA KAPLAN
M.KARALI
1
0
0
20
2
EĞİLLİ
3y k e
ODİNHAN
57.00
E.KILIK
BAĞNU EĞİLLİ
M.BALTA
13
0
5
14
19
1.27.87
3
ERAY BABA
3y k e
SANCAKBEYİ
57.00
H.POLAT
MEHMET EMİN ÇİZİK
V.ÇİZİK
2
10
468870
15
13
1.32.72
4
GODFATHER
3y a e
UÇANBEY
53.00
İ.ÇİZİKAP
OSMAN GÜLLÜ
Ş.OLĞAÇ
15
20
856892
20
12
1.27.76
5
TEK KIRALI
3y k e
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
S.KAPLAN
SEDAT SUBAY
A.TOPRAK
4
9
004049
20
10
1.30.73
6
VEYSELBABA
3y k e
GOBAKBEY
54.00
C.YILDIRIMAP
CEMİL GÖKHAN
A.GÜRGÖZE
5
0
5
98
19
1.35.01
7
ZERZELE ALİ
3y d e
DEHA
56.00
M.P.DEMİRAP
MEHMET TURAN
R.KARALIK
14
0
8
44
19
8
EĞİLKIZI
3y k d
GOBAKBEY
55.00
G.KILIÇ
BAĞNU EĞİLLİ
M.BALTA
6
0
69
119
18
1.31.78
9
ELFESYA
3y a d
ATİKBEY
52.00
M.B.ÇAKMAKAP
CEMİL GÖKHAN
A.GÜRGÖZE
3
15
03000
27
15
1.35.53
10
HAKİME
3y k d
SERDARHAN
52.00
C.TEPEAP
MEHMET AKGÜNLÜ
M.KILINÇ
11
19
534208
20
14
1.29.26
11
KADRİYE HANIM
3y a d
TOŞUR
55.00
H.DEMİRTAŞ
KEMAL ÇİZİK
V.ÇİZİK
8
2
9000
20
16
1.35.23
12
NALİN
3y k d
BOLKAR
51.00
MEH.PARLAKAP
ABDULBAKİ ÖZKAN
M.KEKLİK
12
1
0080
27
16
1.42.69
13
TELEK KIZI
3y k d
YAŞARCIK
53.00
F.FELHANAP
ABDULKADİR TOPRAK
M.KEKLİK
9
6
4080
20
16
1.36.71
14
TURBONUN GÜLÜ
3y a d
TURBO
51.00
H.ALTUNDAĞAP
İSMAİL DEMİR
S.SAYIN
10
0
68
103
18
1.31.60
15
VİYANA
3y a d
ATAKANKAYA
55.00
İ.AKYAVUZ
MEHMET REŞİT ARTUN
G.BALTA
7
11
006575
20
7
1.29.33
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BALAK AĞA
3y a e
ATAKANKAYA
55.00
B.BEKTAŞAP
M.ALİ BALAK
A.TOPRAK
7
0
00
43
18
2
CANFERHAT
3y d e
UÇARCAN
53.00
İ.ÇİZİKAP
ZABİTE CANPOLATLI
S.ÇELİK
12
8
577000
20
14
1.34.33
3
KÜÇÜK BİŞAR
3y a e
ATAKANKAYA
53.00
H.ALTUNDAĞAP
MEHMET ÇELİK
BAY.YILDIRIM
1
21
306204
20
10
1.27.64
4
OĞLUM YUSUF
3y k e
YAŞARCIK
54.00
F.FELHANAP
AVNİ ASLAN
V.ÇİZİK
9
5
70806
20
15
1.29.88
5
ŞEŞENBEYİ
3y k e
SANCAKBEYİ
57.00
AH.ARSLAN
NECATİ YARDIMCI
EY.YARDIMCI
15
0
02
20
18
1.28.19
6
UÇAN TOŞUR
3y a e
TOŞUR
54.00
C.TEPEAP
CEVHER CANLIKA
S.ÇELİK
2
17
039853
20
14
1.28.28
7
ZAFERİNOĞLU
3y k e
GOBAKBEY
57.00
F.YARDIMCI
BAĞNU EĞİLLİ
M.BALTA
14
25
72757
99
15
1.26.82
8
ATİFET
3y d d
SARRAF
55.00
M.AVŞAR
MAHMUT TEKİNALP
V.ÇİZİK
13
7
886
7
17
1.28.17
9
ATİK GÜLÜ
3y a d
ATİKBEY
55.00
İ.AKYAVUZ
HÜSEYİN ÇELİK
S.ÇELİK
5
24
232655
27
15
1.29.21
10
DENİZLİ
3y a d
KURTEL
55.00
E.KILIK
HAŞİM TINAS
M.KARALI
8
8
07006
27
15
1.30.39
11
ERCE HATUN
3y a d
SARRAF
55.00
G.KILIÇ
HAŞİM TINAS
M.KARALI
3
3
09009
53
15
12
KARPUZLI GÖZELI
3y k d
SANCAKBEYİ
51.00
M.E.DOĞANAP
İSMAİL ŞEŞEN
A.TOPRAK
11
6
965
20
17
1.28.77
13
KUŞE
3y k d
YAŞARCIK
55.00
H.POLAT
MEHMET DEMİR
M.KEKLİK
4
15
080833
27
12
1.30.04
14
MİNİK KIVIRCIK
3y a d
AYVERDİ
55.00
H.DEMİRTAŞ
CENGİZ ÇETİN
M.KILINÇ
6
0
04
20
18
1.28.02
15
ZEYNEPTAY
3y a d
AHTER
51.00
MEH.PARLAKAP
İSMAİL ŞEŞEN
A.TOPRAK
10
0
0
20
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIRTINA İBO
5y a a
İBOCAN
60.00
B.BEKTAŞAP
FETHİ DOĞAN
S.SAYIN
4
61
021352
6
17
1.23.24
2
OĞLUM KAYRA
6y a a
MAGRİP
61.00
R.DOĞAN
METİN ARSLAN
A.GÜRGÖZE
5
76
538617
21
19
1.21.53
3
VEDATAĞA
4y k a
CAŞ
61.00
V.KIZMAZ
ELİF KAYA
A.TOPRAK
9
36
665405
7
11
1.23.24
4
DALLICALI
8y k a
BİLGİN
59.00
S.KAPLAN
HALİL KAYA
S.SAYIN
1
45
500712
7
19
1.22.43
5
DELİCİHAN
10y k a
YAŞARCIK
59.00
M.AVŞAR
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
2
37
477409
7
11
1.21.82
6
ELMASINKIZI
6y k k
TURBO
57.00
F.YARDIMCI
ŞÜKRÜ YARDIMCI
EY.YARDIMCI
10
55
877097
7
13
1.22.33
7
İNANLI OĞLU
9y a a
DİNÇERBEY
57.00
İ.AKYAVUZ
YÜKSEL ARSLAN
M.KILINÇ
6
40
782406
7
12
1.22.63
8
TASARIMCI
4y k a
TURBO
56.00
N.ALTIN
REŞAT ARSLAN
A.TOPRAK
3
38
430819
13
19
1.24.66
9
ALİŞİRİN OĞLU
9y k a
EŞKBAR
55.00
G.KILIÇ
MEHMET CAMUZ
M.BALTA
8
58
759086
9
5
1.26.73
10
ŞEVALABLA
8y a k
İBOCAN
52.00
İ.ÇİZİKAP
BİLAL CAMUZ
M.BALTA
7
60
830030
7
10
1.23.32
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HACIVAT
5y a a
KAIZBERT (RU)
63.00
F.YARDIMCI
NECATİ TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
7
51
095014
6
19
2.19.55
2
SEÇKİNER
10y a a
ALTAHA
58.50
M.CANPOLATAP
ÇETİN ARSLAN
M.KILINÇ
8
48
799500
13
6
2.15.39
3
JUNYIR SANCAK
6y k a
SANCAKBEYİ
61.00
İ.AKYAVUZ
NURİ TURAN
S.SAYIN
3
47
900200
27
13
2.17.39
4
TUMBULKAVÇİNOĞLU
5y a a
KOŞAYALP
61.00
G.KILIÇ
NURULLAH ASTAN
A.İŞIK
1
47
658303
13
13
2.18.77
5
YALAZBEYİ
5y a a
YALAZ
61.00
N.ALTIN
MAHMUT ÇELİK
S.ÇELİK
5
47
700873
13
12
2.19.48
6
OĞLUMEJDER
6y k a
GOBAKBEY
60.50
V.KIZMAZ
FETHİ DOĞAN
S.SAYIN
11
46
174049
13
15
2.17.41
7
BİRBEY
4y k a
SANCAKBEYİ
57.00
M.ÜNLÜ
HALİL ASLAN
S.SAYIN
2
43
712628
7
17
2.18.13
8
ALTIN KRAL
6y a a
TOŞUR
56.00
H.POLAT
GÖKHAN YILDIZ
M.KARALI
9
37
591323
7
17
2.19.56
9
BABA SÖNMEZ
8y a a
KARAKEMAL
55.00
H.DEMİRTAŞ
İHSAN ÇELİK
A.İŞIK
4
35
740099
13
8
2.18.31
10
MIZARBEYİ
6y k a
YAŞARCIK
54.00
M.AVŞAR
MUHAMMED ALİ SEVGİLİ
M.BALTA
12
33
210205
7
16
2.21.45
11
BOZDENİZ
5y k a
AĞA KARACA
51.50
AH.ARSLAN
RECEP KETME
A.TOPRAK
15
28
176000
27
15
2.18.54
12
CONİLEŞ
5y k a
GOBAKBEY
50.00
H.ALTUNDAĞAP
CEVHER GÜMÜŞKOLAN
N.CAMUZ
14
19
660608
13
10
2.16.05
13
SULTANDAN
6y k a
SULTAN DE FAUST (FR)
50.00
M.E.DOĞANAP
ÖMER KARAÇİZMELİ
C.LAÇO
13
19
000950
13
5
2.18.17
14
ÇIKMAZOĞLU
5y k a
KARATAŞ
50.00
MEH.PARLAKAP
SEFA ÇIKMAZ
F.BAKIR
10
16
893547
7
9
2.20.05
15
KAÇ ŞERİF
5y k a
ÇELİKKAN
50.00
UMUT DEMİRAP
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
6
15
500708
13
7
2.16.99
16
CAN TU CAN
5y d a
ALTAHA
50.00
E.AKKILIÇAP
MEHMET NARÇİN
A.GÜRGÖZE
16
14
26-8890
7
11
2.18.99
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EĞİL ATEŞİ
3y d e
DEĞİRMENDERELİ
60.00
F.YARDIMCI
BAĞNU EĞİLLİ
M.BALTA
12
66
322131
27
20
1.14.08
2
FEDAİ
3y a e
SON OF SUN
60.00
B.BEKTAŞAP
TEYFİK TINAS
M.KARALI
5
62
070811
13
20
1.17.34
3
GÜL MATRA
3y a d
KANEKO
59.00
N.ALTIN
MAHMUT KARAKEÇİ
BAY.YILDIRIM
7
72
111341
16
20
1.15.11
4
ALSİMA
3y a d
KING'S PLEASURE
58.00
M.ÜNLÜ
RESUL ÜNLÜ
V.ÇİZİK
3
66
213198
27
18
1.15.62
5
HOVARDA
3y d e
ZANJERO (USA)
58.00
G.KILIÇ
BAHRİ ÇİZİK
C.LAÇO
1
52
435494
7
15
1.16.20
6
FARA FERN
3y a d
CUVEE (USA)
56.00
MEH.TAŞKAYA
E.KAYHAN ERGİN
M.KARALI
6
51
463901
13
20
1.16.17
7
HUUT
3y d d
MENDIP (USA)
56.00
M.AVŞAR
İBRAHİM HALİL ALTINTEN
C.LAÇO
11
47
220212
7
19
1.15.71
8
BLACK SAVIOR
3y d e
GOLDEN SUN
54.00
H.PARILDAR
ABDULKADİR DURMAZ
M.KARALI
4
25
173480
7
15
1.15.94
9
DRAGON FLIGHT
3y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
54.00
M.B.ÇAKMAKAP
SELİN DİKENCİK
R.KARALIK
13
27
53515-9
20
18
1.15.91
10
KAYRACAN
3y a e
LAST LEGEND
54.00
E.AKKILIÇAP
ERCAN KILIÇ
F.BAKIR
9
5
870
24
17
11
RAN
3y d e
ARIZONA RED (USA)
56.00
V.KIZMAZ
DURSUN CÜNEYT KARAER
A.TOPRAK
8
45
4-90552
6
13
12
ALYANAKLIM
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
53.00
E.KILIK
EMRE KARAÇİZMELİ
M.KILINÇ
10
45
273252
13
18
1.15.68
13
LUXOR GIRL
3y d d
LUXOR
53.00
İ.AKYAVUZ
VOLKAN YOZGATLI
A.TOPRAK
2
31
847712
14
19
1.15.73
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ŞUBAT ÜÇ
3y a e
GOBAKBEY
58.50
M.ÜNLÜ
LATİF KORKMAZ
N.CAMUZ
8
42
8411
114
20
2
EĞİL MİRİ
3y a e
BAYÇORA
56.50
V.KIZMAZ
BAĞNU EĞİLLİ
M.BALTA
2
38
216256
28
16
1.23.96
3
ŞUBAT İKİ
3y a e
UÇANBEY
55.50
B.BEKTAŞAP
MEHMET DİLBER
N.CAMUZ
16
38
621238
84
17
1.27.34
4
YILMAZ HOCA
3y a e
ATAKANKAYA
56.00
M.AVŞAR
ALİ ÇELİK
S.ÇELİK
15
37
581452
14
17
1.24.62
5
KANTOS BABA
3y a e
AYVERDİ
55.50
S.KAPLAN
SELAHATTİN DEMİRKAPI
M.KILINÇ
6
36
581747
14
17
1.28.61
6
GÜNEŞLİ
3y a d
KAIZBERT (RU)
54.00
R.DOĞAN
MEHMET GÜNEŞ
A.GÜRGÖZE
5
33
760490
20
13
1.39.29
7
SARRAFIN OĞLU
3y d e
SARRAF
53.00
M.IŞIKAP
FERİDUN YUVARLAK
BAY.YILDIRIM
7
33
1547
20
17
1.28.77
8
UÇANFIRTINA
3y a e
UÇANBEY
53.00
F.FELHANAP
SERHAT ŞAHİN
M.BALTA
9
33
561391
13
20
1.30.10
9
ÇİÇEK ÖMER
3y a e
ALİREİS
53.50
N.ALTIN
YÜKSEL ARSLAN
M.KILINÇ
4
32
2321
127
20
1.26.32
10
FUAT EFENDİ
3y a e
UÇANBEY
53.50
E.KILIK
CEVHER CANLIKA
S.ÇELİK
12
32
71222
13
19
1.26.49
11
BÜYÜK KIRIM
3y k e
KIRIMHAN
52.50
İ.ÇİZİKAP
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
11
30
516881
20
20
1.25.57
12
MAMİ
3y k e
YAŞARCIK
51.50
H.ALTUNDAĞAP
BUBO CANPOLAT
A.TOPRAK
10
30
824128
20
18
1.26.21
13
AGRİN
3y k d
TURBO
52.00
İ.AKYAVUZ
AVNİ ASLAN
V.ÇİZİK
14
29
335921
20
20
1.26.71
14
UĞURGÜLÜ
3y a d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
51.00
M.E.DOĞANAP
İSMAİL SANCAR
M.BALTA
1
29
236173
14
18
1.25.84
15
DELİ FARUK
3y a e
UÇANBEY
51.00
M.B.ÇAKMAKAP
SELÇUK YONTÜRK
M.KARALI
13
27
527419
23
19
1.25.32
16
SULTANAĞA
3y a d
TOŞUR
51.00
E.AKKILIÇAP
MAHMUT ÇELİK
S.ÇELİK
3
27
597705
20
12
1.28.37
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLACKS WINNER
8y a a
STRIKE THE GOLD (USA)
62.00
R.POLAT
HASAN KOÇYİĞİT
A.TOPRAK
5
70
069070
20
11
2.03.16
2
SERHOŞ DEDE
5y d a
OUT OF CONTROL
62.00
İ.ÇİZİK
LATİF KOÇYİĞİT
M.KARALI
2
29
990560
14
10
2.04.47
3
NEON KNIGHT
5y d a
POWERSCOURT (GB)
60.00
C.YILDIRIM
TOLGA ÇELİK
V.ÇİZİK
3
68
705000
40
12
2.02.40
4
SUERTO
4y a a
FAIRSON
60.00
F.FELHAN
MEHMET TÜRKERİ
V.ÇİZİK
4
32
143742
14
16
2.07.36
5
BABA ABDULLAH
5y d a
VELOCIRAPTOR (GB)
57.00
M.IŞIK
ZEYNEP DOĞAN
G.BALTA
10
67
414-337
127
16
2.04.67
6
STEPPE EAGLE
7y a a
STRIKE THE GOLD (USA)
57.00
H.ALTUNDAĞ
MUSTAFA ÜNLÜ
V.ÇİZİK
6
67
904665
6
7
2.02.65
7
LİMONCELLO
4y d k
SCREAM TO SCREAM (IRE)
55.00
MEH.PARLAK
BUBO CANPOLAT
A.TOPRAK
8
20
507234
7
6
2.06.05
8
NİZAMİ
5y d a
NUSA DUA
58.00
C.TEPE
HÜSEYİN ÇELİK
A.GÜRGÖZE
1
21
789402
6
10
2.06.09
9
ROJHATAĞA
5y d a
VELOCIRAPTOR (GB)
57.00
M.E.DOĞAN
ABDULKADİR CIZLAK
M.KEKLİK
7
70
3131-22
127
19
2.05.42
10
ARAPAHO
5y d g
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
E.AKKILIÇ
MEHMET TÜRKERİ
M.KILINÇ
9
24
002423
14
17
2.03.17
Kempton Park İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ABLE GRACE (IRE)
2y d d
57.50
H CROUCH
MS CHARMAİNE Lİ
C COX
10
0
0
0
2
ALJALELA (FR)
2y d d
57.50
ROSSA RYAN
AL SHAQAB RACİNG
R HANNON
9
0
0
0
3
CATECHISM
2y d d
57.50
K SHOEMARK
CHEVELEY PARK STUD
RİCHARD SPENCER
8
0
83
21
0
4
DEPOSE
2y d d
57.50
J MİTCHELL
MR K ABDULLAH
H PALMER
6
0
7
90
0
5
GEORGETTE
2y d d
57.50
S M LEVEY
MRS J K POWELL
R HANNON
11
0
0
0
6
RAKASSAH (IRE)
2y a d
57.50
S W KELLY
MR SAEED JABER
R HUGHES
2
0
54
21
0
7
ROCK OF FAME
2y d d
57.50
A ATZENİ
HELENA SPRİNGFİELD L
R VARİAN
4
0
6
20
0
8
SPINACIA (IRE)
2y d d
57.50
GEORGİA DOBİE
MRS C VİGORS
EVE J-HOUGHTON
7
0
4
13
0
9
TAMBOURINE GIRL
2y d d
57.50
ADAM J MCNAMARA
OWNERS GROUP 041
R CHARLTON
12
0
23
97
0
10
TRECCO BAY
2y d d
57.50
G MOSSE
TEN GREEN BOTTLES
D ELSWORTH
3
0
5
14
0
11
TWELVE DIAMONDS (IRE)
2y a d
57.50
J CROWLEY
MR KHALİL AL SAYEGH
C HİLLS
1
0
6
20
0
12
URTZI (IRE)
2y d d
57.50
R HAVLİN
THE ATTWATER PARTNER
M ATTWATER
5
0
4
14
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
X FORCE (IRE)
2y d g
60.50
HOLLIE DOYLE
QATAR RACING LIMITED
ARCHIE WATSON
8
84
2211
45
0
2
GLAMOROUS ANNA
2y d d
60.00
M GODWİN
ROBERT NİNA BAİLEY
C MASON
5
83
165333
13
0
3
PREDICTABLE TULLY (IRE)
2y d d
59.00
H CROUCH
ERNST HOLDING AB
C COX
2
81
423
12
0
4
AUDIO
2y d g
58.50
S M LEVEY
HIGHCLERE T'BRED RAC
R HANNON
1
80
301221
26
0
5
ST IVES
2y d e
56.50
C FALLON
MR G SMİTH-BERNAL
W HAGGAS
9
75
312954
17
0
6
FANTOM FORCE (IRE)
2y d e
56.00
ROSSA RYAN
EXCEL RACING
R HANNON
4
74
431579
26
0
7
PORT WINSTON (IRE)
2y d g
56.00
D PROBERT
JAMIE MAGEE, HENRY P
A KING
7
74
368510
26
0
8
CHAMPAGNE SUPANOVA (IRE)
2y d g
55.00
K SHOEMARK
PHIL CUNNINGHAM
RICHARD SPENCER
3
72
564144
26
0
9
EPSOM FAITHFULL
2y d d
54.50
C BENNETT
EPSOM RACEGOERS NO 2
P PHELAN
6
71
521
52
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KYLLACHY DRAGON (IRE)
4y d g
60.50
R HORNBY
MR MARK RIMELL
M RIMELL
7
75
231-666
127
0
2
LESTRADE
3y d g
60.50
D PROBERT
MR CLIVE WASHBOURN
D O'MEARA
9
77
41209
12
0
3
HIGHFALUTING (IRE)
5y d g
60.00
G MOSSE
MR DAVID BATTEN
J EUSTACE
2
74
329122
22
0
4
CONSEQUENCES (IRE)
4y d g
60.00
C FALLON
NICK BRADLEY RACING
I WILLIAMS
5
74
504336
19
0
5
ROCK OF ESTONIA (IRE)
4y a g
59.50
D MUSCUTT
MISS K SQUANCE
M D SQUANCE
6
73
122709
14
0
6
IN THE COVE (IRE)
3y d e
58.50
ROSSA RYAN
OWNERS GROUP 027
R HANNON
8
73
530616
31
0
7
ARABIAN JAZZ (IRE)
4y d k
58.50
C SHEPHERD
ONTOAWINNER, K STEWA
M BELL
4
71
1-45947
24
0
8
DANECASE
6y a g
57.50
JOSEPHINE GORDON
PROFESSOR L P HARDWI
DAVID DENNIS
10
69
40-0833
28
0
9
SCORCHED BREATH
3y d g
57.50
J CROWLEY
JOE SOIZA AND CHARLI
C FELLOWES
11
71
3-325
127
0
10
THE GROOVE
6y d g
57.50
E J WALSH
DAVE EMMA EVANS
P EVANS
12
68
051415
28
0
11
RED BRAVO (IRE)
3y d e
56.50
K SHOEMARK
JOHN C GRANT THE H
C HİLLS
1
68
0-85646
16
0
12
MID ATLANTIC STORM (IRE)
3y d g
55.50
T MARQUAND
MR T D WARD
TOM WARD
3
66
353
90
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIGHTING TEMERAIRE (IRE)
6y d g
60.50
J HAYNES
MICHAEL HEATHER YA
D IVORY
6
75
511362
31
0
2
BOUNTY PURSUIT
7y d g
60.50
MEGAN NICHOLLS
RACING FOR A CAUSE
M BLAKE
10
75
021141
28
0
3
WATER DIVINER (IRE)
3y d e
60.00
S M LEVEY
MR E NEO
R HANNON
9
76
21-5384
52
0
4
MUMS HOPE
3y k d
60.00
C FALLON
MARİAN LYONS PATRİ
H MORRİSON
3
76
552333
14
0
5
GHAYADH
4y d g
59.00
J P SPENCER
CHELSEA THOROUGHBRED
GEORGE BOUGHEY
7
72
060070
28
0
6
LITTLE PALAVER
7y d g
58.50
AMELIA GLASS
MR TREVOR FOX
C COX
12
71
562842
34
0
7
MENDOZA (IRE)
3y a g
58.00
R TATE
THE MACDOUGALL TWO
J EUSTACE
5
72
5-71060
39
0
8
KAMIKAZE LORD (USA)
3y a e
57.50
R HAVLIN
MR NASER BURESLI
J BUTLER
11
71
005644
22
0
9
I CAN (IRE)
4y d g
57.50
N CURRIE
BLOOMSBURY STUD
SIR MARK TODD
1
69
3-395
17
0
10
FINAL FRONTIER (IRE)
6y d g
57.50
J GARRITTY
MR VIMAL KHOSLA
MRS R CARR
8
68
845615
42
0
11
TURN TO ROCK (IRE)
3y a g
56.00
H CROUCH
MR P K SIU
ED WALKER
2
67
672742
13
0
12
PENTLAND LAD (IRE)
3y d g
55.50
D PROBERT
GG THOROUGHBREDS VII
C FELLOWES
4
66
311270
127
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KUWAIT CURRENCY (USA)
3y a g
60.50
S M LEVEY
SHEIKH ABDULLAH ALMA
R HANNON
5
100
455121
13
0
2
ALRAJAA
3y d g
57.50
J CROWLEY
MR HAMDAN AL MAKTOUM
J GOSDEN
8
93
452-211
12
0
3
CREATIONIST (USA)
3y d g
57.00
ADAM J MCNAMARA
NICK BRADLEY RACING
R CHARLTON
6
92
3-11599
109
0
4
SIR BUSKER (IRE)
3y d g
57.00
J P SPENCER
KENNET VALLEY THOROU
W KNIGHT
4
92
125241
22
0
5
MODEL GUEST
3y a d
55.00
D PROBERT
JOHN GUEST RACİNG
G MARGARSON
2
88
545303
11
0
6
SIGLO SIX
3y a e
55.00
K SHOEMARK
JOHN LİVOCK NAT LA
H PALMER
1
88
221513
32
0
7
LISTEN TO THE WIND (IRE)
3y d d
54.50
C FALLON
SHEİKH RASHİD DALMOO
W HAGGAS
3
87
21-612
104
0
8
RECTORY ROAD
3y d g
52.50
W COX
PARK HOUSE PARTNERSH
A BALDING
7
83
613746
13
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
THE WARRIOR (IRE)
7y d g
60.50
D MUSCUTT
KESTONRACINGCLUB
L CARTER
4
60
467059
83
0
2
RIFFT (IRE)
4y d g
60.00
C SHEPHERD
MRS LYDIA RICHARDS
MRS L RICHARDS
11
59
0730
42
0
3
TAKEONEFORTHETEAM
4y d g
60.00
L JONES
S A MARES
M LOUGHNANE
8
59
428454
42
0
4
CASHEL (IRE)
4y d g
60.00
A RAWLINSON
LAURENCE BELLMAN
M APPLEBY
9
59
404554
19
0
5
KETCHUP (FR)
3y d d
59.00
T MARQUAND
GOMPERTZ AND SELWOOD
ALI STRONGE
5
60
5090
127
0
6
GOD HAS GIVEN
3y d g
59.00
G MALUNE
SOHI SOHI
I FURTADO
3
60
955767
56
0
7
JUPITER
4y d g
58.50
L CATTON
TEAM DUNN W B B
ALEXANDRA DUNN
13
56
831346
13
0
8
BRAINS (IRE)
3y d g
58.50
N CURRIE
THE JUDGES PARTNER
J OSBORNE
1
59
790-1
127
0
9
ANNEXATION (FR)
3y d e
58.50
R HAVLİN
EXORS OF THE LATE MR
E DUNLOP
10
59
543365
19
0
10
MEDICI MOON
5y a g
58.50
R HORNBY
THE COSIMO SYNDICATE
R J PRICE
7
56
810700
47
0
11
HAVANA SUNSET
3y d g
58.50
ROSSA RYAN
THE SUNSETTERS
MIKE MURPHY
6
59
8726-8
20
0
12
REASONED (IRE)
3y a d
58.00
R TATE
PARK LODGE RACING
J EUSTACE
14
58
643448
12
0
13
CAUTHEN (IRE)
3y d g
58.00
F MARSH
DAVID HENERY AND LEE
M HARRIS
12
58
525271
29
0
14
GLAMOROUS CRESCENT
3y a d
57.50
L MORRIS
ROBERT NINA BAILEY
GRACE HARRIS
2
57
313420
30
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MOVIE STAR (GER)
4y d k
62.00
J P SPENCER
NINA RAJANI AND PART
MISS AMY MURPHY
6
60
325675
28
0
2
FINISHER (USA)
4y d g
62.00
T CLARK
MRS PIPPA GILLARD
M GILLARD
3
60
20096-0
21
0
3
RIVER DART (IRE)
7y a g
61.50
T MARQUAND
MR B J MILLEN
A CARROLL
10
59
599980
56
0
4
TULANE (IRE)
4y d g
60.50
JANE ELLIOTT
THE TULANES
R PHILLIPS
1
57
7300-69
120
0
5
SWEET NATURE (IRE)
4y d k
59.00
N CURRİE
MRS L MONGAN MR R
MRS L MONGAN
14
54
630547
14
0
6
HUMMDINGER (FR)
3y a g
59.00
D PROBERT
THE BARBURY LIONS 4
A KING
5
60
242654
66
0
7
MONSIEUR FOX
4y d g
59.00
C SHEPHERD
THE DEMOISELLE BOND
MRS L RICHARDS
11
54
392000
60
0
8
RED GUNNER
5y d g
58.00
E GREATREX
2 COUNTIES RACING
M LOUGHNANE
2
52
297273
7
0
9
VLANNON
4y d g
57.50
L KENIRY
M GANNON, H VLATAS,
M MADGWICK
7
51
46449-2
127
0
10
PASSING CLOUDS
4y d g
57.50
K FOX
CANISBAY BLOODSTOCK
M ATTWATER
12
51
240544
22
0
11
MASTER MILLINER (IRE)
3y a g
57.50
R HAVLIN
MRS JENNIFER SIMPSON
EMMA LAVELLE
8
57
067
29
0
12
BANTA BAY
5y d g
57.00
JOSEPHINE GORDON
JONES, FULLER PAIN
J BEST
13
49
004343
21
0
13
ROYAL DANCER
3y d g
56.00
L MORRIS
MR GERRY DOLAN
S KIRK
4
53
003221
7
0
14
BINMAR'S SEXY LEXY (CAN)
3y d d
53.00
W COX
DR BELİNDA J BLOUİN
W KİTTOW
9
47
907
47
0
15 Ekim 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, Diyarbakır, Kempton Park İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Diyarbakır at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 diyarbakır at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kempton Park İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:00 kempton park i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 15 ekim 2019 salı at yarışı bülteni, 15 ekim 2019 at yarışı programı, 15 ekim 2019 tjk yarış programı, 15 ekim 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 15 ekim 2019 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, diyarbakır at yarışı bülteni, 15 ekim 2019 diyarbakır at yarışı bülteni, günün diyarbakır at yarışı bülteni, bugün diyarbakır at yarışı bülteni, kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, 15 ekim 2019 kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni