Yarış Başlama Saati: 15:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KARADERVİŞ
4y d a
DERVİŞ AĞA
60.00
E.ÇANKAYAAP
NASRİ ARTAR
A.E.BAŞ
4
73
163533
35
15
1.27.30
2
MISTER RAIN
6y d a
YONAGUSKA (USA)
63.00
M.AKYAVUZ
M.KEMAL DEKELİ
S.ALTUNDAĞ
10
73
173676
11
15
1.26.83
3
HAKİMŞAH
3y d e
HAKEEM (USA)
58.50
M.G.ARSLANAP
D.DENİZ KANAR
M.GÜNEŞ
5
75
311251
4
20
1.26.93
4
BABA CUVEE
4y a a
CUVEE (USA)
56.00
VEDAT ABİŞAP
MEHMET HANİFİ POLAT
A.KAPLAN
6
65
836886
16
14
1.26.65
5
ROUGHNECK
4y d a
UTOPIA (JPN)
57.50
S.ERKUŞ
Ö.ŞAHİN EĞİLLİ
H.İ.AKÇAY
3
62
647424
16
16
1.26.72
6
PASTOR (USA)
5y d g
DOMINUS (USA)
56.50
MÜS.ÇELİK
MÜZEYYEN KARABULUT
S.EREN
1
60
8-58743
25
12
1.27.20
7
KING DADAŞ
5y d a
KURTINIADIS (IRE)
54.00
H.ÇİZİK
OSMAN Z. TEKİNALP
A.KAPLAN
7
55
147154
11
18
1.27.78
8
BARTOLOMEO
4y d a
BOSPORUS (IRE)
53.50
E.SİNCAN
SALİH YILDIZER
Y.TUNCAY
2
54
128178
4
18
1.27.88
9
CARA VAGGIO
4y d a
LION HEART (USA)
52.50
M.BAYIR
ASIM DUTAL
S.GÜRKAN
8
52
558036
18
8
1.27.41
10
KARMA FELSEFESİ
4y a k
LION HEART (USA)
50.00
A.KAÇMAZ
RECEP AVŞAR
H.İ.AKÇAY
9
41
437152
16
18
1.28.09
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALEKO BOY
2y d e
STEP BY STEP
57.00
E.SİNCAN
MURAT ER
R.TAŞDELEN
5
0
0
20
2
BURGAS
2y d e
KING DAVID (USA)
57.00
G.KOCAKAYA
VEDAT SÖNMEZ
T.BARDAKCI
8
0
0
20
3
CAN REİS
2y a e
THREE VALLEYS (USA)
57.00
B.KILINÇ
BAYRAM TANRIVERDİ
S.EREN
9
0
0
20
4
CANGÖZÜM
2y d e
STEP BY STEP
57.00
A.KAÇMAZ
HAKKI OZAN PİRİNÇCİOĞLU
S.KULAK
3
0
0
20
5
GOT FATHER
2y d e
MARCAVELLY (USA)
57.00
M.BAYIR
RECEP KÜÇÜKÇAY
S.V.KAYA
1
0
0
20
6
KING ARBEN
2y a e
KANEKO
57.00
A.ÇELİK
GİZEM ÇAKMAKOĞLU
A.KIZILYAMAÇ
2
0
0
20
7
KING OF APPROVE
2y a e
APPROVE (IRE)
57.00
H.ÇİZİK
NAFİ ASLANSOY
N.ASLANSOY
11
0
0
20
8
RABATTO
2y d e
KANEKO
57.00
A.KURŞUN
FUAT BAŞARAN
H.KABUKCI
6
0
0
20
9
ASAPOS
2y k d
DEHA
55.00
S.ERKUŞ
A.BANU ÖZKARDEŞ
Ö.FARUK TAN
4
0
0
20
10
BETTY BLUE
2y d d
SCARFACE
55.00
A.SÖZEN
METİN GÜNDAY
S.GÜRKAN
7
0
0
20
11
IANNA
2y d d
DERVİŞ AĞA
55.00
M.G.ARSLANAP
HULUSİ ÇİL
Y.DEMİR
10
0
0
20
12
ORURA
2y a d
TOUGH GUY
55.00
M.KESKİN
EMRE ŞAHİN
K.YILDIZ
12
0
0
20
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKHİL
3y k e
KOPUZ
57.00
A.SÖZEN
ÜMİT ARSLAN
Ü.ARSLAN
12
29
8344
11
16
1.36.79
2
CANFARUK
3y k e
ATEŞTOPU
57.00
MÜS.ÇELİK
MEHMET YILDIZ
O.İPEK
2
42
4413
16
19
1.35.86
3
YALAZALP
3y a e
ATEŞTOPU
57.00
A.ÇELİK
AHMET ŞEN
S.KULAK
9
40
003317
7
19
1.35.56
4
BÜYÜK YANKI
3y k e
KILIÇBAYLIM
55.00
E.ÇANKAYAAP
HAÇIM TURAN
İ.GÜMÜŞ
4
42
166628
7
15
5
CANIMSIN DİLBER
3y a e
SERDARHAN
55.00
M.S.ÇELİKAP
HÜSEYİN DİLBER
V.ÖNDER
5
37
1676
41
17
6
AHSENİM
3y k d
DELİ UĞUR
54.00
K.DEMİRELAP
İMAM KATI
C.KATI
7
38
4910
21
19
7
REİS KIZI
3y a d
ALİREİS
54.00
SER.YILDIZAP
HÜSEYİN ÖZSÖNMEZ
Y.TUNCAY
10
29
564443
11
17
1.36.28
8
MAHMUDİYELİ
3y a d
DİKTAU
52.00
M.KESKİN
NİHAD KAYĞIN
T.KARADUMAN
1
0
64
16
18
9
UÇANSOYLUM
3y a d
UÇANBEY
52.00
M.K.KUMBASARAP
HACIM KANDEMİR
V.ÖNDER
8
37
07155
31
18
1.35.78
10
YALÇINKIZ
3y d d
ONURKAAN
52.00
M.BAYIR
MEHMET YALÇIN
İ.GÜMÜŞ
3
42
178
16
18
11
CAHİDEBİR
3y k d
GÜNTAY
51.00
A.KAÇMAZ
İSMAİL KAYA
S.V.KAYA
6
42
193
16
18
12
PALERMO KIZI
3y k d
HİCRAN
50.00
M.KIYAKAP
AHMET KAYA
Y.TUNCAY
11
18
569990
15
12
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SİN
3y k d
BANKNOTE (GB)
59.00
M.G.ARSLANAP
HULUSİ ÇİL
Y.DEMİR
2
55
315311
16
20
1.39.11
2
RISING SORY
3y a e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.50
E.ÇANKAYAAP
SERKAN ŞAHİN
Ö.ALAÇAM
3
54
854112
11
19
3
PEEKABOO (IRE)
3y d e
TORONADO (IRE)
58.50
M.BAYIR
CEM ÖZBELGE
İ.TEMEL
7
48
231186
35
18
1.36.07
4
DEMİR KRAL
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
57.50
A.KURŞUN
SÜLEYMAN ŞİRE
Y.DEMİR
5
46
669444
8
14
5
YARIŞ BEYİ
3y d e
HALICARNASSUS (IRE)
53.50
N.DEMİRAP
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
A.KAPLAN
1
44
439525
6
12
1.39.33
6
KRALİÇE ELMAS
3y d d
KANEKO
55.00
G.KOCAKAYA
A.CELALETTİN ALKAN
İB.B.OĞULLARI
4
41
672042
11
17
1.36.98
7
HEMEDAN
3y d e
KANEKO
58.50
V.DEMİR
NAİF ÇİZİK
K.YILDIZ
6
48
872541
6
20
1.38.17
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NESTOR
5y a a
LION HEART (USA)
60.00
A.ÇELİK
AHMET BAKIR
MUH.KORKMAZ
3
99
424031
22
20
1.21.98
2
CAVARADOSSI
4y a a
CAPTAIN RIO (GB)
58.00
A.KURŞUN
TAMER KOLDAŞ
R.BARMAN
4
66
111179
9
18
1.23.62
3
HAFO
5y d k
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
A.SÖZEN
SENEM GÖZEL
A.KIZILYAMAÇ
7
94
535450
7
13
1.22.49
4
LUMINESCENCE
4y a a
UTOPIA (JPN)
58.00
H.ÇİZİK
SABRİ AKSU
S.ONAY
1
92
123136
22
18
1.22.89
5
ORDER OF THE ROSE
4y d a
KANEKO
58.00
MÜS.ÇELİK
MEHMET ALİ GÜL
Y.MİSDİK
5
95
112316
13
19
1.22.41
6
TANCAN BEY
5y d a
AFTER MARKET (USA)
58.00
G.KOCAKAYA
SERDAL ADALI
MUR.AYDOĞDİ
2
93
214142
34
18
1.23.24
7
CHERI CHERI LADY
8y d k
LUXOR
57.00
S.BOYRAZ
KAZIM YARAREL
İB.B.OĞULLARI
6
106
211165
7
20
1.21.65
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ACARTÜRK
6y k a
YELGEÇEN
56.00
M.G.ARSLANAP
ALİ ERKAN YILMAZ
H.V.YILMAZ
6
58
444667
5
13
2.08.75
2
MAVİ ATEŞ
6y a a
ALTAHA
58.00
M.S.ÇELİKAP
M.LEVENT TOPSAKAL
EMİN KARATAŞ
7
58
861898
14
17
2.08.20
3
AKÇAKOCA BEY
4y k a
TURBO
54.00
E.ÇANKAYAAP
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
4
46
675-151
127
20
4
KURUŞUNOĞLU
4y a a
KURUŞAĞA
58.00
M.AKYAVUZ
F.SEDAT DAĞYUDAN
M.KORKMAZ
1
24
775784
25
2
2.14.45
5
DAĞBERKHAN
5y a g
SEFAHAN
54.00
İ.KATARAP
SEFA ÇIKMAZ
SERD.AYDOĞDİ
9
23
0-09648
14
5
2.10.82
6
SARDUR
4y k a
TURBO
56.00
M.KESKİN
ABDULGAFUR DEMİRÖRS
H.GÜNEY
8
24
009660
11
9
7
ASİL RÜZGAR
6y d k
ÖZHABER
55.00
A.KAÇMAZ
FETHİ DOĞAN
R.TAŞDELEN
3
54
650726
9
6
2.08.58
8
BERKUK
7y a k
GÜNTAY
53.00
H.ÇANAKÇIAP
ERDAL ÖZTÜRK
M.S.AKSOY
5
36
092709
4
4
2.09.91
9
LANDING
6y a k
ODİNHAN
55.00
V.DEMİR
ALİ OKEN
C.AYDOĞAN
10
45
077996
14
12
2.08.86
10
ŞKİPTAR
4y k a
BATURŞAH
55.00
S.ERKUŞ
MAHMUT KARAKEÇİ
S.V.KAYA
2
27
447653
25
11
2.10.82
Diyarbakır detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KURTAR KIZ
2y d d
ZANJERO (USA)
53.00
Y.CENGİZAP
CEVHER GÜMÜŞKOLAN
G.BALTA
7
26
632667
10
13
1.18.90
2
CRAZY MAKU
2y a d
THREE VALLEYS (USA)
54.00
M.AVŞAR
REZZAN ÇELİK
M.A.ÇİÇEK
8
0
0
64
19
3
MAHA
2y d d
AKINDAYIM (IRE)
54.00
İ.ÇİZİKAP
MEHMET AKGÜNLÜ
M.KILINÇ
4
7
978
19
17
1.26.48
4
MERVE ABLA
2y d d
SMART ROBIN (JPN)
54.00
N.ALTIN
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
M.K.ÇİZİK
2
0
6
117
19
5
PERFECT BREEZE
2y d d
PERFECT STORM
53.00
M.IŞIKAP
EYYÜP ARTUN
M.KILINÇ
1
21
664063
7
14
1.19.22
6
ZARİP
2y a d
PERFECTO
54.00
E.AKKILIÇAP
ALİ ÖZDEMİR
S.SAYIN
6
7
88080
27
15
1.25.51
7
ZEYNEPMİNA
2y d d
WIN RIVER WIN (USA)
52.00
H.ALTUNDAĞAP
MEHMET DEMİRKAPI
M.KILINÇ
3
0
0
20
8
EHRİMAN
2y d d
ZANJERO (USA)
56.00
M.DOĞAN
MUSTAFA ARSLAN
F.ALTIN
5
0
06
90
18
1.26.00
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MERCANHAN
4y a a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
60.00
M.E.DOĞANAP
MAHMUT KARAKEÇİLİ
Ş.OLĞAÇ
5
44
201712
20
19
1.25.73
2
EFSANE ARTUN
4y k a
SANCAKBEYİ
57.50
E.AKKILIÇAP
MEHMET AKDEMİR
M.Y.KILINÇ
1
39
226683
11
15
3
MİRZINAR
4y k a
BOLKAR
55.50
N.ALTIN
OZAN TANİYİT
A.GÜRGÖZE
9
31
072167
5
18
1.28.10
4
NAİMOĞLU
4y a a
UÇANBEY
52.50
A.ŞENBAHARAP
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
M.K.ÇİZİK
2
31
400052
7
13
1.26.45
5
OVA BEYİ
4y k a
SERDARHAN
54.50
F.YARDIMCI
YÜKSEL ARSLAN
A.GÜRGÖZE
6
29
008444
12
10
1.24.00
6
GODFATHER
4y a a
UÇANBEY
54.00
M.AVŞAR
OSMAN GÜLLÜ
M.DEMİROL
7
28
143564
20
15
1.25.89
7
MAYDANOZ
4y a k
KAIZBERT (RU)
53.50
H.DEMİRTAŞ
ONUR TÜRKER
V.ÇİZİK
12
27
203000
43
13
1.29.34
8
KEMANKEŞ
4y d a
GÜRGÖKÇE
51.00
Y.CENGİZAP
MUSTAFA BAYDAN
S.KURT
8
22
300000
14
10
1.28.36
9
SARRAF CAVİT
4y k a
KARAKEMAL
50.00
M.B.ÇAKMAKAP
ARİF ÇELİK
S.KURT
3
20
000787
6
8
1.24.70
10
OĞLUM YUSUF
4y k a
YAŞARCIK
50.00
Y.ÇELİKBAŞAP
AVNİ ASLAN
V.ÇİZİK
11
16
759994
13
5
1.26.70
11
ÖZHABERCİ
4y a a
ÖZHABER
50.00
MEH.PARLAKAP
ADEM GÜL
M.KARALI
4
10
009009
53
14
12
DİLDARIM
4y k a
TURBO
50.00
B.SARIDALAP
ZELİHA KIZMAZ
A.GÜRGÖZE
10
9
584006
14
6
1.30.65
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YÜZATLI
4y d a
INVINCIBLE SON (IRE)
60.00
E.AKKILIÇAP
MEHMET CAN ÇİZİK
M.K.ÇİZİK
4
48
213611
14
20
2.13.34
2
BLACKS WINNER
9y a a
STRIKE THE GOLD (USA)
60.00
M.A.AKTÜRK
HASAN KOÇYİĞİT
S.BAKIR
1
71
574058
27
13
2.10.77
3
HUMBARA
8y a a
CUVEE (USA)
60.00
F.YARDIMCI
HÜSEYİN YÜKSEL
G.BALTA
5
90
342657
28
12
2.09.61
4
NEW ALAÇAT
9y d a
EL SALVADOR
57.00
F.FELHANAP
CEVHER CANLIKA
F.E.AKIL
2
68
395451
10
20
2.10.14
5
TATVAN BEYİ
5y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
60.00
M.DOĞAN
MAHMUT TEKİN
B.FAHRİOĞLU
6
56
243137
10
18
2.11.20
6
ÇAĞANHAN
4y k a
HAKEEM (USA)
55.00
M.E.DOĞANAP
MEHMET TÜRKERİ
M.KILINÇ
7
35
400251
7
20
7
CHEAT
6y d a
DAI JIN (GB)
58.00
N.ALTIN
MEHMET DOĞAN
G.BALTA
8
70
356371
6
20
2.09.64
8
KOZMONOT
4y d a
DERVİŞ AĞA
54.00
H.SARIDALAP
MEHMET KAYA
A.GÜRGÖZE
3
37
26-6018
88
19
2.14.78
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
QAVIY
6y d a
RIP VAN WINKLE (IRE)
63.00
F.YARDIMCI
BÜLENT YARDIMCI
EY.YARDIMCI
8
55
734813
12
19
1.13.29
2
DEMİRBAŞ
5y d a
ZANJERO (USA)
59.00
H.ALTUNDAĞAP
UĞUR KAZANCI
F.E.AKIL
1
53
000134
14
18
1.13.73
3
TINASOĞLU
5y d a
EL SALVADOR
62.00
M.DOĞAN
HAŞİM TINAS
M.K.ÇİZİK
4
53
846490
10
6
1.15.21
4
AĞA BATUR
4y d a
CAPTAIN RIO (GB)
55.50
M.A.AKTÜRK
ŞEYHMUS ÇİZİK
M.K.ÇİZİK
7
40
158988
12
15
1.13.08
5
RAN
4y d a
ARIZONA RED (USA)
49.00
B.SARIDALAP
HASAN KOÇYİĞİT
S.BAKIR
3
30
080084
13
8
1.15.32
6
EL FUEGO
6y d a
EAGLE EYED (USA)
50.00
C.TEPEAP
AZİZ KARAKEÇİLİ
F.E.AKIL
6
24
022042
13
17
1.14.30
7
STRONGEST WARRIOR
4y d a
INVINCIBLE SON (IRE)
50.00
Y.CENGİZAP
M.SABAHATTİN MALKOÇ
At Sahibi
2
24
300507
19
9
8
GREEN VOILETTE
6y a k
GREEN GÖNEN
50.00
M.B.ÇAKMAKAP
HASAN ÇİZİK
V.ÇİZİK
5
16
856834
6
10
1.13.84
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KAZAZEDE
7y a a
İZBATUR
59.00
H.ALTUNDAĞAP
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
F.E.AKIL
4
57
676671
13
20
2.13.66
2
MOSKOVAATEŞİ
6y a a
TURBO
58.00
M.AVŞAR
FEHMİ DEMİR
V.ÇİZİK
6
67
963455
7
7
2.12.99
3
DOMANİÇ
7y k a
HALİD
53.00
B.SARIDALAP
KAMİL KILINÇ
M.Y.KILINÇ
3
96
72518-6
127
18
2.10.62
4
KOZAN DAĞI
7y k a
BÜRKÜTHAN
55.00
E.AKKILIÇAP
MEHMET NARÇİN
A.GÜRGÖZE
8
41
670016
127
19
2.07.59
5
ÖZDAMAR
8y a a
BİRADER
57.00
M.DOĞAN
İBRAHİM ŞEKER
M.A.ÇİÇEK
5
55
320-073
7
14
2.07.20
6
GONCANUR
6y a k
ÖZGÜNHAN
55.00
N.ALTIN
ENES DEMİR
BAR.BULUT
9
23
870865
5
5
2.06.60
7
ZAMAN HATTI
4y a a
ODİNHAN
51.00
Y.CENGİZAP
İSMAİL ÇİZİK
M.A.ÇİÇEK
2
20
006080
20
3
8
KARA TURBO
8y k a
TURBO
60.00
M.A.AKTÜRK
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
F.E.AKIL
7
37
887922
5
19
2.10.37
9
HİLAL AĞA
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
56.00
H.POLAT
HACİ DİNÇER
S.KURT
10
16
854067
76
10
10
TAŞÇI PEHLİVAN
8y d a
CAŞ
57.00
F.YARDIMCI
ZEKİYE DOĞANTÜRK
S.KURT
1
67
9468-74
7
11
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÜNIŞIK HANIM
3y a d
ODİNHAN
60.00
F.YARDIMCI
HALİL FELHAN
M.BARCİN
10
31
71
38
20
1.29.93
2
TALİŞMAN
3y a d
ATİKBEY
60.00
V.KIZMAZ
DİLEK AKDOĞAN
V.ÇİZİK
1
27
220077
7
15
1.26.19
3
MİRÇEM
3y a d
YAKUPBEY
53.00
B.SARIDALAP
HALİL KIRMIZI
M.E.SARIDAL
13
25
057025
17
13
1.27.13
4
TUMBUL EMOŞ
3y a d
YAKUPBEY
53.00
H.ALTUNDAĞAP
MUSTAFA ÜNLÜ
M.A.SUBAY
9
27
959614
19
19
1.27.10
5
DAMLA DAMLA
3y k d
UÇANOĞLU
50.00
A.ŞENBAHARAP
HASAN HÜSEYİN AYRANCI
F.ALTIN
5
12
90966
16
15
1.27.38
6
ESİN RÜZGARI
3y a d
SANCAKBEYİ
54.00
İ.ÇİZİKAP
MURAT ÇİZİK
V.ÇİZİK
15
13
848
96
17
1.28.49
7
FLYCAN
3y a d
ARASLI
56.00
M.DOĞAN
MEHMET TÜRKERİ
V.ÇİZİK
3
13
00057
17
15
1.28.89
8
İLKAYCAN
3y a d
KIRIMHAN
55.00
M.A.AKTÜRK
HALİT DAĞTEKİN
M.DEMİROL
14
15
90409
17
15
1.33.28
9
KATIKAYA
3y a d
YILMAZER
56.00
H.POLAT
MİTHAT KATI
G.BALTA
8
17
09036
19
15
1.31.63
10
LEYLİKIZ
3y a d
ALİ BABALI
54.00
M.E.DOĞANAP
MEHMET TÜRKERİ
V.ÇİZİK
16
19
630
42
17
11
NURİŞKIZ
3y a d
KAIZBERT (RU)
54.00
E.AKKILIÇAP
ELİF KAYA
M.K.ÇİZİK
11
0
05
33
18
1.45.01
12
SÜRMELİ GELİN
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.00
H.SARIDALAP
HALİL KIRMIZI
M.E.SARIDAL
7
13
95680
13
15
1.32.46
13
KIZILIN ZAFERİ
3y k d
ATOMKARINCA
51.00
Y.CENGİZAP
MUSTAFA CENGİZ
M.KARALI
12
8
0998
52
16
1.40.00
14
BADIL KIZI
3y a d
AYVERDİ
50.00
UMUT DEMİRAP
CENGİZ ÇETİN
M.KILINÇ
6
0
80
7
18
1.37.33
15
ZEREN KIZI
3y a d
UÇANBEY
54.00
M.AVŞAR
SİNAN SUNKAR
M.A.SUBAY
2
0
07
38
18
1.35.43
16
ELVİNA
3y a d
ALTAHA
53.00
MEH.PARLAKAP
CEMİL GÖKHAN
M.A.ÇİÇEK
4
0
0
20
Ascot Birleşik Krallık detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:20 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BROOME (IRE)
4y d a
60.50
C T KEANE
M TABOR
A P O'BRIEN
10
117
2-1146-4
127
0
2
FUJAIRA PRINCE (IRE)
6y k a
60.50
A ATZENİ
SHEİKH MOHAMMED OBAİ
R VARİAN
13
114
123-112
34
0
3
MILDENBERGER
5y d a
60.50
F NORTON
SHEIKH HAMDAN BIN MO
M JOHNSTON
8
108
3-31124
23
0
4
MORANDO (FR)
7y k a
60.50
S DE SOUSA
KİNG POWER RACİNG CO
A BALDİNG
7
110
821-742
35
0
5
SOVEREIGN (IRE)
4y a a
60.50
R L MOORE
MRS JOHN MAGNIER
A P O'BRIEN
4
117
301-326
34
0
6
SPANISH MISSION (USA)
4y d a
60.50
W BUİCK
TEAM VALOR LLC GAR
A BALDİNG
12
110
1-62611
36
0
7
STRADIVARIUS (IRE)
6y a a
60.50
L DETTORI
MR B E NIELSEN
J GOSDEN
1
125
2-31127
13
0
8
TRUESHAN (FR)
4y d a
60.50
HOLLİE DOYLE
BARBURY LİONS 5
A KİNG
11
109
11-4181
36
0
9
DUBIOUS AFFAIR (IRE)
4y d k
59.00
JAMES DOYLE
MR MOHAMED OBAİDA
C FELLOWES
3
100
1-11124
37
0
10
MONICA SHERIFF
4y d k
59.00
T MARQUAND
DUKE OF DEVONSHİRE
W HAGGAS
2
102
111-470
14
0
11
SEARCH FOR A SONG (IRE)
4y a k
59.00
O MURPHY
MOYGLARE STUD FARMS
D K WELD
6
116
11-6031
34
0
12
DAWN PATROL (IRE)
3y d e
57.00
P C BOUDOT
MR M TABOR
A P O'BRIEN
9
109
231361
20
0
13
MAX VEGA (IRE)
3y a e
57.00
H BENTLEY
THE PİCKFORD HİLL PA
R BECKETT
5
109
11-5024
14
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRANDO
8y a a
58.00
T EAVES
MRS ANGİE BAİLEY
K RYAN
7
107
526693
7
0
2
CAPE BYRON
6y a a
58.00
A ATZENİ
SHEİKH MOHAMMED OBAİ
R VARİAN
2
113
110310-
127
0
3
CHIEFOFCHIEFS
7y d a
58.00
W BUİCK
MR MERVYN AYERS
C FELLOWES
3
99
301746
36
0
4
DREAM OF DREAMS (IRE)
6y a a
58.00
O MURPHY
MR SAEED SUHAİL
SİR M STOUTE
16
120
080-211
42
0
5
GLEN SHIEL
6y a a
58.00
HOLLİE DOYLE
HAMBLETON RACİNG XXX
ARCHİE WATSON
9
116
012112
42
0
6
HAPPY POWER (IRE)
4y k a
58.00
JAMES DOYLE
KING POWER RACING CO
A BALDING
1
115
324111
8
0
7
OXTED
4y d a
58.00
C FALLON
S PİPER,T HİRSCHFELD
R TEAL
13
120
6421-11
98
0
8
SPEAK IN COLOURS
5y k k
58.00
J CROWLEY
MRS C C REGALADO-GON
J P O'BRİEN
8
111
251146
56
0
9
THE TIN MAN
8y d a
58.00
A KİRBY
FRED ARCHER RACİNG -
J FANSHAWE
6
110
20-7262
7
0
10
ART POWER (IRE)
3y k e
57.50
S DE SOUSA
KING POWER RACING CO
T EASTERBY
10
115
1-11164
42
0
11
DUBAI STATION
3y a e
57.50
D TUDHOPE
AHMAD ALSHAIKH CO
K BURKE
14
108
00-1035
78
0
12
LOPE Y FERNANDEZ (IRE)
3y d e
57.50
R L MOORE
MR D SMITH
A P O'BRIEN
4
117
6-30237
42
0
13
STARMAN
3y d e
57.50
T MARQUAND
DAVİD WARD
ED WALKER
17
113
111
41
0
14
ONE MASTER
6y d k
57.00
P C BOUDOT
LAEL STABLE
W HAGGAS
11
114
641221
13
0
15
SONAIYLA (IRE)
4y a k
57.00
W J LEE
ENNİSTOWN STUD
P TWOMEY
15
110
01-1123
34
0
16
JOUSKA
3y d d
56.50
R HORNBY
MR A DAVİS
H CANDY
12
102
53-7281
7
0
17
ONASSIS (IRE)
3y a d
56.50
H TURNER
TRİERMORE STUD THE
C FELLOWES
5
99
141741
6
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANTONIA DE VEGA (IRE)
4y d k
59.50
H BENTLEY
WAVERLEY RACING
R BECKETT
11
109
8-164-11
22
0
2
DAME MALLIOT
4y d k
59.50
HOLLIE DOYLE
MR A E OPPENHEIMER
E VAUGHAN
4
114
116-133
34
0
3
MANUELA DE VEGA (IRE)
4y d k
59.50
R HORNBY
WAVERLEY RACING
R BECKETT
12
110
22-1140
14
0
4
MEHDAAYIH
4y d k
59.50
L DETTORİ
EMİRATES PARK PTY LT
J GOSDEN
8
113
71205-6
122
0
5
CABALETTA
3y k d
57.00
DAVİD EGAN
CHEVELEY PARK STUD
R VARİAN
7
106
1-24122
49
0
6
EVEN SO (IRE)
3y d d
57.00
C T KEANE
MRS JOHN MAGNIER
G M LYONS
3
111
1-35116
34
0
7
FRANKLY DARLING
3y d d
57.00
R HAVLIN
MR A E OPPENHEIMER
J GOSDEN
2
108
2-1135
58
0
8
GOLD WAND (IRE)
3y d d
57.00
A ATZENİ
MR MOHAMED KHALİD AB
R VARİAN
10
106
2-17215
34
0
9
LABURNUM (IRE)
3y d d
57.00
JAMES DOYLE
MRS JOHN MAGNIER
A P O'BRIEN
5
113
124144
34
0
10
PASSION (IRE)
3y d d
57.00
R L MOORE
MRS JOHN MAGNIER
A P O'BRIEN
6
107
533155
14
0
11
THUNDERING NIGHTS (IRE)
3y d d
57.00
T MARQUAND
MR SHAPOOR MİSTRY
J P O'BRİEN
1
105
41-2113
34
0
12
WONDERFUL TONIGHT (FR)
3y d d
57.00
W BUİCK
MR CHRİSTOPHER WRİGH
D MENUİSİER
9
114
1-42151
14
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CENTURY DREAM (IRE)
6y d k
59.00
JAMES DOYLE
ABDULLA BELHABB
S & E CRİSFORD
12
117
25-1515
35
0
2
CIRCUS MAXIMUS (IRE)
4y d a
59.00
R L MOORE
FLAXMAN STABLES
A P O'BRIEN
2
120
14-1233
41
0
3
DARK VISION (IRE)
4y d a
59.00
W BUİCK
GODOLPHİN
M JOHNSTON
11
113
212161
36
0
4
ESCOBAR (IRE)
6y d a
59.00
A KİRBY
WİTHERNSEA THOROUGHB
D O'MEARA
1
105
037364
14
0
5
LANCASTER HOUSE (IRE)
4y d a
59.00
S M LEVEY
MR M TABOR
A P O'BRIEN
8
110
117-120
35
0
6
LORD GLITTERS (FR)
7y k a
59.00
D TUDHOPE
GEOFF SANDRA TURNB
D O'MEARA
13
113
89-4332
28
0
7
ROSEMAN (IRE)
4y d a
59.00
A ATZENİ
SHEİKH MOHAMMED OBAİ
R VARİAN
10
114
1251-47
90
0
8
SIR BUSKER (IRE)
4y d a
59.00
O MURPHY
KENNET VALLEY THOROU
W KNİGHT
9
111
129220
21
0
9
THE REVENANT
5y a a
59.00
P C BOUDOT
AL ASAYL FRANCE
F H GRAFFARD
6
119
11112-1
14
0
10
MOLATHAM
3y a e
57.50
D O'NEILL
MR HAMDAN AL MAKTOUM
R VARIAN
4
111
114-153
35
0
11
NAZEEF
4y d k
57.50
J CROWLEY
MR HAMDAN AL MAKTOUM
J GOSDEN
14
115
111391
14
0
12
PALACE PIER
3y d e
57.50
L DETTORİ
SHEİKH HAMDAN BİN MO
J GOSDEN
5
126
11-111
62
0
13
ROYAL DORNOCH (IRE)
3y d e
57.50
C T KEANE
MR M TABOR
A P O'BRIEN
7
110
51-0714
35
0
14
VERACIOUS
5y d k
57.50
T MARQUAND
CHEVELEY PARK STUD
SİR M STOUTE
3
110
4124-19
14
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ADDEYBB (IRE)
6y a a
59.50
T MARQUAND
SHEİKH AHMED AL MAKT
W HAGGAS
11
122
12-1121
28
0
2
DESERT ENCOUNTER (IRE)
8y d a
59.50
J CROWLEY
MR ABDULLA AL MANSOO
D M SİMCOCK
8
111
732322
8
0
3
EXTRA ELUSIVE
5y a a
59.50
HOLLİE DOYLE
MR IMAD ALSAGAR
R CHARLTON
3
115
652113
28
0
4
JAPAN
4y d a
59.50
C T KEANE
M MATSUSHIMA
A P O'BRIEN
2
121
14-4335
35
0
5
LORD NORTH (IRE)
4y d a
59.50
JAMES DOYLE
HH SHEİKH ZAYED BİN
J GOSDEN
7
123
121-113
59
0
6
SAN DONATO (IRE)
4y d a
59.50
A ATZENI
SHEIKH MOHAMMED OBAI
R VARIAN
10
113
1-3-2683
28
0
7
SKALLETI (FR)
5y d a
59.50
P C BOUDOT
MR J C SEROUL
J REYNİER
1
116
11-3311
14
0
8
MAGICAL (IRE)
5y d k
58.00
R L MOORE
MR D SMITH
A P O'BRIEN
6
121
51-1121
35
0
9
MISHRIFF (IRE)
3y d e
57.50
L DETTORİ
PRİNCE A A FAİSAL
J GOSDEN
9
121
31-2111
63
0
10
PYLEDRIVER
3y d e
57.50
M DWYER
LA PYLE PARTNERSHİP
W MUİR
4
119
7-21013
35
0
11
SERPENTINE (IRE)
3y a e
57.50
W BUICK
MRS JOHN MAGNIER
A P O'BRIEN
5
120
0-5114
34
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RAISING SAND
8y d a
62.00
S OSBORNE
NİCK BRADLEY RACİNG
J OSBORNE
17
107
31309-8
122
0
2
PRINCE EIJI
4y a a
62.00
A ATZENİ
SHEİKH MOHAMMED OBAİ
R VARİAN
8
107
3-44428
56
0
3
KYNREN (IRE)
6y d a
61.00
B CURTİS
ELLİOTT BROTHERS P
T D BARRON
13
104
16-9050
7
0
4
GRAIGNES (FR)
4y d a
60.50
N CURRİE
FTP EQUİNE HOLDİNGS
G BAKER
10
104
25-0845
42
0
5
KEATS (IRE)
3y d e
60.50
R L MOORE
MRS JOHN MAGNIER
A P O'BRIEN
21
101
134021
18
0
6
ORBAAN
5y d a
60.00
D TUDHOPE
JCG CHUA CK ONG
D O'MEARA
20
103
814774
43
0
7
BELL ROCK
4y d a
60.00
O MURPHY
MRS FİTRİ HAY
A BALDİNG
9
103
06-1633
21
0
8
SOLID STONE (IRE)
4y a a
60.00
HOLLİE DOYLE
MR SAEED SUHAİL
SİR M STOUTE
7
103
23-1031
21
0
9
NJORD (IRE)
4y d a
59.50
T MARQUAND
BLESSİNGNDİSGUİSE PA
MRS J HARRİNGTON
4
102
012254
25
0
10
SYMBOLIZE (IRE)
3y a e
59.00
D PROBERT
SHEİKH JUMA DALMOOK
A BALDİNG
1
104
5-34328
29
0
11
GREENSIDE
9y d a
59.00
M GHİANİ
CLAYTON, FROST, KEBE
H CANDY
2
100
52-7136
7
0
12
RAAKIB ALHAWA (IRE)
4y d a
58.50
S DONOHOE
MR KHALİFA DASMAL
D M SİMCOCK
12
100
7515-99
90
0
13
KING OTTOKAR (FR)
4y d a
58.50
JAMES DOYLE
MRS SUSAN ROY
C FELLOWES
22
100
35-5955
35
0
14
ROPEY GUEST
3y d e
58.50
T P QUEALLY
JOHN GUEST RACİNG
G MARGARSON
3
103
332-431
51
0
15
BLUE MIST
5y a a
58.50
W BUICK
MR K ABDULLAH
R CHARLTON
23
99
36-2919
42
0
16
RAAEQ (IRE)
3y d e
58.50
J CROWLEY
MR HAMDAN AL MAKTOUM
B MEEHAN
5
108
21-211
15
0
17
TEMPUS
4y d a
58.00
J WATSON
MR K ABDULLAH
R CHARLTON
6
99
114-216
21
0
18
RIVER NYMPH
3y d e
57.50
A KİRBY
MR TREVOR FOX
C COX
14
101
21-3811
62
0
19
HORTZADAR
5y d a
57.50
J P SPENCER
AKELA CONSTRUCTİON L
D O'MEARA
11
98
533119
8
0
20
ALTERNATIVE FACT
5y d a
57.50
L DETTORİ
THE ALTERNATİVE LOT
E DUNLOP
16
97
312026
8
0
17 Ekim 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Ankara, Diyarbakır, Ascot Birleşik Krallık tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Diyarbakır at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 11:45 diyarbakır at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ascot Birleşik Krallık at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:20 ascot birleşik krallık at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 17 ekim 2020 cumartesi at yarışı bülteni, 17 ekim 2020 at yarışı programı, 17 ekim 2020 tjk yarış programı, 17 ekim 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 17 ekim 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, ankara at yarışı bülteni, 17 ekim 2020 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, diyarbakır at yarışı bülteni, 17 ekim 2020 diyarbakır at yarışı bülteni, günün diyarbakır at yarışı bülteni, bugün diyarbakır at yarışı bülteni, ascot birleşik krallık at yarışı bülteni, 17 ekim 2020 ascot birleşik krallık at yarışı bülteni, günün ascot birleşik krallık at yarışı bülteni, bugün ascot birleşik krallık at yarışı bülteni