18 Ekim 2020 Pazar At Yarışı Bülteni
Güncel tjk yarış programı tam listesine sitemizden kontrol edebilirsiniz. TJK bülten anlık olarak güncellenmektedir.
İzmir detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FEAR NOTHING
2y d g
SMART ROBIN (JPN)
57.00
MER.ÇELİK
KORHAN BERBEROĞLU
B.TOPCU
3
40
44214
22
19
1.12.52
2
KAHRAMANKAN
2y d e
BUSHRANGER (IRE)
57.00
B.KURDU
GÜNSEN SOYUPAK
Z.AVCI
2
44
1
35
20
1.13.42
3
KING JACKSON
2y d e
LUXOR
57.00
İ.SOYAD
SERKAN AYDIN
Ü.TANER
4
46
169
36
18
1.12.92
4
SPEEDY ROCK
2y a d
CAPTAIN RIO (GB)
57.00
M.KAYA
ELİF KAYA
İ.H.BAYDAN
1
41
841243
28
17
1.12.05
5
STRONG POINT
2y a d
INVINCIBLE SON (IRE)
57.00
A.OLUK
MELİS KURTEL EMİN
Ş.ÖNCEL
6
50
1178
49
18
1.13.04
6
BRAVE RUNNER
2y d e
SMART ROBIN (JPN)
53.00
A.ALPAGUT
YAVUZ AYDOĞAN
M.TEZEL
5
39
91
29
20
1.12.63
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AVUKAT
5y d a
REY DE CAFE (USA)
60.00
F.ÇAKAR
İLHAN BOYLU
T.SOYAD
5
92
5-30052
8
14
1.48.24
2
CAPTAIN CEMO
5y d a
AGRESIVO (USA)
60.00
D.KORKMAZAP
MUSTAFA ERCAN
K.YILDIZ
14
29
946675
9
5
1.51.17
3
KING WINNER
4y d a
KANEKO
56.00
M.AKINAP
BÜLENT BENZER
B.ÖZGÜR
3
26
187007
8
15
1.49.58
4
STEEL CLAW
4y a a
CARDINAL PIONEER
58.00
A.KÜRÜNDÜK
NAZENİN SERFİCELİ
Y.PETEK
2
22
377700
21
2
1.51.12
5
ATLASHAN
3y d e
HAKKAR
54.00
M.M.BİLGİNAP
AHMET DOĞAN HÜNER
A.ÖMEROĞLU
9
29
532647
16
11
1.52.37
6
LION FLAG
5y a a
LION HEART (USA)
57.00
H.ŞİMŞEK
MEHMET ALİ ÇEVİK
M.ZELYURT
10
21
699898
55
6
1.49.82
7
POYRAZ DAĞI
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
57.00
MER.ÇELİK
ALİ GÜMÜŞ
B.TOPCU
11
17
508784
21
3
1.50.86
8
BELLA BRAVA
4y a k
AFTER MARKET (USA)
53.00
BURAK AKÇAYAP
HAKAN S. ÖZCAN
Ş.ÇELİK
4
23
050907
15
9
9
CİHANGÜL
4y d k
INVINCIBLE SON (IRE)
55.00
H.TOPSAKALAP
İLHAN BOYLU
T.SOYAD
15
36
000080
21
11
1.59.83
10
JANIMSIN
3y d d
TALIP HAN (IRE)
55.00
S.ÖZEN
EJDER GENÇER
S.ŞAHYAZICI
7
25
338405
16
14
1.52.85
11
KISADEVRE
4y d k
PARDON (FR)
55.00
ADEM ŞEN
SERMİN ACAR
C.YEDİREN
8
30
870-040
7
8
1.53.61
12
SIMPLY RED
5y a k
THREE VALLEYS (USA)
55.00
B.KURDU
AHMET SUEL SELİK
A.E.ALKIŞ
12
23
0-80659
7
8
13
GİDEREGİDER
6y d g
PRESSING (IRE)
54.00
MUH.OKAP
FERİT MENGİ
S.YUDUM
13
11
7-05054
36
1
1.50.70
14
BIG INVINCIBLE
4y d a
INVINCIBLE SON (IRE)
57.00
CEM ŞEN
AYTUĞ BARGU
G.HALKATAŞ
1
17
00-5080
36
6
1.51.23
15
THE WINNER
3y d e
THREE VALLEYS (USA)
54.00
F.AVCI
EMİN TURHAN
U.ORUÇ
6
18
4800
5
16
1.54.56
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DARK RUNNER
2y d e
BUSHRANGER (IRE)
57.00
İ.SOYAD
BERK PELENK
M.TEZEL
2
0
55
21
18
1.13.09
2
KING TAMER
2y a e
LION HEART (USA)
54.00
M.M.BİLGİNAP
İBRAHİM TAMER
M.TAMER
5
19
459
14
17
3
ONURUM
2y d e
THREE VALLEYS (USA)
57.00
B.KURDU
GÖZDE ECE KAZANCIOĞLU
M.YAPAROĞLU
6
11
707
21
17
1.13.94
4
SAVAŞÇI EGE
2y d e
SMART ROBIN (JPN)
57.00
A.ALPAGUT
NURETTİN BOZKURT
G.TOKLU
8
0
4
7
19
5
DI MARIA
2y d d
BUSHRANGER (IRE)
55.00
İ.KALE
HALİT AY
M.ASLAN
1
27
545654
14
11
1.13.17
6
KEY TO MY HEART
2y d d
LION HEART (USA)
55.00
MER.ÇELİK
MELİS KURTEL EMİN
Ş.ÖNCEL
4
37
2422
21
19
1.11.75
7
KEY TO VICTORY
2y a d
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
CEM ŞEN
MELİS KURTEL EMİN
Ş.ÖNCEL
3
21
0556
21
16
1.13.29
8
RASGELE
2y d d
NİĞDELİ
55.00
H.ŞİMŞEK
ALİ ÇELİK
Ş.ÇELİK
7
33
342
21
17
1.11.84
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YEĞENİM TOPRAK
3y d e
OYMAKBEYİ
57.00
B.M.MIRIKAP
FEYZİ GÖNÜLTAŞ
C.GÖNÜLTAŞ
11
43
222185
19
18
1.23.46
2
KOCAOĞLAN
3y a e
TURBO
56.00
M.M.BİLGİNAP
MEHMET ARSLAN
S.ŞAHYAZICI
9
48
621317
30
19
1.22.35
3
AHMET ALİ
3y a e
BERKSOY
57.00
B.KURDU
MEHMET ESMER
MUT.KAYA
6
44
126440
7
15
4
DEMİRŞAH
3y k e
EFEM
57.00
A.ALPAGUT
İDRİS TANYILDIZ
S.ŞAHYAZICI
12
54
11489
21
17
1.22.75
5
HASAN
3y a e
ORÇUN
55.00
BURAK AKÇAYAP
İLAYDA ERDEMİR
H.ERDİK
3
37
084521
22
20
1.23.67
6
ÜNALAN
3y k e
AĞA KARACA
57.00
O.ÖZTÜRK
D.SERHAN TAŞKIN
C.GÖNÜLTAŞ
8
47
12480
38
16
1.24.29
7
YEKSIRA
3y k e
BİLGİN
57.00
M.KAYA
ORFEA TİTO ARIKAN
B.TOPCU
7
51
311045
15
17
1.22.34
8
BEATRİS
3y k d
KAMAN
55.00
H.ŞİMŞEK
DEMİRHAN YILMAZ
R.YILDIZ
13
44
21639
10
17
1.22.30
9
KENANLI
3y a e
AYABAKAN
55.00
H.KAPLAN
ZAFER GEZİCİ
SEYİT GÖKÇE
2
36
346719
7
19
1.24.00
10
KULDOSTU
3y a e
ÖZDURAN
54.00
MER.ÇELİK
ÖZER BOYRAZ
M.ZELYURT
1
31
31
34
20
1.28.99
11
DİCLE RÜZGARI
3y k d
GELİBOLU
51.00
F.ARSLANAP
BAĞNU EĞİLLİ
R.YILDIZ
4
39
241246
7
17
1.26.86
12
HADİYE SULTAN
3y a d
KAANEFE
53.00
O.YILDIZ
BAĞNU EĞİLLİ
R.YILDIZ
10
38
611367
21
17
1.29.33
13
ŞİFNE KIZI
3y a d
AYAŞ
53.00
A.KÜRÜNDÜK
YILDIRIM ŞEN
M.AKKUŞ
5
36
719456
10
16
1.24.04
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SİNİ KÖŞK
3y d g
ADONİSE
60.00
O.YILDIZ
İSMET ÇİFTÇİ
B.ARAS
12
31
190008
14
15
1.13.97
2
KHAN OF THE SEA
3y a e
PERFECT STORM
55.00
M.M.BİLGİNAP
İSMAİL GÖKHAN HUMALI
S.YANIK
1
34
472283
7
17
1.12.17
3
PRENSES BESO
3y a d
DUTYFREE
58.00
B.KURDU
DİNÇER TOLGA SALTABAŞ
M.TEZEL
6
35
182560
15
15
1.11.64
4
ŞİRİN OĞLU
3y a e
AKINDAYIM (IRE)
58.00
MER.ÇELİK
EROL ŞİRİN
B.TOPCU
9
36
793232
42
18
5
WARM HEARTED
3y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
A.OLUK
DENİZ KURTEL
Ş.ÖNCEL
11
40
495454
14
14
1.11.67
6
IMPOSING VICTORY
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
52.00
F.ARSLANAP
ABDULVAHİT UYSAL
Y.BULUT
5
31
2189-78
22
16
1.11.57
7
FELICITA
3y a d
VICTORY GALLOP (CAN)
53.00
A.ALPAGUT
VOLKAN ŞAHİNGÖZ
M.TEZEL
4
28
265507
28
12
1.12.60
8
FIRST CHILD
3y a d
DUTYFREE
52.00
H.GÜNAP
MEVLÜT ŞEN
S.YANIK
3
27
645470
15
9
1.12.49
9
GOLDEN TORCH
3y a d
DEHA
54.00
İ.SOYAD
BÜLENT SOYSAL
B.ÖZGÜR
10
27
634665
22
11
1.12.25
10
NİĞDE GÜZELİ
3y d d
NİĞDELİ
53.00
H.ŞİMŞEK
ALİ ÇELİK
Ş.ÇELİK
7
25
8678-80
85
14
1.12.15
11
BACK STOORM
3y k e
DEHA
52.00
B.M.MIRIKAP
HÜLYA COŞKAN
A.COŞKAN
2
22
260900
22
7
1.12.62
12
MOYE DERYAM
3y a d
RAMPOLDI
54.00
F.AVCI
MURAT AZİZOĞLU
S.YUDUM
8
20
675000
8
10
1.14.58
13
EDALUS
3y d d
LUCAYAN (FR)
52.00
Y.E.YÜKSELAP
H.TARIK DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
13
22
494300
5
6
1.12.05
14
DAI WIN
3y a e
DAI JIN (GB)
55.00
CEM ŞEN
TİMUR İLHAN
G.HALKATAŞ
15
10
577-000
109
14
15
HÜR GÜNEŞ
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
53.00
F.EMİRAP
KADRİYE DEMİR
S.YUDUM
14
0
8
22
19
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BİLDENHAN
8y k a
ATEŞTOPU
65.50
O.ÖZTÜRK
SALİH YILDIZER
İ.AKKILIÇ
2
111
121265
31
20
1.34.68
2
ROMEO
6y d a
OYMAKBEYİ
63.50
U.BARLIK
FUNDA PAMUK
M.TEZEL
3
102
212852
31
17
1.35.07
3
ALPTUĞHAN
7y k a
ARASLI
61.50
H.KAPLAN
TARKAN H. ONAR
SEYİT GÖKÇE
1
99
453191
31
20
1.35.02
4
KARDEŞCAN
4y a a
TURBO
61.00
M.KAYA
MUZAFFER CAN
D.TEKELİ
6
99
261252
15
18
1.34.30
5
EGENİN ASLANI
5y a a
KAIZBERT (RU)
60.50
MER.ÇELİK
UFUK KARAN
A.ÖCAL
8
99
122131
35
20
1.35.84
6
AKDOĞAN
5y a a
UÇANBEY
59.50
F.AVCI
DOĞAN KARACA
M.Y.AKKEYİK
7
18
08066-8
14
2
1.36.67
7
KARAMIH
5y a a
KARAKEMAL
59.50
İ.SOYAD
FARUK ATEŞ
M.KAYA
9
75
486611
22
20
1.38.05
8
KOCA MUĞLALI
6y a a
TURBO
59.50
B.KURDU
CENK ŞAMLI
M.YAYAN
10
77
221182
13
18
1.36.27
9
TOROSDAĞI
7y a a
KAIZBERT (RU)
59.50
O.YILDIZ
METE ÇELİK
S.ÖNDER
5
102
121123
99
18
1.34.52
10
HASKARACA
4y k a
CİHANSER
58.00
B.M.MIRIKAP
ŞAHNUR KARACA
M.Y.AKKEYİK
4
89
153343
15
17
1.36.40
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CONGENIAL SON
5y d a
ZANJERO (USA)
60.00
B.ÇIĞLA
ÖMER PEYNİRCİ
F.ATCI
9
68
313652
14
16
1.27.50
2
FREEDOM FLIGHT
6y d a
DEHERE (USA)
60.00
E.AKTUĞ
NURDENİZ EMRE
H.ERDİK
3
41
344257
9
15
1.27.11
3
VICTORY RHYTHM
7y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
H.GÜN
ERKAN BAL
E.ATEŞ
6
83
8-17122
12
19
1.26.32
4
LOOK STAR
3y d e
YONAGUSKA (USA)
57.50
H.SAM
ALOŞ YILDIRIM
M.ÇAM
7
63
833547
8
13
1.28.02
5
OVA KARTALI
9y k a
ROYAL ABJAR (USA)
57.00
A.İNCİ
SABAHATTİN YAVUZ
A.ATAŞ
8
83
633926
34
13
1.25.30
6
BLACKBALL
4y d a
LION HEART (USA)
56.00
K.GÖKÇE
İLKAN ÖZSÜ
R.AYDOĞAN
5
77
2-52956
20
15
1.26.68
7
IRMAK PRENSES
4y d k
ZANJERO (USA)
54.00
R.CANPOLAT
ENGİN ÖZBEK
C.T.KÖSE
1
56
99-9070
87
13
1.27.56
8
HELLBENT
4y d a
OFFLEE WILD (USA)
60.00
O.KIZILDAŞ
ERAY KOKTAY
S.YANIK
4
43
208014
27
19
1.28.41
9
YAZLALI
5y d k
TOROK (IRE)
54.00
M.AKIN
EMİN TURHAN
U.ORUÇ
2
52
8-36847
14
13
1.28.77
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KARANKA
2y d e
TORUK MACTO (IRE)
57.00
Ç.OK
MEHMET KASAP
M.Y.AKKEYİK
2
0
0
20
2
RUNNING FREE
2y d e
YONAGUSKA (USA)
57.00
A.ALPAGUT
A.CEYDA FEYZULLAH
M.SAÇAN
5
19
796
14
17
3
SON NOKTA
2y d e
DUTYFREE
57.00
H.ŞİMŞEK
CANER KAMAN
H.DURMUŞ
6
26
663
21
17
1.12.68
4
UFUK BABA
2y d e
LION HEART (USA)
53.00
E.AKTUĞAP
UFUK OKEN
S.YANIK
7
0
0
20
5
GOGUSH
2y d d
MENDIP (USA)
55.00
MER.ÇELİK
ŞÜKRÜ GÜRER
M.Y.AKKEYİK
8
0
26
14
18
1.14.18
6
LERA
2y d d
MASSAI MAKA
55.00
F.KABADAYIAP
MURAT BİLGİÇ
R.YILDIZ
1
0
0
7
19
7
MISS ANZAS
2y d d
BAY ÇİFTÇİOĞLU
55.00
F.AVCI
NECATİ ÇİFTÇİOĞLU
Y.BULUT
4
0
8
127
19
8
SPEED UP
2y a d
JUSTENUFFHUMOR (USA)
55.00
İ.KALE
MEHMET DEMİR
M.YAPAROĞLU
3
28
057543
14
13
1.13.08
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BÖLÜKBEY
4y k a
BİLGİN
54.00
K.GÖKÇEAP
UFUK DEMİR
U.DEMİR
12
34
803050
5
12
1.25.38
2
RODRIGUEZ
4y k a
ARASLI
55.00
B.M.MIRIKAP
TOLGA ÇELİK
B.ARAS
10
33
906033
8
10
3
TAKİEFE
4y k a
BİLGİN
56.00
BURAK AKÇAYAP
SÜLEYMAN KILIÇASLAN
Ü.BULUT
13
33
500909
15
11
1.25.55
4
ULUBEYİ
4y k a
SERDARHAN
55.00
M.M.BİLGİNAP
AHMET KAYA
A.ATAŞ
1
55
323313
100
19
1.22.46
5
TÖVBEKAR
4y k a
BİLGİN
55.00
H.ŞİMŞEK
MELAHAT BAGUÇ
C.ARPEK
6
24
007479
22
11
1.23.54
6
BAY UÇAN
4y a a
YALAZ
54.00
MER.ÇELİK
AYTEN SALTABAŞ
M.TEZEL
5
32
340008
8
13
1.23.54
7
GÜL YELELİ
4y k k
ATOMKARINCA
54.00
M.SAV
AYBERK TEZEL
M.BULUT
15
35
323603
7
15
1.23.91
8
İRADELİYILDIZ
4y a a
KIZLARAĞASI
51.00
MUH.OKAP
YASEMİN KÜÇÜKER GÖRAL
A.COŞKAN
14
38
352436
14
15
1.23.10
9
KARA DERE
4y k a
TURBO
54.00
H.KAPLAN
MEHMET ARSLAN
S.ŞAHYAZICI
9
45
3-37350
99
14
1.22.97
10
ONDÖRTŞUBAT
4y k a
KAMAN
55.00
A.OKAN PAZARAP
SABAHATTİN YAVUZ
A.ATAŞ
8
27
564307
10
8
1.22.90
11
ÖZGÜRLÜK
4y a a
TÜMÖZ BEY
54.00
R.CANPOLATAP
HARUN DELİGÖZ
M.Y.AKKEYİK
4
5
77-7000
29
10
1.28.76
12
REALİST
4y k k
SONALP
52.00
CEM ŞEN
MEHMET SIDDIK OKAN
M.KARACA
7
26
000000
5
8
1.24.39
13
HAYTA
4y k a
TURBO
54.00
A.ALPAGUT
NİHAT SAĞLAM
S.ŞAHYAZICI
2
30
9317-08
36
17
1.29.15
14
DESTROYER
4y d a
TURBO
54.00
O.YILDIZ
BURAK NİŞANCI
G.HALKATAŞ
11
24
540070
15
10
1.25.49
15
ŞİRİNBABA
4y k a
YALAZ
54.00
H.TOPSAKALAP
ÖMER BULUT
C.YEDİREN
3
0
34
127
18
1.26.03
16
ZİGETVAR
4y d a
BATUKAN
54.00
ADEM ŞEN
GÜVEN BAŞÇİVİ
M.YAPAROĞLU
16
26
083000
59
13
1.31.50
İstanbul detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRAVO MAESTRO
2y d e
THREE VALLEYS (USA)
57.00
G.KOCAKAYA
DUYGU FATURA
S.TAŞBEK
2
0
0
20
2
DABBE
2y d e
MENDIP (USA)
57.00
Ö.YILDIRIM
FURKAN TAŞKIRAN
E.ÇUKURKAŞ
1
0
0
20
3
FREE CHILDREN
2y d e
AFTER MARKET (USA)
57.00
D.YILDIZ
MEHMET ALİ PEKİN
F.KILIÇ
7
0
0
20
4
SORBILLO
2y d e
BACHELOR SON (IRE)
57.00
E.ÇANKAYAAP
NİRGÜL TURGU
K.BALTACI
6
0
0
20
5
STRONG LEGS
2y a e
INVINCIBLE SON (IRE)
57.00
A.ÇELİK
MELİS KURTEL EMİN
S.DEMİR
3
0
0
20
6
CANDY CAT
2y d d
DR FONG (USA)
55.00
MÜS.ÇELİK
TEVFİK ÇELİKOĞLU
U.BİLİK
5
0
0
20
7
MOGAAVO
2y d d
WIENER WALZER (GER)
55.00
H.ÇİZİK
SERDAR ZABUN
T.TAŞAR
8
0
0
20
8
PINA COLADA
2y d d
DR FONG (USA)
55.00
A.KURŞUN
TEVFİK ÇELİKOĞLU
U.BİLİK
9
0
0
20
9
VERA CRUZ
2y d d
DUTYFREE
55.00
M.AKYAVUZ
ALP Ş. EVCİMEN
İ.ESER
4
0
0
20
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BENZENCİ
3y a d
KAIZBERT (RU)
58.50
M.AKYAVUZ
MEHMET ALBAYRAK
İ.GÜMÜŞ
5
55
223211
22
20
2
OĞLUM BATUHAN
3y k e
KAIZBERT (RU)
56.50
D.KAYAAP
NİHAT UZUN
G.ÖZERTÜRK
3
53
537521
18
20
1.23.00
3
WINTER FELL
3y a e
ŞİMŞEĞİNOĞLU
53.50
T.YILDIZ
MUSTAFA ÖZKAN
AT.GÖKÇE
4
45
21297
18
17
1.23.87
4
HİKMETFIRTINASI
3y d e
İSFENDİYAR
52.50
M.G.ARSLANAP
İ.HALİL DEMİR
N.ASLANSOY
2
43
455761
9
20
1.20.90
5
DUMRUL
3y k e
ŞİMŞEĞİNOĞLU
51.50
A.KAÇMAZ
ALİ TOYDEMİR
N.DOĞAN
6
41
081644
65
17
6
BEYHAKAN
3y k e
KARABEDİR
51.00
B.AVERBAK
KAYA KAYA
H.ARAN
1
40
273810
7
19
1.23.20
7
ES ESMERİM
3y k e
DÖNMEZBEY
51.00
MÜS.ÇELİK
İBRAHİM ATAK
CUMA POLAT
7
40
057612
9
19
1.21.17
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PETROCELLI
3y d e
KANEKO
59.00
G.KOCAKAYA
RAİF KURT
T.PELEN
3
81
921252
27
18
2.07.23
2
SERBÜLENT
3y a e
ACEM
59.00
A.ÇELİK
YURDAER YOLCU
M.KARAGÜNEY
1
79
211717
14
19
3
KING CHA CHA
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
H.ÇİZİK
NURBİYE GÜLERCE
SED.DEMİRAL
4
87
1-12433
23
17
4
ZABUN
3y a e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
A.SÖZEN
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
5
84
123620
49
16
5
AFTER TULIP
3y d d
AFTER MARKET (USA)
56.00
Ö.YILDIRIM
YILMAZ ARİ
R.TAŞDELEN
2
90
121522
32
19
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HARPUT RÜZGARI
5y d a
AGRESIVO (USA)
60.00
E.ÇANKAYAAP
TAHİR ÇELİK
D.ÇELİK
8
72
624321
28
20
1.10.90
2
UĞUR BUBAM
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
59.50
M.G.ARSLANAP
ASLAN OSMAN VAPUR
MAH.BAYKARA
7
71
563252
13
18
1.12.70
3
SAETTA
3y d d
KANEKO
59.00
S.BOYRAZ
SELMAN ERDEMİRCİ
E.KARAKÖLEOĞLU
5
69
324724
21
16
1.11.88
4
MISS PERFECT
4y a k
VICTORY GALLOP (CAN)
60.00
H.ÇİZİK
ADİL MERT KAYA
T.TAŞAR
1
66
211331
14
20
1.11.31
5
QUEIMADA GRANDE
3y d e
LUXOR
56.50
M.AKYAVUZ
HÜSEYİN NAFİZ ŞENGÜL
İ.GÜMÜŞ
3
64
641375
7
17
6
JUNO
4y a k
RIP VAN WINKLE (IRE)
58.00
G.KOCAKAYA
TEVFİK ÇELİKOĞLU
U.BİLİK
4
62
423444
14
17
1.12.97
7
BIG NAME
3y d g
SMART ROBIN (JPN)
54.50
A.SÖZEN
MERT BAYIR
T.ŞİT
2
60
332347
19
16
1.12.44
8
HEVA
3y k d
HAKEEM (USA)
53.50
A.KAÇMAZ
CAVANŞİR MEHMETOĞLU
M.H.ESİN
9
58
391044
11
17
1.13.70
9
LION OF BABYLON (IRE)
4y d a
ROCK OF GIBRALTAR (IRE)
51.50
MÜS.ÇELİK
M.SELÇUK SAN
G.GÖKÇE
6
49
535812
23
19
1.11.22
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATEŞBİBİ
5y a k
ATEŞTOPU
60.00
A.SÖZEN
ENVER YILDIZ
B.BOZBEY
10
101
360831
12
20
2
DÜŞLEM
6y k k
TURBO
60.00
S.KAYA
SALİH KAYA
Ü.YAYLA
3
95
242242
9
20
2.17.52
3
GÜNYELİ
5y a k
AYABAKAN
60.00
T.YILDIZ
DENİZ KURTEL
S.YARDIMCI
1
80
237767
27
13
2.20.39
4
MADAM ELLİ
6y a k
UÇANBEY
60.00
F.YÜKSEL
S.ALİ BÜYÜKBAŞ
K.İ.KÖSEOĞLU
8
88
162523
21
17
2.18.35
5
SANBERK
6y a k
ALTAHA
60.00
H.ÇİZİK
SULTAN NİHAL CAN
H.E.UYSAL
6
97
123114
5
19
2.17.36
6
TAÇSER
6y k k
TAMERİNOĞLU
60.00
G.KOCAKAYA
NİMET ARİF KURTEL
M.GÜVEN
5
101
5-15363
23
20
2.18.56
7
ULUBAŞ
5y a k
UÇANBEY
60.00
M.ÇİÇEK
V.HAKAN KELEŞ
S.EREN
2
106
313-614
56
20
8
AYNİŞAN
4y a k
KURUŞAĞA
58.00
M.AKYAVUZ
F.SEDAT DAĞYUDAN
M.KORKMAZ
4
96
5-77865
10
20
9
BİDANEM
4y k k
BOZYİĞİT
58.00
MÜS.ÇELİK
ASIM FİKRİ ADVAN
R.TAŞDELEN
9
90
411122
22
19
10
GURBET ATEŞİ
4y a k
ATEŞTOPU
58.00
A.ÇELİK
EYLEM TANİYİT
T.TURAN
7
90
043119
28
19
2.19.89
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SUMEL HAN
5y d a
SPORTS HERO (USA)
62.00
F.YÜKSEL
NEJDET SUMEL
YASİN POLAT
8
95
334515
11
19
1.30.82
2
JACK SPARROW
4y d a
MENDIP (USA)
60.00
A.ÇELİK
VOLKAN YONCAAĞAÇ
R.GÜNELİ
2
93
124338
37
16
1.29.64
3
ULUDAZ
7y d a
KANEKO
60.00
H.ÇİZİK
SAMET KADIOĞLU
S.MUTLU
3
99
525237
23
16
1.29.38
4
BEYOND REDEMPTION
4y d a
KANEKO
58.00
Ö.YILDIRIM
HASAN BURNAZ
MUR.AKKILIÇ
4
72
217435
28
16
1.31.48
5
DUELLO (USA)
4y d a
FLAT OUT (USA)
58.00
S.BOYRAZ
ERDAL ÖZTÜRK
M.S.AKSOY
5
86
182744
17
15
1.32.42
6
AGERA
4y d a
CAPE CROSS (IRE)
56.00
A.SÖZEN
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
6
89
315759
11
16
1.30.63
7
BAYEZID (IRE)
5y d a
MOST IMPROVED (IRE)
56.00
G.KOCAKAYA
EMİR ALKAŞ
G.YILDIRIM
7
88
54-6521
18
20
1.30.49
8
KAYI BEYİ
4y d a
DR FONG (USA)
56.00
A.KURŞUN
TEVFİK ÇELİKOĞLU
U.BİLİK
1
72
142-327
11
17
1.30.50
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANADOLU ASLANI
2y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
Ö.YILDIRIM
G.EMRE İÇER
Ö.ALAÇAM
7
88
131333
21
17
2
DARK SIDE
2y d e
MENDIP (USA)
57.00
A.KAÇMAZ
HAYRİ ÖZGÜR YILMAZ
İ.DEMİR
2
42
2241
14
20
3
ICE BREAKER
2y d e
NATIVE KHAN (FR)
57.00
G.KOCAKAYA
V.İBRAHİM ARACI
S.BİLGİÇ
6
63
11
14
20
4
JUST UNIQUE
2y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
57.00
T.YILDIZ
AYŞEGÜL KURTEL
OR. ÖZELCANAT
4
62
412
20
19
5
LUCKY JUSTEN
2y a e
JUSTENUFFHUMOR (USA)
57.00
M.ÇİÇEK
YALÇIN TÜRE
S.S.GÖRGÜ
3
51
511
15
20
6
REAL RUNNER
2y a e
INVINCIBLE SON (IRE)
57.00
A.ÇELİK
MELİS KURTEL EMİN
M.GÜVEN
5
90
112
21
19
7
RED LUCK
2y a e
DUTYFREE
57.00
M.AKYAVUZ
ALP Ş. EVCİMEN
İ.ESER
1
54
61534
20
17
8
YİĞİTCEM
2y d e
HAKEEM (USA)
57.00
A.SÖZEN
İSMAİL YÜKSEL
A.KARAKUŞ
8
64
31131
16
20
1.24.36
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HEPBİRİNCİ
2y d e
TOROK (IRE)
57.00
M.ÇİÇEK
MEHMET SARP
Ş.AKDUMAN
2
0
0
20
2
RICCARDO
2y d e
LILBOURNE LAD (IRE)
57.00
A.KAÇMAZ
ÖMER HALİM AYDIN
M.T.BALYEMEZ
9
0
0
20
3
SEA CAPTAIN
2y d e
MAXIMUS DREAM
57.00
D.YILDIZ
ULAŞ YILDIZ
M.AKBULUT
8
0
0
20
4
TANGOS
2y d e
AYDEMİRHAN
57.00
MÜS.ÇELİK
İSMAİL YÜKSEL
A.KARAKUŞ
7
0
0
20
5
TOUGH
2y a e
APPROVE (IRE)
57.00
H.ÇİZİK
METE ALBAYRAK
H.ACAR
1
0
0
20
6
ANIK LEYDİ
2y d d
HAKKAR
55.00
E.ÇANKAYAAP
MUSTAFA DURMAZ
B.ŞANDAN
5
0
0
20
7
LALEONINA
2y d d
LILBOURNE LAD (IRE)
55.00
B.AVERBAK
BERRİN GEDİK
S.ALTINDAĞ
6
0
0
20
8
PICCOLO
2y d d
NATIVE KHAN (FR)
55.00
A.KURŞUN
V.İBRAHİM ARACI
S.BİLGİÇ
4
0
0
20
9
REAL PATEK
2y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
A.SÖZEN
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
3
0
0
20
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AGE OF LOVE
2y d d
MENDIP (USA)
57.00
A.SÖZEN
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
10
45
14
14
19
2
CHAOTIC
2y d d
AZARAKS
57.00
MÜS.ÇELİK
ADİL MERT KAYA
T.TAŞAR
4
48
302623
14
17
1.26.39
3
EARTH AND GRAY
2y a d
NATIVE KHAN (FR)
57.00
F.YÜKSEL
MURAT ATEŞ
K.GÜNEŞ
3
46
13427
21
16
4
ELEANOR RIGBY
2y d d
EL CORREDOR (USA)
57.00
M.AKYAVUZ
İHSAN ERTEN
Ö.FARUK TAN
5
38
1465
19
17
5
İLLÜZYON
2y d d
KANEKO
57.00
A.ÇELİK
AHMET KURT
A.ŞIVGIN
6
80
541
21
20
6
KAR KIZ
2y k d
GREGORIAN (IRE)
57.00
G.KOCAKAYA
DUYGU FATURA
S.TAŞBEK
9
93
214111
21
20
7
LAETITA
2y k d
NATIVE KHAN (FR)
57.00
S.KAYA
FUNDA TEKER
D.ERGİN
2
49
225
21
18
8
MANDALORIAN
2y d d
ANATOLY
57.00
H.ÇİZİK
ÖMERCAN EROĞLU
A.KIZILYAMAÇ
7
65
337113
8
19
9
OH JOY
2y d d
LION HEART (USA)
57.00
T.YILDIZ
ÖMER USLU
C.ŞAMLI
8
33
6842
14
16
10
PRENSES ZÜLAL
2y d d
TOROK (IRE)
57.00
Ö.YILDIRIM
İSHAK YALÇIN
Ö.FARUK TAN
1
61
3127
36
18
Diyarbakır detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AVAN
8y k a
KAIZBERT (RU)
61.00
F.YARDIMCI
MUNİR GÖKÇE
M.KEKLİK
4
76
5-39112
4
19
1.21.82
2
OĞLUM SEYMEN
5y a a
TURBO
59.00
M.AVŞAR
M.SALİH YAVUZ
S.KURT
7
48
722853
4
16
1.23.18
3
TİLKİ
7y a a
KAIZBERT (RU)
59.00
H.PARILDAR
ÇETİN ARSLAN
M.KILINÇ
3
77
818516
4
19
1.20.90
4
YÜKSELİM
9y k a
BİLGİN
59.00
N.ALTIN
MEHMET ULUSOY
V.ÇİZİK
6
90
978038
34
13
1.21.78
5
DEMİRTURBO
5y k a
TURBO
57.00
V.KIZMAZ
CÜNEYT BAŞ
E.KOÇAK
5
93
467155
43
18
1.20.77
6
ALTIN KRAL
7y a a
TOŞUR
56.00
H.POLAT
GÖKHAN YILDIZ
M.KARALI
10
30
072073
7
11
1.21.81
7
BAĞRIYANIK
5y k a
ASİLZADE
53.00
E.AKKILIÇAP
SIDDIK KAYA
H.TEKİNALP
11
34
907091
8
20
1.22.99
8
DESPOT
8y k a
TURBO
56.00
R.DOĞAN
MEHMET NARÇİN
A.GÜRGÖZE
1
75
925272
8
18
1.23.58
9
HEDEFE KOŞ
4y k a
KIRIMHAN
56.00
M.DOĞAN
CEMAL YILDIZ
V.ÇİZİK
9
57
824021
14
20
1.21.41
10
NEŞVAN
5y k a
TURBO
54.00
M.E.DOĞANAP
N.CEHDİ ADVAN
A.GÜRGÖZE
2
65
7-42563
127
11
1.22.32
11
TASARIMCI
5y k a
TURBO
52.00
H.ALTUNDAĞAP
REŞAT ARSLAN
E.HAZAL ŞEKER
8
50
400036
8
9
1.20.96
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALPERENHAN
3y d g
TALIP HAN (IRE)
56.50
M.IŞIKAP
BEDİR ALTIN
G.BALTA
12
39
560309
14
11
2.03.78
2
ANATOLIAN STORM
5y a a
ANATOLY
60.00
F.YARDIMCI
SEYHAN DİLBER
A.GÜRGÖZE
9
36
062226
7
18
1.58.68
3
ISTANBUL HOUSE
6y a a
KANEKO
63.00
V.KIZMAZ
ERDAL AĞKAYA
M.KEKLİK
5
42
685421
6
20
1.58.58
4
TRUSTABLE
6y d a
SIXTIES ICON (GB)
57.50
İ.ÇİZİKAP
ABDULVEHAP AKDAĞ
M.E.SARIDAL
8
37
080372
7
9
2.00.20
5
KING OF ODESSA
4y d a
INDIAN DAYS (GB)
59.50
M.AVŞAR
OSMAN GÜLLÜ
V.ÇİZİK
13
35
058094
7
9
1.56.00
6
AMIGDALA
6y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
H.ALTUNDAĞAP
İ.ETHEM AKIL
F.E.AKIL
11
34
620733
7
14
1.58.63
7
PRENSES GOLDA
4y d k
PAN RIVER
54.00
A.ÇANKAYAAP
AYTEN SALTABAŞ
M.KEKLİK
4
30
353364
6
15
2.01.57
8
DEEP ACTION
3y k e
MENTOR
53.50
S.KAPLAN
CÜNEYT BAŞ
M.A.ÇİÇEK
10
29
215567
21
16
2.02.78
9
ARAL BEY
4y k g
PONTIAC
57.00
M.DOĞAN
MEHMET DEMİR
M.KEKLİK
2
30
477013
8
19
2.01.79
10
CUPIDS ARROW
5y d a
AFTER MARKET (USA)
56.00
N.ALTIN
CEMİL GÖKHAN
M.A.ÇİÇEK
7
28
696043
7
10
1.57.31
11
MILLION DOLAR MAN
4y d a
MAGICIAN (IRE)
50.50
Y.CENGİZAP
ARDA ÇETİNKAYA
M.K.ÇİZİK
3
23
690909
64
7
12
SABUNCU HAN
4y d a
PERFECT STORM
50.50
A.ŞENBAHARAP
CELAL DEMİR
V.ÇİZİK
1
23
470700
14
12
1.58.32
13
ARBEDAŞLI
5y k a
PERFECT STORM
52.00
F.FELHANAP
MEHMET YILDIZ
A.GÜRGÖZE
14
22
826404
4
11
1.58.09
14
BLACK SAVIOR
4y d a
GOLDEN SUN
51.00
MEH.PARLAKAP
CELAL AKIL
A.GÜRGÖZE
6
18
850040
53
7
2.03.32
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BALIKÇI FAİK
3y d e
PERFECT STORM
59.00
H.ALTUNDAĞAP
HAŞİM TINAS
M.KARALI
5
43
750900
14
12
1.19.36
2
FLOOD GRIL
3y d d
ALWAYS A CLASSIC (CAN)
58.00
M.E.DOĞANAP
MUZAFFER YARDIMCI
EY.YARDIMCI
9
39
476362
11
13
1.16.00
3
SONERİM
3y a e
NO LIMITE
59.50
H.PARILDAR
MEHMET NARÇİN
A.GÜRGÖZE
11
38
327714
4
19
1.16.25
4
GEYİKLİ
3y a e
GLENDOR
58.50
F.YARDIMCI
ABDULBAKİ ÖZKAN
M.A.SUBAY
4
36
723632
8
16
1.14.90
5
DEHABATUR
3y k e
DEHA
56.00
N.ALTIN
BEŞİR KAYA
S.SAYIN
10
31
920784
14
13
1.18.09
6
LAST WARRIOR
3y a e
CAPTAIN RIO (GB)
53.00
İ.ÇİZİKAP
AVNİ GÖKKAN
S.KURT
8
25
025000
8
13
1.16.90
7
CRISTOPHER
3y a e
CAPTAIN RIO (GB)
52.50
C.TEPEAP
AHMET KILIÇCIOĞLU
F.E.AKIL
6
26
075352
7
10
1.19.04
8
WHITE LEGEND
3y k d
DEHA
50.00
Y.CENGİZAP
MEHMET FELHAN
M.KARALI
2
19
009093
8
11
1.14.96
9
MARWARI
3y d d
OFFLEE WILD (USA)
50.00
Y.ÇELİKBAŞAP
DİLEK AKDOĞAN
V.ÇİZİK
3
16
053895
8
8
1.18.38
10
EMİR REİS
3y a e
CARDINAL PIONEER
50.00
Y.ÇELİKBAŞAP
ATİLLA SERİNER
O.GÖRMEZ
1
16
450008
27
14
11
ROBİNİN ATI
3y d e
HARD WORKER
50.00
A.ŞENBAHARAP
MEHMET FELHAN
M.KARALI
7
12
800990
8
4
1.16.56
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATEŞİNOĞLU
3y k e
ARASLI
60.00
AH.ARSLAN
BARAN ERİŞEN
O.GÖRMEZ
9
33
457391
13
20
1.25.99
2
HAYDAR EFE
3y a e
TÜMÖZ BEY
57.00
E.AKKILIÇAP
NİHAT TURAN
BAR.BULUT
4
36
1628
8
17
1.28.25
3
URFA KRALI
3y k e
SERDARHAN
60.00
M.AVŞAR
HALEF KATI
G.BALTA
2
30
635143
8
18
1.26.77
4
ENGEREK
3y a d
KAIZBERT (RU)
54.00
Y.ÇELİKBAŞAP
CEMAL YILDIZ
V.ÇİZİK
6
31
749017
11
19
1.26.55
5
SEMAHATUN
3y a d
ATİKBEY
57.00
N.ALTIN
MEHMET KÜÇÜKÇAY
M.A.ÇİÇEK
10
31
701627
20
17
1.25.96
6
DOĞANTAY
3y k e
BOZDOĞAN
53.00
M.IŞIKAP
MURAT ERCAN
V.ÇİZİK
7
21
930984
14
12
1.28.18
7
FIRTINA VELİCAN
3y k e
SON MARTI
54.00
S.KAPLAN
VELİCAN YARDIMCI
H.TEKİNALP
3
24
073634
8
14
1.25.52
8
İSYANIM
3y a e
KURUŞAĞA
56.00
M.DOĞAN
HALİL ARTUN
M.KILINÇ
5
18
694496
14
13
1.28.45
9
TALISKA
3y a e
KAYATUFAN
52.00
H.ALTUNDAĞAP
SAİT SARIDAL
G.BALTA
8
10
7805
14
16
1.28.40
10
ZENGİNCAN
3y a e
ATİKBEY
54.00
İ.ÇİZİKAP
YASİN TEKTAŞ
V.ÇİZİK
1
0
0
20
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COPY CENTER
2y d e
KULOĞLU
57.00
S.KAPLAN
ÖMER DEMİR
G.BALTA
9
26
633463
14
16
1.19.44
2
ÇETEBAŞI
2y d e
PERFECTO
57.00
M.AVŞAR
ÖMER DEMİR
H.TEKİNALP
6
29
79061
14
20
1.18.37
3
GÜNBENİMGÜNÜM
2y d e
ZANJERO (USA)
57.00
N.ALTIN
YAVUZ KALKAN
F.ALTIN
4
31
498981
8
20
1.19.75
4
WIN GREEN WIN
2y d e
WIN RIVER WIN (USA)
57.00
M.DOĞAN
ELİF KAYA
M.K.ÇİZİK
7
26
780832
14
13
1.19.43
5
AHMETLİ
2y d e
PERFECTO
51.00
A.ŞENBAHARAP
MEHMET KAPLAN
M.Y.KILINÇ
8
11
80075
14
15
1.20.06
6
ARAS ARAS
2y k e
PERFECTO
53.00
M.IŞIKAP
MEHMET AKGÜNLÜ
M.KILINÇ
3
0
64
14
18
1.19.96
7
RIO
2y d e
TALIP HAN (IRE)
55.00
F.YARDIMCI
ZEKİYE DOĞANTÜRK
S.KURT
1
0
55
11
18
1.21.52
8
UÇAN ŞAHİN
2y d e
AKINDAYIM (IRE)
54.00
İ.ÇİZİKAP
MEHMET TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
5
0
0
11
19
1.29.85
9
WOLF RUNNER
2y d e
PAN RIVER
54.00
M.E.DOĞANAP
MEHMET DOĞAN
V.ÇİZİK
2
7
990076
14
14
1.20.16
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ESKİHİSAR
4y k a
AYABAKAN
62.00
M.DOĞAN
MEHMET ALBAYRAK
M.A.ÇİÇEK
8
42
618919
127
19
1.26.48
2
KAYAKURT
4y a a
DAĞDELEN
62.00
V.KIZMAZ
ERCAN SÖKMEZ
A.GÜRGÖZE
13
42
048-863
6
12
1.24.38
3
KUNDAKTEPE
4y d a
TÜMÖZ BEY
60.00
M.IŞIKAP
BEDİR ALTIN
G.BALTA
4
42
122888
15
16
1.23.59
4
NUR SALKIMI
4y a k
YALAZ
58.50
İ.ÇİZİKAP
YASİN TEKTAŞ
V.ÇİZİK
7
41
943980
21
12
1.22.20
5
SİNOŞ
4y a k
SARRAF
61.00
F.YARDIMCI
MEHMET ALTIN
M.KILINÇ
15
40
026227
4
18
1.27.54
6
MAVROVA
4y k k
KAIZBERT (RU)
56.50
H.POLAT
SADDULLAH AKÇA
M.DEMİROL
3
31
000037
7
8
1.25.72
7
MİHRİBANKAYA
4y k a
ÇOKER
53.50
A.ŞENBAHARAP
KADRİYE KAYA
M.KILINÇ
9
31
502009
38
12
1.23.38
8
İHSANEFE
4y a a
KAIZBERT (RU)
56.00
M.AVŞAR
ERSAN KARACA
F.ALTIN
2
30
207000
42
14
1.26.79
9
DELİ FARUK
4y a a
UÇANBEY
55.00
N.ALTIN
SELÇUK YONTÜRK
V.ÇİZİK
12
28
902002
15
17
1.23.02
10
BABA MERCAN
4y a a
KAIZBERT (RU)
55.00
M.ÜNLÜ
ALİCAN BAYRAM
F.ALTIN
6
28
3-1696
127
17
1.27.79
11
RAMADAN
4y k a
MAGRİP
52.50
E.AKKILIÇAP
BEŞİR KAYA
M.KARALI
14
23
976079
12
8
1.25.17
12
AKKUŞ FIRTINASI
4y k a
ATAKANKAYA
52.50
H.ALTUNDAĞAP
ABDULLAH AKKUŞ
S.SAYIN
5
23
700000
21
14
1.27.08
13
EJDERYÜREK
4y a a
KURTEL
52.00
F.FELHANAP
MEHMET ALİ ÇEÇAN
M.A.SUBAY
1
22
008555
14
4
1.25.76
14
ÜMİDİMSİN
4y d a
DEHA
50.50
Y.CENGİZAP
MUZAFFER YARDIMCI
EY.YARDIMCI
11
19
608464
15
7
1.25.83
15
EMİRKEREM
4y k a
TAMERİNOĞLU
50.00
Y.ÇELİKBAŞAP
SELAHATTİN DEMİRKAPI
M.KILINÇ
10
12
066077
8
7
1.29.15
Woodbine detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:19
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STRIKE ME DOWN (ON)
5y k g
56.00
LUIS CONTRERAS
SAM-SON FARM
STUART C. SIMON
1
93
34-10-32
36
0
2
MAGIC TAPIT (ON)
6y a g
56.00
EMMA-JAYNE WILSON
CHIEFSWOOD STABLES L
ROGET L. ATTFIELD
2
89
322644
21
0
3
OSAGE MOON (KY)
4y a a
56.00
KAZUSKI KIMURA
JOHN C. OXLEY AND TR
MARK E. CASSE
3
85
3117-56
50
0
4
FARAWAY KITTEN (KY)
4y d a
56.00
DAVID MORAN
BARRY KERBEL, RYAN S
DENYSE MCCLACHRIE
4
90
287303
21
0
5
MALIBU UPROAR (ON)
5y d g
55.00
RAFAEL M. HERNANDEZ
KEVIN ATTARD AND SOL
KEVIN ATTARD
5
92
25-1854
9
0
6
VIEWFINDER (ON)
5y d g
56.50
JEROME LERMYTE
THE ESTATE OF GUSTAV
MICHAEL KEOGH
6
89
56-4215
21
0
7
ROYAL LASER (ON)
5y a g
56.50
JUSTINE STEIN
GOLDMART FARMS AND R
SID C. ATTARD
7
93
34-3341
41
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:51 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AGNELLI (ON)
3y a g
54.00
DAVID MORAN
WALLACE STANDARDBRED
RENNEE D. KIERANS
1
60
805786
16
0
2
TORAH'S BLESSING (ON)
4y a g
55.00
LEO SALLES
LEIGHROY B. BAILEY
L. RODNEY BARROW
2
60
4-57781
14
0
3
TORPEDO MAX (ON)
3y a g
55.00
SAHIN CIVACI
TEC RACING ELLIOTT S
MARTIN DREXLER
3
72
3-39892
17
0
4
YOLA (ON)
3y a g
56.00
EMMA-JAYNE WILSON
MARK D. BEAN
CATHERINE DAY PHILLIPS
4
74
4-150
29
0
5
CHASING VINNY (ON)
3y d g
56.00
DAISUKE FUKUMOTO
ENTOURAGE STABLE
ROBERT P. TILLER
5
71
47-71
16
0
6
MIA'S EXTORTIONIST (ON)
3y d g
56.00
ISMAEL E. MOSQUEIRA
SANDRA DOMINGUEZ
SANDRA DOMINGUEZ
6
57
164323
22
0
7
CANADIAN SECRET (ON)
3y d g
56.00
LUIS CONTRERAS
NATURAL EIGHT STABLE
WILLIAM THARRENOS
7
62
7-03461
23
0
8
CRYPTIC GRIP (ON)
3y a g
55.00
ISABELLE C. WENC
JASON COPEMAN AND BI
RYAN A. JONES
8
65
950248
15
0
9
GOOGLE IT (ON)
3y a g
54.00
JUSTIN STEIN
TUCCI STABLES
SID C. ATTARD
9
61
1-76943
17
0
10
STORMY EGBERT (ON)
3y d g
56.00
KAZUSHI KIMURA
BUTTIGIEG TRAINING C
PAUL M. BUTTIGIEG
10
67
0-53914
16
0
11
CHARLES STREET (ON)
4y a g
55.00
STEVEN R. BAHEN
WALLACE STANDARDBRED
RENNEE D. KIERANS
11
60
605734
17
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:29
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAY THE WORD (ON)
5y a g
55.00
EMMA-JAYNE WILSON
SAM-SON FARM
GAIL COX
1
98
6-58613
29
0
2
PEACE OF EKATI (KY)
5y a g
55.00
DAISUKE FUKUMOTO
COLEBROOK FARM
ASHLEE BRNJAS
2
90
686322
14
0
3
SIR SAHIB (KY)
5y a g
55.00
JUSTIN STEIN
STRONACH STABLES
KEVIN ATTARD
3
97
54-4232
29
0
4
JUNGLE FIGHTER (KY)
4y d a
55.00
RAFAEL M. HERNANDEZ
STRONACH STABLES
MICHAEL J. DOYLE
4
92
213-529
29
0
5
NAKAMURA (MD)
5y d g
55.00
KAZUSHI KIMURA
STAGHAWK STABLES
H. GRAHAM MOTION
5
98
325-234
29
0
6
WOODBRIDGE (ON)
6y d g
55.00
SAHIN CIVACI
THE ESTATE OF GUSTAV
MICHAEL KEOGH
6
95
630-815
29
0
7
ADMIRALTY PIER (KY)
5y a g
56.00
STEVEN R. BAHEN
HOOLIE RACING STABLE
BARABARA J. MINSHALL
7
104
1-17226
29
0
8
COUNT AGAIN (ON)
5y d g
56.00
LUIS CONTRERAS
SAM-SON FARM
GAIL COX
8
96
31-1321
29
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:03
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TRINITY GOLD (ON)
2y d g
55.00
SIMON P. HUSBANDS
TRINITY RACING STABL
NORMAN MCKNIGHT
1
0
0
0
2
TRUFFLE KING (ON)
2y a e
55.00
JUSTIN STEIN
DEREK CHIN
KEVIN ATTARD
2
0
0
0
3
JUSTINTIMEGOSNORTH (ON)
2y a e
55.00
PATRICK HUSBANDS
NORTH HAVEN
COLE BENNETT
3
69
6
29
0
4
LIARS CLUB (ON)
2y d g
55.00
LEO SALLES
COLEBROOK FARMS
ASHLEE BRNJAS
4
49
8849
14
0
5
VERRAZANO BRIDGE (ON)
2y a g
55.00
DAISUKE FUKUMOTO
CLAUDIA EVELYN SILVE
CARY BROOKS
5
57
5
14
0
6
DERZKII (ON)
2y a g
55.00
EMMA-JAYNE WILSON
FIELDSTONE FARMS INC
CARLOS GRANT
6
67
3452
14
0
7
VALHALLA AIR BASE (ON)
2y d e
55.00
RAFAEL M. HERNANDEZ
GARY BARBER
MARK E. CASSE
7
69
7
29
0
8
HIATUS (ON)
2y d e
55.00
STEVEN R. BAHEN
CHRIS HOWARD, DANIEL
MATT DOUGLAS
8
67
73
21
0
9
IN SEARCH OF (ON)
2y d e
55.00
JEFFREY I. ALDERSON
TRINITY RACING STABL
NORMAN MCKNIGHT
9
0
0
0
10
BILLY YANK (ON)
2y d e
55.00
SHEENA RYAN
ILIUM STABLES, LLC
CATHERINE DAY PHILLIPS
10
0
0
0
11
BEAU GUEST (ON)
2y k e
55.00
JEROME LERMYTE
G. G. RACING STABLES
MARK E. CASSE
11
0
0
0
12
CORRELATE (ON)
2y a e
55.00
KAZUSHI KIMURA
GABE GROSSBERG, GLEN
MARK E. CASSE
12
58
6
35
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:37
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RIDEFORTHECAUSE (ON)
4y d k
56.00
DAVID MORAN
SAM-SON FARM
GAIL COX
1
89
6-45411
36
0
2
PRETTY POINT (KY)
4y d k
56.00
LUIS CONTRERAS
NEWTOWN ANNER STUD,
PATRICK GALLAGHER
2
102
353175
22
0
3
ETOILE (FR)
4y d k
56.00
RAFAEL M. HERNANDEZ
PETER M. BRANT, MRS.
CHAD C. BROWN
3
99
1469-82
64
0
4
THEODORA B. (KY)
5y a k
56.00
JUSTIN STEIN
AUGUSTIN STABLE
MICHAEL W. DICKINSON
4
92
32-1611
33
0
5
COURT RETURN (ON)
4y d k
56.00
DAISUKE FUKUMOTO
IVAN DALOS
JOSIE CARROLL
5
77
456-113
36
0
6
SECRET MESSAGE (KY)
5y a k
56.00
KAZUSHI KIMURA
MADAKET STABLES LLC,
HAROLD G. MOTION
6
100
80-1635
36
0
7
ELIZABETH WAY (IRE)
4y a k
56.00
EMMA-JAYNE WILSON
JOHN J. MCCORMACK
ROGER L. ATTFIELD
7
92
130134
36
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:11
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JACOBS CALL (BC)
3y a g
54.50
PATRICK HUSBANDS
NICK PAULINE FELIC
TERRY JORDAN
1
66
6-17
21
0
2
RED HIERARCHY (ON)
3y a g
55.50
JUSTIN STEIN
NORSEMAN RACING STAB
JAMIE ATTARD
2
95
1113
14
0
3
JUST LIKE LARRY (ON)
4y d g
55.50
DAVID MORAN
THE ESTATE OF GUSTAV
MICHAEL KEOGH
3
85
34-2155
28
0
4
CRAWL FROM THE BAR (ON)
4y k g
55.50
RAFAEL M. HERNANDEZ
NEWTOP STABLES
NORMAN MCKNIGHT
4
80
6-75514
21
0
5
LEAD DIRECTOR (ON)
3y a g
54.50
DAISUKE FUKUMOTO
ROLPH A. DAVIS
ROBERT P. TILLER
5
87
2167
14
0
6
ELEKTRONIC (NY)
4y d g
55.50
KAZUSHI KIMURA
P413 RACING
COLE BENNETT
6
85
89-2541
35
0
7
BAY OF RUM (ON)
5y d g
55.50
LEO SALLES
FIVE DIAMONDS RACING
SHANA LOPEZ
7
78
512279
14
0
8
CASH DIVIDEND (KY)
5y a g
55.50
LUIS CONTRERAS
BARRY RYAN S. KERB
DENYSE MCCLACHRIE
8
87
715-125
14
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RECONFIGURE (KY)
8y d g
55.00
SKYE CHERNETZ
ROBERT P. TILLER
ROBERT P. TILLER
1
94
235124
14
0
2
KANTHAKA (KY)
5y a g
55.00
LUIS CONTRERAS
WEST POINT THOROUGHB
HAROLD G. MOTION
2
106
2343-25
36
0
3
BLIND AMBITION (KY)
6y d a
55.00
PATRICK HUSBANDS
GAINESWAY STABLE
MARK E. CASSE
3
98
14-4361
30
0
4
GUILDSMAN (FR)
3y d g
54.50
RAFAEL M. HERNANDEZ
QATAR RACING
BRENDAN P. WALSH
4
91
5-33511
32
0
5
SILENT POET (ON)
5y a g
56.00
JUSTIN STEIN
STRONACH STABLES
NICHOLAS GONZALEZ
5
102
92-1131
21
0
6
LADY GRACE (FL)
4y d k
55.00
KAZUSHI KIMURA
TRACY FARMER
MARK E. CASSE
6
87
115811
92
0
7
VANBRUGH (KY)
5y d g
55.00
DAISUKE FUKUMOTO
JUDDMONTE FARMS
BRAD H. COX
7
89
7036-27
77
0
8
CITY BOY (ON)
6y d g
56.00
DAVID MORAN
THE ESTATE OF GUSTAV
MICHAEL KEOGH
8
94
316-532
14
0
9
OLYMPIC RUNNER (KY)
4y a g
55.00
EMMA-JAYNE WILSON
GARY BARBER
MARK E. CASSE
9
96
3-24224
29
0
18 Ekim 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, İstanbul, Diyarbakır, Woodbine tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:15 , 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00 , 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Diyarbakır at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 11:45 diyarbakır at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Woodbine at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:51 woodbine at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 18 ekim 2020 pazar at yarışı bülteni, 18 ekim 2020 at yarışı programı, 18 ekim 2020 tjk yarış programı, 18 ekim 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 18 ekim 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, i̇stanbul at yarışı bülteni, 18 ekim 2020 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, diyarbakır at yarışı bülteni, 18 ekim 2020 diyarbakır at yarışı bülteni, günün diyarbakır at yarışı bülteni, bugün diyarbakır at yarışı bülteni, woodbine at yarışı bülteni, 18 ekim 2020 woodbine at yarışı bülteni, günün woodbine at yarışı bülteni, bugün woodbine at yarışı bülteni