Yarış Başlama Saati: 16:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CASTLE IN THE SAND (IRE)
2y d e
60.50
R HORNBY
SHEİKH JUMA DALMOOK
A BALDİNG
1
85
402
31
0
2
CRIMSON ROAD (IRE)
2y d e
60.50
T MARQUAND
GAİL BROWN RACİNG (X
S & E CRİSFORD
7
0
44
71
0
3
SHOW BIZ KID (IRE)
2y d e
60.50
S M LEVEY
MİCHAEL PESCOD AND P
R HANNON
4
0
43
34
0
4
COWBOY STUFF (IRE)
2y d e
59.50
R CLUTTERBUCK
MR HAMAD ATEEQ ALMAR
G KELLEWAY
5
57
978
7
0
5
ZAYINA (FR)
2y d d
58.00
BİLLY LOUGHNANE
MR SİMON MUNİR MR
G BOUGHEY
2
0
42
21
0
6
DEMANDING LILLEY
2y d d
57.50
T WHELAN
MS CHRİSTİNE THOMAS
M TREGONİNG
6
0
6
55
0
7
GREGORINA (IRE)
2y k d
57.50
H DOYLE
MİSS E NOLAN AND PAU
P CHAPPLE-HYAM
3
0
43
17
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MR ZEE (IRE)
6y d a
63.50
L CATTON
STAVERTON OWNERS GRO
M BLAKE
8
62
117517
37
0
2
LOCAL BAY
5y a k
62.50
H DOYLE
MR N SFRANTZIS
A CARROLL
4
60
743317
24
0
3
CHAGALL (IRE)
7y d a
62.00
T MARQUAND
MR JACK JONES
JACK JONES
10
58
531336
19
0
4
HABANERO STAR
6y d k
61.00
BİLLY LOUGHNANE
PREMİER THOROUGHBRED
G KELLEWAY
2
55
416233
9
0
5
ARYAAH (IRE)
4y k a
60.00
R CLUTTERBUCK
ALL WEATHER RACİNG C
M HOAD
5
54
279478
85
0
6
GILBERT
4y d a
58.00
S B KIRRANE
OWNARACEHORSE AND RO
A WEST
6
50
285623
48
0
7
HE'S OUR STAR (IRE)
8y d a
57.50
W CARSON
MRS SUSAN KEABLE
A CARROLL
7
48
001660
17
0
8
ELJAYTEE (IRE)
5y a a
56.50
JASON WATSON
MR D TUNMORE
J BERRY
1
43
130467
8
0
9
ROMAN TEMPEST (FR)
4y d a
56.50
C SHEPHERD
MALCOLM ALİCİA ALD
S DOW
9
44
977350
14
0
10
KLIP KLOPP
4y a a
56.50
T WHELAN
CHRİSTOPHER W WİLSON
P BUTLER
3
43
546-800
14
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SUN FESTIVAL
5y d a
62.50
ALİCE BOND
MR J E PARR
JOSEPH PARR
5
60
313412
19
0
2
SEND IN THE CLOUDS
6y d a
62.50
MOLLİE PHİLLİPS
MR A W CARROLL
A CARROLL
8
59
215110
24
0
3
DECISIVE CALL (IRE)
3y d e
61.00
T P QUEALLY
MR B CHATWAL
G L MOORE
2
58
85529
10
0
4
CONTROL
4y d k
60.50
D KEENAN
C B MANCHETT
J BUTLER
9
53
656224
9
0
5
SILVER BUBBLE
5y k k
58.50
BİLLY LOUGHNANE
COHEN, EDWARDS, KELL
G KELLEWAY
4
49
479396
9
0
6
CHINTHURST
3y a e
57.50
C BENNETT
THE PADDOCK SPACE PA
J BOYLE
1
55
2-44832
9
0
7
TAWTHEEF (IRE)
6y d a
57.50
R HORNBY
TROLLEY ACTİON
P CHAMİNGS
6
48
30-2770
24
0
8
LORD CLENAGHCASTLE (IRE)
9y d a
57.00
S B KIRRANE
MR MICHAEL BALDRY
A WEST
3
47
060235
14
0
9
ON THE NOSE
5y d k
56.50
R CLUTTERBUCK
MR BEN PAY
M HOAD
7
43
754-750
14
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SHOOT TO KILL (IRE)
6y d a
63.50
BİLLY LOUGHNANE
MRS A L HEAYNS
R BRİSLAND
11
77
371451
23
0
2
NIGHT ARC
4y d a
63.00
T GREATREX
J PALMER-BROWN, N WO
R HANNON
10
75
221779
10
0
3
MACS DILEMMA (IRE)
5y d a
62.50
H DOYLE
HANNAH JONES
J G O'SHEA
6
75
120447
21
0
4
MAGIC MEMORIES (IRE)
3y d e
62.50
T P QUEALLY
THE GOLF PARTNERSHIP
G L MOORE
3
77
49324
63
0
5
MAMILLIUS
10y d a
62.00
A KEELEY
THE MAMİLLİUS PARTNE
G BAKER
9
73
155208
23
0
6
TRIBUTE (IRE)
3y d e
61.50
T MARQUAND
HİGHCLERE T'BRED RAC
S & E CRİSFORD
8
75
730746
81
0
7
ZABBIE
3y d d
61.50
S M LEVEY
ROBIN BLUNT
R HANNON
2
75
551545
29
0
8
POETIC FORCE (IRE)
9y a a
61.00
MOLLİE PHİLLİPS
INTERNATİONAL RACİNG
A CARROLL
12
71
630126
36
0
9
RENESMEE
3y d d
60.50
D KEENAN
ROBERTO FAVARULO K
MARTİN DUNNE
5
73
266418
23
0
10
OPTIVA STAR (IRE)
3y d e
60.50
J LEAVY
OPTİVA SECURİTİES LT
R HANNON
7
73
432111
46
0
11
MARSH BENHAM (IRE)
4y a a
60.00
C BİSHOP
THE RED HOUSE RACİNG
G BAKER
1
68
114845
9
0
12
YELLOW LION
3y d e
57.50
ALEC VOİKHANSKY
LORD CARNARVON
R HANNON
4
67
265149
23
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROSCIOLI
5y d a
62.50
W CARSON
ONLY FOOLS HAVE HORS
B JOHNSON
6
64
551424
52
0
2
PAVLODAR (FR)
4y a a
62.50
C BISHOP
PAVLODAR PARTNERSHIP
A RALPH
2
64
556218
45
0
3
MUMAYAZ (IRE)
4y d a
62.00
JASON WATSON
MR N SFRANTZIS
A CARROLL
8
63
62-6332
24
0
4
BONKERSINABUNDANCE (IRE)
3y d d
62.00
A KEELEY
MRS H VARİAN
R VARİAN
7
65
416684
29
0
5
OTAGO
6y d a
61.00
C BENNETT
MR P AND MRS L ROWE
J BOYLE
5
61
443387
17
0
6
MORALISA
3y d d
61.00
R HORNBY
MR ABDULLA AL MANSOO
I MOHAMMED
4
63
883637
13
0
7
FACT OR FABLE (IRE)
6y k a
60.00
T FİSHER
MRS WENDY JARRETT
J S MOORE
3
59
131244
17
0
8
DONE DECISION
3y d e
59.00
H DOYLE
ABSOLUTE SOLVENTS LT
T WARD
1
60
352392
7
0
9
BHUBEZI
5y a a
59.00
R CLUTTERBUCK
THE FOXFORD HOUSE PA
P CHAMİNGS
10
57
5-53740
15
0
10
LARRSEN
3y d e
58.00
T P QUEALLY
MRS ARNOLD PARTNER
G L MOORE
9
55
716860
9
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIFTY YEAR STORM (IRE)
3y d d
62.50
H DOYLE
LONE STAR INVESTMENT
A WATSON
3
70
31-9224
12
0
2
ON EDGE
5y d a
62.00
GİNA MANGAN
CHRİS MASON RACİNG
C MASON
4
67
134111
10
0
3
MARY OF MODENA
4y d k
61.50
P BRADLEY
HAXTED RACİNG
M ATTWATER
6
68
135146
29
0
4
THE DEFIANT
7y d a
61.50
J BRYAN
MRS LINDA CHESTER
L DACE
7
66
158584
10
0
5
EL TESORO (IRE)
3y a e
61.50
BİLLY LOUGHNANE
MR J E PARR
JOSEPH PARR
1
68
1-53962
16
0
6
BATCHELOR BOY (IRE)
6y a a
59.00
D KEENAN
C R MARKS (BANBURY)
J GALLAGHER
8
61
848531
9
0
7
PUFFABLE
3y d d
58.50
T MARQUAND
MİSS H SPENCER
ALİCE HAYNES
2
60
580606
9
0
8
MUY MUY GUAPO
3y d e
57.50
C HOWARTH
MR ROBERT MOSS
S DOW
5
59
467278
7
0
Keeneland detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FABRICATOR (USA)
4y d a
56.00
JAMES GRAHAM
DADDY'S DIP RACING S
JOEL CAMPBELL
1
61
452321
25
0
2
WHAT'S UP BRO (USA)
3y d e
54.50
JARETH LOVEBERRY
KNOLLWOOD STABLES
LARRY RIVELLI
2
75
134681
15
0
3
HEALING WATERS (USA)
3y a e
53.50
RICARDO SANTANA, JR.
WOODFORD THOROUGHBRE
WILLIAM WALDEN
3
73
2253-12
42
0
4
RAYMOND (USA)
4y d a
55.00
LUAN MACHADO
QUARTER POLE INVESTM
KEVIN FLETCHER
4
78
743362
37
0
5
CATIPARI (USA)
5y d a
55.00
FRANCISCO ARRIETA
HEARTLAND THOROUGHBR
ANNA NAVARRETE
5
65
04463-7
127
0
6
AIN'T STRAIGHT (USA)
4y d a
55.00
AGUSTIN GOMEZ
TERRAZAS, JENNIFER,
CIRILO GOROSTIETA
6
72
42240-2
127
0
7
LUCKY DUDE (USA)
4y a a
55.00
ALONSO QUINONEZ
TOM ADAMS
LANE D. JOHNSTON
7
72
412335
40
0
8
ALL JOKES ASIDE (USA)
3y a e
53.50
TYLER HEARD
FOXBROOK FARM, LLC
ANNA M. MEAH
8
71
912215
20
0
9
RUN RUN RAPIDASH (USA)
5y a a
55.00
GABRIEL LAGUNES
KAMP RACING STABLES
MATT KORDENBROCK
9
73
060146
28
0
10
MUST BE LOVE (USA)
4y d a
55.00
LUIS SAEZ
BING CHERRY RACING,
MICHAEL V. PINO
10
71
232122
34
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:32
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
IMPECCABLE TIMING (USA)
2y a d
54.00
ALEX ACHARD
NENTWIG, MICHAEL, RO
JEFF ENGLER
1
0
0
0
2
WINDY WALK (USA)
2y a d
54.00
LUIS SAEZ
RICHARD PERKINS
CHRISTOPHER DAVIS
2
0
0
0
3
SHESPUN (USA)
2y a d
54.00
KEITH J. ASMUSSEN
HEILIGBRODT, L. WILL
STEVEN M. ASMUSSEN
3
0
0
0
4
IN GOOD TASTE (USA)
2y a d
54.00
FLORENT GEROUX
BUTZOW, BARRY AND JO
BRAD H. COX
4
0
0
0
5
MA RAE'S GIRL (USA)
2y a d
54.00
RAFAEL BEJARANO
SEYMOUR JUKIE AND JA
DOUG F. O'NEILL
5
0
0
0
6
GLORIETTE (USA)
2y d d
54.00
LUAN MACHADO
BALL, MICHAEL AND KA
BEN COLEBROOK
6
62
643
76
0
7
BACKWOODS BARBIE (USA)
2y a d
54.00
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
DREAM WALKIN FARMS,
KENNETH G. MCPEEK
7
49
96
27
0
8
CORKAGE FEE (USA)
2y d d
54.00
JOHN R. VELAZQUEZ
DANIELL, JAMES M. AN
MICHAEL W. MCCARTHY
8
49
5
27
0
9
CONTROLLED TEMPER (USA)
2y d d
54.00
TYLER GAFFALIONE
STANLEY, MARK H. AND
DALLAS STEWART
9
61
27
29
0
10
ADELEKE (USA)
2y a d
54.00
REYLU GUTIERREZ
TILTED SHAMROCK STAB
JOHN C. SERVIS
10
0
0
0
11
TAPPIN INTO GENIUS (USA)
2y d d
54.00
WALTER A. RODRIGUEZ
RATTNER BLOODSTOCK L
DANIEL LEITCH
11
0
0
0
12
OCEAN BIRD (USA)
2y a d
54.00
RICARDO SANTANA, JR.
MARYLOU WHITNEY STAB
NORM W. CASSE
12
0
0
0
13
CITY SHACK (USA)
2y a d
54.00
ALVIN ORTIZ
TERRY BURDESS
TERRY BURDESS
13
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MISCHIEVOUS GAL (USA)
3y d d
53.50
RICARDO SANTANA, JR.
CHRIS DUGGAN
ROBERTINO DIODORO
1
67
501541
30
0
2
TELL ME WHEN (USA)
3y d d
53.50
GERARDO CORRALES
HORSESHOE RACING LLC
TIMOTHY E. HAMM
2
62
841973
46
0
3
HOME PORT (USA)
4y a k
55.00
LUAN MACHADO
JOHN DAVISON
DAVID M. RIDER
3
72
162
35
0
4
STORMY EMPIRE (USA)
7y d k
55.00
JAIME A. TORRES
GRAY, KEITH AND GRAY
LINDSAY SCHULTZ
4
72
347734
47
0
5
GIRL AFRAID (USA)
3y a d
53.50
LUIS SAEZ
BEAST MODE RACING LL
ROBERT N. FALCONE, JR.
5
74
55-1442
50
0
6
STORY HOUR (USA)
4y k k
55.00
TYLER GAFFALIONE
RUTHIE'S RIDE, LLC
ROBERT MEDINA
6
80
345143
21
0
7
CONDIMENT GIRL (USA)
4y d k
55.00
FRANCISCO ARRIETA
LUCKY DOG STABLES
ROBERTINO DIODORO
7
71
011723
35
0
8
STYLE (USA)
4y a k
55.00
JAMES GRAHAM
GIELOW, CURT AND ERI
JOEL CAMPBELL
8
77
126334
57
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:36 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WHAT A COUNTRY (USA)
6y a a
55.50
KEITH J. ASMUSSEN
STEVEN M. ASMUSSEN
STEVEN M. ASMUSSEN
1
77
526208
20
0
2
SOUL COAXING (USA)
5y d a
55.50
TYLER GAFFALIONE
HUGH H. ROBERTSON
MCLEAN ROBERTSON
2
86
1-46634
75
0
3
BIRD KING (USA)
6y d a
55.50
FRANCISCO ARRIETA
GREGORY CARLEVALE
MICHAEL V. PINO
3
80
766331
23
0
4
GITA'S LAD (USA)
8y d a
55.50
ORLANDO MOJICA
R. TERRY YOUNG
R. TERRY YOUNG
4
83
1-13554
46
0
5
BEEALEA (USA)
5y a a
56.00
MITCHELL MURRILL
RICARDO RODRIGUEZ
EDUARDO RODRIGUEZ
5
83
381211
24
0
6
HE'S GOT THIS (USA)
4y d a
55.50
GERARDO CORRALES
JD THOROUGHBREDS, LL
CHRIS A. HARTMAN
6
85
241466
33
0
7
SUGOI (USA)
6y d a
55.50
MARTIN CHUAN
FROYLAN GARCIA
ISMAEL BAHENA
7
82
232227
33
0
8
HEARTBREAKER (USA)
5y a a
55.50
MARTIN GARCIA
KYLE W. NAGEL
DALE L. ROMANS
8
84
161188
19
0
9
EXPENSIVE CUT (USA)
4y a a
55.50
JOSEPH ROCCO, JR.
JACK J. ARMSTRONG
ROBERT MOSCO
9
86
415355
41
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:08
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SOTONA (USA)
2y d d
54.00
REYLU GUTIERREZ
SOMODI STABLES
W. BRET CALHOUN
1
53
79
41
0
2
MAKEUP (USA)
2y d d
54.00
RICARDO SANTANA, JR.
HEILIGBRODT, L. WILL
STEVEN M. ASMUSSEN
2
69
2
55
0
3
LYRICAL PARDON (USA)
2y k d
54.00
EDGAR MORALES
LATE NIGHT STABLES L
THOMAS M. AMOSS
3
52
749
48
0
4
MISS TAPTRESS (USA)
2y k d
54.00
COREY J. LANERIE
SHOOTING STAR THOROU
MARY LIGHTNER
4
0
0
0
5
INTO STARS (USA)
2y d d
54.00
FLAVIEN PRAT
CHEYENNE STABLES LLC
BRAD H. COX
5
62
23
34
0
6
DR. RAY D. (USA)
2y a d
54.00
GERARDO CORRALES
CARUSO, MICHAEL J. A
MICHAEL J. MAKER
6
64
374
37
0
7
BEAUTIFUL MISCHIEF (USA)
2y d d
54.00
LUIS SAEZ
TWIN OAKS BLOODSTOCK
EDDIE KENNEALLY
7
51
8
23
0
8
SHORE WAR (USA)
2y a d
54.00
MARTIN GARCIA
ASHBROOK FARM, NICE
GEORGE R. ARNOLD, II
8
33
7
75
0
9
SAVE THE MISCHIEF (USA)
2y d d
54.00
CHRIS LANDEROS
LOTHENBACH STABLES,
IAN R. WILKES
9
66
6
22
0
10
LITTLE MISS MUNNY (USA)
2y a d
54.00
DECLAN CANNON
WILSON FALLS RACING,
BRIAN A. LYNCH
10
0
0
0
11
TWO SIP SALLY (USA)
2y a d
54.00
TYLER GAFFALIONE
BRADLEY THOROUGHBRED
BRENDAN P. WALSH
11
63
2
41
0
12
FANTASTICAL (USA)
2y a d
54.00
JOHN R. VELAZQUEZ
CARL R. MOORE MANAGE
JOE SHARP
12
0
0
0
13
WALK STREET (USA)
2y a d
54.00
RAFAEL BEJARANO
G. WATTS HUMPHREY, J
VICTORIA H. OLIVER
13
64
0
61
0
14
PROGENY (USA)
2y d d
54.00
LUIS SAEZ
THOROUGHBRED ACQUISI
GEORGE WEAVER
14
49
89
34
0
15
HAPPY BAYTOWN (USA)
2y d d
54.00
JANE ELLIOTT
BAYTOWN PARTNERSHIP
PAUL MCENTEE
15
67
24
16
0
16
HAMBLE (USA)
2y a d
54.00
FLAVIEN PRAT
JUDDMONTE
MICHAEL W. MCCARTHY
16
0
0
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LUCKY BOSS (USA)
4y d a
55.00
GERARDO CORRALES
HERNANDEZ RACING STA
ARMANDO HERNANDEZ
1
78
678531
35
0
2
MAILMAN MONEY (USA)
6y d a
55.00
FRANCISCO ARRIETA
RUNNING THE DREAM ST
CHRIS A. HARTMAN
2
92
167205
37
0
3
THE QUEENS JULES (USA)
8y d g
55.00
FLORENT GEROUX
GRIT TO GLORY RACING
THOMAS L. VAN BERG
3
83
12-2912
65
0
4
SHOOTERS SHOOT (USA)
6y d a
55.00
TYLER GAFFALIONE
KENNETH L. RAMSEY
ROBERTINO DIODORO
4
88
54-4463
19
0
5
UPSTRIKER (USA)
5y a a
55.00
LUIS SAEZ
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL J. MAKER
5
88
191516
21
0
6
DERBY DATE (USA)
7y a a
55.00
LUAN MACHADO
CONTRERAS STABLE INC
CIPRIANO CONTRERAS
6
94
36-3221
18
0
7
SPEIGHT AND MALICE (USA)
5y a g
55.00
REYLU GUTIERREZ
GEORGE A. SHARP
CAIO CARAMORI
7
83
4-45366
43
0
8
GROUP EIGHTEEN (USA)
4y k a
55.00
JARETH LOVEBERRY
VIRGINIA H. TARRA TR
BRIAN WILLIAMSON
8
84
581140
29
0
9
CALL ME MIDNIGHT (USA)
4y a a
55.00
MITCHELL MURRILL
CANTRELL, PETER L. A
J. KEITH DESORMEAUX
9
85
64-6869
21
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:12
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MACKILLOP (USA)
4y d a
55.50
JULIEN R. LEPAROUX
CHP RACING
IAN R. WILKES
1
87
1426-42
33
0
2
MENDEL'S SECRET (USA)
3y k e
53.50
RICARDO SANTANA, JR.
TURMAN RACING STABLE
MICHAEL J. MAKER
2
80
72-3680
37
0
3
CLYDE'S GOT A GUN (USA)
3y d e
54.50
ORLANDO MOJICA
100% RACING STABLE L
HELEN PITTS
3
83
31
34
0
4
LINCOLN HIGHWAY (USA)
3y a e
53.50
LUIS SAEZ
G. WATTS HUMPHREY, J
VICTORIA H. OLIVER
4
91
51365
33
0
5
ENDPOINT (USA)
3y a e
53.50
GERARDO CORRALES
OXO EQUINE LLC
PAULO H. LOBO
5
81
4324-12
77
0
6
SIR LONDON (USA)
4y a a
55.50
TYLER GAFFALIONE
AMO RACING USA AND Q
H. GRAHAM MOTION
6
85
221-4-25
69
0
7
EL AHIJADO (CAN)
7y a a
55.50
JAIME A. TORRES
GUERRERO RACING STAB
SAL GUERRERO
7
73
4-90646
113
0
8
TEN DAYS LATER (USA)
3y a e
53.50
COREY J. LANERIE
ERIN'S DEL FRISCO, L
KENNETH G. MCPEEK
8
85
3413-62
26
0
9
REDEMPTION TIME (USA)
4y d a
55.50
FRANCISCO ARRIETA
MUELLER, MARTIN, LAD
W. BRET CALHOUN
9
79
851329
33
0
10
AMERICAN DIAMOND (USA)
5y d a
55.50
JOHN R. VELAZQUEZ
KENNETH L. RAMSEY
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
10
89
15-3-171
40
0
11
HARDY CHOICE (USA)
3y d e
53.50
MITCHELL MURRILL
HILL, JIM AND SUSAN
BRIAN A. LYNCH
11
67
872-037
33
0
12
TIVERTON (GB)
3y d e
53.50
FLAVIEN PRAT
M AND J THOROUGHBRED
CONOR MURPHY
12
80
218-748
20
0
13
KARMA DIRECTOR (USA)
3y d e
53.50
GERARDO CORRALES
LARRY R. RODGERS
ERIC R. REED
13
65
21
79
0
14
DOUBLE CLUTCH (USA)
4y d a
55.50
JULIEN R. LEPAROUX
CALUMET FARM
GEORGE R. ARNOLD, II
14
93
2588-75
127
0
15
GRAND ASPEN (USA)
4y a a
55.50
LUIS SAEZ
PRO THOROUGHBRED ENT
TODD A. PLETCHER
15
88
90-212
43
0
16
SHERLOCK'S JEWEL (USA)
3y a e
53.50
VINCENT CHEMINAUD
WHARTON CONNELL RACI
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
16
74
42-1788
47
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:44
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PRINCELY (USA)
3y a e
53.50
JULIEN R. LEPAROUX
BRENDA STEWART
KENNETH G. MCPEEK
1
82
457422
62
0
2
GAMER (USA)
4y d a
55.50
KEITH J. ASMUSSEN
STEVEN M. ASMUSSEN
STEVEN M. ASMUSSEN
2
86
218867
84
0
3
DANCE SOME MO (CAN)
5y a a
55.50
ALONSO QUINONEZ
JL RACING LLC
COTY W. ROSIN
3
88
932533
25
0
4
JR'S GIFT (USA)
4y a a
55.50
THIAGO CANUTO
HUGO ANDRADE
HUGO ANDRADE
4
85
246352
27
0
5
FUNNY UNCLE (USA)
3y a e
53.50
COREY J. LANERIE
MAZOCH, MICHAEL J. A
THOMAS D. VANCE
5
73
837663
34
0
6
HONED (USA)
3y d e
53.50
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
THREE CHIMNEYS FARM
KENNETH G. MCPEEK
6
74
1286-7
26
0
7
GLEN AIRY (USA)
3y a e
53.50
JARETH LOVEBERRY
FISHBACK, WILLIAM D.
PHILIP A. SIMS
7
60
8-02931
73
0
8
WINSTON WOLF (USA)
3y d e
53.50
DECLAN CANNON
BBN RACING, LLC
VICTORIA H. OLIVER
8
80
6-61899
47
0
9
BRIGHT SPARK (USA)
4y d a
55.50
JAMES GRAHAM
L. T. B., INC. AND C
BERNARD S. FLINT
9
80
2-75225
27
0
10
WASHINGTON'S UNION (USA)
3y a e
54.50
ALEX ACHARD
LYNDA G. LAIL
PHILIP A. SIMS
10
69
272351
22
0
11
WINNEMAC AVENUE (USA)
3y k e
53.50
TYLER GAFFALIONE
DOUBLEDOWN STABLES,
JAMES P. DIVITO
11
81
4-75173
77
0
12
FAST FALL (USA)
3y a e
53.50
RAFAEL BEJARANO
MEGSON, BERVA, SILVE
JAVIER HERNANDEZ
12
72
513882
23
0
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:16
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHARM OF THE SONG (USA)
2y k d
54.00
FLORENT GEROUX
ROBERT P. DONALDSON
IAN R. WILKES
1
56
7
41
0
2
MODERN SOUND (USA)
2y a d
54.00
JULIEN R. LEPAROUX
LOTHENBACH STABLES,
CHRIS M. BLOCK
2
67
28
40
0
3
SATIN BLUE (USA)
2y k d
54.00
LUIS SAEZ
CARL R. MOORE MANAGE
JOE SHARP
3
53
8
37
0
4
WONDER WAVE (IRE)
2y d d
54.00
RAFAEL BEJARANO
EMCEE STABLE LLC, FO
BRIAN A. LYNCH
4
72
32
53
0
5
HAUNTRESS (USA)
2y a d
54.00
JOHN R. VELAZQUEZ
MT. JOY STABLES, INC
MARK E. CASSE
5
0
0
0
6
CABERNEIGH (USA)
2y d d
54.00
THIAGO CANUTO
WAR HORSE PLACE, BAR
SCOTT W. BARKER
6
15
0
34
0
7
COPPERDROP (USA)
2y a d
54.00
RICARDO SANTANA, JR.
WINCHELL THOROUGHBRE
STEVEN M. ASMUSSEN
7
0
0
0
8
SHE'S A NATIVE (USA)
2y a d
54.00
JARETH LOVEBERRY
BIG AUT FARMS AND IR
DARRAGH HOLDEN
8
0
0
0
9
JOKE MASTER (USA)
2y a d
54.00
TYLER GAFFALIONE
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL J. MAKER
9
57
549
43
0
10
CLOUDWALKER (USA)
2y a d
54.00
FLAVIEN PRAT
BOARDSHORTS STABLES,
BRENDAN P. WALSH
10
0
0
0
11
UNMATCHED (USA)
2y d d
54.00
ALEX ACHARD
ROBERT G. SCHAEDLE,
BEN COLEBROOK
11
40
8209
47
0
12
LOLA'S LIGHT (USA)
2y a d
54.00
FRANCISCO ARRIETA
SNYDER, CONNIE AND R
CHRIS A. HARTMAN
12
0
0
0
13
DESTINY STAR (USA)
2y d d
54.00
GERARDO CORRALES
HAMM, TIMOTHY E. AND
TIMOTHY E. HAMM
13
68
4
78
0
14
LUMINOUS RULER (USA)
2y d d
54.00
JON KENTON COURT
TWIN OAKS BLOODSTOCK
BOBBY C. BARNETT
14
0
0
0
15
TIPSY RUNNER (USA)
2y d d
54.00
EDGAR MORALES
JOEL POLITI
THOMAS M. AMOSS
15
53
74
53
0
16
STREET VIEW (USA)
2y a d
54.00
LUIS SAEZ
BONA VENTURE STABLES
GEORGE WEAVER
16
63
4
34
0
19 Ekim 2023 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Ankara, Vaal Güney Afrika, Brighton, Keeneland tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:15, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Vaal Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:35 vaal güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Brighton at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:45 brighton at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Keeneland at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:36 keeneland at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 19 ekim 2023 perşembe at yarışı bülteni, 19 ekim 2023 at yarışı programı, 19 ekim 2023 tjk yarış programı, 19 ekim 2023 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 19 ekim 2023 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, ankara at yarışı bülteni, 19 ekim 2023 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, vaal güney afrika at yarışı bülteni, 19 ekim 2023 vaal güney afrika at yarışı bülteni, günün vaal güney afrika at yarışı bülteni, bugün vaal güney afrika at yarışı bülteni, brighton at yarışı bülteni, 19 ekim 2023 brighton at yarışı bülteni, günün brighton at yarışı bülteni, bugün brighton at yarışı bülteni, keeneland at yarışı bülteni, 19 ekim 2023 keeneland at yarışı bülteni, günün keeneland at yarışı bülteni, bugün keeneland at yarışı bülteni