24 Ekim 2020 Cumartesi At Yarışı Bülteni
Güncel tjk yarış programı tam listesine sitemizden kontrol edebilirsiniz. TJK bülten anlık olarak güncellenmektedir.
İzmir detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASHÜNKAR
4y k a
GÜRGÖKÇE
58.00
M.M.BİLGİN
FERİT MENGİ
İ.H.BAYDAN
3
33
031436
14
17
2.08.61
2
İZBIRAK
4y a a
ALTAHA
58.00
A.OKAN PAZAR
NİMET ARİF KURTEL
Z.AVCI
5
39
308540
27
12
2.07.87
3
KIR KUMRU
4y k k
TURBO
56.00
F.ARSLAN
NİHAT KARATOPRAK
A.ATAŞ
9
40
661567
28
17
2.12.73
4
OVAKAYA
4y a a
ALİREİS
56.00
F.EMİR
HALİL ASLAN
HAKAN ASLAN
8
28
380070
84
10
5
BABA ÇINAR
4y k a
EFEM
54.00
M.AKIN
SABAHATTİN YAVUZ
A.ATAŞ
11
26
004867
21
6
2.10.17
6
BÜKENTAY
4y a a
ÖZGÜNHAN
55.00
B.M.MIRIK
GÜNGÖR AÇİCİ
S.ÖMEROĞLU
4
13
869
20
17
7
İRADELİYILDIZ
4y a a
KIZLARAĞASI
55.00
MUH.OK
YASEMİN KÜÇÜKER GÖRAL
A.COŞKAN
10
36
524366
6
14
8
SEVDAM
4y a k
GÜNTAY
52.00
H.GÜN
ERCAN SÖKMEZ
S.YANIK
7
26
654836
13
2
2.10.26
9
ESİLA
4y k k
HABERKAN
53.00
R.CANPOLAT
İDRİS TANYILDIZ
S.ŞAHYAZICI
12
23
080498
41
10
2.11.62
10
ÇAVUŞBABAM
4y a a
GÜNTAY
58.00
F.KABADAYI
ALİ BİRİCİK
Y.KARAKÜÇÜK
2
28
150080
29
15
11
ALARAGÜLÜ
4y a k
ÖZHABER
53.00
A.İNCİ
KAYA KAYA
A.TEKE
6
20
700087
22
5
12
KÜHEYLANIM
4y a a
ÇAVUŞOĞLU
52.00
Y.ASLAN
RECEP İNCESU
M.KARACA
1
23
788000
21
13
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARİFBEY
3y k e
JOKER
54.00
MUH.OKAP
HÜSEYİN DİLBER
R.KARATAŞ
6
0
0
20
2
AYEZENK
3y k e
YAVUZKAYA
53.00
A.İNCİAP
KAYA KAYA
A.TEKE
2
19
000964
8
14
1.29.50
3
BARUTHAN
3y a e
ÖZGÜNHAN
57.00
M.ÇİÇEK
AYTUĞ ATALAY
Z.AVCI
3
29
09433
14
15
1.27.01
4
BORABEY
3y k e
UÇANOĞLU
57.00
A.OLUK
NURTEN ERDÖLEK
H.DÜLGER
11
13
0007
35
16
1.28.99
5
DİMASKAYA
3y d e
YAVUZKAYA
57.00
İ.KALE
HALİL ASLAN
HAKAN ASLAN
4
0
8
14
19
6
DORUKURT
3y k e
KURTEL
54.00
M.M.BİLGİNAP
EROL ŞİRİN
H.ERDİK
9
26
630045
12
14
7
KIRATİLLA
3y k e
TÜMÖZ BEY
57.00
S.ÖZEN
AYŞEGÜL KURTEL
B.ARAS
10
33
7222
14
19
1.26.95
8
KOMŞU ÖZCAN
3y a e
KAYAYÜREKLİ
57.00
H.KAPLAN
CEZMİ ATİK
M.ASLAN
8
0
2
8
19
9
ÖMERMERT
3y k e
GÖKTEKİN
57.00
H.TOPSAKALAP
HALİL ASLAN
HAKAN ASLAN
7
9
960
14
17
10
SEMELE
3y k d
KARAKEMAL
53.00
R.CANPOLATAP
İDRİS TANYILDIZ
S.ŞAHYAZICI
1
0
8
121
19
11
SEYREK
3y d d
TÜMÖZ BEY
55.00
MER.ÇELİK
SEMA ULAŞ
Ş.ÖNCEL
5
0
5
21
19
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAGIC ROCK
2y d d
EL CORREDOR (USA)
60.00
B.KURDU
ELİF KAYA
İ.H.BAYDAN
3
65
11151
23
20
1.15.78
2
CRAZY LION
2y d d
KANEKO
59.00
S.ÖZEN
İBRAHİM HALİL ŞİMŞEK
S.YANIK
2
51
211562
7
17
3
SEE YOU SOON
2y d d
YONAGUSKA (USA)
57.00
O.YILDIZ
YAŞAR GÖLBAŞ
SEYİT GÖKÇE
6
55
111522
21
19
1.14.49
4
DESERT LIONESS
2y a d
BOSPORUS (IRE)
54.00
GÖKH.GÖKÇE
BARIŞ ÖZEK
H.ERDİK
5
42
214
70
19
1.16.61
5
BLACK PHANTOM
2y d d
MENDIP (USA)
54.00
M.ÇİÇEK
HÜSEYİN YILDIZ
M.ZELYURT
4
43
1
72
20
6
SERÜVEN
2y a d
WIN RIVER WIN (USA)
53.00
M.M.BİLGİNAP
GÜLÇİN KUNDAKÇI
Ş.ÖZGÜR
1
34
942
70
17
1.15.12
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PARAMPARÇA
5y a g
REY DE CAFE (USA)
63.00
M.ÇİÇEK
MUSTAFA KAAN GÖKÇE
G.HALKATAŞ
2
78
533735
8
12
1.16.38
2
EMPEROR SION
5y a a
LION HEART (USA)
62.00
S.ÖZEN
NİMET ARİF KURTEL
B.ARAS
11
89
213911
14
20
1.16.34
3
AIRDROP
4y d a
DEĞİRMENDERELİ
56.00
A.İNCİAP
GÜVEN ŞAHLI
İ.YAKUT
6
51
215296
8
16
1.18.89
4
BAVO BRAO
4y a a
WIN RIVER WIN (USA)
60.00
GÖKH.GÖKÇE
TUNCER GÖKÇE
Ö.GÖKÇE
9
77
110754
41
16
1.16.85
5
GÖLCÜKLÜ
8y d a
SRI PEKAN (USA)
60.00
A.OLUK
İSMET ARSLANCA
T.TEMİZER
5
62
245564
14
12
1.15.43
6
HAVE A NICE TRIP
4y d a
CAPTAIN RIO (GB)
57.00
M.M.BİLGİNAP
SELAHATTİN KILIÇ
G.HALKATAŞ
4
66
058575
14
12
1.18.82
7
MUAMMER BEY
4y d a
KANEKO
58.00
B.KURDU
ÖMER USLU
C.ŞAMLI
7
80
741334
7
17
1.18.51
8
APRIL BLESSING
4y a k
LION HEART (USA)
56.00
N.AVCİ
ABDULAZİZ GÖKTAŞ
H.ERDİK
3
45
413472
13
16
1.17.23
9
AVUKAT
5y d a
REY DE CAFE (USA)
57.00
F.ÇAKAR
İLHAN BOYLU
T.SOYAD
10
92
300521
6
20
1.18.04
10
CHEERLEADER EFFECT
4y a k
CARDINAL PIONEER
53.00
F.ARSLANAP
CENK ÖZMALATYALILAR
M.TEZEL
8
33
313006
13
16
1.16.96
11
MYSTIC GREEN
4y d k
LILBOURNE LAD (IRE)
55.00
MER.ÇELİK
ALİ ALAN
M.ZELYURT
1
34
553224
13
18
1.17.27
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÜLÜŞLÜ
5y a k
AYABAKAN
60.00
H.GÜNAP
HAŞİM TINAS
M.ÖZGÜL
4
66
353378
7
14
1.17.88
2
SELİNİKA
4y d k
SARRAF
60.50
ALP.OLUKAP
YAŞAR GÖLBAŞ
SEYİT GÖKÇE
12
65
221110
7
19
1.19.84
3
BENLİ SULTAN
4y a k
KAFKAS ŞAHI
57.00
M.M.BİLGİNAP
ABDULLAH KAYA
A.ATAŞ
1
60
421267
12
17
1.18.39
4
TURBOCU
8y a a
TURBO
58.50
S.ÖZEN
BİLAL KESKİN
S.YUDUM
11
57
649241
14
20
1.18.63
5
ANANİYA
5y a k
UÇANBEY
57.50
N.AVCİ
SAMİ DOĞAN
Ü.BULUT
10
55
506747
30
13
1.17.87
6
GALİÇYA
6y a a
AYABAKAN
57.50
K.TOKAÇOĞLU
ŞEFİK ÇELİK
R.AKDUMAN
9
55
151416
15
19
1.17.52
7
KAYALARLI
4y k a
GÜNTAY
55.00
O.YILDIZ
ZAFER GEZİCİ
SEYİT GÖKÇE
7
52
469510
14
19
1.18.84
8
CANIM MİRA
9y k a
ANADOLU ATEŞİ
52.50
MUH.OKAP
MEHMET CAN İŞTEBİR
Y.PETEK
3
49
860009
7
11
1.17.49
9
SÜERDEM
5y k a
BERKOŞ
51.50
B.M.MIRIKAP
TALAT ÜSTÜNER
E.ATEŞ
8
47
933560
15
13
1.19.24
10
GENÇBERK
6y a a
KARA YAĞIZ
50.00
ONUR ÖZ
S.ALİ BÜYÜKBAŞ
S.ŞAHYAZICI
2
35
490000
21
13
1.17.96
11
SU MELEK
6y d k
TURBO
50.00
H.KAPLAN
DİDEM ARTIK TUTAŞER
M.ASLAN
6
34
070523
14
10
1.16.68
12
ŞANSLI KAFKAS
5y a a
KAFKAS ŞAHI
50.00
D.PALAUR
TURGUT KARAKURT
F.ÇELTİK
5
27
667705
49
11
1.21.00
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARAGON
3y a e
AKMERT
57.00
A.OKAN PAZARAP
GÜVEN BAŞÇİVİ
M.YAPAROĞLU
4
0
8
7
19
2
ATLISAVAŞÇI
3y d e
SARRAF
54.00
MUH.OKAP
ŞAHNUR KARACA
M.Y.AKKEYİK
2
16
5607
14
16
1.29.43
3
ERTÜRKER
3y k e
TURBO
57.00
A.OLUK
S.METİN SEZERMAN
H.DÜLGER
3
20
78490
14
15
1.28.26
4
PARABABASI
3y a e
KAIZBERT (RU)
53.00
H.GÜNAP
HAŞİM TINAS
R.ALTUNBAŞ
9
0
0
20
5
SON MAHSÜL
3y k e
DARBE
57.00
Ç.OK
ELİF KAYA
İ.H.BAYDAN
1
29
602878
7
11
6
TUMBUL HÜSEYİN
3y a e
TOŞUR
54.00
M.M.BİLGİNAP
SUNGUR SOYDAM
SEB.TOPAL
10
26
769443
7
10
7
TUMBUL ORHAN
3y a e
GELİBOLU
57.00
N.AVCİ
RAMAZAN TUMBUL
A.ATAŞ
5
28
954365
7
11
1.27.05
8
USULCA
3y k e
TAMERİNOĞLU
57.00
S.ÖZEN
SÜLEYMAN KILIÇASLAN
ŞAFAK GÜMÜŞ
6
30
5276
56
16
9
YAĞIZER
3y d e
KARA YAĞIZ
54.00
F.ARSLANAP
FERİDUN KILIÇASLAN
İ.H.BAYDAN
8
23
89545
7
15
1.39.38
10
UMAYHANIM
3y a d
ÇAVUŞOĞLU
51.00
M.UYARAP
MUHİTTİN İNCESU
M.KARACA
7
9
0909
14
16
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CÖMERTOĞLU
4y a a
TURBO
58.00
B.KURDU
ALİ ERKAN YILMAZ
H.DURMUŞ
7
62
716015
13
19
2
GÜRDENLİ
4y k a
TAMERİNOĞLU
58.00
MER.ÇELİK
NİMET ARİF KURTEL
Ş.ÖNCEL
2
22
30708
21
15
3
HASKARACA
4y k a
CİHANSER
58.00
B.M.MIRIKAP
ŞAHNUR KARACA
M.Y.AKKEYİK
4
89
533435
6
16
4
ILDIRLI
4y a a
TURBO
58.00
M.ÇİÇEK
DENİZ KURTEL
Z.AVCI
3
89
923121
22
20
5
MEHMETZADE
4y k a
YAŞARCIK
58.00
S.ÖZEN
NİLGÜL İPKİN
S.M.ÇETİNSÖZ
6
63
673514
13
19
1.54.05
6
NİĞBOLU
4y k a
GOBAKBEY
58.00
GÖKH.GÖKÇE
CÜNEYT ÇALICIOĞLU
H.ALTUNBAŞ
5
77
112513
17
19
7
SELİMABİ
4y a a
SALTUKHAN
58.00
K.TOKAÇOĞLU
M.SELİM GÜLEŞEN
T.TEMİZER
1
90
552825
15
17
8
AYLİZ
4y a k
AYABAKAN
56.00
S.ÇETİN
AHMET AKBULUT
A.AKBULUT
8
71
774731
12
20
1.52.93
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
POKER FACE
3y d e
DR FONG (USA)
61.00
M.ÇİÇEK
AHMET ALTIN
M.YAPAROĞLU
4
51
134143
15
18
2
GLABELLA
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
56.00
F.ARSLANAP
NİRGÜL TURGU
M.TEZEL
1
62
112065
108
16
1.43.07
3
COLDGRAY
3y k e
APPROVE (IRE)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
AHMET GÜZELOCAK
H.AKYOL
9
34
064344
34
17
1.42.45
4
MY MOONSHINE
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
B.KURDU
ANNABELLA SPONZA TIRPANÇEKER
M.SAÇAN
6
38
316482
48
16
1.44.67
5
PATLICAN
3y d e
MENDIP (USA)
54.00
E.AKTUĞAP
ONUR YETKİN
M.SAÇAN
5
42
165461
14
20
1.42.59
6
BAMBOLEO
3y d d
TOCCET (USA)
56.00
İ.SOYAD
ALPASLAN DEDEOĞLU
Ş.S.ÇEKE
11
29
500039
14
12
1.44.24
7
ONUR
3y d d
AENEAS
53.00
M.M.BİLGİNAP
SABAHATTİN YAVUZ
A.ATAŞ
7
43
174890
14
15
1.44.55
8
GOLDBLUE
3y a e
WIN RIVER WIN (USA)
54.00
F.AVCI
HALE HÜLYA ILGAZLI
G.TOKLU
10
0
6-8
11
18
9
TROJEN FLY
3y a e
TROJEN HORSE
54.00
A.KÜRÜNDÜK
ORHAN DURMUŞ
R.YILDIZ
3
25
358607
21
9
1.47.18
10
FOREVER ALONE
3y d d
EL CORREDOR (USA)
54.00
F.KABADAYIAP
MEHMET TAMER
B.ARAS
8
14
4700
127
16
11
BARYONYX
3y a e
SON OF SUN
54.00
M.SAV
ÜMİT DOĞAN
U.ORUÇ
2
0
0
11
19
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FRIGHTEN
4y d a
COUNTRY REEL (USA)
63.00
S.ÖZEN
UFUK TALAT KORKUT
B.ARAS
12
44
2001-00
41
18
1.13.69
2
FREEDOM FLIGHT
6y d a
DEHERE (USA)
61.50
K.TOKAÇOĞLU
NURDENİZ EMRE
H.ERDİK
1
41
442577
6
14
1.13.82
3
GRIM
3y d g
BACHELOR SON (IRE)
57.00
F.ARSLANAP
TANER TURGU
M.TEZEL
2
41
55-3616
100
19
1.15.29
4
LIVING FOR LOVE
5y a a
LION HEART (USA)
59.50
B.M.MIRIKAP
SERDA TANDOĞAN KURU
D.TEKELİ
4
41
165676
35
15
1.14.47
5
POWER BY FIRE
4y d a
INVINCIBLE SON (IRE)
60.00
MER.ÇELİK
DENİZ KURTEL
Ş.ÖNCEL
3
38
069787
27
13
1.15.17
6
DENİZYILDIZI
4y d k
TOROK (IRE)
59.50
N.AVCİ
HASAN BEKTAŞ
AL.BEKTAŞ
7
37
501425
20
17
1.14.00
7
VALIANT KING
3y d e
KING DAVID (USA)
55.00
M.M.BİLGİNAP
SERTAN VARDAR
R.AYDOĞAN
9
37
079314
14
19
1.17.17
8
URLA ZAMANI
8y d a
ARCHANGE D`OR (IRE)
58.50
F.EMİRAP
MUSTAFA KAAN GÖKÇE
G.HALKATAŞ
10
35
860420
5
12
1.13.88
9
GANYMEDE
3y d e
BOSPORUS (IRE)
54.50
B.KURDU
FİKRET KANMAN
C.YEDİREN
14
32
43-6459
8
14
1.15.87
10
DUMBLEDORE
4y d a
TORUK MACTO (IRE)
57.00
F.AVCI
MEHMET DEMİR
M.YAPAROĞLU
8
32
654265
13
3
1.15.59
11
BULL HEAD
4y d a
TORUK MACTO (IRE)
56.50
M.ÇİÇEK
ALP Ş. EVCİMEN
M.ZELYURT
13
31
300071
33
20
1.18.07
12
KING WINNER
4y d a
KANEKO
54.00
M.AKINAP
BÜLENT BENZER
B.ÖZGÜR
6
26
870073
6
14
1.14.33
13
SON OF YAVUZ
3y a e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
50.00
H.KAPLAN
NİHAT SAĞLAM
S.ŞAHYAZICI
5
17
500090
33
6
1.17.49
14
İLKKURŞUN
4y a a
VICTORY GALLOP (CAN)
50.00
D.PALAUR
CİHAN EMİL
M.ZELYURT
11
14
0050
127
16
1.17.50
Ankara detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CEYLİNCAN
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
E.ÇANKAYAAP
OKTAY SERİCİ
A.CİĞER
3
76
501552
17
17
2.17.57
2
AMBUSHER
3y a d
AGRESIVO (USA)
61.00
A.ÇELİK
SİNAN TAŞYARAN
A.CİĞER
7
55
445376
39
14
2.18.62
3
BLOOD DIAMOND
3y d d
KING DAVID (USA)
58.00
G.KOCAKAYA
SERBAY GÜL
At Sahibi
6
47
613613
18
19
2.18.31
4
STARI GRAD
3y d d
COUNTRY REEL (USA)
58.00
E.SİNCAN
C.MURAT KANAR
A.CİĞER
5
41
333296
32
15
2.24.85
5
LITANA
3y d d
ADONİSE
52.00
VEDAT ABİŞAP
MULLA ÇİFTÇİ
S.DAŞTAN
2
35
539357
4
13
2.22.82
6
PORTRAIT OF LADY
3y d d
AVANGARD (IRE)
54.00
B.KILINÇ
MEHMET EMRE HADİOĞLU
Ö.FARUK TAN
4
0
05
30
18
7
WIN THE LADY
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
54.00
M.KESKİN
YILDIRIM GELGİN
S.GÖKDEMİR
1
26
606806
9
11
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKHİL
3y k e
KOPUZ
57.00
A.ÇELİK
ÜMİT ARSLAN
Ü.ARSLAN
10
29
83446
7
15
2
BÜYÜK KENAN
3y a e
GELİBOLU
57.00
H.ÇİZİK
NEBİ DOĞAN
R.TAŞDELEN
1
0
40
18
18
3
EKŞİOĞLU
3y k e
ARASLI
57.00
H.BUDAK
EYYÜP ÇALDIRAN
A.ÇİFTÇİ
9
18
00598
18
15
4
KING LEO
3y a e
OYMAKBEYİ
53.00
M.G.ARSLANAP
NEJDET SELÇUKOĞLU
C.AYDOĞAN
6
0
3
18
19
5
CURCUNA
3y a d
KAFKASEFE
51.00
K.DEMİRELAP
N.CEHDİ ADVAN
R.TAŞDELEN
5
0
4
21
19
6
DUYGUECE
3y k d
TAMERİNOĞLU
55.00
B.KILINÇ
MUHAMMED SAİD AKSOY
M.S.AKSOY
4
31
5843
18
16
7
KELKİTLİ
3y k d
ASİLZADE
55.00
MÜS.ÇELİK
AİT ÇELİK
İ.GÜMÜŞ
2
18
0057
8
16
8
MAHMUDİYELİ
3y a d
DİKTAU
55.00
A.KAÇMAZ
NİHAD KAYĞIN
T.KARADUMAN
7
21
640
7
17
9
MALYA GÜZELİ
3y a d
ÖZGÜNHAN
55.00
A.SÖZEN
İLHAMİ YAVUZ
A.ÇİFTÇİ
8
32
604424
9
17
10
REİS KIZI
3y a d
ALİREİS
55.00
M.AKYAVUZ
HÜSEYİN ÖZSÖNMEZ
Y.TUNCAY
3
29
644438
7
16
11
ŞAH HANIM
3y a d
ÖZGÜNHAN
53.00
H.ÇANAKÇIAP
VEDAT TEKİNALP
A.KAPLAN
11
29
005337
12
13
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
İZ BIRAKAN
4y d a
LION HEART (USA)
62.00
H.ÇİZİK
MEMDUH ATEŞ
R.TAŞDELEN
4
96
126645
14
15
1.56.00
2
ALWAYS FORTH
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
60.00
A.KURŞUN
FUAT BAŞARAN
H.KABUKCI
3
94
473121
30
20
1.55.43
3
MAGFELLOW
8y d a
FANTASTIC FELLOW (USA)
60.00
E.SİNCAN
RACİ ATLI
S.KULAK
2
90
621146
14
18
1.55.60
4
MY PERFECTION
4y d k
PLEASANTLY PERFECT (USA)
60.00
A.SÖZEN
ASIM DUTAL
S.GÜRKAN
1
91
117331
14
20
1.56.39
5
IMPULSIVE
7y a a
MIZZEN MAST (USA)
56.00
G.KOCAKAYA
FEDAİ KAHRAMAN
T.BARDAKCI
5
84
745452
16
12
1.57.21
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAYBAŞKAN
8y d a
FLIERS FANTASY
59.00
E.ÇANKAYAAP
MEHMET ELMASER
İ.GÜMÜŞ
4
99
138224
14
18
2.15.97
2
ONEANDONLY
6y d k
MOTIVATOR (GB)
56.00
M.G.ARSLANAP
CEM ÖZBELGE
İ.TEMEL
2
87
341551
11
20
2.15.30
3
WIND BLAST
4y d a
HAKEEM (USA)
60.00
G.KOCAKAYA
ENGİN BEKİROĞULLARI
İB.B.OĞULLARI
3
89
425334
16
16
2.17.25
4
ORPHAN GIRL
4y d k
HAKEEM (USA)
58.00
M.KESKİN
İSMAİL YÜKSEL
M.YALÇIN
5
32
444958
9
14
2.20.56
5
STORM BLACK
5y d a
PERFECT STORM
56.00
S.BOYRAZ
ERSAN ÖZBELGE
İ.TEMEL
1
45
31-0876
14
16
2.19.89
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TUMBUL ÇİÇEĞİ
4y a k
KAIZBERT (RU)
61.00
M.KAYA
DEHAM TUMBUL
R.TAŞDELEN
10
91
921434
25
17
2.28.68
2
ÖZERDİNÇ
6y d a
KARA YAĞIZ
60.00
M.G.ARSLANAP
H.HÜSEYİN TEMEL
C.AYDOĞAN
5
90
678911
11
20
2.26.15
3
ÖZBATU
5y k a
TAMERİNOĞLU
59.50
E.ŞİMŞEKAP
ÖMER BİLİR
O.İPEK
4
89
415684
18
16
2.22.38
4
MAHZUNKRAL
5y k a
BİLGİN
59.00
E.ÇANKAYAAP
KEMAL ALTIN
A.KAPLAN
6
88
913416
16
19
2.23.71
5
O BİR REİS
4y k a
TAMERİNOĞLU
57.00
S.BOYRAZ
SEYİTHAN ÇİFTÇİ
M.AKBULUT
2
83
454228
21
18
2.23.46
6
DORU YİĞİT
5y d a
EMAEL (PL)
59.00
A.ÇELİK
MEMDUH ATEŞ
R.TAŞDELEN
9
82
9-66392
11
10
2.21.74
7
HÜMA SULTAN
6y k k
SAĞANAK
59.00
A.KAÇMAZ
HİDAYET ŞAHİN
K.YILDIZ
8
82
372652
18
17
2.23.03
8
KÖÇEK
4y a k
KAIZBERT (RU)
55.50
Ö.YILDIRIM
M.GARİP YILMAZOĞLU
A.KAPLAN
7
80
221147
16
18
2.26.06
9
ATİKSOYLU
4y a a
ATİKBEY
54.50
MÜS.ÇELİK
MUSTAFA AMAÇ
H.TOP
1
78
211352
9
17
2.23.36
10
ENERGİN
5y k a
TAMERİNOĞLU
57.00
M.KESKİN
HASAN GÜNEY
H.GÜNEY
3
78
111127
18
18
2.23.54
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SER PEHLİVAN
2y d e
MAXIMUS DREAM
57.00
H.ÇİZİK
SEVİLAY ALTAY
O.BAYAZİT
8
62
123243
10
17
1.27.77
2
BLINDING LIGHT
2y d e
MENDIP (USA)
55.00
A.SÖZEN
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
9
52
143
28
18
1.26.42
3
TOPÇU HANIM
2y d d
WIENER WALZER (GER)
55.00
G.KOCAKAYA
MURAT MAHMUT ŞİMŞEK
Ş.ŞİMŞEK
6
51
215613
9
19
1.24.75
4
EL COMPADRE
2y k e
THREE VALLEYS (USA)
54.00
S.BOYRAZ
ATİLA ÖZKAN
Ö.ALAÇAM
3
46
12
21
19
5
ATABERK
2y a e
DEHA
53.00
A.KAÇMAZ
MEHMET ŞİMŞEK
İ.GÜMÜŞ
7
0
3
15
19
6
EFELERİN EFESİ
2y d e
AGRESIVO (USA)
53.00
MÜS.ÇELİK
MELEK CİĞER
A.CİĞER
1
42
145
18
18
7
GRAY SHADOW
2y k e
LION HEART (USA)
53.00
U.TEMUR
NEVZAT ÇANAKÇI
O.İPEK
5
0
24
11
18
8
VALOR
2y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
53.00
M.KESKİN
AHMET BAKIR
MUH.KORKMAZ
2
28
745
9
17
9
EFSANE AŞK
2y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
54.00
A.ÇELİK
AYSEL DOĞAN
A.ÇİFTÇİ
4
42
526451
9
20
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DEMİRPERDE
4y a a
ALTAHA
58.00
A.SÖZEN
SABRİ AKSU
S.ONAY
1
112
242411
16
20
1.45.25
2
ERGÜÇLÜ
4y a a
TÜMÖZ BEY
58.00
A.KURŞUN
MUSTAFA DİŞLON
S.EREN
4
55
674005
8
12
1.43.97
3
SİLVERTAY
4y d a
BİLGİN
58.00
G.KOCAKAYA
NURALİ KILINÇ
R.TAŞDELEN
3
55
213132
9
18
1.45.79
4
SÜRGÜNTAY
4y k a
SONALP
58.00
M.KAYA
LALE M. ATMAN
MET.ACAR
5
116
41-3502
13
20
5
SELDA HANIM
4y k k
ÖZGÜNHAN
56.00
H.ÇİZİK
NİHAT KARATOPRAK
A.ÇİFTÇİ
2
73
102312
16
19
1.47.88
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALTINONUR
5y k a
TOŞUR
58.50
E.ÇANKAYAAP
SEMRA ERKUŞ
S.ÖZTÜRK
8
69
252715
42
19
1.37.72
2
GERGİN
6y a a
BEN ANADOLU
62.50
G.KOCAKAYA
HİLAL ÖZ
M.E.AVCI
2
87
165674
16
15
1.36.24
3
OĞLUMRECEP
5y k a
GOBAKBEY
59.50
İ.KATARAP
HÜSEYİN ATAKAYA
V.ÖNDER
5
72
453143
8
18
1.38.76
4
BOZTEPEBEYİ
7y a a
GOBAKBEY
57.50
M.G.ARSLANAP
HACIM KANDEMİR
M.UÇAR
3
92
262553
11
15
1.37.32
5
KADHAN
7y a a
TURBO
61.50
MÜS.ÇELİK
N.CEHDİ ADVAN
R.TAŞDELEN
1
103
312323
16
20
1.35.11
6
ASRASYAD
5y a a
SANCAKBEYİ
59.50
H.ÇİZİK
ALİ ÇELİK
V.ÖNDER
7
69
854586
18
12
1.37.35
7
AVAN
8y k a
KAIZBERT (RU)
57.50
M.AKYAVUZ
MUNİR GÖKÇE
S.ÖNDER
4
76
391125
6
18
1.35.64
8
LORD
7y a a
YALAZ
53.50
H.ÇANAKÇIAP
MEHMET POLAT
C.KATI
6
84
249-145
11
18
1.37.25
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CALL TO VICTORY
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
A.ÇELİK
AYŞEGÜL KURTEL
ON. ÖZELCANAT
4
113
11-1111
55
20
2
HANDSOME HERO
3y d e
RAJSAMAN (FR)
58.00
MÜS.ÇELİK
AYTUĞ ATALAY
S.DEMİR
2
73
575414
13
19
3
KINGSMAN
3y d e
POPULAR DEMAND
58.00
H.ÇİZİK
ADEM İPEK
Ö.ALAÇAM
6
102
1-15632
20
20
4
LORD OF GAME
3y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
G.KOCAKAYA
RECEP AVŞAR
A.OCAK
5
105
4-31221
20
20
5
POWERMAN
3y d e
POWERSCOURT (GB)
58.00
Ö.YILDIRIM
H.HÜSEYİN TEMEL
C.AYDOĞAN
3
92
211193
20
18
6
UĞURBEY
3y a e
YAVUZSTAR
58.00
M.KAYA
ATİLLA SERİNER
T.BARDAKCI
1
85
113213
23
19
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALBİLGİN
3y a e
BİLGİN
55.00
H.ÇANAKÇIAP
MASİS MARKARYAN
EMİN KARATAŞ
5
20
5905
18
16
2
ÇEPERHAN
3y a e
TÜMÖZ BEY
57.00
H.ÇİZİK
YAKUP ELĞAÇ
M.H.ELĞAÇ
10
0
59
18
18
3
DESTANYAZAR
3y a e
TARKANER
54.00
E.ÇANKAYAAP
AHMET ATAKAN
S.DAŞTAN
8
35
362
18
17
4
MİSKİN
3y k e
LİDERTAY
57.00
MÜS.ÇELİK
OSMAN GÜLLÜ
A.KAPLAN
4
29
645
18
17
5
ANIBELA
3y k d
UÇANBEY
55.00
İ.KATARAP
KADRİ FELHAN
A.E.KARAKURT
9
15
0078
18
16
6
AYZA HANIM
3y k d
UÇBEYİ
55.00
F.R.BEBEK
SABRİ DAĞYUDAN
S.KAN
1
33
039362
18
14
7
DEFNEYAPRAĞI
3y a d
ARASLI
55.00
H.İ.AKKAYA
CEMAL TURAN
İ.GÜMÜŞ
2
0
2
21
19
8
ERVA HATUN
3y k d
AYABAKAN
55.00
E.SİNCAN
MUSTAFA DOĞAN
C.KATI
11
0
80
58
18
9
KIZILŞAFAK
3y d d
UÇANOĞLU
55.00
B.KILINÇ
GALİP DOĞAN
A.KAPLAN
6
19
75056
8
15
10
ŞAFAKŞAHANE
3y a d
UÇBEYİ
51.00
N.DEMİRAP
SABRİ DAĞYUDAN
S.KAN
7
29
804377
18
12
11
ZENON
3y k d
KIRIMHAN
51.00
VEDAT ABİŞAP
MUSTAFA ÖZSARI
B.BOZBEY
3
0
0
9
19
Diyarbakır detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DRONGO
3y d e
CUVEE (USA)
59.00
İ.ÇİZİKAP
NURİ TURAN
BAR.BULUT
5
41
690433
12
13
2.13.61
2
KARARSIZ
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
62.00
N.ALTIN
AYHAN ZEYTİNOĞLU
H.DEĞİRMENCİ
8
41
535717
10
19
2.19.87
3
FRIZER
3y d e
DAI JIN (GB)
61.00
F.YARDIMCI
MEHMET KORKMAZ
M.A.SUBAY
11
39
478011
13
20
2.17.34
4
HAS ALTUN
3y d e
BOSPORUS (IRE)
57.50
M.ÜNLÜ
İSHAK ÜNLÜ
M.KARALI
1
32
654440
11
12
2.13.27
5
SEDA KIZIM
3y d d
TOCCET (USA)
57.00
R.DOĞAN
HAZIM AKTAŞ
S.SAYIN
10
31
168020
13
15
6
SÜREYYA HANIM
3y d d
COMPETUS
56.50
M.E.DOĞANAP
ZİYA ŞEMENOĞLU
V.ÇİZİK
9
30
192443
12
17
7
DEEP ACTION
3y k e
MENTOR
54.00
H.ALTUNDAĞAP
CÜNEYT BAŞ
M.A.ÇİÇEK
12
27
155679
6
15
2.16.66
8
DEMİR HAN
3y d e
SCREAM TO SCREAM (IRE)
56.00
M.A.AKTÜRK
MEHMET FELHAN
F.E.AKIL
4
29
370732
20
14
2.14.49
9
CRISTOPHER
3y a e
CAPTAIN RIO (GB)
54.50
M.AVŞAR
AHMET KILIÇCIOĞLU
F.E.AKIL
6
26
753529
6
9
2.17.06
10
NESLİCAN HATUN
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
50.50
S.ALTAYAP
İBRAHİM HALİL YILDIZSOY
M.DEMİROL
2
24
719065
13
16
11
BEN YILDIZSOY
3y a e
PERFECTO
51.00
B.SARIDALAP
İBRAHİM HALİL YILDIZSOY
M.DEMİROL
3
19
009009
14
13
12
ROBİNİN ATI
3y d e
HARD WORKER
50.00
A.ŞENBAHARAP
MEHMET FELHAN
M.KARALI
7
12
009905
6
3
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÜLÇİN HANIM
5y a k
YALAZ
59.00
F.FELHANAP
MUSTAFA ÇEÇAN
M.A.SUBAY
5
38
025276
10
16
2
PARA SAÇAN
6y a k
ATOMKARINCA
56.00
Y.CENGİZAP
KUTBETTİN SAÇAN
Ö.YALÇIN
11
25
949815
10
19
2.26.07
3
UĞURGÜLÜ
4y a k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.50
M.ÜNLÜ
İSMAİL SANCAR
F.E.AKIL
7
36
635729
10
12
2.35.70
4
YAĞMUR KIZI
4y a k
KIRIMHAN
56.50
B.SARIDALAP
CELAL KAYA
H.DEĞİRMENCİ
2
36
468121
5
20
2.35.65
5
EFİL EFİL
5y k k
SAĞANAK
55.00
M.E.DOĞANAP
DERYA ERGİN
A.GÜRGÖZE
4
36
77572-6
12
7
2.29.02
6
GONCANUR
6y a k
ÖZGÜNHAN
57.00
N.ALTIN
ENES DEMİR
BAR.BULUT
10
25
708653
7
5
2.26.15
7
BAYBİLZİK
4y k k
KIRIMHAN
56.50
R.DOĞAN
HAZIM AKTAŞ
M.BARCİN
6
15
087776
13
5
8
BEGÜMTAY
4y a k
GOBAKBEY
54.50
M.DOĞAN
BUBO CANPOLAT
V.ÇİZİK
9
27
009789
28
7
9
BUZDAMLASI
4y a k
KAIZBERT (RU)
51.00
A.ŞENBAHARAP
METE ÇELİK
A.GÜRGÖZE
3
17
360005
24
2
2.39.90
10
MAVROVA
4y k k
KAIZBERT (RU)
53.00
M.IŞIKAP
SADDULLAH AKÇA
M.DEMİROL
1
29
000376
6
7
11
NEVRİYE HANIM
4y k k
ÖZHABER
52.50
H.ALTUNDAĞAP
MUSTAFA DEMİR
F.E.AKIL
8
21
078042
12
7
2.38.49
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
REMİLİKIZ
5y k k
GOBAKBEY
61.00
M.E.DOĞANAP
MUSTAFA KAPLAN
M.KILINÇ
1
44
088200
10
14
2.05.40
2
BEŞALTIGÜLÜ
5y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
61.50
M.A.AKTÜRK
SALİH ÇİZİK
V.ÇİZİK
3
41
944431
10
20
2.01.94
3
KOZAN DAĞI
7y k a
BÜRKÜTHAN
60.50
R.DOĞAN
MEHMET NARÇİN
A.GÜRGÖZE
8
39
70016-0
7
18
2.04.59
4
KARA TURBO
8y k a
TURBO
57.50
F.FELHANAP
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
F.E.AKIL
5
37
879228
7
18
2.24.44
5
ALTIN KRAL
7y a a
TOŞUR
56.50
İ.ÇİZİKAP
GÖKHAN YILDIZ
M.KARALI
2
37
720731
6
20
2.05.80
6
ERTECİMER
6y k a
KARAKEMAL
54.00
F.YARDIMCI
SEYFİ ALTIN
F.ALTIN
7
26
907384
14
3
2.01.78
7
JOKERTUMBUL
5y k a
GOBAKBEY
54.00
N.ALTIN
RIDVAN TUMBUL
M.KILINÇ
4
26
463559
12
14
2.03.40
8
KÜÇÜK BİŞAR
4y a a
ATAKANKAYA
50.00
B.SARIDALAP
MEHMET ÇELİK
V.ÇİZİK
6
20
504000
27
10
2.08.16
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABA AKYILDIRIM
2y d e
KANEKO
60.00
N.ALTIN
SEYDİ AKYILDIRIM
M.KILINÇ
4
36
012
41
19
1.17.27
2
TARSUS İNCİSİ
2y d d
MAXIMUS DREAM
54.00
H.ALTUNDAĞAP
AZİZ KARAKEÇİLİ
F.E.AKIL
6
30
33814
14
19
1.21.27
3
KURTAR KIZ
2y d d
ZANJERO (USA)
52.00
Y.CENGİZAP
CEVHER GÜMÜŞKOLAN
G.BALTA
1
26
326672
7
16
1.18.90
4
PERFECT BREEZE
2y d d
PERFECT STORM
53.00
M.IŞIKAP
EYYÜP ARTUN
M.KILINÇ
5
29
640631
7
20
1.19.22
5
QUEEN OF FLOWERS
2y d d
SMART ROBIN (JPN)
56.00
M.DOĞAN
SAHDUN KAYA
S.SAYIN
3
30
849168
27
18
1.18.13
6
KOSOVA RÜZGARI
2y d e
BANDIERO
50.00
T.YILMAZAP
REŞİT DEMİR
G.BALTA
2
15
000478
34
14
1.20.81
7
CRAZY MAKU
2y a d
THREE VALLEYS (USA)
54.50
F.YARDIMCI
REZZAN ÇELİK
M.A.ÇİÇEK
7
0
04
7
18
1.22.18
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HEDBE
3y a e
BERKSOY
55.50
H.ALTUNDAĞAP
HÜSEYİN ÇELİK
F.E.AKIL
3
42
31212
10
19
1.27.32
2
ATİKKOBRAM
3y a d
ATİKBEY
55.00
M.E.DOĞANAP
CENGİZ DOĞAN
M.Y.KILINÇ
7
39
233311
13
20
1.25.38
3
PEKKURT BEYİ
3y a e
ATİKBEY
57.00
M.DOĞAN
ADNAN TÜYSÜZ
M.A.ÇİÇEK
4
39
3165
10
18
1.28.47
4
TUMBUL FLOWER
3y k d
ÖZGÜNHAN
54.50
M.IŞIKAP
REŞİT TUMBUL
MAHMUT DOĞAN
6
38
830018
16
19
1.25.91
5
GÜNDÜZ KIRAL
3y a e
YAKUPBEY
55.50
F.YARDIMCI
NİHAT TURAN
BAR.BULUT
5
36
461964
13
17
1.25.24
6
HARBİCİ
3y d d
ALTAHA
53.50
E.AKKILIÇAP
NİHAT TURAN
BAR.BULUT
1
36
206110
13
19
1.25.21
7
ORDİNARRİYO
3y a e
TOŞUR
54.00
N.ALTIN
NİHAT YILDIZ
H.DEĞİRMENCİ
2
33
442614
10
19
1.26.33
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MISS BALKAN
4y d k
TALIP HAN (IRE)
61.00
M.IŞIKAP
AHMET AKBULUT
V.ÇİZİK
8
38
800777
17
11
1.14.38
2
STAY STRONG
5y d k
ZANJERO (USA)
60.50
M.E.DOĞANAP
MEHMET ULUSOY
V.ÇİZİK
3
37
024101
13
20
1.17.31
3
MY LEAH
3y a d
MALKOÇOĞLU (USA)
53.50
S.ALTAYAP
SEMA COŞKUN
H.DEĞİRMENCİ
1
30
090606
13
6
1.16.00
4
PRENSES GOLDA
4y d k
PAN RIVER
59.00
N.ALTIN
AYTEN SALTABAŞ
At Sahibi
7
30
533646
6
14
1.17.71
5
CAN DOSTUM
4y d k
KANEKO
58.00
M.ÜNLÜ
CELAL CİNGÖZ
G.BALTA
2
28
948403
17
14
1.15.35
6
ÇEŞANLIKIZ
4y d k
LION HEART (USA)
55.50
İ.ÇİZİKAP
ARDA ÇETİNKAYA
M.K.ÇİZİK
11
27
0-70590
15
13
1.15.19
7
FREE POWER
5y a k
REY DE CAFE (USA)
55.00
M.A.AKTÜRK
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
F.E.AKIL
9
22
903654
10
9
1.13.84
8
ALTINKIZIM
3y a d
TALIP HAN (IRE)
52.00
E.AKKILIÇAP
SÜLEYMAN ŞİRE
S.SAYIN
6
21
80-4000
12
12
1.17.56
9
GREEN VOILETTE
6y a k
GREEN GÖNEN
51.00
C.TEPEAP
HASAN ÇİZİK
V.ÇİZİK
4
16
568345
7
9
1.13.84
10
CRANBERRY QUEEN
4y d k
TORUK MACTO (IRE)
50.00
B.SARIDALAP
KEMAL ÇİZİK
M.KARALI
10
13
009009
13
11
1.14.39
11
CHAMPION BABY
4y d k
PRESSING (IRE)
50.00
UMUT DEMİRAP
MEHMET EMİN GÜMÜŞ
O.GÖRMEZ
5
10
680078
13
3
1.16.84
12
SPOONERS DIAMOND
4y d k
MENDIP (USA)
50.00
T.YILMAZAP
MURAT AZİZOĞLU
M.E.SARIDAL
12
10
8600-67
13
12
1.17.96
Belmont detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:49
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WAR CANOE (NY)
7y d k
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
DUBB, MICHAEL, MADAK
CHAD C. BROWN
1
96
231-324
50
0
2
SHORT POUR (NY)
4y d k
55.00
JOEL ROSARIO
ALAN BRODSKY
MARK A. HENNIG
2
77
65-2851
30
0
3
WEGETSDAMUNNYS (NY)
5y k k
55.00
JUNIOR ALVARADO
KRASE, SCOTT D. AND
CHRISTOPHE CLEMENT
3
96
88-1732
50
0
4
MYHARTBLONGSTODADY (NY)
5y a k
57.00
JOSE LEZCANO
LAWRENCE GOICHMAN
JORGE R. ABREU
4
88
223-1-11
50
0
5
PECATONICA (NY)
4y a k
55.00
JAVIER CASTELLANO
BERKSHIRE STUD
THOMAS M. BUSH
5
82
9-71324
30
0
6
NIKO'S DREAM (NY)
4y a k
55.00
DYLAN DAVIS
SACKATOGA STABLE
BARCLAY TAGG
6
85
5-51525
28
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:22 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NO PAYNE (NY)
2y d d
54.00
DYLAN DAVIS
MY MARY STABLES
RAYMOND HANDAL
9
0
0
0
2
BIG TIME LADY (NY)
2y a d
54.00
IRAD ORTIZ, JR.
REPOLE STABLE
RUDY R. RODRIGUEZ
1
54
525
12
0
3
SASSY MELISSA (NY)
2y a d
54.00
JOHN R. VELAZQUEZ
JOSEPH BUCCI
DAVID G. DONK
2
0
0
0
4
QUASHANA (NY)
2y d d
51.00
LUIS CARDENAS
MARC KELLER
ROBERT RIBAUDO
3
0
0
0
5
PRETTY CLEVER (NY)
2y a d
54.00
JUNIOR ALVARADO
TRACY FARMER
MARK E. CASSE
4
0
0
0
6
B C BELLE (NY)
2y d d
54.00
JOSE LEZCANO
WELLSPRING STABLES
PHILIP M. SERPE
5
52
64
30
0
7
BYHUBBYHELLOMONEY (NY)
2y d d
54.00
JAVIER CASTELLANO
BAD BOY RACING LLC
BRAD H. COX
6
59
3
30
0
8
CAUMSETT (NY)
2y a d
54.00
JOSE L. ORTIZ
HENNING, MICHAEL, A.
GARY SCIACCA
7
0
0
0
9
CONSTITUTIONALRAGE (NY)
2y d d
54.00
ERIC CANCEL
STEADFAST STABLE
BARCLAY TAGG
8
0
7
51
0
10
U SHOULD B DANCING (NY)
2y a d
54.00
MANUEL FRANCO
MADKOUR, ADAM AND MA
PATRICK J. KELLY
10
57
464
12
0
11
HOME FOR CHRISTMAS (NY)
2y d d
54.00
JOEL ROSARIO
NY FINAL FURLONG RAC
CHRISTOPHE CLEMENT
11
0
0
0
12
A LIFE THAT'S GOOD (NY)
2y d d
54.00
LUIS SAEZ
GOLD SQUARE LLC, EMC
JEREMIAH C. ENGLEHART
12
0
0
0
13
ATHENA DANCER (NY)
2y a d
54.00
KENDRICK CARMOUCHE
DEEB, DENNIS L., LEN
WAYNE POTTS
13
0
0
0
14
LOVE'S MISERY (NY)
2y a d
54.00
MANUEL FRANCO
ARCHINO, FRANCESCO
DAVID A. CANNIZZO
14
64
6
21
0
15
ROSEY'S PEACH (NY)
2y a d
54.00
.
ROSENTHAL, ROBERT D.
DOMENICK L. SCHETTINO
15
59
438
30
0
16
CHILLY CHOOS (NY)
2y a d
54.00
KENDRICK CARMOUCHE
MY MARY STABLES
GARY SCIACCA
16
53
4
30
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:53
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FOREVER CHANGED (NY)
4y k k
53.00
MANUEL FRANCO
HAPPY FACE RACING ST
CHARLTON BAKER
1
68
112-536
49
0
2
RATAJKOWSKI (NY)
6y a k
56.00
JOSE L. ORTIZ
GARY BROAD
H. GRAHAM MOTION
2
90
1114-15
72
0
3
MAKINGCENTS (NY)
3y d d
53.50
LUIS SAEZ
FORTUNE FARM RICHARD
JEREMIAH C. ENGLEHART
3
82
3-31131
50
0
4
SINGULAR SENSATION (NY)
4y d k
52.50
JOSE LEZCANO
PARSONS, JR., WILLIA
MARK A. HENNIG
4
80
4182-21
94
0
5
CRITICAL VALUE (NY)
3y d d
53.00
JUNIOR ALVARADO
TEN STRIKE RACING
JEREMIAH C. ENGLEHART
5
83
114-163
27
0
6
LUCKY MOVE (NY)
6y d k
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
TEN STRIKE RACING
JUAN CARLOS GUERRERO
6
93
431694
17
0
7
MRS. ORB (NY)
5y a k
55.00
DYLAN DAVIS
RUGGERI STABLE, COBU
MICHAEL MICELI
7
85
111-622
72
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:26
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TRIBECCA (NY)
6y a g
54.50
KENDRICK CARMOUCHE
BROWN, RONALD, A.
CHRIS J. ENGLEHART
1
99
13-1152
28
0
2
CAPTAIN BOMBASTIC (NY)
3y a e
54.00
LUIS SAEZ
TEAM HANLEY
JEREMIAH C. ENGLEHART
2
90
221416
23
0
3
ARTHUR'S HOPE (NY)
6y a a
55.00
JOSE L. ORTIZ
DELVALLE, RAUL
MARCO P. SALAZAR
3
98
4-17613
57
0
4
DUGOUT (NY)
4y k g
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
RAVIN, RICHARD, PATR
LARRY RIVELLI
4
94
2117-21
36
0
5
FOOLISH GHOST (NY)
5y d g
53.00
DYLAN DAVIS
RUSSELL, KEN AND NEW
RAYMOND HANDAL
5
84
231511
21
0
6
BIG ENGINE (NY)
5y a a
54.50
JOSE LEZCANO
MCCOURT RACING
LINDA RICE
6
94
21-2161
28
0
7
MY BOY TATE (NY)
6y a g
55.50
MANUEL FRANCO
LITTLE RED FEATHER R
MICHELLE NEVIN
7
100
528321
31
0
8
T LOVES A FIGHT (NY)
6y d g
53.50
JUNIOR ALVARADO
NODA BROTHERS, LLC
ORLANDO NODA
8
98
647233
28
0
9
MORNING BREEZ (NY)
5y d g
53.00
JOHN R. VELAZQUEZ
CHARLES HALLAS
ROBERT P. KLESARIS
9
90
332362
12
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:59
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YANKEE DIVISION (NY)
4y a g
56.00
IRAD ORTIZ, JR.
IMPERIO, MICHAEL, RO
RUDY R. RODRIGUEZ
1
79
461841
26
0
2
OPT (NY)
4y d g
55.00
ERIC CANCEL
MARC KELLER
ROBERT RIBAUDO
2
93
217-343
35
0
3
DOT MATRIX (NY)
7y d g
57.50
JOSE LEZCANO
TEN STRIKE RACING
BRAD H. COX
3
103
102862
50
0
4
SANCTUARY CITY (NY)
3y d e
53.50
KENDRICK CARMOUCHE
MESSINA, EDWARD J. A
JAMES W. FERRARO
4
92
25-123
15
0
5
THERAPIST (NY)
5y a g
56.00
IRAD ORTIZ, JR.
OAK BLUFF STABLES
CHRISTOPHE CLEMENT
5
106
344-123
50
0
6
RINALDI (NY)
4y d g
57.50
LUIS SAEZ
BOND RACING STABLE
H. JAMES BOND
6
98
114-211
50
0
7
SOMELIKEITHOTBROWN (NY)
4y d a
57.50
JAVIER CASTELLANO
SKYCHAI RACING LLC A
MICHAEL J. MAKER
7
104
123192
21
0
8
CROSS BORDER (NY)
6y a a
57.50
JOSE L. ORTIZ
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL J. MAKER
8
105
251126
21
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:31
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NEWLY MINTED (NY)
4y d k
57.50
JOSE LEZCANO
BEACH HAVEN THOROUGH
LINDA RICE
1
94
421-221
72
0
2
OFFICER HUTCHY (NY)
3y a d
56.50
MANUEL FRANCO
GOLDFARB, SANFORD J.
ROB ATRAS
2
80
210711
51
0
3
FAIR REGIS (NY)
6y d k
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
DUBB, MICHAEL AND BE
ROB ATRAS
3
93
3-33223
51
0
4
ESPRESSO SHOT (NY)
4y d k
54.50
JOHN R. VELAZQUEZ
NY FINAL FURLONG RAC
JORGE R. ABREU
4
84
46-4427
28
0
5
PRAIRIE FIRE (NY)
4y a k
55.50
ERIC CANCEL
MCCOURT RACING
LINDA RICE
5
83
342612
13
0
6
COLLEGEVILLE GIRL (NY)
4y d k
55.50
JOEL ROSARIO
BRITTINGHAM, ROBERT,
RICHARD VEGA
6
83
518143
25
0
7
SPIN A YARN (NY)
3y a d
55.50
KENDRICK CARMOUCHE
BROMAN, SR., CHESTER
CHRISTOPHER PROGNO
7
87
1-11121
31
0
8
BERTRANDA (NY)
6y a k
54.50
JOSE L. ORTIZ
MAD DOG RACING STABL
ORLANDO NODA
8
82
122194
21
0
9
TIMELY TRADITION (NY)
6y d k
55.50
DYLAN DAVIS
BUSH RACING STABLE
RAYMOND HANDAL
9
90
311141
49
0
10
MY ROXY GIRL (NY)
5y d k
54.50
LUIS SAEZ
FRANCIS J. PAOLANGEL
CHARLTON BAKER
10
84
37-1632
56
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OUR LAST BUCK (NY)
6y a g
52.50
MANUEL FRANCO
J AND N STABLES, INC
MICHELLE NEVIN
1
88
411221
16
0
2
MR. BUFF (NY)
6y a g
57.50
JUNIOR ALVARADO
BROMAN, SR., CHESTER
JOHN C. KIMMEL
2
104
1-11255
84
0
3
FUNNY GUY (NY)
4y d a
56.50
JOHN R. VELAZQUEZ
GATSAS STABLES, R. A
JOHN P. TERRANOVA II
3
101
16-1142
28
0
4
CHESTERTOWN (NY)
3y k e
52.50
JOSE L. ORTIZ
WEST POINT THOROUGHB
STEVEN M. ASMUSSEN
4
87
228261
50
0
5
BANKIT (NY)
4y d a
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
WINCHELL THOROUGHBRE
STEVEN M. ASMUSSEN
5
99
323447
28
0
6
WINSTON'S CHANCE (NY)
7y a g
53.50
KENDRICK CARMOUCHE
CHAR-ALLIE STABLE AN
DAVID G. DONK
6
97
7-51243
30
0
7
SEA FOAM (NY)
5y d a
54.50
JOEL ROSARIO
WATERVILLE LAKE STAB
CHRISTOPHE CLEMENT
7
87
134-411
63
0
8
EVALUATOR (NY)
5y a g
53.00
LUIS SAEZ
R AND H STABLE
H. JAMES BOND
8
89
29-03-31
52
0
24 Ekim 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Ankara, Diyarbakır, Belmont tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:15 , 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:00 , 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Diyarbakır at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 11:45 diyarbakır at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Belmont at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:22 belmont at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 24 ekim 2020 cumartesi at yarışı bülteni, 24 ekim 2020 at yarışı programı, 24 ekim 2020 tjk yarış programı, 24 ekim 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 24 ekim 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, ankara at yarışı bülteni, 24 ekim 2020 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, diyarbakır at yarışı bülteni, 24 ekim 2020 diyarbakır at yarışı bülteni, günün diyarbakır at yarışı bülteni, bugün diyarbakır at yarışı bülteni, belmont at yarışı bülteni, 24 ekim 2020 belmont at yarışı bülteni, günün belmont at yarışı bülteni, bugün belmont at yarışı bülteni