Yarış Başlama Saati: 13:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ADAMANT WARRIOR
2y d e
AIR VICE MARSHAL (USA)
57.00
K.DEMİREL APApranti
MELİS KURTEL EMİN
C.DEMİR
7
0
0
20
2
GLOBE MASTER
2y k e
GENERAL QUARTERS (USA)
57.00
H.İ.YILDIRIM APApranti
YENER GİRİŞKEN
E.DIBLEN
2
0
0
20
3
GÜNÜN YILDIZI
2y k e
NATIVE KHAN (FR)
57.00
M.N.SUNKAR APApranti
G.EMRE İÇER
M.ARSLAN
4
0
0
20
4
PASSAU
2y a e
AGRESIVO (USA)
57.00
VED.ABİŞ
FEDAİ KAHRAMAN
KAD.BALTACI
8
0
0
20
5
RUN FOR YAVUZ
2y d e
HAKEEM (USA)
57.00
G.KOCAKAYA
YAVUZ BİNGÖL
İB.B.OĞULLARI
3
0
0
20
6
SEVERUS SNAPE
2y d e
TOROK (IRE)
57.00
A.ÇELİK
BARIŞ YAKUT
T.BARDAKCI
5
0
0
20
7
THE AUREL
2y k e
CRIMEAN TATAR
57.00
A.KURŞUN
SEHER ETİ
İ.KÖROĞLU
1
0
0
20
8
GRAY GYPSY
2y k d
GRAYSTORM
55.00
M.AKYAVUZ
AHMET GÜZELOCAK
B.TURGUL
6
0
0
20
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SERİDAY
4y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
60.00
F.S.M.SANSAR APApranti
BERKAN HÜSEYİN ARSLAN
Ö.FARUK TAN
1
65
813060
25
16
1.17.95 Bu derece İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda, 21.09.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili ko
2
STEEL HAWK
3y d e
LUXOR
56.00
MÜS.ÇELİK
MEHMET ÇELİK
A.E.BAŞ
3
56
624223
30
18
1.17.53 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 03.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
3
GEZZAL
3y d e
APPROVE (IRE)
53.50
M.A.SOLMAZ
MAHMUT KARAKEÇİ
AR.KILIÇ
5
51
021658
11
17
1.17.47 Bu derece Adana Yeşiloba Hipodromu'nda, 25.06.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
4
NEW MELBOURNE
4y d k
KANEKO
54.50
VED.ABİŞ
ADEM İPEK
A.GÜVEN
2
48
786371
12
20
1.18.54 Bu derece Adana Yeşiloba Hipodromu'nda, 11.04.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
5
BLUE VALENTINE
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
51.50
M.BAYIR
FEYZULLAH ARSLAN
EMİN KARATAŞ
4
42
669469
21
12
1.17.71 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 04.08.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
6
HAZY DAISY
4y a k
LUXOR
51.50
M.KESKİN
MUHAMMED HARDALAÇ
O.BULUT
7
42
634243
12
17
7
VENİCE
4y d k
SIDNEY'S CANDY (USA)
51.50
SER.YILDIZ APApranti
H.VOLKAN YILMAZ
H.V.YILMAZ
6
42
337463
6
15
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KAHRAMAN TRADER
4y d a
MENDIP (USA)
62.00
H.İ.YILDIRIM APApranti
HARUN KAHRAMAN
E.DIBLEN
6
74
121464
107
17
2.00.50 Bu derece İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda, 21.08.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili ko
2
BABA ŞAHİN
4y d a
DEHA
60.00
VED.ABİŞ
HASAN KOÇYİĞİT
E.ÇETİNKURT
2
85
434532
8
17
1.58.36 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 14.09.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
3
HARD OFF HÜSNE
5y d k
LUXOR
58.00
A.KURŞUN
CANAN KORUCU
İB.B.OĞULLARI
1
90
488921
39
20
1.54.97 Bu derece İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda, 26.06.2021 tarihinde yapılmıştır. İlgili ko
4
CHARLATAN
6y d a
RACE DAY (USA)
56.00
MÜS.ÇELİK
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
4
71
787655
21
12
1.55.23 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 27.06.2020 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
5
GOLDEN JET
4y a a
PERFECT STORM
56.00
G.KOCAKAYA
Ö.ŞAHİN EĞİLLİ
BUR.ARSLAN
3
68
626746
7
13
1.58.12 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 13.10.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
6
LADY DESPINA
3y a d
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
Ö.YILDIRIM
METİN GÜNDAY
S.GÜRKAN
5
59
313428
11
16
1.59.14 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 08.07.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YİĞİTBATUHAN
6y k a
KAIZBERT (RU)
59.50
SER.YILDIZ APApranti
MURAT CÖMERT
S.EREN
6
97
011911
19
20
1.30.80 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 22.04.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
2
MAHİR ABİ
4y a a
KAIZBERT (RU)
58.00
M.N.SUNKAR APApranti
MAHİR TEKİNALP
At Sahibi ADİL TEKİNALP
4
96
214124
13
18
1.32.71 Bu derece İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda, 17.08.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili ko
3
HAYALET ŞEHİR
5y a k
KIBRISLI
57.50
K.DEMİREL APApranti
GÜNSEN SOYUPAK
B.ŞİMŞEK
1
90
611113
19
19
1.31.72 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 22.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
4
ALİBEĞ
6y a a
UÇANBEY
59.50
VED.ABİŞ
EMİNE DİREKLİ
E.ALTIN
7
92
692314
16
19
5
HABBE
4y k k
KARAÜZÜM
54.00
F.S.M.SANSAR APApranti
EMRAH KAYAR
At Sahibi MEHMET ARICI
3
70
211168
19
18
1.31.84 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 15.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
6
GÜZELÇOCUK
8y d k
TURBO
57.50
M.G.ARSLAN
MUSTAFA BAYDAN
G.KÖSE
2
84
523941
18
20
1.32.10 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 25.07.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
7
ALDERAMİN
10y a k
KAIZBERT (RU)
55.50
M.AKYAVUZ
EMİN TURAN
H.ATAŞ
5
95
204733
6
15
1.31.58 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 28.04.2018 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MUCİT TAY
4y d a
TÜMÖZ BEY
63.00
G.KOCAKAYA
E.KAYHAN ERGİN
HAS.YILDIRIM
4
75
147486
46
15
1.35.52 Bu derece Adana Yeşiloba Hipodromu'nda, 04.04.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
2
DEMİRBİKE
4y k k
DEMİRDÖVEN
60.50
K.DEMİREL APApranti
MUZBAH YARDIMCI
S.DEMİR
7
74
114532
37
17
1.36.46 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 23.03.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
3
ELİTTAY
4y a a
ALTAHA
55.00
M.G.ARSLAN
YALÇIN SERCAN AKARSU
EMİN KARATAŞ
6
59
382446
127
15
4
ASRASYAD
8y a a
SANCAKBEYİ
56.00
MÜS.ÇELİK
ALİ ÇELİK
M.DEMİROL
10
58
366444
14
15
1.37.35 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 18.06.2019 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
5
ŞİMŞEK İZİ
4y k a
SONALP
53.00
M.N.SUNKAR APApranti
ARZU GÜNEŞ
EMİN KARATAŞ
8
57
223600
114
15
1.38.43 Bu derece Adana Yeşiloba Hipodromu'nda, 08.01.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
6
GÖKÇEKIZ
6y k k
SARUHANAĞA
51.50
F.S.M.SANSAR APApranti
ŞEREF ATLI
M.ARSLAN
5
55
475094
11
14
1.38.32 Bu derece Adana Yeşiloba Hipodromu'nda, 16.10.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
7
DEMİR ADAM
4y k a
ARASLI
52.00
M.A.SOLMAZ
MEHMET GÜNEŞ
M.ARSLAN
2
53
566219
16
19
1.38.03 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 17.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
8
HATTAT
6y d a
HİSARBEY
51.00
M.KESKİN
HİLMİ KESKİN
H.GÜNEY
1
48
650274
107
13
1.37.00 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 24.01.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
9
BERSUN ATEŞİ
7y k k
ATEŞTOPU
50.00
M.BAYIR
ŞÜKRÜ POLAT
ADN.POLAT
3
45
433995
91
15
1.37.37 Bu derece Adana Yeşiloba Hipodromu'nda, 28.12.2021 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
10
ATLI ÇAĞLAYAN
4y a a
GÜNTAY
50.00
O.AÇAR APApranti
BÜLENT EROL
İ.DURU
9
32
077079
21
10
1.38.10 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 15.06.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RAKS STAR
3y d e
AZARAKS
63.00
VED.ABİŞ
HULUSİ ÇİL
Y.DEMİR
3
92
026321
19
20
2.28.43 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 03.06.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
2
NORTH IRON
3y d e
BANKNOTE (GB)
59.00
A.KURŞUN
MEHMET GÜRDAL
A.R.ÇAKAR
2
79
321655
18
17
3
TURDEMİRKIR
3y a e
CAPTAIN RIO (GB)
58.00
Ö.YILDIRIM
MAHMUT KARAKEÇİ
AR.KILIÇ
5
91
441422
5
20
4
AZMİN ZAFERİ
3y d e
MAXIMUS DREAM
56.00
G.KOCAKAYA
SERBAY GÜL
KAD.BALTACI
4
83
103220
33
18
2.15.21 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 16.05.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
5
RAYMOND REDDINGTON
3y d e
LUXOR
55.00
A.ÇELİK
ANNA KÖSEALİ
G.KÖSE
1
53
375561
14
20
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ETSUKO
2y a d
KANEKO
58.50
Ö.YILDIRIM
MEHMET EMİN EKENLER
S.GÜRKAN
2
52
161
19
20
1.24.78 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 07.10.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
2
THOMAS SHELBY
2y k e
GRAYSTORM
57.50
A.KURŞUN
ALİ RIZA KÖSEALİ
G.KÖSE
1
50
21
77
20
3
DESERT QUIET
2y d e
TIZWAY (USA)
57.00
MÜS.ÇELİK
NİMET ARİF KURTEL
C.DEMİR
5
49
16
19
19
1.26.58 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 07.10.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
4
BAKIR ALPER
2y d e
YAVUZSEL
53.00
C.TEPE
ALİ BAKIR
İ.SAYIS
6
41
936445
7
16
1.25.84 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 07.10.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
5
GRANDE STEEL
2y d d
TORUK MACTO (IRE)
51.50
F.S.M.SANSAR APApranti
EYYÜP AYDINLIKTA
S.BECENE
4
38
443166
7
18
1.33.23 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 07.10.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
6
FLYING MAN
2y d e
HAKEEM (USA)
50.00
M.KESKİN
FAHRİYE ARSLAN
M.ARSLAN
3
33
735
65
17
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BOY OF COŞKUN
2y d e
MYBOYCHARLIE (IRE)
57.00
A.ÇELİK
FATMA KAN
S.KAN
6
0
0
20
2
HEYBETLİ TAY
2y d e
BODYGUARD HERO (USA)
57.00
VED.ABİŞ
FEDAİ KAHRAMAN
KAD.BALTACI
8
0
0
20
3
KING DAVUT
2y d e
SIDNEY'S CANDY (USA)
57.00
SER.YILDIZ APApranti
HÜSEYİN AKMEŞE
V.TEKİN
7
0
0
20
4
KING OF DELATIERRA
2y d e
TRAPPE SHOT (USA)
57.00
A.KURŞUN
EBRU SEYOK
EMİN KARATAŞ
4
0
0
20
5
KİNJAL
2y d e
MYBOYCHARLIE (IRE)
57.00
M.AKYAVUZ
HABİP ÖZKAN
O.BULUT
1
0
0
20
6
KÜRŞATBEY
2y d e
GENERAL QUARTERS (USA)
57.00
H.İ.YILDIRIM APApranti
YENER GİRİŞKEN
E.DIBLEN
2
0
0
20
7
STASERA
2y d d
CATAPULT (USA)
55.00
Ö.YILDIRIM
LEVENT SARIKAYA
S.GÜRKAN
5
0
0
20
8
SUNRISE HAPPINESS
2y k d
MENDIP (USA)
55.00
MÜS.ÇELİK
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
3
0
0
20
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAHRACAN
4y k k
KAIZBERT (RU)
56.00
G.KOCAKAYA
SEMRA ERKUŞ
M.ÖRTÜNÇ
7
47
252213
22
19
2
BAŞDAĞLI
4y k a
KOPUZ
55.00
M.AKYAVUZ
BEKİR AKYAVUZ
E.AKYAVUZ
6
34
664455
12
17
3
CALKIN CAŞ
4y a a
SULTAN DE FAUST (FR)
53.00
SER.YILDIZ APApranti
HAKAN GAŞAN
İ.DURU
4
29
822784
12
16
4
DÜLDÜL
4y a a
KAANEFE
56.00
A.ÇELİK
HAKAN SÖNMEZ
S.KAN
2
46
043623
5
16
5
MİRİALEM
4y d a
SARRAF
55.00
Ö.YILDIRIM
HAYDAR YARDIMCI
At Sahibi NESİH CAMUZ
1
38
763363
12
14
6
YELSESİ
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
53.00
M.N.SUNKAR APApranti
MEHMET NUR BECENE
S.BECENE
3
69
1-34622
5
19
7
BERFU
4y a k
KARAÜZÜM
54.00
M.G.ARSLAN
ERGÜN CAN
İ.DURU
5
34
799550
56
12
Wolverhampton İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CUBAN HARRY
2y d e
62.50
ROSSA RYAN
THE 2 UNDER PARTNERS
E DUNLOP
1
67
6445
21
0
2
PROFESSOR TICKLE
2y d e
61.50
LAURA PEARSON
DAVİD LOWE
D LOUGHNANE
7
65
454833
16
0
3
ASIAN TIDE
2y d d
61.50
S OSBORNE
EİC RACİNG LTD AND R
J OSBORNE
2
65
058
29
0
4
KRYSDANJORD (IRE)
2y d e
61.00
C PLANAS
MR MARK WHYMENT HA
DARRYLL HOLLAND
10
64
99855
42
0
5
ALJADEL (IRE)
2y a d
60.50
F MARSH
MUHANNAD AL MASKARİ
R HUGHES
3
60
9718
26
0
6
RUKAANA
2y k e
60.50
B CURTİS
MR ZİAD A GALADARİ
C HİLLS
6
63
789
34
0
7
MADAME CHRISTINE
2y k d
60.00
J FANNİNG
MRS LİZ INGHAM
MRS A DUFFİELD
8
62
64306
33
0
8
COMPTON BAY
2y a e
59.00
C BİSHOP
MR T SMİTH
E J-HOUGHTON
9
60
4037
19
0
9
TIMELY CHANCE
2y d d
58.50
T WHELAN
MERVYN JOHNSON, GENT
STEPH HOLLİNSHEAD
5
59
0950
31
0
10
DYLAN'S ASHES (IRE)
2y d e
57.50
S CHERCHI
ONTOAWINNER LES BO
M BOTTI
4
56
077
26
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
THE BITTER MOOSE (IRE)
2y d e
62.00
H DAVİES
AJT GROUP
H PALMER
10
66
557355
37
0
2
TAKEOVER TARGET (IRE)
2y d e
61.50
L KENİRY
MR D R PASSANT
T DASCOMBE
1
65
68466
40
0
3
GEORGE'S RASCAL (IRE)
2y d e
61.00
D MUSCUTT
MS E BANKS, MR C ROS
G SCOTT
5
64
4450
29
0
4
HAYA TAAL (IRE)
2y d e
61.00
L MORRİS
AHMAD HADİ ALMUTAİRİ
G KELLEWAY
9
64
27737
43
0
5
CHERRY HILL
2y a d
60.50
O MURPHY
MR R SEARLE
D F DAVİS
4
63
343031
38
0
6
HAND JIVE
2y d e
60.00
J FANNİNG
SHEİKH HAMDAN BİN MO
C JOHNSTON
2
62
574
17
0
7
MEET ME IN MERAKI
2y d e
59.50
D KEENAN
MR ZAVİER AUSTİN
P EVANS
7
61
75750
21
0
8
CHECKMEOUT
2y d d
59.00
J MİTCHELL
MRS H VARİAN
R VARİAN
8
60
5456
15
0
9
BELLE STORM (IRE)
2y d d
57.50
ROSSA RYAN
SHEİKH JUMA DALMOOK
J TATE
6
57
33859
50
0
10
BALMANZOR (FR)
2y d e
53.50
WILLIAM PYLE
THE BALMANZOR SYNDIC
O GREENALL & J GUERRIERO
3
48
08656
37
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
THE CALTONIAN
4y d a
63.50
J FANNİNG
MR M SAWERS
MİSS L PERRATT
1
67
350711
3
0
2
SPLIT ELEVENS
5y d a
61.00
DYLAN HOGAN
MR DAVE JAMES
J BUTLER
12
59
053539
35
0
3
MAJOR GATSBY (IRE)
4y k a
61.00
W CARSON
MR MRS RJ MANNİNG
W G M TURNER
9
59
346431
17
0
4
FAYASEL (IRE)
3y a e
60.50
D KEENAN
MR JİM GİLL
M MURPHY & M KEADY
6
60
566541
17
0
5
KEEP ME STABLE (IRE)
3y d d
60.00
TOMMİE JAKES
MR PAUL CORRİGAN
MİSS L PERRATT
5
59
972300
23
0
6
DARING GUEST (IRE)
9y d a
60.00
C PLANAS
MRS GAY JARVIS
TOM CLOVER
4
57
4-6331-5
35
0
7
GUITEAU (IRE)
3y k e
60.00
O MURPHY
MR D J FFRENCH DAVİS
D F DAVİS
2
59
042592
17
0
8
WADI BANI
3y d e
59.50
J MITCHELL
STEPHEN TUCKER AND C
S DURACK
7
58
645807
22
0
9
LIBERTY BREEZE
5y d k
59.50
L EDMUNDS
GRANGE PARK RACİNGXV
SİMON WHİTAKER
3
56
094232
17
0
10
BERKSHIRE CRUZ (IRE)
3y d e
59.50
L MORRIS
FOXHILLS RACING LIMI
G HARRIS
11
58
387-590
17
0
11
BRAVE DISPLAY (IRE)
9y d a
59.50
ARCHIE YOUNG
DEVAUDEN COURT RACIN
D FAULKNER
10
56
419662
127
0
12
CRYSTAL DAWN (IRE)
7y d k
59.00
LAURA PEARSON
DALLOW FARM STUD
JESSICA MACEY
8
55
079245
17
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHARLOTTE'S LUCK (FR)
2y d d
58.00
H DAVİES
MR PAUL GOONAN
DYLAN CUNHA
7
0
8
21
0
2
CHARTWELL'S LADY
2y d d
58.00
D MUSCUTT
HASMONEAN RACİNG T
J FERGUSON
5
0
8
21
0
3
MIDDLESEX
2y a d
58.00
J FANNİNG
CHASEMORE FARM
C JOHNSTON
6
70
322
15
0
4
TAYALA
2y d d
58.00
S OSBORNE
KİNGSDOWN RACİNG CLU
E WALKER
9
70
535
29
0
5
WAKRA BU THAILA (UNR)
2y d d
58.00
L MORRİS
PROMENADE BLOODSTOCK
H SPİLLER
2
0
0
0
6
LA VERITE
2y d d
57.50
J MITCHELL
NEWCLOSE
D & C KUBLER
1
0
0
0
7
MAKE A SCENE (IRE)
2y d d
57.50
R HORNBY
PORTLEE BLOODSTOCK
J PORTMAN
4
0
0
0
8
MON ETOILE
2y k d
57.50
ROSSA RYAN
MASCALLS STUD
C JOHNSTON
8
0
0
0
9
SQUEAKER
2y d d
57.50
S CHERCHİ
MR RALPH LEONARD BAR
M BOTTİ
3
67
2444
21
0
10
STARLIGHT FANTASY
2y d d
57.50
B CURTİS
MAMBA RACİNG PARTN
M BOTTİ
11
0
7
15
0
11
TIPTOE
2y d d
57.50
O MURPHY
QATAR RACİNG LİMİTED
D M SİMCOCK
10
0
5
15
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HEADINGLEY (IRE)
5y d a
63.50
B CURTİS
GALLOP RACİNG
D O'MEARA
4
75
005056-
127
0
2
HE'S A GENTLEMAN (IRE)
4y k a
62.50
O MURPHY
MİCHAEL OWEN RACİNG
H PALMER
9
73
842231
23
0
3
NIKKI'S GIRL (IRE)
4y d k
62.00
S OSBORNE
NİKKİ TURNER
E DUNLOP
5
71
8-73710
23
0
4
MASQOOL (IRE)
5y d a
62.00
D COSTELLO
PETER CLARKE RACİNG
H EVANS
8
71
146435
24
0
5
DISTINGUISHED LADY (FR)
3y d d
62.00
ROSSA RYAN
AMO RACİNG LİMİTED
DARRYLL HOLLAND
7
75
777244
12
0
6
SHOWMEDEMONEY (IRE)
4y d a
62.00
W PYLE
COOL JAZZ
I JARDINE
11
71
906103
13
0
7
LION TAMER
3y a e
61.50
R CLUTTERBUCK
MR M ELDUBEBA
MITCHELL HUNT
6
74
2-5249
22
0
8
LIGHT UP OUR STARS (IRE)
7y d a
61.00
L MORRİS
PAUL J DİXON MR J WY
S DİXON
12
69
634551
28
0
9
OPERATIC ARTIST (IRE)
3y d d
59.50
R HORNBY
ROBINSON PARTNERS
OLLIE SANGSTER
1
70
5-43500
30
0
10
FIRM HANDSHAKE (IRE)
3y d e
59.00
B SANDERSON
MR D ORR MRS A FRO
K FROST
3
69
37456
63
0
11
LOCKED N' LOADED
6y d a
58.00
A RAWLİNSON
KHDRP4
A CARROLL
2
63
2-08825
127
0
12
HAVANA GOLDRUSH
4y d a
57.50
L KENİRY
J S MOORE B GALLOW
J S MOORE
10
61
583465
43
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ADVANTAGE (IRE)
3y a e
60.50
D NOLAN
LAURENCE BELLMAN
D O'MEARA
8
0
7
17
0
2
BRIGHT (IRE)
3y d e
60.50
F MARSH
MELİSSA COOKE AND HA
M LOUGHNANE
2
72
632
127
0
3
CAPTAIN BENTLEY
4y d a
60.50
T EAVES
MR KENNETH MOTTERSHE
M MULLİNEAUX
5
60
782
23
0
4
KAIDU (IRE)
3y d e
60.50
GEORGİA DOBİE
COOPER WEBB
A WATSON
6
69
724
117
0
5
MOON FLIGHT (IRE)
3y d e
60.50
L MORRİS
MR W PROSSER
SİR M PRESCOTT
7
75
4242
6
0
6
ROOSKA (GER)
3y d e
60.50
S JAMES
MR GRANT TUER
G TUER
3
67
323
124
0
7
ALMAVILLALOBAS
3y a d
58.00
C HOWARTH
PECKHAM BLOODSTOCK A
R WOODMAN
4
0
00
10
0
8
DARKENED EDGE
3y d d
58.00
GİNA MANGAN
CHRİS MASON RACİNG
C MASON
1
0
55
100
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MERSEA (FR)
3y d d
62.50
S JAMES
NİCK BRADLEY RACİNG
G TUER
3
74
134569
10
0
2
ABSOLUTELYFLAWLESS
3y d d
62.00
ROSSA RYAN
DAVİD LOWE
D LOUGHNANE
7
75
126660
61
0
3
FIRST OF MAY
3y d d
62.00
C SHEPHERD
ELİTE RACİNG CLUB
J FANSHAWE
4
75
31-1658
27
0
4
PULCHERIA (IRE)
4y d k
61.00
D MUSCUTT
NATALMA
J FERGUSON
9
72
24-003-7
71
0
5
STARPROOF (IRE)
3y d d
60.50
L EDMUNDS
MUİR RACİNG PARTNERS
W MUİR & C GRASSİCK
2
72
171038
15
0
6
ITHRA
3y d d
60.50
L MORRİS
MR SAEED BİN MOHAMME
A WATSON
6
72
5-2734
15
0
7
BELLE FOURCHE (IRE)
4y d k
60.00
D NOLAN
S FINNEGAN, P CALLAN
D O'MEARA
8
70
308732
12
0
8
CAESARS PEARL (IRE)
3y d d
60.00
T EAVES
ALFA SİTE SERVİCES L
CRAİG LİDSTER
5
71
221870
67
0
9
JAX EDGE
3y d d
59.00
GİNA MANGAN
INTERNATİONAL PLYWOO
C MASON
1
69
141452
50
0
Chantilly Fransa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALIJAN MOON (GB)
3y d e
58.00
BAUYRZHAN MURZABAYEV
AVATARA S.A.
A. SUBORICS
6
76
6-04384
15
0
2
CASE MONEY (IRE)
3y d e
58.00
CRISTIAN DEMURO
ECLIPSE THOROUGHBRED
A&G. BOTTI
5
75
548
43
0
3
BIG DRIFT (GB)
3y d g
58.00
AUGUSTIN MADAMET
ANDREA FRIEBEL
A. FRIEBEL
8
72
466425
40
0
4
SHORT FINAL
3y d g
56.50
LAURA GROSSO
S.ALLOUCHE/S.KOBAYAS
S. KOBAYASHI
3
76
0-2532
35
0
5
SADIA (IRE)
3y d d
56.50
THEO BACHELOT
HARAS DE LA PERELLE
S. WATTEL
1
77
0-64264
21
0
6
A COUNTACH (GER)
3y d d
55.00
SIBYLLE VOGT
STALL SCHALKMADCHEN
A. SUBORICS
4
0
632
18
0
7
PROPHETIE (GB)
3y d d
56.50
MAXIME GUYON
WERTHEIMER FRERE
A. FABRE
7
81
832
85
0
8
SOCIAL DISTANCE
3y d g
56.00
JEREMY MOISAN
FINN BLICHFELDT
P&J. BRANDT
2
0
0
0
9
FINDON ROSE (IRE)
3y d d
54.50
BENJAMIN MARIE
SNOWDROP STUD CO. LT
JV. TOUX
9
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ENDS OF THE EARTH (GB)
3y d e
57.00
TONY PICCONE
GUY HEALD
HA. PANTALL
1
91
625031
22
0
2
A CANNES
3y k g
57.00
THOMAS TRULLIER
L.DE ROMANET/CS PORT
Y. BONNEFOY
4
84
3155
20
0
3
KERNO QUATZ
3y d e
57.00
IORITZ MENDIZABAL
M.BLANC/R.CAPOZZI
JJ. CHAVARRIAS ARELLANO
6
85
1146
127
0
4
NASCENT (GB)
3y d d
55.50
CLEMENT LECOEUVRE
SUC. KHALID ABDULLAH
HF. DEVIN
2
87
314
14
0
5
ESHIYA (IRE)
3y d d
55.50
MICKAEL BARZALONA
S.A. AGA KHAN
FH. GRAFFARD
5
0
12
20
0
6
SOLAIRE
3y y d
55.50
HUGO JOURNIAC
NICOLAS CAULLERY
N. CAULLERY
3
84
667835
127
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BATESCA
2y d d
56.50
CORENTIN BERGE
FAL STUD SAS
G. HERNON
11
85
5373
19
0
2
GOLD O'BOY
2y d e
57.50
TONY PICCONE
HA.PANTALL
HA. PANTALL
4
81
6144
26
0
3
SABROSO
2y d e
57.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
CUADRA MEDITERRANEO
M. DELCHER SANCHEZ
3
80
234332
32
0
4
ISLAND FANTASY (GB)
2y d d
57.00
MAXIME GUYON
S. GOUESNARD PARTN
FR. MONFORT
9
80
255
16
0
5
RECONNECT (IRE)
2y d d
56.50
GUILLAUME GUEDJ-GAY
XAVIER SALLES
J. SOUBAGNE
10
79
102421
31
0
6
SALALAH
2y d d
56.50
HUGO JOURNIAC
JEAN-SEBASTIEN CAMPO
N. CAULLERY
5
79
513
14
0
7
MR KODIAC (IRE)
2y d e
53.00
CESAR BELMONT
BARON EDOUARD DE ROT
A. FABRE
7
75
685
34
0
8
TANIS
2y d d
52.00
DELPHINE SANTIAGO
GERARD AUGUSTIN-NORM
S. NIGGE
6
73
544203
19
0
9
STORMYGO
2y k e
52.50
BENJAMIN MARIE
GERALDINE REILLE-VIL
BUTEL & BEAUNEZ
1
70
27689
16
0
10
LISIMBA (USA)
2y d d
53.00
ALEXIS POUCHIN
ANDRE FABRE
A. FABRE
2
70
678
69
0
11
TAHINI
2y d e
51.50
EDDY HARDOUIN
JML RACING / N. SALT
C&Y. LERNER
8
68
726
54
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DROVKA
4y d k
58.50
SOPHIE CHUETTE
ROSEL EDWARDSSON GIR
R. EDWARDSSON GIRON
9
46
009000
35
0
2
MAGURO
4y a g
57.00
EBBE VERHESTRAETEN
GEERT VERHEYE
G. VERHEYE
10
42
009098
47
0
3
COIGNY
7y d k
58.00
THEO BACHELOT
JEAN-PHILIPPE SAUVAG
JP. SAUVAGE
14
42
052407
24
0
4
DREAM AGAIN
4y d k
57.50
MICKAEL BARZALONA
HELMI BOUJARDINE
H. BOUJARDINE
5
40
242130
30
0
5
GRAND LEON
5y d g
57.50
SIMON PLANQUE
DOMINIQUE DUVEAU
J. PLANQUE
4
40
276308
24
0
6
APRIL STEP
4y d k
56.00
CORENTIN BERGE
BENJAMIN BOSSERT
B. BOSSERT
3
40
907047
17
0
7
KENOR
5y k g
57.00
MARC NOBILI
PIETER VAN DER ZAAG
J. HENDRIKS
12
40
482342
35
0
8
GO FOR IT
4y d k
57.00
FABIEN LEFEBVRE
MARIE LAPIOS BAUDRY
P. BAUDRY
11
40
502775
11
0
9
PUR HASARD
4y d g
54.50
PERRINE CHEYER
SYLVAIN MAURER
S. MAURER
7
37
575746
11
0
10
MORNING SPIRIT
4y d k
55.50
BENJAMIN MARIE
NOELLE SAUVAGE
N. SAUVAGE
1
35
744682
15
0
11
PROELIA
7y k k
55.00
CHRISTOPHER GROSBOIS
MELANIE BOURGEAIS
M. BOURGEAIS
8
35
044627
12
0
12
MOUSSON D'EVAILLE
5y d g
55.00
FABRICE VERON
HERVE GEERLANDT
S. MORINEAU
6
35
00-3909
10
0
13
FIVE BY FIVE
8y k g
54.50
LUDOVIC BOISSEAU
SEBASTIEN MORINEAU
S. MORINEAU
13
33
835079
127
0
14
ANIMA ERAT
4y k k
54.00
THOMAS TRULLIER
THIERRY FIORENZA
E. LYON
2
33
006009
22
0
15
SICKYL PAPA
10y d g
52.50
DELPHINE SANTIAGO
GILLES CHAIGNON
GIL. CHAIGNON
15
33
578-669
18
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLACK HAWK
5y d g
60.00
CHRISTOPHER GROSBOIS
MICHEL DREAN
M. DREAN
1
66
170061
12
0
2
NEED YOU TONIGHT (IRE)
4y d k
60.00
AURELIEN LEMAITRE
MARKUS MONSTEIN
C. FEY
2
66
005901
9
0
3
LA BARILLETTE
7y k k
59.50
ENZO CRUBLET
DOMINIQUE BURELLER
J. DA SILVA
5
64
813315
10
0
4
NIGHTDANCE MAN (GER)
7y a g
59.00
MICKAEL BARZALONA
HEDI GHABRI
H. GHABRI
11
64
274004
21
0
5
BLACKJAC DU HOULEY
5y k g
59.00
THOMAS TRULLIER
MURIELLE HARLE-WARGN
G. COLLET
13
64
429033
48
0
6
NEROKAS
5y d g
59.00
MAXIME GUYON
T.LEBARON/JP.RAYMOND
J. BERTRAN DE BALANDA
15
64
270007
9
0
7
GARIGLIANO
6y d g
58.50
CLEMENT LECOEUVRE
BENJAMIN BOSSERT
B. BOSSERT
9
62
623260
10
0
8
SAINT NICOLAS
8y k g
58.50
BENJAMIN MARIE
N.FERRAND/G.CRESTEY/
S. CULIN
10
62
080963
9
0
9
DREAM IN NORMANDY (IRE)
7y d g
58.00
TONY PICCONE
LR.KAMBRUN-HERVE/P.O
CH. PLISSON
12
62
301870
48
0
10
ISHRAQ
6y d a
55.50
MICKAEL BERTO
ANTONIO BERTO
T. SPEICHER
6
55
254091
11
0
11
OSER (IRE)
6y k k
54.50
SEBASTIEN MAILLOT
OSCAR ORTMANS
C. ALESI
14
53
008096
22
0
12
DELSHEER
8y d g
54.50
AUGUSTIN MADAMET
MAXIMILIAN SCHNYDER
AN. HOLLINSHEAD
8
53
003563
51
0
13
LE GARDOLOT
5y d g
52.00
LEA BAILS
ALAIN RENAULT
A. RENAULT
4
51
602433
24
0
14
JANAJKA
8y d k
53.00
LUDOVIC BOISSEAU
MELANIE BOURGEAIS
M. BOURGEAIS
7
51
0100-00
21
0
15
DARIYANGEL
4y d g
52.00
GLEN MEURY
DELPHINE DE WULF
D. DE WULF
16
48
908080
17
0
16
DANCE THE BLUES
8y a g
49.00
SOPHIE TISON
WILLY BEETENS
W. BEETENS
3
46
5-05696
15
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KEY TO SUCCESS (GER)
6y d g
60.00
ALEXIS POUCHIN
STALL DRESDENSIA
S. RICHTER
7
0
49-4115
18
0
2
SANCHO (GER)
5y a g
60.00
MICKAEL BARZALONA
VERDIJK LOGISTICS
CJM. WOLTERS
6
0
103133
13
0
3
BAZOQUES
5y y k
58.00
MARIE VELON
B.MOISSONNIER/C.ARNA
Y. BONNEFOY
13
81
600436
27
0
4
DAYSHANN
5y d a
55.50
GLEN MEURY
JAVIER MALDONADO TRI
M. DELCHER SANCHEZ
4
85
156900
67
0
5
PAREIAS PRINZ (IRE)
5y d g
59.00
HUGO BESNIER
STALL BURG NANSTEIN
S. SMRCZEK
2
0
8-06445
14
0
6
SOLVIO (GER)
4y d g
59.00
AUGUSTIN MADAMET
STALL FROHNBACH
S. SMRCZEK
5
0
855343
20
0
7
L'IENISSEI
5y d g
58.00
BAUYRZHAN MURZABAYEV
IGOR ENDALTSEV
I. ENDALTSEV
1
68
361965
19
0
8
CELESTIN
6y y g
57.50
CRISTIAN DEMURO
ALIDA BLUME
H. BLUME
3
94
15-6860
26
0
9
RAKAN
5y d g
55.00
DORIAN PROVOST
LIONEL OVADIA
A. FOUASSIER
9
80
523818
14
0
10
DREAM FOR ALL (ITY)
6y d g
57.50
HUGO BOUTIN
RACING STARS
M. BOUTIN
8
76
792232
15
0
11
GIFT OF THE G (IRE)
5y d g
57.50
GUILLAUME GUEDJ-GAY
XAVIER SALLES
J. SOUBAGNE
10
85
184038
23
0
12
FORBIDDEN SECRET (GB)
5y a g
56.00
THEO BACHELOT
KARIN BRIESKORN
S. RICHTER
12
66
520640
36
0
13
AMA WILD LIFE
6y d g
53.50
SOPHIE TISON
SYLVAIN MAURER
S. MAURER
14
33
07-535-0
11
0
14
MARKANT (GB)
4y a g
54.50
SIBYLLE VOGT
STALL GRAFENBERG
W. HICKST
15
0
41-6
127
0
15
TWILIGHT
4y d k
54.50
STEPHANE PASQUIER
THOMAS COLLATZ
M. RULEC
11
77
666024
14
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CENTORINA
3y d d
60.00
AURELIEN LEMAITRE
GL RACING / A.CHEVAL
L. PONTOIR
4
77
523190
28
0
2
SEE THE LIGHT
3y d g
60.00
TONY PICCONE
RELIABLE RACING
G. HERNON
12
77
210683
74
0
3
ALCATOSER
3y d g
60.00
ENZO CORALLO
G.AUGUSTIN-NORMAND/F
C. FERLAND
11
77
42-4239
26
0
4
PANGAEA
3y d g
60.00
MICKAEL BARZALONA
HARAS DE LA GOUSSERI
P. DECOUZ
13
77
429610
74
0
5
INKIOSTRO
3y y d
59.50
CRISTIAN DEMURO
LUCA ALBERTO MORARI
M. GUARNIERI
10
76
222271
18
0
6
SHAHBANDAR (IRE)
3y d e
59.00
.
JANA DUFKOVA
I. JANACKOVA KOPLIKOVA
6
75
710021
33
0
7
RISE AND SHINE
3y k d
57.00
MARIE VELON
STEFFEN MOLKS
M. RULEC
2
74
667562
19
0
8
DORIANELLO
3y k g
58.50
ROSARIO MANGIONE
HIGH HEELS RACING
X. BLANCHET
3
74
58168
104
0
9
SHIRIN (USA)
3y d d
58.00
MAXIME GUYON
WERTHEIMER FRERE
C. LAFFON-PARIAS
14
73
993821
28
0
10
GOLDEN RIVER
3y d d
57.50
FABRICE VERON
LA FLECHE RACING
M. BRASME
5
72
716489
41
0
11
ST PANTALEON (IRE)
3y a g
56.00
BAUYRZHAN MURZABAYEV
CARINA HORN
N. CAULLERY
1
68
788885
20
0
12
DARK ZEL
3y d d
56.00
STEPHANE PASQUIER
JF.SENET/S.DUMONT/JL
N. CAULLERY
7
68
960676
12
0
13
ZELZEFYR
3y d e
55.00
THEO BACHELOT
TOUT SUR LE ROUGE
N. CAULLERY
8
66
034705
20
0
14
GALLIARA
3y d d
50.50
DELPHINE SANTIAGO
CHRISTA ZASS
M. NIGGE
9
59
074400
28
0
Vaal Güney Afrika detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FLYING PUMA (SAF)
4y a k
60.00
N KLINK
M S MOOSA
BRETT WEBBER
12
69
2426
23
0
2
WHITE HILLS (SAF)
3y d d
59.00
G LERENA
WILGERBOSDRIFT
ROY MAGNER
9
78
332772
23
0
3
WAITFORGREENLIGHT (SAF)
3y d d
55.00
T MAYHEW
A M BOTHMA
FABIAN HABIB
11
75
252256
93
0
4
SUGARY SWEET (SAF)
3y d d
59.00
P MXOLI
TARYN SPONG
PAUL MATCHETT
7
74
765594
12
0
5
JUMPING ANALIA (SAF)
3y d d
59.00
J GATES
I LEVITAN
TONY PETER
6
73
457
42
0
6
BEZZIE'S GAL (SAF)
3y d d
59.00
A MGUDLWA
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
1
0
0
0
7
CARTAGENA (SAF)
3y d d
59.00
C ZACKEY
ANDRE DU PLESSIS
HEATHER E ADAMSON
10
0
86
77
0
8
CHATTANOOGA LADY (SAF)
3y a d
59.00
D SCHWARZ
MONTE CARLO SYNDICAT
TYRONE ZACKEY
13
0
8
23
0
9
GOLD AGENT (SAF)
3y d d
59.00
J PENNY
TARYN SPONG
PAUL MATCHETT
14
0
0
127
0
10
GRANCHACO (SAF)
3y d d
59.00
P STRYDOM
B A VICTOR
CORRIE LENSLEY
3
0
0
21
0
11
ICE CAP (SAF)
3y d d
57.50
D B GEERTHSEN
R J MAYHEW
CRAIG MAYHEW
2
0
9
23
0
12
KISS THE MAGIC (SAF)
3y d d
59.00
C HABIB
F BRONKHORST
FANIE BRONKHORST
5
0
0
0
13
REBELS PRINCESS (SAF)
3y d d
59.00
K MATSUNYANE
R C NELL
FANIE BRONKHORST
8
0
9
127
0
14
WINTER PATH (SAF)
3y d d
59.00
S KHUMALO
D C BASEL
SEAN TARRY
4
0
87
127
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:55 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CROWN PRINCE (SAF)
4y d g
58.50
D B GEERTHSEN
A M BOTHMA
FABIAN HABIB
12
53
667960
28
0
2
CALLABURN (SAF)
3y d g
58.00
M YENI
C J POTGIETER
FANIE BRONKHORST
11
75
5887
12
0
3
JOHN WICK (SAF)
3y d g
58.00
S KHUMALO
D CHINSAMMY
FABIAN HABIB
2
75
378
58
0
4
COMMANDER OF ALL (SAF)
3y d g
58.00
B NYAWO
M G BOTHMA
FABIAN HABIB
3
70
50679
12
0
5
ANIMAL IMPACT (SAF)
3y d g
58.00
C MAUJEAN
D J SIDE
ALEC LAIRD
8
65
889
40
0
6
AL BAYREG (SAF)
3y a g
58.00
J P V'D MERWE
AL ADIYAAT SOUTH AFR
MIKE DE KOCK
5
0
76
40
0
7
BOB (SAF)
3y a g
58.00
J GATES
GLISTIAN
TONY PETER
6
0
9
30
0
8
FORCE DE DIEU (SAF)
3y d e
58.00
D SCHWARZ
DJ JAZZY D RACING
TYRONE ZACKEY
7
0
5
19
0
9
GAMER (SAF)
3y d e
58.00
A MGUDLWA
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
4
0
0
0
10
KAROO GOLD (SAF)
3y d e
58.00
D DE GOUVEIA
S VILJOEN
CANDICE DAWSON
1
0
7
23
0
11
MASTER CHRISTMAS (SAF)
3y d g
58.00
C ZACKEY
D SHAWE
LUCKY HOUDALAKIS
10
0
6
42
0
12
WEATHER WIZARD (SAF)
3y d g
58.00
K MATSUNYANE
T J SHAWE
BRETT CRAWFORD
9
0
3
30
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
THE WORK OF LIFE (SAF)
4y d k
60.00
M YENI
RICHARD MOOR
ROY MAGNER
3
66
563333
42
0
2
PINK DIAMOND (SAF)
5y a k
60.00
S KHUMALO
M PANDARAM
PAUL MATCHETT
11
61
5-02722
127
0
3
PARADISE FLOWER (SAF)
4y d k
58.50
D B GEERTHSEN
P J W BECKER
HEATHER E ADAMSON
8
51
495960
65
0
4
REGAL DAUGHTER (SAF)
3y a d
58.00
C MAUJEAN
RALPHS RACING
CANDICE DAWSON
4
74
963
35
0
5
FAIRY CIRCLE (SAF)
3y a d
58.00
G LERENA
HOWARD PILLAY
STEPHEN MOFFATT
9
72
636652
28
0
6
TEO TORRIATTE (SAF)
3y a d
58.00
D SCHWARZ
M M VAN WYK
STEPHEN MOFFATT
6
71
930
28
0
7
CITY LIGHTS (SAF)
3y d d
58.00
K MATSUNYANE
T J SHAWE
FANIE BRONKHORST
7
70
534
47
0
8
BILINGUAL (SAF)
3y a d
58.00
A MGUDLWA
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
5
0
07
21
0
9
EMPRESSOFNORMANDY (SAF)
3y a d
58.00
C ZACKEY
D SHAWE
LUCKY HOUDALAKIS
2
0
7
23
0
10
GLOBAL CHOICE (SAF)
3y d d
58.00
K A BREWER
S MATHEN
ROBYN KLAASEN
1
0
89
127
0
11
VENETIAN MOONLIGHT (SAF)
3y k d
58.00
C HABIB
THE PLAYGATE SA
TONY PETER
10
0
53
28
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
UNITED WE STAND (SAF)
4y d k
60.00
WES MARWING
G J GEYER
PAUL MATCHETT
4
66
572723
31
0
2
SOLO DIVA (SAF)
4y d k
60.00
S KHUMALO
N M BACKOS
TYRONE ZACKEY
9
63
443422
21
0
3
ALL RISE (SAF)
4y a k
58.50
D B GEERTHSEN
M S MOOSA
BRETT WEBBER
5
59
374553
21
0
4
PERFORM (SAF)
4y d k
60.00
D SCHWARZ
G ECKERT
P P / J M VERMEULEN
10
59
855552
35
0
5
AZALEAS FOR ALL (SAF)
3y d d
57.00
M YENI
B J FEGEN
FANIE BRONKHORST
1
77
626532
40
0
6
CRYSTAL MAIDEN (SAF)
3y k d
57.00
G LERENA
J F L M F WERNARS
J A JANSE VAN VUUREN
3
77
535
40
0
7
VILLA SEMAYA (SAF)
3y d d
57.00
C MAUJEAN
HOWARD PILLAY
STEPHEN MOFFATT
8
74
624744
23
0
8
DUELLONA (SAF)
3y a d
55.50
S SOSIBO
R P MACNAB
CORNE SPIES
11
66
963758
35
0
9
MARTINIQUE (SAF)
3y d d
57.00
J R SYSTER
A L WILLIAMS
ROY MAGNER
7
65
00084
35
0
10
ANGEL OF MY HEART (SAF)
3y d d
57.00
C ZACKEY
B A VICTOR
CORRIE LENSLEY
12
0
55
42
0
11
INTO LINE (SAF)
3y d d
57.00
A MGUDLWA
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
6
0
94
28
0
12
SELVAGGIO (SAF)
3y d d
54.00
T MAYHEW
HOWARD PILLAY
STEPHEN MOFFATT
2
0
0
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COVERT OPERATOR (SAF)
5y d g
61.50
G LERENA
J F L M F WERNARS
J A JANSE VAN VUUREN
2
83
412171
49
0
2
ESQUEVELLE (SAF)
5y d g
60.00
P STRYDOM
K MIEDEMA
CLINTON BINDA
3
80
789113
22
0
3
TWICE THE STORM (SAF)
4y d g
58.50
S SOSIBO
KESTORM INVESTMENTS
SEAN TARRY
9
80
2-05393
35
0
4
WILLOW EXPRESS (SAF)
6y k g
60.00
P MXOLI
A LAHOUD
SEAN TARRY
7
80
575976
35
0
5
MESCAL (SAF)
4y d g
58.50
C HABIB
DR M TALJAARDT
FANIE BRONKHORST
6
77
836234
35
0
6
SUPER AGRA (SAF)
6y d g
54.50
T MAYHEW
ALLAN F PETERS
CORRIE LENSLEY
1
77
838067
23
0
7
PINCH HIT (SAF)
4y d g
58.00
M YENI
DR M TALJAARDT
FANIE BRONKHORST
11
76
645867
35
0
8
LULU'S BOY (SAF)
7y a g
57.50
D SCHWARZ
A J SWANEPOEL
KOBUS ROUX
4
75
015114
47
0
9
CIRCLE OF GRACE (SAF)
3y d g
55.50
S KHUMALO
CORNE SPIES RACING
CORNE SPIES
8
82
584179
21
0
10
GOLDEN PAVILION (SAF)
3y k g
53.50
K A BREWER
G A BASEL
ALEC LAIRD
5
78
553406
19
0
11
WRITTEN IN STONE (SAF)
8y d g
52.00
D B GEERTHSEN
LINDA MINDSZENTY
BRETT WEBBER
10
56
344733
23
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MIDNIGHT GEM (SAF)
6y d k
60.00
D SCHWARZ
S DELPORT
PHILLIP LABUSCHAGNE
1
95
419877
123
0
2
BLACK EGRET (SAF)
4y d g
59.50
P STRYDOM
HOLLYWOOD SYNDICATE
CLINTON BINDA
5
94
612211
22
0
3
TEXAS RED (SAF)
4y a g
59.50
C MAUJEAN
NU-ATLAS RACING
ROBYN KLAASEN
8
94
117735
40
0
4
SMITH AND WESSON (SAF)
4y d g
59.00
P MXOLI
B S TOBIAS
PAUL MATCHETT
6
93
536385
23
0
5
POWER BROKER (SAF)
4y d g
58.00
M YENI
S GOVENDER
TONY PETER
10
91
86-2212
58
0
6
GOLDEN PROSPECT (SAF)
4y d g
55.00
D B GEERTHSEN
SEAN TARRY RACING
SEAN TARRY
7
88
94-3402
127
0
7
RED BOMBER (SAF)
3y d g
56.00
G LERENA
R M SEWGOOLAM
J A JANSE VAN VUUREN
2
98
1813
30
0
8
FOSTINOVO (SAF)
4y d g
56.00
D DE GOUVEIA
J F L M F WERNARS
J A JANSE VAN VUUREN
4
87
224833
5
0
9
CLARKSON (SAF)
6y d g
54.50
C ZACKEY
H VENTER
CANDICE DAWSON
9
84
534349
47
0
10
RAVEN BLACK (SAF)
4y d g
53.50
K MATSUNYANE
JOHN LAMB
BRETT CRAWFORD
3
82
26-11
12
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROSE FOR TRIPPI (SAF)
4y d k
60.00
P STRYDOM
S VILJOEN
TONY PETER
3
90
567436
23
0
2
GLOBAL THUNDER (SAF)
3y d d
58.50
M YENI
L ACKERMAN
CORRIE LENSLEY
9
98
282351
28
0
3
ICE STAR (SAF)
3y d d
54.00
T MAYHEW
TRI-DEAL SIXTEEN CC
FABIAN HABIB
1
95
631532
21
0
4
HEIRLOOM (SAF)
3y d d
56.00
G LERENA
NU-ATLAS RACING
ROBYN KLAASEN
7
93
210186
54
0
5
MISS HANNIGAN (SAF)
3y d d
56.00
A MGUDLWA
D CHINSAMMY
JOE SOMA
6
93
2402172
54
0
6
MIST IN SCOTLAND (SAF)
3y a d
56.00
P MXOLI
B I RAJHUNUNAN
PAUL MATCHETT
4
93
481827
54
0
7
TROPPO VELOCE (SAF)
3y d d
55.50
C HABIB
WASTE GLASS RECOVERY
SEAN TARRY
2
92
5-129
127
0
8
WINGS OF NIKE (SAF)
5y d k
55.00
WES MARWING
S S POOE
SHAYLEN NAIDOO
8
80
134346
86
0
9
WINGS WITHIN ME (SAF)
3y d d
54.00
S KHUMALO
J NASSIF
FABIAN HABIB
5
89
122
54
0
Keeneland detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
POWER SEEKER (USA)
4y a a
55.00
FLORENT GEROUX
GARY AND MARY WEST
BRAD H. COX
1
83
1
127
0
2
SPOILER (USA)
3y d e
53.50
CRISTIAN A. TORRES
CURTIS C. GREEN
STEVEN M. ASMUSSEN
2
76
69-17
49
0
3
PENZANCE (USA)
3y d e
53.50
FLAVIEN PRAT
GODOLPHIN, LLC
MICHAEL STIDHAM
3
65
4610
21
0
4
DARK VECTOR (USA)
3y a e
53.50
LUIS SAEZ
R. A. HILL STABLE, G
GEORGE WEAVER
4
64
421902
62
0
5
B SUDD (USA)
4y d a
55.00
TYLER GAFFALIONE
OFFSHOOT FARM, LLC
DALLAS STEWART
5
86
333-234
33
0
6
FAST FALL (USA)
3y a e
53.50
RAFAEL BEJARANO
MEGSON, BERVA, SILVE
JAVIER HERNANDEZ
6
72
513882
29
0
7
RUNNINGFORCASH (USA)
3y d e
53.50
ALONSO QUINONEZ
JAMES REISINGER
DOUG L. ANDERSON
7
75
043153
80
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:32
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PAVED IN GOLD (USA)
3y a e
54.50
ALONSO QUINONEZ
KNOCKOUT THOROUGHBRE
LANCE RUTLEDGE
1
0
0
0
2
COLLIER'S TIME (USA)
3y a e
54.50
CHRIS LANDEROS
LOTHENBACH STABLES,
IAN R. WILKES
2
56
456-0
127
0
3
FREE RAMBLING MAN (USA)
3y d e
54.50
GAVIN ASHTON
ALLIED RACING STABLE
W. BRET CALHOUN
3
74
624
127
0
4
HARBOUR BRIDGE (USA)
3y d e
54.50
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
NOVOGRATZ RACING STA
GLENN S. WISMER
4
75
43236
28
0
5
SHOWDOWN KING (USA)
3y a e
54.50
LUIS SAEZ
SHOWDOWN KINGS
EDDIE KENNEALLY
5
70
47
35
0
6
BE THERE (USA)
4y d a
56.00
TYLER GAFFALIONE
BOFF, JOSEPH, DEL MA
NICHOLAS P. ZITO
6
77
848-244
52
0
7
MACHO VILLA (USA)
3y d e
54.50
JAIME A. TORRES
BC STABLES, LLC
D. WAYNE LUKAS
7
72
377557
67
0
8
TIME ANDBEYOND (USA)
3y d e
54.50
JULIEN R. LEPAROUX
RIALTO RACING STABLE
RON MOQUETT
8
66
82-837
35
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BHOMA (USA)
4y d k
55.50
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
SUSAN MOULTON
WAYNE M. CATALANO
1
88
470174
56
0
2
ASENA (USA)
4y d k
56.00
FRANCISCO ARRIETA
BUTZOW, BARRY AND JO
VALORIE LUND
2
83
0-41571
19
0
3
PURR SEA (USA)
4y d k
55.50
JULIO E. FELIX
S. D. BRILIE, LTD. P
MICHELE BOYCE
3
81
132913
127
0
4
BE LIKE WATER (USA)
5y d k
55.50
JOHN R. VELAZQUEZ
ST. GEORGE FARM RACI
VICTORIA H. OLIVER
4
80
4-64467
19
0
5
YOUR SO SILLEA (USA)
4y a k
56.00
JARETH LOVEBERRY
CONSTANCE SCHUBLE
PHILIP A. SIMS
5
89
422241
26
0
6
OLGA ISABEL (USA)
4y d k
56.00
TYLER GAFFALIONE
TOP RACING LLC
BRAD H. COX
6
93
4122-11
57
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:36 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FLUID (USA)
2y d d
54.00
TYLER GAFFALIONE
CHEYENNE STABLE LLC
RILEY MOTT
1
0
0
0
2
UP ON THE EDGE (USA)
2y d d
54.00
ALEX ACHARD
SEPTEMBER FARM, LLC,
RODOLPHE BRISSET
2
65
422
36
0
3
KENTUCKYTERMINATOR (USA)
2y a d
54.00
DECLAN CANNON
LAMB REALITY, LLC
IAN R. WILKES
3
49
8
29
0
4
STEPHANIESWARRIOR (USA)
2y a d
54.00
RAFAEL BEJARANO
RHONDA CAPPS
STEVE A. CAPPS
4
51
76247
16
0
5
GUEST OF HONOR (USA)
2y d d
54.00
FLORENT GEROUX
JORGE VILLAGOMEZ
BRAD H. COX
5
0
0
0
6
CHIQUITA REINA (USA)
2y d d
54.00
GERARDO CORRALES
CAMPBELL, DONALD H.
ERIC N. FOSTER
6
53
8
36
0
7
PRINCESS IS OLIVIA (USA)
2y a d
54.00
FRANCISCO ARRIETA
CANO, JUAN MUNOZ AND
JUAN MUNOZ CANO
7
68
5
40
0
8
QUEEN LEXI (USA)
2y d d
54.00
EDGAR MORALES
TOMMY C. SHORT
TOMMY C. SHORT
8
58
699
15
0
9
LOU ANNA (USA)
2y d d
54.00
GAVIN ASHTON
DEBORAH MCCUTCHEN
JASON MCCUTCHEN
9
57
4732
48
0
10
THORPEDO ANNA (USA)
2y a d
54.00
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
BROOKDALE RACING, IN
KENNETH G. MCPEEK
10
0
0
0
11
JOCELYN (USA)
2y k d
54.00
MITCHELL MURRILL
DEAN CARAS
ELIAS LOPEZ
11
0
0
0
12
CLASSY'N CONNECTED (USA)
2y d d
54.00
JOSEPH TALAMO
DAYTONA STABLE, NUTT
THOMAS DRURY, JR.
12
61
54
40
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:08
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LADY EMILY KATHRYN (USA)
3y a d
55.00
FLAVIEN PRAT
KENNETH L. RAMSEY
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
1
76
337
25
0
2
SILENT REVENGE (USA)
3y a d
55.00
LUAN MACHADO
BRAD SIMPSON STABLES
JOHN R. DYER
2
61
502
127
0
3
EXCELLENT QUESTION (USA)
3y a d
55.00
TYLER GAFFALIONE
BRADLEY THOROUGHBRED
BRENDAN P. WALSH
3
75
5-32423
25
0
4
MON DIEU (USA)
3y d d
55.00
JULIEN R. LEPAROUX
HIGHLANDER TRAINING
W. BRET CALHOUN
4
74
9
41
0
5
MIRARI (USA)
3y d d
55.00
LUIS SAEZ
AUGUSTIN STABLES
JONATHAN THOMAS
5
0
0
0
6
LADY TREMAINE (USA)
3y a d
55.00
CRISTIAN A. TORRES
GMP STABLES LLC
RILEY MOTT
6
0
0
0
7
RED RIVER MAGIC (USA)
3y d d
55.00
FRANCISCO ARRIETA
SCATTERED ACRES LLC
CHRIS A. HARTMAN
7
81
22
41
0
8
JUNGLE CAT (USA)
5y d k
56.00
ALEX ACHARD
TEAM VALOR INTERNATI
RODOLPHE BRISSET
8
74
2-32-599
49
0
9
CALL ME TONI (USA)
3y a d
55.00
RAFAEL BEJARANO
PAT THOMPSON
BYRON G. HUGHES
9
64
223959
127
0
10
SKIP TO THE BEAT (IRE)
3y a d
55.00
FLORENT GEROUX
WILLIAM K. WERNER
BRIAN A. LYNCH
10
0
03
127
0
11
MUCHO MACHO CHICK (USA)
3y d d
55.00
JANE ELLIOTT
TAMARA HOLLINGSWORTH
KARA LIN TOYE
11
47
70
34
0
12
LADY DYNAMO (USA)
3y a d
55.00
COLBY J. HERNANDEZ
GRAY, FLETCHER AND C
MICHAEL A. TOMLINSON
12
76
4542
110
0
13
LIPOCHROME (USA)
4y a k
56.00
WALTER A. RODRIGUEZ
L. RILEY MANGUM
CONCEPCION TORRES
13
62
0
25
0
14
MILIEU (USA)
3y d d
55.00
JOEL ROSARIO
MIKE G. RUTHERFORD
WILLIAM I. MOTT
14
73
4-53562
53
0
15
INSENSITIVE (USA)
3y d d
55.00
FRANCISCO ARRIETA
ROSE HILL FARM INC.,
DOUG L. ANDERSON
15
74
425342
19
0
16
THEROANRUNNER (USA)
3y k d
55.00
LUIS SAEZ
KIRK, KAT AND SANDER
JOE SHARP
16
76
40-526
47
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MASTER OF THE NITE (USA)
2y d e
54.00
DECLAN CANNON
CHEYENNE STABLES LLC
JOHN ENNIS
1
0
0
0
2
ULTIMATE STRIKE (USA)
2y d e
54.00
FRANCISCO ARRIETA
TRAVIN STABLES
MICHAEL V. PINO
2
49
755
27
0
3
PRINCE IS MY BOY (USA)
2y a e
54.00
CRISTIAN A. TORRES
JL RACING LLC, KANE,
COTY W. ROSIN
3
40
43
60
0
4
MENA (USA)
2y a e
54.00
TYLER GAFFALIONE
SHORTLEAF STABLE, IN
BRAD H. COX
4
54
6
97
0
5
BRILLIANT MAN (USA)
2y a e
54.00
JOHN MCKEE
TED REYNOLDS
ERIC R. REED
5
48
26
28
0
6
ASPIRING COMEDIAN (USA)
2y d e
54.00
LUIS SAEZ
REPOLE STABLE
TODD A. PLETCHER
6
50
50
32
0
7
COMMISSIONER OSCAR (USA)
2y a e
54.00
ALONSO QUINONEZ
PETER D. MATTSON
TIM P. PADILLA
7
52
3246
13
0
8
METRONOME (USA)
2y d e
54.00
JAMES GRAHAM
BAMMM STABLES, LLC
THOMAS MOLLOY
8
52
553
27
0
9
LEAD FOOT (USA)
2y d e
54.00
LUAN MACHADO
RANDY FINEGAN
SARAH HAMILTON
9
35
65470
15
0
10
THE RUSH IS ON (USA)
2y k e
54.00
FERRIN PETERSON
BRYAN M. CARNEY
EUGENE S. VOSLER
10
45
866649
12
0
11
MAGICAL MONARCH (USA)
2y k e
54.00
ALEX ACHARD
ROCKINGHAM RANCH
J. KENT SWEEZEY
11
34
6
119
0
12
MOR JAZZ (USA)
2y a e
54.00
EDGAR MORALES
TOMMY HUMPHRIES
TOMMY HUMPHRIES
12
43
65
39
0
13
DIFFERENT FLAME (USA)
2y d e
54.00
FRANCISCO ARRIETA
JD THOROUGHBREDS, LL
CHRIS A. HARTMAN
13
34
6
27
0
14
MIDCAT (USA)
2y a e
54.00
COREY J. LANERIE
WINCHESTER PLACE THO
IAN R. WILKES
14
45
6
34
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:12
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TOUGH LITTLE NUT (USA)
2y a e
55.50
JOEL ROSARIO
TOWN AND COUNTRY RAC
CHRIS M. BLOCK
1
71
12
46
0
2
BLUE EYED GEORGE (USA)
2y d e
55.50
JOHN R. VELAZQUEZ
BG STABLES
MICHAEL W. MCCARTHY
2
59
10
46
0
3
BAYTOWN PARFAIT (USA)
2y a e
54.50
MARTIN CHUAN
SMITH RANCH STABLES
LUIS M. RAMIREZ
3
55
0310
46
0
4
GOOD BALI (USA)
2y d e
55.50
MARTIN GARCIA
CALUMET FARM
GEORGE R. ARNOLD, II
4
67
216
46
0
5
CODE OMAHA (USA)
2y d e
55.50
FLAVIEN PRAT
WOODSLANE FARM
JONATHAN THOMAS
5
76
1
31
0
6
STEELER MISCHIEF (USA)
2y d e
54.50
RICARDO SANTANA, JR.
DON ARIENZO STABLE L
FAUSTO GUTIERREZ
6
66
15
26
0
7
COPPER MISSILE (USA)
2y a e
55.50
ADAM BESCHIZZA
DIAMANT, ELI, DELAVA
KELSEY DANNER
7
70
213
26
0
8
LEGAL TITAN (USA)
2y d e
55.50
DECLAN CANNON
BANTRY FARMS, LLC
MICHAEL ANN EWING
8
65
92152
26
0
9
MISSION READY (USA)
2y a e
54.50
GAVIN ASHTON
ANTHONY FOGLIA
JEFF W. ZOOK
9
53
516
47
0
10
FORTUNE SELLER (USA)
2y a e
54.50
TYLER GAFFALIONE
BELLA MIA STABLES, L
KEVIN RICE
10
72
3510
18
0
11
SAVE THE KING (USA)
2y d e
55.50
JAMES GRAHAM
GAYLE WOODS
CHRISTOPHER DAVIS
11
65
416
26
0
12
PLEASE ADVISE (USA)
2y d e
55.50
LUIS SAEZ
R. A. HILL STABLE
GEORGE WEAVER
12
74
1453
43
0
13
FAMILY FACTOR (USA)
2y d e
54.50
ALEX ACHARD
MIACOMET FARM
BEN COLEBROOK
13
51
813
44
0
14
BILLY THE GREEK (USA)
2y d e
54.50
TYLER GAFFALIONE
KENNETH L. RAMSEY
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
14
50
140
46
0
15
ELEVATED GAME (USA)
2y k e
55.50
CRISTIAN A. TORRES
JOHNSON, TROY, KANE,
COTY W. ROSIN
15
41
10
26
0
16
REZASROLEX (USA)
2y a e
55.50
JULIO E. FELIX
SCOTT HERBERTSON
WILLIAM E. MOREY
16
58
21
33
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:44
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHARLESTON (USA)
2y a e
54.00
FLORENT GEROUX
TWIN CREEKS RACING S
BRAD H. COX
1
0
0
0
2
TUSCANY'S EAGLE (USA)
2y a e
54.00
MARTIN GARCIA
ALBAUGH FAMILY STABL
DALE L. ROMANS
2
0
0
0
3
WARP NINE (USA)
2y a e
54.00
COREY J. LANERIE
CALUMET FARM
KENNETH G. MCPEEK
3
69
83
41
0
4
SHAKIN LOOSE (USA)
2y d e
54.00
KEITH J. ASMUSSEN
DOUGLAS SCHARBAUER
STEVEN M. ASMUSSEN
4
61
3545
60
0
5
ROCKETEER (USA)
2y d e
54.00
TYLER GAFFALIONE
E FIVE RACING THOROU
BRAD H. COX
5
0
0
0
6
STINGER BEE (USA)
2y a e
54.00
LUAN MACHADO
BURTON J. KINERK
BEN COLEBROOK
6
0
0
0
7
WORLD FAIR (USA)
2y a e
54.00
RICARDO SANTANA, JR.
LOUIS A. CELLA
RON MOQUETT
7
49
96
68
0
8
NO JUDGMENT (USA)
2y a e
54.00
RAFAEL BEJARANO
GREYROCK INVESTMENT
TERRY J. BRENNAN
8
78
3
39
0
9
MELEE (USA)
2y d e
54.00
JAMES GRAHAM
CLAIBORNE FARM AND D
WILLIAM I. MOTT
9
0
0
0
10
HIGGINSVILLE (USA)
2y a e
54.00
MITCHELL MURRILL
JD THOROUGHBREDS LLC
CHRIS A. HARTMAN
10
0
0
0
11
STOP THE PRESS (USA)
2y d e
54.00
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
WEST POINT THOROUGHB
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
11
0
0
0
12
D DAY SKY (USA)
2y a e
54.00
CHRIS LANDEROS
LOTHENBACH STABLES,
IAN R. WILKES
12
27
0
46
0
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:16
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HUNTERTOWN (USA)
3y a e
53.50
FERRIN PETERSON
ROGER MCDANIEL
REY HERNANDEZ
1
75
323442
36
0
2
VOCALIZE (USA)
4y d a
55.00
LUIS SAEZ
DARRYL E. ABRAMOWITZ
HORACIO DEPAZ
2
83
247-132
68
0
3
ZARTOWNIS (USA)
4y d a
55.00
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
BLACKHORSE FARM
CHERIE DEVAUX
3
86
73-1247
43
0
4
JEFE DE OBRA (CHI)
3y e
53.50
GERARDO CORRALES
MARCELINO
ALEJANDRO PATRICIO PADOVANI ESTAY
4
0
1
127
0
5
JUDGE DAVIS (USA)
4y d a
55.00
VINCENT CHEMINAUD
COURTLANDT FARMS
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
5
80
933354
43
0
6
STAR SLUGGER (USA)
4y d a
56.00
DECLAN CANNON
RILEY MANGUM
CONCEPCION TORRES
6
63
3-1
48
0
7
GILDED RULER (USA)
4y d a
55.00
TYLER GAFFALIONE
HIGHLANDER TRAINING
JOE SHARP
7
86
1-22-054
103
0
8
TRUST DADDY (USA)
4y a a
55.00
FLAVIEN PRAT
DOUBLE O RACING
CONOR MURPHY
8
91
729-477
125
0
9
CONGRATS ON FIFTY (USA)
3y d e
53.50
JOSEPH ROCCO, JR.
ADAMS, TERRY, BROWN,
MCLEAN ROBERTSON
9
78
713
52
0
10
RUTHLESS RUA (USA)
3y a d
52.00
MARTIN GARCIA
HILL, JIM AND SUSAN
GEORGE R. ARNOLD, II
10
78
61-599
46
0
11
WESTERN COMMAND (USA)
3y a e
53.50
TYLER GAFFALIONE
WEST POINT THOROUGHB
GREGORY D. FOLEY
11
79
141623
43
0
12
FIRST DEFENDER (USA)
3y d e
53.50
FLORENT GEROUX
THREE CHIMNEYS FARM
STEVEN M. ASMUSSEN
12
88
143
127
0
13
BAIE LONGUE (USA)
3y a e
54.50
JOEL ROSARIO
ANDREW FARM
WILLIAM I. MOTT
13
75
926-51
46
0
14
MANEUVER (USA)
3y a e
53.50
RAFAEL BEJARANO
GLOCKENBURG LLC
MANNY PEREZ
14
74
3415
43
0
15
IMMORTALIZATION (USA)
5y d a
55.00
LUIS SAEZ
AJ SUITED RACING STA
NORM W. CASSE
15
77
161418
127
0
16
SMOKEY LEE (USA)
4y k a
55.00
JANE ELLIOTT
WAYLON CUNDIFF
WAYLON CUNDIFF
16
81
476735
54
0
26 Ekim 2023 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Ankara, Wolverhampton İngiltere, Chantilly Fransa, Vaal Güney Afrika, Keeneland tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:45, 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Wolverhampton İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 wolverhampton i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Chantilly Fransa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:00 chantilly fransa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Vaal Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:55 vaal güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Keeneland at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:36 keeneland at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 26 ekim 2023 perşembe at yarışı bülteni, 26 ekim 2023 at yarışı programı, 26 ekim 2023 tjk yarış programı, 26 ekim 2023 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 26 ekim 2023 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, ankara at yarışı bülteni, 26 ekim 2023 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, 26 ekim 2023 wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, chantilly fransa at yarışı bülteni, 26 ekim 2023 chantilly fransa at yarışı bülteni, günün chantilly fransa at yarışı bülteni, bugün chantilly fransa at yarışı bülteni, vaal güney afrika at yarışı bülteni, 26 ekim 2023 vaal güney afrika at yarışı bülteni, günün vaal güney afrika at yarışı bülteni, bugün vaal güney afrika at yarışı bülteni, keeneland at yarışı bülteni, 26 ekim 2023 keeneland at yarışı bülteni, günün keeneland at yarışı bülteni, bugün keeneland at yarışı bülteni