Yarış Başlama Saati: 21:17 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HOT BUTTON (ON)
3y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
FIRST ROW PARTNERS,
BRAD H. COX
1
73
29
33
0
2
QUEENTIGUA (NY)
3y a d
54.50
BENJAMIN HERNANDEZ
F AND F STABLE F. GA
EDMUND PRINGLE
2
44
265475
13
0
3
SWEET BREEZE (NY)
5y d k
56.00
JOEY R. MARTINEZ
JOHN N. QUILES
JOHN N. QUILES
3
32
460-590
35
0
4
BUYER'S REMORSE (FL)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
WOODLAND FARMS, LLC
ANTONIO ARRIAGA
4
68
254-564
20
0
5
MADERA (KY)
3y d d
51.50
LUIS CARDENAS
KRAKOW RACING, LLC A
MERTKAN KANTARMACI
5
64
3
27
0
6
WISHES AND DREAMS (KY)
3y a d
54.50
JOEL ROSARIO
SUMMERS, DANIEL, SUM
CHAD SUMMERS
6
66
4-59732
76
0
7
SANDER'S EMPIRE (NY)
4y d k
56.00
HEMAN K. HARKIE
CIPRIANO, VITO
EDUARDO E. JONES
7
49
457643
13
0
8
PLEASE (KY)
3y k d
54.50
JOSE LEZCANO
LEWIS, R., LEE
MARK A. HENNIG
8
63
4-943
127
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:47
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANOTHER (KY)
5y d a
56.00
BENJAMIN HERNANDEZ
ROBERT J. AMENDOLA
MERTKAN KANTARMACI
1
84
3-91885
25
0
2
DURKIN'S CALL (NY)
4y d g
55.00
DYLAN DAVIS
JAMES W. FERRARO
JAMES W. FERRARO
2
78
346533
12
0
3
DUNCASTLE (KY)
5y k g
52.50
LUIS CARDENAS
SCHERA, MATTHEW AND
THOMAS MORLEY
3
91
102431
35
0
4
PAGLIACCI (KY)
6y d g
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
LA MARCA STABLE
STEVE KLESARIS
4
92
35-4367
34
0
5
NEW YORK'S FINEST (NY)
6y a g
56.00
JOSE L. ORTIZ
DUBB, MICHAEL AND BE
RUDY R. RODRIGUEZ
5
91
471218
62
0
6
KITTEN'S CAT (KY)
6y d a
56.00
JOEL ROSARIO
JOHN GROSSI'S RACING
ROBERT N. FALCONE, JR.
6
93
911932
35
0
7
MCERIN (KY)
5y a g
55.00
KENDRICK CARMOUCHE
RAINBOW'S END RACING
THOMAS MORLEY
7
94
9-37445
35
0
8
SHIRAZ (NY)
6y a g
56.00
LUIS SAEZ
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL J. MAKER
8
96
32-1134
40
0
9
WAR STROLL (WV)
7y d g
56.00
JAVIER CASTELLANO
BARBER, DEAN AND PAR
WAYNE POTTS
9
84
48-4115
25
0
10
HONEY WON'T (KY)
4y a a
56.00
JUNIOR ALVARADO
ESTATE OF HARVEY A.
WILLIAM I. MOTT
10
95
642144
34
0
11
LIKE WHAT I SEE (NJ)
5y d g
56.00
ERIC CANCEL
TEAM USA THOROUGHBRE
KELLY J. BREEN
11
87
2-85511
32
0
12
HOME RUN MAKER (KY)
5y d a
55.00
LUIS SAEZ
JEFF DROWN
JEREMIAH C. ENGLEHART
12
92
557-734
67
0
13
HAWAIIAN NOISES (KY)
4y a g
52.50
LUIS CARDENAS
DLM STABLES LLC
EDWARD J. DELAURO
13
75
686855
12
0
14
VINEYARD SOUND (KY)
4y a g
55.00
IRAD ORTIZ JR
WINDYLEA FARM, LLC
ROB ATRAS
14
81
592811
12
0
15
SKYLER'S SCRAMJET (KY)
6y k g
55.00
JUNIOR ALVARADO
RODRIGUEZ, GUSTAVO A
RUDY R. RODRIGUEZ
15
86
808154
28
0
16
JUMP FOR JOY (PA)
7y d k
54.50
.
ROBERT J. AMENDOLA
MERTKAN KANTARMACI
16
84
421332
12
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FORGOTTEN HERO (NY)
4y k k
56.00
LUIS SAEZ
JOHN T. TOSCANO, JR.
JOHN T. TOSCANO, JR.
1
72
962371
28
0
2
DIRTY BIRD (NY)
4y a k
55.00
DYLAN DAVIS
CITARELLA, DIANA
JAMES W. FERRARO
2
64
636667
21
0
3
FAIR LASSIE (NY)
4y d k
56.00
JOEY R. MARTINEZ
MOGAURO, JR., PATRIC
EDWARD R. BARKER
3
69
167351
21
0
4
JC'S SHOOTING STAR (NY)
8y d k
56.00
JOSE L. ORTIZ
SHOOTING STAR STABLE
DAVID G. DONK
4
80
641666
12
0
5
SWEET MEADOW MIST (NY)
4y a k
55.00
ERIC CANCEL
HAYDEN RACING AND BA
CHARLTON BAKER
5
74
451-424
64
0
6
BUSTIN TO PLEASE (NY)
4y d k
52.50
LUIS CARDENAS
TAKE A SHOT STABLES
HORACIO DEPAZ
6
80
113152
61
0
7
AWESOME ALANA (NY)
4y a k
56.00
JOSE LEZCANO
DRAWING AWAY STABLE
LINDA RICE
7
77
315-123
20
0
8
ZECHA (NY)
5y k k
55.00
BENJAMIN HERNANDEZ
REYANA AND REYA RACI
RANDI PERSAUD
8
63
287556
11
0
9
GENTLE ANNIE (NY)
5y d k
55.00
MANUEL FRANCO
HENNING, MICHAEL, A.
GARY SCIACCA
9
46
6-36458
41
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:52
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SOUPER ENERGIZER (FL)
3y d g
54.50
JOHN R. VELAZQUEZ
LIVE OAK PLANTATION
MICHAEL J. TROMBETTA
1
77
726423
36
0
2
INAPPROPRIATE (KY)
3y a e
54.50
BENJAMIN HERNANDEZ
OKERSTROM, KARIE, AN
CHAD SUMMERS
2
80
66
28
0
3
LIL JOJO (KY)
3y a g
54.50
JOEY MARTINEZ
FLYING P STABLE
DAVID A. CANNIZZO
3
0
0
0
4
AMISTAD (FL)
4y a g
56.00
DYLAN DAVIS
MY PURPLE HAZE STABL
CHRIS J. ENGLEHART
4
64
4345-
127
0
5
CONFECTIONER (KY)
4y a g
56.00
KENDRICK CARMOUCHE
STERLING, ROGER, B.
WAYNE POTTS
5
65
54254
41
0
6
PRINCE OF CAPS (KY)
3y a g
54.50
LUIS SAEZ
VINCENT S. SCUDERI
MICHELLE NEVIN
6
71
47-424
95
0
7
JUSTINTIMEFORWINE (NY)
3y a e
54.50
MICHAEL J. LUZZI
MOIRANO, JOHN L., FO
AMIRA CHICHAKLY
7
62
4-06696
21
0
8
MAKOTO (KY)
3y a g
54.50
LUIS SAEZ
COLTS NECK STABLES L
JORGE DUARTE, JR.
8
71
7-4253
36
0
9
CAMOUFLAGED KISSER (KY)
4y a g
56.00
JOEY R. MARTINEZ
HURSTLAND FARM, INC.
KEITH O'BRIEN
9
64
79-7893
28
0
10
BOLD GEM (KY)
5y a g
52.50
LUIS CARDENAS
BONA VENTURE STABLES
LEAH GYARMATI
10
86
42-0343
52
0
11
BISCHOFBERGER (KY)
3y a g
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
BRANT, PETER M. AND
CHAD C. BROWN
11
0
0
0
12
I GOT A SECRET (KY)
3y d g
54.50
MANUEL FRANCO
R. A. HILL STABLE
GEORGE WEAVER
12
0
0
0
13
SEEDISKID (KY)
5y d g
56.00
HEMAN K. HARKIE
DARMINDRA DHARAMJIT
DARMINDRA DHARAMJIT
13
47
444707
111
0
14
TENDERFOOT (KY)
3y d g
54.50
ERIC CANCEL
BAKER, CHARLTON AND
CHARLTON BAKER
14
80
4-645
69
0
15
MY FIRST GRAMMY (KY)
3y a e
54.50
JOEL ROSARIO
ALEX KAZDAN
ROBERT P. KLESARIS
15
78
705063
56
0
16
COMMISSIONER G (KY)
3y d g
54.50
.
KIRSHNER, ALAN AND M
STEVE KLESARIS
16
66
6-4436
45
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MALIBU ANTHEM (KY)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
CHALK RACING
THOMAS ALBERTRANI
1
82
2279
32
0
2
SEASIDE RETREAT (KY)
3y d d
54.50
JOSE L. ORTIZ
PHIPPS STABLE
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
2
68
2-
127
0
3
RISK MODEL (KY)
3y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
3
77
3452
26
0
4
TACTICAL MOVE (KY)
3y d d
54.50
JUNIOR ALVARADO
GODOLPHIN RACING, LL
WILLIAM I. MOTT
4
79
4
27
0
5
BARISTA VIXEN (KY)
3y d d
54.50
JOSE LEZCANO
WACHTEL STABLE
WILLIAM I. MOTT
5
80
2-60
32
0
6
UNDINE (KY)
3y d d
54.50
JAVIER CASTELLANO
SHORTLEAF STABLE, IN
BRAD H. COX
6
74
4-3
27
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SHEKKY SHEBAZ (KY)
5y d g
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
MICHAEL DUBB
CHRISTOPHE CLEMENT
1
102
1-46327
53
0
2
TRUE VALOUR (IRE)
6y d a
55.00
JOHN R. VELAZQUEZ
R. LARRY JOHNSON
H. GRAHAM MOTION
2
104
345575
26
0
3
WHITE FLAG (KY)
6y d a
55.00
MANUEL FRANCO
ROBERT S. EVANS
CHRISTOPHE CLEMENT
3
99
1-438-56
75
0
4
WICKED TRICK (KY)
5y d g
55.00
JOSE LEZCANO
RICE, LINDA AND COOP
LINDA RICE
4
100
111-154
124
0
5
CHEWING GUM (KY)
5y d a
55.00
JOEL ROSARIO
WACHTEL STABLE, PANT
WILLIAM I. MOTT
5
103
313492
25
0
6
SPIKES SHIRL (KY)
7y a a
55.00
DYLAN DAVIS
OTTRANDO, LOU AND OT
KATIE LISOWSKI
6
85
112636
12
0
7
SAYYAAF (KY)
4y a a
55.00
JOSE L. ORTIZ
SHADWELL STABLE
CHAD C. BROWN
7
97
1-52661
34
0
8
DUBINI (KY)
7y a g
55.00
JAVIER CASTELLANO
KATHLEEN A. DEMASI
KATHLEEN A. DEMASI
9
94
25-7815
67
0
9
BATTLE STATION (NY)
5y a g
55.00
KENDRICK CARMOUCHE
RB RACING
ROB ATRAS
10
98
213516
25
0
10
BACKTOHISROOTS (KY)
4y a a
55.00
JOSE LEZCANO
GATSAS THOROUGHBREDS
JOHN P. TERRANOVA II
11
98
273210
25
0
11
LONHTWIST (KY)
5y d a
55.00
LUIS SAEZ
CORRIB RACING LLC
KEITH O'BRIEN
12
94
113-066
82
0
12
WENDELL FONG (KY)
4y a a
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
GOLD SQUARE LLC
NATALIA LYNCH
13
97
50-3554
47
0
13
ABSENTEE (KY)
4y a a
55.00
MANUEL FRANCO
COLTS NECK STABLES L
JORGE DUARTE, JR.
14
90
1-23212
22
0
14
MO MAVERICK (NY)
6y d g
52.00
LUIS CARDENAS
MICHAEL DUBB
RUDY R. RODRIGUEZ
8
99
257811-
127
0
29 Ekim 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Ankara, Lingfield, Belmont tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:15, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Lingfield at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:15 lingfield at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Belmont at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:17 belmont at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 29 ekim 2020 perşembe at yarışı bülteni, 29 ekim 2020 at yarışı programı, 29 ekim 2020 tjk yarış programı, 29 ekim 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 29 ekim 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, ankara at yarışı bülteni, 29 ekim 2020 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, lingfield at yarışı bülteni, 29 ekim 2020 lingfield at yarışı bülteni, günün lingfield at yarışı bülteni, bugün lingfield at yarışı bülteni, belmont at yarışı bülteni, 29 ekim 2020 belmont at yarışı bülteni, günün belmont at yarışı bülteni, bugün belmont at yarışı bülteni