Yarış Başlama Saati: 13:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BORN AGAIN
2y d d
LILBOURNE LAD (IRE)
57.00
H.KARATAŞ
İBRAHİM HALİL GÜRCÜ
S.ÖZTÜRK
3
0
0
20
2
INFINITE SWAMP
2y d d
MARCAVELLY (USA)
57.00
H.KILIÇARSLAN
SERBAY GÜL
KAD.BALTACI
7
0
0
20
3
LADY SEPHORA
2y d d
MAXIMUS DREAM
57.00
MÜS.ÇELİK
TUNCAY SEVDİMBAŞ
H.İ.AKÇAY
1
0
0
20
4
MY APPLE OF EYE
2y d d
NATIVE KHAN (FR)
57.00
A.KURŞUN
EYYUP ÜNLÜ
S.KAN
6
0
0
20
5
ORURA
2y a d
TOUGH GUY
57.00
M.KESKİN
EMRE ŞAHİN
K.YILDIZ
8
0
0
20
6
SCARLET SEA
2y d d
NATIVE KHAN (FR)
57.00
Ç.BEYAZTOPRAKAP
SAMİ ÖZKAN
A.KAPLAN
5
0
0
20
7
WITCH KING
2y d d
WIN RIVER WIN (USA)
57.00
İ.KATARAP
OSMAN TOPÇU
SERD.AYDOĞDİ
4
0
0
20
8
YEK TO RENK
2y a d
RENK
57.00
S.ERKUŞ
MUSTAFA KILIÇASLAN
S.KAN
2
0
0
20
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABAOKTAY
3y d e
TALIP HAN (IRE)
58.00
E.ÇANKAYAAP
SERDAR ÜZÜM
İB.B.OĞULLARI
5
57
344523
14
16
2.12.16
2
PEACE RUBY
3y d e
GOLDEN SUN
56.00
M.G.ARSLANAP
BARIŞ YAKUT
T.BARDAKCI
4
43
522585
9
16
2.10.90
3
WISEMAN
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
60.00
MÜS.ÇELİK
RECEP AVŞAR
H.İ.AKÇAY
6
57
11352
18
17
4
WIND
3y d d
KANEKO
58.00
M.AKYAVUZ
F.SEDAT DAĞYUDAN
S.KAN
3
54
022347
91
16
2.09.82
5
Mİ MAJÖR
3y d d
DR FONG (USA)
56.00
A.KURŞUN
FARUK TINAZ
MUR.ÇAM
1
38
622424
21
17
2.14.85
6
UĞURHAN
3y d e
HAKEEM (USA)
56.00
F.R.BEBEK
ALİ KAYA
At Sahibi
2
48
414715
109
19
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TAŞERON
4y k a
TOŞUR
57.00
M.G.ARSLANAP
MEHMET POLAT
C.KATI
7
53
135550
32
15
2.22.21
2
TSARİGRAD
4y k a
GÖKMENBEY
58.00
E.ÇANKAYAAP
MURAT AKÇA
İB.B.OĞULLARI
2
58
423257
10
16
3
ATARDAMAR
4y a a
TURBO
60.00
H.ÇİZİK
MUSTAFA ÖZDEMİR
E.ÇUKURKAŞ
1
52
141436
10
17
2.27.57
4
AYBET
4y k a
DİKTAU
56.00
H.ÇANAKÇIAP
CUMA KUTLU
Y.DEMİR
9
36
376723
16
7
2.24.88
5
BABAMEDET
4y a a
KAIZBERT (RU)
56.00
O.GÖKÇEAP
SADDULLAH AKÇA
N.DOĞAN
6
73
018113
8
19
6
HIZLI KURUŞ
4y a a
KURUŞAĞA
56.00
M.AKYAVUZ
F.SEDAT DAĞYUDAN
S.KAN
3
51
624795
30
10
2.27.79
7
MİHMANLI
4y a a
ARASLI
54.00
B.KILINÇ
MUHAMMED SAİD AKSOY
M.S.AKSOY
8
43
678068
16
13
2.33.77
8
TERAPİST
4y k a
SONALP
54.00
M.KESKİN
İLKER GÜNEY
H.GÜNEY
5
26
906045
16
11
2.29.71
9
ORKİ
4y a k
SARUHANAĞA
53.00
F.R.BEBEK
HASAN PEHLİVAN
H.TOP
4
29
033507
32
10
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MY PRIDE
4y d a
TOROK (IRE)
61.00
E.ÇANKAYAAP
SERAY ÜNBAY
A.OCAK
1
72
846797
21
11
2.11.92
2
MISTER RAIN
6y d a
YONAGUSKA (USA)
59.50
E.ŞİMŞEKAP
M.KEMAL DEKELİ
S.ALTUNDAĞ
8
71
736769
14
14
2.12.36
3
WHITE SPEAR
3y a e
VICTORY GALLOP (CAN)
59.00
S.BOYRAZ
ERDAL ÖZTÜRK
M.S.AKSOY
7
71
763252
14
18
2.12.36
4
AIRMAN
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
56.50
A.KURŞUN
SERKAN ÜLGEN
F.DİZDAROĞLU
9
66
622126
5
18
2.10.97
5
ALLORA
4y d k
PLEASANTLY PERFECT (USA)
55.50
M.G.ARSLANAP
AYŞE BAŞARAN
H.KABUKCI
4
63
122243
42
17
2.10.46
6
ALESSANDRA
5y d k
TAKE CHARGE INDY (USA)
58.00
M.BAYIR
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
2
62
022281
23
20
2.09.75
7
TAŞKESEN
5y a a
OCEAN BLUE
57.50
S.ERKUŞ
MEHMET KARAARSLAN
H.ATAŞ
6
61
145554
18
15
2.10.44
8
REINA DE DIAMANTES
4y d k
TALIP HAN (IRE)
56.50
M.AKYAVUZ
ABDULLAH BALKU
S.KAN
5
59
257536
11
11
9
PURO
4y d a
BOSPORUS (IRE)
54.00
H.ÇİZİK
SENEM GÖZEL
A.KIZILYAMAÇ
3
54
715433
18
16
2.10.84
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÜNLÜHAN
4y a a
CUVEE (USA)
59.00
E.ÇANKAYAAP
SELAMİ ÜNLÜ
S.KAN
1
71
161112
19
19
1.13.96
2
BRUCE WAYNE
4y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
60.00
A.KAÇMAZ
BARIŞ GÖKTÜRK
İS.TEKİNALP
6
81
432461
28
20
1.13.44
3
OBRADA
5y a a
LION HEART (USA)
60.00
H.ÇİZİK
SADIK AKKAYA
T.BARDAKCI
5
90
741551
12
20
1.13.17
4
SPARTACUS
6y d a
MOUNTAIN CAT (USA)
60.00
A.KURŞUN
TAMER KOLDAŞ
R.BARMAN
4
91
565648
30
12
1.13.35
5
ZANAPALI
4y d a
YONAGUSKA (USA)
60.00
M.AKYAVUZ
HALİL KAYA
K.YILDIZ
3
89
246514
28
19
1.14.19
6
KARADERVİŞ
4y d a
DERVİŞ AĞA
58.00
MÜS.ÇELİK
NASRİ ARTAR
A.E.BAŞ
2
74
635333
14
16
1.14.30
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SKYLINE
2y k e
LUXOR
57.00
E.ÇANKAYAAP
TAYLAN ARSLAN
Ö.ALAÇAM
2
44
21
16
20
2
ANTIOCHOS
2y d e
BANKNOTE (GB)
55.00
M.G.ARSLANAP
HULUSİ ÇİL
Y.DEMİR
1
41
46351
23
20
3
POWER SMELL
2y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
57.00
H.KARATAŞ
MELİS KURTEL EMİN
M.GÜVEN
6
44
51
79
20
4
PÜR DİKKAT
2y a d
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
A.KURŞUN
AYŞE BAŞARAN
İB.B.OĞULLARI
4
49
1
30
20
5
ELEANOR RIGBY
2y d d
EL CORREDOR (USA)
51.00
D.KİPAP
İHSAN ERTEN
Ö.FARUK TAN
5
38
14650
13
16
6
SUPER TUNA
2y k e
NATIVE KHAN (FR)
54.00
F.R.BEBEK
İ.HALİL DEMİR
At Sahibi
3
0
59
16
18
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YOLLARAZ
4y k a
YAŞARCIK
63.00
H.ÇİZİK
HÜSEYİN BECENE
V.ÖNDER
6
99
731831
10
20
1.40.19
2
ALTEPE
6y a a
YALAZ
60.50
H.KARATAŞ
CELAL DEMİR
K.ŞENGEL
3
94
311463
20
17
1.39.31
3
ŞENHAN
5y a a
ALTAHA
60.50
A.KURŞUN
DENİZ KURTEL
M.GÜVEN
4
97
353248
18
15
4
ÇAKMAKŞAH
5y k a
TURBO
59.50
M.BAYIR
GİZEM ÇAKMAKOĞLU
A.KIZILYAMAÇ
8
91
521136
9
18
5
ESER
7y k a
JOKER
59.50
D.YILDIZ
HÜSEYİN ÇELİKAY
H.TOP
5
95
261131
29
20
1.38.03
6
SIKINTI YOK
5y a a
UÇANBEY
59.50
M.AKYAVUZ
MEHMET KILIÇ
C.KATI
2
92
115432
9
16
1.37.07
7
ARABIAN PRINCE
4y a a
SARRAF
58.00
A.KAÇMAZ
V.HAKAN KELEŞ
S.EREN
7
61
531112
9
19
1.37.83
8
OĞLUM SERKAN
4y a a
TURBO
58.00
MÜS.ÇELİK
SEMRA AKSU
S.ONAY
1
88
457021
9
20
1.43.52
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ABJAR KIZIM
2y a d
ABJAR ACADEMY
57.00
H.ÇİZİK
SEYDİ AKYILDIRIM
A.E.KARAKURT
5
0
0
20
2
DOCILE GIRL
2y d d
THREE VALLEYS (USA)
57.00
B.KILINÇ
MULLA ÇİFTÇİ
S.DAŞTAN
1
0
0
20
3
EPSİLON
2y d d
RED GIANT (USA)
57.00
A.KURŞUN
ÖZGÜR ÖKMEN
H.İ.AKÇAY
8
0
0
20
4
ISSYK KUL
2y a d
DR FONG (USA)
57.00
S.ERKUŞ
OSMAN TOPÇU
SERD.AYDOĞDİ
7
0
0
20
5
MIZRAKLI
2y d d
PERFECTO
57.00
M.KESKİN
EVİN YELDA ÇETİN
S.GÜRKAN
3
0
0
20
6
SKY BUS
2y d d
STEP BY STEP
57.00
F.R.BEBEK
AYŞETE TOP
H.TOP
6
0
0
20
7
STAR SOPHIA
2y d d
MARCAVELLY (USA)
57.00
A.KAÇMAZ
MEHMET KATAR
S.ALTUNDAĞ
2
0
0
20
8
TİRİL TİRİL
2y a d
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
H.KILIÇARSLAN
VEYSEL KAHRAMAN
KAD.BALTACI
4
0
0
20
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALTINONUR
5y k a
TOŞUR
61.00
E.ÇANKAYAAP
SEMRA ERKUŞ
S.ÖZTÜRK
9
69
527155
7
18
1.43.67
2
ASRASYAD
5y a a
SANCAKBEYİ
63.00
H.ÇİZİK
ALİ ÇELİK
V.ÖNDER
10
69
545864
7
11
1.43.91
3
GÜVENAĞA
4y a a
TURBO
58.50
M.G.ARSLANAP
MEHMET BECENE
A.KAPLAN
2
69
151929
23
17
1.44.47
4
FAHRENHEİT
5y k a
UÇANBEY
58.50
M.K.KUMBASARAP
M.NEZİF ŞEKER
R.TAŞDELEN
6
62
423322
25
19
1.45.60
5
TUĞALP
6y k a
EMAEL (PL)
58.50
O.GÖKÇEAP
SUNGUR SOYDAM
SEB.TOPAL
7
62
172296
14
17
1.44.42
6
İNFİCAR
5y a a
TURBO
59.00
MÜS.ÇELİK
EMRE EKREM ADVAN
R.TAŞDELEN
5
61
028835
25
13
1.44.86
7
AGAH
7y d a
KARA YAĞIZ
58.50
M.KESKİN
HASAN GÜNEY
H.GÜNEY
4
60
634867
9
14
1.44.74
8
YEŞİLKALE
4y a a
ALTAHA
57.00
D.YILDIZ
REŞAT ARSLAN
A.KAPLAN
1
60
325153
10
18
1.45.85
9
CANSEKLAVİ
4y a a
ALTAHA
52.00
S.ERKUŞ
SABRİ AKSU
S.ONAY
11
50
154448
23
15
10
MARDİNLİ
4y a a
AYABAKAN
50.00
A.KAÇMAZ
ÖMER BİLİR
O.İPEK
8
41
446749
35
14
1.45.98
11
ÖKTEM
4y d a
SARRAF
50.00
M.BAYIR
NASRİ ARTAR
A.E.BAŞ
3
40
731433
9
17
1.45.45
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DİLDARIM
4y k a
TURBO
54.00
S.ALTAYAP
ZELİHA KIZMAZ
A.GÜRGÖZE
10
9
400689
6
4
1.47.30
2
EMİRKEREM
4y k a
TAMERİNOĞLU
54.00
H.ALTUNDAĞAP
SELAHATTİN DEMİRKAPI
M.BARCİN
2
14
660774
13
6
1.42.33
3
FIRTINA ERCAN
4y k a
KOŞANEFE
58.00
S.KAPLAN
BEŞİR KAYA
S.SAYIN
11
26
208900
48
10
1.40.94
4
GÜVENİN OĞLU
4y a a
YALAZ
58.00
H.POLAT
YAVUZ YILDIZ
H.DEĞİRMENCİ
8
0
0
127
19
2.04.96
5
REST
4y a a
BERKSOY
58.00
F.YARDIMCI
KEMAL ALTIN
F.ALTIN
5
21
467908
37
5
1.46.47
6
DAĞNERGİSİ
4y d k
BİLGİNER
56.00
İ.KATI
BERAT ŞİMŞEK
E.HAZAL ŞEKER
6
22
200000
44
8
1.41.86
7
ESİLASU
4y a k
KILAVUZ
56.00
M.A.AKTÜRK
HÜSEYİN ÇELİK
F.E.AKIL
4
22
9-55400
127
9
8
EŞİYOK
4y a k
KAIZBERT (RU)
53.00
M.IŞIKAP
ŞEYMA B. TANİYİT
S.KURT
3
26
426000
38
10
9
KÜÇÜKTUNCA
4y k k
TURBO
53.00
E.AKKILIÇAP
BEŞİR KAYA
S.SAYIN
9
26
664530
127
11
1.42.83
10
SERPİN TAY
4y k k
GOBAKBEY
54.00
M.E.DOĞANAP
MEHMET DOĞAN
H.DEĞİRMENCİ
7
21
060693
28
7
11
SÜRSOYLUM
4y a k
ODİNHAN
56.00
M.DOĞAN
AZİZ CAN EKEN
M.E.SARIDAL
1
15
000590
17
4
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABA GEÇGEL
2y d e
ZANJERO (USA)
57.00
F.FELHANAP
MAHMUT KARAKEÇİ
S.V.KAYA
9
30
68718
27
19
1.18.69
2
İSTANBULLU
2y d d
SALVATORE
58.00
R.DOĞAN
ERDAL AĞKAYA
M.KEKLİK
1
31
4133
73
18
1.21.42
3
FLYBYKING
2y d e
SMART ROBIN (JPN)
53.00
E.AKKILIÇAP
NİHAT TURAN
BAR.BULUT
6
15
866
44
17
1.18.85
4
AKBAŞ NİHATKIZI
2y d d
AKINDAYIM (IRE)
52.00
Y.ÇELİKBAŞAP
İ.HALİL PARILDAR
S.SAYIN
7
13
0879
63
16
1.20.74
5
CANDALINKIZI
2y d d
MENTOR
54.00
M.E.DOĞANAP
CÜNEYT BAŞ
M.A.ÇİÇEK
4
0
5
127
19
6
FROZEN
2y a d
TALIP HAN (IRE)
54.00
N.ALTIN
RAMAZAN SOYAN
M.KARALI
8
17
558966
55
14
7
GELİNİM İDİL
2y d d
DAI JIN (GB)
54.00
S.KAPLAN
İBRAHİM HALİL ASLAN
S.SAYIN
2
13
0609
27
16
1.18.52
8
DAISY DIAMONDS
2y d d
BUSHRANGER (IRE)
55.00
H.PARILDAR
COŞKUN ŞİMŞEK
A.GÜRGÖZE
5
0
0
20
9
MAN OF STEEL
2y d e
GENERAL QUARTERS (USA)
55.00
F.YARDIMCI
SELAHATTİN ÇİZİK
V.ÇİZİK
3
0
0
20
10
BABA ERDİNÇ
2y d e
SON OF SUN
55.00
M.A.AKTÜRK
HAŞİM TINAS
V.ÇİZİK
10
0
6
105
19
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇOLPANLI
5y a g
AYABAKAN
63.00
F.YARDIMCI
MEHMET NUR KILINÇ
M.Y.KILINÇ
1
45
098016
28
19
1.38.68
2
MERCANHAN
4y a a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
61.00
M.DOĞAN
MAHMUT KARAKEÇİLİ
Ş.OLĞAÇ
2
44
017120
14
18
1.39.29
3
KUNDAKTEPE
4y d a
TÜMÖZ BEY
59.50
R.DOĞAN
BEDİR ALTIN
G.BALTA
11
41
228885
13
15
1.38.70
4
ALOGLUM
6y a a
UÇANBEY
58.00
H.SARIDALAP
N.CEHDİ ADVAN
A.GÜRGÖZE
6
39
350235
110
12
1.42.75
5
ESKİHİSAR
4y k a
AYABAKAN
56.50
M.IŞIKAP
MEHMET ALBAYRAK
M.A.ÇİÇEK
7
39
18919-0
13
18
6
MÜCBİR
7y a a
ŞENTAY
60.00
S.KAPLAN
MEHMET ÖZKAN
MEH.ÖZKAN
8
39
962440
116
14
1.43.14
7
AĞCABEYİ
4y k a
BERKSOY
56.00
M.E.DOĞANAP
ABDÜLKADİR BAZER
Ö.YALÇIN
4
38
350848
21
13
8
VEYSELBABA
4y k a
GOBAKBEY
51.00
B.SARIDALAP
CEMİL GÖKHAN
M.A.ÇİÇEK
3
29
222100
69
18
1.52.76
9
UFAKLIK
4y a a
TURBO
52.50
H.DEMİRTAŞ
GÜNDÜZ GÜNDOĞDU
G.BALTA
12
27
600080
35
14
1.39.44
10
HİMALA
5y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
53.50
H.ALTUNDAĞAP
HALİL KIRMIZI
M.E.SARIDAL
9
26
490325
20
11
1.39.57
11
KAÇKARKIZI
4y a k
KAIZBERT (RU)
50.00
Y.ÇELİKBAŞAP
ERDAL HALİLOĞLU
BAR.BULUT
5
20
508809
73
6
1.44.15
12
ÜMİDİMSİN
4y d a
DEHA
50.00
S.ALTAYAP
MUZAFFER YARDIMCI
EY.YARDIMCI
10
17
084648
13
6
1.41.80
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BARIŞIN GÜCÜ
4y k a
TAMERİNOĞLU
58.00
V.KIZMAZ
CÜNEYT BAŞ
M.A.ÇİÇEK
11
21
000000
45
9
1.40.73
2
JEREED
4y a a
ATOMKARINCA
58.00
H.PARILDAR
EMRAH İPEK
Z.YILMAZ
9
10
997
17
17
3
KEMANKEŞ
4y d a
GÜRGÖKÇE
58.00
E.KILIK
MUSTAFA BAYDAN
S.KURT
4
21
000009
14
9
1.42.38
4
LASTİK
4y a a
GÖKTEKİN
55.00
E.AKKILIÇAP
BEŞİR KAYA
S.SAYIN
3
23
439050
121
13
1.42.59
5
ÜNDEĞER
4y a a
ŞÖVALYE
58.00
F.YARDIMCI
SUPHİ AKYAVUZ
S.SAYIN
6
25
069267
6
10
1.41.26
6
AYSELSULTAN
4y k k
YAŞARCIK
53.00
H.ALTUNDAĞAP
MEHMET ÇELİK
V.ÇİZİK
5
0
00
20
18
7
BUZDERYASI
4y a k
KAIZBERT (RU)
56.00
AH.ARSLAN
ŞEYMA B. TANİYİT
S.KURT
8
25
48-0300
60
13
1.40.86
8
DÜZENKAYA
4y a k
YALÇINER
56.00
M.DOĞAN
AHMET BABACAN
FER.ÇELİK
2
19
270006
33
11
1.41.56
9
MAVİDİLEK
4y a k
KAIZBERT (RU)
54.00
M.E.DOĞANAP
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
V.ÇİZİK
7
0
00
109
18
10
MAYDANOZ
4y a k
KAIZBERT (RU)
56.00
N.ALTIN
ONUR TÜRKER
V.ÇİZİK
10
25
030006
14
12
11
ÖZÜMASYA
4y k k
GÜNTAY
56.00
H.POLAT
BERAT ŞİMŞEK
E.HAZAL ŞEKER
1
23
889656
51
5
1.39.06
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CANIMSIN DİLBER
3y a e
SERDARHAN
57.00
N.ALTIN
MEHMET ALİ BECENE
Ö.YALÇIN
12
35
16769
14
16
1.37.83
2
DİYAPİRİM
3y k d
KAIZBERT (RU)
53.00
E.AKKILIÇAP
GÖKHAN TEKİNALP
BAR.BULUT
8
28
358570
52
14
3
KALBİN OĞLU
3y k e
KIRIMHAN
55.00
F.YARDIMCI
ABDULHAMİT YARDIMCI
EY.YARDIMCI
1
21
5483
89
16
4
GÜNTAY BİR
3y a e
GÜNTAY
54.00
H.DEMİRTAŞ
HÜSEYİN BECENE
Ö.YALÇIN
5
13
90000
47
15
1.41.93
5
ES DEMİRİM
3y k d
YAKUPBEY
54.00
H.SARIDALAP
ŞÜKRÜ POLAT
S.KURT
3
13
84070
27
15
6
KÜÇÜK NESLİHAN
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
50.00
S.ALTAYAP
AHMET YILANCIK
G.BALTA
10
21
900369
12
13
7
SENAŞEYMA
3y a d
TOŞUR
52.00
H.ALTUNDAĞAP
M.ALİ ÖZKAN
M.KEKLİK
13
10
07999
50
15
1.41.32
8
LARANAZ
3y k d
ARASLI
54.00
M.E.DOĞANAP
MAHMUT ÇADIRCI
M.BARCİN
9
9
097
62
17
9
COŞKUN
3y a e
ATİKBEY
56.00
İ.KATI
ÖMER ALAK
E.HAZAL ŞEKER
6
0
0
20
10
ES UÇAN
3y k e
KILIÇBAYLIM
54.00
S.KAPLAN
AHMET POLAT
M.KEKLİK
4
0
0
89
19
11
TÜRKER BABA
3y k e
BERKSOY
56.00
M.F.ASLANAP
SALİH YILDIZER
M.A.ÇİÇEK
2
0
00
38
18
1.59.24
12
YADİGAR OĞLUM
3y a e
YAKUPBEY
50.00
Y.ÇELİKBAŞAP
MEHMET CANLIKA
At Sahibi
14
0
0
20
13
MÜRSEL BEY
3y k e
DEMİRSOY
54.00
MUSA DEMİR
SIRAÇ DEMİR
FER.ÇELİK
11
0
0
20
14
NURAY HATUN
3y a d
ATİKBEY
54.00
E.KILIK
CEVHER CANLIKA
F.E.AKIL
7
0
96
98
18
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHEAT
6y d a
DAI JIN (GB)
60.00
N.ALTIN
MEHMET DOĞAN
G.BALTA
6
75
563711
14
20
1.29.89
2
CİHANA BEDEL
5y d a
INDIGO RED (GB)
60.00
E.KILIK
NAİF ÇİZİK
V.ÇİZİK
2
67
124468
19
15
1.28.44
3
HUMBARA
8y a a
CUVEE (USA)
60.00
F.YARDIMCI
HÜSEYİN YÜKSEL
E.HAZAL ŞEKER
3
90
426578
14
11
1.26.01
4
LOMBARDI
4y d a
YAVUZKAYA
60.00
M.DOĞAN
MEHMET CANLIKA
F.E.AKIL
4
65
210057
19
16
1.31.08
5
ÖZÜN
6y a a
CUVEE (USA)
56.00
S.ALTAYAP
ALİ ŞEKER
M.KARALI
9
63
317739
34
16
1.28.20
6
CAPTAIN PITT
8y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
R.DOĞAN
HALİL ASLAN
F.ALTIN
13
72
425256
52
16
1.25.28
7
BAVİ REŞ
7y d a
YONAGUSKA (USA)
53.00
E.AKKILIÇAP
ZELİHA PESEN
S.SAYIN
7
87
757966
41
8
1.25.26
8
ZAFER MEYDANI
5y d a
LUXOR
54.00
M.E.DOĞANAP
HÜSEYİN DİLBER
S.SAYIN
5
69
460-100
127
18
1.27.25
9
MÜHENDİS
4y d a
SPORTS HERO (USA)
58.00
İ.KATI
ŞİRİN DOĞAN
G.BALTA
11
42
545000
41
11
1.29.35
10
IN THE NAVY
6y d a
THREE VALLEYS (USA)
53.00
M.IŞIKAP
HÜSEYİN ÇİÇEK
M.BARCİN
12
32
385580
15
4
1.30.00
11
ESKAYRA
6y d a
POWERSCOURT (GB)
57.00
V.KIZMAZ
M.GARİP YILMAZOĞLU
M.KEKLİK
10
72
425954
21
13
1.28.07
12
GOLDMARK
5y a a
DAI JIN (GB)
52.00
Y.ÇELİKBAŞAP
MEHMET ÇELİK
S.V.KAYA
1
34
189-078
85
15
1.38.81
13
BORDONARO
8y d a
YONAGUSKA (USA)
57.00
M.A.AKTÜRK
HASAN KOÇYİĞİT
S.BAKIR
8
72
519575
21
16
1.24.46
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALİYAR
4y d a
SÖNMEZALP
58.00
S.KAPLAN
ŞAHNUR KARACA
M.A.ÇİÇEK
4
21
097906
18
9
1.42.48
2
KABAKLI
4y k a
GOBAKBEY
58.00
E.KILIK
MEHMET NARÇİN
A.GÜRGÖZE
11
20
053979
27
9
2.01.38
3
TONGARHAN
4y d a
TÜMÖZ BEY
58.00
N.ALTIN
GÜNGÖR AÇİCİ
S.KURT
3
27
993845
20
13
1.38.89
4
TORRENTIAL
4y k a
BALIKHAN
55.00
F.FELHANAP
CEVHER CANLIKA
F.E.AKIL
10
15
077900
23
10
1.40.96
5
TURBOŞAHI
4y k a
TURBO
55.00
E.AKKILIÇAP
RAMAZAN SOYAN
M.KARALI
2
10
900005
28
12
6
BİLGİÇKIZI
4y a k
KARADENİZ
56.00
M.F.ASLANAP
MUSTAFA ALAK
S.KURT
6
3
7-000
127
16
2.03.80
7
DOKUMACI
4y a k
KAIZBERT (RU)
53.00
H.ALTUNDAĞAP
SELAHATTİN DEMİRKAPI
M.BARCİN
1
12
806
46
17
1.50.29
8
KASIRGAKIZ
4y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
56.00
H.POLAT
AHMET POLAT
S.KURT
7
6
090007
34
12
9
SEVENLER
4y k k
YAŞARCIK
56.00
İ.KATI
ÖZCAN MATYAR
H.DEĞİRMENCİ
9
0
0
83
19
10
ŞİMAL GÜNEŞİ
4y k k
SERDARHAN
56.00
F.YARDIMCI
İLHAN TEKİNALP
İLH.TEKİNALP
8
23
000088
37
9
11
TURBO GÜLÜ
4y a k
TURBO
56.00
AH.ARSLAN
ATALAY TURAN
M.E.SARIDAL
5
25
334300
97
15
1.41.99
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HODJA
3y d e
TOCCET (USA)
62.00
F.YARDIMCI
SELAHATTİN ÇİZİK
V.ÇİZİK
15
35
7-88563
68
11
2
BLACK MERT
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
61.00
R.DOĞAN
SALİH YILDIZER
F.ALTIN
9
33
675098
11
13
3
HAS ALTUN
3y d e
BOSPORUS (IRE)
59.50
M.ÜNLÜ
İSHAK ÜNLÜ
At Sahibi
12
30
544406
7
11
4
MIRAZ
3y d d
APPROVE (IRE)
58.50
E.AKKILIÇAP
MEHMET KILIÇ
Ş.OLĞAÇ
5
32
431569
10
17
1.51.95
5
VİSTULA
3y a d
YA NASİP
58.00
H.SARIDALAP
MUNİR GÖKÇE
M.KEKLİK
7
31
766545
75
12
1.55.85
6
MY LEAH
3y a d
MALKOÇOĞLU (USA)
58.50
H.POLAT
SEMA COŞKUN
H.DEĞİRMENCİ
3
28
906060
7
5
1.53.54
7
DEMİR HAN
3y d e
SCREAM TO SCREAM (IRE)
59.00
M.DOĞAN
MEHMET FELHAN
F.E.AKIL
8
29
707329
7
13
1.55.22
8
CATASTROPHE
3y d e
HAKKAR
58.00
V.KIZMAZ
M.REŞİT GÖRGÜN
G.BALTA
6
27
854054
10
13
1.53.76
9
KÜRŞATHAN
3y a e
RAMPOLDI
57.50
H.PARILDAR
CELAL KAYA
H.DEĞİRMENCİ
10
26
261775
10
17
1.55.87
10
MENDİP HAN
3y d e
MENDIP (USA)
57.50
N.ALTIN
HAMİT ALPAK
G.BALTA
11
26
357787
14
7
1.56.43
11
AMEDYE
3y a e
VICTORY GALLOP (CAN)
56.50
S.KAPLAN
MEHMET DEMİR
M.KEKLİK
1
24
256246
5
15
1.53.22
12
HAŞİMHAN
3y d e
TALIP HAN (IRE)
53.00
Y.ÇELİKBAŞAP
HAŞİM DOĞAN
B.KILIÇ
14
23
406508
10
14
2.02.54
13
YELBEGEN
3y d d
AZARAKS
52.50
B.SARIDALAP
ONUR TÜRKER
V.ÇİZİK
4
22
990080
28
12
2.02.69
14
CHIEF SEATTLE
3y d e
KARABEYHAN (GB)
53.00
H.DEMİRTAŞ
RACİ ATLI
S.BAKIR
13
17
904839
5
5
15
BUZKRALI
3y a e
YA NASİP
52.50
M.IŞIKAP
MUNİR GÖKÇE
M.KEKLİK
2
16
008840
21
9
1.59.38
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DİLDARIM
4y k a
TURBO
54.00
S.ALTAYAP
ZELİHA KIZMAZ
A.GÜRGÖZE
10
9
400689
6
4
1.47.30
2
EMİRKEREM
4y k a
TAMERİNOĞLU
54.00
H.ALTUNDAĞAP
SELAHATTİN DEMİRKAPI
M.BARCİN
2
14
660774
13
6
1.42.33
3
FIRTINA ERCAN
4y k a
KOŞANEFE
58.00
S.KAPLAN
BEŞİR KAYA
S.SAYIN
11
26
208900
48
10
1.40.94
4
GÜVENİN OĞLU
4y a a
YALAZ
58.00
H.POLAT
YAVUZ YILDIZ
H.DEĞİRMENCİ
8
0
0
127
19
2.04.96
5
REST
4y a a
BERKSOY
58.00
F.YARDIMCI
KEMAL ALTIN
F.ALTIN
5
21
467908
37
5
1.46.47
6
DAĞNERGİSİ
4y d k
BİLGİNER
56.00
İ.KATI
BERAT ŞİMŞEK
E.HAZAL ŞEKER
6
22
200000
44
8
1.41.86
7
ESİLASU
4y a k
KILAVUZ
56.00
M.A.AKTÜRK
HÜSEYİN ÇELİK
F.E.AKIL
4
22
9-55400
127
9
8
EŞİYOK
4y a k
KAIZBERT (RU)
53.00
M.IŞIKAP
ŞEYMA B. TANİYİT
S.KURT
3
26
426000
38
10
9
KÜÇÜKTUNCA
4y k k
TURBO
53.00
E.AKKILIÇAP
BEŞİR KAYA
S.SAYIN
9
26
664530
127
11
1.42.83
10
SERPİN TAY
4y k k
GOBAKBEY
54.00
M.E.DOĞANAP
MEHMET DOĞAN
H.DEĞİRMENCİ
7
21
060693
28
7
11
SÜRSOYLUM
4y a k
ODİNHAN
56.00
M.DOĞAN
AZİZ CAN EKEN
M.E.SARIDAL
1
15
000590
17
4
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABA GEÇGEL
2y d e
ZANJERO (USA)
57.00
F.FELHANAP
MAHMUT KARAKEÇİ
S.V.KAYA
9
30
68718
27
19
1.18.69
2
İSTANBULLU
2y d d
SALVATORE
58.00
R.DOĞAN
ERDAL AĞKAYA
M.KEKLİK
1
31
4133
73
18
1.21.42
3
FLYBYKING
2y d e
SMART ROBIN (JPN)
53.00
E.AKKILIÇAP
NİHAT TURAN
BAR.BULUT
6
15
866
44
17
1.18.85
4
AKBAŞ NİHATKIZI
2y d d
AKINDAYIM (IRE)
52.00
Y.ÇELİKBAŞAP
İ.HALİL PARILDAR
S.SAYIN
7
13
0879
63
16
1.20.74
5
CANDALINKIZI
2y d d
MENTOR
54.00
M.E.DOĞANAP
CÜNEYT BAŞ
M.A.ÇİÇEK
4
0
5
127
19
6
FROZEN
2y a d
TALIP HAN (IRE)
54.00
N.ALTIN
RAMAZAN SOYAN
M.KARALI
8
17
558966
55
14
7
GELİNİM İDİL
2y d d
DAI JIN (GB)
54.00
S.KAPLAN
İBRAHİM HALİL ASLAN
S.SAYIN
2
13
0609
27
16
1.18.52
8
DAISY DIAMONDS
2y d d
BUSHRANGER (IRE)
55.00
H.PARILDAR
COŞKUN ŞİMŞEK
A.GÜRGÖZE
5
0
0
20
9
MAN OF STEEL
2y d e
GENERAL QUARTERS (USA)
55.00
F.YARDIMCI
SELAHATTİN ÇİZİK
V.ÇİZİK
3
0
0
20
10
BABA ERDİNÇ
2y d e
SON OF SUN
55.00
M.A.AKTÜRK
HAŞİM TINAS
M.KARALI
10
0
6
105
19
11. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇOLPANLI
5y a g
AYABAKAN
63.00
F.YARDIMCI
MEHMET NUR KILINÇ
M.Y.KILINÇ
1
45
098016
28
19
1.38.68
2
MERCANHAN
4y a a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
61.00
M.DOĞAN
MAHMUT KARAKEÇİLİ
Ş.OLĞAÇ
2
44
017120
14
18
1.39.29
3
KUNDAKTEPE
4y d a
TÜMÖZ BEY
59.50
R.DOĞAN
BEDİR ALTIN
G.BALTA
11
41
228885
13
15
1.38.70
4
ALOGLUM
6y a a
UÇANBEY
58.00
H.SARIDALAP
N.CEHDİ ADVAN
A.GÜRGÖZE
6
39
350235
110
12
1.42.75
5
ESKİHİSAR
4y k a
AYABAKAN
56.50
M.IŞIKAP
MEHMET ALBAYRAK
M.A.ÇİÇEK
7
39
18919-0
13
18
6
MÜCBİR
7y a a
ŞENTAY
60.00
S.KAPLAN
MEHMET ÖZKAN
MEH.ÖZKAN
8
39
962440
116
14
1.43.14
7
AĞCABEYİ
4y k a
BERKSOY
56.00
M.E.DOĞANAP
ABDÜLKADİR BAZER
Ö.YALÇIN
4
38
350848
21
13
8
VEYSELBABA
4y k a
GOBAKBEY
51.00
B.SARIDALAP
CEMİL GÖKHAN
M.A.ÇİÇEK
3
29
222100
69
18
1.52.76
9
UFAKLIK
4y a a
TURBO
52.50
H.DEMİRTAŞ
GÜNDÜZ GÜNDOĞDU
G.BALTA
12
27
600080
35
14
1.39.44
10
HİMALA
5y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
53.50
H.ALTUNDAĞAP
HALİL KIRMIZI
M.E.SARIDAL
9
26
490325
20
11
1.39.57
11
KAÇKARKIZI
4y a k
KAIZBERT (RU)
50.00
Y.ÇELİKBAŞAP
ERDAL HALİLOĞLU
BAR.BULUT
5
20
508809
73
6
1.44.15
12
ÜMİDİMSİN
4y d a
DEHA
50.00
S.ALTAYAP
MUZAFFER YARDIMCI
EY.YARDIMCI
10
17
084648
13
6
1.41.80
12. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BARIŞIN GÜCÜ
4y k a
TAMERİNOĞLU
58.00
V.KIZMAZ
CÜNEYT BAŞ
M.A.ÇİÇEK
11
21
000000
45
9
1.40.73
2
JEREED
4y a a
ATOMKARINCA
58.00
H.PARILDAR
EMRAH İPEK
Z.YILMAZ
9
10
997
17
17
3
KEMANKEŞ
4y d a
GÜRGÖKÇE
58.00
E.KILIK
MUSTAFA BAYDAN
S.KURT
4
21
000009
14
9
1.42.38
4
LASTİK
4y a a
GÖKTEKİN
55.00
E.AKKILIÇAP
BEŞİR KAYA
S.SAYIN
3
23
439050
121
13
1.42.59
5
ÜNDEĞER
4y a a
ŞÖVALYE
58.00
F.YARDIMCI
SUPHİ AKYAVUZ
S.SAYIN
6
25
069267
6
10
1.41.26
6
AYSELSULTAN
4y k k
YAŞARCIK
53.00
H.ALTUNDAĞAP
MEHMET ÇELİK
V.ÇİZİK
5
0
00
20
18
7
BUZDERYASI
4y a k
KAIZBERT (RU)
56.00
AH.ARSLAN
ŞEYMA B. TANİYİT
S.KURT
8
25
48-0300
60
13
1.40.86
8
DÜZENKAYA
4y a k
YALÇINER
56.00
M.DOĞAN
AHMET BABACAN
FER.ÇELİK
2
19
270006
33
11
1.41.56
9
MAVİDİLEK
4y a k
KAIZBERT (RU)
54.00
M.E.DOĞANAP
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
V.ÇİZİK
7
0
00
109
18
10
MAYDANOZ
4y a k
KAIZBERT (RU)
56.00
N.ALTIN
ONUR TÜRKER
V.ÇİZİK
10
25
030006
14
12
11
ÖZÜMASYA
4y k k
GÜNTAY
56.00
H.POLAT
BERAT ŞİMŞEK
E.HAZAL ŞEKER
1
23
889656
51
5
1.39.06
13. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CANIMSIN DİLBER
3y a e
SERDARHAN
57.00
N.ALTIN
MEHMET ALİ BECENE
Ö.YALÇIN
12
35
16769
14
16
1.37.83
2
DİYAPİRİM
3y k d
KAIZBERT (RU)
53.00
E.AKKILIÇAP
GÖKHAN TEKİNALP
BAR.BULUT
8
28
358570
52
14
3
KALBİN OĞLU
3y k e
KIRIMHAN
55.00
F.YARDIMCI
ABDULHAMİT YARDIMCI
EY.YARDIMCI
1
21
5483
89
16
4
GÜNTAY BİR
3y a e
GÜNTAY
54.00
H.DEMİRTAŞ
HÜSEYİN BECENE
Ö.YALÇIN
5
13
90000
47
15
1.41.93
5
ES DEMİRİM
3y k d
YAKUPBEY
54.00
H.SARIDALAP
ŞÜKRÜ POLAT
S.KURT
3
13
84070
27
15
6
KÜÇÜK NESLİHAN
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
50.00
S.ALTAYAP
AHMET YILANCIK
G.BALTA
10
21
900369
12
13
7
SENAŞEYMA
3y a d
TOŞUR
52.00
H.ALTUNDAĞAP
M.ALİ ÖZKAN
M.KEKLİK
13
10
07999
50
15
1.41.32
8
LARANAZ
3y k d
ARASLI
54.00
M.E.DOĞANAP
MAHMUT ÇADIRCI
M.BARCİN
9
9
097
62
17
9
COŞKUN
3y a e
ATİKBEY
56.00
İ.KATI
ÖMER ALAK
E.HAZAL ŞEKER
6
0
0
20
10
ES UÇAN
3y k e
KILIÇBAYLIM
54.00
S.KAPLAN
AHMET POLAT
M.KEKLİK
4
0
0
89
19
11
TÜRKER BABA
3y k e
BERKSOY
56.00
M.F.ASLANAP
SALİH YILDIZER
M.A.ÇİÇEK
2
0
00
38
18
1.59.24
12
YADİGAR OĞLUM
3y a e
YAKUPBEY
50.00
Y.ÇELİKBAŞAP
MEHMET CANLIKA
M.KARALI
14
0
0
20
13
MÜRSEL BEY
3y k e
DEMİRSOY
54.00
MUSA DEMİR
SIRAÇ DEMİR
FER.ÇELİK
11
0
0
20
14
NURAY HATUN
3y a d
ATİKBEY
54.00
E.KILIK
CEVHER CANLIKA
F.E.AKIL
7
0
96
98
18
14. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHEAT
6y d a
DAI JIN (GB)
60.00
N.ALTIN
MEHMET DOĞAN
G.BALTA
6
75
563711
14
20
1.29.89
2
CİHANA BEDEL
5y d a
INDIGO RED (GB)
60.00
E.KILIK
NAİF ÇİZİK
V.ÇİZİK
2
67
124468
19
15
1.28.44
3
HUMBARA
8y a a
CUVEE (USA)
60.00
F.YARDIMCI
HÜSEYİN YÜKSEL
E.HAZAL ŞEKER
3
90
426578
14
11
1.26.01
4
LOMBARDI
4y d a
YAVUZKAYA
60.00
M.DOĞAN
MEHMET CANLIKA
F.E.AKIL
4
65
210057
19
16
1.31.08
5
ÖZÜN
6y a a
CUVEE (USA)
56.00
S.ALTAYAP
ALİ ŞEKER
M.KARALI
9
63
317739
34
16
1.28.20
6
CAPTAIN PITT
8y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
R.DOĞAN
HALİL ASLAN
F.ALTIN
13
72
425256
52
16
1.25.28
7
BAVİ REŞ
7y d a
YONAGUSKA (USA)
53.00
E.AKKILIÇAP
ZELİHA PESEN
S.SAYIN
7
87
757966
41
8
1.25.26
8
ZAFER MEYDANI
5y d a
LUXOR
54.00
M.E.DOĞANAP
HÜSEYİN DİLBER
S.SAYIN
5
69
460-100
127
18
1.27.25
9
MÜHENDİS
4y d a
SPORTS HERO (USA)
58.00
İ.KATI
ŞİRİN DOĞAN
G.BALTA
11
42
545000
41
11
1.29.35
10
IN THE NAVY
6y d a
THREE VALLEYS (USA)
53.00
M.IŞIKAP
HÜSEYİN ÇİÇEK
M.BARCİN
12
32
385580
15
4
1.30.00
11
ESKAYRA
6y d a
POWERSCOURT (GB)
57.00
V.KIZMAZ
M.GARİP YILMAZOĞLU
M.KEKLİK
10
72
425954
21
13
1.28.07
12
GOLDMARK
5y a a
DAI JIN (GB)
52.00
Y.ÇELİKBAŞAP
MEHMET ÇELİK
S.V.KAYA
1
34
189-078
85
15
1.38.81
13
BORDONARO
8y d a
YONAGUSKA (USA)
57.00
M.A.AKTÜRK
HASAN KOÇYİĞİT
S.BAKIR
8
72
519575
21
16
1.24.46
15. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALİYAR
4y d a
SÖNMEZALP
58.00
S.KAPLAN
ŞAHNUR KARACA
M.Y.AKKEYİK
4
21
097906
18
9
1.42.48
2
KABAKLI
4y k a
GOBAKBEY
58.00
E.KILIK
MEHMET NARÇİN
A.GÜRGÖZE
11
20
053979
27
9
2.01.38
3
TONGARHAN
4y d a
TÜMÖZ BEY
58.00
N.ALTIN
GÜNGÖR AÇİCİ
S.KURT
3
27
993845
20
13
1.38.89
4
TORRENTIAL
4y k a
BALIKHAN
55.00
F.FELHANAP
CEVHER CANLIKA
F.E.AKIL
10
15
077900
23
10
1.40.96
5
TURBOŞAHI
4y k a
TURBO
55.00
E.AKKILIÇAP
RAMAZAN SOYAN
M.KARALI
2
10
900005
28
12
6
BİLGİÇKIZI
4y a k
KARADENİZ
56.00
M.F.ASLANAP
MUSTAFA ALAK
S.KURT
6
3
7-000
127
16
2.03.80
7
DOKUMACI
4y a k
KAIZBERT (RU)
53.00
H.ALTUNDAĞAP
SELAHATTİN DEMİRKAPI
M.BARCİN
1
12
806
46
17
1.50.29
8
KASIRGAKIZ
4y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
56.00
H.POLAT
AHMET POLAT
S.KURT
7
6
090007
34
12
9
SEVENLER
4y k k
YAŞARCIK
56.00
İ.KATI
ÖZCAN MATYAR
H.DEĞİRMENCİ
9
0
0
83
19
10
ŞİMAL GÜNEŞİ
4y k k
SERDARHAN
56.00
F.YARDIMCI
İLHAN TEKİNALP
İLH.TEKİNALP
8
23
000088
37
9
11
TURBO GÜLÜ
4y a k
TURBO
56.00
AH.ARSLAN
ATALAY TURAN
M.E.SARIDAL
5
25
334300
97
15
1.41.99
16. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HODJA
3y d e
TOCCET (USA)
62.00
F.YARDIMCI
SELAHATTİN ÇİZİK
V.ÇİZİK
15
35
7-88563
68
11
2
BLACK MERT
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
61.00
R.DOĞAN
SALİH YILDIZER
F.ALTIN
9
33
675098
11
13
3
HAS ALTUN
3y d e
BOSPORUS (IRE)
59.50
M.ÜNLÜ
İSHAK ÜNLÜ
M.KARALI
12
30
544406
7
11
4
MIRAZ
3y d d
APPROVE (IRE)
58.50
E.AKKILIÇAP
MEHMET KILIÇ
Ş.OLĞAÇ
5
32
431569
10
17
1.51.95
5
VİSTULA
3y a d
YA NASİP
58.00
H.SARIDALAP
MUNİR GÖKÇE
M.KEKLİK
7
31
766545
75
12
1.55.85
6
MY LEAH
3y a d
MALKOÇOĞLU (USA)
58.50
H.POLAT
SEMA COŞKUN
H.DEĞİRMENCİ
3
28
906060
7
5
1.53.54
7
DEMİR HAN
3y d e
SCREAM TO SCREAM (IRE)
59.00
M.DOĞAN
MEHMET FELHAN
F.E.AKIL
8
29
707329
7
13
1.55.22
8
CATASTROPHE
3y d e
HAKKAR
58.00
V.KIZMAZ
M.REŞİT GÖRGÜN
G.BALTA
6
27
854054
10
13
1.53.76
9
KÜRŞATHAN
3y a e
RAMPOLDI
57.50
H.PARILDAR
CELAL KAYA
H.DEĞİRMENCİ
10
26
261775
10
17
1.55.87
10
MENDİP HAN
3y d e
MENDIP (USA)
57.50
N.ALTIN
HAMİT ALPAK
G.BALTA
11
26
357787
14
7
1.56.43
11
AMEDYE
3y a e
VICTORY GALLOP (CAN)
56.50
S.KAPLAN
MEHMET DEMİR
M.KEKLİK
1
24
256246
5
15
1.53.22
12
HAŞİMHAN
3y d e
TALIP HAN (IRE)
53.00
Y.ÇELİKBAŞAP
HAŞİM DOĞAN
B.KILIÇ
14
23
406508
10
14
2.02.54
13
YELBEGEN
3y d d
AZARAKS
52.50
B.SARIDALAP
ONUR TÜRKER
V.ÇİZİK
4
22
990080
28
12
2.02.69
14
CHIEF SEATTLE
3y d e
KARABEYHAN (GB)
53.00
H.DEMİRTAŞ
RACİ ATLI
S.BAKIR
13
17
904839
5
5
15
BUZKRALI
3y a e
YA NASİP
52.50
M.IŞIKAP
MUNİR GÖKÇE
M.KEKLİK
2
16
008840
21
9
1.59.38
Kranji Singapur detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 09:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LIM'S KNIGHT (AUS)
8y d g
56.00
CS CHIN
DANIEL FRANCIS MEAGH
D MEAGHER
10
67
318053
21
0
2
I AM SACRED (AUS)
4y a g
57.50
V DURIC
REMARKABLE STABLE
M WALKER
2
64
32-1717
21
0
3
KIWI KID (URU)
5y d g
56.00
M EWE
NOVA RACING STABLE
J ONG
14
61
8-67401
21
0
4
YULONG GREEN (GB)
5y d g
55.00
R WOODWORTH
YU LONG STABLE
R LE GRANGE
3
59
3-32394
21
0
5
ABLEST ASCEND (AUS)
3y d g
53.50
R MAIA
TIVIC STABLE
M CLEMENTS
1
56
6-491
28
0
6
SUPER POSH (NZ)
5y d g
50.50
F YUSOFF
SUPER POSH STABLE
D LOGAN
6
56
936782
14
0
7
BIG DAY (AUS)
4y d g
52.00
I AZHAR
CAT RACING STABLE
J TAN
5
53
81-0000
62
0
8
PLANTER (NZ)
9y d g
49.50
T KRISNA
AJ'S STABLE
J O'HARA
9
52
096250
69
0
9
KING ZOUSTAR (AUS)
5y a g
51.00
R MUNGER
LUCKY UNICORN STABLE
DL FREEDMAN
12
51
246-925
49
0
10
WELL DESERVED (NZ)
6y k g
51.00
I SAIFUDIN
WELL DONE H STABLE
J PETERS
8
51
393185
21
0
11
EASTIGER (AUS)
6y a g
50.50
N ZYRUL
KING POWER STABLE
DL FREEDMAN
13
50
920-078
28
0
12
WEALTH ELITE (BRZ)
4y d g
50.50
WH KOK
LOTI-A STABLE
S BURRIDGE
7
50
618855
21
0
13
CHICAGO STAR (AUS)
4y a g
58.50
S JOHN
SMR STABLE
J LIM
4
66
21-0163
14
0
14
RED DAWN (NZ)
9y a g
57.00
.
AURIC STABLE
S BAERTSCHIGER
11
63
10-7700
35
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 09:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ETWAS NEUES (JPN)
4y d g
59.00
CC WONG
BIG VALLEY STABLE
H TAKAOKA
7
48
331-509
28
0
2
HWASONG (AUS)
5y d g
59.00
V DURIC
STEPHEN GRAY RACING
S GRAY
4
48
360710
35
0
3
PERFECT (AUS)
5y a g
59.00
I AZHAR
BUFFALO STABLE
D MEAGHER
11
48
794662
14
0
4
AMAZING CHOICE (NZ)
6y d g
56.00
T KRISNA
REMARKABLE STABLE
M WALKER
16
46
021007
21
0
5
APOLLO ROCK (NZ)
5y d g
55.00
WW CHEAH
ELAINE CHEN STABLE
S GRAY
2
46
769100
42
0
6
NINETEEN GALE (AUS)
4y a g
58.00
R MAIA
NINETEEN RACING STAB
D KOK
10
46
087071
42
0
7
RED RIDING WOOD (NZ)
7y a g
58.00
R WOODWORTH
JOE GIOVANNI SARJEET
M WALKER
6
46
456154
14
0
8
WHIZZY WALTZZY (NZ)
6y d g
58.00
K A'ISISUHAIRI
TAN KAY CHUAN
J TAN
9
46
3-96617
14
0
9
GRAVEL ROAD (NZ)
5y d g
55.00
WH KOK
OPTIMISTIC STABLE
S GRAY
3
44
074-071
35
0
10
HIDDEN PROMISE (NZ)
8y d g
54.00
F YUSOFF
FORTUNA NZ RACING ST
M WALKER
5
44
845510
14
0
11
JUPITER DRAGON (AUS)
5y d g
57.00
S NOH
JUPITER GOLD STABLE
H TAKAOKA
14
44
726024
28
0
12
LEMON SQUASH (JPN)
4y d g
57.00
R MUNGER
SKK STABLE
H TAKAOKA
8
44
195354
42
0
13
LITTLE MASTER (NZ)
6y d g
55.00
S SHAFRIZAL
NINETYSEVEN STABLE
KY YOUNG
13
44
820073
42
0
14
BENCOOLEN (NZ)
5y d g
56.00
M KELLADY
COMMONWEALTH STABLE
S GRAY
12
42
9-00509
62
0
15
TSURIAN (IRE)
7y a g
55.00
.
TIMOTHY LUKE FITZSIM
T FITZSIMMONS
15
40
6-58490
28
0
16
KRANJI GOLD (AUS)
6y d g
54.50
.
GOLD STABLE
R LE GRANGE
1
39
032500
49
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 10:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OCEAN CROSSING (AUS)
5y d g
59.00
K A'ISISUHAIRI
LUCKY UNICORN STABLE
DL FREEDMAN
9
79
142614
21
0
2
SACRED CROIX (NZ)
6y a g
55.50
F YUSOFF
REMARKABLE STABLE
M WALKER
7
78
354095
21
0
3
BLUE SWEDE (NZ)
10y a g
58.00
I AZHAR
SHANE DONALD BAERTSC
S BAERTSCHIGER
15
77
90-0060
21
0
4
SKY ROCKET (NZ)
7y d g
58.00
WH KOK
SKY ROCKET STABLE
S GRAY
8
77
060-087
35
0
5
STRONG N POWERFUL (AUS)
4y d g
57.50
J POWELL
STRONG STABLE
L DRAGON
16
76
131223
35
0
6
ON LINE (NZ)
5y d g
56.50
V DURIC
FALCON RACING NO 7 S
M CLEMENTS
14
74
144670
56
0
7
VITTORIA PERFETTA (AUS)
5y d g
56.50
I SAIFUDIN
CLOUD NINE STABLE
M CLEMENTS
6
74
360031
21
0
8
TIME LORD (NZ)
6y d g
53.50
T KRISNA
MATTHEW CHARLES GOOD
M WALKER
5
72
301760
56
0
9
BIG HEARTED (AUS)
4y d g
54.50
R MAIA
FALCON RACING NO 7 S
M CLEMENTS
11
70
21-1344
35
0
10
MADE IN RUSSIA (AUS)
6y d g
51.50
N ZYRUL
CHINA HORSE CLUB STA
DL FREEDMAN
3
70
326371
21
0
11
IMPLEMENT (IRE)
5y d g
54.00
R MUNGER
LUCKY STABLE
M CLEMENTS
10
69
224152
56
0
12
SO HI CLASS (IRE)
4y d g
53.50
R WOODWORTH
AL RASHID STABLE
M CLEMENTS
4
68
453146
56
0
13
KING'S SPEECH (NZ)
6y d g
53.00
M KELLADY
ST GEORGE STABLE
S GRAY
12
67
576-006
21
0
14
WIND TRAIL (JPN)
5y d g
53.00
S JOHN
GALAHAD RACING STABL
H TAKAOKA
13
67
1-24047
21
0
15
LEGEND WAR (GB)
7y d g
54.50
.
AJ'S STABLE
C BROWN
2
70
5420-70
76
0
16
GOLD CITY (NZ)
7y d k
53.50
.
GOLD STABLE
C BROWN
1
68
383718
21
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 10:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MILIMILI (JPN)
3y a d
58.00
S NOH
BIG VALLEY STABLE
H TAKAOKA
6
42
67596
21
0
2
ONE WORLD (AUS)
7y d g
58.50
M EWE
DAVID KOK TEIK WAI
D KOK
4
41
513684
21
0
3
PAPERBACK TROOPER (AUS)
8y a g
57.50
T REHAIZAT
MEAGHERSOON STABLE
D MEAGHER
1
41
863640
35
0
4
SUPERSONICSURPRISE (AUS)
9y a g
56.50
WH KOK
MTS RACING STABLE
HW TAN
7
41
799690
28
0
5
MAKE U FAMOUS (USA)
5y a g
55.00
N ZYRUL
MY MAN NO 2 STABLE
J LIM
13
40
16-2789
127
0
6
MISS MICHELLE (GB)
5y d k
58.00
CC WONG
YANG QIONG
J ONG
12
40
820967
21
0
7
COMMUNICATION (NZ)
4y d g
54.00
CS CHIN
MA RACING NO 2 STABL
L KHOO
8
38
7-79000
35
0
8
FOUNTAIN OF FAME (NZ)
4y d g
57.00
R MAIA
FOUNTAIN OF FAME STA
J PETERS
2
38
463336
28
0
9
TURF BEAUTY (AUS)
7y d k
56.00
R MUNGER
CHAN YOKE HUAT RAYMO
J TAN
3
36
423840
62
0
10
MA BAO BAO (AUS)
5y a g
55.50
I SAIFUDIN
MA PEICHENG
J PETERS
11
35
529108
76
0
11
HELLO MICHELLE (NZ)
7y d k
54.00
M KELLADY
TITANIUM RACING STAB
J O'HARA
5
32
759078
28
0
12
TAVITO (NZ)
6y d g
52.50
S JOHN
SIA WEI KIANG
KS TAN
10
29
415655
28
0
13
RIVER ROCA (NZ)
4y d g
59.00
.
HO PUI KIM
KY YOUNG
14
42
007888
14
0
14
JUMPIN JACK (AUS)
5y d g
59.00
.
SHIRTLIFF STABLE
R LE GRANGE
9
42
080000
49
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YULONG EDITION (IRE)
5y a g
57.50
J POWELL
YU LONG STABLE
M WALKER
14
94
119024
35
0
2
PREDITOR (NZ)
8y d g
57.00
V DURIC
SHANE DONALD BAERTSC
S BAERTSCHIGER
5
93
05-0940
35
0
3
PASSPORT TO ROME (AUS)
7y d g
54.00
R MAIA
SAINSBURYS STABLE
S BAERTSCHIGER
11
87
237190
35
0
4
PENNYWISE (ARG)
5y a g
52.00
T KRISNA
BERNARD KANTOR
R LE GRANGE
9
87
085400
21
0
5
MY DREAMLINER (AUS)
5y d g
53.00
R WOODWORTH
TANG WENG FEI
KY YOUNG
8
85
114095
21
0
6
KARISTO (AUS)
6y a g
50.00
WH KOK
CHINA HORSE CLUB STA
DL FREEDMAN
10
82
622962
35
0
7
CIRCUIT MISSION (IRE)
5y d g
50.00
K A'ISISUHAIRI
NGO TAI TAK
DL FREEDMAN
12
79
0898-07
21
0
8
QUARTER BACK (JPN)
5y d g
50.00
R MUNGER
FALCON RACING STABLE
M CLEMENTS
4
79
593501
35
0
9
SINCERELY (FR)
4y d g
50.00
S SHAFRIZAL
FALCON RACING STABLE
M CLEMENTS
2
76
2261-10
21
0
10
BEAU GESTE (AUS)
6y d g
50.00
I SAIFUDIN
FAIRDEAL RONALD LA
M WALKER
3
74
322264
21
0
11
EAGLE EYE (ARG)
6y a g
50.00
F YUSOFF
KAJORN PETCH RACING
D LOGAN
6
73
700203
21
0
12
PER INPOWER (NZ)
5y a g
50.00
S JOHN
STRONG STABLE
CT KUAH
13
73
830370
35
0
13
SUPER DYNASTY (AUS)
6y k g
50.00
I AZHAR
NUMBER ONE STABLE
DL FREEDMAN
15
73
648862
21
0
14
BIRAZ (NZ)
8y d g
50.00
CC WONG
AL-ARABIYA STABLE
D MEAGHER
7
71
509076
21
0
15
INHERIT (AUS)
5y d g
50.00
.
A M STABLE
M WALKER
1
71
771803
35
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COUNTOFMONTECRISTO (NZ)
7y d g
58.00
R WOODWORTH
JOE GIOVANNI SARJEET
M WALKER
9
115
141333
21
0
2
ARAMAAYO (AUS)
5y d g
58.00
R MAIA
ARAMCO STABLE
S BAERTSCHIGER
12
99
533151
21
0
3
MR CLINT (NZ)
6y d g
58.00
J POWELL
OSCAR RACING STABLE
DL FREEDMAN
11
98
830550
21
0
4
SUN MARSHAL (AUS)
6y a g
58.00
K A'ISISUHAIRI
SUN BLOODSTOCK RACIN
DL FREEDMAN
5
97
30-2342
21
0
5
TOP KNIGHT (AUS)
5y a g
58.00
V DURIC
FALCON RACING NO 7 S
M CLEMENTS
10
97
228219
21
0
6
GOLD STRIKE (IRE)
5y d g
58.00
CC WONG
GOLD STABLE
C BROWN
8
89
2-73207
21
0
7
MINISTER (USA)
4y d g
58.00
R MUNGER
KING POWER STABLE
DL FREEDMAN
2
88
111324
21
0
8
KING LOUIS (AUS)
6y a g
58.00
S NOH
SHIRTLIFF STABLE
R LE GRANGE
15
87
552090
35
0
9
LOYALTY MAN (AUS)
8y d g
58.00
I AZHAR
DAVID LEE FREEDMAN
DL FREEDMAN
13
84
631435
21
0
10
TRUMPY (ARG)
5y d g
58.00
S SHAFRIZAL
ELVIN RACING STABLE
C BROWN
14
82
17-0008
21
0
11
EXCEED NATURAL (NZ)
7y a g
58.00
N ZYRUL
SKY EYE STABLE
L DRAGON
3
81
00-6880
21
0
12
THREEANDFOURPENCE (USA)
5y d g
58.00
WH KOK
FOREVER LUCKY STABLE
C BROWN
6
79
114457
35
0
13
ELITE INCREDIBLE (ARG)
5y a g
58.00
M KELLADY
ELITE PERFORMANCE ST
C BROWN
1
75
694029
21
0
14
STAR JACK (JPN)
6y d g
58.00
T KRISNA
STAR JACK STABLE
H TAKAOKA
4
68
6-57706
76
0
15
MAKANANI (JPN)
6y d k
56.50
S JOHN
BIG VALLEY STABLE
H TAKAOKA
7
87
0-07060
21
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GLASGOW (AUS)
6y d g
59.00
J POWELL
MMW STABLE
S BURRIDGE
11
67
650079
56
0
2
AUGUSTUS (AUS)
6y d a
57.00
F YUSOFF
TE AKAU RACING STABL
M WALKER
13
63
398875
28
0
3
GLOBAL KID (ARG)
5y a g
57.00
M KELLADY
GLOBAL STABLE
S BAERTSCHIGER
10
63
529683
35
0
4
LUCK OF MASTER (NZ)
6y a g
57.00
S NOH
LUCK OF FRIENDSHIP S
D KOH
4
63
164066
28
0
5
MANDRAKE (ARG)
5y a g
57.00
V DURIC
HARDWICKE RACING CLU
J PETERS
14
63
98-5431
14
0
6
GOVERNOR OF PUNJAB (IRE)
3y a g
56.50
R MAIA
TARNPIRR STABLE
C BROWN
7
62
116-930
35
0
7
MR EXCHEQUER (NZ)
7y a g
56.00
I AZHAR
HI VIS RACING STABLE
S BAERTSCHIGER
2
61
931700
35
0
8
BREATHE FIRE (NZ)
5y d g
55.00
R MUNGER
MIDDLE KINGDOM STABL
H TAKAOKA
12
59
032-005
35
0
9
DON DE LA VEGA (AUS)
6y d g
55.00
S SHAFRIZAL
BARREE STABLE
C BROWN
1
59
961-383
28
0
10
YULONG JAZZ (IRE)
5y k g
55.00
T KRISNA
YU LONG STABLE
S GRAY
3
59
4-434-02
35
0
11
MOLINEUX (NZ)
6y a g
54.00
WW CHEAH
ST GEORGE STABLE
S GRAY
15
57
616-4-06
35
0
12
TIGER ROAR (AUS)
3y d e
53.50
WH KOK
FALCON RACING NO 7 S
M CLEMENTS
16
56
312
21
0
13
SHOWCASE THE GOLD (NZ)
4y d g
52.50
CC WONG
HIPPOCRATES STABLE
J PETERS
5
54
3-58481
6
0
14
SUN GENERAL (AUS)
6y a g
51.50
K A'ISISUHAIRI
SUN BLOODSTOCK RACIN
DL FREEDMAN
6
52
874021
42
0
15
GOLAZO (JPN)
7y a g
58.00
.
BIG VALLEY NO 3 STAB
H TAKAOKA
9
65
465702
42
0
16
IRONCHAMP (AUS)
4y a g
58.00
.
C K STABLE
S BURRIDGE
8
65
2-16812
14
0
31 Ekim 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Ankara, Şanlıurfa, Kranji Singapur tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır . 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:15, . 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 16 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:15 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kranji Singapur at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır . 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 09:30 kranji singapur at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 31 ekim 2020 cumartesi at yarışı bülteni, 31 ekim 2020 at yarışı programı, 31 ekim 2020 tjk yarış programı, 31 ekim 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 31 ekim 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, ankara at yarışı bülteni, 31 ekim 2020 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 31 ekim 2020 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, kranji singapur at yarışı bülteni, 31 ekim 2020 kranji singapur at yarışı bülteni, günün kranji singapur at yarışı bülteni, bugün kranji singapur at yarışı bülteni