Yarış Başlama Saati: 13:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DOKTOR YASEMİN
2y d d
APPROVE (IRE)
57.00
H.ÇİZİK
YASEMİN OZAN
Ş.AYDEMİR
7
0
68
12
18
2
GOLDEN SNITCH
2y d d
KULOĞLU
57.00
M.G.ARSLAN
BÜLENT EROL
İ.DURU
1
32
39036
12
15
1.35.49 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 15.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
3
GOOD EVENING COACH
2y a d
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
A.KURŞUN
ÇİĞDEM ZURNACI
EMİN KARATAŞ
5
33
246
25
17
4
KRYPTONITE
2y d d
HEMSWORTH (USA)
57.00
M.AKYAVUZ
M.ÖMÜR SEZERMAN
H.DÜLGER
8
34
2355
19
17
1.31.57 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 05.09.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
5
MATRALAR DİYARI
2y a d
THREE VALLEYS (USA)
54.00
A.AKDEMİR APApranti
MAHMUT KARAKEÇİ
AR.KILIÇ
2
36
233833
12
16
6
MON COEUR
2y d d
BODEMEISTER (USA)
57.00
MÜS.ÇELİK
BİLGE HEPER
Ö.ALAÇAM
4
37
652
49
17
7
MY QUEEN BEGÜM
2y a d
SUPER SAVER (USA)
54.00
SER.YILDIZ APApranti
HÜLYA KAHRAMAN
E.DIBLEN
3
0
87
19
18
8
ROSE OF SOLIDS
2y d d
MENDIP (USA)
57.00
A.ÇELİK
MÜSLÜM KATI
C.KATI
6
0
75
19
18
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FORLORN
4y d k
PAPA CLEM (USA)
60.00
A.ÇELİK
YUSUF AKGÜL
EMİN KARATAŞ
1
88
729144
14
18
1.35.23 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 02.09.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
2
HARD OFF HÜSNE
5y d k
LUXOR
60.00
G.KOCAKAYA
CANAN KORUCU
İB.B.OĞULLARI
5
90
889211
7
20
1.34.58 Bu derece İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda, 03.09.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili ko
3
LUCKY STORM
4y d k
YILDIRIMBEY
60.00
VED.ABİŞ
İSMAİL ARSLANCA
O.BULUT
2
76
626242
12
18
1.35.98 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 17.06.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
4
SAADET SULTAN
5y a k
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
İS.YILDIRIM APApranti
ENVER DIBLEN
E.DIBLEN
4
62
357467
5
14
1.37.25 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 07.09.2021 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
5
CANDOİD
5y d k
MARCAVELLY (USA)
53.00
SER.YILDIZ APApranti
RECEP KÜÇÜKÇAY
N.GÜVEN
6
62
492528
28
17
1.36.07 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 21.08.2021 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
6
ROSE QUEEN
5y a k
LUXOR
56.00
M.AKYAVUZ
AHMET GÜZELOCAK
B.TURGUL
3
72
11-4027
6
16
1.36.59 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 17.04.2021 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SERİN ÇOCUK
4y d a
MENDIP (USA)
59.00
K.DEMİREL APApranti
ATİLLA SERİNER
C.AYDOĞAN
5
87
113412
21
19
2.17.90 Bu derece Adana Yeşiloba Hipodromu'nda, 28.02.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
2
WHITE SPEAR
6y a a
VICTORY GALLOP (CAN)
62.00
A.ÇELİK
ADEM YILDIZ
N.GÜVEN
1
90
324131
21
20
2.15.29 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 15.06.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
3
ANADOLU YILDIZI
4y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
İS.YILDIRIM APApranti
G.EMRE İÇER
M.ARSLAN
3
63
304381
14
20
2.18.23 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 26.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
4
IGUAZU FALLS
5y d a
WIN RIVER WIN (USA)
60.00
G.KOCAKAYA
RECEP AVŞAR
BUR.ARSLAN
2
94
113311
127
20
2.14.68 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 15.06.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
5
SKIPPER
3y d d
LION HEART (USA)
57.00
VED.ABİŞ
MUSTAFA TÜZÜN
Ş.AYDEMİR
4
71
224110
16
19
2.18.18 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 29.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CÜDA
5y d k
HİSARBEY
60.00
İS.YILDIRIM APApranti
H.TARIK DİKENCİK
Ö.A.ALAKUŞTEKİN
3
58
200557
7
13
2.10.22 Bu derece İzmir Şirinyer Hipodromu'nda, 20.10.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
2
KARACA AĞA
4y k a
TAMERİNOĞLU
59.50
M.N.SUNKAR APApranti
NEVZAT ÇANAKÇI
N.GÜVEN
2
58
462343
19
17
2.09.03 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 08.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
3
DÜLDÜL
4y a a
KAANEFE
56.00
A.ÇELİK
HAKAN SÖNMEZ
S.KAN
4
47
436232
7
18
2.09.27 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 05.10.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
4
BERSUN ATEŞİ
7y k k
ATEŞTOPU
56.50
E.ÇANKAYA
ŞÜKRÜ POLAT
ADN.POLAT
6
45
339957
7
14
2.10.58 Bu derece İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda, 07.08.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili ko
5
KUBAT KIZI
5y a k
UÇANBEY
54.00
A.AKDEMİR APApranti
MİTHAT KATI
C.KATI
7
44
807678
14
4
2.10.29 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 05.10.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
6
ARAPOĞLU
6y k a
TAMERİNOĞLU
53.50
SER.YILDIZ APApranti
SIRAÇ DEMİR
F.DEMİR
8
41
0-08596
9
9
2.10.25 Bu derece İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda, 01.10.2021 tarihinde yapılmıştır. İlgili ko
7
MALYA GÜZELİ
6y a k
ÖZGÜNHAN
54.00
M.KESKİN
MEHMET KARATOPRAK
C.KATI
1
40
766628
30
11
2.10.61 Bu derece İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda, 07.08.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili ko
8
MİRİALEM
4y d a
SARRAF
52.00
M.A.SOLMAZ
HAYDAR YARDIMCI
At Sahibi MÜSLÜM YARDIMCI
5
39
633633
7
16
2.13.14 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 14.10.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SHARP GLASS
3y d e
SHARP KNIFE (USA)
62.50
H.ÇİZİK
GÜLSEREN ÖZKAN
Ş.AYDEMİR
4
60
523232
14
18
2
RÜZGAR UĞUR
3y a e
SIDNEY'S CANDY (USA)
57.00
İS.YILDIRIM APApranti
MEHMET ÇELİK
A.E.BAŞ
7
55
867441
9
20
1.34.51 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 24.10.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
3
YAKARCA
3y d e
SIDNEY'S CANDY (USA)
58.00
A.KURŞUN
ENGİN BEKİROĞULLARI
İB.B.OĞULLARI
1
51
61-7247
21
16
1.36.59 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 15.10.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
4
OSOLIMIA
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
57.50
E.ÇANKAYA
SALİH KAYA
O.BULUT
5
50
582460
10
13
1.36.39 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 21.09.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
5
HALLELUKA
3y d e
EXPANSION (USA)
56.00
VED.ABİŞ
İSMAİL HADİOĞLU
BÜN.POLAT
3
47
326521
19
20
1.35.37 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 14.10.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
6
LİGHTS OUT
3y a e
RED GIANT (USA)
55.50
M.KESKİN
MURAT ARSLAN
A.ÇİFTÇİ
8
46
154816
14
19
1.37.88 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 21.09.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
7
ARSİYAN
3y k e
GENERAL QUARTERS (USA)
54.50
G.KOCAKAYA
ERDAL URAL
A.GÜVEN
2
44
965725
14
14
8
IMPOSTER
3y d e
PACO BOY (IRE)
51.50
M.A.SOLMAZ
ERSAN ÜLDES
AYC.POLAT
6
38
345886
83
14
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KARACABEY ŞAHI
3y a e
SONALP
57.00
M.KESKİN
FUAT ALBAYRAK
H.ATAŞ
4
60
254758
19
15
2
NEVERLAND
3y a e
CANKARDEŞLER
57.00
A.KURŞUN
CEREN AKTEPE
A.BAYKAL
9
67
423423
19
17
1.45.62 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 05.09.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
3
RENKKAT
3y a e
SULTAN DE FAUST (FR)
57.00
H.ÇİZİK
MEHMET BECENE
S.BECENE
2
60
127541
18
20
4
SAĞLAMCAN
3y a e
ALTAHA
57.00
MÜS.ÇELİK
MUHARREM CAN
D.TEKELİ
7
58
423136
9
18
1.45.39 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 05.09.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
5
DEVRİALEM
3y k e
TAMERİNOĞLU
55.00
M.AKYAVUZ
MELİS KURTEL EMİN
C.DEMİR
3
44
53421
28
20
6
ERTAYIM
3y a e
COŞARTAY
55.00
S.BOYRAZ
MELİS KURTEL EMİN
B.ŞİMŞEK
5
41
282189
21
18
1.48.07 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 26.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
7
AKMANER
3y a e
ÖZGÜNHAN
54.00
G.KOCAKAYA
MEHMET GÜNEŞ
M.ARSLAN
6
46
013672
8
16
8
AKATAHAN
3y a e
ÖZGÜNHAN
53.00
VED.ABİŞ
MEHMET YILDIZ
H.TURAN
8
48
1
127
20
9
ALŞİRİNOĞLU
3y a e
TÜMÖZ BEY
54.00
A.AKDEMİR APApranti
BEYAZ CAMUZ
C.KATI
1
36
156570
12
15
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BONA FORTUNA
3y d e
SCARFACE
57.00
M.N.SUNKAR APApranti
BANU EKER
EMİN KARATAŞ
1
35
472258
21
17
1.57.89 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 22.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
2
GONZALO
3y d e
BELARDO (IRE)
58.00
VED.ABİŞ
ABDULLAH YAZICI
A.YAZICI
4
36
779323
15
14
2.00.32 Bu derece İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda, 21.07.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili ko
3
HEART OF MINE
3y k e
ENGLISH CHANNEL (USA)
56.00
B.AKÇAY APApranti
A.İHSAN ÇINAROĞLU
O.BULUT
6
32
276469
15
11
2.00.93 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 14.09.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
4
ALPERİM
3y a e
GÜNGÖR BABA
53.00
SER.YILDIZ APApranti
FERHAT DEMİR
S.AKCI
2
14
6908
19
16
5
ANADOLU ŞAHI
3y d e
MENDIP (USA)
56.00
E.ÇANKAYA
EMİRHAN AKSU
A.ÇİFTÇİ
3
14
0888
11
16
6
UNDER THE STARS
3y d g
TALIP HAN (IRE)
56.00
M.G.ARSLAN
ABDURRAHİM KIRAMANLIOĞLU
A.OCAK
5
29
079278
14
5
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANA FATMA
2y d d
SUPER SAVER (USA)
57.00
E.ÇANKAYA
FEVZİ YILMAZ
KE.YILMAZ
2
39
2854
12
16
2
DANGER ZONE
2y d d
MENDIP (USA)
57.00
S.BOYRAZ
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
3
0
2
29
19
3
EL RIO
2y a d
PIANO SONATA
57.00
M.AKYAVUZ
FATİH GÜNDÜZ
O.BULUT
7
0
2
29
19
4
KOSMODEMYANSKAYA
2y d d
LION HEART (USA)
57.00
M.G.ARSLAN
ŞEVKET BERBEROĞLU
EMİN KARATAŞ
4
28
795795
12
13
5
MY FLASHING GIRL
2y d d
AUTHORIZED (IRE)
54.00
A.AKDEMİR APApranti
M.GARİP ELĞAÇ
M.H.ELĞAÇ
1
36
304259
23
15
1.31.47 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 05.09.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
6
QUEEN PROTEO
2y d d
TOROK (IRE)
57.00
VED.ABİŞ
MUZAFFER BUĞDAYCI
Ş.AYDEMİR
8
0
5
65
19
7
SOMEBODY STOP ME
2y d d
WIN RIVER WIN (USA)
57.00
G.KOCAKAYA
FATİH KURU
İB.B.OĞULLARI
6
37
232
12
18
8
ZANABİR
2y a d
AFTER MARKET (USA)
55.00
B.AKÇAY APApranti
ÖZGÜR ÖKMEN
S.AKCI
5
29
3464
19
16
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÖLALAN
5y k a
TAMERİNOĞLU
62.00
A.KURŞUN
EROL YÜCEL
A.GÜVEN
3
88
121721
12
20
1.42.72 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 15.06.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
2
BORDOMAVİ
5y d a
ALTAHA
61.00
VED.ABİŞ
MEHMET YILDIZ
H.TURAN
7
99
811420
33
17
1.42.54 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 24.06.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
3
PİŞMAN AĞA
4y k a
KOPUZ
61.00
G.KOCAKAYA
MURAT ARSLAN
M.ARSLAN
2
88
155512
12
19
1.43.13 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 12.10.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
4
BİLİRHAN
5y a a
TURBO
59.00
H.ÇİZİK
ÖMER BİLİR
M.ARSLAN
5
98
415144
18
20
1.42.85 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 16.09.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
5
HEDBE
6y a a
BERKSOY
59.00
M.AKYAVUZ
HİKMET ÇELİK
M.DEMİROL
4
88
619595
21
16
1.43.69 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 12.10.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
6
MEGA STAR
7y a a
TURBO
59.00
MÜS.ÇELİK
YUNUS ADVAN
R.TAŞDELEN
10
102
153414
127
20
1.43.45 Bu derece Adana Yeşiloba Hipodromu'nda, 08.02.2020 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
7
ONARBEY
6y k a
ARASLI
59.00
A.ÇELİK
TARKAN H. ONAR
A.DUTAL
1
92
114841
19
20
1.46.24 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 29.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
8
CANOĞLUCAN
5y a a
HIZLITAY
57.00
E.ÇANKAYA
MUHARREM CAN
D.TEKELİ
6
78
322682
19
17
1.47.19 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 15.06.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
9
TUMBUL ÇİÇEĞİ
7y a k
KAIZBERT (RU)
57.00
M.S.ÇELİK
REŞİT TUMBUL
SER.DOĞAN
9
98
744532
23
17
1.43.42 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 16.09.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
10
ÖZAYDIN
5y a a
UÇANOĞLU
55.00
S.BOYRAZ
MUSTAFA TÜZÜN
Ş.AYDEMİR
8
92
6-26724
19
16
1.42.69 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 10.05.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
Turffontein Güney Afrika detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FREEDOM SQUARE (SAF)
4y d k
58.50
D B GEERTHSEN
ADV A P JOUBERT
SEAN TARRY
9
64
373240
39
0
2
HEART PEAKS (SAF)
3y d d
58.00
S KHUMALO
COLIN BIRD
ROBBIE SAGE
3
81
635243
12
0
3
COURAGEOUS (SAF)
3y d d
58.00
P MXOLI
L M NESTADT RALPHS
CANDICE DAWSON
8
79
545352
12
0
4
CRYSTAL MAIDEN (SAF)
3y k d
58.00
G LERENA
J F L M F WERNARS
J A JANSE VAN VUUREN
7
77
5353
47
0
5
DARLING HARBOUR (SAF)
3y d d
58.00
J P V'D MERWE
REON BARNARD, L M NE
CANDICE DAWSON
10
74
593
26
0
6
ARABIAN RED (SAF)
3y a d
58.00
K MATSUNYANE
ASSM RACING SYNDICAT
MIKE DE KOCK
4
72
527
42
0
7
CITY LIGHTS (SAF)
3y d d
58.00
C ZACKEY
T J SHAWE
FANIE BRONKHORST
5
70
5345
7
0
8
DUELLONA (SAF)
3y a d
58.00
P STRYDOM
R P MACNAB, D JESSA,
CORNE SPIES
1
66
637588
7
0
9
SPRINGER (SAF)
3y d d
58.00
R DANIELSON
P J MOOR
ROY MAGNER
2
0
63
77
0
10
VENETIAN MOONLIGHT (SAF)
3y k d
58.00
C HABIB
THE PLAYGATE SA NOM
TONY PETER
6
0
536
7
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:10 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SWING UPON A STAR (SAF)
4y d g
60.00
P MXOLI
G, K M M NASSIF
SEAN TARRY
8
106
3123-25
127
0
2
WIND WATER (SAF)
4y d g
60.00
G LERENA
J F L M F WERNARS
J A JANSE VAN VUUREN
5
91
1-14226
127
0
3
PURE PREDATOR (SAF)
3y d g
59.50
P STRYDOM
J F L M F WERNARS
FANIE BRONKHORST
6
103
214336
95
0
4
ZIYASHA (SAF)
3y d g
59.50
M YENI
HOLLYWOOD SYNDICATE
CLINTON BINDA
3
96
416231
18
0
5
PONTIAC (SAF)
4y a g
57.00
D DE GOUVEIA
J F L M F WERNARS
J A JANSE VAN VUUREN
1
80
22127
127
0
6
HEIRLOOM (SAF)
3y d d
56.50
C MAUJEAN
NU-ATLAS RACING NOM:
ROBYN KLAASEN
7
93
101869
61
0
7
BEAMONESQUE (SAF)
3y d e
56.50
J P V'D MERWE
ASSM RACING SYNDICAT
MIKE DE KOCK
4
90
31
19
0
8
HYDRANGEA (SAF)
5y d k
52.00
S SOSIBO
P J MAGEE
PAUL MATCHETT
2
55
621709
127
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KINGS ROAD (SAF)
7y d g
61.50
S SOSIBO
DREAMSTAR RACING NOM
CLINTON BINDA
8
86
85588-6
61
0
2
CHOCOLATE BOMB (SAF)
3y d g
61.50
G LERENA
J F L M F WERNARS
J A JANSE VAN VUUREN
7
93
211
63
0
3
CORNWALL (SAF)
4y d g
60.50
K A BREWER
NU-ATLAS RACING NOM:
ROBYN KLAASEN
6
81
196
63
0
4
KINSHIN SHA (SAF)
3y d e
60.00
C ZACKEY
D SHAWE
LUCKY HOUDALAKIS
11
90
62221
30
0
5
THERE SHE GOES (SAF)
5y d k
60.00
P STRYDOM
C MARKS, S MARKS J
WEIHO MARWING
1
80
503415
72
0
6
DARING ACT (SAF)
3y d e
59.50
C MAUJEAN
S S POOE
ROBYN KLAASEN
2
89
037210
28
0
7
GEORGE HANDEL (SAF)
3y d g
59.50
C HABIB
F BRONKHORST, JAN
FANIE BRONKHORST
9
89
433321
108
0
8
HERECOMESTHERAIN (SAF)
6y a g
59.50
WES MARWING
MIND GYM CC NOM: G K
PAUL MATCHETT
4
79
7-45000
127
0
9
LAW OF SUCCESS (SAF)
4y d k
56.00
P MXOLI
P F MATCHETT
PAUL MATCHETT
5
72
421413
54
0
10
IN THE ETHER (SAF)
5y d k
52.00
K MATSUNYANE
JACE CHETTY G J MA
GRANT MAROUN
10
64
742444
14
0
11
BEADED GOWN (SAF)
5y d k
52.00
M K KATJEDI
AL ADIYAAT SOUTH AFR
MIKE DE KOCK
3
63
224232
14
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BOLD ACT (SAF)
5y d k
60.50
D DE GOUVEIA
M DESTOMBES
MIKE DE KOCK
5
98
781088
127
0
2
ARGO ALLEY (SAF)
4y a g
60.00
R DANIELSON
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
6
94
086666
127
0
3
MIDNIGHT GEM (SAF)
6y d k
58.50
D SCHWARZ
P J, N, R S DELPOR
PHILLIP LABUSCHAGNE
3
95
198777
7
0
4
SILVER TUDOR (SAF)
4y k g
58.00
C HABIB
L M MICHAEL
SEAN TARRY
1
90
0-42114
19
0
5
SAMUEL SALT (SAF)
5y d g
54.00
T MAYHEW
DREAMSTAR RACING NOM
CLINTON BINDA
8
89
18-0097
61
0
6
COSMIC STAR (SAF)
4y d g
56.00
G LERENA
J F L M F WERNARS,
J A JANSE VAN VUUREN
2
88
617264
30
0
7
GOLIATH HERON (SAF)
8y d g
54.50
S SOSIBO
HOLLYWOOD SYNDICATE
CLINTON BINDA
9
88
327320
127
0
8
SEA ANEMONE (SAF)
4y d k
52.50
J P V'D MERWE
WILGERBOSDRIFT PTY L
MIKE DE KOCK
4
83
728145
26
0
9
AMPERSAND (SAF)
3y d g
52.00
P MXOLI
R T FITZGERALD
PAUL MATCHETT
7
88
351812
54
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MIDNIGHT CRYSTAL (SAF)
4y d k
60.00
P STRYDOM
SEAN TARRY RACING PT
SEAN TARRY
8
77
294048
28
0
2
WOMAN OF SUBSTANCE (SAF)
5y d k
58.00
D SCHWARZ
W H ACKERMAN
TYRONE ZACKEY
10
72
040998
19
0
3
ARIEL'S JET (SAF)
3y d d
56.50
G LERENA
E R GRACE D D SAVA
ERICO VERDONESE
3
85
314
26
0
4
ELEMENTAL FORCE (SAF)
3y d d
56.50
P MXOLI
M J KAPNIAS A M KA
PAUL MATCHETT
4
85
61
98
0
5
IDEAL FUTURE (SAF)
5y d k
55.00
D B GEERTHSEN
DIRK KRUGER
LUCHELLE KRUGER
5
69
643131
28
0
6
KIND JUDY (SAF)
6y d k
54.50
S SOSIBO
E P SCHEEPERS ANDR
BAREND BOTES
1
68
567973
14
0
7
UNIVERSAL LOVE (SAF)
3y d d
55.00
C ZACKEY
WILGERBOSDRIFT PTY L
LUCKY HOUDALAKIS
6
82
7314
12
0
8
BURMESE TIARA (SAF)
6y d k
55.00
S KHUMALO
B H MARTIN V QUEEN
BAREND BOTES
11
66
471422
14
0
9
ALLTHEWAYFROMUSA (SAF)
4y d k
53.50
M K KATJEDI
TYRONE ZACKEY
TYRONE ZACKEY
7
64
059054
28
0
10
ROSY LEMON (SAF)
4y d k
52.00
M YENI
P A DE LANGE, A M SI
FANIE BRONKHORST
2
60
063743
38
0
11
BEGUILING (SAF)
4y d k
52.00
J R SYSTER
E BLOME, P J, N, R
PHILLIP LABUSCHAGNE
9
57
056868
14
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
UNITED COUNCIL (SAF)
4y d k
60.00
S KHUMALO
COLIN BIRD
ROBBIE SAGE
2
89
104354
19
0
2
RARATONGA ROSE (SAF)
4y d k
59.00
C ZACKEY
J F L M F WERNARS
LUCKY HOUDALAKIS
9
87
636736
19
0
3
SPECIAL CHARM (SAF)
5y d k
57.00
WES MARWING
T R JANSSEN R P MA
PAUL MATCHETT
7
82
729219
28
0
4
BALLROOM BLISS (SAF)
6y d k
56.50
G LERENA
DERMA-ION CC T/A DMK
BAREND BOTES
3
81
212858
19
0
5
SILVER SANCTUARY (SAF)
3y d d
56.00
J P V'D MERWE
DRAKENSTEIN STUD NOM
MIKE DE KOCK
6
96
1612
12
0
6
INTOXICATING (SAF)
4y d k
55.50
C MAUJEAN
RALPHS RACING PTY LT
CANDICE DAWSON
5
80
15-5833
12
0
7
QUIET REBELLION (SAF)
5y d k
55.00
C HABIB
W H ACKERMAN
STUART PETTIGREW
8
78
505162
19
0
8
DAMOSTAR (SAF)
3y a d
52.00
K A BREWER
DJ JAZZY D RACING PT
TYRONE ZACKEY
1
86
471991
28
0
9
PRETTY IN PEARLS (SAF)
5y d k
52.00
P MXOLI
P F MATCHETT
PAUL MATCHETT
4
71
823614
14
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CRIMSON PRINCESS (SAF)
6y d k
61.00
R DANIELSON
P J MOOR
ROY MAGNER
1
99
421345
19
0
2
WHAT A HONEY (SAF)
5y d k
58.50
C ZACKEY
P BOONZAAIER, E MILI
LUCKY HOUDALAKIS
3
94
212215
19
0
3
CELTIC RUMOURS (SAF)
4y d k
58.00
G LERENA
THE UNDERTAKERS SYND
SEAN TARRY
4
93
31-2134
117
0
4
RIVER QUERARESS (SAF)
4y d k
58.00
K MATSUNYANE
ASSM RACING SYNDICAT
SEAN TARRY
8
93
8-64881
19
0
5
GIMMEALIGHT (SAF)
4y d k
55.50
S SOSIBO
R T FITZGERALD
PAUL MATCHETT
5
91
2-33176
127
0
6
GOOD QUEEN BESS (GB)
6y d k
56.00
S KHUMALO
WILGERBOSDRIFT PTY L
MIKE DE KOCK
2
89
126428
26
0
7
RATTLE BAG (SAF)
5y d k
53.00
P MXOLI
JACE CHETTY G J MA
GRANT MAROUN
6
83
151772
12
0
8
I AM REGAL (SAF)
4y d k
52.50
M YENI
TRINISHA PILLAY, G J
PAUL MATCHETT
9
82
631224
28
0
9
LIGHT OF DAY (SAF)
4y d k
52.00
J PENNY
W D JACKSON C C VA
PAUL MATCHETT
7
80
5-53602
127
0
Aqueduct ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:20 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MY MAN WOODY (USA)
2y d e
51.50
LUIS R. RIVERA, JR.
OUR SUGAR BEAR STABL
BRUCE R. BROWN
1
55
66
42
0
2
AWESOME FOR SURE (USA)
2y d e
54.00
JOSE ANTONIO GOMEZ
FERNANDO ABREU
FERNANDO ABREU
2
53
578
42
0
3
SOLO IN PARIS (USA)
2y a e
54.00
LANE J. LUZZI
RANDI PERSAUD
RANDI PERSAUD
3
31
7
30
0
4
RALEIGH ST. CLAIR (USA)
2y a e
54.00
ROMERO RAMSAY MARAGH
UPLAND FLATS RACING
JAMES BENTLEY BEGG
4
0
0
0
5
RUDY RUDY RUDY (USA)
2y a e
54.00
RUBEN SILVERA
SCUDERI, VINCENT S.,
RUDY R. RODRIGUEZ
5
23
867
27
0
6
DRINKING SOLO (USA)
2y a e
54.00
MANUEL FRANCO
AMERICA'S PASTIME ST
ROBERT N. FALCONE, JR.
6
46
88
30
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLUE PLATE SPECIAL (USA)
3y d e
54.50
KENDRICK CARMOUCHE
RIDEAU RACERS LLC AN
LINDA RICE
1
72
355513
20
0
2
SOUTH STREET (USA)
4y a a
54.50
ISAAC CASTILLO
LIFE IS GOOD STABLES
ORLANDO NODA
2
67
725377
27
0
3
PINE VALLEY (USA)
4y d a
52.00
ELISEO RUIZ
EDUARDO E. JONES
EDUARDO E. JONES
3
66
356856
36
0
4
DEPUTY CONNECT (USA)
4y a a
55.50
KATIE DAVIS
RITZ, III, WILLIAM J
GARY C. CONTESSA
4
78
123625
15
0
5
DISAPPEARANCE (USA)
3y d e
52.00
MADISON OLVER
EMMA BELLE RACING
OSCAR S. BARRERA, III
5
54
44417
28
0
6
FIGHT FIERCELY (USA)
3y d e
54.50
RUBEN SILVERA
HUME, SHELLY AND HUM
RUDY R. RODRIGUEZ
6
74
273665
28
0
7
MUDVILLE NINE (USA)
3y a e
54.50
MANUEL FRANCO
DERR, ROBERT, A.
ROB ATRAS
7
63
890215
26
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:18
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TENEBRIS (USA)
5y a a
54.50
JOSE ANTONIO GOMEZ
PROUD STABLE INC AND
FAITH WILSON
1
83
955242
49
0
2
CAPTAIN QUICK (USA)
5y a a
55.50
LANE J. LUZZI
ROB WHITELEY
JOAN MILNE
2
73
213025
21
0
3
VOLKERT (USA)
5y a a
55.50
DYLAN DAVIS
WINDYLEA FARM, LLC
MARK A. HENNIG
3
80
363414
29
0
4
CHARGING (USA)
3y a e
54.50
ERIC CANCEL
RAM-ZANOTTI STABLES
THOMAS MORLEY
4
74
217972
29
0
5
R B'S THE BOSS (USA)
3y d e
53.50
KENDRICK CARMOUCHE
MAGANA, JOSE J. AND
JOSE J. MAGANA
5
82
675264
20
0
6
BURN JAKEY BURN (USA)
3y a e
54.50
KATIE DAVIS
MICHAEL SCHRADER
BRUCE R. BROWN
6
49
7-15
78
0
7
KANT BEAT THE ROCK (USA)
5y a a
55.50
ISAAC CASTILLO
DAVID JACOBSON
DAVID JACOBSON
7
88
331255
122
0
8
HE'S GOT IT (USA)
4y d a
55.50
RUBEN SILVERA
LAPLACE, DONALD AND
JORGE R. ABREU
8
71
56-1567
50
0
9
TIVY (USA)
3y d e
54.50
TREVOR MCCARTHY
GAGLIARDI, ROSE, ANN
JENA M. ANTONUCCI
9
79
143626
49
0
10
KUNSHAN BRIDGE (USA)
4y a a
55.50
JOSE LEZCANO
LINDA RICE
LINDA RICE
10
84
133344
28
0
11
GIROOVIN (USA)
3y d e
54.50
MANUEL FRANCO
BEAST MODE RACING LL
ROBERT N. FALCONE, JR.
11
82
361223
28
0
12
CHARLIE FIVE O (USA)
5y d a
53.00
LUIS R. RIVERA, JR.
RED STORM STABLE, FL
RUDY R. RODRIGUEZ
12
73
565812
20
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:46 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KUPP (USA)
3y a e
52.00
LUIS R. RIVERA, JR.
ABSOLUTE STABLES LLC
MICHELLE NEVIN
1
78
211413
26
0
2
JOKING WAY (USA)
3y a e
54.50
JOSE ANTONIO GOMEZ
HING, CARLTON
JESUS ROMERO
2
78
167291
21
0
3
HIGH STRIKE (USA)
3y a e
54.50
RUBEN SILVERA
CEDAR MEADOW, INC.
CHRIS J. ENGLEHART
3
68
126012
42
0
4
STREET SWAGG (USA)
3y a e
54.50
DYLAN DAVIS
ANTHONY, GEORGE, EME
MICHAEL MICELI
4
60
313306
26
0
5
NARCISO DALI (USA)
3y d e
53.50
KENDRICK CARMOUCHE
CHICHAKLY, AMIRA, IR
AMIRA CHICHAKLY
5
70
51-6560
30
0
6
PROVISION (USA)
3y a e
53.50
ISAAC CASTILLO
CELERITAS RACING LLC
ORLANDO NODA
6
65
313763
9
0
7
PRESIDENT Z (USA)
3y a e
53.50
MANUEL FRANCO
DAVID JACOBSON
DAVID JACOBSON
7
85
610-21
82
0
8
RIDE UP (USA)
3y a e
53.50
ERIC CANCEL
FLYING P STABLE
THOMAS MORLEY
8
71
263717
48
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:31
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NAUGHTY DESTINY (USA)
2y k d
54.00
MANUEL FRANCO
JUSTICE STABLES, LLC
CHRISTOPHE CLEMENT
1
73
3
22
0
2
BELLS TOLLING (USA)
2y d d
54.00
ISAAC CASTILLO
BROGDEN, CARRIE L. A
BRUCE N. LEVINE
2
54
9
33
0
3
ARTEMIS GIRL (USA)
2y a d
54.00
JOSE ANTONIO GOMEZ
DONK, DAVID G., BEHR
DAVID G. DONK
3
0
0
0
4
MISS CITY GIRL (USA)
2y a d
54.00
DYLAN DAVIS
REEVES THOROUGHBRED
CHRISTOPHE CLEMENT
4
0
0
0
5
NO LAYUPS (USA)
2y k d
54.00
JOSE LEZCANO
OFF THE HOOK LLC, CO
CHAD C. BROWN
5
0
0
0
6
BOSSY JEANS (USA)
2y a d
54.00
RUBEN SILVERA
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL J. MAKER
6
40
685
49
0
7
CALLING AN AUDIBLE (USA)
2y a d
51.50
LUIS R. RIVERA, JR.
RUDINA STABLE, PHOEN
EDWARD R. BARKER
7
68
5
22
0
8
HOLDER CLOSE (USA)
2y d d
51.50
ELISEO RUIZ
ROSSITER, DANIEL
JAMES W. FERRARO
8
37
49
36
0
9
ASSISI (USA)
2y a d
54.00
KATIE DAVIS
BOND RACING STABLE
H. JAMES BOND
9
0
0
0
10
STARSINTHECITY (USA)
2y d d
54.00
KENDRICK CARMOUCHE
BROMAN, SR., CHESTER
LINDA RICE
10
67
8
22
0
11
SHE TAKES CASH (USA)
2y a d
54.00
TREVOR MCCARTHY
BIG TOE STABLES LLC
DAVID P. DUGGAN
11
56
5
48
0
12
TSUKIMI (USA)
2y a d
54.00
ROMERO RAMSAY MARAGH
BLUE BISON STABLE AN
RICHARD E. DUTROW, JR.
12
0
0
36
0
13
PRACTICAL ROYALTY (USA)
2y d d
54.00
JOSE LEZCANO
JP RACING, INC.
LINDA RICE
13
55
0
22
0
14
CALL HER BLUFF (USA)
2y d d
54.00
.
RODRIGUEZ, RUDY R.,
RUDY R. RODRIGUEZ
14
69
443
33
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:59
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GROWTH MINDSET (USA)
4y d a
56.00
ERIC CANCEL
DONADIO, KORALY
JUAN G. BERNARDINI
1
64
9-645-44
21
0
2
WHENLOVETAKESOVER (USA)
3y d e
53.00
LUIS R. RIVERA, JR.
ANDREW LAKEMAN
ANDREW LAKEMAN
2
70
527635
21
0
3
LITTLE SKIPPY (USA)
3y a e
55.50
KATIE DAVIS
OUR SUGAR BEAR STABL
BRUCE R. BROWN
3
73
5534
29
0
4
SWING DISTRICT (USA)
4y d a
56.00
MANUEL FRANCO
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
4
0
0
0
5
GOLDEN PURCHASE (USA)
4y a a
56.00
OMAR HERNANDEZ MORENO
EDUARDO E. JONES
EDUARDO E. JONES
5
45
555746
29
0
6
MAGIC CITY (USA)
3y a e
55.50
JOSE LEZCANO
STEWART, RONALD, P.
LINDA RICE
6
45
39
127
0
7
CHALKY CAT (USA)
3y a e
53.00
DAYLOR BERRIOS-LOPEZ
PADDOCK PROUD, LLC
EDWARD R. BARKER
7
61
444546
19
0
8
FRISKY JIM (USA)
3y a e
55.50
DYLAN DAVIS
ICE WINE STABLE
WESLEY A. WARD
8
77
2
127
0
9
I LOVE CARA (USA)
3y d e
53.00
MADISON OLVER
GAGLIANO STABLES
OSCAR S. BARRERA, III
9
41
7
78
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:28
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EMBOITE (IRE)
4y d a
55.00
JOSE LEZCANO
WYCOFF, JORDAN, V.
MICHAEL J. MAKER
12
85
6535-37
127
0
2
MAMA BANNED ME (USA)
3y a e
52.00
ELISEO RUIZ
ALEX KAZDAN
NORMAN C. FOLLETT
1
71
156886
28
0
3
BLAME D RULE MAKER (USA)
3y d e
54.50
JAIRO RENDON
COLTS NECK STABLES L
JORGE DUARTE, JR.
2
79
441459
21
0
4
BILLY'S GOT ISSUES (USA)
3y k e
53.50
DYLAN DAVIS
WEST PACES RACING LL
RAYMOND HANDAL
3
68
68314
100
0
5
INTO IT (USA)
3y d e
54.50
JOSE ANTONIO GOMEZ
HAMMER TIME STABLE A
RICHARD E. DUTROW, JR.
4
73
955217
28
0
6
INTERNAL CAPITAL (USA)
4y k a
55.00
MANUEL FRANCO
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
5
84
4613-30
62
0
7
GOOD RAPPORT (USA)
3y a e
54.50
RUBEN SILVERA
LA MARCA STABLE
RUDY R. RODRIGUEZ
6
75
717832
19
0
8
CARPE'S DREAM (USA)
4y a a
55.00
TREVOR MCCARTHY
JESSE IGLESIAS
GREGORY DIPRIMA
7
81
57-6082
28
0
9
ADDICTED TO YOU (USA)
5y a a
56.00
KENDRICK CARMOUCHE
ROGER CIMBORA, JR.
HORACIO DEPAZ
8
73
27-1687
100
0
10
BARREL OF QUESTS (USA)
4y d a
52.50
LUIS R. RIVERA, JR.
TRI COUNTY STABLES
DAVID G. DONK
9
81
7-75565
47
0
11
ARUBA (USA)
6y a a
56.00
ERIC CANCEL
JOHN D. GUNTHER
JORGE R. ABREU
10
86
3-10653
28
0
12
NO REGARD (USA)
3y d e
54.50
KATIE DAVIS
LITTLE BLUE BIRD STA
MARK A. HENNIG
11
72
417599
28
0
13
THETHRILLOFVICTORY (USA)
3y k e
54.50
RUBEN SILVERA
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL J. MAKER
13
79
616426
21
0
14
MISTER ABARRIO (USA)
3y d e
53.50
MANUEL FRANCO
GOLDFARB, SANFORD J.
ROB ATRAS
14
79
252549
47
0
15
EQUALJUSTICEFORALL (USA)
5y a a
56.00
LANE J. LUZZI
ROB WHITELEY
JOAN MILNE
15
65
765331
28
0
16
ZAPRUDER (USA)
3y d e
54.50
KENDRICK CARMOUCHE
WYCOFF, JORDAN, V.
JOE SHARP
16
70
6-84710
21
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NO SALT (USA)
6y d a
55.00
ISAAC CASTILLO
KALENSKY, IRVING AND
SCOTT J. VOLK
1
80
561637
17
0
2
I AM THE LAW (USA)
5y a a
55.00
JOSE ANTONIO GOMEZ
CURRAGH STABLES
JOHN P. TERRANOVA, II
2
89
23211-3
127
0
3
SYNTHESIS (USA)
7y a a
55.00
JOSE LEZCANO
DAVID JACOBSON
DAVID JACOBSON
3
83
625586
14
0
4
ADERO (USA)
3y d e
55.50
ABNER ADORNO
CARGUYS RACING LLC
JOHN C. SERVIS
4
85
121141
30
0
5
ALTERNATE REALITY (USA)
3y a e
54.50
TREVOR MCCARTHY
CEDAR MEADOW, INC.
CHRIS J. ENGLEHART
5
80
115682
26
0
6
PORTOS (USA)
6y k a
55.00
LANE J. LUZZI
CATAPANO, FRANK AND
WAYNE POTTS
6
90
325244
21
0
7
BOURBON CALLING (USA)
7y a a
56.50
MANUEL FRANCO
M AND A RACING LTD
ROB ATRAS
7
91
177564
33
0
8
FULL SCREEN (CAN)
4y a a
55.00
DYLAN DAVIS
PANTOFEL STABLE, LLC
MARK E. CASSE
8
95
1-77562
33
0
9
CASTLE CHAOS (USA)
5y d a
55.00
JAIRO RENDON
GOLDFARB, SANFORD J.
ROBERT N. FALCONE, JR.
9
81
77-1323
48
0
10
WINIT (USA)
4y k a
55.00
KENDRICK CARMOUCHE
WHISPER HILL FARM, L
JOHN C. KIMMEL
10
91
5414-24
127
0
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:22
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALITTLEBITNAUGHTY (USA)
2y d d
54.00
ISAAC CASTILLO
WEST PACES RACING LL
DANNY GARGAN
1
68
4
49
0
2
FAST AND FRISKY (USA)
2y d d
51.50
MADISON OLVER
NY FINAL FURLONG RAC
JORGE R. ABREU
2
61
284
22
0
3
SPEIGHTS DANCE (USA)
2y a d
54.00
LANE J. LUZZI
CLEAR STARS STABLE,
DAVID P. DUGGAN
3
56
4
48
0
4
DAME CATHERINE (USA)
2y a d
54.00
ROMERO RAMSAY MARAGH
MCRICH STABLES
BRUCE N. LEVINE
4
48
7
36
0
5
DIVIDEND RECAP (USA)
2y a d
54.00
DYLAN DAVIS
CHRISTOPHE CLEMENT
CHRISTOPHE CLEMENT
5
74
2
22
0
6
ARCHIVIST (USA)
2y a d
54.00
ERIC CANCEL
GRANT, JOSEPH M., MA
AMIRA CHICHAKLY
6
29
986
48
0
7
GRAND STREET (USA)
2y d d
54.00
MANUEL FRANCO
PETER M. BRANT
CHAD C. BROWN
7
0
0
0
8
RUN FOR YOUR HONEY (USA)
2y d d
54.00
RUBEN SILVERA
MANCARI, FRANK
MICHAEL J. MAKER
8
67
83423
49
0
9
PRETTY UP (USA)
2y k d
54.00
JOSE ANTONIO GOMEZ
REPOLE STABLE
RUDY R. RODRIGUEZ
9
57
757
22
0
10
JINGLE JANGLE (USA)
2y d d
54.00
JOSE LEZCANO
JEROLD L. ZARO
LINDA RICE
10
46
7
68
0
11
BERTRILLE (USA)
2y d d
51.50
LUIS R. RIVERA, JR.
HARRIGAN, MARTIN, P.
BRUCE R. BROWN
11
45
069
49
0
12
BOXED WINE (USA)
2y d d
54.00
KENDRICK CARMOUCHE
LINDY FARMS
PHILIP ANTONACCI
12
65
52
49
0
13
LONE STAR WILDCAT (USA)
2y a d
54.00
KATIE DAVIS
MOIRANO, JOHN L., FO
GARY C. CONTESSA
13
43
6
14
0
14
EKWANOK (USA)
2y d d
54.00
.
WINDYLEA FARM, LLC
ROB ATRAS
14
64
535
36
0
Newcastle İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BOOKMARK
5y d k
72.00
E CAGNEY
LIVE IN HOPE PARTNER
M LOUGHNANE
2
62
325603
56
0
2
BAY OF NAPLES (IRE)
7y d a
71.00
A BOWERS-CARTER
MRS SALLIE LLOYD
M HERRINGTON
5
60
252133
35
0
3
THIS ONES FOR FRED (IRE)
5y d a
70.50
SOPHIE BAIN
MR BUTCH COOMBS
P EVANS
6
59
511450
14
0
4
CHECK MY PULSE (IRE)
7y d a
69.50
P THOMAS
MISS MARIA D MYCO
R MENZIES
1
57
778-0-60
35
0
5
HEART OF SOUL (IRE)
8y d a
69.00
TILLY EVANS
PATRICK MORRIS
P MORRIS
9
56
765756
47
0
6
CHURCHELLA (IRE)
3y d d
68.50
MATTHEW ENNIS
HAMBLETON RACING LTD
D O'MEARA
3
60
935261
37
0
7
BLUE HAWAII (IRE)
8y d k
67.50
E CAGNEY
R BANKS J SHEARD
T COLLIER
8
52
89-9216
23
0
8
BRUNELLO BREEZE
4y d a
66.00
PATRICK MILLMAN
T T RACING
T TATE
10
49
007563
23
0
9
RUMNOTRED
4y d a
65.00
JACK NICHOLLS
MATT WATKINSON RACIN
MRS STELLA BARCLAY
7
47
487957
26
0
10
STRONG TEAM (IRE)
10y d a
64.50
HANNAH CRAWFORD
CHRIS GRANT RACING C
C GRANT
4
44
0-36578
22
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GRACES QUEST
5y d k
71.00
A KEIGHLEY
SUMMERSTORM BLOODSTO
J GOLDIE
8
60
463562
17
0
2
LIBERATED LAD
5y d a
70.50
MARGOT SCUDAMORE
MS CIERA MCKEOWN
B BROOKHOUSE
9
59
577137
14
0
3
SUPER STARS (IRE)
4y d a
70.00
ELLE PATERSON
MISS JULIE CAMACHO
J CAMACHO
6
58
83-4738
24
0
4
TRUE NATION (IRE)
3y a d
69.00
E CAGNEY
RICHARD FAHEY EBOR R
R FAHEY
7
61
52497
17
0
5
PYSANKA (FR)
4y d a
69.00
TILLY EVANS
MR R M BRILLEY
M LOUGHNANE
3
56
774617
12
0
6
HOT TEAM (IRE)
7y d a
67.50
MATTHEW ENNIS
MR CONOR MORRIS
P MORRIS
2
53
226339
12
0
7
TRAILBLAZER
4y d a
67.00
SERENA BROTHERTON
IAN NICOL RACING
A NICOL
1
51
802342
20
0
8
GHOSTLY
5y k a
65.50
JACK NICHOLLS
STELLA BARCLAY RACIN
MRS STELLA BARCLAY
4
48
114546
12
0
9
KITTEN'S DREAM
6y d a
64.50
F TETT
MR MCSHARRY SOUTHW
S DIXON
10
45
864865
6
0
10
A DAY TO DREAM (IRE)
3y d e
63.00
CHELSEA BROOKS
OWNARACEHORSE, K WES
O PEARS
5
48
534465
29
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PUB CRAWL (IRE)
4y d a
62.50
W PYLE
SENDEMON
T COLLIER
6
70
5263-08
40
0
2
RIDGE HILL
4y d a
62.50
J BRYAN
HAMBLETON RACİNG LTD
A WATSON
4
0
34
29
0
3
BEAUTY BLAZE (IRE)
3y a e
60.50
C HARDİE
MR ROGER J MARLEY
P NİVEN
10
0
005
17
0
4
FEMME PATRONNE (IRE)
4y k k
60.50
BRANDON WİLKİE
MORE TURF RACİNG M
K R BURKE
2
0
2-24
127
0
5
GLOWING FLAME
3y a e
60.50
C RODRİGUEZ
CLARENDON THOROUGHBR
E BETHELL
12
0
04
17
0
6
HIGHLAND LOCH
3y d e
60.50
P MULRENNAN
KİLDONAN GOLD RACİNG
I JARDİNE
5
0
67
20
0
7
IMPLIED
3y d e
60.50
L EDMUNDS
ALAN BAXTER JOHN M
J CANDLİSH
8
0
0
0
8
A GIFT OF LOVE
3y d d
58.00
D TUDHOPE
MR A E OPPENHEİMER
C FELLOWES
9
0
9-
127
0
9
ANGEL OF THE ROCK (IRE)
3y d d
58.00
EMİLY IVORY
WELDSPEC GLASGOW LİM
A WATSON
7
0
90
29
0
10
FRANBERRI
3y d d
58.00
J MİTCHELL
MR D J DEER
R VARİAN
3
0
23
33
0
11
NIGHT AT SEA
3y a d
58.00
K SHOEMARK
DENFORD STUD
A BALDİNG
1
70
042
127
0
12
SCYLLA
3y a d
58.00
MİKKEL MORTENSEN
LADY DE RAMSEY
C FELLOWES
11
0
3-7
27
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GRIFTER
4y d a
63.00
L EDMUNDS
MR SHAUN SOWRAY
J CANDLISH
10
62
540-750
113
0
2
TAFSIR (USA)
4y d k
63.00
P MULRENNAN
SUMMERSTORM BLOODSTO
J GOLDİE
9
62
210232
21
0
3
SOPHAR SOGOOD (IRE)
6y d a
62.50
MORGAN COLE
MR RON FORD
J BUTLER
2
61
453104
13
0
4
FLYING STANDARD (IRE)
6y a a
62.00
J HART
TİPPLESHAM RACİNG
MİSS A MURPHY
4
59
36154-7
28
0
5
DANCING CLOUD (IRE)
3y d e
61.50
JOANNA MASON
MİSS G TUTTY
GEMMA TUTTY
8
65
342667
20
0
6
GIFT OF RAAJ (IRE)
8y d a
61.50
J PEATE
FİSHLAKE COMMERCİAL
R FELL & S MURRAY
3
58
3-73487
17
0
7
DRAGONBALL PRINCE (IRE)
3y d e
61.00
K SHOEMARK
PETE SUE MAGUİRE
H PALMER
1
64
465225
24
0
8
BAMBOO BAY (IRE)
5y d a
56.50
J MİTCHELL
COGLAN, KİRBY KİLC
P KİRBY
5
47
595459
44
0
9
SHOW NO FEAR (IRE)
3y d e
56.50
OİSİN ORR
REBECCA MENZİES RACİ
R MENZİES
6
54
083426
50
0
10
AIGHEAR
5y d k
56.00
W PYLE
JOHNNİE DELTA RACİNG
J GOLDİE
7
46
242544
17
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AYURVEDA
2y d d
58.00
D MUSCUTT
ROSEHİLL FİLLİES PAR
J FERGUSON
5
0
0
0
2
BEAUTY APPEAL (IRE)
2y d d
58.00
S JAMES
MR ZHANG YUESHENG
K R BURKE
3
0
0
0
3
EY UP ITS ANNIE
2y a d
58.00
T EAVES
MRS M LİNGWOOD
T COYLE
8
0
7
43
0
4
HAVANA BALL
2y k d
58.00
J BRYAN
LONE STAR INVESTMENT
A WATSON
12
0
0
0
5
LADY PHOEBE (IRE)
2y a d
58.00
C HARDİE
JAYNE SİVİLLS IAN
A NİCOL
2
0
0
0
6
LOU LOU'S GIFT
2y d d
58.00
D TUDHOPE
MR A E OPPENHEİMER
W HAGGAS
6
0
3
43
0
7
LOVE ME DO
2y d d
58.00
H RUSSELL
B GUERİN PARTNER
J J QUİNN
4
0
0
0
8
MRS MORRELL
2y d d
58.00
K SHOEMARK
THE THOROUGHBRED RAC
J & T GOSDEN
1
0
0
0
9
ROSA APPLAUSE (IRE)
2y d d
58.00
J MİTCHELL
SHEİKH JUMA DALMOOK
S & E CRİSFORD
7
0
0
0
10
SASSY SOPRANO (IRE)
2y d d
58.00
D ALLAN
MR P BAMFORD MS J
MRS A DUFFİELD
9
0
0
127
0
11
SHARROW GRAY
2y k d
58.00
J HART
LONSDALE, MEADEN K
J J QUİNN
10
0
6
34
0
12
STAINCLIFF
2y d d
58.00
C BİSHOP
MR C R HİRST
JACK CHANNON
11
0
2
48
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SPIRIT IN MY SOUL (IRE)
3y d d
61.50
ZAK WHEATLEY
YENILECAS SYNDICATE
D CARROLL
4
65
484119
62
0
2
AFTER JOHN
7y d a
61.00
J HART
LADY JOUSE PARTNERSH
I JARDİNE
10
64
744906
27
0
3
RAINBOW RAIN
4y d a
60.50
T EAVES
MR S RAİN
T WAGGOTT
5
63
912211
37
0
4
CODE PURPLE
4y d a
60.50
G LEE
DANİEL SHAPİRO DAV
B HASLAM
9
63
120655
13
0
5
PROTEST RALLY (IRE)
3y d e
60.50
D TUDHOPE
FOULRİCE PARK RACİNG
LİAM BAİLEY
1
63
8-51265
38
0
6
RORY
5y a a
59.00
P MULRENNAN
MR HUGH CONNOR
J GOLDİE
7
60
562798
13
0
7
SNOW GIRL
3y a d
59.00
C BİSHOP
MR JULİAN BALL
P EVANS
6
60
7320-80
23
0
8
FLASH THE DASH (IRE)
4y d a
59.00
RYAN SEXTON
N EDWARDS I CLEMEN
J CAMACHO
3
60
579787
62
0
9
WRITTEN BROADCAST (IRE)
6y k a
57.50
BRANDON WİLKİE
MR OLLİE PEARS
O PEARS
2
56
313889
13
0
10
LEZARDRIEUX
6y d a
57.50
S JAMES
ALLERTON RACİNG G
G TUER
8
56
800004
13
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LADY NUNTHORPE (IRE)
2y d d
62.50
H RUSSELL
BOND THOROUGHBRED Lİ
B SMART
3
72
43435
43
0
2
COOL RUN (IRE)
2y d d
62.00
C RODRİGUEZ
MR DAVİD HOWDEN MR
E BETHELL
6
71
56332
20
0
3
CHUMBAA (IRE)
2y d d
61.50
J PEATE
NICK BRADLEY RACING
R FELL & S MURRAY
1
70
311565
24
0
4
ALFA MOONSTONE
2y k d
61.00
G LEE
ALFA SİTE SERVİCES L
CRAİG LİDSTER
5
69
194657
26
0
5
NASNEEN
2y a d
59.00
D TUDHOPE
ELLİPSİS, STERLİNG V
P & O COLE
2
65
296
24
0
6
VITARLI (IRE)
2y d d
59.00
S JAMES
NICK BRADLEY RACING
CRAIG LIDSTER
7
65
740842
13
0
7
GOGO YUBARI
2y d d
59.00
J HART
BARKER CREİGHTON DAV
MİSS A MURPHY
4
65
747
36
0
Horseshoe Indianapolis ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:41
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
POINT OF INFINITY (USA)
5y a k
56.00
MARCELINO PEDROZA, JR.
KINGA FARM LLC
GENNADI DOROCHENKO
1
46
634116
80
0
2
ENDLESS (CAN)
4y a k
51.50
SARA HESS
COX, CHRISTOPHER J.
NANCY L. ADAMS
2
64
544342
23
0
3
MISS GOODBAR (USA)
3y d d
54.50
SAMUEL E. BERMUDEZ
RENE CAZARES
JOSEPH D. DAVIS
3
76
434235
27
0
4
SPIRITCATCHER (USA)
4y d k
56.00
ORLANDO MOJICA
CAHILL, KIRT AND CAH
KELLYN GORDER
4
70
334123
23
0
5
JUDY'S MS. OFFICER (USA)
4y a k
56.00
ALEXIS CENTENO
REAVIS, MICHAEL L. A
MICHAEL L. REAVIS
5
69
913256
35
0
6
SICILIAN GRANDMA (USA)
3y a d
54.50
EMMANUEL ESQUIVEL
CONTRERAS STABLE INC
CIPRIANO CONTRERAS
6
54
255191
23
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:12 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OPTIMAL COURAGE (USA)
5y a a
56.50
MIGUEL A. PEREZ
LINDAMAN, BYRON D. A
MIGUEL ANGEL SILVA
1
87
213111
18
0
2
ELLE'SBIGSEACRET (USA)
5y a a
56.00
MARCELINO PEDROZA, JR.
BUILT WRIGHT STABLES
RAYMOND E. GINTER, JR.
2
81
744252
14
0
3
KITTENS ADAIR (USA)
7y a a
52.50
MATILDA BURNHAM
JAMES EGBERT
JAMES EGBERT
3
52
44-5960
115
0
4
FOLLOW THE SIGNS (USA)
9y d a
56.00
EMMANUEL ESQUIVEL
MICHAEL L. REAVIS
MICHAEL L. REAVIS
4
78
461842
61
0
5
TALE OF FAME (USA)
8y a a
56.00
JOSEPH D. RAMOS
SPIESS STABLE LLC AN
RANDY L. KLOPP
5
86
27-3212
18
0
6
LAST ROO (USA)
4y a a
56.00
FERNANDO DE LA CRUZ
ASHLEY GARCIA
ROWENA BECK
6
65
033121
127
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:43
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GUN BUDDY (USA)
4y a a
55.50
ALBERTO BURGOS
HARAN THOROUGHBREDS,
JOHN HARAN
1
47
846-4
22
0
2
ENJOY THE CRACKEN (USA)
3y d e
55.50
JOSHUA MORALES
TRACEY WISNER RACING
TRACEY J. WISNER
2
0
0
0
3
LORD FALCON (USA)
3y k e
51.00
OSCAR VILLARREAL
CALUMET FARM
GEORGE R. ARNOLD, II
3
0
0
0
4
RUFFLED WATERS (USA)
7y a a
53.50
MATILDA BURNHAM
SHIRLEY MCMICHAEL
LARRY MCMICHAEL
4
62
434524
29
0
5
EL CUERVO FELIS (USA)
3y a e
55.50
AGUSTIN GOMEZ
JOSE M. OVIEDO
JOSE M. OVIEDO
5
75
3
18
0
6
B ADMAN (USA)
4y a a
56.50
JOSEPH D. RAMOS
SHELLY NANCE
JONATHAN NANCE
6
63
22957
18
0
7
PASS LINE (USA)
3y a e
55.50
EMMANUEL ESQUIVEL
CONTRERAS STABLE, IN
CIPRIANO CONTRERAS
7
70
238733
22
0
8
ACE THE RACE (USA)
3y a e
52.00
GERMAN TERRAZA
BUSKILL, DALE AND BU
BONNIE PITTMAN
8
30
90
76
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:14
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EPIC THE LEGEND (USA)
4y k a
54.00
MARCELINO PEDROZA, JR.
BLAINE DAVIDSON
STEPHEN V. FOSDICK
1
52
324187
38
0
2
BOLSHIE (USA)
3y a e
54.00
ALEXIS CENTENO
PENNY S. LAUER
BRIAN COOK
2
62
50-712
36
0
3
KILLER HOTROD (USA)
4y a a
54.00
EDUARDO E. PEREZ
MAST THOROUGHBREDS L
ROBERT M. GORHAM
3
68
654244
18
0
4
SHA KON O HEY (USA)
5y a a
55.50
JOSEPH D. RAMOS
ROXANNE W. HYDEN
BARBARA I. MCBRIDE
4
59
2-87431
16
0
5
PABLO'S SUN (USA)
4y a a
55.50
MALCOLM FRANKLIN
STEVEN ARBUCKLE
JEFFREY L. GREENHILL
5
56
35-5136
44
0
6
AMAZING JUSTICE (USA)
5y d a
55.50
ALBERTO BURGOS
RICKY J. SHORT
RICKY J. SHORT
6
68
452335
32
0
7
FOR MAMA (USA)
4y d a
52.00
MATILDA BURNHAM
BOSHARON STABLE
JEFFREY L. GREENHILL
7
56
063576
79
0
8
DOLINSKI (USA)
3y d e
54.00
RODNEY A. PRESCOTT
SOUTH POINTE FARM LL
ROBERT E. DOBBS, JR.
8
48
178
127
0
9
GOLDEN RAPPER (USA)
4y d a
55.50
SAMUEL E. BERMUDEZ
VT RACING LLC, LESSE
ANTHONY F. CUNNINGHAM
9
50
444517
32
0
10
SECRETO DE AMORE (USA)
3y a e
54.00
ORLANDO MOJICA
RANCHO MONARCA, LLC
ANTONIO DURAN
10
58
419764
36
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HASKELLED (USA)
4y d a
55.00
MARCELINO PEDROZA, JR.
BRAD SIMPSON STABLES
JOHN R. DYER
1
70
5-36152
28
0
2
MINNESOTA MOON (USA)
3y d e
53.00
ALEXIS CENTENO
IN HIS FAVOR STABLE
MAX QUINONEZ
2
59
814078
41
0
3
CRONUS (USA)
5y a a
55.00
ALBERTO PUSAC
BLANCA SALAZAR
TOMAS MEDINA
3
65
751355
17
0
4
THE POINT ROAD (USA)
4y d a
55.00
GABRIEL LAGUNES
BORCHETTA, MIKE, BOR
GEORGE S. BUSH
4
56
421236
28
0
5
VINTAGE VINYL (USA)
4y d a
55.00
JOSEPH D. RAMOS
LIZ KLOPP
RANDY L. KLOPP
5
72
525533
24
0
6
BREAKOUT STAR (USA)
3y a e
53.00
EDUARDO E. PEREZ
RAYMOND J. PAQUETTE,
RAYMOND J. PAQUETTE, III
6
65
632130
24
0
7
OUT OF ALCATRAZ (USA)
3y a e
53.00
ALBERTO BURGOS
DAVID HULFACHOR
STEPHEN V. FOSDICK
7
56
186494
15
0
8
HINDOSTAIN FALLS (USA)
3y d e
50.00
GERMAN TERRAZA
DON NOLAN
JUDY WOODBURY
8
42
223416
30
0
9
SILENT SONATA (USA)
5y a a
53.50
FERNANDO DE LA CRUZ
LEE, ALEXANDER AND G
ANTHONY J. GRANITZ
9
73
395326
32
0
10
BAYOU CHROME (USA)
3y d e
53.00
MALCOLM FRANKLIN
KIRBY LEONARD
GEORGE LEONARD, III
10
67
451657
24
0
11
BOOGIE BODE (USA)
3y a e
50.00
GERMAN TERRAZA
WILLIE B. JOHNSON, J
DEVARUS DOUGLASS
11
62
56712
36
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:16
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLACK WHITE N GOLD (USA)
2y d e
55.50
RODNEY A. PRESCOTT
PENNY S. LAUER
BRIAN COOK
1
40
552085
22
0
2
AMATEUR DAY (USA)
2y a e
55.50
EMMANUEL ESQUIVEL
ANDREW KNAPCZYK
CIPRIANO CONTRERAS
2
30
95
39
0
3
PRINCE SHUKO (USA)
2y a e
55.50
ALBERTO BURGOS
CLABAR MOR STABLES L
JOHN HARAN
3
0
0
0
4
NEUTRON (USA)
2y k e
55.50
EDUARDO E. PEREZ
FROILAN FLORES
ROBERT M. GORHAM
4
0
0
0
5
IZZAT (USA)
2y a e
55.50
AGUSTIN GOMEZ
KAREN SCHAEFFER
CIRILO GOROSTIETA
5
0
0
0
6
SHIPCAPTAINNCREW (USA)
2y a e
55.50
MARCELINO PEDROZA, JR.
SOUTHWEST RACING STA
GENARO GARCIA
6
6
4
121
0
7
HEDGEHOGINTHEFOG (USA)
2y a e
55.50
ABEL LEZCANO
GLOCKENBURG LLC
MANNY PEREZ
7
38
8358
30
0
8
TIZAWHITEFACECAT (USA)
2y d e
52.00
MATILDA BURNHAM
ANDREA LANEY
DENIS CLULEY
8
0
0
22
0
9
BUCKET LIST (USA)
2y a e
55.50
ALBERTO PUSAC
MARION F. GORHAM
ROBERT M. GORHAM
9
0
0
0
10
RODEO ZONE (USA)
2y a e
52.00
GERMAN TERRAZA
NORMANDO JIMENEZ
JOSEPH D. DAVIS
10
0
0
0
11
OUT WORK'M (USA)
2y d e
55.50
JOSHUA MORALES
R. GARY PATRICK
R. GARY PATRICK
11
46
67
22
0
12
BARCA BILLY (USA)
2y d e
51.00
BAILEY WEATHERLY
SMOKEY CREEK FARM
ROBERT POMPELL
12
0
0
0
13
GIRVIN CITY LIMITS (USA)
2y d e
55.50
FERNANDO DE LA CRUZ
SOUTHWEST RACING STA
GENARO GARCIA
13
59
25226
22
0
14
FUNTASTICALLY (USA)
2y a e
55.50
AGUSTIN GOMEZ
KAREN SCHAEFFER
CIRILO GOROSTIETA
14
0
0
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:47
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WICCA WISDOM (USA)
4y d k
55.50
MARCELINO PEDROZA, JR.
YONI R. ORANTES
YONI R. ORANTES
1
64
7-36211
24
0
2
KEEN ICE SIGHT (USA)
4y a k
55.50
FERNANDO DE LA CRUZ
RAYMOND J. PAQUETTE,
RAYMOND J. PAQUETTE, III
2
71
8-31318
23
0
3
NATIVE LION (USA)
8y a k
54.00
HANNAH LEAHEY
THIRSTYACRES RACING,
TIANNA RICHARDVILLE
3
53
4513-45
46
0
4
LONGLEGGEDLAVERNE (USA)
6y d k
55.50
ORLANDO MOJICA
END ZONE ATHLETICS,
KARL BROBERG
4
68
413-039
111
0
5
WILD TAPIT (USA)
5y a k
55.50
JOSEPH D. RAMOS
DENNIS CLARAMUNT
RANDY L. KLOPP
5
74
365114
29
0
6
OCELIA (USA)
6y d k
54.00
EDUARDO E. PEREZ
CLABAR MOR STABLES L
JOHN HARAN
6
58
545323
16
0
7
A REAL HERO (USA)
5y k k
55.50
EMMANUEL ESQUIVEL
MICHAEL L. REAVIS
MICHAEL L. REAVIS
7
76
171-406
127
0
8
MIA BABY (USA)
4y d k
55.50
MIGUEL A. PEREZ
HARAN THOROUGHBREDS,
JOHN HARAN
8
77
614261
24
0
9
TRAUMARAMA (USA)
9y a k
55.50
JOSHUA MORALES
R. GARY PATRICK
R. GARY PATRICK
9
67
141231
29
0
2 Kasım 2023 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Ankara, Turffontein Güney Afrika, Aqueduct ABD, Newcastle İngiltere, Horseshoe Indianapolis ABD tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:15, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Turffontein Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:10 turffontein güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Aqueduct ABD at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:20, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:46 aqueduct abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Newcastle İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:30 newcastle i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Horseshoe Indianapolis ABD at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır . 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 22:12 horseshoe indianapolis abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 2 kasım 2023 perşembe at yarışı bülteni, 2 kasım 2023 at yarışı programı, 2 kasım 2023 tjk yarış programı, 2 kasım 2023 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 2 kasım 2023 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, ankara at yarışı bülteni, 2 kasım 2023 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, turffontein güney afrika at yarışı bülteni, 2 kasım 2023 turffontein güney afrika at yarışı bülteni, günün turffontein güney afrika at yarışı bülteni, bugün turffontein güney afrika at yarışı bülteni, aqueduct abd at yarışı bülteni, 2 kasım 2023 aqueduct abd at yarışı bülteni, günün aqueduct abd at yarışı bülteni, bugün aqueduct abd at yarışı bülteni, newcastle i̇ngiltere at yarışı bülteni, 2 kasım 2023 newcastle i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün newcastle i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün newcastle i̇ngiltere at yarışı bülteni, horseshoe indianapolis abd at yarışı bülteni, 2 kasım 2023 horseshoe indianapolis abd at yarışı bülteni, günün horseshoe indianapolis abd at yarışı bülteni, bugün horseshoe indianapolis abd at yarışı bülteni