Yarış Başlama Saati: 13:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASHERA
4y a k
RAVEN'S PASS (USA)
58.00
A.SÖZEN
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
4
51
724516
81
19
2.18.11
2
EKODAYI
4y a a
KANEKO
58.00
T.YILDIZ
EKREM AKDUMAN
EMRE YÜNDEN
7
34
736148
15
18
3
STORM BLACK
5y d a
PERFECT STORM
58.00
S.BOYRAZ
ERSAN ÖZBELGE
İ.TEMEL
2
46
1-08763
14
15
2.19.48
4
OSCURO
4y d a
OFFLEE WILD (USA)
56.00
E.SİNCAN
V.HAKAN KELEŞ
S.EREN
5
54
161493
11
17
2.20.32
5
AYBÜKE
5y d k
YAVUZKAYA
54.00
A.KURŞUN
METİN GÜNDAY
S.GÜRKAN
3
47
053422
16
19
2.19.52
6
JACOBIN
4y d g
DEHA
53.00
M.KESKİN
ERHAN UZUN
H.HATUNOĞLU
6
56
462336
36
15
2.17.20
7
BOUDICCA
3y d d
APPROVE (IRE)
52.00
M.BAYIR
ATİLA ÖZKAN
E.MUTLU
1
41
562644
9
12
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ILDIR ESİNTİSİ
5y k k
KAIZBERT (RU)
58.50
M.G.ARSLANAP
İLHAN BÜYÜKYILDIZ
M.GÜVEN
2
79
412926
10
17
1.46.34
2
SANAY
6y a k
ÖZGÜNHAN
58.50
A.İNCİAP
ABDULLAH KAYA
Ö.GÜNELİ
4
83
644516
8
19
1.45.73
3
ATEŞBİBİ
5y a k
ATEŞTOPU
59.50
A.ÇELİK
ENVER YILDIZ
B.BOZBEY
6
101
608317
20
20
1.45.95
4
DİZDARIM
4y a k
UÇANBEY
58.00
M.AKYAVUZ
KUTBETTİN SAÇAN
H.ATAŞ
5
47
343132
16
18
1.48.97
5
TANGÖZE
5y a k
ÖZGÜNHAN
55.50
H.ÇİZİK
DENİZ KURTEL
M.GÜVEN
1
87
7543-77
18
14
1.46.31
6
TEMİZKAAN
8y k k
DOĞANGÜN
55.50
MÜS.ÇELİK
İLHAN TEKİNALP
C.KATI
3
74
868429
6
12
1.46.89
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
İREM SU
6y d k
LION HEART (USA)
62.00
Ö.YILDIRIM
MÜTHİŞ ÖLÇER
İB.B.OĞULLARI
3
94
241211
41
20
1.57.49
2
ONEANDONLY
6y d k
MOTIVATOR (GB)
60.00
S.BOYRAZ
CEM ÖZBELGE
İ.TEMEL
5
87
415512
14
19
1.56.36
3
SOUR TIMES
5y d k
KANEKO
58.00
T.YILDIZ
FATİH KÖKTÜRK
YASİN POLAT
4
46
524276
6
16
1.57.80
4
JUNO MONETA
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
57.50
A.KURŞUN
MURAT CAVCAV
A.DUTAL
2
54
811127
9
18
1.58.37
5
BATHSHEBA
5y d k
MOTIVATOR (GB)
57.00
A.SÖZEN
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
1
52
562244
25
17
1.57.19
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAY BAY HEPİNİZ
3y d e
PERFECTO
61.00
M.AKYAVUZ
ABDULKADİR DURMAZ
A.KAPLAN
7
44
336761
9
20
1.36.92
2
RUDİKO
3y d e
RAMPOLDI
59.00
H.ÇANAKÇIAP
HEDİYE POLAT
Y.POLAT
2
37
133337
4
16
1.37.49
3
JABEL
3y a d
SUPER STEP
59.00
M.BAYIR
A.BANU ÖZKARDEŞ
Ö.FARUK TAN
8
52
517046
9
16
1.39.33
4
BELLA PERFECT
3y d d
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
F.YÜKSEL
SERDAR UĞUR YALÇIN
YASİN POLAT
10
38
285136
9
18
1.38.39
5
TOUCH OF CLASS
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
Ö.YILDIRIM
ERKAN SÜSLÜ
A.GÜVEN
9
37
644551
18
20
1.38.70
6
ÜNSALHAN
3y d e
DERVİŞ AĞA
58.00
A.SÖZEN
SENEM GÖZEL
A.KIZILYAMAÇ
3
33
107072
9
15
7
ANGEL SPIRIT
3y a d
LION HEART (USA)
56.00
H.ÇİZİK
İSMAİL BORA HADİOĞLU
Ö.FARUK TAN
6
41
551267
30
17
1.38.33
8
PAMPHYLIA
3y a d
FOOTSTEPSINTHESAND (GB)
56.00
A.ÇELİK
VEYSEL KAHRAMAN
T.BARDAKCI
4
41
104380
97
15
1.36.23
9
ROYAL CHICK
3y d d
KANEKO
56.00
H.KILIÇARSLAN
SERDAL ADALI
Y.ŞİMŞEK
1
55
323445
18
16
1.39.58
10
WIN THE LADY
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
53.00
M.KESKİN
YILDIRIM GELGİN
S.GÖKDEMİR
5
26
068065
14
10
1.37.80
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ENGİNBEY
2y d e
DEHA
57.00
İS.DEMİRAP
İBRAHİM SÜMER
Ö.FARUK TAN
4
0
0
20
2
GÖLGE
2y d e
MARCAVELLY (USA)
57.00
H.ÇİZİK
HİKMET ÖYLÜ
T.BARDAKCI
8
0
0
20
3
KORAŞLI
2y d e
KING DAVID (USA)
57.00
VEDAT ABİŞAP
MUSTAFA ÖZSARI
H.ATAŞ
5
0
0
20
4
MAHDUM
2y d e
CAPTAIN RIO (GB)
57.00
K.TOKAÇOĞLU
CAHİT ÇETİNSU
İ.YAKUT
3
0
0
20
5
POWER RHTYM
2y d g
INVINCIBLE SON (IRE)
57.00
B.KILINÇ
UĞUR KIRALOĞLU
M.YALÇIN
2
0
0
20
6
ŞAPSIĞ
2y d e
DR FONG (USA)
57.00
H.KARATAŞ
ONUR DİLBAZ
İB.B.OĞULLARI
9
0
0
20
7
VICE VERSA
2y d e
MENDIP (USA)
57.00
A.SÖZEN
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
7
0
0
20
8
ZİRKON
2y d e
GENERAL QUARTERS (USA)
57.00
Ö.YILDIRIM
YENER GİRİŞKEN
İB.B.OĞULLARI
6
0
0
20
9
INFINITE SWAMP
2y d d
MARCAVELLY (USA)
55.00
H.KILIÇARSLAN
SERBAY GÜL
KAD.BALTACI
10
0
0
20
10
MIZRAKLI
2y d d
PERFECTO
55.00
M.KESKİN
EVİN YELDA ÇETİN
S.GÜRKAN
1
0
0
20
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CANBEŞİRCAN
4y a a
GÜNTAY
59.00
H.ÇANAKÇIAP
BEŞİR KAYA
R.BARMAN
7
40
665560
4
11
2.11.38
2
AYDANKIZ
4y k k
ÖZGÜNHAN
55.00
M.G.ARSLANAP
ERDAL TURAN
İ.GÜMÜŞ
5
65
043776
9
12
2.08.98
3
AYBET
4y k a
DİKTAU
58.00
E.SİNCAN
CUMA KUTLU
Y.DEMİR
8
36
767238
7
6
4
AYTEK
4y d a
SARRAF
56.00
M.K.KUMBASARAP
ADNAN DOĞAN
R.TAŞDELEN
9
35
361980
4
17
2.11.83
5
CANSEKLAVİ
4y a a
ALTAHA
58.00
S.ERKUŞ
SABRİ AKSU
S.ONAY
10
53
544482
7
16
6
ELİFE ANNE
4y k k
TURBO
56.00
M.BAYIR
GİZEM ÇAKMAKOĞLU
A.KIZILYAMAÇ
4
36
785539
9
12
2.12.29
7
ILDIR BEYİ
4y a a
ÖZGÜNHAN
54.00
İ.KATARAP
DENİZ KURTEL
M.GÜVEN
1
38
4461
127
20
8
SEVİNSEVİL
4y a k
KAIZBERT (RU)
54.00
A.ÇELİK
İSMAİL ERDOĞAN
N.CAMUZ
3
47
002153
9
18
2.09.87
9
ŞKİPTAR
4y k a
BATURŞAH
54.00
A.KAÇMAZ
MAHMUT KARAKEÇİ
V.ÖNDER
2
29
765352
4
13
2.10.82
10
TERAPİST
4y k a
SONALP
54.00
M.KESKİN
İLKER GÜNEY
H.GÜNEY
6
26
060456
7
10
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABA HANCI
4y a a
CUVEE (USA)
60.00
Ö.YILDIRIM
MUSTAFA KILIÇASLAN
İB.B.OĞULLARI
4
93
575211
9
20
2.26.49
2
GRAYOCEAN
4y k a
OFFLEE WILD (USA)
60.00
H.KARATAŞ
AHMET GÜZELOCAK
B.VATANSEVER
1
100
422462
15
20
3
KING SERKAN
5y d a
YONAGUSKA (USA)
60.00
A.ÇELİK
A.MURAT ŞEN
M.ÖZDİL
7
101
131243
15
20
2.22.47
4
KIZIL DEV
4y d a
UTOPIA (JPN)
60.00
K.TOKAÇOĞLU
İBRAHİM AÇIKSÖZ
A.R.YILDIZ
3
77
211131
32
20
2.25.75
5
VICTOR WOLLES
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
60.00
T.YILDIZ
ERAY HAZAR
A.GÜVEN
6
85
912133
15
18
2.25.96
6
CATCH THE RHYTHM
3y a e
SPEEDY WOLF
57.00
F.YÜKSEL
VOLKAN YOZGATLI
M.GÜNDÜZELİ
9
46
220011
15
20
7
DELİ TAHİR
3y d e
DR FONG (USA)
57.00
H.ÇİZİK
NECMETTİN YILDIZ
A.KAPLAN
5
92
432261
31
20
8
FIRE OF WORLD
3y d e
HAKEEM (USA)
57.00
A.SÖZEN
ÖMERCAN EROĞLU
A.KIZILYAMAÇ
2
99
634426
22
16
9
KICK COLLEEN
3y a e
TOCCET (USA)
57.00
O.ÖZTÜRK
MURAT TACETTİN BİRİCİK
E.PAPAĞAN
8
77
451049
29
17
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
UÇANDEDE
3y k e
UÇANBEY
56.00
M.G.ARSLANAP
MAHMUT KARAKEÇİ
V.ÖNDER
5
49
543136
11
18
1.35.07
2
KUMMA
3y a e
CİHANEFE
57.50
M.AKYAVUZ
YUNUS ADVAN
R.TAŞDELEN
4
46
1
9
20
3
YEŞİLDALGA
3y k e
KAIZBERT (RU)
57.50
MÜS.ÇELİK
ABDULLAH ADANIR
İB.B.OĞULLARI
6
46
1
9
20
4
HİKMETFIRTINASI
3y d e
İSFENDİYAR
55.00
M.K.KUMBASARAP
İ.HALİL DEMİR
N.ASLANSOY
3
43
576175
11
18
1.36.76
5
ALADİNİ
3y a d
BERKSOY
55.50
Ö.YILDIRIM
KEMAL ALTIN
A.KAPLAN
7
42
726036
8
13
1.34.70
6
BÜYÜKKALE
3y k e
KAFKAS ŞAHI
55.00
H.ÇİZİK
MELİS KURTEL EMİN
M.GÜVEN
2
41
52421
18
20
1.35.72
7
HOSLİ
3y k e
KAIZBERT (RU)
54.50
M.BAYIR
H.HAZAL KAYAHAN
SERD.AYDOĞDİ
1
40
265371
17
20
1.36.31
8
GJILAN
3y d d
SARRAF
54.00
A.KAÇMAZ
GİZEM ÇAKMAKOĞLU
A.KIZILYAMAÇ
8
39
612090
23
16
1.38.70
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CEYAR
2y d e
YONAGUSKA (USA)
57.00
H.KARATAŞ
SEZEN ÜMİTLİ
Ö.FARUK TAN
11
49
412
91
19
2
GRAVGOROV
2y d e
MARCAVELLY (USA)
57.00
O.ÖZTÜRK
ÖZER BOYRAZ
SİN.ALTUNDAĞ
3
0
22
94
19
3
GREY KURT
2y d e
PERFECTO
57.00
M.AKYAVUZ
FAHRİYE NİSA AKIL
V.ÖNDER
7
48
143333
18
17
4
KOCA ALP
2y d e
TOROK (IRE)
57.00
A.SÖZEN
YUSUF AKGÜL
EMİN KARATAŞ
2
53
331222
18
19
5
MATADOR YILDIZ
2y d e
YONAGUSKA (USA)
57.00
S.BOYRAZ
AHMET KORKMAZ
İ.GÜMÜŞ
13
40
051524
16
17
1.28.85
6
OOKAZI
2y d e
HAKEEM (USA)
57.00
A.KURŞUN
ÖMERCAN EROĞLU
A.KIZILYAMAÇ
6
41
8921
25
20
1.31.67
7
PRAISE
2y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
H.ÇİZİK
AHMET BAKIR
MUH.KORKMAZ
8
61
428484
17
15
8
SAILOR KINGDOM
2y d e
MENDIP (USA)
57.00
T.YILDIZ
SERDAR DEMİRTAŞ
A.GÜVEN
12
62
21226
13
18
9
THINK POSITIVE
2y d e
KING DAVID (USA)
57.00
MÜS.ÇELİK
MEHMET KATAR
S.ALTUNDAĞ
4
54
4211
18
20
10
ANGEL OF LOVE
2y d d
YONAGUSKA (USA)
55.00
Ö.YILDIRIM
MELİS KURTEL EMİN
B.AY
10
71
11522
19
19
11
PIXY
2y d d
BOSPORUS (IRE)
55.00
E.SİNCAN
MEHMET BEŞERLER
A.E.KARAKURT
5
48
261651
9
20
1.28.19
12
TOPÇU HANIM
2y d d
WIENER WALZER (GER)
55.00
A.KAÇMAZ
MURAT MAHMUT ŞİMŞEK
Ş.ŞİMŞEK
1
51
156134
14
18
1.29.29
13
WU ZETIAN
2y a d
CAPTAIN RIO (GB)
55.00
A.ÇELİK
SAMİ DOĞAN
K.TEKİNALP
9
44
12
15
19
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANTHONY
2y k e
GENERAL QUARTERS (USA)
54.00
M.E.DOĞANAP
İ.HALİL PARILDAR
S.SAYIN
5
0
0
20
2
KÜÇÜK ZAMANI
2y d e
PERFECTO
57.00
S.KAPLAN
MAHMUT KARAKEÇİ
S.V.KAYA
1
0
4
127
19
3
RICHARD
2y d e
AYDEMİRHAN
53.00
Y.CENGİZAP
CÜNEYT YILDIZHAN
S.SAYIN
3
0
0
20
4
STRONG STEPS
2y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
57.00
İ.KATI
MEHMET CAN ÇİZİK
O.GÖRMEZ
8
0
0
20
5
AKBAŞ NİHATKIZI
2y d d
AKINDAYIM (IRE)
51.00
Y.ÇELİKBAŞAP
İ.HALİL PARILDAR
S.SAYIN
2
13
08795
7
15
1.20.74
6
BLACK DOLPHIN
2y d d
GENERAL QUARTERS (USA)
54.00
İ.ÇİZİKAP
İRFAN BABAYİĞİT
M.KEKLİK
7
17
9580
19
16
7
DINDILBİR
2y d d
ZANJERO (USA)
55.00
M.DOĞAN
RAMAZAN ÖZDEMİR
G.BALTA
6
0
0
20
8
LONGLIP
2y d d
DERVİŞ AĞA
55.00
F.YARDIMCI
ÖMER KARAÇİZMELİ
G.BALTA
4
24
93642
17
15
1.19.60
9
NEW JULY
2y a d
HAKKAR
55.00
R.DOĞAN
BAKIR FELHAN
M.KARALI
10
7
896
24
17
1.24.11
10
TOPRAKKIZI
2y d d
STEP BY STEP
55.00
M.F.ASLANAP
HASAN ÇİZİK
V.ÇİZİK
9
0
00
89
18
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DİZDARMERT
5y a a
SERDARHAN
57.50
Y.CENGİZAP
KUTBETTİN SAÇAN
Ö.YALÇIN
3
42
510384
59
16
2.34.29
2
ERGİNSOY
6y k a
TAMERİNOĞLU
58.50
M.E.DOĞANAP
BAHRİ ÇİZİK
M.A.ÇİÇEK
5
20
747857
12
6
2.25.95
3
JOKERTUMBUL
5y k a
GOBAKBEY
62.50
F.YARDIMCI
RIDVAN TUMBUL
S.KURT
2
26
355935
6
12
2.32.25
4
ÜNDEĞER
4y a a
ŞÖVALYE
60.50
M.A.AKTÜRK
SUPHİ AKYAVUZ
S.SAYIN
8
24
692674
7
9
2.38.12
5
ERTECİMER
6y k a
KARAKEMAL
56.50
R.DOĞAN
SEYFİ ALTIN
F.ALTIN
6
28
738452
6
2
2.26.83
6
GONCANUR
6y a k
ÖZGÜNHAN
57.50
N.ALTIN
ENES DEMİR
B.KILIÇ
9
31
865322
6
19
2.26.15
7
ESKİHİSAR
4y k a
AYABAKAN
53.00
M.IŞIKAP
MEHMET ALBAYRAK
M.A.ÇİÇEK
4
37
8919-00
7
17
8
UÇANBEY HAN
4y a a
UÇANBEY
54.50
S.KAPLAN
BAHRİ ÇİZİK
E.HAZAL ŞEKER
7
58
826233
127
16
9
ALİYAR
4y d a
SÖNMEZALP
57.50
M.DOĞAN
ŞAHNUR KARACA
M.A.ÇİÇEK
1
22
979063
7
8
2.32.05
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÖZÜN
6y a a
CUVEE (USA)
63.00
F.YARDIMCI
ALİ ŞEKER
M.KARALI
11
63
177395
7
15
2.04.21
2
TINASOĞLU
5y d a
EL SALVADOR
56.00
M.E.DOĞANAP
HAŞİM TINAS
M.KARALI
2
53
649036
13
9
2.01.50
3
GÖNCÜBEY
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
57.50
M.DOĞAN
M.BAHADDİN GÖNCÜ
M.DEMİROL
1
52
766380
31
8
2.08.44
4
URLA KARASI (IRE)
4y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
İ.KATI
SIDDIK KAYA
FER.ÇELİK
7
49
71-4550
127
16
2.05.59
5
YÜZATLI
4y d a
INVINCIBLE SON (IRE)
53.50
E.AKKILIÇAP
MEHMET CAN ÇİZİK
Ş.OLĞAÇ
8
48
361157
13
18
2.05.79
6
JAMES
5y d a
DR FONG (USA)
54.00
M.IŞIKAP
İLHAN TEKİNALP
İLH.TEKİNALP
5
47
516322
46
19
2.02.95
7
YOUNG BOY
4y d a
GOLDEN SUN
55.00
R.DOĞAN
TEKİN AKYAVUZ
M.A.ÇİÇEK
10
47
42-0200
13
16
2.04.94
8
ISTANBUL HOUSE
6y a a
KANEKO
53.00
Y.CENGİZAP
ERDAL AĞKAYA
M.KEKLİK
4
43
421443
5
17
2.03.22
9
MÜHENDİS
4y d a
SPORTS HERO (USA)
52.50
N.ALTIN
ŞİRİN DOĞAN
G.BALTA
3
42
450003
7
12
2.06.09
10
SÜRMELİ BEY
4y d a
MİRAMİS
50.00
B.SARIDALAP
MEHMET CAN ÇİZİK
O.GÖRMEZ
9
37
816769
13
16
2.07.65
11
ORANGE BLOSSOM
6y a a
SPORTS HERO (USA)
50.00
S.ALTAYAP
MUSTAFA BAYDAN
S.KURT
6
31
968767
27
4
2.02.91
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABA ERDİNÇ
2y d e
SON OF SUN
57.00
M.A.AKTÜRK
HAŞİM TINAS
M.KARALI
11
0
62
7
18
1.24.31
2
BABA YADİGARI
2y d e
FAIRSON
54.00
H.ALTUNDAĞAP
ERDAL AĞKAYA
M.KEKLİK
1
0
0
20
3
YUSUFUM
2y a e
AKINDAYIM (IRE)
57.00
M.DOĞAN
MEHMET DEMİR
M.KEKLİK
7
22
84663
48
15
1.18.90
4
ZUMMAT
2y d e
OĞLUM EYMEN
53.00
S.ALTAYAP
MUSTAFA ARSLAN
H.DEĞİRMENCİ
10
0
8
10
19
1.21.88
5
AKDENİZ
2y d d
ZANJERO (USA)
51.00
Y.ÇELİKBAŞAP
İSMET YILMAZ
FER.ÇELİK
4
0
0
20
6
ASPIDASTRA
2y d d
YAVUZSEL
55.00
AH.ARSLAN
MEHMET HANİFİ POLAT
S.KURT
5
25
486245
17
12
1.20.45
7
AYDENİZ ÇİÇEĞİ
2y d d
HAKKAR
51.00
B.SARIDALAP
AHMET YILANCIK
G.BALTA
2
0
0
62
19
1.28.56
8
DAISY DIAMONDS
2y d d
BUSHRANGER (IRE)
52.00
Y.CENGİZAP
COŞKUN ŞİMŞEK
A.GÜRGÖZE
6
0
9
7
19
1.31.70
9
EDANUR
2y d d
BUSHRANGER (IRE)
55.00
N.ALTIN
AVNİ GÖKKAN
FER.ÇELİK
9
27
06384
18
15
1.17.56
10
WEST COAST
2y a d
DR FONG (USA)
55.00
S.KAPLAN
SEMİH YARDIMCI
EY.YARDIMCI
8
0
2
24
19
1.21.79
11
ZARİP
2y a d
PERFECTO
55.00
M.F.ASLANAP
ALİ ÖZDEMİR
S.SAYIN
3
7
880807
21
14
1.25.51
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATİKKOBRAM
3y a d
ATİKBEY
57.00
M.E.DOĞANAP
CENGİZ DOĞAN
M.Y.KILINÇ
11
49
333111
14
20
2
ÇAKIRSULTAN
3y k d
YAKUPBEY
57.00
M.IŞIKAP
HALİT DAĞTEKİN
F.ALTIN
2
49
171513
17
19
3
UÇAN KARLI GÜZEL
3y a e
BOZYİĞİT
57.50
N.ALTIN
ABDULKADİR TOPRAK
M.A.SUBAY
8
46
416118
17
19
4
CAHİDEBİR
3y k d
GÜNTAY
55.50
M.A.AKTÜRK
İSMAİL KAYA
S.V.KAYA
9
42
1930
21
17
1.47.31
5
PEKKURT BEYİ
3y a e
ATİKBEY
54.00
F.YARDIMCI
ADNAN TÜYSÜZ
S.V.KAYA
6
39
31653
14
17
6
İBİŞBEY
3y k e
SERDARHAN
53.50
S.KAPLAN
MEHMET DOĞAN
MAHMUT DOĞAN
4
38
545649
39
14
7
BABA NEJDET
3y k e
TOŞUR
52.00
Y.CENGİZAP
HÜSEYİN BECENE
Ö.YALÇIN
12
37
276321
10
20
8
HİLVANLIM
3y k e
AKTAŞOĞLU
53.00
İ.KATI
FETHİ TEKPINAR
S.SAYIN
1
37
343375
17
15
9
HAYDAR EFE
3y a e
TÜMÖZ BEY
52.50
E.AKKILIÇAP
NİHAT TURAN
B.KILIÇ
5
36
16287
20
16
10
DEMİRDAĞLI
3y k e
DEMİRSOY
51.50
A.ŞENBAHARAP
SIRAÇ DEMİR
FER.ÇELİK
10
34
217705
40
16
11
HİLVAN CEYLANI
3y d d
PAYİDARBEY
50.00
B.SARIDALAP
SAİT SARIDAL
M.E.SARIDAL
3
33
223123
13
18
12
SİNOBEY
3y a e
ATİKBEY
50.00
Y.ÇELİKBAŞAP
HACIM KANDEMİR
H.DEĞİRMENCİ
7
30
321848
89
17
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
REMİLİKIZ
5y k k
GOBAKBEY
61.00
M.E.DOĞANAP
MUSTAFA KAPLAN
M.KARALI
2
45
820023
10
16
1.21.60
2
SONESEN
4y d k
DEHA
55.50
H.ALTUNDAĞAP
KUTBETTİN SAÇAN
Ö.YALÇIN
3
37
087703
6
14
1.25.03
3
ALFİDAN
4y a k
ATİKBEY
57.00
AH.ARSLAN
ÖMER ALAK
E.HAZAL ŞEKER
11
34
1826-88
6
15
1.32.13
4
SON VİRAJ
6y d k
DEHA
53.50
Y.CENGİZAP
MUSTAFA ÇİZİK
S.KURT
5
32
067002
10
9
1.24.38
5
ÖZMAHİDE
4y a k
ÖZHABER
55.00
İ.ÇİZİKAP
MUSTAFA BAYDAN
S.KURT
7
30
331900
123
17
1.24.63
6
CERBA
4y a k
İBOHAN
54.50
Ü.TAŞAP
MAHMUT AKCAN
M.E.SARIDAL
10
29
65-0089
26
6
1.25.43
7
HİMALA
5y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
53.50
F.YARDIMCI
HALİL KIRMIZI
M.E.SARIDAL
8
26
903254
7
14
1.23.24
8
MAYDANOZ
4y a k
KAIZBERT (RU)
52.00
E.AKKILIÇAP
ONUR TÜRKER
V.ÇİZİK
1
26
300062
7
13
1.28.18
9
LİZGE
6y k k
DEHA
53.00
N.ALTIN
MEHMET KORKMAZ
M.A.SUBAY
9
25
975344
6
13
1.23.39
10
SERVİSU
5y d k
ÖZDURAN
52.00
S.ALTAYAP
HALİL KIRMIZI
A.GÜRGÖZE
6
23
064878
27
7
1.24.91
11
DAĞNERGİSİ
4y d k
BİLGİNER
50.00
B.SARIDALAP
BERAT ŞİMŞEK
E.HAZAL ŞEKER
4
20
000006
7
7
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ESATBEY
2y d e
TALIP HAN (IRE)
55.00
A.ŞENBAHARAP
AYTEN SALTABAŞ
M.KEKLİK
6
0
0
20
2
FLYBYKING
2y d e
SMART ROBIN (JPN)
54.00
E.AKKILIÇAP
NİHAT TURAN
B.KILIÇ
3
17
8664
7
16
1.18.85
3
KORDEMİR
2y d e
TALIP HAN (IRE)
57.00
AH.ARSLAN
SELAMİ AKKILIÇ
S.V.KAYA
9
0
0
20
4
MAN OF STEEL
2y d e
GENERAL QUARTERS (USA)
53.00
Y.CENGİZAP
SELAHATTİN ÇİZİK
V.ÇİZİK
10
0
3
7
19
1.24.47
5
BEYBİN HOCA
2y d d
SALVATORE
53.00
M.IŞIKAP
BEYBİN USANMAZ
M.DEMİROL
7
0
0
20
6
CANDALINKIZI
2y d d
MENTOR
54.00
M.E.DOĞANAP
CÜNEYT BAŞ
M.A.ÇİÇEK
8
0
58
7
18
1.30.46
7
CELEBORN
2y d d
CUVEE (USA)
55.00
M.F.ASLANAP
HALİT DAĞTEKİN
M.DEMİROL
4
27
32348
31
16
1.22.22
8
FROZEN
2y a d
TALIP HAN (IRE)
55.00
İ.KATI
RAMAZAN SOYAN
M.KARALI
5
17
589667
7
13
1.28.88
9
GÜL ŞERBETİ
2y d d
HAKKAR
51.00
S.ALTAYAP
MEHMET DURMAZ
E.HAZAL ŞEKER
1
0
7
118
19
10
SHABBY
2y d d
HAKKAR
55.00
S.KAPLAN
SAHDUN KAYA
S.SAYIN
2
25
563747
24
11
1.19.14
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ESENTEPELİ
4y a a
KURUŞAĞA
60.50
İ.ÇİZİKAP
ALİ ÇİZİK
O.GÖRMEZ
8
35
001235
13
17
2.10.72
2
BERFİN KIZI
4y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
61.00
M.DOĞAN
SERDAR DOĞAN
M.Y.KILINÇ
10
32
563247
10
13
3
MİHRİBANKAYA
4y k a
ÇOKER
60.50
N.ALTIN
KADRİYE KAYA
B.KILIÇ
13
31
200934
13
10
2.04.89
4
ULUAT
4y a a
TOŞUR
59.50
İ.KATI
MURAT ALTIN
FER.ÇELİK
7
29
606900
22
13
5
VEYSELBABA
4y k a
GOBAKBEY
56.50
S.ALTAYAP
CEMİL GÖKHAN
M.A.ÇİÇEK
14
27
221000
7
17
2.14.53
6
UFAKLIK
4y a a
TURBO
57.50
F.YARDIMCI
GÜNDÜZ GÜNDOĞDU
G.BALTA
9
25
000806
7
13
7
TURBO GÜLÜ
4y a k
TURBO
53.50
A.ŞENBAHARAP
ATALAY TURAN
M.E.SARIDAL
16
23
343008
7
14
8
KAYATALYA
4y a a
ÖZGÜNKAN
55.50
M.F.ASLANAP
RAMAZAN ÖZDEMİR
G.BALTA
11
23
000870
89
7
9
ÖZÜMASYA
4y k k
GÜNTAY
53.50
E.AKKILIÇAP
BERAT ŞİMŞEK
E.HAZAL ŞEKER
1
21
896565
7
4
10
ERAY BABA
4y k a
SANCAKBEYİ
52.50
Y.CENGİZAP
MEHMET EMİN ÇİZİK
V.ÇİZİK
12
21
607760
103
12
2.04.26
11
RAMADAN
4y k a
MAGRİP
52.50
B.SARIDALAP
BEŞİR KAYA
S.SAYIN
6
21
760790
20
7
12
REST
4y a a
BERKSOY
54.00
S.KAPLAN
KEMAL ALTIN
F.ALTIN
4
18
679088
7
4
13
EJDERYÜREK
4y a a
KURTEL
53.00
M.IŞIKAP
MEHMET ALİ ÇEÇAN
M.A.SUBAY
5
20
085550
20
3
2.09.56
14
KÜÇÜK BİŞAR
4y a a
ATAKANKAYA
54.50
H.DEMİRTAŞ
MEHMET ÇELİK
V.ÇİZİK
2
19
040008
14
9
2.08.16
15
ÜMİDİMSİN
4y d a
DEHA
54.50
M.E.DOĞANAP
MUZAFFER YARDIMCI
EY.YARDIMCI
15
19
846482
7
12
2.06.40
16
TURBOŞAHI
4y k a
TURBO
50.00
A.AKDEMİRAP
RAMAZAN SOYAN
M.KARALI
3
10
000050
7
11
Keeneland detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:02 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SPEECH (FL)
3y d d
55.50
JAVIER CASTELLANO
ECLIPSE THOROUGHBRED
MICHAEL W. MCCARTHY
1
99
221214
64
0
2
GAMINE (KY)
3y d d
55.50
JOHN R. VELAZQUEZ
MICHAEL LUND PETERSE
BOB BAFFERT
2
109
10113
64
0
3
COME DANCING (KY)
6y a k
56.50
IRAD ORTIZ, JR.
BLUE DEVIL RACING ST
CARLOS F. MARTIN
3
103
16-0241
62
0
4
INTHEMIDSTOFBIZ (KY)
4y d k
56.50
EMMANUEL ESQUIVEL
CONTRERAS STABLE AND
CIPRIANO CONTRERAS
4
96
213111
35
0
5
SCONSIN (KY)
3y d d
55.50
JAMES GRAHAM
LLOYD MADISON FARMS,
GREGORY D. FOLEY
5
92
241231
64
0
6
VENETIAN HARBOR (KY)
3y d d
55.50
MANUEL FRANCO
CIAGLIA RACING LLC,
RICHARD BALTAS
6
102
1-12221
21
0
7
SERENGETI EMPRESS (KY)
4y a k
56.50
LUIS SAEZ
JOEL POLITI
THOMAS M. AMOSS
7
99
210412
63
0
8
SALLY'S CURLIN (KY)
4y a k
56.50
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
CJ THOROUGHBREDS, LE
DALE L. ROMANS
8
96
117-153
63
0
9
BELL'S THE ONE (KY)
4y d k
56.50
COREY J. LANERIE
LOTHENBACH STABLES,
NEIL L. PESSIN
9
97
15-7131
63
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:39
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BIG RUNNUER (KY)
5y d a
57.50
JUAN J. HERNANDEZ
JUAN J. GARCIA
VICTOR L. GARCIA
1
105
323-111
43
0
2
JUST MIGHT (KY)
4y a g
57.50
COLBY J. HERNANDEZ
GRIFFON FARMS AND MI
MICHELLE LOVELL
2
102
142-933
35
0
3
IMPRIMIS (FL)
6y a g
57.50
IRAD ORTIZ, JR.
BREEZE EASY, LLC
JOSEPH F. ORSENO
3
109
6436-31
56
0
4
FRONT RUN THE FED (KY)
4y d a
57.50
JAVIER CASTELLANO
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
4
102
112-412
56
0
5
WET YOUR WHISTLE (KY)
5y a g
57.50
JOSE L. ORTIZ
DAVID W. PALMER, AND
MICHAEL J. TROMBETTA
5
97
147-161
34
0
6
GLASS SLIPPERS (GB)
4y d k
56.00
TOM EAVES
BEARSTONE STUD LIMIT
KEVIN A. RYAN
6
0
11-5212
34
0
7
LEINSTER (KY)
5y d a
57.50
LUIS SAEZ
AMY E. DUNNE, BRENDA
GEORGE R. ARNOLD, II
7
105
327-211
35
0
8
OLEKSANDRA (AUS)
6y a k
56.00
JOEL ROSARIO
TEAM VALOR INTERNATI
NEIL D. DRYSDALE
8
105
3131-21
127
0
9
INTO MYSTIC (KY)
4y d k
56.00
JOSEPH TALAMO
GEORGE CHRIS COLEMAN
BRENDAN P. WALSH
9
102
114132
29
0
10
BOMBARD (KY)
7y a g
57.50
FLAVIEN PRAT
RAYDELZ STABLE
RICHARD E. MANDELLA
10
108
2-61-272
56
0
11
WILDMAN JACK (KY)
4y d g
57.50
MANUEL FRANCO
W.C. RACING INC.
DOUG F. O'NEILL
11
106
411042
43
0
12
GOT STORMY (KY)
5y a k
56.00
TYLER GAFFALIONE
GARY BARBER
MARK E. CASSE
12
109
244211
29
0
13
TEXAS WEDGE (KY)
5y d g
57.50
FLORENT GEROUX
ALTAMIRA RACING STAB
PETER MILLER
13
104
114304
37
0
14
EXTRAVAGANT KID (FL)
7y a g
57.50
UMBERTO RISPOLI
DARRS, INC.
BRENDAN P. WALSH
14
106
151522
35
0
15
EQUILATERAL (GB)
5y d g
57.50
LANFRANCO DETTORI
MRS. FITRI HAY
CHARLES HILLS
15
0
229563
49
0
16
CHAOS THEORY (KY)
5y a g
57.50
JOHN R. VELAZQUEZ
HRONIS RACING LLC
JOHN W. SADLER
16
102
43-2114
35
0
17
ARCHIDUST (KY)
4y a a
57.50
RICARDO SANTANA, JR.
CRAWFORD FARMS RACIN
STEVEN M. ASMUSSEN
17
99
13-3113
34
0
18
BULLETPROOF ONE (CA)
3y d d
55.00
JAVIER CASTELLANO
ECLIPSE THOROUGHBRED
PETER MILLER
18
96
116161
42
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:18
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ART COLLECTOR (KY)
3y d e
56.00
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
BRUCE LUNSFORD
THOMAS DRURY, JR.
1
98
7-11114
35
0
2
SHARP SAMURAI (KY)
6y d g
57.50
IRAD ORTIZ, JR.
RED BARON'S BARN LLC
MARK GLATT
2
115
42-3222
35
0
3
SILVER DUST (KY)
6y k g
57.50
ADAM BESCHIZZA
TOM R. DURANT
W. BRET CALHOUN
3
104
614333
64
0
4
WAR OF WILL (KY)
4y d a
57.50
TYLER GAFFALIONE
GARY BARBER
MARK E. CASSE
4
107
539-613
49
0
5
KNICKS GO (MD)
4y k a
57.50
JOEL ROSARIO
KOREA RACING AUTHORI
BRAD H. COX
5
96
2420-11
34
0
6
MR. MONEY (KY)
4y d a
57.50
GABRIEL SAEZ
ALLIED RACING STABLE
W. BRET CALHOUN
6
101
7-64601
42
0
7
RUSHIE (FL)
3y k e
56.00
JAVIER CASTELLANO
JIM DANIELL, AND DON
MICHAEL W. MCCARTHY
7
95
121331
63
0
8
PIRATE'S PUNCH (KY)
4y a g
57.50
JORGE A. VARGAS, JR.
GULLIVER RACING LLC,
GRANT T. FORSTER
8
104
313721
48
0
9
MR FREEZE (KY)
5y a a
57.50
MANUEL FRANCO
JIM BAKKE, AND GERAL
DALE L. ROMANS
9
104
213661
28
0
10
COMPLEXITY (KY)
4y d a
57.50
JOSE L. ORTIZ
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
10
102
014-121
35
0
11
JESUS' TEAM (KY)
3y d e
56.00
LUIS SAEZ
GRUPO SEVEN C STABLE
JOSE FRANCISCO D'ANGELO
11
94
124233
35
0
12
OWENDALE (KY)
4y d a
57.50
FLORENT GEROUX
RUPP RACING
BRAD H. COX
12
102
02-1522
36
0
13
PINGXIANG (KY)
3y a e
56.00
FLAVIEN PRAT
NAOYA FUJII
HIDEYUKI MORI
13
0
20-1601
38
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:57 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STARSHIP JUBILEE (FL)
7y d k
56.50
FLORENT GEROUX
BLUE HEAVEN FARM
KEVIN ATTARD
1
103
111141
49
0
2
SISTERCHARLIE (IRE)
6y d k
56.50
JOHN R. VELAZQUEZ
PETER M. BRANT
CHAD C. BROWN
2
105
1113-33
76
0
3
PEACEFUL (IRE)
3y a d
54.50
RYAN L. MOORE
DERRICK SMITH
AIDAN P. O'BRIEN
3
0
12-1320
35
0
4
MEAN MARY (KY)
4y a k
56.50
LUIS SAEZ
ALEX G. CAMPBELL, JR
H. GRAHAM MOTION
4
100
21-1112
76
0
5
MY SISTER NAT (FR)
5y d k
56.50
JOSE L. ORTIZ
PETER M. BRANT
CHAD C. BROWN
5
99
32-2122
28
0
6
RUSHING FALL (CA)
5y d k
56.50
JAVIER CASTELLANO
E FIVE RACING THOROU
CHAD C. BROWN
6
108
124-111
76
0
7
TEREBELLUM (IRE)
4y a k
56.50
LANFRANCO DETTORI
GODOLPHIN, LLC LESSE
JOHN H. M. GOSDEN
7
0
15-1235
35
0
8
MUCHO UNUSUAL (CA)
4y d k
56.50
FLAVIEN PRAT
GEORGE KRIKORIAN
TIM YAKTEEN
8
109
2-33831
42
0
9
HARVEY'S LIL GOIL (KY)
3y k d
54.50
JUNIOR ALVARADO
ESTATE OF HARVEY A.
WILLIAM I. MOTT
9
99
101321
28
0
10
CIVIL UNION (KY)
5y d k
56.50
JOEL ROSARIO
ALLEN STABLE, INC.
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
10
97
4-31111
28
0
11
AUDARYA (FR)
4y d k
56.50
PIERRE-CHARLES BOUDOT
A. M. SWINBURN
J. R. FANSHAWE
11
0
2-86113
34
0
12
LADY PRANCEALOT (IRE)
4y d k
56.50
MANUEL FRANCO
MEDALLION RACING, PA
RICHARD BALTAS
12
105
1-45423
42
0
13
NAY LADY NAY (IRE)
4y a k
56.50
IRAD ORTIZ, JR.
FIRST ROW PARTNERS A
CHAD C. BROWN
13
103
11-8113
28
0
14
CAYENNE PEPPER (IRE)
3y a d
54.50
SHANE FOLEY
SARAH KELLY
MRS. JOHN HARRINGTON
14
0
14-2221
55
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:36
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ECHO TOWN (KY)
3y d e
56.50
RICARDO SANTANA, JR.
L AND N RACING LLC
STEVEN M. ASMUSSEN
1
101
212153
36
0
2
C Z ROCKET (FL)
6y d g
57.50
LUIS SAEZ
MADAKET STABLES LLC,
PETER MILLER
2
104
511111
41
0
3
COLLUSION ILLUSION (FL)
3y d e
56.50
FLAVIEN PRAT
DAN J. AGNEW, JERRY
MARK GLATT
3
108
10-1113
41
0
4
BON RAISON (KY)
5y a a
57.50
ADAM BESCHIZZA
CALUMET FARM
JACK SISTERSON
4
100
537301
22
0
5
MANNY WAH (KY)
4y a a
57.50
TYLER GAFFALIONE
SUSAN MOULTON
WAYNE M. CATALANO
5
99
263332
22
0
6
FRANK'S ROCKETTE (KY)
3y d d
55.00
JUNIOR ALVARADO
FRANK FLETCHER RACIN
WILLIAM I. MOTT
6
101
121111
35
0
7
WHITMORE (KY)
7y a g
57.50
IRAD ORTIZ, JR.
ROBERT V. LAPENTA,
RON MOQUETT
7
104
211274
36
0
8
FIRENZE FIRE (FL)
5y d a
57.50
JOSE LEZCANO
MR. AMORE STABLE
KELLY J. BREEN
8
105
141401
42
0
9
EMPIRE OF GOLD (KY)
3y d e
56.50
DECLAN CARROLL
JOHNNY B. EVANS, AND
TERRY EOFF
9
94
151312
36
0
10
YAUPON (KY)
3y a e
56.50
JOEL ROSARIO
L. WILLIAM AND CORIN
STEVEN M. ASMUSSEN
10
102
1111
37
0
11
DIAMOND OOPS (KY)
5y d g
57.50
FLORENT GEROUX
DIAMOND 100 RACING C
PATRICK L. BIANCONE
11
110
81-4211
36
0
12
HOG CREEK HUSTLE (KY)
4y a a
57.50
COREY J. LANERIE
SOMETHING SPECIAL RA
VICKIE L. FOLEY
12
101
828022
29
0
13
JASPER PRINCE (KY)
5y d a
57.50
JOSE L. ORTIZ
KAZUO KATO
HIDEYUKI MORI
13
0
031-010
27
0
14
VEKOMA (KY)
4y a a
57.50
JAVIER CASTELLANO
R. A. HILL STABLE AN
GEORGE WEAVER
14
109
310111
126
0
15
LASTING LEGACY (KY)
6y a a
57.50
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
DAVID A BERNSEN LLC
ROBERT B. HESS, JR.
15
104
12-4224
29
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CIRCUS MAXIMUS (IRE)
4y d a
57.50
RYAN L. MOORE
FLAXMAN HOLDINGS, LT
AIDAN P. O'BRIEN
1
116
4-12330
21
0
2
KAMEKO (KY)
3y a e
56.00
OISIN MURPHY
QATAR RACING LIMITED
ANDREW BALDING
2
0
1-14441
43
0
3
LOPE Y FERNANDEZ (IRE)
3y d e
56.00
LANFRANCO DETTORI
DERRICK SMITH
AIDAN P. O'BRIEN
3
0
302377
21
0
4
SISKIN (KY)
3y a e
56.00
COLIN KEANE
JUDDMONTE FARMS, INC
GER LYONS
4
0
111-134
62
0
5
DIGITAL AGE (IRE)
4y d a
57.50
JAVIER CASTELLANO
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
5
104
854-211
63
0
6
SAFE VOYAGE (IRE)
7y d g
57.50
JASON HART
ROSS HARMON
JOHN QUINN
6
0
214113
34
0
7
CASA CREED (KY)
4y d a
57.50
JUNIOR ALVARADO
LRE RACING LLC AND J
WILLIAM I. MOTT
7
103
31-3734
35
0
8
MARCH TO THE ARCH (FL)
5y d g
57.50
TYLER GAFFALIONE
LIVE OAK PLANTATION
MARK E. CASSE
8
109
330612
49
0
9
ONE MASTER (GB)
6y d k
56.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
LAEL STABLES
WILLIAM J. HAGGAS
9
120
412213
21
0
10
HALLADAY (KY)
4y k a
57.50
LUIS SAEZ
HARRELL VENTURES, LL
TODD A. PLETCHER
10
108
1-41141
77
0
11
IVAR (BRZ)
4y a a
57.50
JOSEPH TALAMO
BONNE CHANCE FARM, L
PAULO H. LOBO
11
110
11-5131
35
0
12
UNI (GB)
6y a k
56.00
JOEL ROSARIO
M. DUBB, HEAD OF PLA
CHAD C. BROWN
12
108
311-371
35
0
13
FACTOR THIS
5y d a
57.50
FLORENT GEROUX
GAINING GROUND RACIN
BRAD H. COX
13
110
111121
35
0
14
RAGING BULL (FR)
5y d a
57.50
JOSE L. ORTIZ
PETER M. BRANT
CHAD C. BROWN
14
112
23-1352
35
0
15
ORDER OF AUSTRALIA (IRE)
3y d e
56.00
PIERRE-CHARLES BOUDOT
DERRICK SMITH
AIDAN P. O'BRIEN
15
0
347119
27
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:54
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CE CE (KY)
4y a k
56.50
JOHN R. VELAZQUEZ
BO HIRSCH, LLC
MICHAEL W. MCCARTHY
1
104
111334
63
0
2
HARVEST MOON (KY)
3y d d
55.00
FLAVIEN PRAT
ALICE BAMFORD, AND M
SIMON CALLAGHAN
2
99
31111
41
0
3
DUNBAR ROAD (KY)
4y d k
56.50
JOSE L. ORTIZ
PETER M. BRANT
CHAD C. BROWN
3
99
135-113
34
0
4
HOROLOGIST (NJ)
4y d k
56.50
JUNIOR ALVARADO
THERE'S A CHANCE STA
WILLIAM I. MOTT
4
100
260131
34
0
5
SWISS SKYDIVER (KY)
3y a d
55.00
ROBBY ALBARADO
PETER J. CALLAHAN
KENNETH G. MCPEEK
5
103
112121
35
0
6
LADY KATE (KY)
4y d k
56.50
TYLER GAFFALIONE
ANDERSON STABLES, LL
EDDIE KENNEALLY
6
95
571124
34
0
7
POINT OF HONOR (KY)
4y a k
56.50
JAVIER CASTELLANO
ECLIPSE THOROUGHBRED
GEORGE WEAVER
7
98
2-23232
34
0
8
VALIANCE (KY)
4y k k
56.50
LUIS SAEZ
ECLIPSE THOROUGHBRED
TODD A. PLETCHER
8
100
1-46111
34
0
9
OLLIE'S CANDY (KY)
5y a k
56.50
JOEL ROSARIO
PAUL AND KAREN EGGER
JOHN W. SADLER
9
106
4-32322
34
0
10
MONOMOY GIRL (KY)
5y a k
56.50
FLORENT GEROUX
M. DUBB, MONOMOY STA
BRAD H. COX
10
106
121-111
64
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:33
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARKLOW (KY)
6y d a
57.50
FLORENT GEROUX
DONEGAL RACING, JOSE
BRAD H. COX
1
108
8-52641
56
0
2
MAGICAL (IRE)
5y d k
56.00
RYAN L. MOORE
DERRICK SMITH
AIDAN P. O'BRIEN
2
127
1-11213
21
0
3
TARNAWA (IRE)
4y a k
56.00
COLIN KEANE
HH AGA KHAN
DERMOT K. WELD
3
0
119-111
34
0
4
MEHDAAYIH (GB)
4y d k
56.00
JOEL ROSARIO
EMIRATES PARK PTY LT
JOHN H. M. GOSDEN
4
0
1205-64
21
0
5
DONJAH (GER)
4y d k
56.00
CLEMENT LECOEUVRE
DARIUS RACING
HENK GREWE
5
0
315-414
55
0
6
LORD NORTH (IRE)
4y d g
57.50
LANFRANCO DETTORI
GODOLPHIN, LLC LESSE
JOHN H. M. GOSDEN
6
0
21-1130
21
0
7
UNITED (KY)
5y a g
57.50
FLAVIEN PRAT
LNJ FOXWOODS
RICHARD E. MANDELLA
7
115
2-11121
42
0
8
RED KING (KY)
6y a a
57.50
UMBERTO RISPOLI
LITTLE RED FEATHER R
PHILIP D'AMATO
8
101
3-43111
77
0
9
CHANNEL MAKER (ON)
6y a g
57.50
MANUEL FRANCO
WACHTEL STABLE, GARY
WILLIAM I. MOTT
9
110
884311
35
0
10
MOGUL (GB)
3y d e
55.50
PIERRE-CHARLES BOUDOT
MICHAEL B. TABOR
AIDAN P. O'BRIEN
10
0
4-46131
55
0
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 01:18
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TACITUS (KY)
4y k a
57.50
JOSE L. ORTIZ
JUDDMONTE FARMS, INC
WILLIAM I. MOTT
1
107
3-54123
28
0
2
TIZ THE LAW (NY)
3y d e
55.50
MANUEL FRANCO
SACKATOGA STABLE
BARCLAY TAGG
2
109
3-11112
63
0
3
BY MY STANDARDS (KY)
4y d a
57.50
GABRIEL SAEZ
ALLIED RACING STABLE
W. BRET CALHOUN
3
106
111221
64
0
4
TOM'S D'ETAT (KY)
7y d a
57.50
JOEL ROSARIO
G M B RACING
ALBERT M. STALL, JR.
4
113
411-113
98
0
5
TITLE READY (KY)
5y a a
57.50
COREY J. LANERIE
CHARLES E. FIPKE
DALLAS STEWART
5
101
326-153
28
0
6
HIGHER POWER (KY)
5y d a
57.50
FLAVIEN PRAT
HRONIS RACING LLC
JOHN W. SADLER
6
105
33-0234
77
0
7
GLOBAL CAMPAIGN (KY)
4y d a
57.50
JAVIER CASTELLANO
WINSTAR FARM, LLC
STANLEY M. HOUGH
7
102
13-1611
63
0
8
IMPROBABLE (KY)
4y a a
57.50
IRAD ORTIZ, JR.
WINSTAR FARM LLC
BOB BAFFERT
8
115
45-2111
42
0
9
AUTHENTIC (KY)
3y d e
55.50
JOHN R. VELAZQUEZ
SPENDTHRIFT FARM LLC
BOB BAFFERT
9
108
112112
35
0
10
MAXIMUM SECURITY (KY)
4y d a
57.50
LUIS SAEZ
GARY WEST
BOB BAFFERT
10
112
11-1112
42
0
7 Kasım 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Ankara, Şanlıurfa, Keeneland tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:30, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:15 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Keeneland at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:02, . 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:57 keeneland at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 7 kasım 2020 cumartesi at yarışı bülteni, 7 kasım 2020 at yarışı programı, 7 kasım 2020 tjk yarış programı, 7 kasım 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 7 kasım 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, ankara at yarışı bülteni, 7 kasım 2020 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 7 kasım 2020 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, keeneland at yarışı bülteni, 7 kasım 2020 keeneland at yarışı bülteni, günün keeneland at yarışı bülteni, bugün keeneland at yarışı bülteni