Yarış Başlama Saati: 12:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ŞAHİN HAN
3y d e
REY DE CAFE (USA)
60.00
M.G.ARSLANAP
İSA ENÜK
S.KAN
4
70
851432
9
17
1.25.21
2
REINA DE DIAMANTES
4y d k
TALIP HAN (IRE)
59.50
M.AKYAVUZ
ABDULLAH BALKU
S.KAN
5
59
575363
12
11
1.23.49
3
SUN TIME
3y d e
LUXOR
56.50
H.KARATAŞ
AYŞE BAŞARAN
İB.B.OĞULLARI
6
57
1-61232
9
18
1.23.85
4
YİĞENİM ÇAĞAN
3y d d
ADONİSE
54.50
B.KILINÇ
ALİ BİBER
Ö.FARUK TAN
3
53
238713
14
19
1.24.31
5
DIRECT WIN
4y d k
CHURCH PICTURES (GB)
56.00
Ö.YILDIRIM
YASEMİN TURAKTEKİN
E.MUTLU
1
52
833731
11
20
1.24.92
6
OLINDA
3y d d
POWERSCOURT (GB)
51.50
M.BAYIR
MURAT CAVCAV
A.DUTAL
2
47
332211
37
20
1.25.72
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YENERSULTAN
3y a d
KAIZBERT (RU)
58.00
H.KARATAŞ
SONGÜL TEKİNALP
K.TEKİNALP
4
70
133151
41
20
1.18.45
2
KALAGAY
3y k e
KAIZBERT (RU)
57.00
MÜS.ÇELİK
MURAT AKÇA
İB.B.OĞULLARI
2
64
141271
44
20
3
OĞLUM BATUHAN
3y k e
KAIZBERT (RU)
57.00
D.KAYAAP
NİHAT UZUN
G.ÖZERTÜRK
5
54
752137
16
18
1.19.60
4
ORHUNKAAN
3y a e
KAIZBERT (RU)
57.00
M.AKYAVUZ
MEHMET GÜNEŞ
H.ATAŞ
1
63
211321
16
20
1.20.79
5
TUNCER
3y a e
KAIZBERT (RU)
57.00
K.TOKAÇOĞLU
CAHİT ÇETİNSU
İ.YAKUT
3
63
312342
45
17
1.17.63
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATICI BEY
3y a e
CARDINAL PIONEER
60.50
MÜS.ÇELİK
TUĞÇE ATICI
E.MUTLU
2
68
321466
16
17
1.56.95
2
BAYBAŞKAN
8y d a
FLIERS FANTASY
60.00
M.AKYAVUZ
MEHMET ELMASER
İ.GÜMÜŞ
4
99
382244
19
17
1.54.13
3
WIND BLAST
4y d a
HAKEEM (USA)
60.00
G.KOCAKAYA
ENGİN BEKİROĞULLARI
İB.B.OĞULLARI
3
89
253341
19
20
1.54.72
4
IMPULSIVE
7y a a
MIZZEN MAST (USA)
58.00
Ö.YILDIRIM
FEDAİ KAHRAMAN
KAD.BALTACI
1
85
545234
7
16
1.57.21
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
POWERMAN
3y d e
POWERSCOURT (GB)
61.00
H.KARATAŞ
H.HÜSEYİN TEMEL
C.AYDOĞAN
1
94
111932
19
17
2.17.33
2
KINGSMAN
3y d e
POPULAR DEMAND
59.00
Ö.YILDIRIM
ADEM İPEK
Ö.ALAÇAM
2
102
156323
19
20
2.17.67
3
CHARLATAN
3y d e
RACE DAY (USA)
58.00
A.SÖZEN
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
4
71
332541
16
20
2.18.87
4
SPEED FORCE
3y d e
DEĞİRMENDERELİ
58.00
G.KOCAKAYA
ORHAN KİBAR
H.TOP
3
65
135534
9
15
2.19.72
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FAST FANTASTIC
3y d e
LION HEART (USA)
59.50
M.G.ARSLANAP
M.VEHBİ KARAHAN AYAS
İ.GÜMÜŞ
8
51
325615
16
19
1.56.45
2
BLOOD DIAMOND
3y d d
KING DAVID (USA)
57.50
VEDAT ABİŞAP
SERBAY GÜL
KAD.BALTACI
5
47
361335
6
17
1.59.57
3
YARIŞ BEYİ
3y d e
HALICARNASSUS (IRE)
57.00
N.DEMİRAP
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
A.KAPLAN
4
46
952523
9
17
2.02.28
4
BAY BAY HEPİNİZ
3y d e
PERFECTO
59.00
M.AKYAVUZ
ABDULKADİR DURMAZ
A.KAPLAN
7
44
367614
5
19
1.59.30
5
WILD ROSE
3y d d
DAI JIN (GB)
59.00
H.KILIÇARSLAN
MUSTAFA TÜZÜN
Ş.AYDEMİR
1
44
412232
21
18
1.56.62
6
TRIPLE HUGE
3y d e
TRIPLE BONUS
58.00
Ö.YILDIRIM
ERDİNÇ GÜNDOĞDU
S.KULAK
6
42
573221
21
20
7
SÖNMEZBEY
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
57.00
S.BOYRAZ
HAKAN SÖNMEZ
A.AYDIN
3
40
147254
21
15
1.57.57
8
RUDİKO
3y d e
RAMPOLDI
55.00
H.ÇANAKÇIAP
HEDİYE POLAT
Y.POLAT
2
38
333373
5
16
2.00.10
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ŞUBARTAY
5y a g
KAIZBERT (RU)
63.00
M.AKYAVUZ
MUHAMMET FELHAN
A.E.KARAKURT
2
73
400064
46
12
2.32.07
2
ER MEYDANI
5y k a
TURBO
57.00
M.G.ARSLANAP
GÜRHAN Ş. ÖZBELGE
İ.TEMEL
11
67
211150
16
18
2.33.20
3
PRATİK NEVZAT
7y d a
SEFAHAN
56.50
O.YILMAZAP
SÜLEYMAN BAŞYİĞİT
A.BAŞYİĞİT
1
66
346440
16
15
2.32.58
4
ACARTÜRK
6y k a
YELGEÇEN
56.50
S.BOYRAZ
ALİ ERKAN YILMAZ
H.V.YILMAZ
7
60
667185
4
18
2.30.82
5
ATILGAN KURUŞ
4y a a
KURUŞAĞA
54.50
F.R.BEBEK
SABRİ DAĞYUDAN
S.KAN
8
60
069411
20
20
2.32.41
6
YAKUTİYE
6y k a
KAFKAS ŞAHI
54.00
H.ÇANAKÇIAP
AHMET KAYA
V.ÖNDER
10
57
446379
7
14
2.31.12
7
BABADAĞINOĞLU
6y k a
UÇANBEY
54.00
S.ERKUŞ
İBRAHİM HALİL GÜRCÜ
S.ÖZTÜRK
6
55
384573
7
14
2.32.25
8
ASİL RÜZGAR
6y d k
ÖZHABER
56.00
G.KOCAKAYA
FETHİ DOĞAN
R.TAŞDELEN
5
59
072631
7
20
2.32.77
9
BEYAZ ADAM
5y a a
GOBAKBEY
55.00
A.SÖZEN
SELİM ÖZEKİCİ
EMİN KARATAŞ
4
57
227121
7
20
2.35.38
10
DİZDARIM
4y a k
UÇANBEY
50.00
MÜS.ÇELİK
KUTBETTİN SAÇAN
H.ATAŞ
12
49
431323
5
17
2.34.32
11
DARYÜZ
5y a a
GOBAKBEY
50.00
E.SİNCAN
AHMET URAL
A.GÜVEN
9
44
325564
7
13
2.33.30
12
FIRTINA ELMAN
4y a a
KURUŞAĞA
50.00
M.BAYIR
SABRİ DAĞYUDAN
S.KAN
3
44
424457
9
15
2.33.14
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GOSPODIN
2y d e
HAKEEM (USA)
57.00
Ö.YILDIRIM
ERSAN ÖZBELGE
İ.TEMEL
1
31
3535
35
16
1.17.39
2
IP MAN
2y d e
MENDIP (USA)
57.00
A.SÖZEN
AKANAY MIRIZ
EMİN KARATAŞ
4
37
3725
30
16
1.16.28
3
NALLIHAN
2y a e
CARDINAL PIONEER
53.00
M.G.ARSLANAP
D.DENİZ KANAR
M.GÜNEŞ
8
0
9
58
19
4
NARTIN KILICI
2y a e
KANEKO
57.00
G.KOCAKAYA
TOLGA KARAKARTAL
İB.B.OĞULLARI
5
0
32
30
18
5
RUN FOR PEAK
2y a e
APPROVE (IRE)
57.00
M.BAYIR
VEHPİ GÜZELOCAK
B.VATANSEVER
2
28
530
7
17
6
ŞANLITAY
2y a e
EL CORREDOR (USA)
57.00
M.AKYAVUZ
F.SEDAT DAĞYUDAN
S.KAN
10
32
4443
35
17
1.16.95
7
EGEKIZI
2y a d
THREE VALLEYS (USA)
55.00
E.SİNCAN
EKREM BEŞERLER
A.E.KARAKURT
3
25
674098
7
14
1.21.89
8
GOLD TOUCH
2y a d
TOCCET (USA)
55.00
M.KESKİN
KORAY GÜÇ
E.MUTLU
9
14
788
30
17
1.21.54
9
NARLICA GÜZELİ
2y d d
YONAGUSKA (USA)
55.00
H.KILIÇARSLAN
E.KAYHAN ERGİN
R.BARMAN
6
0
8
16
19
1.18.14
10
STAR SOPHIA
2y d d
MARCAVELLY (USA)
55.00
S.ERKUŞ
MEHMET KATAR
A.GÜVEN
7
0
3
12
19
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GERGİN
6y a a
BEN ANADOLU
61.00
G.KOCAKAYA
HİLAL ÖZ
M.E.AVCI
1
89
656741
19
20
1.43.61
2
KADHAN
7y a a
TURBO
61.00
H.KARATAŞ
N.CEHDİ ADVAN
R.TAŞDELEN
2
103
232331
14
20
1.43.08
3
O BİR REİS
4y k a
TAMERİNOĞLU
61.00
S.BOYRAZ
SEYİTHAN ÇİFTÇİ
M.AKBULUT
6
83
542280
19
17
1.44.33
4
BABAARİF
5y a a
KAIZBERT (RU)
59.00
A.SÖZEN
ŞAHİN ULUÇ
ALİ BOZKURT
8
100
611814
9
19
1.43.48
5
ENERGİN
5y k a
TAMERİNOĞLU
59.00
U.TEMUR
HASAN GÜNEY
H.GÜNEY
4
78
111279
19
17
1.44.93
6
TUMBUL ÇİÇEĞİ
4y a k
KAIZBERT (RU)
58.00
M.AKYAVUZ
DEHAM TUMBUL
R.TAŞDELEN
7
91
143462
14
16
1.44.36
7
GOLDEN KING
6y k a
TURBO
57.00
MÜS.ÇELİK
M.ZİYA ADALAR
H.ÇALIŞKAN
5
90
375282
16
18
1.43.34
8
AVAN
8y k a
KAIZBERT (RU)
56.00
F.YARDIMCI
MUNİR GÖKÇE
G.KÖSE
3
78
112529
4
17
1.44.33
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SUDOKU
2y d d
EL CORREDOR (USA)
55.00
G.KOCAKAYA
MUSTAFA ÖZTÜRK
C.KATI
1
52
551312
14
19
1.28.33
2
YAVUZUM
2y a e
WIN RIVER WIN (USA)
54.00
H.KARATAŞ
SALİH DOĞAN
İS.TEKİNALP
6
46
12
9
19
3
BLACK METAL
2y a e
DR FONG (USA)
53.00
A.SÖZEN
MASİS MARKARYAN
EMİN KARATAŞ
2
0
62
30
18
1.31.78
4
NYAH
2y d e
SMART ROBIN (JPN)
53.00
E.SİNCAN
EKREM BEŞERLER
A.E.KARAKURT
5
40
36371
9
20
1.30.37
5
PRENSES HİRA
2y d d
PERFECTO
55.00
M.AKYAVUZ
SERCAN BAKAL
M.TEK
4
37
422413
81
19
6
REGARDLESS
2y a e
CAPTAIN RIO (GB)
54.00
Ö.YILDIRIM
ENGİN BEKİROĞULLARI
İB.B.OĞULLARI
3
47
1
16
20
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DIVINE SPEED
2y d e
BUENOS AIRES
57.00
V.DEMİR
ASIM FİKRİ ADVAN
R.TAŞDELEN
9
16
679
7
17
2
DYNAMITE POWER
2y d e
LION HEART (USA)
57.00
H.KARATAŞ
V.HAKAN KELEŞ
S.EREN
11
0
4
16
19
1.17.36
3
ELEGANT EGOIST
2y d e
PERFECT STORM
57.00
A.SÖZEN
SENEM GÖZEL
A.KIZILYAMAÇ
7
17
069
7
17
4
FITTY BALDY
2y a e
APPROVE (IRE)
57.00
S.BOYRAZ
FARUK TINAZ
MUR.ÇAM
3
14
980
7
17
5
JHONWICK
2y a e
AMERİKALI
57.00
B.KILINÇ
ÖZEN KARATAŞ
O.İPEK
4
22
04960
7
15
1.16.58
6
MUSTAN
2y d e
LION HEART (USA)
55.00
H.ÇANAKÇIAP
DİNÇER MUTLU
YASİN POLAT
8
0
4
51
19
1.18.00
7
TAPITSON
2y k e
ROCA DE LA PAZ (USA)
57.00
S.ERKUŞ
SEMRA AKSU
S.ONAY
10
24
094604
9
14
1.19.38
8
ASENAT
2y d d
ROCKMASTER (IRE)
55.00
F.R.BEBEK
OSMAN GÜLLÜ
S.KAN
1
14
776
21
17
9
EL SHEIKH
2y d d
MALİ
55.00
M.AKYAVUZ
ANIL AYTAÇ ATICI
K.S.MUCUR
5
0
2
16
19
1.15.59
10
İNCİTANESİ
2y d d
PERFECTO
52.00
M.G.ARSLANAP
İSMAİL KAYA
Mehmet Emin KAYA
2
36
34424
7
17
11
WESTERLUND
2y d d
HAKEEM (USA)
51.00
N.DEMİRAP
TALAT ORAL
S.KAN
6
0
70
21
18
Greyville Güney Afrika detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
I CAN JUMP (SAF)
3y d d
56.50
T GUMEDE
F LOTTERING
DENNIS DRIER
1
0
06
43
0
2
SADIKI (SAF)
3y d d
59.00
S MOODLEY
N BARNWELL
ALYSON WRIGHT
2
0
0
0
3
TRENADORA (SAF)
3y d d
59.00
W KENNEDY
A D MELLOR
GARETH VAN ZYL
3
0
46
29
0
4
CASADORO (SAF)
3y d d
59.00
J JACOBS
R A HILL
R A HILL/S R HILL
4
69
647
32
0
5
GOLDEN DELIGHT (SAF)
3y d d
59.00
J GATES
K J FOSTER K G LAT
LOUIS GOOSEN
5
0
0
0
6
GONE PLATINUM (SAF)
3y d d
59.00
G WRIGHT
BOX B RACING SYNDICA
WENDY WHITEHEAD
6
74
46
116
0
7
ROY'S SLEW PER JET (SAF)
3y a d
59.00
L HEWITSON
ROY MOODLEY
KUMARAN NAIDOO
7
0
5
31
0
8
QUEEN DORA (SAF)
3y d d
59.00
K DE MELO
K THAVER, MARLON GOV
MARK DIXON
8
0
0
0
9
MAID IN FRANCE (SAF)
3y a d
59.00
A MGUDLWA
M LIONTARIDES
MARK DIXON
9
0
0
0
10
LEADING LYRIC (SAF)
4y d k
56.00
K STRYDOM
G S PERKINS G I RI
GARY RICH
10
65
7-230
124
0
11
GOOD GIRL (SAF)
4y d k
60.00
D DILLON
G R ALMANZA S DE N
SHANE HUMBY
11
61
384
124
0
12
BADRAH (AUS)
3y d d
59.00
T GODDEN
TRINISHA PILLAY
KUMARAN NAIDOO
12
70
440
110
0
13
MISS TEXAS (SAF)
3y d d
59.00
.
N JONSSON
JUSTIN SNAITH
0
0
79
54
0
14
GIMETHEPURPLELIGHT (SAF)
3y d d
59.00
.
HOLLYWOOD SYNDICATE
GLEN KOTZEN
0
0
99
15
0
15
DEAR JULIETTE (SAF)
3y d d
59.00
.
ANTHONY REDDY
PAUL GADSBY
0
0
0
67
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:55 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SILVER BEAUTY (SAF)
5y d k
60.00
G WRIGHT
S PLATTNER
ANDRE NEL
1
57
304-837
43
0
2
NORTHWEST PASSAGE (SAF)
4y d k
60.00
J GATES
S PILLAY U S PILLA
GLEN KOTZEN
2
61
0-47806
29
0
3
FLYING THUNDER (SAF)
3y d d
57.00
L HEWITSON
S J D MYNHARDT
GLEN KOTZEN
3
72
7927
15
0
4
THEATRICAL MOMENT (SAF)
3y d d
57.00
A MARCUS
B J SAHD
MICHAEL MILLER
4
74
005223
15
0
5
LEILA'S ROSE (SAF)
3y d d
57.50
W AGRELLA
D L KALIDIN
JARETT RUGG
5
66
250077
11
0
6
UNDERTHEMISTLETOE (SAF)
3y d d
57.00
S MOODLEY
S VILJOEN
LEZEANNE FORBES
6
0
0
43
0
7
CORSAGE (SAF)
3y d d
57.00
M YENI
M A PADDOCK
CLIFFIE MILLER
7
74
044822
15
0
8
GIRL FROM IPANEMA (SAF)
4y d k
60.00
E S NGWANE
M J A FERREIRA
GARETH VAN ZYL
8
60
554495
22
0
9
WALK ON BY (SAF)
3y a d
57.00
K DE MELO
INTERNATIONAL RACING
R A HILL/S R HILL
9
68
006
32
0
10
STRAWBERRYPOPTART (SAF)
5y d k
56.00
K STRYDOM
KASHMEEL SUKHRAJ S
KUMARAN NAIDOO
10
52
605005
15
0
11
IM ATTRACKTIVE (SAF)
3y d d
57.00
T GODDEN
PREGGIE SOMASUNDRAM
KUMARAN NAIDOO
11
64
788740
15
0
12
MAMA PYJAMA (SAF)
3y d d
57.00
W KENNEDY
M J A FERREIRA
GARETH VAN ZYL
12
79
322
15
0
13
TRIP TO FREEDOM (SAF)
4y d k
60.00
.
J E MITCHELL
DUNCAN HOWELLS
0
58
80-0876
15
0
14
STAR CHOICE (SAF)
4y d k
60.00
.
P H DE LACY
FRANK ROBINSON
0
49
060879
15
0
15
BIANCA BOLT (SAF)
3y a d
57.00
.
GARETH VAN ZYL RACIN
GARETH VAN ZYL
0
67
807
31
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HELLO AGAIN (SAF)
3y d g
55.50
J JACOBS
P J COLES
MICHAEL MILLER
1
74
800339
31
0
2
CUBANELLE (SAF)
3y d g
58.00
L HEWITSON
PREGGIE SOMASUNDRAM
DENNIS BOSCH
2
0
00
39
0
3
ANGELICUS (SAF)
3y d e
58.00
W AGRELLA
M W VENGETASAMI, D M
DENNIS BOSCH
3
0
08
11
0
4
DE GAULLE (SAF)
3y d g
58.00
J GATES
GREEN STREET BLOODST
GLEN KOTZEN
4
41
00
47
0
5
BELIEVE ACHIEVE (SAF)
3y d e
58.00
G WRIGHT
I D HOWARD W WHITE
WENDY WHITEHEAD
5
0
96
31
0
6
TIME TAKER (SAF)
3y d e
58.00
M YENI
CHRIGOR STUD PTY LTD
NATHAN KOTZEN
6
0
33
31
0
7
GREY VIEW (SAF)
3y d g
58.00
W KENNEDY
F KHAN
GAVIN VAN ZYL
7
0
46
25
0
8
MAMMA'S BOY (SAF)
4y d g
60.00
D DILLON
GARY CITRON, T BOWLE
TONY RIVALLAND
8
61
8-67455
29
0
9
IBUTHO (SAF)
3y d g
58.00
A MARCUS
HOLLYWOOD SYNDICATE
ALYSON WRIGHT
9
76
5762
31
0
10
AUSTIN CREED (SAF)
3y d g
58.00
T GODDEN
F J DE CHASTEIGNER D
ALYSON WRIGHT
10
0
97
31
0
11
GRACE ANGEL (SAF)
3y d e
58.00
A MGUDLWA
S VILJOEN
LEZEANNE FORBES
11
0
0
0
12
CABINET SHUFFLE (SAF)
3y a g
58.00
S MOODLEY
S VILJOEN
LEZEANNE FORBES
12
72
594
29
0
13
GIANTS CASTLE (SAF)
3y d g
58.00
.
N KOTOWAROO
NATHAN KOTZEN
0
0
0
57
0
14
MOUSEY ON OVER (SAF)
3y d e
58.00
.
M J A FERREIRA
GARETH VAN ZYL
0
69
567857
18
0
15
FEARLESS KNIGHT (SAF)
3y k g
58.00
.
S L SLABBERT, M S SL
DOUG CAMPBELL
0
45
008
22
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MASTER TOBE (SAF)
4y d g
57.50
K DE MELO
M LIONTARIDES
MARK DIXON
1
72
1-30781
36
0
2
GENTLEMAN'S WAY (SAF)
5y d g
58.00
W AGRELLA
S PILLAY U S PILLA
DENNIS BOSCH
2
73
781-315
81
0
3
GREEK SWORD (SAF)
5y d g
55.50
T GUMEDE
N KOTZEN JNR ADV R
NATHAN KOTZEN
3
73
213-490
127
0
4
FREEDOM OF SPEECH (SAF)
4y d g
60.00
A MARCUS
P BAMFORD, G N CUMMI
GLEN KOTZEN
4
77
170-083
25
0
5
TECHNO CAPTAIN (SAF)
7y d g
58.50
M YENI
THOR INSURANCE BROKE
PAUL GADSBY
5
74
357205
32
0
6
THERAVADA (SAF)
5y d g
58.00
M V'RENSBURG
PREGGIE SOMASUNDRAM
DENNIS BOSCH
6
73
972109
43
0
7
KENNETH MACARTHUR (SAF)
4y d g
58.00
W KENNEDY
GARETH VAN ZYL RACIN
GARETH VAN ZYL
7
73
7-0217
60
0
8
MASTER OF DESTINY (SAF)
4y d g
57.50
T GODDEN
P DE MARIGNY B J C
DENNIS DRIER
8
72
315573
32
0
9
ROCK THE NIGHT (SAF)
4y d g
60.00
L HEWITSON
G M RYMAN, G S KOTZE
GLEN KOTZEN
9
77
1-96744
47
0
10
BORDEAUX (SAF)
4y d g
58.50
J GATES
M GWALANGWA J BADE
WDF BADENHORST/BC KENNEDY
10
74
01-9847
22
0
11
SOVEREIGN SOLDIER (SAF)
6y d g
58.50
D DILLON
C ALEXANDER
WENDY WHITEHEAD
11
74
322903
15
0
12
TEICHMAN (SAF)
4y d g
58.00
G WRIGHT
G S PERKINS, I D HOW
WENDY WHITEHEAD
12
73
139342
36
0
13
TWO OF US (SAF)
5y a g
57.50
.
RAJAN NAIDOO P M R
WDF BADENHORST/BC KENNEDY
0
72
56-2832
60
0
14
PRESUMPTUOUS (SAF)
4y d g
57.00
.
MARLON GOVENDER DR
MARK DIXON
0
71
10-0002
31
0
15
THE GHAN (SAF)
3y a e
57.00
.
N M SHIRTLIFF BRYN
PETER MUSCUTT
0
85
210
15
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:41
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CONNECT ME (SAF)
6y d k
55.50
J JACOBS
D L SAJOE, C MCANENA
GARY RICH
1
80
242799
64
0
2
CHERRY ROAD (SAF)
4y d k
61.00
W KENNEDY
E FOSTER
GAVIN VAN ZYL
2
86
41-6136
11
0
3
ARRABIATA (SAF)
4y d k
56.00
K DE MELO
A L A CRABBIA
DEAN KANNEMEYER
3
76
462137
11
0
4
EIGHTFOLDS LASS (SAF)
5y d k
54.50
L HEWITSON
D CHINSAMMY E NAIC
KUMARAN NAIDOO
4
73
090235
15
0
5
KOMESHANS FLIGHT (SAF)
7y d k
57.00
T GODDEN
LESLIE LOGAN
FRANK ROBINSON
5
78
200970
15
0
6
KAVIAN'S CARA (SAF)
3y d d
55.00
M YENI
MALCOLM MUNSAMI, MAY
NATHAN KOTZEN
6
88
714
110
0
7
RETAIL THERAPY (SAF)
4y d k
57.00
J GATES
PREGGIE SOMASUNDRAM
WDF BADENHORST/BC KENNEDY
7
78
136511
18
0
8
DIAMONDSANDPEARLS (SAF)
5y d k
60.50
D DILLON
GEOFFREY VAN LEAR
SHANE HUMBY
8
85
112143
32
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
IMMORTELLE (SAF)
5y d g
53.00
C STOREY
SAREL SMIT
S VON WILLINGH SMIT
1
66
283058
8
0
2
AFRICAN SUNRISE (SAF)
4y d g
58.00
A MARCUS
G S PERKINS, I JAYNA
WENDY WHITEHEAD
2
92
212453
18
0
3
ENJOY THE VIEW (SAF)
4y d g
61.00
S MOODLEY
N JONSSON
MICHAEL ROBERTS
3
97
0-17891
88
0
4
WILLIAMS LAND (SAF)
4y a g
60.00
K DE MELO
W J ENGELBRECHT JNR
DEAN KANNEMEYER
4
94
610556
15
0
5
FINAL ATTEMPT (SAF)
5y a g
56.50
J JACOBS
LATE B A SCHWEGMANN
GLEN KOTZEN
5
89
119784
25
0
6
COLOUR MY FATE (SAF)
3y d e
53.00
M YENI
D G CHERRY
FRANK ROBINSON
6
86
186965
15
0
7
GOLIATH HERON (SAF)
5y d g
61.00
L HEWITSON
E W BUHR, L W EVERED
DENNIS DRIER
7
97
470648
29
0
8
PEARL OF ASIA (SAF)
4y d g
61.00
G WRIGHT
G C KALIL
R A HILL/S R HILL
8
100
669218
32
0
9
DUC D'ORANGE (SAF)
5y d g
61.00
J GATES
R B MARDON L M R M
GLEN KOTZEN
9
101
001329
25
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALRAUNE (SAF)
6y d k
59.00
M V'RENSBURG
W G C MILLER
CLIFFIE MILLER
1
65
944168
29
0
2
PURPLE MERCHANT (SAF)
3y d d
60.50
L HEWITSON
HOLLYWOOD SYNDICATE
ALYSON WRIGHT
2
78
1
32
0
3
AT YOUR REQUEST (SAF)
4y d k
59.50
K DE MELO
A L A CRABBIA
DEAN KANNEMEYER
3
66
3-14680
50
0
4
CALL ME TONIGHT (SAF)
5y a k
54.50
K STRYDOM
MAYESH CHETTY, S BUN
KUMARAN NAIDOO
4
64
000877
52
0
5
FORT ROYAL (SAF)
4y d k
56.50
A MARCUS
N R TOVEY M A TOVE
S VON WILLINGH SMIT
5
60
013224
18
0
6
CERSEI (SAF)
4y d k
59.00
G WRIGHT
PREGGIE SOMASUNDRAM
WDF BADENHORST/BC KENNEDY
6
65
890011
31
0
7
VIHZOE'S MAGIC (SAF)
3y d d
59.00
T GODDEN
TRINISHA PILLAY D
KUMARAN NAIDOO
7
75
43641
18
0
8
SARABI (SAF)
7y d k
54.00
T GUMEDE
THOR INSURANCE BROKE
PAUL GADSBY
8
60
836032
36
0
9
COLOUR OF LIGHT (SAF)
6y k k
60.00
M YENI
V WILLIAMS
DUNCAN HOWELLS
9
67
435234
29
0
10
VARS JY (SAF)
4y d k
57.50
S MOODLEY
SHAYLEN NAIDOO
SHAYLEN NAIDOO
10
62
070100
19
0
11
MOCHA ROSE (SAF)
5y d k
59.00
C STOREY
HOLLYWOOD SYNDICATE
CLIFFIE MILLER
11
65
00-7600
29
0
12
ROYAL VIEW (SAF)
4y d k
60.00
D DILLON
R J MILLER MS P J
WENDY WHITEHEAD
12
67
532463
36
0
Aqueduct ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SHINJUKU (NY)
3y k e
55.50
JOSE L. ORTIZ
BARRY K. SCHWARTZ
HORACIO DEPAZ
1
67
9
26
0
2
WUDDA U THINK NOW (NY)
3y d g
55.50
JOEL ROSARIO
THE ELKSTONE GROUP,
RUDY R. RODRIGUEZ
2
84
3
26
0
3
ERNIE BANKER (NY)
3y d g
55.50
IRAD ORTIZ JR
AMERICA'S PASTIME ST
JOHN C. KIMMEL
3
81
3037
26
0
4
BLACK IRISH (NY)
3y a g
55.50
JOSE L. ORTIZ
TCBR STABLE LLC
DAVID G. DONK
4
48
76832
25
0
5
NOT PHAR NOW (NY)
3y d g
55.50
ERIC CANCEL
BROMAN, SR., CHESTER
LINDA RICE
5
73
352
26
0
6
FREUDIAN ANALYST (NY)
5y a g
53.00
LUIS CARDENAS
KEITH O'BRIEN
KEITH O'BRIEN
6
67
344444
41
0
7
FREUDIAN FATE (NY)
4y d a
56.50
DYLAN DAVIS
BURNETT ARMSTRONG, J
HENRY BURNETT ARMSTRONG
7
78
453-332
127
0
8
KING ANGELO (NY)
3y a e
55.50
JOSE LEZCANO
FARONE STABLES LLC
PHILIP M. SERPE
8
0
0
0
9
RIFT VALLEY (NY)
3y d e
55.50
JAVIER CASTELLANO
SHORTLEAF STABLE, IN
JAMES A. JERKENS
9
0
0
0
10
SCUTTLEBUZZ (NY)
3y k g
55.50
MANUEL FRANCO
EVANS, LAUREN AND EV
JONATHAN THOMAS
10
73
3-42438
26
0
11
STRIKING CAUSEWAY (NY)
4y a a
56.50
KENDRICK CARMOUCHE
PATRICIA A. GENERAZI
ROBERT N. FALCONE, JR.
11
67
7302
83
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:19 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RUDE AWAKING (KY)
3y d d
55.50
JOSE LEZCANO
WINNING MOVE STABLE
LINDA RICE
1
67
3-12183
88
0
2
LOOKBOTHWAYS (NY)
4y k k
56.50
KENDRICK CARMOUCHE
FLYING P STABLE AND
BRUCE N. LEVINE
2
60
136673
55
0
3
HAPPY SOPHIA (NY)
4y a k
56.50
DYLAN DAVIS
TASTE OF VICTORY STA
RAYMOND HANDAL
3
66
8-35531
53
0
4
EVAN'S NICE NOW (NY)
4y a k
55.50
CRISTINA BONILLA
MARVIN RICHARDS
MARVIN RICHARDS
4
48
742327
22
0
5
APPLETINI (NY)
4y d k
56.50
JORGE A. VARGAS, JR.
GYARMATI, LEAH AND A
LEAH GYARMATI
5
61
655504
55
0
6
WICKED TITLE (KY)
3y a d
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
REPOLE STABLE
RUDY R. RODRIGUEZ
6
63
483541
31
0
7
SKY KITTEN (NY)
3y a d
52.50
LUIS CARDENAS
MARQUIS, CHARLES K.
DAVID G. DONK
7
74
594146
20
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ONWARD (KY)
3y a e
54.50
MANUEL FRANCO
JUMP SUCKER STABLE,
CHRISTOPHE CLEMENT
1
70
724-718
124
0
2
VICTORY BUILT (NY)
3y d e
54.50
JOSE LEZCANO
ANTHONY M. PERRI
JAMES T. RYERSON
2
62
32-5015
21
0
3
MONEY IN THE BANK (NY)
4y d g
55.50
DYLAN DAVIS
DOWELL, MARSHALL E.
EDMUND D. DAVIS
3
76
5-24261
25
0
4
I SAW IT ALL (NY)
4y k a
54.50
BENJAMIN HERNANDEZ
CITARELLA, DIANA
JAMES W. FERRARO
4
61
834579
18
0
5
STARSHIP BUBBA (NY)
3y d g
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
MAD DOG RACING STABL
ORLANDO NODA
5
72
217702
12
0
6
BETA (NY)
3y a g
54.50
FERRIN PETERSON
LOUIS P. FERRARI
JAMES W. FERRARO
6
65
333313
23
0
7
SPITBALL (KY)
3y d g
54.50
JOEL ROSARIO
MR. AMORE STABLE
KELLY J. BREEN
7
71
63916
34
0
8
DOUBLE SHOT (NY)
3y d g
51.50
LUIS CARDENAS
DONK, DAVID G.
DAVID G. DONK
8
60
2-21056
26
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAD BEAT BRIAN (KY)
3y a g
54.50
JAVIER CASTELLANO
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL J. MAKER
5
80
514248
25
0
2
OUR TROUBADOUR (NY)
3y a e
54.50
ERIC CANCEL
IRIS SMITH STABLE
EDWARD R. BARKER
1
81
215951
34
0
3
STANDUP (KY)
4y k g
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
BEAST MODE RACING LL
ROBERT N. FALCONE, JR.
2
90
333157
33
0
4
FAIR CATCH (KY)
3y a e
54.50
FERRIN PETERSON
URIBE, JOSE
BRUNO TESSORE
3
70
413661
33
0
5
QIAN B C (NY)
4y d g
55.50
JUNIOR ALVARADO
CHARLTON BAKER
CHARLTON BAKER
4
84
12-5183
35
0
6
SOUPER HIGHVOLTAGE (FL)
3y k g
54.50
JORGE A. VARGAS, JR.
LIVE OAK PLANTATION
MICHAEL J. TROMBETTA
6
77
155614
31
0
7
ALONGCAMETHEPRINCE (NY)
4y d g
54.50
LUIS R. REYES
CLARKE, SARA
DYLAN CLARKE
7
66
872332
16
0
8
TENURE (KY)
4y d g
54.50
JOEL ROSARIO
JOHN GROSSI'S RACING
ROBERT N. FALCONE, JR.
8
85
15-2427
35
0
9
LIGHT THE POSSE (NY)
5y a g
54.50
ROMERO RAMSAY MARAGH
ALBERT FRIED, JR.
CHARLTON BAKER
9
73
41577-6
35
0
10
CAPTAIN THUNDER (ON)
5y a g
55.50
KENDRICK CARMOUCHE
DAY AT THE RACES, LL
FRANCIS ABBOTT, III
10
85
301225
35
0
11
IL PRIMO SOLE (GB)
5y d g
54.50
DYLAN DAVIS
THE CLAIM GANG
DAVID P. DUGGAN
12
81
1850-7-4
35
0
12
ROAD TO MEATH (KY)
5y d g
55.50
JOEL ROSARIO
DUNN, CHRISTOPHER T.
RAYMOND HANDAL
13
92
15-3317
25
0
13
MISSION WRAPITUP (NY)
3y k g
51.50
LUIS CARDENAS
KRAKOW RACING, LLC A
MERTKAN KANTARMACI
14
77
164343
26
0
14
TWELFTH LABOUR (KY)
4y d g
54.50
DYLAN DAVIS
A. BIANCO HOLDING
A. C. AVILA
15
88
833462
20
0
15
FED FUNDS (KY)
3y k g
51.50
LUIS CARDENAS
BLACK SWAN STABLE
HORACIO DEPAZ
16
83
4-11483
18
0
16
SMILE BRYAN (KY)
4y d g
55.50
JOSE L. ORTIZ
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL J. MAKER
11
88
516262
35
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KHALI MAGIC (NY)
2y a d
54.00
KENDRICK CARMOUCHE
WACHTEL STABLE
CHRIS J. ENGLEHART
1
48
02
32
0
2
TEN PLAGUES (NY)
2y a d
54.00
MANUEL FRANCO
D. J. STABLE LLC
RICHARD E. SCHOSBERG
2
4
99
13
0
3
VIVE LA LIBERTY (NY)
2y a d
51.00
LUIS CARDENAS
THUMMPS RACING STABL
PATRICK J. QUICK
3
37
06
32
0
4
MADAME ROSE (NY)
2y a d
54.00
JOEY R. MARTINEZ
RIVERA JONES, ASUNCI
EDUARDO E. JONES
4
25
7
13
0
5
THE GREAT POOHDINI (NY)
2y d d
54.00
DYLAN DAVIS
RICHARD GREELEY
MITCHELL E. FRIEDMAN
5
0
0
0
6
WISH FOR MAGIC (NY)
2y d d
54.00
LUIS R. REYES
OUR SUGAR BEAR STABL
BRUCE R. BROWN
6
26
86
31
0
7
FULL OF FIRE (NY)
2y d d
54.00
JOSE LEZCANO
FRANKLIN AVE EQUINE
HORACIO DEPAZ
7
59
5
41
0
8
GABBY'SGOLDENVOICE (NY)
2y d d
54.00
ANDRE SHIVNARINE WORRIE
CALIA'S WILD RIDE RA
JEFFREY S. ENGLEHART
8
24
5
31
0
9
ROSEY'S PEACH (NY)
2y a d
54.00
JUNIOR ALVARADO
ROSENTHAL, ROBERT D.
DOMENICK L. SCHETTINO
9
59
438
49
0
10
MISS COMEDIAN (NY)
2y d d
54.00
IRAD ORTIZ, JR.
HAROLD LERNER LLC AN
JEREMIAH C. ENGLEHART
10
45
22
45
0
11
BIG TONY'S GIRL (NY)
2y a d
54.00
JOSE L. ORTIZ
FONTANA, ANTHONY
JAMES T. RYERSON
11
0
0
0
12
ADIRONDACK QUEEN (NY)
2y a d
54.00
ERIC CANCEL
MCMAHON, JOSEPH AND
BOB G. DUNHAM
12
41
7
32
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:17
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TALE OF MIST (KY)
7y a a
55.50
LUIS A. RODRIGUEZ CASTRO
REYANA AND REYA RACI
RANDI PERSAUD
1
71
465778
34
0
2
PROFESSOR SNAPE (KY)
6y d g
55.50
HEMAN K. HARKIE
TOURNAS, PETER
PETER TOURNAS
2
52
086-789
13
0
3
FOX RED (KY)
5y a g
56.50
HECTOR RAFAEL DIAZ, JR.
STERLING, ROGER, B.
WAYNE POTTS
3
79
851312
26
0
4
WUSHU WARRIOR (NY)
5y d a
53.00
LUIS CARDENAS
KRAKOW RACING, LLC A
MERTKAN KANTARMACI
4
77
165617
13
0
5
OUR HONOR (KY)
5y d g
56.50
FERRIN PETERSON
DANIEL LAXMETER
DANIEL LAXMETER
5
70
714778
13
0
6
WEGOTOLDYOUGOTSOLD (KY)
5y d g
55.50
ANDRE SHIVNARINE WORRIE
ANTHONY PARISI
JOHN T. TOSCANO, JR.
6
90
252236
42
0
7
CURRENCY CHROME (FL)
5y a g
55.50
ROMERO RAMSAY MARAGH
ONFROY-BARRETT, KARE
MICHAEL A. SIMMONDS
7
73
234442
19
0
8
EL POTRO (FL)
6y d g
55.50
ANGEL A. RODRIGUEZ
KING, CLARENCE, B.
CLARENCE B. KING
8
80
47-3132
46
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:47
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
V. I. P. TICKET (MD)
4y d a
55.00
JOSE LEZCANO
RUBIM DIAS, ALEXANDR
JEREMIAH O'DWYER
1
91
313233
26
0
2
DUDLEY SQUARE (KY)
3y d e
53.50
JOHN R. VELAZQUEZ
SIENA FARM LLC
TODD A. PLETCHER
2
81
1034
34
0
3
FRIED RICE KING (KY)
3y d g
53.50
DYLAN DAVIS
VALENTI RACING STABL
EDMUND D. DAVIS
3
78
741617
39
0
4
MISCHIEF AFOOT (KY)
3y d g
54.50
JOSE L. ORTIZ
BURNING DAYLIGHT FAR
JAMES J. TONER
4
85
45-6127
34
0
5
FIRST LINE (KY)
3y a g
54.50
LUIS A. RODRIGUEZ CASTRO
NODA BROTHERS, LLC
ORLANDO NODA
5
84
423166
34
0
6
OUR LAST BUCK (NY)
6y a g
56.00
MANUEL FRANCO
J AND N STABLES, INC
MICHELLE NEVIN
6
88
411221
35
0
12 Kasım 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Ankara, Greyville Güney Afrika, Aqueduct ABD tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:30, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 12:30, 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Greyville Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:55 greyville güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Aqueduct ABD at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:19 aqueduct abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 12 kasım 2020 perşembe at yarışı bülteni, 12 kasım 2020 at yarışı programı, 12 kasım 2020 tjk yarış programı, 12 kasım 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 12 kasım 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, ankara at yarışı bülteni, 12 kasım 2020 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, greyville güney afrika at yarışı bülteni, 12 kasım 2020 greyville güney afrika at yarışı bülteni, günün greyville güney afrika at yarışı bülteni, bugün greyville güney afrika at yarışı bülteni, aqueduct abd at yarışı bülteni, 12 kasım 2020 aqueduct abd at yarışı bülteni, günün aqueduct abd at yarışı bülteni, bugün aqueduct abd at yarışı bülteni