Yarış Başlama Saati: 13:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DRONE SPY
3y a e
NEARLY GREEN
60.00
M.BAYDAN
MURAT AVCI
K.TEKİNALP
9
29
005209
9
11
2
LADY SCHIMITZ
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
M.BAYIR
ELVİRA KAPLAN
M.ARICI
8
30
544082
9
13
3
OĞLUM MEMET
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
54.00
M.G.ARSLANAP
CELAL ÇANKAYA
A.KAPLAN
2
22
355785
9
10
4
ANADOLU
3y d e
KANEKO
54.00
H.ÇANAKÇIAP
ABDULLAH AKDEMİR
M.AKKUŞ
1
7
80-9007
8
14
5
BIG FATHER MEVLÜT
3y d e
HALICARNASSUS (IRE)
56.00
V.DEMİR
ŞEYMA B. TANİYİT
AH.ARSLAN
5
20
095670
19
2
6
DURABEY
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
U.TEMUR
V.HAKAN KELEŞ
S.EREN
6
29
603
9
17
7
ECİNCİ
3y d e
EL CORREDOR (USA)
52.00
VEDAT ABİŞAP
BERRİN DOĞAN
K.TEKİNALP
7
0
6
127
19
8
KOŞANTAY
3y a e
TALIP HAN (IRE)
56.00
B.KILINÇ
ZELİHA SEVLER
İ.AKKILIÇ
3
21
396000
13
12
9
MISTER KING
3y a e
TOCCET (USA)
56.00
A.SÖZEN
Ö.ŞAHİN EĞİLLİ
A.OCAK
4
21
058445
18
6
2.21.61
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BİZİM REİS
3y a e
GELİBOLU
53.00
M.G.ARSLANAP
VEHBİ ATEŞ
R.TAŞDELEN
2
26
309
11
17
2
FIRAT BABA
3y k e
TOŞUR
57.00
H.BUDAK
KEREM CAN ARSLAN
H.ATAŞ
5
30
343
11
17
3
HANDASSA
3y a e
UÇANBEY
57.00
H.ÇİZİK
SUPHİ TOYDEMİR
S.V.KAYA
8
34
72365
11
15
4
MEMOCANDIR
3y k e
MİNİFHAT OĞLU
57.00
M.AKYAVUZ
ENVER TOYDEMİR
S.V.KAYA
3
34
333922
11
19
1.35.85
5
BİR UÇAN
3y k d
UÇANBEY
55.00
B.KILINÇ
NAİF KARAKEÇİ
V.ÖNDER
4
19
969949
11
12
1.38.15
6
CİNNAH
3y a d
KARATAŞ
53.00
M.K.KUMBASARAP
SEFA ÇIKMAZ
SERD.AYDOĞDİ
1
34
44820
11
15
1.37.66
7
MEDUSA
3y k d
KAIZBERT (RU)
55.00
H.İ.AKKAYA
MAHMUT KARAKEÇİ
S.V.KAYA
6
34
752646
11
13
1.35.58
8
SAÇANSOY
3y k d
BERKSOY
55.00
V.DEMİR
GÜNAYDIN SAÇAN
V.ÖNDER
7
34
368404
11
14
1.36.34
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROTASIZ SEYYAH
4y a k
EL CORREDOR (USA)
60.00
M.G.ARSLANAP
V.HAKAN KELEŞ
S.EREN
5
70
044223
72
18
1.21.15
2
PASTOR (USA)
5y d g
DOMINUS (USA)
60.50
K.TOKAÇOĞLU
MÜZEYYEN KARABULUT
S.EREN
3
65
874321
13
20
3
BELENUS
4y a k
CAPTAIN RIO (GB)
50.00
M.BAYIR
YAŞAR DEMİR
EMİN KARATAŞ
2
41
452490
4
10
1.21.44
4
DOTHRAKI
3y d e
MARCAVELLY (USA)
50.00
H.KILIÇARSLAN
FEDAİ KAHRAMAN
KAD.BALTACI
6
38
532315
11
19
1.21.14
5
BAYRAMHAN
4y d g
CAPTAIN RIO (GB)
50.00
M.KESKİN
BAYRAM TANRIVERDİ
S.EREN
1
37
15-6950
127
15
6
MISS MATRA
4y d k
PERFECTO
47.00
M.N.SUNKARAP
MAHMUT KARAKEÇİ
S.V.KAYA
4
35
608651
44
20
1.21.75
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLACK OLIVA
2y d e
SMART ROBIN (JPN)
57.00
GÖKH.GÖKÇE
AHMET BAKIR
MUH.KORKMAZ
5
44
753212
12
19
2
CAGNER
2y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
A.SÖZEN
SABRİ AKSU
S.ONAY
9
0
6
81
19
3
EFELERİN EFESİ
2y d e
AGRESIVO (USA)
57.00
MÜS.ÇELİK
MELEK CİĞER
A.CİĞER
7
46
1452
21
17
4
EL COMPADRE
2y k e
THREE VALLEYS (USA)
57.00
S.BOYRAZ
ATİLA ÖZKAN
Ö.ALAÇAM
3
47
123
21
18
5
NITROX
2y d e
TORUK MACTO (IRE)
57.00
A.KURŞUN
V.İBRAHİM ARACI
S.BİLGİÇ
4
52
811
8
20
6
PRAISE
2y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
M.AKYAVUZ
AHMET BAKIR
MUH.KORKMAZ
2
61
284849
7
14
1.40.67
7
SAILOR KINGDOM
2y d e
MENDIP (USA)
57.00
G.KOCAKAYA
SERDAR DEMİRTAŞ
A.GÜVEN
10
62
212260
7
17
1.39.04
8
SKYLINE
2y k e
LUXOR
57.00
H.ÇİZİK
TAYLAN ARSLAN
Ö.ALAÇAM
8
44
216
14
19
9
ELEANOR RIGBY
2y d d
EL CORREDOR (USA)
55.00
B.KILINÇ
İHSAN ERTEN
Ö.FARUK TAN
6
38
146505
14
15
10
MANDALORIAN
2y d d
ANATOLY
55.00
H.KARATAŞ
ÖMERCAN EROĞLU
A.KIZILYAMAÇ
1
69
711342
9
17
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAVARADOSSI
4y a a
CAPTAIN RIO (GB)
60.00
M.KAYA
TAMER KOLDAŞ
R.BARMAN
8
66
179636
11
15
0.58.02
2
HAWKING
4y d a
LION HEART (USA)
60.00
Ö.YILDIRIM
HAYRETTİN KARAMAZI
Ö.FARUK TAN
10
95
422421
15
20
0.57.53
3
LUMINESCENCE
4y a a
UTOPIA (JPN)
60.00
A.SÖZEN
SABRİ AKSU
S.ONAY
6
92
136533
9
15
0.59.68
4
NESTOR
5y a a
LION HEART (USA)
60.00
A.ÇELİK
AHMET BAKIR
MUH.KORKMAZ
7
101
403111
15
20
0.57.82
5
TANCAN BEY
5y d a
AFTER MARKET (USA)
60.00
G.KOCAKAYA
SERDAL ADALI
MUR.AYDOĞDİ
3
94
142425
9
17
6
ULAN BATOR
6y d a
LUXOR
60.00
S.KAYA
HATİCE YILDIZ
M.ÖCAL
9
112
661534
20
20
0.57.69
7
ALİHAN
3y d e
AGRESIVO (USA)
59.00
H.KARATAŞ
ALİ SELİMOĞLU
ŞÜK. ÇELİK
5
94
241226
20
18
8
EXPECTANCY
3y d e
HAKEEM (USA)
59.00
MÜS.ÇELİK
HİKMET KIZILCA
İB.B.OĞULLARI
11
86
116121
25
20
9
BEKLENEN
4y d k
LUXOR
58.00
H.ÇİZİK
KENAN TAŞKIRAN
D.SAV
1
94
1313-44
15
20
0.57.44
10
ABJARKIZ
3y a d
ABJAR ACADEMY
57.00
M.ÇİÇEK
SEYDİ AKYILDIRIM
A.E.KARAKURT
4
91
352182
15
18
0.59.02
11
CHAMPAGNE
3y d d
BLACK BISHOP
57.00
H.ÇANAKÇIAP
ERDEM KÖZLEME
KAD.BALTACI
2
24
090048
9
8
0.58.13
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DELİOĞLAN
3y k e
BERKSOY
57.00
M.AKYAVUZ
MEHMET KILINÇ
R.TAŞDELEN
5
0
3
16
19
2
DİZDAREFE
3y k e
SAĞANAK
55.00
M.K.KUMBASARAP
MEHMET KILINÇ
R.TAŞDELEN
3
11
800
25
17
1.41.08
3
KRAL BAKIRCA
3y a e
ATİKBEY
57.00
H.ÇİZİK
HÜSEYİN ÇELİK
V.ÖNDER
2
32
294
11
17
4
KÜÇÜKAĞA
3y a e
ÖZGÜNHAN
53.00
M.G.ARSLANAP
M.EMİN KAYA
S.V.KAYA
4
27
36937
11
15
1.37.83
5
ESSELİKIZ
3y k d
AYABAKAN
55.00
V.DEMİR
MUSTAFA BAYDAN
A.CİĞER
1
0
6
62
19
6
GÖKÇEMELEK
3y d d
KURTEL
55.00
K.TOKAÇOĞLU
HASAN PEHLİVAN
H.TOP
9
28
34004
10
15
1.45.70
7
SUMATRA
3y d d
KURTEL
55.00
B.KILINÇ
GÜNAY SAV
D.SAV
7
10
8009
12
16
8
ŞEF SULTAN
3y k d
UÇANBEY
55.00
MÜS.ÇELİK
MEHMET BECENE
S.V.KAYA
6
27
67635
11
15
1.37.44
9
ÜÇGÜZEL
3y k d
TAMERİNOĞLU
55.00
A.ÇELİK
MELİS KURTEL EMİN
M.GÜVEN
8
21
775
25
17
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALİBEĞ
3y a e
UÇANBEY
57.00
H.ÇİZİK
EMRE YAVUZ
M.DİREKLİ
9
86
214411
42
20
2
BOSNA HERSEK
3y a e
ÖZGÜNHAN
57.00
S.KAYA
ARMAN OKAN
R.KARABULUT
10
99
112241
16
20
1.48.03
3
DERVİŞBEY
3y a e
ÖZGÜNHAN
57.00
M.ÇİÇEK
ABDULLAH KILINÇ
V.AKBULUT
7
67
214412
15
19
4
HIZLI AHMET
3y a e
ÖZGÜNHAN
57.00
B.KURDU
MUSTAFA ARICI
B.ÖZGÜR
8
101
231112
16
20
1.47.64
5
KESKİNŞAH
3y k e
AYABAKAN
57.00
T.YILDIZ
DİRENÇ ÖZDEMİR
N.YILDIRIM
3
77
1115
48
19
1.48.35
6
ÖVÜNÇ
3y k e
ALTINÇEKİÇ
57.00
H.KARATAŞ
MELİS KURTEL EMİN
M.GÜVEN
1
78
1145
31
18
1.48.27
7
SİVASLIOĞLU
3y a e
UÇANBEY
57.00
M.AKYAVUZ
BEYAZ CAMUZ
N.CAMUZ
11
61
353854
18
14
1.47.99
8
TAŞANTAY
3y a e
ESKİŞEHİRLİ
57.00
A.KURŞUN
MEHMET ULUSOY
S.DAŞTAN
4
59
825523
16
16
9
TUNÇ SİPERİ
3y d e
KURTEL
57.00
K.TOKAÇOĞLU
SERKAN TUĞDAŞ
EM.TOKÇALAR
6
73
514431
15
20
10
ARYALİVA
3y k d
CANBERKTAY
55.00
A.ÇELİK
FATMA ÇETİN
Z.YILMAZ
2
90
122222
20
19
11
GÜLHATMİ
3y k d
TAMERİNOĞLU
55.00
G.KOCAKAYA
MELİS KURTEL EMİN
M.GÜVEN
5
94
411331
20
20
1.48.04
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DISTANT SHINING
5y a a
LUXOR
60.00
GÖKH.GÖKÇE
ÖZLEM ECE KARAMAZI
Ö.FARUK TAN
2
106
333623
20
20
2.27.83
2
FINESSE
6y a a
LUXOR
60.00
S.KAYA
SALİH KAYA
Ü.YAYLA
6
115
211245
20
20
2.26.64
3
KUZEY KAFKASYALI
4y a a
LUXOR
60.00
H.KARATAŞ
ONUR DİLBAZ
İB.B.OĞULLARI
8
109
125241
20
20
2.28.01
4
LONG RUNNER
4y d a
GIO PONTI (USA)
60.00
G.KOCAKAYA
NİMET ARİF KURTEL
H.DEMİR
5
116
111112
20
20
2.29.42
5
MISTER GÖRKEM
5y d a
POWERSCOURT (GB)
60.00
A.ÇELİK
HATİCE YILDIZ
M.ÖCAL
1
109
512331
20
20
2.27.33
6
ZAFER ATEŞİ
6y d a
WIN RIVER WIN (USA)
60.00
H.ÇİZİK
BEDRİ AKBULUT
Y.DEMİRKIRAN
7
109
211412
20
20
2.27.37
7
THE LAST ROMANCE
4y d k
TIZWAY (USA)
58.00
A.KURŞUN
MELİS KURTEL EMİN
B.AY
3
108
0-52725
41
20
2.27.73
8
LORD OF GAME
3y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
56.50
A.SÖZEN
RECEP AVŞAR
A.OCAK
9
105
312216
21
19
2.28.96
9
UĞURBEY
3y a e
YAVUZSTAR
56.50
M.KAYA
ATİLLA SERİNER
T.BARDAKCI
4
99
132131
21
20
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ACIDİLLİ FATİH
5y k a
BİLGİN
59.50
B.KURDU
MURAT AKÇA
İ.YAKUT
14
84
321242
15
18
1.48.30
2
BATMANASLANI
7y k a
TAMERİNOĞLU
59.50
T.YILDIZ
VELİ AKBULUT
V.AKBULUT
8
113
151533
20
20
1.45.26
3
CEVHER
6y d a
BİLGİN
59.50
MÜS.ÇELİK
HÜLYA ŞİMŞEK
İ.AKKILIÇ
13
107
237613
17
20
1.52.66
4
EGEBERK
5y k a
KAFKAS ŞAHI
59.50
K.TOKAÇOĞLU
AHMET GÖKHAN ERKOÇ
EM.TOKÇALAR
11
105
773935
17
20
1.44.68
5
KARAMUSTAFA
5y a a
CAŞ
59.50
G.KOCAKAYA
DENİZ KURTEL
H.DEMİR
9
112
215642
20
20
1.45.04
6
OĞUZBOYLU
5y k a
ANKA
59.50
H.ÇİZİK
FAHRİYE ARSLAN
Ü.ARSLAN
3
113
081121
17
20
1.45.12
7
TAYKUT
5y a a
ÖZGÜNHAN
59.50
Ö.YILDIRIM
SERKAN YILDIZHAN
M.AKBULUT
6
122
35-5124
34
20
1.44.69
8
YELTAY
6y a a
GÜNTAY
59.50
M.AKYAVUZ
BEKİR KAYA
HÜS.KAYA
5
111
322811
20
20
1.43.81
9
AKYAKA
4y k a
ÖZGÜNHAN
58.00
S.BOYRAZ
CEM KAAN PARSAK
İB.B.OĞULLARI
16
101
111411
39
20
1.47.06
10
ANAYURT
4y a a
AYABAKAN
58.00
A.KURŞUN
VELİ AKBULUT
V.AKBULUT
4
100
163346
32
15
1.45.39
11
BABAİSMAİL
4y k a
BALIKHAN
58.00
M.KAYA
ADNAN GELEN
M.SOYKUVVET
17
107
431221
34
20
1.45.28
12
BALALAYKA
4y a a
AYABAKAN
58.00
A.ÇELİK
CELAL TEKDOĞAN
M.TEKDOĞAN
15
110
222112
17
20
13
DEMİRPERDE
4y a a
ALTAHA
58.00
A.SÖZEN
SABRİ AKSU
S.ONAY
2
112
424112
21
20
1.45.57
14
SÜRGÜNTAY
4y k a
SONALP
58.00
H.KARATAŞ
LALE M. ATMAN
MET.ACAR
18
116
1-35021
21
20
1.45.01
15
YOLLARAZ
4y k a
YAŞARCIK
58.00
V.DEMİR
HÜSEYİN BECENE
V.ÖNDER
12
99
318317
14
19
1.46.80
16
DÜŞLEM
6y k k
TURBO
57.50
S.KAYA
SALİH KAYA
Ü.YAYLA
10
99
224214
17
20
1.44.94
17
SANBERK
6y a k
ALTAHA
57.50
O.ÖZTÜRK
SULTAN NİHAL CAN
H.E.UYSAL
1
97
231144
27
18
1.45.74
18
ULUBAŞ
5y a k
UÇANBEY
57.50
M.ÇİÇEK
V.HAKAN KELEŞ
S.EREN
7
106
13-6143
27
20
1.44.99
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DESPOT
8y k a
TURBO
61.50
R.DOĞAN
MEHMET NARÇİN
A.GÜRGÖZE
12
73
272455
10
15
1.23.58
2
TASARIMCI
5y k a
TURBO
61.50
N.ALTIN
REŞAT ARSLAN
E.HAZAL ŞEKER
5
47
003673
10
11
1.20.96
3
MOSKOVAATEŞİ
6y a a
TURBO
58.50
M.DOĞAN
FEHMİ DEMİR
FER.ÇELİK
3
65
455296
10
7
1.23.79
4
OVA KARTALI
5y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.50
Y.CENGİZAP
MEHMET ÖZKAN
H.DEĞİRMENCİ
2
77
2742-62
127
18
1.20.65
5
OĞLUM YUSUF
4y k a
YAŞARCIK
54.00
Y.ÇELİKBAŞAP
AVNİ ASLAN
V.ÇİZİK
1
21
994324
10
17
1.25.78
6
ADINI SEN KOY
7y a a
TURBO
55.50
S.KAPLAN
MEHMET GÜNDÜZ
E.HAZAL ŞEKER
8
93
1211-93
127
18
1.22.34
7
ÇILGIN SERDAR
4y a a
TOŞUR
53.00
E.AKKILIÇAP
NECDET TURAN
E.HAZAL ŞEKER
10
18
896706
10
7
1.24.30
8
DAĞDAĞAN
4y k a
YAŞARCIK
53.00
F.FELHANAP
N.CEHDİ ADVAN
Ö.YALÇIN
7
26
563797
10
7
1.26.11
9
KAYATALYA
4y a a
ÖZGÜNKAN
56.00
M.F.ASLANAP
RAMAZAN ÖZDEMİR
G.BALTA
4
19
008700
7
6
1.26.02
10
ŞANBİKE
4y k k
SARRAF
54.00
M.E.DOĞANAP
M.NEZİF ŞEKER
H.DEĞİRMENCİ
9
23
969500
69
9
1.25.91
11
BABA MERCAN
4y a a
KAIZBERT (RU)
60.00
M.ÜNLÜ
ALİCAN BAYRAM
Ö.YALÇIN
6
23
169698
10
15
1.27.79
12
TAŞÇI PEHLİVAN
8y d a
CAŞ
55.50
F.YARDIMCI
ZEKİYE DOĞANTÜRK
M.E.SARIDAL
11
62
8-74685
10
8
1.21.60
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARGAN BEY
3y a e
LİDERTAY
57.00
F.YARDIMCI
HABİP ARĞAN
M.A.ÇİÇEK
5
16
00780
26
15
1.28.46
2
ERGÜNTAY
3y k e
GÜNTAY
57.00
M.DOĞAN
MUHAMMED ALP EREN
M.DEMİROL
10
0
69
36
18
3
GARİP AĞA
3y a e
TOŞUR
53.00
S.ALTAYAP
MAHMUT KARAOĞLAN
A.GÜRGÖZE
9
0
0
20
4
JOKER AĞA
3y k e
JOKER
57.00
R.DOĞAN
MEVLUT DEMİR
E.HAZAL ŞEKER
8
12
090
126
17
5
KALBİN OĞLU
3y k e
KIRIMHAN
54.00
E.AKKILIÇAP
ABDULHAMİT YARDIMCI
G.BALTA
4
21
54836
14
15
1.28.82
6
KERİMMİM
3y a e
UÇANBEY
53.00
Y.CENGİZAP
HÜSEYİN DİLBER
S.SAYIN
1
23
2940
115
16
1.26.76
7
KIZGIN ATEŞ
3y k e
SALTUKHAN
57.00
H.DEMİRTAŞ
HALİL ASLAN
S.SAYIN
2
0
9
89
19
8
MİRTAY
3y k e
MİRŞANHAN
57.00
M.AVŞAR
İ.ETHEM AKIL
F.E.AKIL
14
20
7300
41
16
1.30.38
9
ÜSTAD SAYIN
3y a e
ONURKAAN
57.00
N.ALTIN
İ.HALİL PARILDAR
S.SAYIN
3
0
0
26
19
1.39.49
10
BECERİKLİ KIZ
3y a d
ÖZGÜNHAN
53.00
H.ALTUNDAĞAP
MEHMET ARSLAN
A.GÜRGÖZE
12
0
8
42
19
11
ERVA HATUN
3y k d
AYABAKAN
51.00
B.SARIDALAP
MUSTAFA DOĞAN
Ş.OLĞAÇ
7
13
800
21
17
1.35.44
12
KESKİN DAĞ
3y k d
UÇANBEY
53.00
F.FELHANAP
HALİL FELHAN
M.BARCİN
6
0
0
20
13
KÜÇÜK MİZGİN
3y k d
KÜÇÜKİBRAHİM
54.00
M.E.DOĞANAP
ABDULHAMİT YARDIMCI
G.BALTA
13
28
52223
12
18
1.27.15
14
MAYKA
3y k d
GÖKTEKİN
51.00
A.AKDEMİRAP
FATMA KAN
M.DEMİROL
11
0
0
20
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DAR SOKAK
3y d g
EXPANSION (USA)
61.00
V.KIZMAZ
İSMAİL HADİOĞLU
S.SAYIN
11
48
384169
13
18
2.09.09
2
DEMİR HAN
3y d e
SCREAM TO SCREAM (IRE)
60.00
M.AVŞAR
MEHMET FELHAN
F.E.AKIL
7
27
073297
14
12
2.07.10
3
MY LEAH
3y a d
MALKOÇOĞLU (USA)
59.00
R.DOĞAN
SEMA COŞKUN
H.DEĞİRMENCİ
1
32
060601
14
20
2.07.13
4
BALIKÇI FAİK
3y d e
PERFECT STORM
58.00
M.DOĞAN
HAŞİM TINAS
V.ÇİZİK
2
40
509008
27
11
2.22.31
5
DEEP ACTION
3y k e
MENTOR
54.00
Y.CENGİZAP
CÜNEYT BAŞ
M.A.ÇİÇEK
12
28
567933
13
13
2.08.15
6
BEAUTY SUN
3y d d
TOCCET (USA)
54.00
M.E.DOĞANAP
MEHMET Ş. ÇİZİK
V.ÇİZİK
6
41
577587
13
12
2.09.32
7
FAST TO RAIN
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
52.00
A.AKDEMİRAP
ALİ AKDEMİR
M.Y.KILINÇ
10
46
412318
13
19
2.07.07
8
KÜRŞATHAN
3y a e
RAMPOLDI
56.00
N.ALTIN
CELAL KAYA
H.DEĞİRMENCİ
3
27
617752
14
16
9
VİSTULA
3y a d
YA NASİP
55.00
H.SARIDALAP
MUNİR GÖKÇE
M.KEKLİK
5
31
665454
14
12
2.08.53
10
AMEDYE
3y a e
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
F.YARDIMCI
MEHMET DEMİR
M.KEKLİK
4
24
562463
14
14
2.10.99
11
LONGING TIME
3y d d
LION HEART (USA)
53.00
E.AKKILIÇAP
MESUT ÇEVİKEL
M.KEKLİK
8
23
334542
19
16
2.17.68
12
TAVLU
3y d e
HAKEEM (USA)
56.00
MEH.DOĞAN
HÜSEYİN YÜKSEL
E.HAZAL ŞEKER
9
0
0
127
19
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKBALIKHAN
3y a e
GÜNTAY
53.00
Y.CENGİZAP
ADNAN TÜYSÜZ
M.A.ÇİÇEK
7
0
92
17
18
1.28.31
2
BAY DOĞRU
3y k e
YAŞARCIK
57.00
M.AVŞAR
UĞUR KAZANCI
M.A.SUBAY
13
12
80000
23
15
1.34.10
3
CİHANHAT
3y a e
YAKUPBEY
57.00
N.ALTIN
YILMAZ TEKİNALP
FER.ÇELİK
6
14
07945
10
15
1.29.22
4
DEDE GOBAK
3y a e
KABAHAYDAR AĞASI
53.00
S.ALTAYAP
ALİ ŞEŞEN
O.GÖRMEZ
11
15
759904
10
14
1.29.58
5
KATİL TAY
3y a e
SARUS
54.00
M.E.DOĞANAP
SELAMİ ARSLAN
M.Y.KILINÇ
5
0
0
127
19
6
KRALOĞLU
3y a e
LİDERTAY
57.00
F.YARDIMCI
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
3
22
782906
10
11
1.26.78
7
MÜRSEL BABA
3y k e
KIRIMHAN
57.00
V.KIZMAZ
HAZIM AKTAŞ
S.SAYIN
2
0
00
10
18
1.32.60
8
TEKTAŞOĞLU
3y a e
GÜNTAY
57.00
M.DOĞAN
YASİN TEKTAŞ
V.ÇİZİK
14
25
957402
12
13
1.28.09
9
TÜRKER BABA
3y k e
BERKSOY
56.00
M.F.ASLANAP
SALİH YILDIZER
M.A.ÇİÇEK
8
21
003
14
17
1.39.02
10
VEYSİNİN OĞLU
3y k e
AKTAŞOĞLU
57.00
R.DOĞAN
SABRİ AKTAŞ
S.SAYIN
12
10
500005
17
14
1.28.89
11
HALİME HATUN
3y a d
UFUKBİR
53.00
F.FELHANAP
M.EMİN KAYA
M.A.ÇİÇEK
1
24
540990
25
14
12
HEYRAN
3y a d
ATEŞTOPU
55.00
H.SARIDALAP
FAHRİYE ARSLAN
M.ARSLAN
10
16
64969
65
15
1.28.70
13
KIRMIZI ŞİMŞEK
3y a d
BERKSOY
51.00
A.AKDEMİRAP
EKREM AKDUMAN
M.E.SARIDAL
9
21
00046
95
15
1.27.41
14
ZOZANIM
3y k d
ATOMKARINCA
51.00
B.SARIDALAP
CEVHER KORKMAZ
Ö.YALÇIN
4
8
7880
17
16
1.35.44
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VATAN
2y a e
ROCA DE LA PAZ (USA)
56.00
H.ALTUNDAĞAP
MAHMUT ÇELİK
F.E.AKIL
2
34
614427
12
16
2
DEMİRHAN STAR
2y d e
HAKKAR
58.50
N.ALTIN
ABDULKADİR AKALTUN
H.DEĞİRMENCİ
4
33
62130
12
18
3
PUIGDEMONT
2y d e
OĞLUM EYMEN
55.00
M.E.DOĞANAP
SEMA COŞKUN
H.DEĞİRMENCİ
5
30
313648
12
16
4
ÇETEBAŞI
2y d e
PERFECTO
53.50
Y.CENGİZAP
ÖMER DEMİR
M.KEKLİK
1
29
906179
17
18
5
COPY CENTER
2y d e
KULOĞLU
54.00
F.FELHANAP
ÖMER DEMİR
G.BALTA
10
28
346325
10
15
6
EDANUR
2y d d
BUSHRANGER (IRE)
57.50
F.YARDIMCI
AVNİ GÖKKAN
FER.ÇELİK
6
31
063841
7
20
7
CRAZY MAKU
2y a d
THREE VALLEYS (USA)
54.00
M.AVŞAR
REZZAN ÇELİK
M.A.ÇİÇEK
9
24
0436
10
16
8
FLYBYKING
2y d e
SMART ROBIN (JPN)
54.50
E.AKKILIÇAP
NİHAT TURAN
BAR.BULUT
3
29
86641
7
20
9
DUBAI LUCK
2y d e
LILBOURNE LAD (IRE)
50.00
Y.ÇELİKBAŞAP
MESUT ÇEVİKEL
M.KEKLİK
7
16
004
10
17
10
EHRİMAN
2y d d
ZANJERO (USA)
50.00
S.ALTAYAP
MUSTAFA ARSLAN
H.DEĞİRMENCİ
8
13
06504
10
15
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKTAŞ HAT
3y a e
TOŞUR
60.00
R.DOĞAN
HAZIM AKTAŞ
S.SAYIN
7
33
125465
35
15
2
ATEŞİNOĞLU
3y k e
ARASLI
57.00
M.E.DOĞANAP
BARAN ERİŞEN
O.GÖRMEZ
4
33
739168
13
18
3
CANIMSIN DİLBER
3y a e
SERDARHAN
60.00
N.ALTIN
MEHMET ALİ BECENE
Ö.YALÇIN
6
37
167691
14
20
4
HAYDAR EFE
3y a e
TÜMÖZ BEY
57.00
E.AKKILIÇAP
NİHAT TURAN
BAR.BULUT
5
34
162876
7
15
1.53.64
5
DANEDANE
3y k d
KAIZBERT (RU)
58.00
F.YARDIMCI
CEMAL YILDIZ
FER.ÇELİK
1
34
75124
62
18
6
SEMAHATUN
3y a d
ATİKBEY
58.00
M.AVŞAR
MEHMET KÜÇÜKÇAY
M.A.ÇİÇEK
3
31
016274
27
16
7
GÜNIŞIK HANIM
3y a d
ODİNHAN
52.00
F.FELHANAP
HALİL FELHAN
M.BARCİN
2
31
7137
20
18
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BORDONARO
8y d a
YONAGUSKA (USA)
63.00
F.YARDIMCI
HASAN KOÇYİĞİT
At Sahibi
5
70
195750
14
15
1.52.09
2
KALKANDERELİ
4y k a
NATIVE KHAN (FR)
63.00
V.KIZMAZ
M.GARİP ELĞAÇ
M.H.ELĞAÇ
2
32
374285
23
5
1.55.61
3
OTANTİK
8y k g
BOSPORUS (IRE)
58.00
Y.CENGİZAP
SAHDUN KAYA
S.SAYIN
10
27
000817
10
19
1.52.42
4
HAZELNUT
4y a k
GREEN GÖNEN
54.00
S.ALTAYAP
MEHMET YAVUZ
S.KURT
4
22
080670
10
8
1.53.37
5
WARRIOR WOMAN
4y a k
DR FONG (USA)
54.00
A.AKDEMİRAP
RAMAZAN SOYAN
M.KARALI
1
19
073504
83
7
1.52.97
6
KARA ARDA
7y d a
KURTINIADIS (IRE)
57.00
Ü.TAŞAP
MUHAMMET HOCAOĞULLARI
V.ÇİZİK
7
23
344739
127
15
1.53.50
7
MILLION DOLAR MAN
4y d a
MAGICIAN (IRE)
57.00
R.DOĞAN
ARDA ÇETİNKAYA
M.A.ÇİÇEK
3
21
090986
13
5
8
URLA KARASI (IRE)
4y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
N.ALTIN
SIDDIK KAYA
FER.ÇELİK
6
46
1-45500
7
15
9
LİYA
4y a k
KANEKO
56.00
M.DOĞAN
FEVZİ YILMAZ
M.KEKLİK
8
28
0460-96
127
10
10
PROMISE
3y d d
YONAGUSKA (USA)
52.50
F.FELHANAP
OĞUZ YALÇIN
M.E.SARIDAL
9
12
969690
55
8
1.56.96
11
SPOONERS DIAMOND
4y d k
MENDIP (USA)
55.00
M.AVŞAR
MURAT AZİZOĞLU
M.E.SARIDAL
11
10
600-675
21
11
1.55.98
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BOZKIRBEYİ
3y k e
KADİRİM
57.00
N.ALTIN
SİNAN KORKMAZ
G.BALTA
7
5
000
41
17
1.38.81
2
BUZGİBİ
3y k e
ALPAK
57.00
M.F.ASLANAP
ETHEM KAYA
S.SAYIN
11
21
685030
17
14
1.30.96
3
BÜYÜK İLYAS
3y k e
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.00
F.FELHANAP
MEHMET FELHAN
E.HAZAL ŞEKER
14
21
860053
17
14
1.28.73
4
COŞKUN
3y a e
ATİKBEY
57.00
F.YARDIMCI
ÖMER ALAK
E.HAZAL ŞEKER
9
0
0
14
19
5
ES UÇAN
3y k e
KILIÇBAYLIM
57.00
M.DOĞAN
AHMET POLAT
M.KEKLİK
10
0
08
14
18
1.32.13
6
FERDOCAN
3y a e
ATİKBEY
57.00
S.KAPLAN
İSMAİL SANCAR
G.BALTA
2
0
00
12
18
1.43.29
7
İZ YEL
3y a e
UÇANBEY
57.00
R.DOĞAN
EMRE KARAÇİZMELİ
M.KILINÇ
13
0
0
20
8
KURTAR BABA
3y k e
JOKER
54.00
M.E.DOĞANAP
NECATİ TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
4
0
0
10
19
1.39.63
9
TEK EVLAT
3y k e
ŞİMŞEĞİNOĞLU
53.00
Y.CENGİZAP
NECATİ TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
8
0
0
17
19
1.53.69
10
EFENİN GÜLÜ
3y k d
OKCAN
51.00
Y.ÇELİKBAŞAP
HASAN YAVUZ
S.SAYIN
12
0
00
103
18
1.31.92
11
HİSARKIZ
3y a d
HİSARBEY
51.00
S.ALTAYAP
CELAL KAYA
H.DEĞİRMENCİ
6
0
5
127
19
12
NİLVADİSİ
3y a d
TARKANER
52.00
E.AKKILIÇAP
SUPHİ TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
5
0
0
20
13
SENAŞEYMA
3y a d
TOŞUR
53.00
H.ALTUNDAĞAP
M.ALİ ÖZKAN
M.KEKLİK
1
13
079994
14
14
1.32.04
14
UMUDUM
3y a d
GÜNTAY
51.00
B.SARIDALAP
AHMET POLAT
S.KURT
3
15
075407
17
13
1.30.43
Aqueduct ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RISK TAKING
2y d e
54.00
IRAD ORTIZ, JR.
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
2
60
7
35
0
2
IRON PEARLS
2y a g
54.00
ERIC CANCEL
TURN IT UP A NOTCH R
JEREMIAH O'DWYER
1
59
74
22
0
3
HILLIARD
2y a e
54.00
DYLAN DAVIS
HILLIARD, BRYAN
PHILIP A. GLEAVES
3
57
89
98
0
4
ORIGINAL
2y d e
54.00
JOEL ROSARIO
ERIC FEIN
JOHN P. TERRANOVA II
4
48
8
34
0
5
PROVEN INNOCENT
2y k e
54.00
NIK JUAREZ
STUART S. JANNEY, II
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
5
0
0
0
6
CREW DRAGON
2y a e
54.00
JUNIOR ALVARADO
KINSMAN STABLE
WILLIAM I. MOTT
6
76
3
57
0
7
AVIANO
2y d e
54.00
JAVIER CASTELLANO
ECLIPSE THOROUGHBRED
TODD A. PLETCHER
7
0
0
0
8
FINGAL
2y k e
54.00
JOSE LEZCANO
JUDDMONTE FARMS, INC
WILLIAM I. MOTT
8
0
0
0
9
BOURBONIC
2y a e
54.00
KENDRICK CARMOUCHE
CALUMET FARM
TODD A. PLETCHER
9
63
6
34
0
10
MASTER OF THE RING
2y d g
54.00
JOSE L. ORTIZ
RYAN, MICHAEL, J.
MICHAEL STIDHAM
10
84
4
43
0
11
PLEASE THE PHAROAH
2y d e
54.00
JOHN R. VELAZQUEZ
FLANAGAN RACING
JOHN C. KIMMEL
11
0
0
0
12
JIMMY P
2y d e
54.00
MANUEL FRANCO
MADAKET STABLES LLC
H. GRAHAM MOTION
12
75
36
41
0
13
NO OBLIGATION
2y d e
54.00
MANUEL FRANCO
KINGSWOOD FARM
H. GRAHAM MOTION
13
64
44
55
0
14
RATIONAL CHOICE
2y a e
54.00
.
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
14
78
26
29
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:19 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FALSE ALARM
3y a g
54.50
LUIS A. RODRIGUEZ CASTRO
FOSS, MONTY AND MOIR
AMIRA CHICHAKLY
1
72
372510
21
0
2
POSSETIZZLY
4y d g
56.50
ERIC CANCEL
RALPH D'ALESSANDRO
RALPH D'ALESSANDRO
2
69
521534
19
0
3
IMPAZIBLE ODDS
4y k g
55.50
ROMERO RAMSAY MARAGH
SLOJAG RACING STABLE
THOMAS MORLEY
3
84
532738
21
0
4
OUR DESTINY
3y a e
55.50
JOEL ROSARIO
JAGNANAN, RAJ
WAYNE POTTS
4
72
574441
85
0
5
THREE OUTLAWS
4y a g
55.50
MANUEL FRANCO
WINDYLEA FARM, LLC
ROB ATRAS
5
87
815745
21
0
6
WILD WILLIAM
5y a g
52.50
LUIS CARDENAS
PHOENIX STABLE, INC.
H. JAMES BOND
6
79
5-93611
37
0
7
ON THE COUCH
3y a e
54.50
IRAD ORTIZ JR
COLTS NECK STABLES L
JORGE DUARTE, JR.
7
79
913
21
0
8
VETERANS BEACH
4y a g
56.50
JOSE LEZCANO
PATRICIA A. GENERAZI
CHRISTOPHE CLEMENT
8
84
8275-32
48
0
9
BREEZE BURNER
6y d g
56.50
HECTOR RAFAEL DIAZ, JR.
RIVER CARD STABLE
WAYNE POTTS
9
82
24-5231
18
0
10
BIG WONDER
4y d g
55.50
DYLAN DAVIS
KNIGHT R.B. STABLES
NAIPAUL CHATTERPAUL
10
89
231674
21
0
11
OUR TROUBADOUR
3y a e
54.50
ERIC CANCEL
IRIS SMITH STABLE
EDWARD R. BARKER
11
81
215951
36
0
12
THREE JOKERS
3y d e
55.50
JOHN R. VELAZQUEZ
GATSAS STABLES, R. A
JOHN P. TERRANOVA II
12
82
255435
76
0
13
RUNNINGWSCISSORS
4y d g
56.50
DYLAN DAVIS
ENGLEHART, JEFFREY,
JEFFREY S. ENGLEHART
13
81
121652
17
0
14
LEAP TO GLORY
5y d g
56.50
MANUEL FRANCO
NOVAK, BRIAN AND KER
RUDY R. RODRIGUEZ
14
82
354684
14
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DYNAMIC ONE
2y a e
54.00
IRAD ORTIZ, JR.
REPOLE STABLE, PHIPP
TODD A. PLETCHER
1
0
0
0
2
WEYBURN
2y a e
54.00
JOSE LEZCANO
CHIEFSWOOD STABLES L
JAMES A. JERKENS
2
61
5
35
0
3
DAZZLE TIME
2y a e
54.00
MANUEL FRANCO
JAY EM ESS STABLE
MICHELLE NEVIN
3
0
0
0
4
REBOPPER
2y d e
54.00
JAVIER CASTELLANO
BRANT, PETER M. AND
CHAD C. BROWN
4
0
0
0
5
MOMZA
2y a e
54.00
JOEL ROSARIO
GOLD SQUARE LLC
NATALIA LYNCH
5
79
2
28
0
6
THE REDS
2y a e
54.00
JOSE L. ORTIZ
FLANAGAN RACING
JOHN C. KIMMEL
6
72
4
48
0
7
RISKY WOODS
2y a e
51.00
LUIS CARDENAS
SUMMERS, CHAD
CHAD SUMMERS
7
65
4
28
0
8
WOLFIE'S DYNAGHOST
2y d e
54.00
JUNIOR ALVARADO
WOODSLANE FARM
THOMAS ALBERTRANI
8
0
0
0
9
MAGNIFICENT CHROME
2y a e
54.00
BENJAMIN HERNANDEZ
RANDI PERSAUD
RANDI PERSAUD
9
53
5
15
0
10
OHYOUDIDNTKNOW
2y d e
54.00
DYLAN DAVIS
LYDEN, MICHAEL P., M
THOMAS MORLEY
10
0
0
0
11
KID CASH
2y a e
54.00
KENDRICK CARMOUCHE
RODRIGUEZ, RUDY R.,
RUDY R. RODRIGUEZ
11
76
3
35
0
12
UNBRIDLED HONOR
2y k e
54.00
JOHN R. VELAZQUEZ
WHISPER HILL FARM, L
TODD A. PLETCHER
12
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRAY
4y a a
55.50
JOHN R. VELAZQUEZ
REPOLE STABLE
RUDY R. RODRIGUEZ
1
90
2-31162
34
0
2
YES AND YES
4y d g
55.50
CHRISTOPHER P. DECARLO
GLEAVES, PHILIP A.,
PHILIP A. GLEAVES
2
88
27-2183
34
0
3
GREAT CAMANOE
3y a g
55.00
JOSE LEZCANO
GORDON-MOORE, GILLAN
HORACIO DEPAZ
3
71
6-72144
20
0
4
ALLEY OOP JOHNNY
3y a g
55.00
DYLAN DAVIS
THREE CROWNS FARM
BRUCE R. BROWN
4
88
402521
22
0
5
STARTING OVER
3y k g
54.00
MANUEL FRANCO
NICE GUYS STABLES
ROBERT N. FALCONE, JR.
5
89
32-15
27
0
6
GAUGUIN (GER)
7y a a
56.50
JUNIOR ALVARADO
TEAM VALOR INTERNATI
WILLIAM I. MOTT
6
95
322525
43
0
7
JUNKANOO
4y a a
56.50
IRAD ORTIZ, JR.
E FIVE RACING THOROU
CHAD C. BROWN
7
89
14-34
43
0
8
FAMILY BIZ
4y a g
55.50
KENDRICK CARMOUCHE
MERJAN, DAVID
DAVID P. DUGGAN
8
90
416621
55
0
9
GRADED ON A CURVE
4y d g
56.50
JAVIER CASTELLANO
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
9
89
523-121
44
0
10
KENDAMA
3y a g
55.00
JOEL ROSARIO
AUDLEY FARM STABLE
ARNAUD DELACOUR
10
84
61263
36
0
11
SCANNO
3y a e
54.00
JOSE L. ORTIZ
DON ALBERTO STABLE
THOMAS ALBERTRANI
11
91
232113
43
0
12
KLICKITAT
4y a g
53.00
LUIS CARDENAS
SHORTLEAF STABLE, IN
JAMES A. JERKENS
12
87
22-2112
44
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STORM SHOOTER
2y a e
54.50
JOSE L. ORTIZ
MYRACEHORSE STABLE
TODD A. PLETCHER
1
75
31
16
0
2
MARKET ALERT
2y a g
54.50
JOSE LEZCANO
WELLSPRING STABLES
JAMES T. RYERSON
2
75
174
71
0
3
HALF RIGHT
2y a e
54.50
JOEL ROSARIO
ARAKELIAN, III, RON
CHRISTOPHE CLEMENT
3
76
14
43
0
4
EAGLE ORB
2y d e
54.50
MANUEL FRANCO
E.V. RACING STABLE
RUDY R. RODRIGUEZ
4
82
1252
21
0
5
HORN OF PLENTY
2y a g
54.50
DYLAN DAVIS
MCCLAY, KATHLEEN AND
ROB ATRAS
5
70
1
27
0
6
LOOKIN FOR TROUBLE
2y a e
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
BUCK BUTLER
MICHAEL J. MAKER
6
77
4132
43
0
7
BLUE GATOR
2y k e
55.50
KENDRICK CARMOUCHE
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL J. MAKER
7
77
11
19
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:17
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SISTER SOPHIA
8y a k
54.50
MANUEL FRANCO
FARONE STABLES LLC
PHILIP M. SERPE
1
92
34123-7
55
0
2
ROYAL COLLECTION
3y a d
55.50
HECTOR RAFAEL DIAZ, JR.
LAEL STABLES
ARNAUD DELACOUR
2
75
7311
52
0
3
MADELEINE MUST (FR)
4y d k
54.50
JOEL ROSARIO
REEVES THOROUGHBRED
CHRISTOPHE CLEMENT
3
90
616-642
55
0
4
KITTEN'S COVERGIRL
5y a k
54.50
JOSE LEZCANO
ROBERT J. AMENDOLA
MERTKAN KANTARMACI
4
70
244545
29
0
5
SLIMEY
4y d k
55.50
ERIC CANCEL
FLYING P STABLE
DAVID A. CANNIZZO
5
85
279354
29
0
6
SO GRACIOUS
4y d k
56.50
KENDRICK CARMOUCHE
MICHAEL J. RYAN
BRITTANY RUSSELL
6
81
302-118
30
0
7
STONE TORNADO (GB)
4y d k
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
DUBB, MICHAEL, MADAK
CHAD C. BROWN
7
91
102-324
49
0
8
OUR CIRCLE OF LOVE
5y k k
54.50
JOSE LEZCANO
JAY EM ESS STABLE
MICHELLE NEVIN
8
82
212-432
29
0
9
BREDENBURY (IRE)
3y a d
54.50
JUNIOR ALVARADO
ANDREW STONE
H. GRAHAM MOTION
9
88
524165
60
0
10
SECURE CONNECTION
3y d d
54.50
JOSE L. ORTIZ
STUART S. JANNEY, II
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
10
85
731513
29
0
11
DENDROBIA
5y d k
53.00
CHARLIE MARQUEZ
FRANCIS J. CLEMENS
TIMOTHY L. KEEFE
11
84
275-715
44
0
12
AUNT NADINE
3y a d
54.50
JAVIER CASTELLANO
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL J. MAKER
12
83
1-56211
22
0
13
GYPSY JANIE
5y d k
56.50
ERIC CANCEL
BRAVERMAN, PAUL AND
LINDA RICE
13
81
41-1195
125
0
14
GONE GLIMMERING
3y a d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
GOLDFARB, SANFORD J.
ROB ATRAS
14
81
925121
29
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:47
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BALLAGH ROCKS
7y d a
56.00
JOSE LEZCANO
DARRYL E. ABRAMOWITZ
LUIS A. MIRANDA
1
107
192211
23
0
2
RINALDI
4y d g
56.00
NIK JUAREZ
BOND RACING STABLE
H. JAMES BOND
2
100
14-2116
21
0
3
HAWKISH
5y d g
55.00
MANUEL FRANCO
AJ SUITED RACING STA
JAMES J. TONER
3
96
7-95520
66
0
4
DELAWARE (GB)
4y d a
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
JUDDMONTE FARMS, INC
CHAD C. BROWN
4
102
119-825
91
0
5
HEMBREE
6y a a
55.00
KENDRICK CARMOUCHE
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL J. MAKER
5
108
437333
42
0
6
BACKSIDEOFTHEMOON
8y d g
56.00
MANUEL FRANCO
REPOLE STABLE
RUDY R. RODRIGUEZ
6
100
4-23442
51
0
7
CLEAR VISION
4y d g
56.00
JOEL ROSARIO
CHEYENNE STABLES LLC
JEREMIAH O'DWYER
7
91
8-85151
34
0
8
NINETY ONE ASSAULT
7y d g
56.00
DYLAN DAVIS
MORLEY, THOMAS AND B
THOMAS MORLEY
8
94
61-1162
68
0
9
VALID POINT
4y d a
55.00
JOSE L. ORTIZ
E FIVE RACING THOROU
CHAD C. BROWN
9
93
110-888
55
0
10
THERAPIST
5y a g
56.00
JAVIER CASTELLANO
OAK BLUFF STABLES
CHRISTOPHE CLEMENT
10
106
44-1232
21
0
11
SEA FOAM
5y d a
56.00
JOEL ROSARIO
WATERVILLE LAKE STAB
CHRISTOPHE CLEMENT
11
96
34-4113
21
0
12
CHILLY IN CHARGE
4y a a
57.00
JORGE A. VARGAS, JR.
NEWTOWN ANNER STUD F
MIGUEL VERA
12
94
5422-61
24
0
13
COMPOUND IT
4y d a
55.00
HARRY HERNANDEZ
COLTS NECK STABLES L
JORGE DUARTE, JR.
13
92
31-2429
35
0
14 Kasım 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Ankara, Şanlıurfa, Aqueduct ABD tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:30 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:15 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Aqueduct ABD at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:19 aqueduct abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 14 kasım 2020 cumartesi at yarışı bülteni, 14 kasım 2020 at yarışı programı, 14 kasım 2020 tjk yarış programı, 14 kasım 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 14 kasım 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, ankara at yarışı bülteni, 14 kasım 2020 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 14 kasım 2020 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, aqueduct abd at yarışı bülteni, 14 kasım 2020 aqueduct abd at yarışı bülteni, günün aqueduct abd at yarışı bülteni, bugün aqueduct abd at yarışı bülteni