Yarış Başlama Saati: 15:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇEKİÇKAN
3y k e
ÇELİKKAN
57.00
V.YÜCEL
KAYA KAYA
H.TEKİNALP
7
16
050600
11
6
1.22.68
2
MUZAFFERBEY
3y a e
DRUID (PL)
57.00
H.ŞİMŞEK
ENVER ÜN
R.COŞKUN
1
20
469657
7
6
1.19.96
3
SHEHZADE
3y a e
AYABAKAN
57.00
S.ÖZEN
A.LEVENT DİLMAÇ
Z.ÜNER
6
0
59
96
18
1.22.19
4
SÜMERİNOĞLU
3y k e
YALAZ
57.00
S.TIRPAN
İBRAHİM HALİL SÜMER
R.COŞKUN
8
29
790003
7
13
1.22.82
5
BARKODKIZ
3y a d
BOZOK
55.00
İ.H.KETME
KAYA KAYA
H.TEKİNALP
2
36
583246
11
12
1.21.39
6
GİZLİ GİZLİ
3y a d
KAIZBERT (RU)
55.00
O.YILDIZ
MERT ÇELİK
Ç.DEMİR
10
27
009578
7
9
1.19.20
7
KANLI AY
3y k d
ONURKAAN
55.00
M.TURAN
BEDİR ARSLAN
E.KAÇAĞAN
9
33
633670
65
12
1.18.28
8
KIRMIZI ELMAS
3y k d
YAŞARCIK
55.00
N.ŞEN
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
5
23
545768
7
10
1.21.47
9
YÜREKLİKIZ
3y k d
KIRIMHAN
55.00
H.ALTIN
ALİ POLAT
U.YOĞURTÇU
3
29
805939
16
9
1.19.10
10
ZÜLEYHA KIZ
3y a d
ODİNHAN
55.00
ÇETİN TAŞAP
BAHADIR GELİŞ
R.COŞKUN
4
0
0
20
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÖZÜM KALDI
6y d a
VELOCIRAPTOR (GB)
60.00
F.KABADAYIAP
A.MELİH KURA
M.GÜNDÜZELİ
11
103
214427
13
16
2
ILDIR BEYI (IRE)
5y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
Ö.GÖNÜLTAŞAP
DENİZ KURTEL
OR. ÖZELCANAT
1
106
451725
18
20
1.43.13
3
KÖREBE
4y d k
COUNTRY REEL (USA)
56.00
ÇETİN TAŞAP
MEHMET ALTIN
İ.ALPUĞUR
5
58
436252
12
18
1.49.08
4
SADIK AĞA
6y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
60.00
M.DEMİRBAŞ
COŞKUN OKUR
SER.GÖKÇE
10
95
654634
20
14
1.43.04
5
YILMAZHAN
5y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
60.00
S.ÖZEN
ŞEYHMÜSLÜM AKSOY
MURAT ÇAM
9
99
491467
9
17
6
JUST RUN
4y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
54.00
O.GÖKÇEAP
ENGİN ALAGÖZ
M.ÖZGÜL
8
78
516-590
127
16
7
HAS
3y d e
COUNTRY REEL (USA)
52.50
H.KAPLANAP
EMİNE KAYA
R.COŞKUN
4
94
232587
15
15
8
SALAMIS
4y d k
DEHERE (USA)
57.00
ALP.OLUKAP
HAYRETTİN KARAMAZI
MEH.KAYA
2
93
511315
11
19
1.48.77
9
CUTTHROAT
3y d e
DEĞİRMENDERELİ
57.50
F.YÜKSEL
GÜVEN ŞAHLI
SAB.ARSLAN
3
54
266683
9
14
1.44.74
10
CARNAVAL
4y d k
UNACCOUNTED FOR (USA)
55.00
N.ŞEN
CEM TABAK
M.ÖZGÜL
6
39
367470
19
10
1.45.84
11
KRAL EGE
5y a a
LUXOR
60.00
T.ALICI
ASKERİ CANPOLAT
R.COŞKUN
12
72
266991
12
20
12
BIG MAN
4y d a
LION HEART (USA)
58.00
H.ALTIN
SELÇUK TURAN
M.KAPLAN
7
42
736561
9
20
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VELİAHTIM
6y k a
HİSARHAN
63.00
E.YAVUZ
YAĞMUR SARPYALÇIN
R.COŞKUN
5
80
999900
12
12
2
BAŞ AĞA
5y k a
KOŞANEFE
59.00
Ö.GÖNÜLTAŞAP
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
1
76
613114
12
19
2.18.51
3
FIRATIN ÖFKESİ
5y k a
TAMERİNOĞLU
57.00
ÇETİN TAŞAP
MÜCAHİT YILDIZHAN
A.AKBULUT
7
74
060341
12
20
2.19.65
4
GOBEN
4y k a
TURBO
53.50
ALP.OLUKAP
TURGUT R.ÖZBEK
C.T.KÖSE
6
69
553125
11
18
2.15.86
5
TURGUT USTA
6y k a
KAFKASLI
56.50
Ç.CANPOLATAP
İBRAHİM HALİL DENİZ
İ.ALPUĞUR
12
73
827211
5
20
2.15.64
6
ARSLANDİKENİ
4y k k
TURBO
52.00
M.TURAN
NURİ TURAN
Ç.DEMİR
8
62
983415
7
19
7
REŞİTBEY
4y k a
GOBAKBEY
51.50
D.YILDIZ
İSMET ALTIN
T.ATEŞ
4
61
162927
9
17
8
KARAZEYTİN
6y a a
VOLGABEY
50.50
DOĞUKAN SAVAP
ZEYNEP ARTIŞ GÜMÜŞTAŞ
H.CANSU
3
57
121763
12
17
2.16.38
9
SON HATIRAN
5y a k
GÜNTAY
50.00
A.C.DAĞDEVİREN
AYTUĞ BARGU
G.HALKATAŞ
10
46
442893
11
15
2.18.30
10
YARİSSA
5y k a
İZBATUR
50.00
G.YILDIZ
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
2
45
809432
12
8
2.17.34
11
HEVESKAR
4y k a
HABERBATUR
50.00
N.AVCİ
A.LEVENT DİLMAÇ
Z.ÜNER
11
45
852798
16
12
2.16.91
12
FERHAL
4y k k
HALİD
47.00
Y.AVŞARAP
TALAT ÖNER
A.R.YILDIZ
9
36
682034
7
14
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DI FORCE
2y d e
PERFECT STORM
55.00
F.HİMAP
MURAT AKÇA
SAB.ARSLAN
4
56
523517
12
19
1.23.96
2
İTİBARLI
2y d e
KURTINIADIS (IRE)
57.00
V.KAPLAN
MUNİR GÖKÇE
Ç.DEMİR
5
50
842137
23
18
3
MUTINEER
2y a e
CAPTAIN RIO (GB)
57.00
D.YILDIZ
MURAT MAHMUT ŞİMŞEK
E.KAÇAĞAN
3
51
542159
11
18
1.24.48
4
NIGHT FALL
2y d e
NOBLE MISSION (GB)
57.00
S.ÖZEN
ALP Ş. EVCİMEN
R.AYDOĞAN
1
49
16545
25
16
5
REKUVA
2y d e
REY DE CAFE (USA)
57.00
T.ALICI
EMRE BAYINDIR
SER.GÖKÇE
8
48
66321
12
20
6
REMAZANABİ
2y a e
EL CORREDOR (USA)
54.00
H.KAPLANAP
EMİNE KAYA
R.COŞKUN
6
52
321672
23
17
7
BEACH LIFE
2y a d
AFTER MARKET (USA)
55.00
N.AVCİ
HAMDİ ÖZŞAHİN
H.TEKİNALP
2
44
083341
9
20
8
ŞPİLDAT
2y d e
PRESSING (IRE)
55.00
T.YILDIZ
MEHMET ARICI
M.ARICI
7
47
613
13
19
1.26.88
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABAZEYTİN
3y d e
DEHA
55.00
DOĞUKAN SAVAP
AHMET ARTIŞ
H.CANSU
3
12
0809
19
16
1.24.00
2
JUMBO
3y k e
AKMAN
57.00
H.ALTIN
SABAHATTİN DOĞAN
H.KILINÇ
9
39
903522
12
19
1.24.51
3
MARENGO
3y k e
YAŞARCIK
57.00
D.YILDIZ
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
2
43
290353
16
14
1.17.52
4
TUĞTEKİN
3y d e
DEHA
57.00
N.ŞEN
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
6
27
454
7
17
1.20.58
5
ASMİN GELİN
3y k d
BOLKAR
55.00
D.MALATYALI
NURİ TURAN
Ç.DEMİR
1
33
433439
7
16
1.23.66
6
BEDRİYE
3y k d
BİLGİN
55.00
T.ALICI
FEYAT ALTIN
G.ALTIN
5
36
546526
16
12
1.19.27
7
İZANLIKIZ
3y a d
BERKAY EFE
55.00
V.YÜCEL
KAYA KAYA
H.TEKİNALP
8
20
370800
16
6
1.22.28
8
PERÇİN
3y a d
DEMİRKAZIK
55.00
T.YILDIZ
DENİZ KURTEL
MEHMET DEMİR
7
36
628538
16
13
1.21.09
9
YİRMİ ALTI
3y a d
KAMAN
55.00
S.TIRPAN
MEHMET ALTIN
İ.ALPUĞUR
4
13
700505
7
14
1.21.84
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKYAZILI HAKAN
2y d e
PERFECTO
58.00
G.YILDIZ
HÜSAMETTİN KOPAL
İ.ALPUĞUR
6
63
555214
12
19
1.15.09
2
DREAM GREEN
2y d d
GREEN GÖNEN
57.50
İ.H.KETME
SUNGUR SOYDAM
E.KAÇAĞAN
4
62
198795
12
15
1.16.61
3
YILDIRIMHAN
2y d e
BOSPORUS (IRE)
53.50
T.YILDIZ
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
1
54
17252
15
18
1.16.85
4
KATISFACTION
2y a e
GREEN GÖNEN
52.50
D.YILDIZ
CENGİZ DENİZ
EM.TOKÇALAR
2
52
522543
16
16
1.15.07
5
GREAT ATTACK
2y a e
CAPTAIN RIO (GB)
50.00
H.KAPLANAP
CENGİZ DENİZ
EM.TOKÇALAR
8
49
2619
33
19
6
SABUNCU HAN
2y d e
PERFECT STORM
50.00
N.AVCİ
BESİRE GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
5
47
33314
103
19
1.15.52
7
BİÇEROĞLU
2y d e
DEHA
50.00
A.CAN İŞLEYEN
MUSTAFA ASIM ÇÖMLEKÇİOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
3
46
143746
12
15
1.16.95
8
DRAGON FLIGHT
2y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
50.00
V.YÜCEL
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
7
44
545351
9
20
1.15.91
Kempton Park İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
UNIT OF ASSESSMENT (IRE)
4y d g
60.50
O MURPHY
MR A HETHERTON
W KNIGHT
12
70
832-151
127
0
2
GLENDUN (USA)
4y d g
60.00
R TATE
THE MACDOUGALL TWO
J EUSTACE
7
69
3-94540
42
0
3
ASHAZURI
4y d k
60.00
R KİNGSCOTE
RWH PARTNERSHİP
J PORTMAN
14
69
336524
26
0
4
LADY FARHH
3y d d
59.00
G MOSSE
IMMOBİLİARE CASA PAO
M BOTTİ
4
70
582
15
0
5
ARABIC CULTURE (USA)
4y d g
59.00
NICOLA CURRIE
DAVID N REYNOLDS C
J OSBORNE
13
67
4-80618
22
0
6
RAAQYAH (USA)
3y d d
59.00
J MİTCHELL
SHEİKH AHMED AL MAKT
R VARİAN
6
70
334443
86
0
7
SCREAMING GEMINI (IRE)
4y d g
58.50
J CROWLEY
MR WILLIE LEUNG
A CARROLL
2
66
0-43328
40
0
8
ZENITH ONE (IRE)
3y a g
58.50
K SHOEMARK
MRS ANNE COWLEY
S DURACK
8
69
640
127
0
9
DONO DI DIO
3y d d
58.50
FRAN BERRY
MR OLİVER LODGE
M MADGWİCK
10
69
546240
26
0
10
MAGIC MIRROR
5y d k
58.00
R HORNBY
MR WİLLİAM WOOD
M RİMELL
5
65
658663
15
0
11
EXCELLERATION (IRE)
3y d g
58.00
G WOOD
FRED ARCHER RACING-T
J FANSHAWE
9
68
232706
21
0
12
COMPULSIVE (IRE)
3y a g
57.50
H CROUCH
L T D RACING
G L MOORE
11
67
777-889
127
0
13
GO FOX
3y a g
57.50
JAMES DOYLE
R S MARCHANT, C HO
TOM CLOVER
1
67
3-04362
51
0
14
MATRAVERS
7y d g
57.50
J HAYNES
MARTIN KEIGHLEY RACI
M KEIGHLEY
3
64
747335-
127
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:40 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WHELANS WAY (IRE)
2y d e
60.50
R WİNSTON
MR AUSTİN WHELAN
R TEAL
3
65
2046
13
0
2
COMEONFEELTHEFORCE (IRE)
2y d d
60.50
R HORNBY
THE SAWGRASS SURVIVO
J PORTMAN
14
65
3445
65
0
3
SAVOY BROWN
2y d e
60.00
R HAVLİN
CANİSBAY BLOODSTOCK
M ATTWATER
8
64
4095
20
0
4
RIVIERA CLAIRE
2y d d
60.00
NİCOLA CURRİE
MR MRS I BARRATT
J OSBORNE
10
64
353
38
0
5
OPEN SEA
2y d d
59.50
O MURPHY
GODOLPHİN
S BİN SUROOR
11
63
443
20
0
6
SECOND COLLECTION
2y d d
59.50
R KİNGSCOTE
MR A A BYRNE
A CARROLL
5
63
56430
15
0
7
ORCHID KILLER (IRE)
2y d d
59.50
E GREATREX
PAUL CLARE ROONEY
ARCHİE WATSON
6
63
336
23
0
8
GLOBAL ACCLAMATION
2y d e
59.50
G MOSSE
GLOBAL GROUP LİFESTY
E DUNLOP
1
63
557
15
0
9
YOUR MOTHERS' EYES
2y d e
59.00
J HAYNES
STRAWBERRYFİELDS STU
A BAİLEY
7
62
8954
15
0
10
DANCING JO
2y d e
59.00
C BİSHOP
R E F TEN
M CHANNON
9
62
006812
6
0
11
CAUTHEN (IRE)
2y d e
58.50
J MİTCHELL
DAVİD HENERY AND LEE
K C-BROWN
12
61
0549
29
0
12
COASTGUARD WATCH (FR)
2y d e
58.50
S W KELLY
MR H ROBİN HEFFER
R HUGHES
13
61
030035
22
0
13
PRECISION PRINCE (IRE)
2y d e
57.50
J FANNİNG
PRECİSİON FACADES LT
D M LOUGHNANE
4
59
07810
79
0
14
CERN
2y a d
55.50
M DWYER
MR R HAİM
D ELSWORTH
2
54
999
19
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HEADMAN
2y d e
61.50
K SHOEMARK
MR K ABDULLAH
R CHARLTON
12
0
1
20
0
2
CITY MASTER
2y a e
58.00
R KİNGSCOTE
MR J C SMİTH
R BECKETT
8
0
76
19
0
3
CRANEUR
2y a e
58.00
H CROUCH
BE HOPEFUL PARTNERSH
H DUNLOP
13
0
84
26
0
4
ELAMIRR (IRE)
2y d e
58.00
J MİTCHELL
SHEİKH AHMED AL MAKT
R VARİAN
5
0
0
0
5
LUCACHANGRETTA (IRE)
2y d e
58.00
P BRADLEY
STERLİNG RACİNG
L CARTER
4
0
8
20
0
6
PATRONUS
2y d g
58.00
J CROWLEY
G P M MORLAND J W
B MEEHAN
11
0
9
34
0
7
RANGALI ISLAND (IRE)
2y d e
58.00
S DONOHOE
MR JOS MRS JANE RO
D M SİMCOCK
10
0
45
40
0
8
TE AMO TE AMO
2y d e
58.00
NİCOLA CURRİE
MR ROBERT MOSS
S DOW
9
0
7
42
0
9
ZAKOUSKI
2y d e
58.00
JAMES DOYLE
GODOLPHİN
C APPLEBY
6
0
0
0
10
ALAMINTA
2y d d
56.00
M DWYER
MİSS K RAUSİNG
M TREGONİNG
3
0
0
0
11
JE M'EN FOUS
2y d d
56.00
J HAYNES
WEDGEWOOD ESTATES
P CHAMİNGS
7
0
0
0
12
PEMPIE (IRE)
2y a d
56.00
O MURPHY
THURLOE THOROUGHBRED
A BALDİNG
1
0
9
78
0
13
POETIC MOTION
2y d d
56.00
C BENNETT
THE 'İN RECOVERY' PA
J BOYLE
2
0
00
6
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DEFERENCE
2y a e
58.00
R HAVLIN
MR K ABDULLAH
MRS A PERRETT
8
0
4
20
0
2
FOREST OF DEAN
2y d e
58.00
R HAVLIN
H R H PRINCESS HAYA
J GOSDEN
9
79
842
14
0
3
GLOBAL SPECTRUM
2y d e
58.00
G MOSSE
DR JOHNNY HON
MİSS G KELLEWAY
11
0
0
0
4
IFTON
2y d e
58.00
FRAN BERRY
MAJOR M G WYATT
H CANDY
12
0
58
28
0
5
MORAAWED
2y d g
58.00
J CROWLEY
MR HAMDAN AL MAKTOUM
R VARIAN
3
0
0
0
6
OPPORTUNE MOMENT (IRE)
2y d g
58.00
J HAYNES
SYMONDS, CAMIS FIT
P CHAMINGS
4
0
0
8
0
7
ORLIKO (IRE)
2y d e
58.00
S LEVEY
AXOM LXXV
R HANNON
7
0
08
19
0
8
SITTIN HANDY (IRE)
2y a g
58.00
J FANNING
MAXIMUM LIMIT SYNDIC
D M LOUGHNANE
1
0
9
127
0
9
SPIRIT OF ANGEL (IRE)
2y d g
58.00
M DWYER
OWENSTOWN STUD MR
M TREGONING
2
0
0
0
10
TAVUS (IRE)
2y d g
58.00
ADAM J MCNAMARA
ANTHONY BLOOM
R CHARLTON
10
0
0
0
11
FLAUNT IT (IRE)
2y d d
56.00
RAY DAWSON
MRS FİONA CARMİCHAEL
J CHAPPLE-HYAM
6
0
95
57
0
12
REPULSE BAY (IRE)
2y d d
56.00
R KİNGSCOTE
MR SUTONG PAN
R BECKETT
5
0
7
127
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALTAR BOY
2y d e
58.00
R HORNBY
MR SYLVESTER KİRK
S KİRK
8
0
8
19
0
2
DARK MIRACLE (IRE)
2y d e
58.00
G MOSSE
MR H SZABO
M BOTTİ
14
0
6
14
0
3
FRENCHMANS CREEK (IRE)
2y d e
58.00
FRAN BERRY
MİSS VİV GRİFFİTH
J SANTOS
6
0
0
0
4
HONEST ALBERT
2y a e
58.00
R HAVLİN
MS RACHEL D S HOOD
J GOSDEN
7
0
0
0
5
LITTLE ROCK (IRE)
2y k g
58.00
S W KELLY
MR M H DIXON
R HUGHES
12
0
0
0
6
NORDANO (GER)
2y a e
58.00
J FANNİNG
MR ABDULLA AL MANSOO
M JOHNSTON
1
0
0
0
7
ROBERT L'ECHELLE (IRE)
2y d e
58.00
O MURPHY
MR A N SOLOMONS
H MORRİSON
4
0
2
21
0
8
SARASOTA STAR (IRE)
2y d e
58.00
J HAYNES
TORBEN DAL JON HUG
M KEİGHLEY
3
0
0
0
9
STARCZEWSKI (USA)
2y d g
58.00
C BISHOP
MR JOS MRS JANE RO
D M SIMCOCK
13
0
5
13
0
10
WATERPROOF
2y d e
58.00
NİCOLA CURRİE
MR RAYMOND TOOTH
J OSBORNE
11
0
8
23
0
11
CARNIVAL ROSE
2y d d
56.00
G WOOD
EVELYN DUCHESS OF SU
J FANSHAWE
10
0
4
30
0
12
DREAMINGOFDIAMONDS (IRE)
2y d d
56.00
R KINGSCOTE
DIAMOND RACING LTD
D LANIGAN
2
0
0
0
13
HAFAAWA (IRE)
2y d d
56.00
J CROWLEY
MR HAMDAN AL MAKTOUM
W HAGGAS
9
0
0
0
14
INVINCIBLE SEA (IRE)
2y d d
56.00
C SHEPHERD
MR TONY BETTERİDGE
MRS L JEWELL
5
0
0
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FLAMING SPEAR (IRE)
6y a g
58.00
R WINSTON
ANTHONY BLOOM
D IVORY
2
109
0-50150
32
0
2
HATHAL (USA)
6y a k
58.00
NİCOLA CURRİE
DR A SEDRATİ AND PAR
J OSBORNE
5
108
334-620
32
0
3
PACTOLUS (IRE)
7y d g
58.00
FRAN BERRY
MRS J MORLEY
S C WILLIAMS
6
99
522811
44
0
4
STRAIGHT RIGHT (FR)
4y d g
58.00
O MURPHY
KING POWER RACING CO
A BALDING
11
108
394-611
53
0
5
VIA VIA (IRE)
6y d k
58.00
R KINGSCOTE
MRS J MORLEY
S C WILLIAMS
9
100
459230
32
0
6
VICTORY BOND
5y d g
58.00
JAMES DOYLE
BLOOMSBURY STUD
W HAGGAS
4
105
12-1216
127
0
7
SILVER QUARTZ
3y k e
57.50
E GREATREX
AL ASAYL BLOODSTOCK
ARCHİE WATSON
1
101
170301
75
0
8
TANGLED (IRE)
3y d e
57.50
S LEVEY
MARTİN HUGHES NİCK
R HANNON
8
87
696030
11
0
9
PATTIE
4y a k
56.00
G MOSSE
MR M CHANNON
M CHANNON
3
93
572913
15
0
10
PEAK PRINCESS (IRE)
4y d k
56.00
ROSSA RYAN
ROCKCLİFFE STUD
R HANNON
7
93
583147
20
0
11
SUMMER ICON
5y d k
56.00
C BİSHOP
ALLEN, PORTER, VOUTE
M CHANNON
10
95
333634
5
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HIGHER POWER
6y d g
63.50
G WOOD
MRS MARTIN ARMSTRONG
J FANSHAWE
5
105
97-8200
68
0
2
LORD GEORGE (IRE)
5y k g
63.50
O MURPHY
FRED ARCHER RACING -
J FANSHAWE
8
105
142095
62
0
3
WATERSMEET
7y k g
62.50
J FANNING
MR J BARSON
M JOHNSTON
2
102
394004
16
0
4
ALQAMAR
4y d g
58.00
JAMES DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
7
93
8-33332
117
0
5
BAYDAR
5y d g
57.50
J CROWLEY
MR K SOHI
I WILLIAMS
1
91
592526
11
0
6
ALFREDO (IRE)
6y a g
55.50
NICOLA CURRIE
MR STEPHEN TUCKER
S DURACK
4
87
211-240
19
0
7
DARKSIDEOFTARNSIDE (IRE)
4y d g
55.00
M DWYER
MR GRANT HORSFIELD
I WILLIAMS
6
85
1-67164
26
0
8
BILLY RAY
3y d e
54.00
C SHEPHERD
MR P TRANT
M CHANNON
3
91
216051
23
0
21 Kasım 2018 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İstanbul, Bursa, Kempton Park İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kempton Park İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:40 kempton park i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 21 kasım 2018 çarşamba at yarışı bülteni, 21 kasım 2018 at yarışı programı, 21 kasım 2018 tjk yarış programı, 21 kasım 2018 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇stanbul at yarışı bülteni, 21 kasım 2018 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, bursa at yarışı bülteni, 21 kasım 2018 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, 21 kasım 2018 kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni