Yarış Başlama Saati: 12:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SELDA HANIM
4y k k
ÖZGÜNHAN
63.00
H.ÇİZİK
HÜSEYİN UÇAR
A.ÇİFTÇİ
5
73
023125
28
18
1.47.88
2
AYDANKIZ
4y k k
ÖZGÜNHAN
57.00
E.ÇANKAYAAP
ERDAL TURAN
İ.GÜMÜŞ
2
65
437763
14
13
3
ELMASINKIZI
7y k k
TURBO
56.50
M.AKYAVUZ
ŞÜKRÜ YARDIMCI
SEB.TOPAL
3
58
869416
6
19
1.44.76
4
ASLANSEDA
4y k k
BİLGİN
51.00
VEDAT ABİŞAP
BÜLENT ÇİZMECİ
A.CİĞER
1
55
427412
13
19
1.45.47
5
ZORMÜZEYYEN
5y k k
DEMİRKAZIK
51.50
A.KAÇMAZ
İ.LEVENT ZÜMREOĞLU
O.İPEK
6
48
401523
19
17
1.43.98
6
KIŞMASALI
4y a k
KAIZBERT (RU)
50.00
M.K.KUMBASARAP
ATALAY TURAN
H.ATAŞ
4
44
119890
4
16
1.44.69
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAYMAZ
2y d e
CAPTAIN RIO (GB)
57.00
A.KAÇMAZ
ABDULKADİR CAYMAZ
A.CİĞER
3
16
0867
25
16
1.38.02
2
INFINITE SWAMP
2y d d
MARCAVELLY (USA)
55.00
Ö.YILDIRIM
SERBAY GÜL
KAD.BALTACI
6
0
5
14
19
3
AŞK DELİSİ
2y d d
CASH AKÇE
54.00
M.KIYAKAP
BEŞİR KAYA
R.BARMAN
2
30
392454
62
15
4
SOUL OF NYX
2y k d
NATIVE KHAN (FR)
53.00
A.SÖZEN
HÜSEYİN NAFİZ ŞENGÜL
İ.GÜMÜŞ
5
20
486
15
17
5
GÜÇLÜBEYİNKIZI
2y d d
SALVATORE
52.00
M.G.ARSLANAP
RACİ ATLI
B.BOZBEY
1
13
9685
15
16
6
NALLIHAN
2y a e
CARDINAL PIONEER
52.00
S.ERKUŞ
D.DENİZ KANAR
M.GÜNEŞ
4
0
99
9
18
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KARAKEÇİAĞASI
5y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
M.G.ARSLANAP
NAİF KARAKEÇİ
V.ÖNDER
5
33
425295
4
16
1.42.43
2
KIZILTUĞ
8y k a
BEN ANADOLU
59.00
H.ÇİZİK
REŞAT ARSLAN
SEB.TOPAL
3
71
422664
4
16
1.35.15
3
ÇAKIRALİ
7y k a
ARASLI
53.00
VEDAT ABİŞAP
SERVET ERBAŞI
O.İPEK
4
32
080688
4
11
1.37.54
4
DORU YİĞİT
5y d a
EMAEL (PL)
57.00
A.SÖZEN
MEMDUH ATEŞ
R.TAŞDELEN
6
82
392537
13
7
1.36.38
5
LORD
7y a a
YALAZ
54.00
M.K.KUMBASARAP
MEHMET POLAT
C.KATI
7
84
49-1458
28
17
1.37.25
6
UNZEN
5y k a
KAIZBERT (RU)
56.00
M.AKYAVUZ
SALİH YILDIZER
İ.AKKILIÇ
1
68
60-0400
46
10
1.36.42
7
CANÜZÜM KIZI
4y k k
UÇANBEY
53.00
M.KESKİN
MEMDUH ATEŞ
R.TAŞDELEN
2
23
0-03909
58
14
1.49.76
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROTASIZ SEYYAH
4y a k
EL CORREDOR (USA)
60.00
M.G.ARSLANAP
V.HAKAN KELEŞ
S.EREN
7
70
442233
7
17
1.34.40
2
REINA DE DIAMANTES
4y d k
TALIP HAN (IRE)
55.50
E.ÇANKAYAAP
ABDULLAH BALKU
S.KAN
8
59
753634
9
13
3
MADAM CHERNOBYL
4y d k
AGRESIVO (USA)
56.00
H.ÇİZİK
ALİ PAMUKCİ
H.ÇALIŞKAN
5
56
242314
32
19
1.34.64
4
GIRL OF SUN
3y d d
HAKEEM (USA)
52.50
A.SÖZEN
RECEP KÜÇÜKÇAY
Ö.GÜNELİ
2
53
521214
17
19
1.35.29
5
FIRNIZ
5y d k
DR FONG (USA)
50.00
A.KAÇMAZ
UFUK DEMİR
U.DEMİR
4
44
002047
127
14
1.38.12
6
GÜZİDE ZEYNEBİM
4y d k
FAIRSON
50.00
M.K.KUMBASARAP
ERKAN GENÇEL
A.KARAKUŞ
1
42
337030
13
14
1.35.90
7
BELENUS
4y a k
CAPTAIN RIO (GB)
50.00
M.BAYIR
YAŞAR DEMİR
EMİN KARATAŞ
3
44
524902
7
16
1.34.94
8
KARMA FELSEFESİ
4y a k
LION HEART (USA)
50.00
S.ERKUŞ
RECEP AVŞAR
A.OCAK
6
41
715268
13
16
1.35.99
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KRAL AKIN
2y d e
KANEKO
57.00
A.SÖZEN
SEMRA ULUSOY
A.E.BAŞ
3
0
0
20
2
RED BOY
2y d e
RED GIANT (USA)
57.00
A.KAÇMAZ
V.HAKAN KELEŞ
S.EREN
5
0
0
20
3
SPEED STORM
2y d e
MARCAVELLY (USA)
57.00
E.ÇANKAYAAP
ALAETDİN CANDANSAYAR
S.KAN
6
0
0
20
4
UĞURTAY
2y d e
JUSTENUFFHUMOR (USA)
57.00
A.KURŞUN
UĞUR KIRALOĞLU
S.EREN
1
0
0
20
5
DETERMINANT
2y a d
LION HEART (USA)
55.00
H.ÇİZİK
YİĞİT YİĞİTLER
B.TURGUL
7
0
0
20
6
FULLMOON
2y d d
GENERAL QUARTERS (USA)
55.00
M.BAYIR
ABDULSAMET TEKİN
EMİN KARATAŞ
2
0
0
20
7
HIGH JUDGE
2y d d
HAKEEM (USA)
55.00
S.ERKUŞ
M.REŞAT AKKAN
A.E.BAŞ
4
0
0
20
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIRE OF WORLD
3y d e
HAKEEM (USA)
60.00
A.KURŞUN
ÖMERCAN EROĞLU
A.KIZILYAMAÇ
3
99
344265
14
15
1.13.11
2
ÜNLÜHAN
4y a a
CUVEE (USA)
60.00
S.BOYRAZ
SELAMİ ÜNLÜ
S.KAN
4
81
611121
21
20
1.13.96
3
YILDIZHAN
4y d a
CUVEE (USA)
60.00
A.SÖZEN
CÜNEYT YILDIZHAN
C.KATI
2
93
213410
26
19
1.13.73
4
MARS
3y a e
LION HEART (USA)
58.00
Ö.YILDIRIM
FARUK TINAZ
MUR.ÇAM
7
89
126031
30
20
1.14.42
5
SARPERHAN
3y k e
NATIVE KHAN (FR)
58.00
A.KAÇMAZ
MEHMET SARP
Ş.AKDUMAN
1
55
648560
8
12
6
TRİLYA
3y d e
YONAGUSKA (USA)
58.00
M.AKYAVUZ
HAYRETTİN KARAMAZI
Y.DEMİR
5
98
211159
44
18
1.17.26
7
VAHŞİ KIZ
3y d d
EL CORREDOR (USA)
56.00
H.ÇİZİK
SEYDİ AKYILDIRIM
A.E.KARAKURT
6
95
115312
50
19
1.13.34
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DÖRTNALBEYİ
3y k e
BALIKHAN
57.00
E.ÇANKAYAAP
NEJMİ GÜNDÜZ
Ü.ARSLAN
1
60
623620
10
16
2
NEFERTAY
3y k e
AYABAKAN
54.50
A.SÖZEN
SITKI ŞİMŞEK
İ.AKKILIÇ
2
51
724150
10
18
1.33.33
3
BUNİYABİR
3y k d
YAKUPBEY
53.50
M.BAYIR
ALİ YILDIZ
İ.GÜMÜŞ
3
49
655418
8
19
4
SİVEREK HAN
3y k e
KIRIMHAN
52.00
M.G.ARSLANAP
NAİF KARAKEÇİ
V.ÖNDER
4
46
541531
13
20
1.32.64
5
SAİTBEY
3y a e
ANKA
50.00
M.K.KUMBASARAP
İBRAHİM YALÇIN
K.YILDIZ
5
42
527314
20
19
1.32.72
6
ALEV TOPU
3y k e
KIRIMHAN
50.00
A.KAÇMAZ
HÜSEYİN UÇAR
C.KATI
6
39
251
13
20
1.32.90
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
QUEIMADA GRANDE
3y d e
LUXOR
61.00
M.AKYAVUZ
HÜSEYİN NAFİZ ŞENGÜL
İ.GÜMÜŞ
3
61
375653
11
14
2
DOTHRAKI
3y d e
MARCAVELLY (USA)
58.00
H.ÇİZİK
FEDAİ KAHRAMAN
KAD.BALTACI
6
38
323154
7
18
3
STORM FALCON
3y d e
TALIP HAN (IRE)
58.00
Ö.YILDIRIM
ŞAHİN MATYAR
M.DİREKLİ
4
70
7-33166
97
18
4
SİYAH İNCİ
3y d d
BANKNOTE (GB)
54.00
E.ÇANKAYAAP
CANER AKGÜN
A.ÇİFTÇİ
2
73
13-8512
112
19
5
POLAR STAR
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
55.00
M.KESKİN
İLKER GÜNEY
H.GÜNEY
1
46
755342
11
12
1.27.25
6
SESİL HANIM
3y d d
TALIP HAN (IRE)
52.00
A.KAÇMAZ
MURAT MAHMUT ŞİMŞEK
Ş.ŞİMŞEK
5
41
955543
11
10
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SABIR BEY
4y k a
ATİKBEY
59.50
VEDAT ABİŞAP
HÜSEYİN BECENE
M.A.ÜRENÇ
2
60
317297
4
16
1.45.60
2
CANSEKLAVİ
4y a a
ALTAHA
56.00
M.G.ARSLANAP
SABRİ AKSU
S.ONAY
4
53
444827
14
15
1.46.33
3
BEŞİREFE
4y a a
KOŞANEFE
57.00
H.ÇANAKÇIAP
BEŞİR KAYA
R.BARMAN
7
51
011810
37
19
1.45.85
4
HIZLI KURUŞ
4y a a
KURUŞAĞA
57.00
M.AKYAVUZ
F.SEDAT DAĞYUDAN
S.KAN
3
49
247957
21
9
1.46.19
5
AYBET
4y k a
DİKTAU
50.00
M.BAYIR
CUMA KUTLU
Y.DEMİR
9
34
672389
14
5
1.48.53
6
BÖLÜKBEY
4y k a
BİLGİN
50.00
A.KAÇMAZ
UFUK DEMİR
U.DEMİR
8
35
050562
7
9
7
SAFİRA
4y a k
UÇANBEY
50.00
S.ERKUŞ
KADRİ FELHAN
A.E.KARAKURT
6
29
269790
18
11
1.47.14
8
TERAPİST
4y k a
SONALP
50.00
M.KESKİN
İLKER GÜNEY
H.GÜNEY
1
26
604568
14
9
1.46.91
9
SARDUR
4y k a
TURBO
50.00
M.K.KUMBASARAP
ABDULGAFUR DEMİRÖRS
H.GÜNEY
5
21
966098
18
7
1.47.22
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 10:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BENİM DÜNYAM ÖZ
3y a e
LION HEART (USA)
58.00
V.KIZMAZ
ÖZGÜR DEMİR
A.GÜRGÖZE
5
0
0
20
2
CHIEF SEATTLE
3y d e
KARABEYHAN (GB)
58.00
R.DOĞAN
RACİ ATLI
S.BAKIR
7
14
048390
21
4
1.32.19
3
EMPERORS VICTORY
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
M.E.DOĞANAP
KADRİ FELHAN
E.HAZAL ŞEKER
12
11
70-800
50
15
4
FAST LION
3y d e
AFTER MARKET (USA)
58.00
M.AVŞAR
MEHMET FESİH ÇİZİK
V.ÇİZİK
11
24
673332
26
17
1.32.91
5
FUAT BEY
3y d e
MALİ
58.00
M.ÜNLÜ
ENGİN KARABULUT
R.AKCAN
14
20
060062
10
13
1.34.51
6
KNIDOS
3y d e
AZARAKS
54.00
A.AKDEMİRAP
FERİT ÇİZİK
V.ÇİZİK
1
20
056507
10
11
1.37.20
7
LION LORD
3y d e
LION HEART (USA)
58.00
N.ALTIN
HÜSEYİN KOLSUZOĞLU
G.BALTA
2
21
397870
50
6
1.31.84
8
MYSTERY FOCUS
3y a g
LION HEART (USA)
58.00
F.YARDIMCI
HÜSEYİN YÜKSEL
G.BALTA
4
29
522409
65
16
1.31.02
9
NAİFOĞLU
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
54.00
Y.CENGİZAP
HÜSEYİN YÜKSEL
E.HAZAL ŞEKER
8
22
000725
26
13
1.38.05
10
TAVLU
3y d e
HAKEEM (USA)
58.00
MEH.DOĞAN
HÜSEYİN YÜKSEL
E.HAZAL ŞEKER
6
0
05
7
18
11
TORYUM
3y d e
MENDIP (USA)
54.00
H.ALTUNDAĞAP
SİNAN ÇİZİK
M.A.ÇİÇEK
10
0
08
49
18
12
LONGING TIME
3y d d
LION HEART (USA)
56.00
M.DOĞAN
MESUT ÇEVİKEL
M.KEKLİK
9
23
345420
7
15
1.31.34
13
MISS COCO
3y a d
BOSPORUS (IRE)
56.00
H.SARIDALAP
MURAT DÖKER
M.KEKLİK
13
18
5-40588
9
13
1.32.32
14
WINTERS LOVE
3y d d
AFTER MARKET (USA)
56.00
S.KAPLAN
SAHDUN KAYA
S.SAYIN
3
24
860655
27
6
1.32.21
15
ZELİŞ SULTAN
3y a d
VICTORY GALLOP (CAN)
53.00
E.AKKILIÇAP
ABDULKADİR YAZAR
G.BALTA
15
18
458080
26
8
1.31.98
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AVCI CUMA
5y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
62.00
H.POLAT
YAVUZ YILDIZ
H.DEĞİRMENCİ
9
52
242134
10
18
1.36.44
2
CİBEK OĞLU
5y k a
GOBAKBEY
62.00
M.DOĞAN
CEMİL GÖKHAN
S.V.KAYA
1
75
679470
24
11
1.37.64
3
KIRKDOKUZ
5y a k
TOŞUR
56.00
Y.CENGİZAP
GÜNAYDIN SAÇAN
Ö.YALÇIN
10
72
112770
127
16
1.37.65
4
ÇOLPANLI
5y a g
AYABAKAN
59.00
M.E.DOĞANAP
MEHMET NUR KILINÇ
M.Y.KILINÇ
5
46
801652
6
17
1.38.68
5
KILAVUZAĞASI
5y a a
YILMAZER
59.00
F.YARDIMCI
CEMİL GÖKHAN
M.A.ÇİÇEK
4
54
100004
6
15
1.39.44
6
MANİDAR
6y a g
UÇANBEY
59.00
N.ALTIN
SEMİH KATI
Ö.YALÇIN
2
62
444778
10
14
1.35.81
7
DESPOT
8y k a
TURBO
57.00
R.DOĞAN
MEHMET NARÇİN
A.GÜRGÖZE
8
75
724551
7
20
1.39.27
8
HİMALA
5y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
M.AVŞAR
HALİL KIRMIZI
M.E.SARIDAL
3
31
032541
14
20
1.39.57
9
ADINI SEN KOY
7y a a
TURBO
55.00
S.KAPLAN
MEHMET GÜNDÜZ
E.HAZAL ŞEKER
7
93
211-933
7
17
1.34.59
10
KAYATALYA
4y a a
ÖZGÜNKAN
56.00
M.F.ASLANAP
RAMAZAN ÖZDEMİR
G.BALTA
6
19
087006
7
5
1.43.87
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MERCANHAN
4y a a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
62.50
M.DOĞAN
MAHMUT KARAKEÇİLİ
Ş.OLĞAÇ
10
50
171201
21
20
1.25.73
2
MİRZINAR
4y k a
BOLKAR
58.00
H.ALTUNDAĞAP
OZAN TANİYİT
A.GÜRGÖZE
7
47
167101
10
20
1.24.78
3
ESENTEPELİ
4y a a
KURUŞAĞA
55.00
F.YARDIMCI
ALİ ÇİZİK
O.GÖRMEZ
4
35
012357
14
16
1.25.03
4
YAŞARIN OĞLU
4y k a
YAŞARCIK
53.50
Y.CENGİZAP
ABDURRAHMAN ÖZKAN
M.E.SARIDAL
11
32
500670
17
14
1.27.62
5
VEYSELBABA
4y k a
GOBAKBEY
51.00
S.ALTAYAP
CEMİL GÖKHAN
M.A.ÇİÇEK
2
31
210001
14
20
1.25.77
6
TONGARHAN
4y d a
TÜMÖZ BEY
51.50
A.ŞENBAHARAP
GÜNGÖR AÇİCİ
S.KURT
8
28
384520
10
11
1.24.48
7
BÜYÜK KIRIM
4y k a
KIRIMHAN
49.50
M.N.SUNKARAP
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
9
26
240025
102
15
1.25.31
8
DAĞDAĞAN
4y k a
YAŞARCIK
50.00
A.AKDEMİRAP
N.CEHDİ ADVAN
Ö.YALÇIN
5
26
637975
7
6
1.26.11
9
BEGÜMTAY
4y a k
GOBAKBEY
50.00
R.BAYRAMAP
BUBO CANPOLAT
V.ÇİZİK
13
24
978969
20
5
1.24.48
10
BABA MERCAN
4y a a
KAIZBERT (RU)
50.00
Y.ÇELİKBAŞAP
ALİCAN BAYRAM
Ö.YALÇIN
1
23
696987
7
14
1.27.79
11
ÜMİDİMSİN
4y d a
DEHA
50.00
M.E.DOĞANAP
MUZAFFER YARDIMCI
EY.YARDIMCI
3
21
464822
14
19
1.25.83
12
AKKUŞ FIRTINASI
4y k a
ATAKANKAYA
50.00
UMUT DEMİRAP
ABDULLAH AKKUŞ
S.SAYIN
12
21
000000
34
13
1.27.08
13
ÇILGIN SERDAR
4y a a
TOŞUR
50.00
B.SARIDALAP
NECDET TURAN
E.HAZAL ŞEKER
6
18
967068
7
6
1.24.30
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ERKEN GELEN NİSA
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
60.00
C.TEPEAP
M.NABİ DEMİRKOL
M.DEMİROL
10
55
132325
12
17
1.28.08
2
RED REBEL (USA)
7y a a
BLUEGRASS CAT (USA)
63.00
F.YARDIMCI
ÖMER YARDIMCI
EY.YARDIMCI
11
53
050554
12
3
1.25.58
3
KORKUSUZ ADAM
3y a e
CAPTAIN RIO (GB)
60.00
N.ALTIN
SEYDİ AKYILDIRIM
M.KILINÇ
12
51
118235
47
16
1.28.14
4
DAR SOKAK
3y d g
EXPANSION (USA)
61.00
V.KIZMAZ
İSMAİL HADİOĞLU
S.SAYIN
3
53
841691
7
20
1.30.45
5
YÜZATLI
4y d a
INVINCIBLE SON (IRE)
57.50
E.AKKILIÇAP
MEHMET CAN ÇİZİK
Ş.OLĞAÇ
2
46
611577
14
17
1.29.91
6
RENTELE
4y d a
ADONİSE
55.50
S.ALTAYAP
MEHMET EMİN GÜMÜŞ
S.KURT
7
44
310000
13
16
1.32.13
7
DOLCE MOYE
3y d e
BOSPORUS (IRE)
56.00
M.DOĞAN
ARDA ÇETİNKAYA
M.A.ÇİÇEK
9
43
162218
10
19
1.28.15
8
BALIKÇI FAİK
3y d e
PERFECT STORM
52.50
A.ÇANKAYAAP
HAŞİM TINAS
V.ÇİZİK
1
36
090080
7
10
1.28.05
9
FLOOD GRIL
3y d d
ALWAYS A CLASSIC (CAN)
52.50
M.E.DOĞANAP
MUZAFFER YARDIMCI
EY.YARDIMCI
4
40
362247
13
17
1.30.44
10
SÜRMELİ BEY
4y d a
MİRAMİS
56.00
R.DOĞAN
MEHMET CAN ÇİZİK
O.GÖRMEZ
14
39
167692
14
15
1.31.07
11
KALKANDERELİ
4y k a
NATIVE KHAN (FR)
52.00
H.ALTUNDAĞAP
M.GARİP ELĞAÇ
M.H.ELĞAÇ
13
31
742855
7
4
1.34.71
12
ARAL BEY
4y k g
PONTIAC
51.50
Y.CENGİZAP
MEHMET DEMİR
M.KEKLİK
8
30
701305
24
17
1.28.45
13
DEMİR HAN
3y d e
SCREAM TO SCREAM (IRE)
50.00
Y.ÇELİKBAŞAP
MEHMET FELHAN
S.V.KAYA
6
26
732970
7
11
1.31.03
14
LUSINGA
6y a k
BOSPORUS (IRE)
50.00
B.SARIDALAP
HASAN SEVİM
V.ÇİZİK
5
23
030967
13
12
1.28.89
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
UÇURAN
5y k k
GOBAKBEY
60.00
Y.CENGİZAP
OSMAN GÜLLÜ
M.DEMİROL
7
52
243523
10
16
2.19.19
2
ÇELİKŞAH
5y k a
KAZAKBEY
61.00
F.YARDIMCI
MUSTAFA YARDIMCI
EY.YARDIMCI
8
48
012815
5
19
3
ALOGLUM
6y a a
UÇANBEY
56.50
M.DOĞAN
N.CEHDİ ADVAN
A.GÜRGÖZE
1
39
502353
21
14
2.16.61
4
ÖZAYBERK
6y k a
ARASLI
56.00
V.KIZMAZ
ÖMER EMEKTAR
M.BARCİN
6
38
667587
37
3
2.17.58
5
DİLAVERAĞA
7y k a
ÇAPKANCAŞ
52.00
M.E.DOĞANAP
MUSTAFA YARDIMCI
EY.YARDIMCI
2
34
730527
5
5
2.19.32
6
ÖZMAHİDE
4y a k
ÖZHABER
50.00
A.AKDEMİRAP
MUSTAFA BAYDAN
S.KURT
5
27
319009
14
16
7
JOKERTUMBUL
5y k a
GOBAKBEY
50.00
S.ALTAYAP
RIDVAN TUMBUL
S.KURT
3
26
559353
14
12
2.21.30
8
MAYDANOZ
4y a k
KAIZBERT (RU)
50.00
B.SARIDALAP
ONUR TÜRKER
V.ÇİZİK
4
26
000627
14
12
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ABANA BEYİ
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
55.00
E.AKKILIÇAP
NİHAT TURAN
BAR.BULUT
13
24
702038
40
12
1.30.54
2
AMEDYE
3y a e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
S.KAPLAN
MEHMET DEMİR
M.KEKLİK
7
24
624634
7
16
1.32.41
3
BUZKRALI
3y a e
YA NASİP
56.00
H.SARIDALAP
MUNİR GÖKÇE
M.KEKLİK
12
13
088400
21
8
1.31.45
4
CATCH THE BREEZE
3y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
MEH.TAŞKAYA
SELHATTİN KURT
S.SAYIN
14
27
505643
26
12
1.30.25
5
FAST HEART
3y a e
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
V.KIZMAZ
ABDULVEHAP AKDAĞ
M.A.SUBAY
5
18
3-9004
26
15
6
FERHATBEY
3y d e
APPROVE (IRE)
58.00
H.DEMİRTAŞ
ADEM AMAÇ
O.GÖRMEZ
10
17
067007
26
4
1.33.04
7
HAS ALTUN
3y d e
BOSPORUS (IRE)
58.00
M.ÜNLÜ
İSHAK ÜNLÜ
At Sahibi
15
30
440656
10
9
1.30.18
8
KOÇOVALI
3y d e
BANKNOTE (GB)
54.00
H.ALTUNDAĞAP
CEVHER CANLIKA
At Sahibi
8
21
088766
10
13
9
MEHENK
3y d e
MENDIP (USA)
54.00
Y.CENGİZAP
MEHMET TURAN
S.KURT
1
0
0
20
10
MISTER RA
3y d e
KANEKO
54.00
Y.ÇELİKBAŞAP
İ.HALİL PARILDAR
S.SAYIN
3
27
32-5709
26
14
11
REBEL BLOOD
3y a e
KANEKO
58.00
M.DOĞAN
MÜJDAT ERTOP
M.A.ÇİÇEK
2
9
586908
6
9
1.37.94
12
ÇAVREŞE
3y d d
OFFLEE WILD (USA)
56.00
H.POLAT
MUSTAFA AMAÇ
S.KURT
11
21
962542
75
17
1.32.21
13
PROMISE
3y d d
YONAGUSKA (USA)
53.00
M.E.DOĞANAP
OĞUZ YALÇIN
M.E.SARIDAL
9
10
696907
7
7
1.30.97
14
RUN FOR ELİF
3y d d
SCARFACE
52.00
S.ALTAYAP
UĞUR TÜNAY
M.BARCİN
4
0
70
127
18
15
SEVAY
3y d d
DR FONG (USA)
52.00
R.BAYRAMAP
ALİ ŞEKER
M.KARALI
6
23
525820
40
16
1.32.65
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAHİDEBİR
3y k d
GÜNTAY
56.00
H.ALTUNDAĞAP
İSMAİL KAYA
S.V.KAYA
9
40
19308
14
16
2
DİZDARGÜLÜ
3y k d
SARRAF
58.00
M.AVŞAR
KUTBETTİN SAÇAN
Ö.YALÇIN
18
38
016670
16
16
1.35.60
3
BOYACININ AŞKI
3y a d
KAIZBERT (RU)
57.50
V.KIZMAZ
ZELİHA KIZMAZ
A.GÜRGÖZE
7
37
13
54
19
4
HARBİCİ
3y d d
ALTAHA
55.00
E.AKKILIÇAP
NİHAT TURAN
BAR.BULUT
2
36
061105
28
18
1.35.60
5
DANEDANE
3y k d
KAIZBERT (RU)
56.00
F.YARDIMCI
CEMAL YILDIZ
FER.ÇELİK
1
34
751245
7
17
1.34.12
6
ATİK SULTAN
3y k d
ATİKBEY
55.50
M.DOĞAN
SELAHATTİN ÇİZİK
V.ÇİZİK
3
33
431276
10
17
1.33.89
7
HİLVAN CEYLANI
3y d d
PAYİDARBEY
55.50
N.ALTIN
SAİT SARIDAL
M.E.SARIDAL
12
33
231234
14
17
8
TUMBUL EMOŞ
3y a d
YAKUPBEY
55.00
H.DEMİRTAŞ
DEHAM TUMBUL
V.ÇİZİK
6
32
961451
20
20
1.40.13
9
GÜNIŞIK HANIM
3y a d
ODİNHAN
55.00
A.ÇANKAYAAP
HALİL FELHAN
M.BARCİN
8
36
71371
7
20
10
SEMAHATUN
3y a d
ATİKBEY
52.50
Y.CENGİZAP
MEHMET KÜÇÜKÇAY
S.V.KAYA
15
31
162747
7
15
1.36.09
11
DİYAPİRİM
3y k d
KAIZBERT (RU)
53.00
S.ALTAYAP
GÖKHAN TEKİNALP
M.A.ÇİÇEK
5
30
857022
10
19
1.41.53
12
HAVİN KIZ
3y a d
KIRIMHAN
54.00
S.KAPLAN
MEHMET AKGÜNLÜ
M.KILINÇ
11
30
720010
41
19
13
ZENKA
3y k d
SERDARHAN
51.00
A.AKDEMİRAP
MUZAFFER ÇİZİK
V.ÇİZİK
13
30
623318
10
19
14
MİRÇEM
3y a d
YAKUPBEY
50.50
B.SARIDALAP
HALİL KIRMIZI
M.E.SARIDAL
17
29
025165
10
18
1.44.00
15
SENAŞEYMA
3y a d
TOŞUR
53.00
M.E.DOĞANAP
M.ALİ ÖZKAN
M.KEKLİK
10
28
799941
7
20
1.41.32
16
BİDAR
3y k d
CİHANEFE
48.00
M.N.SUNKARAP
YUNUS ADVAN
M.KEKLİK
16
9
500
10
17
17
EFENİN GÜLÜ
3y k d
OKCAN
50.00
Y.ÇELİKBAŞAP
HASAN YAVUZ
S.SAYIN
14
6
009
7
17
18
KÜÇÜKSUNA
3y a d
ATİKBEY
50.00
R.BAYRAMAP
MEHMET TOY
O.GÖRMEZ
4
5
000
48
17
21 Kasım 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Ankara, Şanlıurfa tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:15, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 12:30, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 11:15 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 21 kasım 2020 cumartesi at yarışı bülteni, 21 kasım 2020 at yarışı programı, 21 kasım 2020 tjk yarış programı, 21 kasım 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 21 kasım 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, ankara at yarışı bülteni, 21 kasım 2020 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 21 kasım 2020 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni