Yarış Başlama Saati: 12:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PEGGY BUNDY
3y d d
COUNTRY REEL (USA)
56.00
H.YOLAÇICIAP
OZAN BİNGÖL YURTSEVER
S.KAYMAKLI
4
35
722224
11
18
1.35.31
2
LADY SCHIMITZ
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
56.00
M.G.ARSLANAP
ELVİRA KAPLAN
M.ARICI
2
32
440822
14
19
3
MISTER KING
3y a e
TOCCET (USA)
58.00
A.SÖZEN
Ö.ŞAHİN EĞİLLİ
A.OCAK
7
26
584453
14
5
1.38.50
4
ECİNCİ
3y d e
EL CORREDOR (USA)
56.00
M.KESKİN
BERRİN DOĞAN
K.TEKİNALP
1
0
64
14
18
5
KOŞANTAY
3y a e
TALIP HAN (IRE)
56.00
B.KILINÇ
ZELİHA SEVLER
İ.AKKILIÇ
3
21
960005
14
11
1.40.00
6
YELLOW STONE
3y d e
KANEKO
56.00
H.ÇİZİK
GÜLNUR GÜLERCE
SED.DEMİRAL
6
21
756
27
17
7
LADY ESO
3y a d
AZARAKS
54.00
H.ÇANAKÇIAP
İBRAHİM SÜMER
S.ÖZTÜRK
5
8
870
127
17
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BERSEY
3y a e
DİKTAU
57.00
B.KILINÇ
ERDAL ÖZTÜRK
M.YALÇIN
4
0
0
20
2
BİLİRKİŞİ
3y a e
KAIZBERT (RU)
57.00
Ö.YILDIRIM
MÜJDAT ERTOP
HÜS.KAYA
7
32
50924
7
15
3
HANDASSA
3y a e
UÇANBEY
57.00
A.SÖZEN
SUPHİ TOYDEMİR
C.KATI
5
34
723653
14
14
4
SARI REİS
3y d e
ŞAMİLBEY
53.00
H.YOLAÇICIAP
İBRAHİM H. GÜNELİ
Ö.GÜNELİ
9
15
088998
8
12
5
TUMBUL HÜSEYİN
3y a e
TOŞUR
57.00
A.ÇELİK
SUNGUR SOYDAM
SEB.TOPAL
8
28
436043
7
15
6
YİĞİTHANBEY
3y a e
GELİBOLU
55.00
M.K.KUMBASARAP
NUSRET DOĞAN
ADNAN DOĞAN
3
0
60
18
18
7
BİR UÇAN
3y k d
UÇANBEY
52.00
M.G.ARSLANAP
NAİF KARAKEÇİ
V.ÖNDER
1
19
699497
14
11
8
ESSELİKIZ
3y k d
AYABAKAN
55.00
M.KESKİN
MUSTAFA BAYDAN
EMİN KARATAŞ
6
0
69
14
18
9
GECE GÜNEŞİ
3y a d
HİSARBEY
55.00
H.İ.AKKAYA
KENAN GÜNBEGİ
C.KATI
2
26
08073
9
15
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CANSEKLAVİ
4y a a
ALTAHA
58.00
M.K.KUMBASARAP
SABRİ AKSU
S.ONAY
8
52
448275
7
14
2
AYBET
4y k a
DİKTAU
58.00
MÜS.ÇELİK
CUMA KUTLU
Y.DEMİR
7
34
723893
7
12
3
KAYALASKA
4y k a
TUNABEYİ
55.00
M.G.ARSLANAP
KADRİYE KAYA
E.KAYA
6
38
433461
12
20
2.32.18
4
RODRIGUEZ
4y k a
ARASLI
56.00
M.AKYAVUZ
TOLGA ÇELİK
EMİN KARATAŞ
2
30
033090
14
7
5
SANCAKTAR
4y a a
TURBO
56.00
H.ÇİZİK
SELMA GÜLERCE
SED.DEMİRAL
1
60
065691
13
20
6
YADİGAR BEY
4y k a
FAROTAY
56.00
A.SÖZEN
FATMA NİLGÜN KUTLU
VEYSİ ARSLANCA
4
41
351476
12
17
7
ÇAVUŞBABAM
4y a a
GÜNTAY
55.00
H.İ.AKKAYA
ALİ BİRİCİK
TEKİN BİRİCİK
3
25
500800
35
14
8
TERAPİST
4y k a
SONALP
54.00
M.KESKİN
İLKER GÜNEY
H.GÜNEY
5
26
045684
7
8
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HAKEEMOĞLU
3y d e
HAKEEM (USA)
61.00
E.ŞİMŞEKAP
İSMAİL ARCA
C.KATI
3
62
632246
4
17
1.33.19
2
BELENUS
4y a k
CAPTAIN RIO (GB)
56.00
A.ÇELİK
YAŞAR DEMİR
EMİN KARATAŞ
2
44
249024
7
15
1.34.94
3
BABA ÇAĞLAR
3y d e
AYDEMİRHAN
52.50
MÜS.ÇELİK
TURAN ÜLKE
Ş.AYDEMİR
6
41
032423
23
17
1.35.40
4
PERICLES
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
52.00
M.KESKİN
LEVENT SARIKAYA
A.DUTAL
1
40
235133
11
18
1.35.22
5
DOTHRAKI
3y d e
MARCAVELLY (USA)
57.00
H.ÇİZİK
FEDAİ KAHRAMAN
KAD.BALTACI
5
50
231541
7
20
1.37.16
6
IVOR
4y a a
YAVUZKAYA
51.50
M.BAYIR
HÜROL KARAHANOĞLU
M.YALÇIN
7
35
098351
9
20
1.35.20
7
ASHOKA
4y a k
PLEASANTLY PERFECT (USA)
50.00
M.K.KUMBASARAP
SEFA ÇIKMAZ
Ö.GÜNELİ
4
27
446565
4
7
1.43.13
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALBUZAT
3y a e
SARRAF
57.00
S.BOYRAZ
MUSTAFA TÜZÜN
Ş.AYDEMİR
10
18
066705
18
13
2
ATİK YILDIZ
3y a e
ATİKBEY
57.00
H.ÇİZİK
ZAHİDE YILDIZ
Ö.GÜNELİ
8
31
374344
8
17
3
BİZİM REİS
3y a e
GELİBOLU
57.00
M.AKYAVUZ
VEHBİ ATEŞ
MEMDUH ATEŞ
2
26
3098
14
16
4
DELİOĞLAN
3y k e
BERKSOY
57.00
A.SÖZEN
MEHMET KILINÇ
C.KATI
5
0
34
14
18
5
DİYARBEKİR
3y a e
UFUKBİR
55.00
M.K.KUMBASARAP
ADNAN DOĞAN
C.KATI
3
0
60
18
18
6
DİZDAREFE
3y k e
SAĞANAK
54.00
M.G.ARSLANAP
MEHMET KILINÇ
C.KATI
7
11
8008
14
16
7
FIRAT BABA
3y k e
TOŞUR
57.00
MÜS.ÇELİK
KEREM CAN ARSLAN
H.ATAŞ
1
34
3432
14
17
8
ÇÖMLEKÇİ KIZI
3y k d
BERKSOY
55.00
H.İ.AKKAYA
LETİF DOĞAN
At Sahibi
6
18
070884
9
13
9
MAHMUDİYELİ
3y a d
DİKTAU
55.00
M.KESKİN
NİHAD KAYĞIN
Ö.GÜNELİ
4
21
64085
9
15
1.53.70
10
ŞAH HANIM
3y a d
ÖZGÜNHAN
53.00
H.ÇANAKÇIAP
VEDAT TEKİNALP
SEN.ŞEN
9
33
337262
9
18
1.49.39
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CEVHER
6y d a
BİLGİN
59.50
Ö.YILDIRIM
HÜLYA ŞİMŞEK
İ.AKKILIÇ
7
107
376137
14
20
2.39.73
2
ÇELİKKALKAN
6y d a
EMAEL (PL)
59.50
A.SÖZEN
MEMDUH ATEŞ
At Sahibi
8
101
212633
53
16
2.36.58
3
KADHAN
7y a a
TURBO
59.50
MÜS.ÇELİK
N.CEHDİ ADVAN
C.KATI
3
103
233131
8
20
2.39.01
4
KARAMUSTAFA
5y a a
CAŞ
59.50
G.KOCAKAYA
DENİZ KURTEL
H.DEMİR
6
112
156428
14
20
5
OĞUZBOYLU
5y k a
ANKA
59.50
H.ÇİZİK
FAHRİYE ARSLAN
Ü.ARSLAN
2
114
811212
14
20
2.37.56
6
ÖZBATU
5y k a
TAMERİNOĞLU
59.50
A.ÇELİK
ÖMER BİLİR
O.İPEK
4
90
844431
11
20
2.39.44
7
AKYAKA
4y k a
ÖZGÜNHAN
57.50
S.BOYRAZ
CEM KAAN PARSAK
İB.B.OĞULLARI
9
102
114115
14
19
2.39.31
8
KORKMAZEFE
4y k a
TURBO
57.50
M.BAYIR
ŞABAN KARAMAN
MAH.BAYKARA
1
86
312237
15
17
9
MEGA STAR
4y a a
TURBO
57.50
M.AKYAVUZ
YUNUS ADVAN
C.KATI
5
99
163457
69
20
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KOCA ALP
2y d e
TOROK (IRE)
57.00
A.SÖZEN
YUSUF AKGÜL
EMİN KARATAŞ
5
87
312221
21
20
2
KUMLUBEL
2y k e
DEHA
57.00
MÜS.ÇELİK
AHMET TADIK
BUR.ARSLAN
3
51
563111
12
20
1.41.37
3
REGARDLESS
2y a e
CAPTAIN RIO (GB)
57.00
Ö.YILDIRIM
ENGİN BEKİROĞULLARI
İB.B.OĞULLARI
6
60
11
16
20
4
THINK POSITIVE
2y d e
KING DAVID (USA)
57.00
G.KOCAKAYA
MEHMET KATAR
S.ALTUNDAĞ
2
58
42114
21
19
5
YAVUZUM
2y a e
WIN RIVER WIN (USA)
57.00
H.KARATAŞ
SALİH DOĞAN
İS.TEKİNALP
1
51
122
16
19
1.37.26
6
PIXY
2y d d
BOSPORUS (IRE)
55.00
H.ÇİZİK
MEHMET BEŞERLER
A.E.KARAKURT
4
61
165134
9
18
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABA HANCI
4y a a
CUVEE (USA)
60.00
Ö.YILDIRIM
MUSTAFA KILIÇASLAN
İB.B.OĞULLARI
1
97
752112
21
19
2.22.85
2
BITCOIN
6y d g
VICTORY GALLOP (CAN)
60.00
H.ÇİZİK
GÜLNUR GÜLERCE
SED.DEMİRAL
6
110
343153
15
20
2.16.36
3
EL NINO
5y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
60.00
K.TOKAÇOĞLU
N.AREK KUYUMCİYAN
S.Z.A.MİNASOĞLU
7
104
227141
50
20
2.17.82
4
VICTOR WOLLES
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
60.00
H.KARATAŞ
ERAY HAZAR
A.GÜVEN
5
89
121333
21
17
2.15.66
5
MOURINHO
3y d e
ROCKMASTER (IRE)
57.00
M.AKYAVUZ
MUSTAFA ÜNLÜ
MUH.KORKMAZ
3
89
442866
4
13
2.23.52
6
ZLATIBOR
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
G.KOCAKAYA
BÜLENT TAŞÇI
S.BEKTAŞ
4
76
371245
13
17
7
HAYALET KIZ (USA)
3y d d
ENGLISH CHANNEL (USA)
55.00
A.ÇELİK
NİMET ARİF KURTEL
N.ŞİMŞEK
2
90
222312
23
19
2.20.33
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OĞLUMRECEP
5y k a
GOBAKBEY
63.00
H.ÇİZİK
HÜSEYİN ATAKAYA
V.ÖNDER
8
72
143773
4
15
1.38.76
2
UNZEN
5y k a
KAIZBERT (RU)
59.50
E.ŞİMŞEKAP
SALİH YILDIZER
İ.AKKILIÇ
2
69
0-04002
7
11
1.36.42
3
ASRASYAD
5y a a
SANCAKBEYİ
59.50
B.KILINÇ
ALİ ÇELİK
V.ÖNDER
11
65
864677
4
8
1.37.35
4
İNFİCAR
5y a g
TURBO
60.00
MÜS.ÇELİK
EMRE EKREM ADVAN
C.KATI
10
66
883515
4
19
1.36.76
5
SİLVERTAY
4y d a
BİLGİN
58.00
M.G.ARSLANAP
NURALİ KILINÇ
At Sahibi
9
68
132332
4
17
1.39.72
6
TUĞALP
6y k a
EMAEL (PL)
59.50
A.ÇELİK
SUNGUR SOYDAM
SEB.TOPAL
4
65
296731
12
20
1.36.13
7
FAHRENHEİT
5y k a
UÇANBEY
57.00
M.K.KUMBASARAP
M.NEZİF ŞEKER
ADNAN DOĞAN
1
62
332249
11
17
1.38.10
8
SABIR BEY
4y k a
ATİKBEY
55.00
N.DEMİRAP
HÜSEYİN BECENE
M.A.ÜRENÇ
5
64
172971
7
20
1.50.80
9
TSARİGRAD
4y k a
GÖKMENBEY
56.00
M.AKYAVUZ
MURAT AKÇA
İB.B.OĞULLARI
3
60
325751
11
20
10
YANTAR
6y k a
TURBO
54.50
H.İ.AKKAYA
MAHMUT KARAKEÇİ
A.E.KARAKURT
6
55
736053
13
13
1.37.80
11
KARAKEÇİAĞASI
5y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
50.00
M.KESKİN
NAİF KARAKEÇİ
V.ÖNDER
7
33
252955
7
15
1.42.41
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 10:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DİLDARIM
4y k a
TURBO
54.00
S.ALTAYAP
ZELİHA KIZMAZ
A.GÜRGÖZE
9
11
006894
28
3
2.28.23
2
EMİRKEREM
4y k a
TAMERİNOĞLU
58.00
N.ALTIN
SELAHATTİN DEMİRKAPI
M.BARCİN
4
23
774280
10
3
2.31.95
3
ESENTÜRK
4y d a
KOCABEY
58.00
H.PARILDAR
ŞAHNUR KARACA
M.A.ÇİÇEK
3
12
000000
30
6
2.24.71
4
GÜVENİN OĞLU
4y a a
YALAZ
57.00
M.F.ASLANAP
YAVUZ YILDIZ
H.DEĞİRMENCİ
12
0
00
28
18
5
KEMANKEŞ
4y d a
GÜRGÖKÇE
58.00
İ.KATI
MUSTAFA BAYDAN
S.KURT
7
21
000938
6
8
2.26.80
6
TONGARHAN
4y d a
TÜMÖZ BEY
58.00
M.AVŞAR
GÜNGÖR AÇİCİ
S.KURT
8
28
845204
7
14
7
TURBOŞAHI
4y k a
TURBO
54.00
B.SARIDALAP
RAMAZAN SOYAN
M.KARALI
2
10
000508
21
10
2.24.19
8
DÜZENKAYA
4y a k
YALÇINER
52.00
R.BAYRAMAP
AHMET BABACAN
FER.ÇELİK
6
17
700067
28
10
2.31.27
9
ENTERESAN
4y k k
TURBO
56.00
V.KIZMAZ
İZZET TÜRKÖZ
R.KONUK
5
17
447800
100
7
10
KASIRGAKIZ
4y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
56.00
H.POLAT
AHMET POLAT
S.KURT
11
12
000745
10
10
2.28.21
11
LACİVERT
4y k k
TÜMÖZ BEY
56.00
M.DOĞAN
GÖKHAN ERDOĞAN
V.ÇİZİK
10
23
302508
5
9
12
ŞİMAL GÜNEŞİ
4y k k
SERDARHAN
56.00
F.YARDIMCI
İLHAN TEKİNALP
İLH.TEKİNALP
1
23
000885
28
8
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLACKS WINNER
9y a a
STRIKE THE GOLD (USA)
62.00
H.PARILDAR
HASAN KOÇYİĞİT
S.BAKIR
2
70
058655
10
10
2.03.16
2
COMANDANTE
3y d g
YONAGUSKA (USA)
60.50
M.DOĞAN
MUHAMMET FELHAN
E.HAZAL ŞEKER
10
38
723222
26
19
2.12.34
3
ANDIAMO
6y d a
KANEKO
56.00
R.BAYRAMAP
ŞİRİN DOĞAN
G.BALTA
1
86
54-5213
127
19
2.02.36
4
MÜHENDİS
4y d a
SPORTS HERO (USA)
60.00
N.ALTIN
ŞİRİN DOĞAN
G.BALTA
4
43
000339
10
11
2.06.09
5
ORANGE BLOSSOM
6y a a
SPORTS HERO (USA)
60.00
M.AVŞAR
MUSTAFA BAYDAN
S.KURT
8
31
687675
21
3
2.02.91
6
ÖZÜN
6y a a
CUVEE (USA)
60.00
F.YARDIMCI
ALİ ŞEKER
M.KARALI
9
59
739599
12
13
2.04.21
7
SÜRMELİ BEY
4y d a
MİRAMİS
56.00
H.ALTUNDAĞAP
MEHMET CAN ÇİZİK
O.GÖRMEZ
11
39
676925
7
14
2.07.65
8
UTKUN BABACAN
5y d a
KANEKO
60.00
V.KIZMAZ
ABDULVEHAP AKDAĞ
M.A.SUBAY
6
70
608785
33
9
2.03.69
9
CANGUVEN (IRE)
5y a a
FOOTSTEPSINTHESAND (GB)
58.00
İ.KATI
İSMAİL ÇİZİK
M.A.ÇİÇEK
3
63
354130
10
18
2.09.12
10
DAYKOMIO
4y d a
REY DE CAFE (USA)
53.00
S.ALTAYAP
MEHMET ESMER
M.A.ÇİÇEK
5
60
115646
127
16
2.04.76
11
ZAFER MEYDANI
5y d a
LUXOR
57.00
İ.AKYAVUZ
HÜSEYİN DİLBER
S.SAYIN
7
64
0-10070
12
16
2.06.18
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKTAŞ HAT
3y a e
TOŞUR
59.00
M.DOĞAN
HAZIM AKTAŞ
S.SAYIN
12
35
254652
14
15
1.28.32
2
DANEDANE
3y k d
KAIZBERT (RU)
58.50
F.YARDIMCI
CEMAL YILDIZ
FER.ÇELİK
2
34
512454
7
16
1.25.88
3
HAYDAR EFE
3y a e
TÜMÖZ BEY
58.50
M.AVŞAR
NİHAT TURAN
BAR.BULUT
5
34
628763
14
14
1.28.25
4
ATİK SULTAN
3y k d
ATİKBEY
58.00
H.PARILDAR
SELAHATTİN ÇİZİK
V.ÇİZİK
13
33
312766
7
16
1.28.35
5
ÇILGIN ELA
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.50
N.ALTIN
MUZAFFER ÇİZİK
V.ÇİZİK
10
32
612630
13
16
1.28.91
6
DEMİRDAĞLI
3y k e
DEMİRSOY
57.50
MUSA DEMİR
SIRAÇ DEMİR
FER.ÇELİK
14
32
177057
21
15
1.28.72
7
AKBALIKHAN
3y a e
GÜNTAY
56.50
V.KIZMAZ
ADNAN TÜYSÜZ
S.V.KAYA
8
30
921
14
20
1.28.31
8
KARASU FIRTINASI
3y k e
CİHANEFE
53.50
İ.GÜREKEAP
AHMET YEŞİLYAPRAK
M.KEKLİK
4
30
40515
97
19
1.27.49
9
URFA KRALI
3y k e
SERDARHAN
56.50
İ.KATI
HALEF KATI
G.BALTA
15
30
143845
26
15
1.26.77
10
SENAŞEYMA
3y a d
TOŞUR
54.50
H.ALTUNDAĞAP
M.ALİ ÖZKAN
M.KEKLİK
11
28
999418
7
19
1.32.04
11
SİNOBEY
3y a e
ATİKBEY
52.50
S.ALTAYAP
HACIM KANDEMİR
H.DEĞİRMENCİ
7
28
218480
21
16
1.30.38
12
ÇILGIN ÇOCUK
3y k e
ZENGİNOĞLU
53.50
H.DEMİRTAŞ
MEHMET ALTIN
M.KILINÇ
1
24
345708
10
13
1.27.70
13
BUZGİBİ
3y k e
ALPAK
50.00
R.BAYRAMAP
RAMAZAN ÖZDEMİR
G.BALTA
9
21
850307
14
13
1.30.96
14
ARGAN BEY
3y a e
LİDERTAY
50.00
M.N.SUNKARAP
HABİP ARĞAN
M.A.ÇİÇEK
6
16
007807
14
14
1.28.46
15
SIYRILIP GELEN
3y k d
BERKAY EFE
50.00
A.AKDEMİRAP
HÜSEYİN ÇİÇEK
MAHMUT DOĞAN
3
7
800
10
17
1.33.38
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FLYBYKING
2y d e
SMART ROBIN (JPN)
60.00
M.AVŞAR
NİHAT TURAN
BAR.BULUT
1
29
866415
14
19
2
GÜNBENİMGÜNÜM
2y d e
ZANJERO (USA)
56.00
A.ŞENBAHARAP
YAVUZ KALKAN
M.KEKLİK
8
36
981516
17
19
3
HIZIRINOĞLU
2y a e
BUSHRANGER (IRE)
56.00
Y.ÇELİKBAŞAP
LATİF KOÇYİĞİT
M.KARALI
6
39
174
84
18
4
AKBAŞ NİHATKIZI
2y d d
AKINDAYIM (IRE)
57.00
MEH.DOĞAN
İ.HALİL PARILDAR
S.SAYIN
5
28
087951
21
20
5
BABA GEÇGEL
2y d e
ZANJERO (USA)
57.00
F.YARDIMCI
MAHMUT KARAKEÇİ
S.V.KAYA
2
30
687186
28
18
6
QUEEN OF FLOWERS
2y d d
SMART ROBIN (JPN)
57.00
İ.KATI
SAHDUN KAYA
S.SAYIN
7
30
491685
35
17
1.30.20
7
WIN GREEN WIN
2y d e
WIN RIVER WIN (USA)
57.00
H.PARILDAR
ELİF KAYA
M.BARCİN
10
26
832339
24
16
8
ÇETEBAŞI
2y d e
PERFECTO
56.00
V.KIZMAZ
ÖMER DEMİR
M.KEKLİK
9
27
061797
14
17
9
GELİNİM İDİL
2y d d
DAI JIN (GB)
55.00
S.KAPLAN
İBRAHİM HALİL ASLAN
O.GÖRMEZ
3
29
060913
17
19
10
ESATBEY
2y d e
TALIP HAN (IRE)
50.00
İ.GÜREKEAP
AYTEN SALTABAŞ
M.KEKLİK
4
0
0
21
19
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MOSKOVAATEŞİ
6y a a
TURBO
63.00
M.DOĞAN
FEHMİ DEMİR
FER.ÇELİK
8
65
529625
6
16
1.23.79
2
TAŞÇI PEHLİVAN
8y d a
CAŞ
61.50
V.KIZMAZ
ZEKİYE DOĞANTÜRK
M.E.SARIDAL
6
62
746854
14
7
1.21.60
3
ALANKOZ
5y k k
YAŞARCIK
59.50
N.ALTIN
SİNAN ÇİFTÇİ
Ş.OLĞAÇ
7
58
000041
13
20
1.22.79
4
DALLICALI
9y k a
BİLGİN
57.50
H.PARILDAR
HALİL KAYA
S.SAYIN
9
54
761877
13
17
1.22.26
5
KILAVUZAĞASI
5y a a
YILMAZER
57.50
F.YARDIMCI
CEMİL GÖKHAN
M.A.ÇİÇEK
4
54
000044
7
14
1.20.58
6
HIZLI ZELİŞ
8y k k
GOBAKBEY
55.50
İ.KATI
HÜSEYİN BECENE
Ö.YALÇIN
2
50
033403
20
16
1.22.08
7
MİRZINAR
4y k a
BOLKAR
54.50
H.ALTUNDAĞAP
OZAN TANİYİT
A.GÜRGÖZE
10
55
671011
7
20
1.24.78
8
HIZKOLİK
4y a k
KAIZBERT (RU)
50.00
İ.GÜREKEAP
SADDULLAH AKÇA
MAHMUT DOĞAN
5
33
408000
10
7
1.24.57
9
ŞİMŞEĞİN YELİ
4y k a
GOBAKBEY
49.00
M.N.SUNKARAP
REŞİT ŞİMŞEK
E.HAZAL ŞEKER
1
32
6331-67
127
18
1.26.29
10
ÜMİDİMSİN
4y d a
DEHA
50.00
S.ALTAYAP
MUZAFFER YARDIMCI
EY.YARDIMCI
11
21
648226
7
18
1.25.83
11
KAYATALYA
4y a a
ÖZGÜNKAN
50.00
R.BAYRAMAP
RAMAZAN ÖZDEMİR
G.BALTA
3
19
870068
7
4
1.26.02
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALİYAR
4y d a
SÖNMEZALP
58.00
AH.ARSLAN
ŞAHNUR KARACA
M.A.ÇİÇEK
6
22
790638
21
7
2.22.02
2
BARIŞIN GÜCÜ
4y k a
TAMERİNOĞLU
58.00
V.KIZMAZ
CÜNEYT BAŞ
M.A.ÇİÇEK
1
19
000006
5
7
2.59.40
3
FIRTINA ERCAN
4y k a
KOŞANEFE
58.00
S.KAPLAN
BEŞİR KAYA
S.SAYIN
10
26
089003
28
9
2.22.00
4
LASTİK
4y a a
GÖKTEKİN
58.00
H.POLAT
BEŞİR KAYA
S.SAYIN
2
21
390500
28
12
2.25.16
5
SONKAN
4y d a
SONALP
58.00
N.ALTIN
ONUR TÜRKER
V.ÇİZİK
11
14
070080
15
4
2.23.65
6
TORRENTIAL
4y k a
BALIKHAN
54.00
Y.ÇELİKBAŞAP
CEVHER CANLIKA
F.E.AKIL
12
15
779006
28
9
7
ÜNDEĞER
4y a a
ŞÖVALYE
58.00
M.AVŞAR
SUPHİ AKYAVUZ
S.SAYIN
4
20
267460
6
7
2.27.37
8
BİLGİÇKIZI
4y a k
KARADENİZ
52.00
İ.GÜREKEAP
MUSTAFA ALAK
S.KURT
5
3
7-0000
28
15
9
DAĞNERGİSİ
4y d k
BİLGİNER
56.00
İ.KATI
BERAT ŞİMŞEK
E.HAZAL ŞEKER
7
16
000060
21
6
10
KÜÇÜKTUNCA
4y k k
TURBO
52.00
R.BAYRAMAP
BEŞİR KAYA
S.SAYIN
8
22
453000
6
9
11
ÖZÜMASYA
4y k k
GÜNTAY
56.00
M.DOĞAN
BERAT ŞİMŞEK
E.HAZAL ŞEKER
9
19
965655
21
3
2.23.62
12
SÜRSOYLUM
4y a k
ODİNHAN
52.00
A.ŞENBAHARAP
AZİZ CAN EKEN
M.E.SARIDAL
3
13
005909
28
3
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEAUTY SUN
3y d d
TOCCET (USA)
62.00
F.YARDIMCI
MEHMET Ş. ÇİZİK
V.ÇİZİK
2
43
775872
14
11
2.02.45
2
WHITE WATER
4y d k
CROSS TRAFFIC (USA)
60.00
B.SARIDALAP
ARDA ÇETİNKAYA
M.A.ÇİÇEK
4
40
716716
19
19
1.58.39
3
LİMONCELLO
5y d k
SCREAM TO SCREAM (IRE)
60.50
İ.KATARAP
BUBO CANPOLAT
V.ÇİZİK
15
39
441228
19
18
1.56.80
4
SÜREYYA HANIM
3y d d
COMPETUS
57.00
A.ÇANKAYAAP
ZİYA ŞEMENOĞLU
V.ÇİZİK
12
39
443125
17
18
2.01.84
5
GENÇNURAYINKIZI
4y d k
WIN RIVER WIN (USA)
61.00
M.AVŞAR
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
F.E.AKIL
5
36
271356
27
17
1.58.77
6
ŞİRİN SULTAN
3y d d
JUSTENUFFHUMOR (USA)
58.00
S.KAPLAN
EROL ŞİRİN
O.GÖRMEZ
8
35
058090
61
12
1.57.58
7
AMIGDALA
6y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
H.ALTUNDAĞAP
İ.ETHEM AKIL
F.E.AKIL
16
34
333440
10
16
1.58.63
8
GALLOPING SULTAN
3y a d
GREYS ANATOMY (FR)
53.50
R.BAYRAMAP
MEHMET CAN ÇİZİK
O.GÖRMEZ
9
32
412266
12
17
2.05.38
9
MY LEAH
3y a d
MALKOÇOĞLU (USA)
56.50
H.POLAT
SEMA COŞKUN
H.DEĞİRMENCİ
7
32
606018
14
19
10
SEDA KIZIM
3y d d
TOCCET (USA)
56.50
H.PARILDAR
HAZIM AKTAŞ
S.SAYIN
13
32
020434
12
16
1.59.49
11
VİSTULA
3y a d
YA NASİP
56.00
H.SARIDALAP
MUNİR GÖKÇE
M.KEKLİK
3
31
654546
14
11
2.02.55
12
BÜYÜKHAN KIZI
3y a d
ALWAYS A CLASSIC (CAN)
51.50
Y.ÇELİKBAŞAP
RUKEN ATAŞ
FER.ÇELİK
17
28
210067
47
16
2.02.98
13
LİYA
4y a k
KANEKO
57.00
M.DOĞAN
FEVZİ YILMAZ
M.KEKLİK
1
28
460-964
14
9
1.58.88
14
STORM ROSE
3y d d
KADİR BABA
53.50
N.ALTIN
RUKEN ATAŞ
FER.ÇELİK
14
26
863696
11
8
2.02.64
15
WINTERS LOVE
3y d d
AFTER MARKET (USA)
52.50
A.ŞENBAHARAP
SAHDUN KAYA
S.SAYIN
11
24
606555
7
5
16
HAZELNUT
4y a k
GREEN GÖNEN
51.00
S.ALTAYAP
MEHMET YAVUZ
S.KURT
6
20
806706
14
7
1.59.94
17
KEDİM
4y d k
EL CORREDOR (USA)
52.50
H.DEMİRTAŞ
FIRAT TEKİNALP
A.TEKİNALP
10
19
000703
12
9
1.58.96
28 Kasım 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Ankara, Şanlıurfa tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:15, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Ankara at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 12:30, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00 ankara at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 11:15 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 28 kasım 2020 cumartesi at yarışı bülteni, 28 kasım 2020 at yarışı programı, 28 kasım 2020 tjk yarış programı, 28 kasım 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 28 kasım 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, ankara at yarışı bülteni, 28 kasım 2020 ankara at yarışı bülteni, günün ankara at yarışı bülteni, bugün ankara at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 28 kasım 2020 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni