Yarış Başlama Saati: 15:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASİLOĞLUM
3y k e
OZANIM
57.00
M.SAV
AYHAN DİLMAÇ
H.TEKİNALP
7
36
628503
111
11
1.40.86
2
ATLIKARDEŞLER
3y d e
DEHA
53.00
M.ALİ AYDINAP
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
1
15
670765
7
13
1.40.71
3
BABA NAKKAŞ
3y k e
İBOCAN
57.00
H.ÇİZİK
YAŞAR KARAKOÇ
F.KILIÇ
2
30
7834
14
16
1.42.22
4
BALAMİREFE
3y k e
ASİLZADE
57.00
O.ATMACA
İLHAN DOĞAN
ES.ÇETİN
8
37
975026
9
13
5
KARADAĞLI
3y a e
AYABAKAN
53.00
C.KARADEMİRAP
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
4
38
436623
6
15
6
ŞAHCAN
3y k e
KIVANÇ CAN
57.00
B.AVERBAK
MUZAFFER CAN
A.METE İNAL
3
36
602
14
17
7
TUMBUL ŞEN
3y k e
SAĞANAK
53.00
F.ARSLANAP
EYLEM TANİYİT
C.GÜNEŞ
5
34
083437
6
13
1.40.88
8
HÜRBELAMİR
3y a d
HÜRBATUR
55.00
Y.AKTAŞ
HİLAL ÖZ
M.E.AVCI
6
18
878664
14
14
1.43.09
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇILDIR GÖLÜ
2y a d
CAPTAIN RIO (GB)
55.00
C.KARADEMİRAP
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
7
68
411523
10
17
1.29.03
2
TIME OUT
2y a e
WIN RIVER WIN (USA)
54.50
F.YÜKSEL
İSHAK YALÇIN
Y.ALAN
5
61
516126
13
18
3
OĞLUM BATUHAN
2y a e
CUVEE (USA)
52.00
M.SAV
HAMDİ ÖZŞAHİN
E.KARACA
6
56
313134
9
18
1.30.15
4
YILDIRIMHAN
2y d e
BOSPORUS (IRE)
51.50
D.AYDOĞAN
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
1
55
725225
9
18
1.30.31
5
MY BLITZ
2y d d
BANKNOTE (GB)
50.00
G.YILDIZ
ESRA ATMAN
V.KARAKAYA
3
50
4135
30
18
6
WIN BY ME
2y a e
WIN RIVER WIN (USA)
50.00
H.ÇİZİK
ERKUL ÖCAL
N.KAYA
9
48
61930
13
17
1.30.19
7
BİÇEROĞLU
2y d e
DEHA
50.00
A.ASLAN
M. ASIM ÇÖMLEKÇİOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
4
46
374646
10
14
1.31.79
8
EĞİL ATEŞİ
2y d e
DEĞİRMENDERELİ
50.00
C.TEPEAP
BAĞNU EĞİLLİ
N.KAYA
8
46
304512
18
19
1.32.61
9
AKDAĞ FIRTINASI
2y a e
INDIAN DAYS (GB)
50.00
A.KAÇMAZ
RIDVAN TUMBUL
E.KAÇAĞAN
2
39
747523
7
14
1.28.91
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHICAGO
5y a a
BOSPORUS (IRE)
59.00
Ö.GÖNÜLTAŞAP
CÜNEYT ÇALICIOĞLU
H.ALTUNBAŞ
4
93
877740
73
13
2.09.31
2
ATLETICO
5y d a
BOSPORUS (IRE)
56.00
S.GÜLENYÜZLERAP
MUSA DEMİRSEL
T.ÇEKİCİ
5
72
921311
7
20
2.10.44
3
SAVAŞ ATI
4y d a
KANEKO
60.00
T.YILDIZ
KADİR EREKE
R.COŞKUN
7
64
600937
9
13
2.09.59
4
YILMAZHAN
5y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
60.00
D.YILDIZ
ŞEYHMÜSLÜM AKSOY
MURAT ÇAM
8
96
146775
9
15
2.09.56
5
YOUNG BOND
5y d a
YONAGUSKA (USA)
58.00
O.YILDIZ
HACI DURAN KOCA
F.ÇELTİK
2
76
756133
7
18
2.10.45
6
OĞLUM OZAN
6y d a
VELOCIRAPTOR (GB)
56.00
D.AYDOĞAN
OZAN TANİYİT
C.GÜNEŞ
1
74
650850
31
11
2.08.88
7
SHAHBANDAR
3y d e
MENDIP (USA)
56.00
F.YÜKSEL
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
3
47
364840
45
14
2.12.76
8
CRAZY ISLAND
5y d k
DAI JIN (GB)
54.00
H.ŞİMŞEK
SABAHATTİN YAVUZ
H.E.UYSAL
6
75
809386
10
11
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AYDURU
3y a d
UÇANBEY
58.00
T.YILDIZ
NADİR ÇETİNER
T.TEMİZER
5
57
174513
15
19
1.22.87
2
LOLAN GÜZELİ
3y d d
ÖZDURAN
55.00
Ö.GÖNÜLTAŞAP
KAYA KAYA
H.TEKİNALP
1
55
284643
10
15
1.23.14
3
KUSURSUZ GÜÇ
3y k d
TURBO
56.50
H.ALTIN
MEHMET GÜNDÜZ
H.TEKİNALP
7
54
102710
18
19
1.22.20
4
RIFKİYE
3y a d
SULTAN DE FAUST (FR)
54.50
V.YÜCEL
KAYA KAYA
H.TEKİNALP
6
50
319057
10
16
1.23.03
5
EMSALSİZ KIZ
3y k d
BALIKHAN
52.00
O.YILDIZ
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
4
45
255410
11
19
1.25.90
6
ATEŞHATTI
3y k d
SALTUKHAN
51.00
Y.AKTAŞ
BEŞİR KAYA
SEN.ŞEN
3
43
026099
6
14
1.27.05
7
NALEZEN
3y a d
ÖZDURAN
50.00
D.AYDOĞAN
OZAN TANİYİT
C.GÜNEŞ
2
40
925145
11
18
1.24.29
8
MELEK SULTAN
3y d d
ÖZDURAN
50.00
F.ARSLANAP
ÖZGÜR ALPASLAN SÜMER
C.GÜNEŞ
8
38
640000
11
12
1.26.11
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HIGH CAT
3y d e
INSPECTOR
60.00
B.AVERBAK
HAYRULLAH DOĞAN
EN.KARATAŞ
1
63
265167
16
18
2
ERKAN ABİ
3y k e
COUNTRY REEL (USA)
56.00
O.GÖKÇEAP
SÜLEYMAN ASLAN
H.E.UYSAL
10
40
610007
14
16
1.30.59
3
BARBO
3y d e
TORUK MACTO (IRE)
56.00
U.BARLIKAP
ERGÜN ÖDÜL
A.METE İNAL
7
30
780003
10
10
1.29.71
4
KOCA BAYRAM
3y d e
TORUK MACTO (IRE)
56.00
F.YÜKSEL
HALUK CANÇEKER
T.ÇEKİCİ
8
59
657768
14
10
1.28.71
5
MISTER BOND
3y d e
BIONDETTI (USA)
55.00
Ö.GÖNÜLTAŞAP
MURAT ÖZENÇ
H.ALTUNBAŞ
5
46
578214
16
19
6
THREE CASTELS
3y d e
THREE VALLEYS (USA)
56.00
H.ŞİMŞEK
ALİ YILDIRIM
N.BAKIR
3
53
0-1610
14
19
1.28.62
7
NAKIT (USA)
3y d e
CURRENCY SWAP (USA)
55.00
H.ÇİZİK
FEDAİ KAHRAMAN
N.KAYA
6
77
6-73551
14
20
8
BABA KRAL
3y a e
BOSPORUS (IRE)
54.00
D.AYDOĞAN
BİHTERCAN ATAÇ
MES.KURT
4
47
040900
70
11
1.29.99
9
BON BON BORA
3y d e
SHINING WOLF
54.00
A.ASLAN
NURİ HADİOĞLU
O.SEZİK
2
33
504896
10
12
10
STEEL AND FIRE
3y a e
LION HEART (USA)
54.00
M.SAV
ŞEFİK ÇELİK
N.GENÇER
9
40
769700
10
13
1.31.58
11
TURKISH CHROME
3y a d
DR FONG (USA)
52.00
Y.AKTAŞ
REŞAT ÖZ
M.E.AVCI
11
37
32-0000
94
14
1.35.32
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHURCHILL FIRE (USA)
4y d a
LEMON DROP KID (USA)
61.00
M.B.SAKALLILARAP
ARDA ÇETİNKAYA
N.KAYA
5
70
560006
14
9
1.58.71
2
YAYLALI
4y a a
CUVEE (USA)
61.00
REC.ÖZŞAHİNAP
İBRAHİM TULGARER
EM.TOKÇALAR
7
70
561019
11
19
1.57.85
3
JOSHUA
3y d e
YOUMZAIN (IRE)
58.50
Ö.GÖNÜLTAŞAP
KOSTANTİNOS MAKRİ
H.ALTUNBAŞ
1
68
354344
13
17
4
PROXIMO
4y d a
DAI JIN (GB)
57.50
O.GÖKÇEAP
İBRAHİM ALTUNBAŞ
H.ALTUNBAŞ
4
61
4-65560
59
14
1.57.95
5
RESURRECTION
3y d e
PARGALI
56.00
T.YILDIZ
HAMDİ ÖZŞAHİN
H.TEKİNALP
13
59
670061
35
20
1.59.01
6
EMPIRE SON
6y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
A.KAÇMAZ
BİLAL AVCI
H.TEKİNALP
8
56
678825
9
13
7
NEDİMHAN
3y a e
TALIP HAN (IRE)
52.00
İ.SOYAD
TAYLAN TOSUNOĞLU
S.ÇİFTÇİ
6
51
317331
10
20
8
BIG MAN
4y d a
LION HEART (USA)
50.00
D.AYDOĞAN
SELÇUK TURAN
H.TEKİNALP
12
43
656145
4
18
1.56.57
9
SPRING BREAK
4y a a
WIN RIVER WIN (USA)
50.00
H.ÇİZİK
MEHMET ÖKSÜZ
F.ARICI
10
39
622653
14
16
10
GROM
3y d g
ANATOLY
50.00
H.ŞİMŞEK
ERTAN ÖZTÜRK
MES.KURT
14
37
753209
10
4
2.04.78
11
ADALSON
4y d a
SCARFACE
50.00
A.ASLAN
MEHMET SIDDIK OKAN
A.METE İNAL
9
35
500846
14
8
1.57.46
12
TORUN RÜZGAR
4y d a
KANEKO
50.00
G.YILDIZ
ERDİNÇ SALTABAŞ
H.E.UYSAL
11
35
756038
14
9
2.01.32
13
KONIGIN
5y d k
SCARFACE
50.00
C.KARADEMİRAP
ÜMİT BEYAZITLI
S.ÇİFTÇİ
2
31
797600
10
10
1.57.24
14
MOON SKATI
4y d a
OUT OF CONTROL
50.00
F.ARSLANAP
ORHAN KİBAR
S.ÇİFTÇİ
3
12
080000
59
8
Kempton Park İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HOLY TIBER (IRE)
3y d d
60.00
J HAYNES
MR MATT BARTRAM
P HOWLING
14
60
063602
45
0
2
AT YOUR SERVICE
4y d g
60.00
L KENIRY
CHELSEA BANHAM PRE T
P HOWLING
9
60
051259
63
0
3
TELLOVOI (IRE)
10y d g
60.00
P PRINCE
THE CAPTAIN SCOOBY S
R C GUEST
13
60
014505
22
0
4
HULA GIRL
3y k d
60.00
J CROWLEY
MRS TESSA WINKWORTH
C HILLS
1
60
525340
22
0
5
N OVER J
3y d g
60.00
M HARLEY
MR A HETHERTON
W KNIGHT
8
60
352367
17
0
6
ZAHIRAH
4y d k
59.50
D PROBERT
MR F QADİR
J R JENKİNS
4
59
562631
22
0
7
TAMERLANE (IRE)
3y d g
59.50
A KIRBY
ALMOHAMEDIYA RACING
C COX
6
59
454
14
0
8
ASTROSPEED (IRE)
3y a g
59.00
G WOOD
DRAGON GATE
J FANSHAWE
2
58
5350
117
0
9
MANS NOT TROT (IRE)
3y d g
59.00
NICOLA CURRIE
MR J A OSBORNE
J OSBORNE
5
58
528321
30
0
10
HERRINGSWELL (FR)
3y d d
59.00
RAY DAWSON
MR BRENDAN BOYLE
H SPİLLER
10
58
313033
34
0
11
FRANK'S LEGACY
4y a g
59.00
D BROCK
MISS CHARLIE MCPHILL
P MCBRIDE
11
58
515500
39
0
12
NAPPING
5y d k
58.50
G MALUNE
ECLİPSE SPORTS RACİN
MİSS AMY MURPHY
12
57
446143
13
0
13
JEOPARDY JOHN
3y d g
58.50
L MORRIS
J J'S SYNDICATE
M ATTWATER
7
57
645830
13
0
14
LITTLE MISS KODI (IRE)
5y d k
58.00
L JONES
S A MARES
D M LOUGHNANE
3
56
356126
30
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANNECY
2y d d
59.00
S DONOHOE
HOT TO TROT RACİNG 2
D M SİMCOCK
11
0
18
80
0
2
AGENT BASTERFIELD (IRE)
2y d e
58.00
D PROBERT
MR PHİLİP FOX PART
A BALDİNG
2
0
04
22
0
3
GIN PALACE
2y d g
58.00
E GREATREX
MRS ZARA CAMPBELL-HA
EVE J-HOUGHTON
14
0
65
31
0
4
JUST LATER
2y d g
58.00
T QUEALLY
MR J ACHESON
MISS AMY MURPHY
12
0
43
88
0
5
LITTLE ROCK (IRE)
2y k g
58.00
S W KELLY
MR M H DIXON
R HUGHES
1
0
7
16
0
6
RUSPER'S GIFT (IRE)
2y d e
58.00
D COSTELLO
B SPİERS, I BARRATT
J OSBORNE
8
0
9
22
0
7
ANGLESEY PENNY
2y a d
56.00
D BROCK
MR M K P TURNER
J R JENKİNS
7
0
0
23
0
8
CARNIVAL ROSE
2y d d
56.00
G WOOD
EVELYN DUCHESS OF SU
J FANSHAWE
4
0
4
46
0
9
CRAKADAWN
2y a d
56.00
J HAYNES
CHELSEA BANHAM PRE T
P HOWLİNG
3
0
9
29
0
10
CROQUETA (IRE)
2y d d
56.00
S LEVEY
MRS MAGNİER, MRS SHA
R HANNON
10
0
4
92
0
11
FORTHWITH
2y d d
56.00
L MORRİS
LONGVİEW STUD BLOO
A CARROLL
6
0
0
0
12
MISS POLLYANNA (IRE)
2y a d
56.00
RHIAIN INGRAM
MRS CATHY HALLAM W
R INGRAM
5
0
66
41
0
13
SADLERS BEACH (IRE)
2y d d
56.00
NİCOLA CURRİE
MR R KİNGSTON
M TREGONİNG
9
0
9
14
0
14
SEA OF REALITY (IRE)
2y d d
56.00
T MARQUAND
SUNDERLAND HOLDİNG I
W HAGGAS
13
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
A PLACE TO DREAM
2y d g
58.00
ROSSA RYAN
VICTORIA TAYLOR FA
MIKE MURPHY
6
0
0
0
2
FAST BOY (IRE)
2y d g
58.00
S DONOHOE
WALTERS PLANT HIRE P
D M SIMCOCK
7
0
0
0
3
RENEGADE MASTER
2y d g
58.00
L KENIRY
MR GWYN POWELL
G BAKER
10
0
7
36
0
4
ADAMANTLY (IRE)
2y d d
56.00
F NORTON
MR M CHANNON
M CHANNON
11
0
0
0
5
AIRWAVES
2y d d
56.00
FRAN BERRY
MR R C BOND
M MEADE
9
0
0
0
6
CACHACA
2y d d
56.00
K FOX
LAURA MALCOLM PART
J BEST
3
0
0
14
0
7
CRIMSON KISS (IRE)
2y a d
56.00
HAYLEY TURNER
SHEİKH MARWAN AL MAK
M BELL
13
0
0
0
8
FLOURISHABLE
2y a d
56.00
T MARQUAND
LONGVİEW STUD BLOO
A CARROLL
1
0
0
66
0
9
LETHAL LOVER
2y d d
56.00
H CROUCH
KENNET VALLEY THOROU
C COX
14
0
0
0
10
LUCKY LOU (IRE)
2y d d
56.00
S W KELLY
DANEBURY RACİNG STAB
K C-BROWN
12
0
0
0
11
MISS SWIFT
2y d d
56.00
NİCOLA CURRİE
THE FOPS
M TREGONİNG
2
0
0
14
0
12
RED SKYE DELIGHT (IRE)
2y k d
56.00
R HAVLİN
MİSS REBECCA DENNİS
L MCJANNET
5
0
0
0
13
RISAALA (IRE)
2y d d
56.00
J CROWLEY
MR HAMDAN AL MAKTOUM
C HİLLS
8
0
0
0
14
SHIFTING GOLD (IRE)
2y d d
56.00
M HARLEY
MRS JOANNA FARRANT
W KNİGHT
4
0
54
125
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DEBBONAIR (IRE)
2y d g
60.50
J MITCHELL
COMMISSION AIR LIMIT
H PALMER
3
64
457
56
0
2
RED ARCHANGEL (IRE)
2y d d
60.00
T QUEALLY
MR PHİL CUNNİNGHAM
RİCHARD SPENCER
7
63
099
56
0
3
ELYSIAN LADY
2y d d
60.00
F NORTON
FLYİNG COLOURS RACİN
M WİGHAM
13
63
724548
51
0
4
SECOND COLLECTION
2y d d
60.00
S LEVEY
MR A A BYRNE
A CARROLL
1
63
564304
16
0
5
HERMOCRATES (FR)
2y d e
59.50
T MARQUAND
MR MİCHAEL PESCOD
R HANNON
2
62
995
20
0
6
RIVIERA CLAIRE
2y d d
59.50
D COSTELLO
MR MRS I BARRATT
J OSBORNE
11
62
3537
16
0
7
PETERS PUDDING (IRE)
2y a g
59.50
P J MCDONALD
DAVE EMMA EVANS
P EVANS
9
62
784724
15
0
8
LEE ROY
2y a e
58.50
K FOX
CANİSBAY BLOODSTOCK
M ATTWATER
10
60
807
20
0
9
DUKE OF DUNABAR
2y d e
58.50
D PROBERT
EXCEL RACİNG
R TEAL
12
60
056
29
0
10
FREEDOM AND WHEAT (IRE)
2y d e
58.50
S W KELLY
MR I S SMİTH
B POWELL
6
60
487545
30
0
11
GLOBAL ACCLAMATION
2y d e
58.50
M HARLEY
GLOBAL GROUP LİFESTY
E DUNLOP
8
60
5578
16
0
12
SIR OX (USA)
2y d g
57.50
L MORRIS
MR KHALIFA DASMAL
R COWELL
14
58
6697
22
0
13
IGNATIUS (IRE)
2y d e
56.00
J HAYNES
KEAVENEY BUTCHER
J BEST
5
54
789
20
0
14
CERN
2y a d
54.50
HAYLEY TURNER
MR R HAİM
D ELSWORTH
4
51
9990
16
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KAVASS
4y d g
60.00
T LADD
ARION EQUINE LIMITED
TIM PINFIELD
6
0
50
20
0
2
DRIFTING STAR (IRE)
3y d g
59.50
H CROUCH
PAST THE POST RACING
G L MOORE
1
0
98
127
0
3
SERJEANT PAINTER
3y d g
59.50
HAYLEY TURNER
PARK WALK RACING
M TREGONING
10
62
755368
22
0
4
TOFAN
3y a e
59.50
L MORRIS
MR RAED EL YOUSSEF
M BOTTI
7
0
0
0
5
YIMOU (IRE)
3y d g
59.50
A KIRBY
MR ANDREW L COHEN
D IVORY
3
0
2
44
0
6
SUTTONWOOD SALLY
4y d k
57.50
G DOWNING
MR R J DOUGLAS
G DEACON
13
0
0
14
0
7
ASTONISHED (IRE)
3y a d
57.50
P J MCDONALD
MR SAEED MANANA
J TATE
5
0
0
0
8
CAPE CYCLONE (IRE)
3y d d
57.50
FRAN BERRY
MR ANTHONY LYONS
S C WILLIAMS
11
0
0
127
0
9
FALLS CREEK (USA)
3y d d
57.50
D PROBERT
WERRETT BLOODSTOCK P
A BALDİNG
14
0
50
32
0
10
GLADDEN (IRE)
3y a d
57.50
ROSSA RYAN
EWELL NEVER KNOW
L CARTER
8
0
0
0
11
IRVING'S GIRL
3y d d
57.50
P BRADLEY
G TANN N JARVİS
B JOHNSON
2
0
0
0
12
PANMOLLE
3y d d
57.50
R HAVLİN
MR K ABDULLAH
J GOSDEN
4
0
22
15
0
13
SIMPLE THOUGHT (IRE)
3y d d
57.50
J MİTCHELL
MR ABDULLA AL MANSOO
S CRİSFORD
12
77
8-2342
20
0
14
TAPPITY TAP
3y d d
57.50
J FAHY
MR MRS G MİDDLEBRO
D KUBLER
9
0
0
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HELVETIAN
3y d e
60.50
SCOTT MCCULLAGH
BOX 41
M CHANNON
2
90
964159
23
0
2
MERLIN
4y d g
60.50
M HARLEY
THE QUEEN
M BELL
10
90
1380-86
23
0
3
WATCHABLE
8y a g
60.50
A KIRBY
HAMBLETON XXXIX P BA
D O'MEARA
6
90
958622
15
0
4
OUTRAGE
6y a g
60.00
G DOWNING
CAPTURE THE MOMENT V
D KUBLER
4
89
521261
15
0
5
ME TOO NAGASAKI (IRE)
4y d g
58.50
FRAN BERRY
MRS J MORLEY
S C WILLIAMS
5
86
414232-
127
0
6
EXCHEQUER (IRE)
7y a g
58.00
F NORTON
MR A BARNES
R C GUEST
3
85
012901
31
0
7
DRAKEFELL (IRE)
3y d e
57.50
S LEVEY
MR DES ANDERSON
R HANNON
1
83
12-1993
17
0
8
AL ASEF
3y a e
57.00
L MORRİS
MR RAED EL YOUSSEF
M BOTTİ
7
82
361-440
112
0
9
KODILINE (IRE)
4y d g
55.50
HOLLIE DOYLE
MRS E EVANS
P EVANS
11
79
466154
29
0
10
BUSBY (IRE)
3y d g
54.00
D PROBERT
MR JOHN C DAVIES
C ALLEN
8
76
794113
23
0
11
SECRETINTHEPARK
8y a g
54.00
J FAHY
MIA RACING
M MULLINEAUX
9
74
042310
9
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TRALEE HILLS
4y d g
60.50
T MARQUAND
P C F RACING LTD
P HEDGER
7
80
794115
16
0
2
ROAR (IRE)
4y d g
60.00
C SHEPHERD
P INGLETT, J BASQUIL
E DE GILES
4
79
61436-7
127
0
3
FLAMING MARVEL (IRE)
4y d g
59.00
G WOOD
MERRY FOX STUD LIMIT
J FANSHAWE
12
77
23-3-5
74
0
4
GROVEMAN
3y d g
58.50
P J MCDONALD
QUANTUM
J O'KEEFFE
2
79
102335
15
0
5
LIGHTENING DANCE
4y d k
57.50
R HAVLİN
MRS ALEXANDRA J CHAN
MRS A PERRETT
9
74
713562
14
0
6
ANGELINA D'OR (GER)
3y a d
57.50
D BROCK
MR MOHAMMED ALENEZİ
J CHAPPLE-HYAM
11
77
623393
15
0
7
MAKAMBE (IRE)
3y k g
57.50
J HAYNES
MR TURRLOO F PARRETT
P HOWLING
5
77
313205
14
0
8
BREXITMEANSBREXIT
3y d d
57.50
ROSSA RYAN
MR M STEWKESBURY
R HANNON
14
76
221246
14
0
9
ESSPEEGEE
5y d g
57.50
LIAM JONES
THE SKILLS PEOPLE GR
A BAILEY
6
73
211760
124
0
10
POINT IN TIME (IRE)
3y d d
56.50
D PROBERT
GAF RACİNG
M USHER
10
74
431431
35
0
11
CAMAKASI (IRE)
7y d g
56.00
HOLLIE DOYLE
SHAW RACING 2 FRIE
ALI STRONGE
3
70
332720
35
0
12
NATCH
3y d g
55.50
L MORRIS
MR CHRISTIAN MAIN
M ATTWATER
1
72
4-22354
21
0
13
UNIT OF ASSESSMENT (IRE)
4y d g
55.50
M HARLEY
MR A HETHERTON
W KNIGHT
13
69
32-1516
16
0
14
ILHABELA FACT
4y d a
54.00
F NORTON
COOKE MİLLEN
A CARROLL
8
62
83-9813
35
0
7 Aralık 2018 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Kocaeli, Kempton Park İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kempton Park İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:45 kempton park i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 7 aralık 2018 cuma at yarışı bülteni, 7 aralık 2018 at yarışı programı, 7 aralık 2018 tjk yarış programı, 7 aralık 2018 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 7 aralık 2018 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 7 aralık 2018 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, 7 aralık 2018 kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni