Yarış Başlama Saati: 14:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BOSS TO POISON
4y a a
TORUK MACTO (IRE)
61.00
ÇETİN TAŞAP
ORKUN C. GÜZELBEY
F.ARICI
3
69
335111
16
20
1.34.43
2
BLACK ADLER
6y d a
GOLDAT (GB)
54.00
O.AKELAP
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
2
57
787007
10
11
1.33.20
3
MADAM CHERNOBYL
4y d k
AGRESIVO (USA)
54.50
F.ARSLANAP
ALİ PAMUKCİ
F.ARICI
1
56
423146
19
18
1.34.64
4
TURGAYBAŞKAN
4y a a
LION HEART (USA)
56.50
H.ALTIN
LÜTFİ TURAN
Ç.DEMİR
5
56
691390
127
17
1.34.52
5
OĞLUM BARIŞ
5y d a
KANEKO
51.00
A.ASLAN
MAHMUT YILDIZ
SEB.TOPAL
4
45
151733
10
17
1.34.21
6
PERSIAN PRINCE
3y a e
TOCCET (USA)
50.00
B.AVERBAK
SALİM ESİN
BAY.AKTAŞ
6
45
684692
13
14
1.34.40
7
SPRING BREAK
6y a a
WIN RIVER WIN (USA)
50.50
H.KAPLAN
MEHMET ÖKSÜZ
D.ÇELİK
7
44
253152
7
18
1.34.59
8
PAMUK BABA
5y a a
WIN RIVER WIN (USA)
50.50
S.İPEK
İSA PAMUK
T.ÇEKİCİ
8
44
831901
7
20
1.33.29
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SİGNORA
7y k k
ALPAK
57.50
B.ÇIĞLAAP
KADRİYE KAYA
F.ARICI
2
37
106897
13
15
2
FATİHİNGÜLÜ
6y a k
SABURAY
56.50
A.İNCİAP
KAYA KAYA
T.ATEŞ
1
36
076274
5
13
2.04.76
3
OĞLUMVOLKAN
6y k a
TURBO
57.50
BURAK AKÇAYAP
M.ASIM ÇÖMLEKÇİOĞLU
G.ÖZERTÜRK
8
37
100568
20
15
2.01.54
4
FOTOKIZI
4y d k
BATUKAN
57.00
D.KAYAAP
GÜLTEN SAVAŞÇI
E.ÇUKURKAŞ
3
34
521078
22
17
5
HÜRSEV
5y k k
TAMERİNOĞLU
54.50
H.KAPLAN
BEKİR OZAN HAS
F.İÇSEL
11
37
494700
10
10
2.06.84
6
EĞİLCE
4y k k
KAIZBERT (RU)
56.00
MAHMUT TURAN
OZAN TANİYİT
AH.ARSLAN
12
30
305524
10
14
2.04.07
7
BUĞDAY TANESİ
4y k k
HIZLITAY
54.00
T.ÜNLÜTÜRKAP
MEHMET YÜKSEL
T.ÇEKİCİ
5
18
000007
15
11
8
HİMAYUN
4y a a
KAIZBERT (RU)
56.00
T.KERESTECİAP
MEHMET ARSLAN
V.ÖZDİL
10
31
218090
127
16
2.04.26
9
ARUZTAY
4y a k
SONALP
56.00
M.BAYDAN
GÖKHAN AHMET BESLER
T.ÇEKİCİ
6
21
079876
10
6
2.04.90
10
ÇEVİKKARDEŞLER
5y a a
BERKAY EFE
56.50
B.AVERBAK
ÖMER ÖZKAN
G.ÖZERTÜRK
9
21
009092
7
10
11
KAVZAN
8y k a
SÜRMELİCAN
56.50
M.K.CEYLANAP
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
4
22
900008
127
5
2.00.22
12
HANÇERHAN
8y d a
HABERBATUR
52.50
C.PASOAP
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
7
14
006980
23
5
2.09.62
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASENAT
2y d d
ROCKMASTER (IRE)
54.00
B.ÇIĞLAAP
OSMAN GÜLLÜ
E.KARACA
3
29
77602
10
15
2
CANO CANO
2y a d
KANEKO
57.00
OĞUZ EREN
MUHAMMET HOCAOĞULLARI
Y.KARAKÜÇÜK
6
13
96860
27
15
3
DRAGON PEARL
2y d d
LION HEART (USA)
57.00
A.KURŞUN
M.BÜLENT ALTINYAZ
B.TURGUL
8
34
53522
16
19
4
EXCEVATION
2y d d
SCARFACE
57.00
H.KAPLAN
KEMAL KURT
T.PELEN
5
33
323347
11
16
5
EXPRESS KITTY
2y d d
LIAISON (USA)
57.00
T.YILDIZ
HARUN KAHRAMAN
H.E.UYSAL
2
29
703
37
17
6
NOBLE GIRL
2y a d
HARPUTLU GAGGOŞ
57.00
U.BARLIK
UMUT PAMUKCİ
SEB.TOPAL
7
14
7880
23
16
7
SEKSEN BİR
2y d d
SMART ROBIN (JPN)
57.00
G.KILIÇ
UĞUR KURTULUŞ
G.ÖZERTÜRK
4
0
5
16
19
8
SHADOW LAURA
2y d d
BUSHRANGER (IRE)
57.00
MAHMUT TURAN
CÜNEYT BUĞDAYCI
M.BAYRAKTAR
1
26
7873
10
16
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KAPAKLICAN
4y k a
ATOMKARINCA
58.00
F.ARSLANAP
MUZAFFER CAN
H.E.UYSAL
4
91
111238
121
17
2
GUBAZ
4y a a
TURBO
60.00
A.KURŞUN
MEHMET DOĞAN
D.KAYA
7
45
335253
14
15
2.09.33
3
KIŞMASALI
4y a k
KAIZBERT (RU)
59.00
MAHMUT TURAN
ATALAY TURAN
V.ÖZDİL
5
52
989010
8
19
4
CEVAHİRTAY
4y a a
ZİGANA
58.00
M.BAYDAN
ERDEM KÖZLEME
E.KARACA
3
38
754402
7
14
2.10.88
5
GÜÇLÜKAN
4y k a
BALIKHAN
58.00
O.YILDIZ
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
6
46
583591
10
20
2.08.74
6
KAYALASKA
4y k a
TUNABEYİ
56.00
A.İNCİAP
KADRİYE KAYA
F.ARICI
1
43
346161
6
20
2.10.04
7
OZANINOĞLU
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
56.00
D.KAYAAP
OZAN TANİYİT
AH.ARSLAN
2
44
352414
16
19
2.09.86
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
APRIL ONE
3y d e
LION HEART (USA)
60.50
B.ÇIĞLAAP
ÖZGÜR DEMİR
F.SEZER
3
54
513666
23
16
2
CAN MEDRİ
3y d e
VENTO
60.00
V.KAPLAN
SEDAT ŞAHİN
H.E.UYSAL
7
49
3-54568
127
11
3
BEORNET
3y a e
CUVEE (USA)
58.50
MAHMUT TURAN
BURHANETTİN SOLMAZ
V.ÖZDİL
2
46
225524
10
16
2.03.84
4
BRENTWOOD
3y d e
OFFLEE WILD (USA)
57.00
A.KURŞUN
HAKAN YÜCETÜRK
N.YILDIRIM
6
43
053142
10
18
2.04.62
5
WELLBORN
3y d e
KALİMDOR
56.00
O.ATMACA
CELİL İYİDOĞAN
B.TURGUL
4
41
413668
17
16
2.04.05
6
JIMMY JIB
3y d g
HALICARNASSUS (IRE)
50.50
B.AVERBAK
V.EKREM BAŞAR
SEB.TOPAL
5
30
498925
10
14
2.06.16
7
BEYZADEM
3y d e
TORUK MACTO (IRE)
50.00
H.KAPLAN
ADEM AYDOĞDU
D.SAV
1
26
805703
7
14
2.08.94
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARZU GELİN
3y a d
KAIZBERT (RU)
59.50
M.P.DEMİRAP
SİNAN KORKMAZ
E.KARACA
4
47
250355
10
14
1.24.38
2
HAZ PINARI
3y k d
BALIKHAN
57.00
N.ŞEN
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
7
42
515329
20
16
1.24.63
3
KARADENİZİM
3y a d
BERKSOY
56.50
M.BAYDAN
MUSTAFA ÖZDEMİR
E.ÇUKURKAŞ
6
41
10
18
19
4
CİLVELİ HİSAR
3y k d
HİSARBEY
55.00
U.BARLIK
HAŞİM TINAS
V.ÖZDİL
8
38
543210
10
19
1.25.23
5
UĞUR PERİSİ
3y a d
ÖZHABER
55.00
A.KURŞUN
AHMET DEMİR
EN.KARATAŞ
13
38
483301
10
20
1.25.50
6
KIZILÇAM
3y a d
HIZLITAY
54.50
H.ALTIN
MEHMET ALTIN
Ö.F.TAŞDELEN
2
37
701095
10
17
1.26.46
7
ORMAN ESİNTİSİ
3y d d
TÜMÖZ BEY
55.00
A.İNCİAP
ABDULLAH KAYA
Ö.GÜNELİ
3
44
813501
7
20
1.24.84
8
BUĞULU GÖZ
3y k d
SONALP
53.00
D.KAYAAP
EYLEM TANİYİT
AH.ARSLAN
5
36
531780
18
17
1.25.02
9
İZDENİZ
3y a d
İZHAN
52.00
F.ARSLANAP
SABRİ ALTIN
F.DİZDAROĞLU
1
36
005316
35
19
1.24.19
10
MEYSCAN
3y a d
ALTAHA
54.00
MAHMUT TURAN
SULTAN NİHAL CAN
H.E.UYSAL
11
36
623341
10
20
1.25.61
11
BİLGİÇ GÜLÜ
3y a d
TOŞUR
54.00
H.KAPLAN
MAHMUT BİLGİÇ
M.BAYRAKTAR
10
36
607201
12
20
1.26.67
12
ÖZÜMCAN
3y k d
SALTUKHAN
53.50
O.YILDIZ
CEMAL DURMAZ
B.ŞANDAN
12
35
506358
18
9
1.30.13
13
YUSURE GELİN
3y k d
KAIZBERT (RU)
53.50
B.AVERBAK
SİNAN KORKMAZ
E.KARACA
9
35
500398
16
12
1.24.93
Vaal Güney Afrika detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FINCHATTON (SAF)
9y d g
60.00
C MURRAY
G GOKSEL
GOKHAN TERZI
8
93
254060
5
0
2
GOLDEN PHEASANT (SAF)
6y d g
60.00
M YENI
HEVERSHAM PARK FARM
CORNE SPIES
2
93
221654
5
0
3
NORDIC REBEL (SAF)
7y a g
60.00
L J FERRARIS
E R GRACE D D SAVA
ERICO VERDONESE
3
93
102275
42
0
4
WHAT YOU ARE (SAF)
4y d k
60.00
C ZACKEY
CAPE LEOPARD TRUST N
CORNE SPIES
1
93
040429
5
0
5
FLASH BURN (SAF)
5y d g
58.00
W KENNEDY
SCEA HARAS DE SAINT
SEAN TARRY
9
89
805105
14
0
6
CRANK IT UP (SAF)
4y d g
57.50
G LERENA
J F L M F WERNARS
J A JANSE VAN VUUREN
5
88
114132
12
0
7
SHENANIGANS (SAF)
7y d g
57.50
L HEWITSON
C J H VAN NIEKERK
SEAN TARRY
6
88
605669
12
0
8
SKIMINAC (SAF)
6y d g
57.50
S KHUMALO
G C CORNWALL A G L
ALEC LAIRD
4
88
114949
23
0
9
WHIPPING BOY (SAF)
4y d g
53.00
J R SYSTER
D I J G CAUNTER, K
TYRONE ZACKEY
7
82
222146
7
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:33 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DESTINYS GAME (SAF)
5y d k
60.50
W KENNEDY
HYPERPAINT SYNDICATE
PAUL PETER
5
89
574516
33
0
2
DYNASTIC LIGHT (SAF)
4y d k
59.50
S KHUMALO
CHRIGOR STUD PTY LTD
ALEC LAIRD
10
87
002123
14
0
3
ENCRYPTION (SAF)
4y a k
57.50
C BANTAM
P G DE BEYER
ASHLEY FORTUNE
1
83
214167
26
0
4
OCEAN FOREST (SAF)
4y a k
56.50
B NYAWO
DRAKENSTEIN STUD NOM
ALEC LAIRD
2
81
411777
19
0
5
MEERCAT (SAF)
4y d k
56.00
G LERENA
MAURITZFONTEIN PTY L
CANDICE DAWSON
8
80
3-18337
63
0
6
DECADENT LADY (SAF)
4y d k
55.50
J SAMPSON
T P ZACKEY, J C HEAT
CORNE SPIES
6
79
1-00010
5
0
7
CASTLE DURROW (SAF)
3y d d
55.00
C ZACKEY
A J MCNABB E MILIO
LUCKY HOUDALAKIS
11
90
114
19
0
8
LEADING FAST (SAF)
4y d k
55.00
L HEWITSON
MAINE CHANCE FARMS P
SEAN TARRY
3
78
222755
14
0
9
ROCK YOU (SAF)
4y d k
55.00
M V'RENSBURG
BRYN RESSELL, GREG B
LUCKY HOUDALAKIS
4
78
212025
19
0
10
KAPAMA (SAF)
5y d k
54.50
M YENI
B I D'OLIVEIRA
BRETT WEBBER
9
77
115535
124
0
11
KAYLA'S DREAM (SAF)
4y d k
50.50
J R SYSTER
D D CASON
DENNIS CASON
7
71
916625
19
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RIVERSTOWN (SAF)
4y d g
61.00
W KENNEDY
MAURITZFONTEIN PTY L
PAUL PETER
1
117
221400
12
0
2
INVIDIA (SAF)
4y d g
61.00
C HABIB
M J A FERREIRA
ASHLEY FORTUNE
2
109
126037
12
0
3
COCKNEY PRIDE (SAF)
4y d k
58.00
C ZACKEY
A PAWSON R P MACNA
CORNE SPIES
5
104
0-05130
12
0
4
WALTERTHEPENNILESS (SAF)
6y d g
55.00
N KLINK
A MAYBERY G R SADL
JANNIE BORMAN
3
60
709600
42
0
5
SIDONIE (SAF)
4y d k
54.00
L HEWITSON
LAMMERSKRAAL STUD
SEAN TARRY
4
101
641-790
127
0
6
LOUIS THE SEVENTH (SAF)
5y d a
51.50
J R SYSTER
K P N M BACKOS
TYRONE ZACKEY
7
78
62-0500
23
0
7
EARTH SHAKER (SAF)
4y d g
53.00
D SCHWARZ
ADV M WITZ
KOBUS ROUX
8
59
107708
29
0
8
MISS ELEGANCE (SAF)
3y d d
51.00
M YENI
P U VAN SCHOOR
LUCKY HOUDALAKIS
6
102
152552
19
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:38
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DR DOOLITTLE (SAF)
3y a e
60.00
W KENNEDY
L S MEISTRE, PROF
PAUL PETER
3
93
212
19
0
2
GOLD SEASON (SAF)
3y d g
58.50
C HABIB
PREGGIE SOMASUNDRAM
ASHLEY FORTUNE
4
90
41759
40
0
3
THE EIGHTH LORD (SAF)
3y k g
58.50
C MURRAY
W P BENADE, R P MACN
CORNE SPIES
5
90
321612
7
0
4
PURPLE PANTHER (SAF)
3y d g
57.00
P STRYDOM
HOLLYWOOD SYNDICATE
CLINTON BINDA
7
87
22212
5
0
5
SHAH AKBAR (SAF)
3y d e
57.00
L HEWITSON
M SLACK M B JAVETT
SEAN TARRY
1
87
541
26
0
6
HAVE A GO JO (SAF)
3y a g
55.50
L J FERRARIS
JPGARDNER BMALAHOUD
Y)LTD
6
84
612
19
0
7
ELUSIVE SWANN (SAF)
3y d g
54.00
M YENI
F BRONKHORST
PAUL MATCHETT
2
81
312955
5
0
8
FSQUADRON (SAF)
3y d g
53.50
C ZACKEY
R T MATTHEYSE
DORRIE SHAM
8
80
062210
16
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
IMPERIAL MASTER (SAF)
3y d g
60.50
L J FERRARIS
I SNYMAN R PETTIGR
STUART PETTIGREW
7
93
3123
49
0
2
LITTLEWOOD (SAF)
6y a k
57.50
P STRYDOM
LUCKY HOUDALAKIS
LUCKY HOUDALAKIS
10
71
223132
23
0
3
LATIN OPUS (SAF)
5y d g
56.00
L HEWITSON
D H MOLLETT C J H
SEAN TARRY
2
68
218080
23
0
4
FRENCH LEAVE (SAF)
5y a g
55.00
C ZACKEY
G R SADLEIR
JANNIE BORMAN
9
66
463403
23
0
5
IDEAL WOLFF (SAF)
4y d g
54.50
M YENI
J WOLFF
HEATHER E ADAMSON
1
67
147808
26
0
6
CAPPELLA MAGNA (SAF)
4y d a
54.00
K MATSUNYANE
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
12
66
201000
23
0
7
WILD HERITAGE (SAF)
4y a g
54.00
C BANTAM
G GOKSEL
GOKHAN TERZI
4
66
658341
16
0
8
KURT'S APPROVAL (SAF)
6y d g
53.00
C MAUJEAN
P D JULES
CHRIS ERASMUS
11
62
306404
19
0
9
MAGIC VISION (SAF)
4y d g
52.50
S KHUMALO
M J KAPNIAS A M KA
PAUL MATCHETT
8
63
342346
19
0
10
DANCEWITHADRAGON (SAF)
5y d k
52.00
J PENNY
JOANNE BRIER
LUCHELLE KRUGER
3
60
066666
19
0
11
TURF MASTER (SAF)
5y d g
52.00
M V'RENSBURG
ANDRE DU PLESSIS
HEATHER E ADAMSON
6
60
851006
14
0
12
SO LONG SPRING (SAF)
6y d g
50.50
J R SYSTER
K P N M BACKOS, D
TYRONE ZACKEY
5
50
080909
16
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEFORE THE DAWN (SAF)
4y d k
62.50
C F DICKEN
DR H NHLAPO J M CO
ASHLEY FORTUNE
3
100
315315
26
0
2
WINTER WATCH (SAF)
6y d k
62.00
S KHUMALO
R R MAGNER
ROY MAGNER
12
96
813259
26
0
3
CHE BELLA (SAF)
5y d k
61.00
C MAUJEAN
HYPERPAINT SYNDICATE
PAUL PETER
4
94
859740
12
0
4
MIRACLE FLIGHT (SAF)
3y d d
60.50
L J FERRARIS
I LEVITAN
PAUL PETER
2
101
1-13270
26
0
5
SPRING BREAK (SAF)
4y d k
60.50
L HEWITSON
LAMMERSKRAAL STUD
SEAN TARRY
9
93
26-0050
26
0
6
ULLA (SAF)
5y d k
60.00
J R SYSTER
A D MARX, K G HUNTER
STUART PETTIGREW
5
93
095238
79
0
7
SWEET SENSATION (SAF)
3y d d
58.50
M YENI
CORNE SPIES RACING P
CORNE SPIES
1
97
108321
5
0
8
TRUE CHARM (SAF)
4y d k
58.00
C ZACKEY
F VAN WYK
CORNE SPIES
8
88
870800
12
0
9
THUMBS UP (SAF)
3y d d
55.50
G LERENA
J F L M F WERNARS
J A JANSE VAN VUUREN
11
91
324151
23
0
10
LADY OF LIBERTY (SAF)
5y d k
55.50
C STOREY
D D CASON
DENNIS CASON
7
83
3-41170
127
0
11
IMPRESSIVE DUCHESS (SAF)
4y a k
53.50
J GREYLING
X SPIES
CORNE SPIES
10
79
006524
5
0
12
SEEMYVISION (SAF)
4y d k
52.50
K MATSUNYANE
A J VAN BASSEN
ROY MAGNER
6
77
630092
19
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MULETA (SAF)
4y a k
61.00
M YENI
K B WILSON
ROBBIE SAGE
1
78
2151
54
0
2
ROYAL LILY (SAF)
4y d k
61.00
S KHUMALO
D A SHAM, M D SHAM
DORRIE SHAM
14
78
322607
21
0
3
CAPITIANA (SAF)
4y d k
59.00
C F DICKEN
T J SHAWE
LUCKY HOUDALAKIS
12
77
866660
14
0
4
SEE YOU TYGER (SAF)
5y d k
60.50
K MATSUNYANE
CLIVE VAN DER MESCHT
PAUL MATCHETT
2
77
577758
26
0
5
MAY QUEEN (SAF)
4y d k
59.00
P STRYDOM
J WOLFF
HEATHER E ADAMSON
18
74
311293
7
0
6
HOT GOSSIP (SAF)
4y d k
58.50
C MAUJEAN
S PORIAZIS, ESTATE L
DAVID NIEUWENHUIZEN
16
73
301540
47
0
7
JAVA HOUSE (SAF)
3y d d
58.00
L J FERRARIS
S M LEAHY, M G AZZIE
M G AZZIE/A A AZZIE
13
80
53148
75
0
8
MILAN'S PRINCESS (SAF)
3y d d
58.00
G LERENA
CORNE SPIES RACING P
CORNE SPIES
9
80
725216
21
0
9
CAERPHILLY (SAF)
4y d k
58.00
B NYAWO
A J VAN BASSEN MIS
ROY MAGNER
15
72
232241
42
0
10
OKSANA (SAF)
3y d d
57.50
C BANTAM
D G LOHRENTZ J MOF
STEPHEN MOFFATT
11
79
825010
21
0
11
BIG CITY GIRL (SAF)
3y d d
57.00
C ZACKEY
J J SNYMAN
CORNE SPIES
5
78
03419
7
0
12
CLAREMORRIS (SAF)
7y a k
55.50
D SCHWARZ
CRACKING PACE SYNDIC
ROY MAGNER
17
67
447827
63
0
13
SAMOA (SAF)
6y d k
55.50
L HEWITSON
S M NEL A J WYNNE
BRIDGET STIDOLPH
7
67
358164
21
0
14
IN HASTE (SAF)
3y d d
52.50
J R SYSTER
STONE HILL STUD NOM:
PAUL MATCHETT
3
72
420190
21
0
15
KARIN B (SAF)
5y d k
53.50
J GREYLING
CORNE SPIES RACING P
CORNE SPIES
10
63
840610
7
0
16
VARS JY (SAF)
4y d k
53.00
N QAULE
SHAYLEN NAIDOO
SHAYLEN NAIDOO
6
62
070100
47
0
17
ROKSOLANA (SAF)
4y d k
52.00
M MJOKA
D U KRUGER
BRETT WEBBER
4
56
005980
7
0
18
COUNTESSOFCOULTER (SAF)
4y d k
52.00
N KLINK
K P N M BACKOS S
TYRONE ZACKEY
8
48
000007
86
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALWAYS MISBEHAVING (KY)
3y d e
55.00
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
R. A. HILL STABLE, R
DANNY GARGAN
1
61
523-974
25
0
2
TONE FEELIN (KY)
3y d e
52.00
MARIO FUENTES
LONGCHAMPS RACING
JUAN ANDRES RODRIGUEZ
2
59
248545
15
0
3
SMARTY J AND B (FL)
4y a a
56.50
LEONEL REYES
CHUNCHO BRAVO STABLE
JAVIER E. MORZAN
3
36
4-77867
41
0
4
ALPERES (FL)
5y a g
56.50
CARLOS MONTALVO
SPAN INVESTMENTS, IN
ROHAN CRICHTON
4
63
968034
127
0
5
OPTIMISTIC (FL)
3y d g
55.00
VICTOR LEBRON
ADAM PARKER
JOSEPH F. ORSENO
5
45
79845
29
0
6
REINOANIMAUX (KY)
4y d g
56.50
JESUS M. RIOS
VIANA GROUP INC.
HUMBERTO TOLEDO
6
60
768557
22
0
7
CUY (FL)
3y a g
55.00
EDGAR S. PRADO
ELIZABETH L. DOBLES
ELIZABETH L. DOBLES
7
66
624335
68
0
8
ISLE OF MAN (KY)
3y k g
55.00
PACO LOPEZ
MARY E. EPPLER RACIN
MARY E. EPPLER
8
61
448506
34
0
9
TREASURE RUN (FL)
4y d g
56.50
LUCA PANICI
JODY VEITCH
HENRY COLLAZO
9
38
656005
13
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:04 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MARKISTAN (FL)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
J. KENT SWEEZEY
J. KENT SWEEZEY
1
73
111422
39
0
2
TAKECHARGE MIRELLA (KY)
4y d k
52.50
MARIO FUENTES
SHAMIR MARAGH
SHAMIR MARAGH
2
66
144465
18
0
3
BAHAMIAN GIRL (FL)
3y d d
55.50
LUCA PANICI
ALL TOGETHER STABLE
ANNA VARSI
3
67
655415
13
0
4
BABY ICE (FL)
6y d k
56.50
CRISTIAN A. TORRES
D AND D STABLE
JULIO R. CARTAGENA
4
65
251848
18
0
5
BEAST OF WILDWOOD (FL)
3y d d
54.50
PACO LOPEZ
ZERPA, GILBERTO AND
GILBERTO ZERPA
5
68
611253
18
0
6
DIXIE PRINCESS (KY)
5y a k
55.50
LEONEL REYES
BIG DADDY NEW YORK I
JAVIER E. MORZAN
6
65
682750
43
0
7
SALSA RITA (FL)
5y a k
55.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
BERSALU FARM INC.
BERNARDO CAMPOS
7
62
324377
18
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:33
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NONA RAC (KY)
2y a e
51.50
MARIO FUENTES
YVONNE DIXON
RENALDO RICHARDS
1
36
54
19
0
2
GEOMETRICO (KY)
2y d e
54.50
CRISTIAN A. TORRES
DANIEL PITA
DANIEL PITA
2
47
63534
28
0
3
FREEZE TURKEY (KY)
2y k g
54.50
JOE BRAVO
GOLD SQUARE LLC
KELLY J. BREEN
3
48
6
20
0
4
PAINTED RAGS (KY)
2y a g
54.50
LUCA PANICI
CHRISTINE WASILEWSK
CHRISTINE WASILEWSKI
4
16
9607
6
0
5
LISA'S FIRST LOVE (FL)
2y d e
54.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
MULLINGS, ALPHONSO,
HUBERT PINNOCK
5
3
9
28
0
6
NEVERENOUGHCOCO (FL)
2y k e
54.50
CARLOS D. LUGO
JOHAN ALDANA
BENNY C. CADAHIA
6
10
9
27
0
7
WATER CAY (KY)
2y d e
54.50
LEONEL REYES
LUIS QUERCIA
GUSTAVO AMAYA
7
45
74432
28
0
8
THOROVER (FL)
2y a e
54.50
VICTOR LEBRON
HIDDEN POINT FARM, I
JOSEPH F. ORSENO
8
54
73
26
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:03
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PROUD CONTENDER (FL)
2y d e
54.50
TYLER GAFFALIONE
BRIDLE OAKS FARM, IN
FERNANDO ABREU
1
52
5
21
0
2
WILLY BOI (FL)
2y d e
54.50
COREY J. LANERIE
LEA FARMS, LLC
JEFF ENGLER
2
0
0
0
3
THE RED MAN (FL)
2y a e
54.50
MARCOS MENESES
CLAP EMBROIDERY
CARLOS LUIS PEREZ
3
48
3293
21
0
4
CAPTAIN (FL)
2y d e
54.50
EDGARD J. ZAYAS
BRENT FERNUNG
KATHLEEN O'CONNELL
4
0
0
0
5
BELLA FUTURE (FL)
2y d e
54.50
EMISAEL JARAMILLO
VICINO RACING STABLE
ARMANDO DE LA CERDA
5
0
0
0
6
SIGILOSO (FL)
2y a e
54.50
LUIS SAEZ
GELFENSTEIN FARM
ANTONIO SANO
6
0
0
0
7
HAPPY CHAMP (FL)
2y d e
54.50
JULIEN R. LEPAROUX
CALUMET FARM
JACK SISTERSON
7
77
66
32
0
8
TALEOFTWOBROTHERS (FL)
2y a e
54.50
CRISTIAN A. TORRES
NORMAN MCKATHAN
ANNA VARSI
8
0
0
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:36
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SHE FLED THE SCENE (KY)
4y k k
56.00
TYLER GAFFALIONE
KATHLEEN O'CONNELL
KATHLEEN O'CONNELL
1
76
1-62437
28
0
2
MEMPHIS SHOWBOAT (KY)
3y d d
54.50
LEONEL REYES
JOHN GROSSI'S RACING
WILLIAM DOWNING
2
66
775030
40
0
3
GLORIOUS GAL (KY)
3y d d
54.50
RAJIV MARAGH
CHARLES T. MATSES
JOSEPH F. ORSENO
3
77
363423
28
0
4
NOBLE MARIA (KY)
4y d k
55.00
EDGARD J. ZAYAS
DRAWING AWAY STABLE
ANTONIO SANO
4
66
223453
21
0
5
STORMY DERBY DAY (KY)
3y a d
54.50
LUCA PANICI
MARY ABEEL SULLIVAN
THOMAS M. BUSH
5
74
917786
74
0
6
CACTUS KITTEN (KY)
3y d d
50.50
MARIO FUENTES
EAC RACING STABLE, L
ENRIQUE AMADO
6
66
22138
6
0
7
STAR SWEPT (KY)
5y d k
56.00
JOE BRAVO
WHISPER HILL FARM, L
J. KENT SWEEZEY
7
81
5-5-178-
127
0
8
EXTRAVAGANT ROSIE (FL)
3y d d
54.50
EMISAEL JARAMILLO
VICINO RACING STABLE
ARMANDO DE LA CERDA
8
74
78-6468
21
0
9
RECESS (NY)
4y a k
56.00
LUIS SAEZ
DANIEL C. HURTAK
DANIEL C. HURTAK
9
78
412-449
127
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:06
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JESSICA (FL)
4y d k
56.50
JESUS M. RIOS
SHADYBROOK FARM, INC
MICHAEL YATES
1
68
6-46-161
77
0
2
ROYAL MEGHAN (FL)
3y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
LOWWOOD FARM, LLC AN
FERNANDO ABREU
2
80
236324
46
0
3
NACHO MAMA (FL)
4y d k
55.50
CRISTIAN A. TORRES
ARINDEL
JUAN ALVARADO
3
72
56442-0
123
0
4
MISS PEPPINA (FL)
3y a d
54.50
LUIS SAEZ
GMP STABLES LLC, WES
TODD A. PLETCHER
4
77
144-053
127
0
5
MANDAMUS (FL)
3y d d
54.50
EDGARD J. ZAYAS
SONATA STABLE
VICTOR BARBOZA, JR.
5
69
2-67922
47
0
6
UNCAPTURED RUBY (FL)
3y a d
55.50
JOE BRAVO
RICHARD MALOUF
KELLY J. BREEN
6
64
182117
22
0
7
WORTH AVENUE (FL)
6y a k
55.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
ROSE FAMILY STABLE A
BARRY R. ROSE
7
70
114643
13
0
8
BRAMBLE BERRY (FL)
3y a d
54.50
PACO LOPEZ
BERGEN STABLES, LLC
J. KENT SWEEZEY
8
76
711227
41
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:36
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CODRINGTON (NY)
5y d k
57.00
EDGARD J. ZAYAS
IMAGINARY STABLES
ANTONIO SANO
1
82
553478
96
0
2
OMNIA (KY)
3y a d
54.50
LUIS SAEZ
VALENTI RACING STABL
J. KENT SWEEZEY
2
74
484251
8
0
3
CALENTITA (IRE)
4y a k
55.00
EDGAR S. PRADO
BHMFR, LLC
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
3
72
50-1123
20
0
4
O. K. KAY (FL)
6y d k
57.00
PACO LOPEZ
GEORGE VIRES
JANE CIBELLI
4
83
1456-12
127
0
5
INTEREST (KY)
3y d d
54.50
EMISAEL JARAMILLO
DANIEL C. HURTAK
DANIEL C. HURTAK
5
68
232750
20
0
6
I'M LISTENING (NJ)
6y a k
57.00
JOE BRAVO
MARY E. EPPLER RACIN
MARY E. EPPLER
6
78
14-4247
95
0
7
UNA LUNA (FL)
5y k k
57.00
LUIS SAEZ
ROBERT J. AMENDOLA
JOSE A. GALLEGOS
7
79
27-3756
20
0
8
WAR CANOE (NY)
7y d k
57.00
TYLER GAFFALIONE
MICHAEL DUBB
CHAD C. BROWN
8
94
31-3242
47
0
9
SAMMIE SUNSHINE (KY)
5y d k
57.00
CRISTIAN A. TORRES
ROSALEE C. DAVISON
MICHAEL LERMAN
9
47
364244
40
0
10
SOOTHING (KY)
4y d k
56.00
JULIEN R. LEPAROUX
ITA THOROUGHBREDS
ROBERT B. HESS, JR.
10
85
021135
54
0
10 Aralık 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Kocaeli, Vaal Güney Afrika, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:15, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:30 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Vaal Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:33 vaal güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:04 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 10 aralık 2020 perşembe at yarışı bülteni, 10 aralık 2020 at yarışı programı, 10 aralık 2020 tjk yarış programı, 10 aralık 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 10 aralık 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 10 aralık 2020 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, vaal güney afrika at yarışı bülteni, 10 aralık 2020 vaal güney afrika at yarışı bülteni, günün vaal güney afrika at yarışı bülteni, bugün vaal güney afrika at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 10 aralık 2020 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni