Yarış Başlama Saati: 16:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHIRA CHIRA
2y d d
TOROK (IRE)
60.00
M.KAYA
ELİF KAYA
İ.H.BAYDAN
6
41
1
18
20
2
KULKIZI
2y d d
KULOĞLU
60.00
K.TOKAÇOĞLU
ALPER ERDOĞUŞ
A.ÖZGEN
2
36
588918
8
19
1.30.37
3
AMİRAL HOLD
2y d d
WIENER WALZER (GER)
59.00
N.AVCİ
HACI DURAN KOCA
G.HALKATAŞ
5
38
477619
16
19
4
UY SCUTI
2y d d
SMART ROBIN (JPN)
59.00
A.ALPAGUT
TANSEL ARSLAN
M.TEZEL
1
41
1
127
20
5
GOGUSH
2y d d
MENDIP (USA)
57.00
ADEM ŞEN
ŞÜKRÜ GÜRER
MEH.KAYA
8
29
263555
23
14
6
GROUND STORM
2y d d
AFTER MARKET (USA)
51.00
M.MANAVAP
HİKMET ŞİMŞEK
S.YANIK
4
18
040
13
17
7
GÜR KIZ
2y d d
MARCAVELLY (USA)
50.00
İ.GÜNAP
ERCAN SÖKMEZ
MEH.KAYA
9
11
0009
21
16
1.34.55
8
ÖYKÜ SULTAN
2y a d
DEHA
54.00
F.KABADAYIAP
OĞUZ İKEN
MEH.KAYA
3
0
0
20
9
SOYLUHANIM
2y d d
LAST EXIT
54.00
MER.ÇELİK
ALİ KAYA
HAKAN ASLAN
7
22
457
127
17
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALPEREN AĞA
3y k e
SARRAF
54.00
M.MANAVAP
HİKMET ŞİMŞEK
S.YANIK
3
0
54
127
18
1.24.77
2
ÇELİKHİLAL
3y a e
ANKA
57.00
M.GÖNÜLTAŞ
ZAFER DAŞTAN
MEH.KAYA
2
0
90
56
18
1.33.66
3
ERDO
3y a e
ÇAĞAN
57.00
A.KÜRÜNDÜK
ÜMÜT BULUT
Ü.BULUT
11
12
869890
28
13
1.27.15
4
GÜNGÖR BABA
3y a e
JOKER
57.00
M.SAV
İSMAİL ERDOĞAN
İ.H.BAYDAN
7
13
0770
14
16
5
KAĞANMERT
3y a e
SEPETÇİOĞLU
53.00
M.UYARAP
RACİ ÖZYİĞİT
R.ÖZYİĞİT
8
0
0
20
6
LEVENTHAN
3y a e
BERKAY EFE
57.00
MER.ÇELİK
BÜLENT AKBÖRÜ
S.YUDUM
6
0
0
20
7
OĞLUMCAKO
3y k e
BERKAY EFE
57.00
GÖKH.GÖKÇE
ŞÜKRÜ GÜRER
MEH.KAYA
4
0
5
127
19
8
EGİNLİ GELİNİ
3y a d
ÖZGÜNHAN
52.00
M.B.ÇAKMAKAP
NİHAT KARATOPRAK
A.ATAŞ
1
0
0
14
19
9
GÜNBİLEN
3y k d
ÖZGÜNHAN
55.00
A.OKAN PAZARAP
MELİS KURTEL EMİN
Z.AVCI
9
26
4944
14
16
10
NİKOŞ
3y k d
OYMAKBEYİ
55.00
B.AVERBAK
MEHMET DEMİR
M.YAPAROĞLU
5
17
497407
7
7
1.26.62
11
SİMGENAZ
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
52.00
F.ARSLANAP
FADIL BAYDAN
İ.H.BAYDAN
10
12
798
14
17
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KARAMIH
5y a a
KARAKEMAL
59.50
F.ARSLANAP
FARUK ATEŞ
MEH.KAYA
4
73
110380
9
16
2
YARİSSA
7y k a
İZBATUR
58.50
Y.E.YÜKSELAP
H.TARIK DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
1
58
186939
6
15
3
DENİZ KÖPÜĞÜ
5y k a
ARASLI
56.50
B.M.MIRIKAP
SERDAR ÇETİNKAYA
Ç.ÖZDİL
6
52
177049
8
15
4
UÇAN KARACA
5y a a
ALKARACA
59.50
K.TOKAÇOĞLU
SELDA KARACA
MEH.KAYA
5
37
443355
7
15
5
GÜRDENLİ
4y k a
TAMERİNOĞLU
57.50
N.AVCİ
NİMET ARİF KURTEL
Ş.ÖNCEL
3
45
084521
7
20
6
KIZILHAN
8y a a
SABURAY
57.50
M.KAYA
TARKAN H. ONAR
SEYİT GÖKÇE
7
80
040539
14
10
7
HERGELE
8y k a
BERKSOY
55.50
F.YÜKSEL
BİHTERCAN ATAÇ
T.ATAÇ
2
81
055672
5
12
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAY HABER
3y k e
HABERKAN
57.00
F.YÜKSEL
HÜSEYİN ÇELİKAY
MUT.KAYA
12
32
00292
21
18
1.26.00
2
GÖLGE KRAL
3y d e
KURTEL
57.00
M.KAYA
TARKAN H. ONAR
SEYİT GÖKÇE
10
0
0
20
3
KANMANTAY
3y k e
KANMANHAN
57.00
M.ÇİÇEK
FİKRET KANMAN
C.YEDİREN
5
0
64
14
18
4
OĞUZ ŞAH
3y k g
BİLGİN
57.00
A.ALPAGUT
NURDENİZ EMRE
G.HALKATAŞ
1
26
4540
127
16
1.28.72
5
ÖMERMERT
3y k e
GÖKTEKİN
53.00
M.AKINAP
HALİL ASLAN
HAKAN ASLAN
9
9
9609
49
16
6
TOYGU
3y k e
KARA YAĞIZ
57.00
Ç.OK
ŞEVKET ALTUNIŞIK
D.TEKELİ
4
28
2653
14
16
1.27.63
7
YOLGÖSTEREN
3y a e
CİHANSER
54.00
MUH.OKAP
ŞAHNUR KARACA
M.Y.AKKEYİK
6
0
05
127
18
8
ZIVARIKLI
3y a e
ZİGANA
57.00
İ.H.KETME
RECEP KETME
F.DİZDAROĞLU
8
34
255474
8
13
1.23.36
9
DARABA
3y a d
ÖZGÜNHAN
55.00
A.OKAN PAZARAP
SEMA ULAŞ
Z.AVCI
11
10
70008
14
15
10
NAZLIRÜZGAR
3y a d
ÖZGÜNHAN
52.00
B.M.MIRIKAP
ABDULLAH KAYA
HAKAN ASLAN
7
31
053620
14
12
1.31.64
11
SEMELE
3y k d
KARAKEMAL
55.00
MER.ÇELİK
İDRİS TANYILDIZ
S.ŞAHYAZICI
3
10
8006
14
16
12
YELSAVURAN
3y a d
ORÇUN
53.00
ALP.OLUKAP
MELİS KURTEL EMİN
Z.AVCI
2
0
00
14
18
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KAYALARLI
4y k a
GÜNTAY
61.00
F.ARSLANAP
ZAFER GEZİCİ
SEYİT GÖKÇE
10
59
016255
16
16
1.38.24
2
CEYLİNSU
6y a k
ANADOLU ATEŞİ
61.50
M.ÇİÇEK
ALİ BARBAROS SOLMAZ
B.TOPCU
7
54
844463
14
16
1.37.06
3
ŞERİFE ABLA
6y k k
ODİNHAN
58.50
A.İNCİAP
SUNGUR SOYDAM
MEH.KAYA
5
54
544371
19
20
1.37.83
4
ANANİYA
5y a k
UÇANBEY
59.00
B.M.MIRIKAP
SAMİ DOĞAN
Ü.BULUT
9
53
747935
9
10
1.38.65
5
ABHER
7y k a
KARACA.5
56.50
K.TOKAÇOĞLU
SELDA KARACA
MEH.KAYA
4
44
036464
9
14
1.36.30
6
ATEŞADASI
4y a k
ATEŞTOPU
55.00
MER.ÇELİK
OSMAN KOCABİÇAK
M.KARACA
15
43
724435
7
16
1.40.39
7
CANIM MİRA
9y k a
ANADOLU ATEŞİ
55.00
F.YÜKSEL
MEHMET CAN İŞTEBİR
G.HALKATAŞ
6
41
009707
9
8
1.35.66
8
RÜZGARBERK
5y a a
YALAZ
53.50
D.PALAUR
SİNAN BİLİK
S.ŞAHYAZICI
3
38
396006
5
9
1.37.67
9
UÇANBARON
5y k a
BERKSOY
52.50
O.YILDIZ
MEHMET SIDDIK OKAN
MEH.KAYA
11
36
858628
9
12
10
GENÇBERK
6y a a
KARA YAĞIZ
50.00
B.AVERBAK
S.ALİ BÜYÜKBAŞ
S.ÖMEROĞLU
8
31
000008
14
10
1.37.84
11
AĞA BABAM
4y a a
KOCAREİS
50.00
ALP.OLUKAP
SELDA KARACA
MEH.KAYA
12
26
860077
7
9
1.41.13
12
ATANERHAN
4y a a
ÖZGÜNHAN
50.00
F.EMİRAP
NİMET ARİF KURTEL
Ş.ÖNCEL
14
26
000700
21
13
1.39.48
13
ÇİFTEADA
4y k k
ÖZDURAN
50.00
M.MANAVAP
ŞÜKRÜ GÜRER
M.Y.AKKEYİK
1
24
017600
14
16
1.42.09
14
ÇAY
4y k k
TURBO
50.00
MUH.OKAP
HAKAN ZAYIF
M.YAPAROĞLU
13
23
645945
9
7
1.48.02
15
EFESİN EFESİ
5y a a
EFEM
50.00
M.B.ÖNCELAP
ŞEVKET ALTUNIŞIK
D.TEKELİ
2
20
9617-00
28
17
1.38.62
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÖZAKBEY
3y a e
ÖZHABER
59.00
G.KOCAKAYA
NURDENİZ EMRE
G.HALKATAŞ
10
73
160469
10
15
1.40.11
2
AHMET ALİ
3y a e
BERKSOY
57.00
T.YILDIZ
MEHMET ESMER
MUT.KAYA
13
49
402643
9
15
3
HASAN
3y a e
ORÇUN
57.00
O.YILDIZ
İLAYDA ERDEMİR
S.ÖMEROĞLU
1
43
218415
8
19
1.41.16
4
HAVZA ASLANI
3y k e
TAMERİNOĞLU
57.00
K.TOKAÇOĞLU
SUAT YILDIZ
EN.KARATAŞ
2
52
415914
43
19
1.39.50
5
KENANLI
3y a e
AYABAKAN
57.00
B.KURDU
ZAFER GEZİCİ
SEYİT GÖKÇE
3
38
199236
23
15
1.41.77
6
KING LEO
3y a e
OYMAKBEYİ
57.00
F.YÜKSEL
NEJDET SELÇUKOĞLU
R.ALTUNBAŞ
7
44
35317
9
19
7
KOCAOĞLAN
3y a e
TURBO
57.00
MER.ÇELİK
MEHMET ARSLAN
S.ŞAHYAZICI
8
48
317355
9
16
8
PITIR
3y k e
GÜNTAY
57.00
M.KAYA
SALİH DURMAZ
MEH.KAYA
4
72
633512
10
19
9
ŞENKARDEŞ
3y a e
AYABAKAN
57.00
S.İPEK
ŞEYMA B. TANİYİT
D.SAV
11
43
426132
8
18
1.39.16
10
USULCA
3y k e
TAMERİNOĞLU
57.00
N.AVCİ
SÜLEYMAN KILIÇASLAN
ŞAFAK GÜMÜŞ
5
47
276102
28
18
1.38.72
11
YEĞENİM TOPRAK
3y d e
OYMAKBEYİ
57.00
GÖKH.GÖKÇE
FEYZİ GÖNÜLTAŞ
R.ALTUNBAŞ
9
45
218542
30
16
12
YEKSIRA
3y k e
BİLGİN
57.00
M.ÇİÇEK
ORFEA TİTO ARIKAN
B.TOPCU
6
58
045150
31
18
1.40.04
13
BEATRİS
3y k d
KAMAN
55.00
A.ALPAGUT
DEMİRHAN YILMAZ
M.TEZEL
12
46
639010
16
19
1.39.78
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DYMAXION
9y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
60.00
S.ÖZEN
MEHMET ALİ AKDAĞ
H.DURMUŞ
10
57
524807
14
13
2.00.32
2
KING WINNER
4y d a
KANEKO
56.00
M.AKINAP
BÜLENT BENZER
Ş.ÖZGÜR
2
31
734174
5
18
2.05.50
3
LORD OF TIME
5y d a
SEA HERO (USA)
60.00
B.M.MIRIKAP
ERAY KOKTAY
M.ASLAN
8
55
145512
5
19
2.03.25
4
UĞURHAN
3y d e
HAKEEM (USA)
58.50
MER.ÇELİK
ALİ KAYA
HAKAN ASLAN
3
48
147156
42
18
2.05.45
5
RECO
6y d g
FAIRSON
55.00
M.MANAVAP
BAYRAM KELEŞ
S.YANIK
1
65
009806
14
12
2.02.60
6
SANTORONI GIRL
3y d d
APPROVE (IRE)
54.50
ALP.OLUKAP
ASLAN SAVAŞAN
R.AYDOĞAN
5
38
522368
7
16
2.06.24
7
GO FOR THE AFTER
4y d a
AFTER MARKET (USA)
56.00
A.OKAN PAZARAP
NİHAT SAĞLAM
S.ŞAHYAZICI
7
24
498945
9
3
2.07.13
8
MAGIC APPLE
3y a e
APPROVE (IRE)
55.50
B.KURDU
ZEKİ ÇELİK
MUT.KAYA
6
42
156689
9
15
9
LABRADOR
3y a e
EL CORREDOR (USA)
54.50
B.AVERBAK
HAKKI DOĞAN PEKER
M.TEZEL
4
27
075539
7
14
2.10.64
10
THUNDER ROAD
3y a d
TAPIZAR (USA)
54.50
A.KÜRÜNDÜK
ERKAN BAL
Z.TURĞUL
9
37
309167
7
18
2.06.31
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GRAY WOLF
4y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
63.00
G.KOCAKAYA
NURETTİN BOZKURT
G.TOKLU
9
61
582334
28
17
2.16.90
2
HELLBENT
4y d a
OFFLEE WILD (USA)
59.00
H.GÜNAP
ERAY KOKTAY
S.YANIK
4
59
145811
9
20
2.19.25
3
ÇINAR BEY
5y d a
SRI PEKAN (USA)
61.00
M.ÇİÇEK
ŞEVKİ EREN
S.ŞAHYAZICI
1
57
322555
19
16
2.16.25
4
GALYALILAR
5y d a
BOSPORUS (IRE)
56.50
İ.H.KETME
FİKRET GÜNER
F.DİZDAROĞLU
8
48
621665
5
17
2.15.66
5
FİRDES TAY
3y d d
INDIGO RED (GB)
54.50
ALP.OLUKAP
ESRA KILIÇASLAN
İ.H.BAYDAN
6
50
452571
7
20
2.22.87
6
ANTEPLİ KAYRA
3y d e
PERFECT STORM
50.00
D.PALAUR
İSMET ÇİFTÇİ
B.ARAS
5
39
536619
14
19
7
POWER BY FIRE
4y d a
INVINCIBLE SON (IRE)
50.00
N.AVCİ
DENİZ KURTEL
Ş.ÖNCEL
3
35
697878
49
12
2.18.74
8
URLA ZAMANI
8y d a
ARCHANGE D`OR (IRE)
50.00
B.AVERBAK
MUSTAFA KAAN GÖKÇE
G.HALKATAŞ
2
33
604200
49
11
2.17.05
9
ELBRUZ
3y a g
BOSPORUS (IRE)
50.00
M.MANAVAP
NUSRET ÖZBAĞ
S.YANIK
7
33
585940
9
8
2.20.23
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GANYMEDE
3y d e
BOSPORUS (IRE)
61.00
M.ÇİÇEK
FİKRET KANMAN
C.YEDİREN
9
46
595181
12
20
1.15.87
2
KHAN OF THE SEA
3y a e
PERFECT STORM
57.00
M.MANAVAP
İSMAİL GÖKHAN HUMALI
S.YANIK
4
31
283460
17
14
3
GOLDBLUE
3y a e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
A.KÜRÜNDÜK
HALE HÜLYA ILGAZLI
G.TOKLU
15
36
6-841
21
20
1.19.84
4
ROCKY BOY
3y d e
APPROVE (IRE)
58.00
Ç.OK
TAHİR GÜN
T.SOYAD
1
32
037600
23
12
1.16.83
5
FREE YOUR HEART
3y a d
ENGLISH CHANNEL (USA)
56.00
GÖKH.GÖKÇE
AYTUĞ ATALAY
B.ARAS
6
40
3-2143
127
18
6
JANIMSIN
3y d d
TALIP HAN (IRE)
53.00
F.ARSLANAP
EJDER GENÇER
S.ŞAHYAZICI
8
25
054054
7
10
1.18.54
7
CASA GRANDE
3y d e
LION HEART (USA)
55.00
A.OLUK
N.AREK KUYUMCİYAN
Ş.ÇELİK
3
84
2825-37
127
15
1.17.67
8
IMPOSING VICTORY
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
55.00
MER.ÇELİK
ABDULVAHİT UYSAL
Y.BULUT
7
33
9-78525
28
13
1.33.50
9
GOLDEN TORCH
3y a d
DEHA
53.00
M.AKINAP
BÜLENT SOYSAL
MEH.KAYA
2
26
466508
44
9
1.16.98
10
JALIYAH AURELYA
3y d d
DUTYFREE
50.00
MUH.OKAP
ÖZGÜR ŞİMŞEK
SA.ÖZBEY
10
14
894800
30
10
11
GO CYCLONE
3y d e
DUTYFREE
58.00
S.ÖZEN
ŞÜKRÜYE ADIŞEN
S.ŞAHYAZICI
12
34
3176
9
18
12
PINE APPLE
3y d d
SIDESTEP (AUS)
54.00
D.PALAUR
ZAFER GEZİCİ
SEYİT GÖKÇE
13
23
097908
9
8
13
SON OF YAVUZ
3y a e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
56.00
A.OKAN PAZARAP
NİHAT SAĞLAM
S.ŞAHYAZICI
5
17
000900
49
5
1.17.49
14
AMERICAN
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
51.00
B.M.MIRIKAP
YÜCEL AKNERGİZ
İ.H.BAYDAN
16
29
7-2438
121
15
1.21.22
15
KÖYCEYİZ GÜZELİ
3y d d
YONAGUSKA (USA)
51.00
ALP.OLUKAP
AYŞE KARAARSLAN
M.TEZEL
11
5
740000
7
11
1.22.42
16
LAST PIANIST
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
51.00
M.B.ÖNCELAP
MEHMET DEMİR
M.YAPAROĞLU
14
0
00
21
18
1.19.15
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 10:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÖZALP
4y a a
TURBO
60.00
M.ÜNLÜ
MEHMET ALTIN
M.KARALI
11
23
708866
12
10
1.31.07
2
ALOGLUM
6y a a
UÇANBEY
58.50
N.ALTIN
N.CEHDİ ADVAN
A.GÜRGÖZE
8
39
023533
21
16
3
GEDİZKAYA
6y k a
BAŞBAY
58.50
İ.AKYAVUZ
KADRİYE KAYA
M.KILINÇ
9
41
038072
10
11
1.30.86
4
OVA KARTALI
5y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
60.50
F.YARDIMCI
MEHMET ÖZKAN
H.DEĞİRMENCİ
2
75
2-62014
6
19
5
ÜMİDİMSİN
4y d a
DEHA
54.00
S.ALTAYAP
MUZAFFER YARDIMCI
EY.YARDIMCI
6
23
482263
14
17
1.44.22
6
HİRA
7y k k
ZENGİNOĞLU
52.50
Y.CENGİZAP
FUAT KARATOPRAK
M.A.ÇİÇEK
3
48
649372
7
14
1.32.51
7
SERVİSU
5y d k
ÖZDURAN
55.50
H.SARIDALAP
FATMA KAN
M.DEMİROL
1
20
648788
35
6
1.36.05
8
GÜMÜŞYOL
4y k a
BOZOK
54.00
M.E.DOĞANAP
HAÇIM YILDIZ
S.KURT
10
28
506000
118
14
9
KAYATALYA
4y a a
ÖZGÜNKAN
56.00
B.BEKTAŞ
RAMAZAN ÖZDEMİR
G.BALTA
7
16
006867
4
2
1.32.57
10
ESENKIR
5y k k
BİLGİN
53.50
S.KAPLAN
CÜNEYT BUĞDAYCI
R.AKCAN
5
21
007588
7
4
1.35.92
11
AKKUŞ FIRTINASI
4y k a
ATAKANKAYA
57.00
E.AKKILIÇAP
ABDULLAH AKKUŞ
S.SAYIN
4
18
000000
21
12
1.38.44
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AHMETHAN
3y a e
UÇANBEY
53.00
Y.CENGİZAP
CUMA AKDUMAN
M.KEKLİK
8
13
809656
81
14
1.44.49
2
BİLGİÇ AĞA
3y k e
KAIZBERT (RU)
57.00
AH.ARSLAN
MAHMUT BİLGİÇ
FER.ÇELİK
4
0
0
20
3
BUĞRAKADİR
3y k e
BOZYİĞİT
53.00
M.N.SUNKARAP
BİŞAR ÇELİK
S.KURT
7
0
07
127
18
4
HANDASSA
3y a e
UÇANBEY
54.00
M.E.DOĞANAP
SUPHİ TOYDEMİR
S.V.KAYA
9
35
236532
14
15
5
İZ YEL
3y a e
UÇANBEY
56.00
M.F.ASLANAP
EMRE KARAÇİZMELİ
M.KILINÇ
10
0
00
13
18
6
JOKERCAN
3y k e
JOKER
54.00
E.AKKILIÇAP
ABDULLAH AKKUŞ
S.SAYIN
14
7
990
89
17
7
KIZGIN ATEŞ
3y k e
SALTUKHAN
57.00
H.DEMİRTAŞ
HALİL ASLAN
S.SAYIN
3
0
96
28
18
8
KRAL BAKIRCA
3y a e
ATİKBEY
53.00
B.SARIDALAP
HÜSEYİN ÇELİK
A.GÜRGÖZE
2
34
2942
28
17
9
GELİBOLU YILDIZI
3y k d
GELİBOLU
55.00
N.ALTIN
BAKIR FELHAN
M.KARALI
5
10
7700
45
16
10
İLKAYCAN
3y a d
KIRIMHAN
54.00
M.IŞIKAP
HALİT DAĞTEKİN
M.DEMİROL
15
20
097307
24
11
11
KIZILŞAFAK
3y d d
UÇANOĞLU
55.00
F.YARDIMCI
GALİP DOĞAN
MAHMUT DOĞAN
13
18
056508
24
12
1.48.28
12
NURAY HATUN
3y a d
ATİKBEY
55.00
M.AVŞAR
CEVHER CANLIKA
F.E.AKIL
1
14
96550
24
15
13
SULTANNAZ
3y a d
EFEM
51.00
S.ALTAYAP
MUSTAFA DİŞLON
H.DEĞİRMENCİ
6
7
790
54
17
1.49.80
14
ŞEŞVA
3y a d
CİHANEFE
55.00
M.A.AKTÜRK
ASIM FİKRİ ADVAN
A.GÜRGÖZE
11
8
680
31
17
15
UÇKAN KIZI
3y k d
KILIÇBAYLIM
51.00
A.AKDEMİRAP
ABDULKADİR TOPRAK
MAHMUT DOĞAN
12
24
495025
24
13
1.46.78
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAN DOSTUM
4y d k
KANEKO
60.00
M.IŞIKAP
CELAL CİNGÖZ
G.BALTA
4
31
403614
13
19
1.29.36
2
FREE POWER
5y a k
REY DE CAFE (USA)
59.00
A.ŞENBAHARAP
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
F.E.AKIL
9
22
400264
4
12
1.27.60
3
GALLOPING SULTAN
3y a d
GREYS ANATOMY (FR)
58.00
H.ALTUNDAĞAP
MEHMET CAN ÇİZİK
O.GÖRMEZ
5
29
122660
14
16
1.34.24
4
KEDİM
4y d k
EL CORREDOR (USA)
63.00
B.BEKTAŞ
FIRAT TEKİNALP
A.TEKİNALP
3
21
070393
6
8
1.31.08
5
LAS CHICAS
3y d d
AGRESIVO (USA)
59.00
E.AKKILIÇAP
ANIL AYTAÇ ATICI
S.SAYIN
11
28
123500
7
15
1.31.19
6
LUSINGA
6y a k
BOSPORUS (IRE)
60.00
M.AVŞAR
HASAN SEVİM
V.ÇİZİK
2
21
309670
21
11
1.28.89
7
ALTIN KAFES
6y d k
PERFECTO
57.00
M.E.DOĞANAP
ABDULBAKİ ÖZKAN
M.A.SUBAY
8
26
553242
6
18
1.33.74
8
HAZELNUT
4y a k
GREEN GÖNEN
54.00
S.ALTAYAP
MEHMET YAVUZ
S.KURT
7
15
670600
6
5
1.28.75
9
BİNDALIN GÜLÜ
3y d d
HARD WORKER
55.00
H.SARIDALAP
ALİ GÖZKEMAL
M.E.SARIDAL
1
19
764897
26
5
1.33.71
10
WHITE LEGEND
3y k d
DEHA
56.00
N.ALTIN
MEHMET FELHAN
M.KARALI
10
13
304000
17
6
1.49.31
11
SPOONERS DIAMOND
4y d k
MENDIP (USA)
57.00
M.A.AKTÜRK
MURAT AZİZOĞLU
V.ÇİZİK
6
10
0-67500
6
9
1.37.34
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DEDE GOBAK
3y a e
KABAHAYDAR AĞASI
57.00
B.BEKTAŞ
ALİ ŞEŞEN
O.GÖRMEZ
15
15
990480
7
12
2.03.43
2
ES UÇAN
3y k e
KILIÇBAYLIM
57.00
M.ÜNLÜ
AHMET POLAT
M.KEKLİK
10
6
088
28
17
3
FERDOCAN
3y a e
ATİKBEY
57.00
S.KAPLAN
İSMAİL SANCAR
G.BALTA
4
8
006
28
17
4
MESUT AĞA
3y a e
ÖZGÜNHAN
54.00
M.E.DOĞANAP
NECATİ TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
7
0
0
20
5
MİRTAY
3y k e
MİRŞANHAN
53.00
Y.CENGİZAP
İ.ETHEM AKIL
F.E.AKIL
6
20
73000
28
15
6
SUAT BEY
3y k e
KIRIMHAN
57.00
M.F.ASLANAP
ABDULKADİR AKDENİZ
M.BARCİN
1
0
0
7
19
1.59.42
7
UÇANBULUT
3y a e
UÇANBEY
57.00
İ.AKYAVUZ
GÜNAYDIN SAÇAN
M.H.ELĞAÇ
14
0
5
74
19
8
ÜSTAD SAYIN
3y a e
ONURKAAN
57.00
N.ALTIN
İ.HALİL PARILDAR
S.SAYIN
5
0
02
28
18
9
ALFİDAN GÜLÜ
3y d d
LİDERTAY
54.00
H.ALTUNDAĞAP
İSMAİL ARCA
V.ÇİZİK
3
11
700
53
17
10
EKİNLİK GÜZELİ
3y k d
BOZYİĞİT
53.00
A.ŞENBAHARAP
MUZAFER BAKİ
A.GÜRGÖZE
8
0
0
26
19
11
HALİME HATUN
3y a d
UFUKBİR
53.00
F.FELHANAP
MUSTAFA ÇİZİK
V.ÇİZİK
12
21
409909
28
13
12
KOÇAŞ KIZI
3y a d
ÖZGÜNHAN
53.00
E.AKKILIÇAP
İZZETTİN YILDIZ
BAR.BULUT
9
0
67
56
18
13
LEYLAHAN KIZI
3y k d
KIRIMHAN
51.00
B.SARIDALAP
HAMİT EMEKTAR
E.ÇETİNKURT
2
0
0
20
14
MISS VANETA
3y k d
BOZYİĞİT
51.00
A.AKDEMİRAP
MEHMET AKDEMİR
M.Y.KILINÇ
11
0
00
24
18
15
ZEYNO SULTAN
3y k d
BALIKHAN
55.00
H.SARIDALAP
FUAT KARATOPRAK
M.A.ÇİÇEK
13
0
0
31
19
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALSİMA
4y d k
KING'S PLEASURE
63.00
B.BEKTAŞ
RESUL ÜNLÜ
V.ÇİZİK
3
65
424523
20
16
1.15.62
2
CANGUVEN (IRE)
5y a a
FOOTSTEPSINTHESAND (GB)
61.00
İ.KATI
İSMAİL ÇİZİK
M.A.ÇİÇEK
15
61
413045
10
16
3
DAR SOKAK
3y d g
EXPANSION (USA)
57.50
E.AKKILIÇAP
İSMAİL HADİOĞLU
S.SAYIN
9
60
169117
4
19
1.14.64
4
ZAFER MEYDANI
5y d a
LUXOR
60.50
İ.AKYAVUZ
HÜSEYİN DİLBER
S.SAYIN
8
60
100709
14
15
1.14.42
5
DEMİRBAŞ
5y d a
ZANJERO (USA)
56.50
H.ALTUNDAĞAP
UĞUR KAZANCI
F.E.AKIL
2
58
473169
17
18
1.13.73
6
GÖLCÜKLÜ
8y d a
SRI PEKAN (USA)
59.50
M.A.AKTÜRK
CEMİL ÇİZİK
V.ÇİZİK
10
58
649738
30
11
1.14.71
7
RED REBEL (USA)
7y a a
BLUEGRASS CAT (USA)
58.00
F.YARDIMCI
ÖMER YARDIMCI
EY.YARDIMCI
14
55
055425
13
3
1.11.80
8
AĞIR ADAM
3y d e
ABJAR ACADEMY
55.50
N.ALTIN
SEYDİ AKYILDIRIM
E.ÇETİNKURT
4
52
531402
7
17
1.15.94
9
GÖZDE OĞLUM
3y d e
HAKEEM (USA)
53.00
F.FELHANAP
KADRİ FELHAN
A.GÜRGÖZE
6
49
455386
33
11
1.14.79
10
JAMES
5y d a
DR FONG (USA)
54.00
M.IŞIKAP
İLHAN TEKİNALP
M.KARALI
13
47
632283
24
17
1.15.30
11
MÜHENDİS
4y d a
SPORTS HERO (USA)
53.00
M.E.DOĞANAP
ŞİRİN DOĞAN
G.BALTA
1
45
093392
14
12
1.15.03
12
DOLCE MOYE
3y d e
BOSPORUS (IRE)
52.50
Y.CENGİZAP
ARDA ÇETİNKAYA
M.A.ÇİÇEK
12
46
221892
4
17
1.16.50
13
HOVARDA
4y d a
ZANJERO (USA)
50.00
A.AKDEMİRAP
BAHRİ ÇİZİK
M.A.ÇİÇEK
11
38
904747
69
13
1.15.53
14
BARANBABO
3y d e
HALICARNASSUS (IRE)
50.00
B.SARIDALAP
MEHMET KAYA
S.V.KAYA
5
27
3-010
7
19
15
BEAUTIFUL DREAMER
3y d e
KANEKO
50.00
M.N.SUNKARAP
ABDULVEHAP AKDAĞ
M.A.SUBAY
7
20
670906
7
10
1.20.34
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BALKAN RÜZGARI
2y d d
CEBELTAY
59.50
M.A.AKTÜRK
MUZAFFER ÇİZİK
V.ÇİZİK
7
35
152160
11
18
1.19.10
2
SUR ŞAHİNİ
2y d e
RODOPLU
59.00
İ.AKYAVUZ
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
F.E.AKIL
9
34
113778
11
16
1.17.48
3
BAYROTÇU
2y d e
ZANJERO (USA)
55.50
M.E.DOĞANAP
MUZAFFER YARDIMCI
EY.YARDIMCI
4
31
34127
11
18
1.18.42
4
EDANUR
2y d d
BUSHRANGER (IRE)
55.50
F.FELHANAP
AVNİ GÖKKAN
FER.ÇELİK
2
31
384196
11
18
1.17.56
5
OĞLUM TURAN
2y d e
ZANJERO (USA)
57.50
M.ÜNLÜ
MURAT ERCAN
V.ÇİZİK
10
31
91
7
20
1.31.64
6
STRONG STEPS
2y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
54.50
H.ALTUNDAĞAP
ALİ ÇİZİK
O.GÖRMEZ
8
31
351
7
20
1.25.61
7
FLYBYKING
2y d e
SMART ROBIN (JPN)
54.50
E.AKKILIÇAP
NİHAT TURAN
BAR.BULUT
6
29
664156
14
18
1.18.85
8
MİMİJO
2y d d
KANEKO
54.50
Y.CENGİZAP
ÖMER DEMİR
G.BALTA
5
31
466712
7
19
1.18.42
9
THIS IS MY GIRL
2y d d
PLEASANTLY PERFECT (USA)
56.50
B.BEKTAŞ
MUSTAFA YARDIMCI
EY.YARDIMCI
1
29
743331
19
20
1.17.60
10
AHMETLİ
2y d e
PERFECTO
56.00
N.ALTIN
MEHMET KAPLAN
M.Y.KILINÇ
13
28
751567
7
17
1.18.78
11
LONGLIP
2y d d
DERVİŞ AĞA
57.00
F.YARDIMCI
ÖMER KARAÇİZMELİ
G.BALTA
3
30
642241
7
20
1.19.60
12
MY DEAR SISTER
2y d d
KANEKO
50.00
B.SARIDALAP
DİNÇER ALACA
G.BALTA
12
10
800780
11
13
1.29.00
13
DAISY DIAMONDS
2y d d
BUSHRANGER (IRE)
50.00
S.ALTAYAP
COŞKUN ŞİMŞEK
A.GÜRGÖZE
11
9
9588
7
16
1.23.84
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BERKBEY
3y a e
AHTER
53.00
A.ŞENBAHARAP
ÖMER ALTIN
S.SAYIN
8
0
0
24
19
2
BUZGİBİ
3y k e
ALPAK
57.00
B.BEKTAŞ
RAMAZAN ÖZDEMİR
G.BALTA
6
19
503077
14
12
3
BÜYÜK İLYAS
3y k e
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.00
F.FELHANAP
MEHMET FELHAN
M.KARALI
7
21
005350
13
12
4
DERDO
3y a e
UÇANBEY
54.00
M.E.DOĞANAP
KADİR İPEK
E.ÇETİNKURT
1
0
8
108
19
5
GÜNTAY BİR
3y a e
GÜNTAY
57.00
AH.ARSLAN
HÜSEYİN BECENE
M.KILINÇ
11
13
000070
24
13
6
İZGÜN BEY
3y k e
BOZYİĞİT
57.00
M.AVŞAR
SALİH ÇİZİK
V.ÇİZİK
10
0
4
44
19
7
JOKER AĞA
3y k e
JOKER
54.00
H.ALTUNDAĞAP
MEVLUT DEMİR
S.KURT
9
12
09000
13
15
8
KERİMMİM
3y a e
UÇANBEY
53.00
Y.CENGİZAP
HÜSEYİN DİLBER
M.E.SARIDAL
4
23
29405
28
15
9
ABANOZ CEYLANI
3y k d
TÜMÖZ BEY
55.00
S.KAPLAN
VEYSEL KELEŞABDİOĞLU
S.V.KAYA
14
24
300
64
17
10
BİDAR
3y k d
CİHANEFE
55.00
M.F.ASLANAP
YUNUS ADVAN
M.KEKLİK
12
9
50000
7
15
11
CURCUNA
3y a d
KAFKASEFE
55.00
İ.AKYAVUZ
N.CEHDİ ADVAN
A.GÜRGÖZE
15
14
4000
24
16
12
HİSARKIZ
3y a d
HİSARBEY
51.00
S.ALTAYAP
CELAL KAYA
H.DEĞİRMENCİ
13
0
50
28
18
13
KESKİN DAĞ
3y k d
UÇANBEY
54.00
M.IŞIKAP
HALİL FELHAN
M.BARCİN
5
0
9
28
19
14
KIRMIZI ŞİMŞEK
3y a d
BERKSOY
51.00
A.AKDEMİRAP
EKREM AKDUMAN
M.E.SARIDAL
3
21
000464
28
14
15
UMUDUM
3y a d
GÜNTAY
51.00
B.SARIDALAP
AHMET POLAT
S.KURT
2
18
754073
28
12
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MERCANHAN
4y a a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
58.00
F.FELHANAP
MAHMUT KARAKEÇİLİ
Ş.OLĞAÇ
13
51
120102
13
18
2.17.66
2
YAŞARIN OĞLU
4y k a
YAŞARCIK
60.00
F.YARDIMCI
ABDURRAHMAN ÖZKAN
M.E.SARIDAL
14
35
067024
17
12
2.22.04
3
ALİYAR
4y d a
SÖNMEZALP
58.00
AH.ARSLAN
ŞAHNUR KARACA
M.A.ÇİÇEK
1
29
906381
14
20
2.22.02
4
CANDANBEY
4y k a
TURBO
55.00
E.AKKILIÇAP
SIDDIK KAYA
FER.ÇELİK
7
34
945458
67
12
2.20.39
5
FIRTINA ERCAN
4y k a
KOŞANEFE
58.00
M.ÜNLÜ
BEŞİR KAYA
S.SAYIN
3
26
890034
14
11
2.22.00
6
UFAKLIK
4y a a
TURBO
58.00
MEH.DOĞAN
GÜNDÜZ GÜNDOĞDU
G.BALTA
11
17
806000
17
10
7
ULUAT
4y a a
TOŞUR
58.00
B.BEKTAŞ
MURAT ALTIN
FER.ÇELİK
15
31
005617
6
19
2.18.23
8
ÜNDEĞER
4y a a
ŞÖVALYE
58.00
M.AVŞAR
SUPHİ AKYAVUZ
S.SAYIN
9
23
674602
14
14
2.27.37
9
VEYSELBABA
4y k a
GOBAKBEY
58.00
N.ALTIN
CEMİL GÖKHAN
M.A.ÇİÇEK
2
31
000176
17
18
2.24.27
10
ESENTEPELİ
4y a a
KURUŞAĞA
54.00
M.E.DOĞANAP
ALİ ÇİZİK
S.SAYIN
10
36
235736
13
14
2.29.18
11
KIRMIZIBAHÇE
4y a k
KAIZBERT (RU)
56.00
İ.AKYAVUZ
HAŞİM TINAS
M.KARALI
16
46
531937
20
17
12
ŞEŞENBEYİ
4y k a
SANCAKBEYİ
52.00
Y.CENGİZAP
NECATİ YARDIMCI
G.BALTA
5
37
731030
24
17
2.20.05
13
VARNA
4y k k
GOBAKBEY
54.00
M.IŞIKAP
İBRAHİM ALTUNBAŞ
G.BALTA
17
34
9-52210
127
19
2.24.54
14
ERAY BABA
4y k a
SANCAKBEYİ
55.00
M.A.AKTÜRK
MEHMET EMİN ÇİZİK
V.ÇİZİK
4
21
760497
19
9
2.23.15
15
TONGARHAN
4y d a
TÜMÖZ BEY
54.00
A.ŞENBAHARAP
GÜNGÖR AÇİCİ
S.KURT
12
31
452041
14
20
2.38.65
16
KEMANKEŞ
4y d a
GÜRGÖKÇE
51.00
A.AKDEMİRAP
MUSTAFA BAYDAN
S.KURT
8
21
009384
14
10
2.26.80
17
MAYDANOZ
4y a k
KAIZBERT (RU)
50.00
S.ALTAYAP
ONUR TÜRKER
V.ÇİZİK
6
24
062776
7
10
2.51.63
Wolverhampton İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NEVER SAID NOTHING (IRE)
3y d g
60.50
E GREATREX
MRS AMANDA JULIA JOH
M LOUGHNANE
5
62
702198
28
0
2
COULDN'T COULD SHE
5y d k
60.50
C BENNETT
ROSS DEACON PARTNE
ADAM WEST
3
60
813700
20
0
3
BRUYERE (FR)
4y d k
60.00
G DOWNİNG
HEATHER MİCHAEL YA
D IVORY
6
59
217-809
18
0
4
MISS DAISY (IRE)
3y d d
59.50
B ROBİNSON
MR KEİTH BROWN
B ELLİSON
4
60
648
25
0
5
DRAGONS WILL RISE (IRE)
4y d g
59.00
R HAVLIN
THE GOLDEN CUCKOO
M HAMMOND
7
57
0-31711
40
0
6
PINK JAZZ (IRE)
3y d g
58.50
T GREATREX
POWER GENEVA LTD
S CURRAN
9
58
292348
23
0
7
FIVEHUNDREDMILES (IRE)
7y d g
58.00
D KEENAN
MRS I M FOLKES
P EVANS
1
55
973165
28
0
8
KODI KOH (IRE)
5y d k
54.00
J QUİNN
WİLD WEST RACİNG
S G WEST
8
46
3-45672
11
0
9
MAY MIST
8y d k
54.00
M DWYER
MR A H BENNETT
T WALL
2
40
899060-
127
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DON'T JUMP GEORGE (IRE)
5y d g
60.50
ELLA MCCAIN
MR J SEARCHFIELD
M GILLARD
8
60
457-092
5
0
2
AL OZZDI
5y d g
60.50
L MORRIS
NORTHERN MARKING LTD
ROGER FELL
9
60
950430
32
0
3
CAREY STREET (IRE)
4y d g
60.00
S W KELLY
MR P G SHORROCK
MRS L STUBBS
1
59
378383
21
0
4
STRONG STEPS
8y a g
59.50
O STAMMERS
MRS M CRAIG MR G A
J GOLDIE
4
58
359267
25
0
5
KINGSON (IRE)
4y d g
58.50
B GARRITTY
MR MRS P ASHTON
R FAHEY
3
56
005514
16
0
6
AMOR FATI (IRE)
5y d g
58.50
GINA MANGAN
MR STUART MORGAN P
P EVANS
7
56
847887
7
0
7
PLANSINA
5y d k
57.50
D PROBERT
MR SİMON DAVİES
A WİNTLE
5
54
443133
28
0
8
SCOTTISH BLADE (IRE)
4y d g
54.00
C HARDIE
DR STEVEN LANE
P MORRIS
2
45
00-9082
81
0
9
BURNAGE BOY (IRE)
4y d g
54.00
AIDEN BROOKES
JFW PROPERTIES LTD
M HAMMOND
6
40
04-8989
46
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OI THE CLUBB OI'S
5y k g
64.50
R KINGSCOTE
THE ALBATROSS CLUB
I WILLIAMS
9
67
3104-03
15
0
2
THAWRY
5y d g
64.00
C HARDIE
MR ANTONY BRITTAIN
A BRITTAIN
2
66
425435
4
0
3
BIRD FOR LIFE
6y d k
63.50
D PROBERT
THE MARK USHER RACİN
M USHER
8
65
236584
15
0
4
BLAZON
7y d g
63.00
L MORRIS
THE BLAZING OPTIMIST
K BAILEY
1
64
690705
26
0
5
LLEYTON (IRE)
8y d g
62.50
O STAMMERS
PAULINE AND CAMILLA
M HAMMOND
6
62
10005-1
61
0
6
SEA OF MYSTERY (IRE)
7y d g
62.00
A RAWLINSON
MR FRANK MCALEAVY
M APPLEBY
10
61
926755
15
0
7
FLEUR IRLANDAISE (FR)
5y d k
61.50
J FANNING
G CHESNEAUX N LITTMO
N LITTMODEN
4
60
6-7-77
83
0
8
ARTISTIC STREAK
4y d k
61.50
ELLA MCCAİN
MRS CAROL SHAW
D MCCAİN
3
60
4-37516
33
0
9
LONIMOSS BARELIERE (FR)
4y d a
57.50
C SHEPHERD
RUSHMOOR STUD
D SKELTON
5
52
5970-
127
0
10
LUCKY ROBIN (IRE)
8y a g
55.50
B ROBINSON
BRIAN ELLISON RACING
B ELLISON
7
47
00-06-31
25
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RED BOND (IRE)
4y d g
64.50
J FANNING
MIDDLEHAM PARK RACIN
K DALGLEISH
7
88
357002
11
0
2
SNOW OCEAN (IRE)
4y d g
64.00
K SHOEMARK
SHROPSHIRE WOLVES 3
P EVANS
3
87
511124
49
0
3
DAHEER (USA)
3y a e
60.50
E GREATREX
THE LİKELY LADS
M LOUGHNANE
2
81
5-45115
18
0
4
FINOAH (IRE)
4y d g
60.00
P FIELDING
ALAN SUE CRONSHAW
T DASCOMBE
4
78
582712
19
0
5
SANDYMAN
4y a g
59.50
L KENIRY
THE FAIRY STORY PART
P & O COLE
6
77
123995
17
0
6
GODDESS OF FIRE
3y d d
59.00
D KEENAN
MR M M FOULGER
J RYAN
5
78
321275
14
0
7
HARLOW
6y d g
58.00
R KINGSCOTE
MR PATRICK KELLY
I WILLIAMS
8
74
243317
12
0
8
PLYMOUTH ROCK (IRE)
3y d g
58.00
L MORRIS
PETER R BALL GENTE
DAVID LOUGHNANE
9
76
17-6163
61
0
9
SIAVASH (FR)
3y d g
58.00
C BISHOP
MR K MCCABE
P EVANS
1
76
195415
7
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FFION
3y d d
59.50
R KİNGSCOTE
MR ALAN GRAY
DAVİD LOUGHNANE
5
0
1
94
0
2
ACHILL QUEEN
3y a d
57.50
T LADD
MRS ELİSABETH CASH
M APPLEBY
1
0
76
16
0
3
BRIGHT VIEW (IRE)
3y d d
57.50
M DWYER
NİGEL KELLY STUART
J-R AUVRAY
7
0
5
31
0
4
CHELSEA SHOWCASE
3y d d
57.50
D COSTELLO
MR S L KEİGHTLEY
S L KEİGHTLEY
6
0
0
0
5
EBBIANO
3y a d
57.50
O STAMMERS
THE VİTAL SPARKS
J GOLDİE
9
0
9
22
0
6
FRONT OF LINE
3y d d
57.50
C SHEPHERD
MR DES THURLBY
C WALL
2
69
838427
59
0
7
JUNGLE BUNNY (IRE)
3y d d
57.50
D KEENAN
MR P D EVANS
P EVANS
8
0
0
0
8
PIVOTAL DECISION
3y a d
57.50
P J MCDONALD
MR SAEED MANANA
J TATE
10
0
83
43
0
9
QUIET PLACE (IRE)
3y a d
57.50
A RAWLİNSON
GENESİS THOROUGHBRED
JACK W DAVİSON
4
68
223-344
24
0
10
SILENT WITNESS (IRE)
4y d k
57.50
S W KELLY
WİNDMİLL RACİNG Iİ
ED WALKER
3
0
36
127
0
11
WREN IN THE HOUSE
3y d d
57.50
D PROBERT
MR D J OSEMAN
A CARROLL
11
0
7
12
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DONNY MARLOW (IRE)
2y d g
59.50
D COSTELLO
ONTOAWINNER AND B KE
A KEATLEY
7
0
0
0
2
UNASHAMED
2y d g
59.00
C HARDIE
MR GRANT TUER
G TUER
6
0
8
8
0
3
HAHABANERO (IRE)
2y k g
58.50
B ROBINSON
THE INDECISIVE 8
D CARROLL
1
0
0
8
0
4
KATH'S TOYBOY
2y d g
58.50
S W KELLY
MR MERV COX
R HUGHES
4
67
23
17
0
5
LUCKY AVA
2y d d
57.00
M DWYER
MR SİMON LOCKYER
C ALLEN
3
55
9864
35
0
6
MISS TRIXIE
2y d d
57.00
K O'NEİLL
DEBBİE HODSON
STEPH HOLLİNSHEAD
5
0
58
29
0
7
LIVVIE
2y d d
56.50
D KEENAN
THE HANDS AND HEELS
R C GUEST
2
0
99
74
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ORNATE
7y d g
61.50
M DWYER
KINGS ROAD RACING PA
D C GRIFFITHS
12
97
754627
18
0
2
STAKE ACCLAIM (IRE)
8y d g
60.50
G DOWNING
MR M J YARROW
D IVORY
10
95
7543-00
18
0
3
MISTY GREY (IRE)
3y k g
60.50
R KINGSCOTE
BARBARA ALICK RICH
T DASCOMBE
5
95
20-7001
14
0
4
MOHAREB
4y d g
58.50
A RAWLINSON
MR IAN LAWRENCE
M APPLEBY
11
91
360726
8
0
5
FIZZY FEET (IRE)
4y d k
58.50
D E HOGAN
DAVİD LOWE
DAVİD LOUGHNANE
1
91
811480
28
0
6
ASTRO JAKK (IRE)
4y d g
58.00
MEGAN NICHOLLS
TITANIUM RACING CLUB
K BURKE
2
90
109011
8
0
7
MELODIC CHARM (IRE)
3y a d
57.50
P J MCDONALD
MR SAEED MANANA
J TATE
13
88
4-79315
26
0
8
GOLDEN DRAGON (IRE)
3y d e
57.50
C SHEPHERD
HAPPY VALLEY RACİNG
C FELLOWES
3
88
115-000
127
0
9
MERHOOB (IRE)
8y d g
57.00
D KEENAN
MR GERRY MCGLADERY
J RYAN
8
87
557003
23
0
10
ONE NIGHT STAND
3y d g
56.00
T GREATREX
DAVID BATTEN AND PAR
W JARVIS
9
85
826161
40
0
11
SPIRIT OF MAY
4y a g
55.50
D PROBERT
MRS CAROL BORRAS
R TEAL
7
84
1-68689
23
0
12
EL HOMBRE
6y a g
55.00
J FANNING
OVER THE MOON RACING
M LOUGHNANE
4
83
870264
18
0
13
KAPONO
4y d g
53.00
L MORRIS
MR SABAH MUBARAK AL
ROGER FELL
6
79
076129
21
0
12 Aralık 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, İzmir, Şanlıurfa, Wolverhampton İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:30 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:15, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 11:45 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Wolverhampton İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:45 wolverhampton i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 12 aralık 2020 cumartesi at yarışı bülteni, 12 aralık 2020 at yarışı programı, 12 aralık 2020 tjk yarış programı, 12 aralık 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 12 aralık 2020 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, i̇zmir at yarışı bülteni, 12 aralık 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 12 aralık 2020 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, 12 aralık 2020 wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni