Yarış Başlama Saati: 14:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JETTAY
6y d a
LUXOR
61.00
ÇETİN TAŞAP
ONUR TÜRKER
O.ERDEM
2
96
138958
8
15
1.26.05
2
LUMINESCENCE
4y a a
UTOPIA (JPN)
61.00
H.ÇİZİK
SABRİ AKSU
S.ONAY
6
92
653356
21
13
1.27.04
3
MAKAMBO
5y a a
AFTER MARKET (USA)
58.00
F.YARDIMCI
ŞEMSİ AĞIRTAŞ
MAH.BAYKARA
7
86
714178
16
18
1.24.46
4
HONORABLE
4y d a
PLEASANTLY PERFECT (USA)
55.00
A.ÇELİK
TAYLAN DEMİR
Y.KARAKÜÇÜK
8
80
611373
19
17
5
GOLD POLAT
4y a a
KANEKO
54.50
H.KARATAŞ
CUMA POLAT
MAH.BAYKARA
3
79
733431
23
20
1.24.95
6
KARA MEHMET
4y d a
KARABEYHAN (GB)
54.50
M.ÇİÇEK
SÜLEYMAN ATİK
ŞÜK. ÇELİK
1
79
724813
22
19
7
AĞRI KASIRGASI
3y d e
ASTRAKHAN
52.00
F.YÜKSEL
SÜLEYMAN ATİK
ŞÜK. ÇELİK
5
76
462114
7
19
1.24.19
8
HARPUT RÜZGARI
5y d a
AGRESIVO (USA)
51.00
M.HAMEDİ
TAHİR ÇELİK
D.ÇELİK
10
72
243213
56
19
1.24.08
9
UĞUR BUBAM
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
50.50
A.ASLAN
ASLAN OSMAN VAPUR
MAH.BAYKARA
9
71
488342
18
15
1.24.18
10
SEMERKANT
4y a a
LION HEART (USA)
50.00
F.ARSLANAP
NECATİ DEMİRKOL
Z.GÜNELİ
4
69
611153
18
18
1.25.15
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KAFTAN
7y a a
İZBATUR
63.00
H.ÇİZİK
SERKAN TUĞDAŞ
EM.TOKÇALAR
3
74
454168
14
18
1.41.47
2
KAZDAĞI
7y a a
KAIZBERT (RU)
61.00
B.ÇIĞLAAP
MEHMET ÇELİK
E.KOCA
9
74
565577
11
7
1.39.96
3
TUĞALP
6y k a
EMAEL (PL)
58.50
BURAK AKÇAYAP
SUNGUR SOYDAM
G.ÖZERTÜRK
5
67
673162
6
18
4
ÖZGÜNSTONE
4y k a
KAIZBERT (RU)
59.00
G.KOCAKAYA
MEHMET KAYA
U.TEMUÇİN
11
68
315361
7
20
1.38.91
5
ALSANCAKLI
6y a a
ÖZHABER
54.50
H.KAPLAN
ALİ POLAT
At Sahibi
10
57
727266
7
16
1.40.87
6
LAZ OĞLUM
5y d a
GÜNDENİZ
51.00
B.M.MIRIKAP
TÜRKAN TURAN
C.TURAN
4
53
121351
9
20
1.40.73
7
BAWEPİR
6y a a
ÖZHABER
50.50
M.HAMEDİ
SEFER ÜNLÜ
H.ARAN
8
49
207093
7
14
1.40.08
8
SİNGAPUR
5y a a
GÜNTAY
50.00
V.KAPLAN
UMUT PAMUKCİ
HAK.ÖZTÜRK
12
46
5314-20
127
17
1.41.59
9
ZOR ZAMAN
4y a a
GÜNTAY
50.00
A.ASLAN
NURULLAH ASTAN
Y.KARAKÜÇÜK
6
44
435425
14
15
1.40.57
10
ÖZGÜRFATİH
4y k a
TAMERİNOĞLU
50.00
B.AVERBAK
GIYASETTİN ŞEN
G.ŞEN
1
43
233173
9
18
11
BİR ÖMÜR
5y k a
MURATAĞA
50.00
F.ARSLANAP
FURKAN ÖZPAY
F.ÖZPAY
2
36
580702
9
4
1.41.07
12
AYDERKIZI
4y a k
KAIZBERT (RU)
50.00
S.ÇELİKAP
HAKAN DEMİRKAYA
S.ÇİFTÇİ
7
32
008047
7
12
1.43.80
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAGNER
2y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
A.KURŞUN
SABRİ AKSU
S.ONAY
9
35
602
17
17
2
KRAL ÖMER
2y k e
LUXOR
57.00
G.KOCAKAYA
GÖKHAN ALVEROĞLU
H.GÖNÜLTAŞ
2
36
253
14
17
3
LITECOIN
2y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
H.ÇİZİK
GÜLNUR GÜLERCE
SED.DEMİRAL
5
0
65
30
18
4
MODA
2y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
57.00
GÖKH.GÖKÇE
HALİL FAHRİ NARMANLI
S.KONAK
6
0
3
21
19
5
ONURTAY
2y a e
THREE VALLEYS (USA)
57.00
D.YILDIZ
KEMAL AYDIN ONUR
Y.DEMİRKIRAN
8
15
0657
52
16
6
RED BOY
2y d e
RED GIANT (USA)
57.00
A.SÖZEN
V.HAKAN KELEŞ
M.T.BALYEMEZ
1
0
4
22
19
7
TIME IS NOW
2y a e
INVINCIBLE SON (IRE)
57.00
A.ÇELİK
T. İZZET AKSOY
A.TEPEBAŞI
3
0
72
38
18
8
ANCK SUNAMUM
2y k d
DR FONG (USA)
55.00
A.ASLAN
ESMER CULFA
Ö.GÜNELİ
4
37
746228
9
18
9
PASSION RUNNER
2y d d
CHURCH PICTURES (GB)
55.00
M.ÇİÇEK
YASEMİN TURAKTEKİN
H.ŞİMŞEK
7
35
093529
9
14
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ACIDİLLİ FATİH
5y k a
BİLGİN
59.50
A.SÖZEN
MURAT AKÇA
İ.YAKUT
9
84
124202
18
18
2
CEVHER
6y d a
BİLGİN
59.50
M.KAYA
HÜLYA ŞİMŞEK
İ.AKKILIÇ
8
107
761372
15
20
3
EGEBERK
5y k a
KAFKAS ŞAHI
59.50
A.ÇELİK
AHMET GÖKHAN ERKOÇ
EM.TOKÇALAR
2
106
935031
11
20
4
ERTEMİZ
7y d a
DEMİRKAZIK
59.50
H.KARATAŞ
TARKAN H. ONAR
HAL.YILDIZ
7
99
764716
11
20
5
OĞUZBOYLU
5y k a
ANKA
59.50
H.ÇİZİK
FAHRİYE ARSLAN
Ü.ARSLAN
3
114
112124
15
20
6
SELKUT
6y a a
ÖZGÜNHAN
59.50
A.KURŞUN
NİMET ARİF KURTEL
B.AY
4
99
342342
25
20
7
YETİM AHMET
6y d a
DEMİRKAZIK
59.50
G.KOCAKAYA
AHMET KORKMAZ
SEN.ŞEN
6
101
411054
11
17
8
ANAYURT
4y a a
AYABAKAN
57.00
M.ÇİÇEK
VELİ AKBULUT
M.AKBULUT
1
100
334606
16
13
9
MEHTAR
4y a a
ÖZHABER
57.00
N.ŞEN
H.TARIK DİKENCİK
Ç.DEMİR
5
77
211222
6
19
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VAHŞİ KIZ
3y d d
EL CORREDOR (USA)
61.00
H.KARATAŞ
SEYDİ AKYILDIRIM
A.E.KARAKURT
6
95
153124
22
18
2
ALWAYS LUCKY
3y d d
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
A.KURŞUN
AYTUĞ ATALAY
S.YARDIMCI
2
74
101441
36
20
3
HEVA
3y k d
HAKEEM (USA)
58.00
A.ÇELİK
CAVANŞİR MEHMETOĞLU
M.H.ESİN
5
60
423653
11
15
4
REAL QUEEN
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
G.KOCAKAYA
AYŞEGÜL KURTEL
H.DEMİR
1
94
13-4330
127
16
5
SAETTA
3y d d
KANEKO
58.00
GÖKH.GÖKÇE
SELMAN ERDEMİRCİ
E.KARAKÖLEOĞLU
3
69
724839
14
14
1.19.04
6
MINDHUNTER
3y d d
SCARFACE
56.00
A.SÖZEN
KEMAL KURT
T.PELEN
7
80
324065
25
14
7
LA QUERDA
3y a d
KANEKO
54.00
H.ÇİZİK
A.HALİM CELALOĞLU
H.N.DERRE
4
73
1-81346
44
17
1.18.45
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AYPARS
3y d e
TÜMÖZ BEY
57.00
H.ÇİZİK
FAHRİYE ARSLAN
Ü.ARSLAN
3
77
217331
11
20
1.34.73
2
FERİT BABA
3y k e
SON MARTI
57.00
F.YARDIMCI
ÖMER YARDIMCI
EY.YARDIMCI
5
91
313211
32
20
1.34.20
3
HIZLI AHMET
3y a e
ÖZGÜNHAN
57.00
B.KURDU
MUSTAFA ARICI
H.BOYRAZ
10
101
311124
29
20
4
KESKİNŞAH
3y k e
AYABAKAN
57.00
A.ÇELİK
DİRENÇ ÖZDEMİR
H.DEMİRBAŞ
1
79
11156
29
18
5
ÖVÜNÇ
3y k e
ALTINÇEKİÇ
57.00
H.KARATAŞ
MELİS KURTEL EMİN
H.DEMİR
6
93
11453
29
17
6
SANCAR
3y k e
ALTAHA
57.00
A.SÖZEN
MURAT AKTAŞ
G.GÜL
8
50
12
16
19
7
SUKUT BEY
3y a e
ŞÖVALYE
57.00
H.KAPLAN
ERKAN GÜRÇAĞAN
O.SEZİK
2
43
213562
19
16
8
GARDAL GÜLÜ
3y a d
UÇANBEY
55.00
M.KAYA
SERDAR DOĞAN
T.ÖZTÜRK TİMUR
7
76
111543
11
17
9
GÜLHATMİ
3y k d
TAMERİNOĞLU
55.00
G.KOCAKAYA
MELİS KURTEL EMİN
H.DEMİR
4
110
113311
29
20
10
ZERAFETLİ
3y k d
BİLGİN
55.00
İ.SOYAD
H.TARIK DİKENCİK
Ç.DEMİR
9
60
893571
9
20
Diyarbakır detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AMIGDALA
6y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
61.00
H.SARIDALAP
İ.ETHEM AKIL
F.E.AKIL
11
34
334403
15
16
1.58.63
2
GENÇNURAYINKIZI
4y d k
WIN RIVER WIN (USA)
60.00
Y.CENGİZAP
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
F.E.AKIL
6
34
713560
15
16
1.58.77
3
MISS BALKAN
4y d k
TALIP HAN (IRE)
61.00
C.TEPEAP
AHMET AKBULUT
V.ÇİZİK
1
32
777409
27
8
2.09.45
4
KALKANDERELİ
4y k a
NATIVE KHAN (FR)
59.00
M.AVŞAR
M.GARİP ELĞAÇ
V.ÇİZİK
5
26
285586
8
2
2.12.92
5
MILLION DOLAR MAN
4y d a
MAGICIAN (IRE)
60.50
R.DOĞAN
ARDA ÇETİNKAYA
M.A.ÇİÇEK
9
29
986123
11
18
2.01.47
6
HAN SOLO
4y d a
PAN RIVER
60.00
N.ALTIN
EKREM ALTIN
G.BALTA
10
28
004918
4
19
1.57.52
7
ORANGE BLOSSOM
6y a a
SPORTS HERO (USA)
60.50
M.E.DOĞANAP
MUSTAFA BAYDAN
S.KURT
2
33
767581
8
20
1.58.67
8
İRO DİSA
3y a d
LION HEART (USA)
56.00
H.PARILDAR
MEHMET ÖZKAN
A.GÜRGÖZE
4
23
058008
5
10
2.07.59
9
GREEN VOILETTE
6y a k
GREEN GÖNEN
57.50
M.IŞIKAP
HASAN ÇİZİK
V.ÇİZİK
8
27
526172
5
18
1.57.63
10
DEMİR HAN
3y d e
SCREAM TO SCREAM (IRE)
56.50
B.BEKTAŞ
MEHMET FELHAN
F.E.AKIL
7
24
329700
22
10
2.01.62
11
BLACK SAVIOR
4y d a
GOLDEN SUN
52.50
A.ŞENBAHARAP
İLHAN TEKİNALP
H.DEĞİRMENCİ
3
13
040070
8
4
2.03.32
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ERKARSLAN
3y d e
CARDINAL PIONEER
62.50
M.A.AKTÜRK
SARAÇ TURAN
FER.ÇELİK
1
49
241610
5
19
2.18.94
2
SONERİM
3y a e
NO LIMITE
58.00
A.ŞENBAHARAP
MEHMET NARÇİN
A.GÜRGÖZE
10
46
141347
4
17
2.15.79
3
GEYİKLİ
3y a e
GLENDOR
60.00
N.ALTIN
ABDULBAKİ ÖZKAN
M.A.SUBAY
9
44
231524
5
17
2.17.02
4
FRIZER
3y d e
DAI JIN (GB)
59.00
M.IŞIKAP
MEHMET KORKMAZ
M.A.SUBAY
8
46
155361
5
20
2.16.97
5
DEHABATUR
3y k e
DEHA
54.50
M.AVŞAR
SAHDUN KAYA
S.SAYIN
12
33
462758
5
11
2.17.19
6
DRONGO
3y d e
CUVEE (USA)
52.50
E.AKKILIÇAP
NURİ TURAN
B.KILIÇ
3
33
760585
5
7
2.13.61
7
KOÇOVALI
3y d e
BANKNOTE (GB)
54.00
İ.AKYAVUZ
CEVHER CANLIKA
F.E.AKIL
4
32
766216
5
19
2.26.73
8
AMEDYE
3y a e
VICTORY GALLOP (CAN)
50.50
S.ALTAYAP
MEHMET DEMİR
M.BALTA
2
31
463414
8
19
9
TAVLU
3y d e
HAKEEM (USA)
53.00
M.E.DOĞANAP
HÜSEYİN YÜKSEL
G.BALTA
6
30
0510
8
19
10
TEXAS MAHİR
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
52.00
C.TEPEAP
SİNAN ÇİFTÇİ
S.BAKIR
11
28
407076
4
14
2.17.07
11
DEEP ACTION
3y k e
MENTOR
51.00
B.SARIDALAP
CÜNEYT BAŞ
M.A.ÇİÇEK
5
26
793378
8
11
2.15.29
12
CİNGOROZ
3y k d
TRIPLE BONUS
50.50
Y.CENGİZAP
ABDULBAKİ ÖZKAN
M.A.SUBAY
7
25
036942
5
9
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DENİZİN KIZI
2y a d
BOSPORUS (IRE)
56.00
A.ŞENBAHARAP
HÜSAMETTİN KOPAL
H.DEĞİRMENCİ
7
31
895701
12
20
1.19.22
2
NAPOLITANA
2y d d
RED GIANT (USA)
59.00
R.DOĞAN
MEHMET YILDIZ
M.BALTA
2
33
71
12
20
1.20.40
3
QUEEN OF FLOWERS
2y d d
SMART ROBIN (JPN)
55.00
Y.CENGİZAP
SAHDUN KAYA
S.SAYIN
4
28
168575
8
15
1.18.13
4
MERVE ABLA
2y d d
SMART ROBIN (JPN)
57.00
İ.AKYAVUZ
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
M.BALTA
5
25
634254
11
16
1.18.45
5
EHRİMAN
2y d d
ZANJERO (USA)
54.00
H.PARILDAR
MUSTAFA ARSLAN
H.DEĞİRMENCİ
6
19
650435
8
13
1.21.12
6
GÜNYÜZÜ
2y a d
INVINCIBLE SON (IRE)
54.00
N.ALTIN
ZİYA ŞEMENOĞLU
V.ÇİZİK
3
0
0
12
19
1.29.54
7
THE LAST FIRE
2y d d
SMART ROBIN (JPN)
50.00
S.ALTAYAP
ÖMER ŞEKER
M.BALTA
1
13
9086
8
16
1.20.02
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EĞİL ATEŞİ
4y d a
DEĞİRMENDERELİ
63.00
H.PARILDAR
NİHAT ARSLAN
FER.ÇELİK
7
68
222419
11
19
1.14.08
2
TOPANGA
5y d a
DR FONG (USA)
59.00
M.E.DOĞANAP
HÜSEYİN YÜKSEL
G.BALTA
5
75
406138
18
18
1.14.00
3
ARAL BEY
4y k g
PONTIAC
56.00
Y.CENGİZAP
MEHMET DEMİR
M.BALTA
3
32
130542
8
15
1.15.14
4
AKINŞAH
8y a a
BOSPORUS (IRE)
58.00
N.ALTIN
MEHMET ULUSOY
V.ÇİZİK
9
82
037373
18
14
1.12.16
5
BALYECİ SALİH
6y d a
PERFECTO
58.00
M.AVŞAR
MEHMET ALTIN
FER.ÇELİK
1
65
381654
14
17
1.12.90
6
OTANTİK
8y k g
BOSPORUS (IRE)
57.00
R.DOĞAN
SAHDUN KAYA
S.SAYIN
4
27
081790
18
17
1.13.13
7
İLKAAN
7y a a
LION HEART (USA)
60.00
B.BEKTAŞ
ÖMER ALAK
FER.ÇELİK
8
100
4145-11
127
20
1.12.60
8
EL FUEGO
6y d a
EAGLE EYED (USA)
58.00
M.ÜNLÜ
AZİZ KARAKEÇİLİ
F.E.AKIL
2
24
282498
21
15
1.14.30
9
HIDDEN JEWELS
7y d a
BOSPORUS (IRE)
57.00
M.IŞIKAP
HALİL EROĞLU
S.KURT
10
73
722864
12
16
1.14.80
10
RAN
4y d a
ARIZONA RED (USA)
57.00
İ.AKYAVUZ
AHMET GEÇGEL
S.BAKIR
6
34
841708
14
17
1.15.32
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GONCANUR
6y a k
ÖZGÜNHAN
59.50
A.ŞENBAHAR
ENES DEMİR
B.KILIÇ
5
33
224724
8
16
2.16.57
2
KABAKLI
4y k a
GOBAKBEY
60.00
M.IŞIK
MEHMET NARÇİN
A.GÜRGÖZE
6
28
915353
11
16
2.23.45
3
NEŞVAN
5y k a
TURBO
59.50
M.E.DOĞAN
N.CEHDİ ADVAN
A.GÜRGÖZE
4
60
563071
11
20
2.16.61
4
ÖZAYBERK
6y k a
ARASLI
56.50
E.AKKILIÇ
ÖMER EMEKTAR
M.BARCİN
3
34
758763
11
3
2.17.58
5
NAZDARIM
4y a k
TOŞUR
52.00
Y.CENGİZ
GÜNAYDIN SAÇAN
Ö.YALÇIN
1
32
000236
11
10
2.23.74
6
SERPİN TAY
4y k k
GOBAKBEY
59.00
H.SARIDAL
MEHMET DOĞAN
H.DEĞİRMENCİ
2
28
693187
8
18
2.22.26
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAHİDEBİR
3y k d
GÜNTAY
57.50
E.AKKILIÇAP
İSMAİL KAYA
M.A.ÇİÇEK
10
35
930806
12
14
1.28.30
2
CANPOLATHAN
3y k e
GÜNTAY
56.50
M.E.DOĞANAP
BUBO CANPOLAT
V.ÇİZİK
1
33
186886
8
15
1.27.55
3
HADİYE SULTAN
3y a d
KAANEFE
58.50
İ.AKYAVUZ
BAĞNU EĞİLLİ
F.E.AKIL
8
33
367790
18
14
1.25.70
4
DEMİRDAĞLI
3y k e
DEMİRSOY
55.50
H.SARIDALAP
SIRAÇ DEMİR
FER.ÇELİK
9
29
705740
8
13
1.28.72
5
AKHİLLEUS
3y a e
ONURKAAN
57.50
R.DOĞAN
BAĞNU EĞİLLİ
F.E.AKIL
14
31
330712
12
19
1.27.38
6
AKBALIKHAN
3y a e
GÜNTAY
54.00
Y.CENGİZAP
ADNAN TÜYSÜZ
M.A.ÇİÇEK
4
30
9219
15
19
1.28.31
7
ÇILGIN ELA
3y k d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
B.BEKTAŞ
MUZAFFER ÇİZİK
V.ÇİZİK
3
30
126300
15
15
1.28.91
8
DOĞANTAY
3y k e
BOZDOĞAN
55.00
M.IŞIKAP
MURAT ERCAN
V.ÇİZİK
16
30
262108
7
18
1.27.07
9
GÜN GELİR
3y a d
GÜNTAY
57.00
M.AVŞAR
İBRAHİM CANLIKA
F.E.AKIL
13
30
974819
14
19
1.27.09
10
KARASU FIRTINASI
3y k e
CİHANEFE
54.00
İ.GÜREKEAP
AHMET YEŞİLYAPRAK
H.DEĞİRMENCİ
11
30
405158
15
18
1.27.49
11
URFA KRALI
3y k e
SERDARHAN
57.00
N.ALTIN
HALEF KATI
G.BALTA
15
30
384555
8
13
1.26.77
12
KUBATBEYİ
3y k e
BOZYİĞİT
53.50
A.ŞENBAHARAP
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
5
29
754170
12
18
1.27.34
13
SÖZENHAT
3y a d
TOŞUR
55.00
C.TEPEAP
İBRAHİM CANLIKA
F.E.AKIL
7
28
753717
12
19
1.27.17
14
İSYANIM
3y a e
KURUŞAĞA
56.00
M.A.AKTÜRK
HALİL ARTUN
M.KILINÇ
12
28
639134
12
18
1.26.82
15
FAYSALMİRZA BEY
3y k e
TOŞUR
56.00
H.PARILDAR
SEDAT SUBAY
M.A.SUBAY
6
28
0016
14
19
1.43.13
16
SUR DİYARI
3y k e
ATOMKARINCA
55.50
E.KILIK
SELİM DEMİRKAPU
F.E.AKIL
2
27
548650
12
13
1.29.52
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SOVEREIGN WARRIOR (KY)
4y a g
55.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
VICENTE STELLA STABL
JUAN CARLOS AVILA
1
89
144584
39
0
2
MOON PISTOL (FL)
5y d g
54.50
LEONEL REYES
ERNESTO OCHOA
ERNESTO OCHOA
2
78
293135
39
0
3
COOL HAND COOP (KY)
4y d g
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
RPS RACING STABLE LL
JANE CIBELLI
3
83
333113
39
0
4
FRANCO'S TEAM (FL)
3y a e
54.50
JUNIOR ALVARADO
GRUPO 7C RACING STAB
JOSE FRANCISCO D'ANGELO
4
70
041134
67
0
5
CALAMITY KAT (KY)
4y d g
55.50
LUIS SAEZ
LA MARCA STABLE AND
STEVE KLESARIS
5
80
7-57522
67
0
6
MALRAUX (KY)
6y a g
55.50
TYLER GAFFALIONE
BELLA INIZIO FARM
JENA M. ANTONUCCI
6
81
0346-72
39
0
7
NO NAY MAYBE (IRE)
3y d g
54.50
EMISAEL JARAMILLO
DRAWING AWAY STABLE
JORGE DELGADO
7
78
21-6521
119
0
8
ANOTHER SOFTBALL (FL)
6y d g
54.50
CRISTIAN A. TORRES
RENZO A. BONTEMPO
KATHY P. MONGEON
8
73
20-3658
16
0
9
BAHAMIAN PRINCE (FL)
3y a g
53.50
CARLOS MONTALVO
OGMA INVESTMENTS, LL
GUSTAVO DELGADO
9
76
266248
43
0
10
MORE THAN USUAL (KY)
3y a g
51.50
MARIO FUENTES
BIG BANG RACING LLC
ARMANDO DE LA CERDA
10
46
531777
22
0
11
SEA TRIDENT (KY)
3y k e
55.50
EDGARD J. ZAYAS
GARY G. JACKSON
GARY G. JACKSON
11
71
83511
31
0
12
CONGRATS THAT (KY)
3y d g
53.50
MARCOS MENESES
305 SOLUTIONS, INC.
RAMON MINGUET
12
74
243429
43
0
13
NO BANG NO BOOM (IRE)
4y a g
55.50
PACO LOPEZ
ICE WINE STABLE
WESLEY A. WARD
13
84
5610-73
98
0
14
KOBE FIFTY TWO (KY)
4y a g
55.50
VICTOR LEBRON
LONE PIRATE RACING L
ANDY P. WILLIAMS
14
84
11633
28
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:35 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FLUMMOXED (FL)
2y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
E FIVE RACING THOROU
DAVID FAWKES
1
0
0
0
2
TONALA (KY)
2y d d
54.50
MARCOS MENESES
RAMIRO R. MEDINA
ANGEL M. RODRIGUEZ
2
36
865587
36
0
3
GONE TO CABO (KY)
2y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
DRAWING AWAY STABLE
JORGE DELGADO
3
14
9
71
0
4
SAMURAI FIGHTER (OK)
2y a d
54.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
GARY BARBER
MARK E. CASSE
4
43
555
51
0
5
HOLY SECRET (FL)
2y a d
54.50
LEONEL REYES
JUST FOR FUN STABLE,
ANTONIO CIOFFI
5
0
0
0
6
PRETZEL (FL)
2y d d
54.50
LUIS SAEZ
ARINDEL
JUAN ALVARADO
6
36
637544
28
0
7
I'M A COCO PEBBLES (FL)
2y a d
54.50
PACO LOPEZ
DANIEL C. HURTAK
DANIEL C. HURTAK
7
55
4843
16
0
8
BACKSTORY (FL)
2y a d
54.50
CARLOS D. LUGO
JUST FOR FUN STABLE,
ANTONIO CIOFFI
8
15
95
18
0
9
DANCE FOR THE SUN (FL)
2y a d
54.50
EDGARD J. ZAYAS
SANO RACING STABLES
ANTONIO SANO
9
41
4
11
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NEPOMUCENO (KY)
2y d e
54.50
ROBBY ALBARADO
ST. GEORGE STABLE LL
FAUSTO GUTIERREZ
1
0
0
0
2
DOUBLE DAVID (NY)
2y a e
54.50
EMISAEL JARAMILLO
DOBLE JAK INVESTMENT
JOSE FRANCISCO D'ANGELO
2
0
0
0
3
DROPPED ANCHOR (KY)
2y k e
54.50
EDGARD J. ZAYAS
CLOUD NINE LUMONI
ANTONIO SANO
3
58
3
21
0
4
CONVERTER (FL)
2y a e
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
GUNTER, GLENN AND DO
JENA M. ANTONUCCI
4
50
236
29
0
5
SPEIGHT (KY)
2y k e
54.50
LUIS SAEZ
ECLIPSE THOROUGHBRED
TODD A. PLETCHER
5
54
9
62
0
6
JOSHY JAK (FL)
2y a e
54.50
TYLER GAFFALIONE
DOBLE JAK INVESTMENT
ANTONIO SANO
6
0
0
0
7
FOSTER HOPE (KY)
2y k g
54.50
PACO LOPEZ
GLASSMAN, KARL AND G
EDWARD PLESA, JR.
7
41
885
23
0
8
ZIGGY (FL)
2y d e
54.50
COREY J. LANERIE
ARINDEL
JUAN ALVARADO
8
58
6
127
0
9
TWELVE O ONE (ON)
2y d g
54.50
JOSE L. ORTIZ
COLL, MICHAEL AND GO
NICHOLAS GONZALEZ
9
65
4
30
0
10
NAVAJO CREED (KY)
2y a g
54.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
PARKLAND THOROUGHBRE
FERNANDO ABREU
10
46
5359
29
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PINK FIZZ (KY)
2y d d
53.50
PACO LOPEZ
J STABLES LLC AND BR
ANTONIO SANO
1
53
4812
7
0
2
MISSING LINK (NY)
2y a d
54.50
EMISAEL JARAMILLO
E FIVE RACING THOROU
DAVID FAWKES
2
63
35321
80
0
3
CAN'T BUY LOVE (KY)
2y d d
53.50
TYLER GAFFALIONE
RAMSEY, KENNETH L. A
MICHAEL J. MAKER
3
56
168
78
0
4
HEART OF GOD (KY)
2y a d
53.50
CRISTIAN A. TORRES
WINNER CIRCLE RACING
ENRIQUE TORRES
4
53
2183
15
0
5
DANCING CRANE (KY)
2y a d
54.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
REITMAN STABLES LLC
DARIEN RODRIGUEZ
5
66
141
36
0
6
JEWEL (KY)
2y a d
54.50
EDGARD J. ZAYAS
KEITH JOHNSTON
BOBBY S. DIBONA
6
69
21
22
0
7
SPECIAL INCLUSION (FL)
2y a d
53.50
LUIS SAEZ
SOLDI STABLE LLC
GILBERTO ZERPA
7
46
261499
22
0
8
FOOLISH HEART (FL)
2y d d
54.50
ANGEL S. ARROYO
CCF RACING STABLE, L
CARLOS A. DAVID
8
69
121
30
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EVERTHREE (KY)
2y a d
54.50
LEONEL REYES
CLOUD NINE LUMONI AN
ANTONIO SANO
1
0
0
0
2
YEGUITA QUEEN (KY)
2y k d
54.50
EMISAEL JARAMILLO
MDT PROMOTIONS CORP.
VICTOR BARBOZA, JR.
2
0
0
0
3
R ADIOS JERSEY (FL)
2y d d
54.50
PACO LOPEZ
AVERILL RACING, LLC
GEORGINA BAXTER
3
0
0
0
4
PLAYERA (FL)
2y d d
54.50
EDGARD J. ZAYAS
LONE STABLE
RODOLFO GARCIA
4
59
424
25
0
5
DISPENSE (KY)
2y d d
54.50
JOSE L. ORTIZ
GABE GROSSBERG
NICHOLAS GONZALEZ
5
58
2
37
0
6
FIOR DI LATTE (KY)
2y k d
54.50
LUIS SAEZ
CAIROLI RACING STABL
ANTONIO SANO
6
51
2
42
0
7
ELLIEREESEASTON (FL)
2y d d
54.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
TROY LANGE
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
7
0
0
0
8
QUEEN STREET (KY)
2y a d
54.50
TYLER GAFFALIONE
FIRST ROW PARTNERS
DAVID FAWKES
8
51
6
92
0
9
BRITISH EDGE (FL)
2y a d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
MARGARET BARTON
RONALD B. SPATZ
9
46
2
49
0
10
BEAUTY BOSS (KY)
2y a d
53.50
VICTOR LEBRON
IVETTE PEREZ CHAMBLE
JOSE GAROFFALO
10
0
0
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:38
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SOSOSUBTLE (FL)
2y a e
54.50
PACO LOPEZ
PALMER, TERESA AND P
ARMANDO DE LA CERDA
1
0
0
0
2
FRENCH AFFAIR (FL)
2y d e
54.50
EDGARD J. ZAYAS
GDS RACING STABLE
GUSTAVO DELGADO
2
0
0
0
3
TORETTO (FL)
2y d g
54.50
LUCA PANICI
CIRCLE 8
MICHELLE NIHEI
3
59
527
15
0
4
LOYAL LOUIE (FL)
2y a e
54.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
AVQ RACING, LLC AND
ANTHONY T. QUARTAROLO
4
53
448
15
0
5
BORKAN (FL)
2y a e
54.50
TYLER GAFFALIONE
AL SHAQAB RACING
CHRISTOPHE CLEMENT
5
0
0
0
6
TRIPLE JEOPARDY (FL)
2y d g
54.50
LUIS SAEZ
SHADE TREE THOROUGHB
JOSE PINCHIN
6
58
234
24
0
7
CHESS'S DREAM (FL)
2y a e
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
MICHAEL DUBB
MICHAEL J. MAKER
7
68
227
78
0
8
CHIPSHAPE (FL)
2y a e
54.50
CRISTIAN A. TORRES
GOLDMARK FARM
LARRY BATES
8
31
7042
21
0
9
MAGICAL ADVENTURE (FL)
2y d e
54.50
JOE BRAVO
DENNIS J. MANNING
DENNIS J. MANNING
9
54
8
84
0
10
QUINTO SOL (FL)
2y d g
54.50
MARCOS MENESES
JOSE CUELLAR
ANGEL M. RODRIGUEZ
10
19
7
21
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:08
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
IT'S A RISK (NY)
3y a e
54.50
PACO LOPEZ
MR. AMORE STABLE
KELLY J. BREEN
1
62
688236
31
0
2
BABY BROTHER (KY)
3y d g
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
GODFREY WORRIE
STEVE BUDHOO
2
62
673456
15
0
3
EL ZEUS (FL)
5y a g
54.50
CARLOS D. LUGO
LOOKIN OVERUS INC.
BENNY C. CADAHIA
3
71
336462
23
0
4
BAHAMIAN BEAT (FL)
3y d e
54.50
EMISAEL JARAMILLO
JACKS OR BETTER FARM
RALPH E. NICKS
4
64
215773
42
0
5
ROAD TO PEACE (KY)
4y d g
55.50
MARCOS MENESES
NANCY MASTRONARDI
NICK J. MASTRONARDI, JR.
5
70
644604
23
0
6
CAPITAN FOFO (FL)
3y a e
54.50
LUIS SAEZ
EDUARDO VAZQUEZ
HECTOR F. RODRIGUEZ
6
67
122443
31
0
7
DIAMONDS ENJOY (KY)
3y d e
54.50
JUNIOR ALVARADO
HARAS LIZZIE, INC.
AMADOR MEREI SANCHEZ
7
67
753248
31
0
8
CHILL HAZE (KY)
3y a g
54.50
HECTOR ISAAC BERRIOS
EAC RACING STABLE, L
ENRIQUE AMADO
8
62
834221
30
0
9
VALIANT APPEAL (FL)
4y a g
55.50
LEONEL REYES
LAURA PAYNTER
JAVIER E. GONZALEZ
9
73
236450
22
0
Sha Tin Hong Kong detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 09:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EXULTANT (IRE)
6y d g
57.00
Z PURTON
EDDIE WONG MING CHAK
A S CRUZ
5
120
121122
21
0
2
CHEFANO (SAF)
6y a g
57.00
P-C BOUDOT
CHEF'S TABLE SYNDICA
D A HAYES
7
114
612708
21
0
3
HO HO KHAN (NZ)
6y d a
57.00
C Y HO
JESSICA LEE MAN YI,
D J HALL
2
112
864055
21
0
4
COLUMBUS COUNTY (NZ)
5y d g
57.00
J MOREIRA
MR MRS HAMEN FAN S
C FOWNES
1
111
294113
21
0
5
ROYAL JULIUS (IRE)
7y d a
57.00
M BARZALONA
JEAN-JACQUES BIARESE
J REYNIER
3
110
325204
35
0
6
PLAYA DEL PUENTE (IRE)
4y d g
57.00
W BUICK
HUANG KAI WEN
C S SHUM
6
109
752407
21
0
7
MOGUL (GB)
3y d e
55.00
R MOORE
MICHAEL TABOR, DERRI
A P O'BRIEN
4
121
461315
36
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 09:40 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CLASSIQUE LEGEND (AUS)
5y k g
57.00
C Y HO
MR MRS BONIFACE HO
C FOWNES
1
125
60-1121
57
0
2
HOT KING PRAWN (AUS)
6y k g
57.00
J MOREIRA
LAU SAK HONG
J SIZE
5
120
124241
21
0
3
BIG TIME BABY (IRE)
6y d g
57.00
N CALLAN
GOLDEN ERA SYNDICATE
K L MAN
10
115
412-120
21
0
4
VOYAGE WARRIOR (AUS)
5y a g
57.00
K TEETAN
TOMMY CHING TSUN WAH
P F YIU
8
115
641764
21
0
5
DANON SMASH (JPN)
5y d a
57.00
R MOORE
DANOX CO LTD
T YASUDA
14
114
101812
70
0
6
TOWER OF LONDON (JPN)
5y d a
57.00
W BUICK
GODOLPHIN
K FUJISAWA
12
114
211-308
127
0
7
WISHFUL THINKER (AUS)
7y d g
57.00
K C LEUNG
IDEAL BRILLIANCE SYN
C H YIP
9
114
568519
21
0
8
COMPUTER PATCH (AUS)
4y d a
57.00
A BADEL
YEUNG KIN MAN
A S CRUZ
11
112
214122
21
0
9
RATTAN (NZ)
7y a g
57.00
C SCHOFIELD
WONG TING BOR
R GIBSON
6
112
495933
21
0
10
BIG PARTY (AUS)
5y k g
57.00
M CHADWICK
RYAN WONG MAN YEUNG
F C LOR
7
110
503455
21
0
11
JOLLY BANNER (AUS)
9y a g
57.00
M BARZALONA
MR MRS KENNY CHENG
P F YIU
3
110
516229
29
0
12
AMAZING STAR (NZ)
6y d g
57.00
Z PURTON
GRINDERS' RACING CLU
K H TING
2
109
710918
21
0
13
FAT TURTLE (AUS)
6y d g
57.00
A HAMELIN
HO KOON WAH, TSUI YU
F C LOR
13
109
774376
21
0
14
STRONGER (AUS)
4y a a
57.00
P-C BOUDOT
CHEUNG HON KIT, JOAN
D J WHYTE
4
109
728617
21
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 10:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HEZA BEAUTY (NZ)
4y d g
60.50
N CALLAN
KITTY KWOK SEA NGA
J SIZE
3
79
152121
21
0
2
SPLENDOUR AND GOLD (AUS)
6y a g
60.50
C WONG
VICTOR HUI CHUN FUI
C H YIP
2
79
857716-
127
0
3
BEAUTY SPIRIT (AUS)
6y d g
60.00
W BUICK
KWOK SIU MING
A S CRUZ
10
78
414950
70
0
4
LEWIS (AUS)
4y d g
59.00
K TEETAN
IRENE CHEN JOHNSON
D J WHYTE
6
76
21-9011
127
0
5
LUCKY PATCH (NZ)
4y d g
58.50
M F POON
PATCH SYNDICATE
K W LUI
7
75
1113
21
0
6
SHINY ONE (IRE)
3y a g
57.50
V BORGES
EDDIE CHUNG KWOK LEU
P F YIU
12
73
884-1
127
0
7
SUPER FOOTBALL (NZ)
4y a g
56.00
Z PURTON
LAU YIU CHU, CYNTHIA
K H TING
1
69
8252-55
21
0
8
A A AGILITY (NZ)
5y d g
55.00
H T MO
FOCUSON SYNDICATE
L HO
9
67
121-000
29
0
9
PRESIDENT'S CHOICE (AUS)
5y d g
55.00
M BARZALONA
PETER LEE KWOK WAH
C W CHANG
5
67
250205
21
0
10
PURE LEGEND (AUS)
4y a g
54.00
C Y HO
BONIFACE HO KA KUI
C FOWNES
11
65
1-08605
42
0
11
BELUGA (NZ)
4y d g
53.50
J MOREIRA
NGAI MAN AMY WANG
D J HALL
13
64
21319
14
0
12
TRUE LEGEND (AUS)
4y a a
53.50
A BADEL
CHEUNG SUI LING
F C LOR
14
64
431524
42
0
13
EXCEPTIONAL NICE (NZ)
5y d g
53.00
T PICCONE
EXCEPTIONAL SYNDICAT
W Y SO
8
63
1-995
18
0
14
SO WE JOY (AUS)
5y d g
52.50
M L YEUNG
GOOD HOPE SYNDICATE
D A HAYES
4
62
536120
91
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 10:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEAUTY GENERATION (NZ)
8y d g
57.00
Z PURTON
PATRICK KWOK HO CHUE
D A HAYES
3
123
211226
56
0
2
GOLDEN SIXTY (AUS)
5y a g
57.00
C Y HO
STANLEY CHAN KA LEUN
K W LUI
7
119
111111
21
0
3
ADMIRE MARS (JPN)
4y a a
57.00
R MOORE
JUNKO KONDO
Y TOMOMICHI
10
118
191-633
21
0
4
KA YING STAR (GB)
5y d g
57.00
C SCHOFIELD
LEUNG SHEK KONG
A S CRUZ
9
118
261022
21
0
5
SOUTHERN LEGEND (AUS)
8y d g
57.00
K TEETAN
BONIFACE HO KA KUI
C FOWNES
6
118
254343
21
0
6
WAIKUKU (IRE)
5y d g
57.00
J MOREIRA
JOCELYN SIU YANG HIN
J SIZE
5
118
212-163
127
0
7
ROMANISED (IRE)
5y d a
57.00
W J LEE
ROBERT NG CHEE SIONG
K J CONDON
4
116
12-1563
27
0
8
SIMPLY BRILLIANT (GB)
6y a g
57.00
K C LEUNG
SIMPLY BRILLIANT SYN
F C LOR
8
110
0-66617
21
0
9
MIGHTY GIANT (NZ)
5y a g
57.00
A BADEL
MR MRS LI MING ON
P F YIU
2
109
111114
21
0
10
ORDER OF AUSTRALIA (IRE)
3y d e
56.50
P-C BOUDOT
DERRICK SMITH, MRS J
A P O'BRIEN
1
120
471191
36
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SKALLETI (FR)
5y d g
57.00
P-C BOUDOT
JEAN-CLAUDE SEROUL
J REYNIER
4
121
1-33112
57
0
2
DANON PREMIUM (JPN)
5y d g
57.00
W BUICK
DANOX CO LTD
M NAKAUCHIDA
6
119
022-304
42
0
3
WIN BRIGHT (JPN)
6y k g
57.00
M MATSUOKA
WIN CO LTD
Y HATAKEYAMA
8
119
1981-70
42
0
4
FURORE (NZ)
6y d g
57.00
J MOREIRA
LEE SHEUNG CHAU
A S CRUZ
5
117
233011
21
0
5
TIME WARP (GB)
7y a g
57.00
K TEETAN
MARTIN SIU KIM SUN
A S CRUZ
2
117
8-41579
21
0
6
DANCES WITH DRAGON (NZ)
7y d g
57.00
C Y HO
WONG YAT CHEUNG, ELI
C FOWNES
7
109
617534
21
0
7
MAGICAL (IRE)
5y d k
55.50
R MOORE
DERRICK SMITH, MRS J
A P O'BRIEN
1
121
112132
36
0
8
NORMCORE (JPN)
5y k k
55.50
Z PURTON
SEIICHI IKETANI
K HAGIWARA
3
114
4-03410
28
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DUKE WAI (NZ)
5y a g
57.50
K TEETAN
HERMAN WAI HO MAN
P O'SULLIVAN
11
95
123662
21
0
2
SHINING ACE (AUS)
5y d g
57.50
R MOORE
GERALD SIU CHI SHING
J SIZE
7
95
530069
21
0
3
WINNING DREAMER (NZ)
4y d g
57.50
C Y HO
LINDA SO HOI YAN
F C LOR
1
95
11111
21
0
4
VICTORIAM (AUS)
5y a g
57.00
Z PURTON
VICTORIAM SYNDICATE
K W LUI
10
94
115370
21
0
5
CALIFORNIA RAD (AUS)
4y d g
56.00
W BUICK
CHARMIAN LIANG SHUN
A S CRUZ
12
92
121316
21
0
6
SKY FIELD (AUS)
4y a g
56.00
J MOREIRA
KWAN SHIU MAN, JESSI
C FOWNES
6
91
421113
50
0
7
PAS MALOTRU (GB)
3y d g
55.00
C SCHOFIELD
MARTIN SIU KIM SUN
D A HAYES
3
89
145-123
127
0
8
GUNNISON (AUS)
6y a g
54.00
H N WONG
FRANK FENG CHING YEN
Y S TSUI
5
87
239270
21
0
9
HAPPY FUN (NZ)
7y d g
54.00
K C LEUNG
NGAN PUI YING NGAN
C H YIP
4
87
930090
14
0
10
BEAUTY APPLAUSE (AUS)
5y a g
53.50
V BORGES
JUNBON CHAN CHUN BON
J SIZE
2
86
053643
21
0
11
TEAM SPIRIT (AUS)
6y a g
53.50
T PICCONE
PANG WAI HAK, PANG K
W Y SO
13
86
320901
14
0
12
ALL IN MIND (AUS)
4y a g
53.00
A HAMELIN
ALWAYS EXCEED RACING
A S CRUZ
8
85
742294
21
0
13
HIGHLY PROACTIVE (NZ)
5y d g
52.50
A BADEL
MR MRS CHAN CHI KO
K W LUI
9
84
024657
21
0
14
BALTIC SUCCESS (AUS)
6y d g
52.00
H T MO
MR MRS HANS MICHAE
C S SHUM
14
83
004710
18
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PRECIOUSSHIP (IRE)
5y d g
60.50
M CHADWICK
DAVID SIN WAI KIN
P F YIU
13
100
428779
14
0
2
SUPER OASIS (NZ)
5y d g
59.50
M BARZALONA
KING KONG V RACING S
P F YIU
14
98
914884
14
0
3
NOT USUAL TALENT (NZ)
6y d g
58.00
T PICCONE
CHEN HONG WEI
T P YUNG
7
95
943286
14
0
4
THE SUMMIT (FR)
3y d e
56.00
J MOREIRA
LILY CHAN LI LEI M
D A HAYES
12
91
5-21222
120
0
5
SHADOW HERO (AUS)
4y d g
56.50
Z PURTON
EDMOND LEE MAN BUN
D A HAYES
3
92
5-51447
14
0
6
SUPER WEALTHY (AUS)
5y d g
56.00
R MOORE
SIDNEY LEUNG KWUN WA
D J WHYTE
5
91
111063
29
0
7
ASSIMILATE (AUS)
6y a g
55.50
T MARQUAND
IAN CHENG KA HO
K H TING
6
89
312098
39
0
8
SOLAR WAI WAI (AUS)
5y a g
55.50
K C LEUNG
HO HUI WING KA HO
F C LOR
4
89
486120
25
0
9
TOURBILLON DIAMOND (AUS)
4y d g
54.50
C Y HO
SHUM MAK LING, JIMMY
C S SHUM
2
87
613133
14
0
10
ELITE PATCH (JPN)
5y a g
53.50
M F POON
ANGELA YEUNG KIT MIN
K W LUI
9
85
234017
21
0
11
NICCONI EXPRESS (NZ)
6y d g
53.50
K TEETAN
LARRY YUNG CHI KIN
J SIZE
1
85
14-4630
127
0
12
CIRCUIT THREE (NZ)
6y d g
52.00
V BORGES
HENRY CHEUNG KUN TON
A S CRUZ
8
82
111603
29
0
13
STAR PERFORMANCE (NZ)
5y a g
52.00
H T MO
MR MRS MIKE CHEUNG
A S CRUZ
11
82
672727
25
0
14
VITRALITE (IRE)
4y a a
51.50
A BADEL
MR MRS HORATIO HO
K W LUI
10
80
11425-2
127
0
13 Aralık 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, İstanbul, Diyarbakır, Gulfstream Park, Sha Tin Hong Kong tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:15, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:00 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:30 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Diyarbakır at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 11:45 diyarbakır at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:35 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Sha Tin Hong Kong at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 09:40 sha tin hong kong at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 13 aralık 2020 pazar at yarışı bülteni, 13 aralık 2020 at yarışı programı, 13 aralık 2020 tjk yarış programı, 13 aralık 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 13 aralık 2020 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, i̇stanbul at yarışı bülteni, 13 aralık 2020 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, diyarbakır at yarışı bülteni, 13 aralık 2020 diyarbakır at yarışı bülteni, günün diyarbakır at yarışı bülteni, bugün diyarbakır at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 13 aralık 2020 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni, sha tin hong kong at yarışı bülteni, 13 aralık 2020 sha tin hong kong at yarışı bülteni, günün sha tin hong kong at yarışı bülteni, bugün sha tin hong kong at yarışı bülteni