Yarış Başlama Saati: 14:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROCKABYE
4y d a
AFTER MARKET (USA)
63.00
H.YOLAÇICI
BEDİH ZAMAN
M.KARAGÜNEY
4
55
806548
11
10
2.11.25
2
ZEMANİ
5y a a
INDIAN DAYS (GB)
61.00
F.AKBULUT
SELAMİ ÜNLÜ
E.KARACA
10
55
219278
17
16
2.09.52
3
FRANKENSTEIN
5y d a
REY DE CAFE (USA)
62.00
AYTEK DÜLGER
SELİN DİKENCİK
Ç.DEMİR
9
36
775778
17
6
2.09.73
4
SUGAR MAN
3y d e
TURKISH SWORD
58.00
A.İNCİ
AYTUĞ ATALAY
İ.ÇAK
7
36
771294
8
17
5
TİNEMİS
5y d k
YAVUZKAYA
58.00
T.KERESTECİ
GÖKHAN AHMET BESLER
F.TAŞ
8
27
644648
14
13
2.10.70
6
FIRNIZ
5y d k
DR FONG (USA)
55.00
G.ÖZÇELİK
UFUK DEMİR
R.DURUKAN
3
42
02047-7
26
13
2.11.98
7
CRAZY HEART
3y d e
ROMAN EMPIRE
56.00
T.ÜNLÜTÜRK
NEHAR ORHON
F.İÇSEL
5
26
320408
14
14
8
BEYZADEM
3y d e
TORUK MACTO (IRE)
55.00
M.K.CEYLAN
ADEM AYDOĞDU
D.SAV
2
28
057033
7
13
9
IRON FOOT
3y d e
DR FONG (USA)
55.00
C.ALTUN
LEVENT ÇARDAKLI
H.ACAR
6
26
0073
8
16
10
VISERION
4y d a
VALENTIN
57.00
E.KADİRLER
SELİN DİKENCİK
Ç.DEMİR
1
18
000-009
6
11
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BERKERCAN
3y k e
ONURKAAN
57.00
F.YÜKSEL
CENGİZ DENİZ
M.KARAGÜNEY
7
17
99608
13
15
1.27.75
2
DELİ DİVANE
3y a e
TOŞUR
57.00
M.BAYDAN
AYSEL BAYDAN
SEN.ŞEN
11
27
662048
14
8
1.27.96
3
HAŞİM OĞLU
3y k e
SÖNMEZ
57.00
T.YILDIZ
HAŞİM TINAS
V.ÖZDİL
6
34
946223
13
18
1.29.01
4
KALEBARAJI
3y a e
UFUKBİR
57.00
H.KAPLAN
EKREM AKDUMAN
Y.DEMİRKIRAN
3
0
60
13
18
5
KARA TALİP
3y k e
ATOMKARINCA
55.00
D.KAYAAP
YAŞAR ÖZKAN
E.KARACA
4
30
820450
123
14
1.28.77
6
MAVİ RÜZGAR
3y k e
BERKSOY
57.00
MAHMUT TURAN
SEMİH YARDIMCI
C.TURAN
8
0
68
13
18
7
ÖMERŞAH
3y a e
YAKUPBEY
57.00
U.BARLIK
MİKAİL ALTIN
M.ALTIN
5
0
0
20
8
SOBACI
3y a e
EFEBEY
57.00
V.KAPLAN
MEHMET NARÇİN
E.KARACA
10
15
409
14
17
1.36.35
9
YAĞIZ ABİ
3y a e
KARA YAĞIZ
57.00
M.P.DEMİRAP
M.ZİYA ADALAR
H.ÇALIŞKAN
2
27
8783
14
16
10
YILKUT
3y a g
KARAKEMAL
53.00
T.ÜNLÜTÜRKAP
ADNAN BALKAYA
At Sahibi
9
10
08900
14
15
11
HAYALEDEN
3y a d
KAIZBERT (RU)
55.00
A.SÖZEN
GÖRKEM GEDİKOĞLU
N.YILDIRIM
1
20
4067
17
16
1.27.61
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SİDELİ
8y d a
YONAGUSKA (USA)
61.00
ÇETİN TAŞAP
GÖKÇEN YILDIZ
N.YILDIRIM
1
87
786151
10
20
2.09.66
2
TLOS
5y d a
ZANJERO (USA)
58.00
A.KURŞUN
İSMAİL HAKKI BULUT
G.ÖZERTÜRK
6
77
622011
17
20
2.10.14
3
BABAYEGA
4y k a
INVASION (IRE)
56.00
T.YILDIZ
HİKMET AKBULUT
V.AKBULUT
3
73
442273
10
17
2.09.47
4
GADDARA
6y a a
CUVEE (USA)
56.00
A.SÖZEN
MURAT ATEŞ
G.TURAN
7
73
251442
13
17
2.09.60
5
VILLAGE HOOF
4y d a
HAKKAR
54.00
MAHMUT TURAN
BAHADIR GELİŞ
T.ŞİT
4
69
439346
13
15
2.10.11
6
BLACK ADLER
6y d a
GOLDAT (GB)
50.00
V.KAPLAN
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
2
55
870076
7
10
2.09.95
7
BABAROS
5y d a
POWERSCOURT (GB)
50.00
H.KAPLAN
M.AKİF KANIK
H.ÇALIŞKAN
5
51
323131
17
20
2.11.61
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
APRIL ONE
3y d e
LION HEART (USA)
61.00
A.SÖZEN
ÖZGÜR DEMİR
F.SEZER
3
54
136664
7
15
1.27.36
2
AY ÇİÇEĞİ
3y d d
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
A.KURŞUN
AYTUĞ ATALAY
İ.ÇAK
7
47
304363
37
15
3
SİNYOR DENİZ
3y k e
ROCA DE LA PAZ (USA)
58.00
H.KAPLAN
MURAT ATEŞ
G.TURAN
6
44
364535
10
14
4
STEEL BROTHERS
3y d e
BOSPORUS (IRE)
56.00
M.BAYDAN
FERHAT ÇELİK
MUH.ÇELİK
2
79
6-22343
127
17
1.28.51
5
KING VICTORY
3y a e
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
MAHMUT TURAN
TUĞRUL ODABAŞ
F.KIRAN
5
35
616374
17
16
1.27.31
6
BLEWUS
3y d g
HANBEŞ
55.00
T.YILDIZ
HAYRETTİN AKDUMAN
E.ÇUKURKAŞ
4
38
057144
77
18
1.29.30
7
CAN MEDRİ
3y d e
VENTO
54.00
V.KAPLAN
SEDAT ŞAHİN
Ö.F.TAŞDELEN
8
44
545687
7
10
1.28.24
8
BYE BYE LULLABY
3y d d
COUNTRY REEL (USA)
53.00
GÖK.BEKTAŞ
O.ORÇUN ÖZDEMİR
E.ÇUKURKAŞ
1
40
235385
20
14
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ABONE
3y a e
EFEM
57.00
MAHMUT TURAN
FERHAT KARA
B.BOZBEY
3
30
49402
20
15
1.24.11
2
BABA AZMİ
3y a e
ENGİNHAN
57.00
V.KAPLAN
SEDEF VARDAR
AH.ARSLAN
5
11
807
14
17
3
EMRE BEY
3y k e
EMREŞAH
55.00
M.K.CEYLANAP
EMRE DÖNMEZ
T.ÇEKİCİ
7
10
80000
14
15
1.31.24
4
HAT SABIRLI
3y k e
JOKER
57.00
T.YILDIZ
SEFER ÜNLÜ
E.KARACA
4
19
775655
14
11
1.27.36
5
KURTFİKRET
3y a e
UÇANOĞLU
57.00
U.BARLIK
GÖKAY SONGÜR
G.ÖZERTÜRK
6
0
0
20
6
OĞLUM MEHMET
3y k e
DOĞANGÜN
57.00
M.BAYDAN
ADİLE ERDOĞAN
SEN.ŞEN
2
14
5080
37
16
1.31.78
7
ÖMER OĞLU
3y k e
KIRIMHAN
54.00
M.G.ARSLANAP
MAHMUT KARAOĞLAN
M.ERKUŞ
1
10
800
14
17
8
ÖZGÜRKAFKAS
3y a e
KAFKAS ŞAHI
53.00
A.İNCİAP
ABDULLAH KAYA
Ö.GÜNELİ
8
33
329042
7
16
1.25.39
9
TÜRKSOYLU
3y d e
KURTEL
57.00
A.KURŞUN
S.ÖZDEN ODACIOĞLU
Y.DEMİRKIRAN
10
26
940653
15
11
10
PRINCESS ICE
3y a d
BATTAL
55.00
M.P.DEMİRAP
KADİR SAĞLAM
F.ÖZPAY
9
0
44
15
18
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AŞIKBEY
7y a a
HALİD
60.00
A.İNCİAP
ALİ TOYDEMİR
N.DOĞAN
6
80
221647
8
17
2.15.02
2
BABAMEDET
4y a a
KAIZBERT (RU)
60.50
S.BOYRAZ
SADDULLAH AKÇA
N.DOĞAN
12
78
323901
10
20
2.13.56
3
FANİZAN
7y k k
ÖZGÜNHAN
57.50
T.KERESTECİAP
EYLEM TANİYİT
AH.ARSLAN
9
75
371524
65
17
2.16.18
4
KIZILTUĞ
8y k a
BEN ANADOLU
58.50
M.P.DEMİRAP
REŞAT ARSLAN
SEB.TOPAL
3
73
664341
10
20
2.14.34
5
ŞAHİNŞEVKET
6y k a
BİLGİN
59.00
A.KURŞUN
ŞAFAK DİL
H.ALTUNBAŞ
5
72
535766
13
12
2.14.49
6
UZUN BEY
6y d a
KARATOKLU
58.50
MAHMUT TURAN
ABDULLAH AVCI
N.YILDIRIM
11
71
788520
10
6
2.15.83
7
UÇANBİLGİN
6y k a
BİLGİN
55.00
D.KAYAAP
ŞEYMA B. TANİYİT
AH.ARSLAN
7
66
324627
10
16
2.15.60
8
ÖZBİLGİN
7y d a
BİLGİN
55.50
A.SÖZEN
SULTAN NİHAL CAN
HÜS.CAN
14
65
532763
10
14
2.15.46
9
FRENKLİ ATEŞİ
5y a a
TURBO
54.50
O.YILDIZ
EROL ŞİRİN
H.ERDİK
4
63
146541
27
20
2.16.37
10
İZTAN
5y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
52.50
BURAK AKÇAYAP
A.LAMİ KARAÇİZMELİ
R.TAŞDEMİR
1
61
423361
23
20
2.17.26
11
YOLKIRAN
5y a a
KAIZBERT (RU)
52.00
V.KAPLAN
AREK GÖVER
At Sahibi
2
58
329210
11
19
2.22.51
12
ALSANCAKLI
6y a a
ÖZHABER
52.00
H.KAPLAN
ALİ POLAT
Ö.GÜNELİ
10
58
272662
4
17
2.18.95
13
CESURMİRZA
5y d a
BOZOK
47.00
G.ÖZÇELİKAP
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
8
49
335440
13
15
2.19.01
14
NEHİRİNOĞLU
6y a a
UÇANBEY
50.00
A.KAÇMAZ
MESUT TAŞ
SEB.TOPAL
13
46
943540
6
13
2.18.74
Deauville Fransa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SHERE CALM
7y k g
60.00
STEPHANE PASQUIER
CLAIRE STEPHENSON
G. DOLEUZE
4
97
01-9081
109
0
2
MILORD'S SONG
4y d a
59.00
THEO BACHELOT
ISABELLE CORBANI
S. WATTEL
8
96
263245
49
0
3
TRUST AHEAD (IRE)
4y d a
57.50
SIBYLLE VOGT
STALL MAYBE
L. HAMMER-HANSEN
7
83
120145
38
0
4
SHAKE ME HANDY (GB)
5y k g
54.00
AUDE DUPORTE
DAVID BOND
S. CERULIS
6
0
2543-40
32
0
5
FORZA CAPITANO
5y y g
57.00
VINCENT CHEMINAUD
GEORG KERN
L. KNEIP
9
94
287-070
28
0
6
BURIDAN
5y d a
57.00
AURELIEN LEMAITRE
MELISSA O'NEILL
E. O'NEILL
2
0
17-6086
95
0
7
MARIANAFOOT
5y a a
57.00
ANTONIO ORANI
JEAN-CLAUDE SEROUL
J. REYNIER
3
109
52401-2
127
0
8
IRON DUKE (GER)
4y k g
57.00
PIERRE BAZIRE
STALL BARTSCHI
P. SCHIERGEN
5
81
757735
9
0
9
MUBAALEGH (GB)
6y d g
54.50
CLEMENT GUITRAUD
JEAN-VINCENT TOUX
JV. TOUX
1
0
017-980
67
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:50 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RICHEMONT
4y d a
60.50
MAXIME GUYON
G.AUGUSTIN-NORMAND
F. VERMEULEN
16
96
711804
33
0
2
GOLDEN RAJSA
6y k k
60.00
ALEXIS POUCHIN
PAULINE MENGES
P. MENGES
4
95
055016
22
0
3
VILARO
7y d g
59.50
CRISTIAN DEMURO
ALAIN LOUIS-DREYFUS
D. SMAGA
1
94
120524
32
0
4
FICELLE DU HOULEY
5y d k
59.00
GREGORY BENOIST
C. PELIER/G. HEBERT
Y. BARBEROT
13
93
466233
22
0
5
MONTY
5y d g
57.50
MICKAEL BARZALONA
A.BENAIM/EC.ADES HAZ
A. MARCIALIS
10
89
546353
32
0
6
NICE TO SEE YOU
7y d a
57.50
HUGO BESNIER
JOSEPH HAYOZ
ROB. COLLET
12
89
534-020
9
0
7
EL MANIFICO
5y d g
57.00
AURELIEN LEMAITRE
ALAIN LOUIS-DREYFUS
D. SMAGA
9
88
613905
22
0
8
SAVOIR AIMER
4y d a
57.00
THEO BACHELOT
BARBARA MOSER
F. ROSSI
7
88
804156
36
0
9
KAYRAT (IRE)
4y d g
56.50
AMBRE MOLINS
MARC-ANTOINE BERGHGR
F. ROSSI
2
87
153112
36
0
10
DANTES (GER)
4y d g
56.50
ANTHONY CRASTUS
LG BLOODSTOCK
C. BOUTIN
11
87
261128
18
0
11
TRIMLIGHT
3y a e
56.00
LUKA ROUSSEAU
PATRICE BOURIGAULT
HA. PANTALL
6
87
219127
21
0
12
PLANTEUR DAVIER
5y d g
55.50
STEPHANE PASQUIER
MARC-ELIE UZAN
L. ROVISSE
5
85
101674
22
0
13
CEINTURE NOIRE
3y d d
55.50
THOMAS TRULLIER
MICHELINE LEURSON
R. LE DREN DOLEUZE
15
86
180673
17
0
14
REVAMP (USA)
4y d g
55.00
MARINOS KYRIAKIDIS
CHRISTOS ARGYROPOULO
G. ALIMPINISIS
14
84
160157
22
0
15
DIWAN SENORA
7y d a
55.00
HUGO JOURNIAC
ECURIE HARAS DES SEN
Y. BARBEROT
3
84
596489
22
0
16
YOU ROCK
3y d e
54.50
EDDY HARDOUIN
F-X BRESSON/ J.CARAY
J. CARAYON
8
84
735413
30
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GLORIOUS BAY (IRE)
3y d g
56.50
MAIKE RIEHL
ECURIE NORMANDIE PUR
MF. WEISSMEIER
10
0
9
17
0
2
CAMOCIM
3y k g
58.00
STEPHANE BREUX
XAVIER LE FORT
M. SIRON
13
53
076089
110
0
3
COME ON LOTTI
3y d d
55.00
LAURA GROSSO
ECURIE ATALANTE
L. KNEIP
7
0
87
26
0
4
HONEYMOON
3y k d
56.50
YOHANN BOURGOIS
ROSEL EDWARDSSON GIR
R. EDWARDSSON GIRON
1
0
0
127
0
5
DISTANT GODDESS (GB)
3y d d
53.00
LUKA ROUSSEAU
GODOLPHIN SNC
HA. PANTALL
3
0
32577
13
0
6
TINALIK SUN
3y a d
56.50
JEROME CLAUDIC
MICHEL MAILLER
M. MAILLER
12
0
00
27
0
7
AMARIGOOD
3y d d
54.00
BENJAMIN MARIE
SEVERINE QUERE
S. QUERE
9
0
0
17
0
8
BLACK MIRROR (IRE)
3y d d
56.50
CRISTIAN DEMURO
SCUDERIA DEI DUEPI/C
A&G. BOTTI
4
0
9090
19
0
9
JAMILYA
3y k d
56.50
STEPHANE PASQUIER
RASHIT SHAYKHUTDINOV
F. CHAPPET
2
83
22424
46
0
10
POLLY GRAY (IRE)
3y d d
55.00
QUENTIN PERRETTE
CHARLES WENTWORTH
AS. CROMBEZ
8
0
32
32
0
11
RELOCATE (GB)
3y d g
56.00
MAXIME GUYON
AL SHAQAB RACING
HF. DEVIN
11
0
0
0
12
MISSRIYA
3y d d
54.50
AURELIEN LEMAITRE
ANITA LOUBOUTIN
S. CERULIS
6
0
0
0
13
NEUFALACOTE
3y d d
54.50
EDDY HARDOUIN
DENIS PELTIER
AN. HOLLINSHEAD
5
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BROKEBACK MOUNTAIN
5y d g
58.00
GREGORY BENOIST
BLOODSTOCK AGENCY LT
Y. BARBEROT
5
93
4-73732
23
0
2
HOLDTHASIGREEN
8y a g
58.00
EDDY HARDOUIN
JEAN GILBERT
B. AUDOUIN
10
107
043340
11
0
3
HARMLESS
4y a g
58.00
MAXIME GUYON
NADIA MICHAUD
L. ROVISSE
1
100
476167
22
0
4
NAO DA MAIS (BRZ)
4y d a
57.50
CRISTIAN DEMURO
BENJAMIN STEINBRUCH
D. SMAGA
6
117
16211-7
127
0
5
SUBPOENA (GER)
4y d k
56.50
THOMAS TRULLIER
GESTUT AESCULAP
W. HAUSTEIN
7
44
876-430
124
0
6
EGO DANCER
5y d k
56.50
STEPHANE PASQUIER
ROY RACING LTD
M. DELZANGLES
8
95
108465
52
0
7
LORD ACHILLES
3y a e
56.00
AURELIEN LEMAITRE
ERIC HEMMING
P. VAN DE POELE
3
90
548701
17
0
8
CEPHEUS (GB)
3y a e
56.00
MICKAEL BARZALONA
G.P.M MORLAND
BJ. MEEHAN
2
100
212042
29
0
9
PRETTY WOMEN (GB)
3y a d
54.50
THEO BACHELOT
CHEVOTEL RACING
P&J. BRANDT
11
84
3311
6
0
10
BELLAWAY
3y k d
54.50
ANTHONY CRASTUS
GUY PARIENTE
F. ROSSI
9
79
222121
24
0
11
AMARHALEN
3y a d
54.50
BENJAMIN MARIE
GUY ZAMORA
E. THUEUX
4
77
021124
21
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHILL WIND
9y a g
58.50
ALISON MASSIN
BERNARD GIRAUDON
D&P. PROD'HOMME
7
74
651700
127
0
2
GLOBAL PASSION
5y d g
59.50
MICKAEL BERTO
NATHALIE VASUTEK
N. VASUTEK
6
73
216537
20
0
3
MARBOOT (IRE)
4y a g
58.00
AUDE DUPORTE
G.BARBARIN/O.BROCHAR
S. CERULIS
8
73
300751
23
0
4
PHAROA
4y d g
59.50
CHRISTOPHER GROSBOIS
G. GUILLARD/J. DUBOI
JPH. DUBOIS
14
73
2-00802
22
0
5
SPECIAL MISSION (GB)
5y d k
57.50
MARYLINE EON
JAMES LANCE PALTRIDG
H. SHIMIZU
10
72
150659
22
0
6
SHAMSABAD
5y a g
58.50
THEO BACHELOT
BRYAN LYNAM
D&P. PROD'HOMME
4
70
533030
57
0
7
LILI SPIRIT
6y k k
58.50
EDDY HARDOUIN
CLAUDE LE LAY
B. AUDOUIN
16
70
901214
38
0
8
STORMY
6y a g
57.00
CLEMENT GUITRAUD
MARIE-CLAIRE ELAERTS
S. CERULIS
3
70
202011
22
0
9
SAN PABLO
4y d a
57.00
OLIVIER D' ANDIGNE
HARAS DU GRAND COURG
J. DE MIEULLE
13
70
142346
25
0
10
ROCK OR BUST
5y d g
58.50
MICKAEL BARZALONA
EC. CEHEL/EC. DELLOY
ROD. COLLET
15
70
150573
20
0
11
KATDAR
4y k g
58.50
ALEXIS POUCHIN
ROBIN SCHOOF
R. SCHOOF
5
70
184000
20
0
12
VESINABA
4y d g
58.50
QUENTIN PERRETTE
BRYAN LYNAM
H. SHIMIZU
12
70
733251
20
0
13
BEST BOWL
4y g
58.50
MAXIME GUYON
CHEVOTEL RACING
P&J. BRANDT
11
70
2-47030
16
0
14
BIGMOUTH
4y d k
56.50
EBBE VERHESTRAETEN
SANDRA HOUBEN
S. HOUBEN
2
69
0-00131
40
0
15
TURANIA
5y d g
57.00
VINCENT CHEMINAUD
DAVID BAKER
N. CAULLERY
9
67
623660
23
0
16
NI CHAUD NI FROID
4y a k
57.00
SEBASTIEN MAILLOT
ALAIN BADEL
M. BOLLACK-BADEL
1
67
25-4060
23
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:07
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WISHUPONASTAR (GB)
3y d e
58.00
ANTHONY CRASTUS
BYERLEY STABLES
A. SUBORICS
11
84
072342
29
0
2
SALINITY (IRE)
3y a g
58.00
THEO BACHELOT
FAIR SALINIA LTD
P&J. BRANDT
13
0
000
90
0
3
HONOR AND PLEASURE (GB)
3y d e
58.00
CRISTIAN DEMURO
SCUDERIA DEI DUEPI/A
A&G. BOTTI
14
0
3
17
0
4
JOLIE FRANCAISE
3y d d
55.00
MARIE VELON
EC.O.PIRAUD/R.DWEK/A
P.DE CHEVIGNY
4
75
864
127
0
5
CORTESSA
3y d d
55.00
SIBYLLE VOGT
ECURIE RENK
B. RENK
12
68
9-78
127
0
6
UNA CHILENA
3y d d
54.00
OLIVIER D' ANDIGNE
PATRICE FAVEREAUX
P. FAVEREAUX
9
0
60
17
0
7
SACRED BELIEF (GER)
3y d d
56.50
GREGORY BENOIST
MAURICE LAGASSE
Y. BARBEROT
2
0
675637
17
0
8
BOUMMA DREAM (GB)
3y d d
52.50
FRIDA VALLE SKAR
OSCAR ORTMANS
M. BOLLACK-BADEL
1
68
6-40
17
0
9
ART MODERNE (GB)
3y a d
56.50
LUDOVIC BOISSEAU
SEVERINE VERRIER
S. VERRIER
6
0
0
17
0
10
ALIKOVA (GB)
3y d d
56.50
MAXIME GUYON
WERTHEIMER FRERE
FRE. HEAD
5
75
2982
17
0
11
LITTLE WOOD
3y d g
54.50
QUENTIN PERRETTE
FABIEN DEHEZ
F. DEHEZ
3
0
0
0
12
MINIE
3y k d
54.50
EMMANUEL ETIENNE
BRIGITTE MARIE
P. VAN DE POELE
10
0
0
0
13
DREAM DEVIL
3y k d
52.00
BENJAMIN MARIE
SEVERINE QUERE
S. QUERE
8
0
0
0
14
FINDON ALINE
3y y d
54.50
AURELIEN LEMAITRE
SNOWDROP STUD CO. LT
JV. TOUX
7
0
0
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAGEL
7y d g
58.50
MARYLINE EON
JAMES LANCE PALTRIDG
ED. MONFORT
16
83
065-104
39
0
2
KING COBRA
4y d g
59.50
AURELIEN LEMAITRE
EC. FRANCK BOUCEY/JY
C. LOTOUX
12
81
722271
22
0
3
COMBERMERE
4y d g
59.00
EDDY HARDOUIN
PETER-ROBERT SPILLER
E. LIBAUD
10
80
143006
40
0
4
PERFECTO
4y d a
59.00
VINCENT CHEMINAUD
JACQUES CYGLER
HA. PANTALL
2
80
4-72016
22
0
5
GRACIAN (GER)
4y a a
59.00
AUGUSTIN MADAMET
HEINRICH-THEODOR BIS
W. HICKST
5
80
703020
23
0
6
A HEAD AHEAD (GER)
6y d a
58.50
MAXIME GUYON
STALL 3 MUSKETIERE
JP. CARVALHO
3
79
356711
20
0
7
BOBYDARGENT
4y k g
57.00
MARIE VELON
ECURIE MATHIEU OFFEN
JP. GAUVIN
9
79
221804
22
0
8
LE HOYO
4y k g
58.00
THEO BACHELOT
ECURIE CHIARELLI
F. MONNIER
14
78
001047
23
0
9
MAKTAVA
5y d g
57.50
CRISTIAN DEMURO
DAVID SMAGA
D. SMAGA
11
77
630907
22
0
10
SA SAL (GER)
4y a a
57.50
MARC NOBILI
STALL STERNSTUNDE
L. HAMMER-HANSEN
8
77
140056
13
0
11
MORCOTE (SWI)
5y d g
56.00
SIBYLLE VOGT
STALL JOINT VENTURE
C. BOCSKAI
6
77
100052
22
0
12
MALAAW
5y d g
54.50
PERRINE CHEYER
COMETICA AG
M. RULEC
7
77
01360-0
29
0
13
SUR MA VIE
6y d k
55.50
CORALIE PACAUT
ERIC LIBAUD
E. LIBAUD
15
76
611293
40
0
14
SHUT DOWN
3y d e
57.00
ALEXIS POUCHIN
ECKHARD SAUREN
MAR. HOFER
13
77
168800
22
0
15
ROSISSIM
4y d g
56.50
STEPHANE PASQUIER
LEGEND RACING CLUB
V. SARTORI
4
75
205590
22
0
16
MANSOUN
5y d g
56.00
ANTHONY CRASTUS
ECURIES SERGE STEMPN
C. BOUTIN
1
74
811133
22
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PRETTY RACHEL (KY)
2y a d
54.50
EDGARD J. ZAYAS
VICENTE STELLA STABL
JUAN CARLOS AVILA
1
53
2252
35
0
2
WE BLESS LUCK (FL)
2y d d
54.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
CLAP EMBROIDERY
CARLOS LUIS PEREZ
2
48
0
84
0
3
NEVER MY LOVE (FL)
2y a d
54.50
PACO LOPEZ
CEEN RACING
JANE CIBELLI
3
40
4
27
0
4
PEACHY QUEEN (KY)
2y d d
54.50
LUIS SAEZ
WEST PACES RACING
DANNY GARGAN
4
36
370
76
0
5
BOURMA (MD)
2y a d
54.50
ANGEL S. ARROYO
DAVID B. ANDERSON
JENA M. ANTONUCCI
5
0
0
0
6
LADY JAE (FL)
2y a d
54.50
EMISAEL JARAMILLO
J J BREVAN STABLE LL
DAVID FAWKES
6
41
53
32
0
7
LADY TAPATIA (NY)
2y a d
54.50
LEONEL REYES
GEO RACING STABLE
JAVIER E. GONZALEZ
7
50
03
127
0
8
ONE NIGHT STAND (FL)
2y k d
54.50
COREY J. LANERIE
DAVID L. ROUSSO
JOSEPH F. ORSENO
8
38
50
71
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:04 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAMMY'S TOWN (KY)
4y a k
55.50
RAJIV MARAGH
ANNE-33, LLC
PADARATH LUTCHMAN
1
54
521277
42
0
2
GASPARILLA BLAST (FL)
3y d d
54.50
HECTOR ISAAC BERRIOS
STELLA F. THAYER
DAVID FAWKES
2
60
511
61
0
3
CLEVER TALE (NY)
4y a k
55.50
ANGEL S. ARROYO
VON VOSS, MINA AND E
KELSEY DANNER
3
71
4-81165
43
0
4
DOMINEER (FL)
3y a d
50.50
MARIO FUENTES
J. DAVID BRADDY
J. DAVID BRADDY
4
59
127051
36
0
5
WORDS OF DEVINE (FL)
3y a d
54.50
EDGARD J. ZAYAS
DIG THAT MINE, LLC A
STEVE KLESARIS
5
67
433332
71
0
6
REGGAE REVOLUTION (KY)
3y a d
54.50
LUCA PANICI
MASTIC BEACH RACING
DIANE D. MORICI
6
65
306146
53
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:33
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EMPEROR'S SONG (CA)
3y d d
55.50
CARLOS D. LUGO
HEINZ J. STEINMANN
ELIZABETH L. DOBLES
1
29
8625-
127
0
2
PRINCESS MERIDA (FL)
4y a k
54.50
MARCOS MENESES
MARCY BROOKS
DAVID R. BROWNLEE
2
45
8408
116
0
3
SASSY CAT (CA)
3y a d
55.50
CRISTIAN A. TORRES
HEINZ J. STEINMANN
ELIZABETH L. DOBLES
3
40
67-6
48
0
4
MCALLENS MUSIC (TX)
3y a d
55.50
LEONEL REYES
RICARDO DE ANDA
BRIAN R. LUSK
4
0
0
0
5
SHOUG (FL)
3y d d
55.50
TYLER GAFFALIONE
AL SHAQAB RACING
RALPH E. NICKS
5
63
53
127
0
6
IMHAVINAVERYGOODAY (KY)
3y a d
50.50
MARIO FUENTES
LIANNA STABLES, INC.
LUIS M. RAMIREZ
6
0
0
0
7
PRINCESS CORO (KY)
3y a d
53.50
EMISAEL JARAMILLO
VICTORIA'S RANCH
JUAN CARLOS AVILA
7
76
945222
61
0
8
DRAWNTOMUNNY (KY)
3y a d
55.50
PACO LOPEZ
GOODWOOD RACING X
JANE CIBELLI
8
44
8-0607
42
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:03
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FROSTED MISTRESS (KY)
2y k d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
WHISPER HILL FARM, L
RALPH E. NICKS
1
0
0
0
2
PATTY H (KY)
2y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
SPELLMAN, KENT AND M
BRAD H. COX
2
69
32426
27
0
3
IZSHEFROSTED (KY)
2y a d
54.50
EMISAEL JARAMILLO
JUAN CENTENO
VICTOR BARBOZA, JR.
3
62
3
61
0
4
SNACKSTER (KY)
2y d d
54.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
ROBERT J. SLACK
ROHAN CRICHTON
4
0
0
0
5
AIR CAVALRY (KY)
2y a d
54.50
RAJIV MARAGH
SEAN O'CONNOR, JR.
MATTHEW BRICE O'CONNOR
5
47
093
27
0
6
EXACT (KY)
2y a d
54.50
LUIS SAEZ
ECLIPSE THOROUGHBRED
TODD A. PLETCHER
6
70
233
27
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:36
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CONGRATS AGAIN (KY)
2y d g
54.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
BLACKACRE FARMS, INC
MICHAEL YATES
1
48
232544
25
0
2
ANDRES EDUARDO (KY)
2y k e
54.50
EDGARD J. ZAYAS
ALEXANDRES, LLC
ANTONIO SANO
2
49
575786
22
0
3
CHAMPION UP (KY)
2y d e
54.50
LUIS SAEZ
LEUF RACING STABLE,
ANTONIO SANO
3
0
0
0
4
TRINNI SUMMER (FL)
2y a e
53.50
MARCOS MENESES
SHERRY RACING, INC.
AMZADALI JEHALUDI
4
18
08
50
0
5
SWEENEY'S CAT (NY)
2y d e
54.50
LUCA PANICI
A. ROGERS SMITHWICK
LARRY BATES
5
18
760
14
0
6
GHOSTLYPRINCE (KY)
2y a e
54.50
ANGEL S. ARROYO
NEWTOWN ANNER STUD F
KELSEY DANNER
6
55
852
43
0
7
RAULITO (KY)
2y d e
54.50
LEONEL REYES
PAUMAR RACING STABLE
JUAN CARLOS AVILA
7
60
5395
22
0
8
GOLOVKIN (KY)
2y a g
54.50
CRISTIAN A. TORRES
THREE RIVERS STABLE
CARLOS A. DAVID
8
66
53256
19
0
9
KATHERN'S JOY (KY)
2y d g
54.50
PACO LOPEZ
GELFENSTEIN FARM
JESUS LANDER
9
61
2
35
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:06
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PAPA'S LITTLE GIRL (FL)
4y a k
55.50
PACO LOPEZ
BEN MONDELLO
PETER R. WALDER
1
76
546152
34
0
2
CARISMATICA (FL)
4y d k
55.50
CARLOS D. LUGO
LONG TRAIL STABLES,
FRANCISCO D'ANGELO
2
64
217
22
0
3
DIZZY (FL)
4y d k
55.50
JUNIOR ALVARADO
ARINDEL
JUAN ALVARADO
3
73
7322-36
29
0
4
TIZ ENOUGH (FL)
4y k k
55.50
HECTOR ISAAC BERRIOS
VERNON J. ALLINSON
VERNON J. ALLINSON
4
76
552316
74
0
5
BIMINI (FL)
4y a k
55.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
WALDER RACING AND MA
PETER R. WALDER
5
77
112255
53
0
6
PRINCESS BETTY (FL)
3y d d
54.00
IRAD ORTIZ, JR.
RANCHO ALEGRE
RUBEN GRACIDA
6
80
21315
28
0
7
CAPTIVANT (FL)
3y a d
54.00
LUCA PANICI
STEIN RACING, LLC
KATHLEEN O'CONNELL
7
57
0811
42
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:37
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAGIC ECLIPSE (KY)
3y d e
55.50
CRISTIAN A. TORRES
MICHAEL LERMAN
MICHAEL LERMAN
1
0
0
0
2
ARHAM (KY)
3y d e
55.50
LUIS SAEZ
SHADWELL STABLE
TODD A. PLETCHER
2
0
0
0
3
EGYPTOLOGIST (KY)
3y d e
55.50
JULIEN R. LEPAROUX
TOM R. WALTERS
PATRICK L. BIANCONE
3
0
0
0
4
CATCH ON EMOTIONAL (FL)
3y a g
55.50
PACO LOPEZ
HICKORY WOODS FARM
JOHNNY COLLINS
4
81
532222
32
0
5
MUTAKAAMIL (KY)
4y k a
56.50
COREY J. LANERIE
LEA FARMS, LLC
JEFF ENGLER
5
82
52-72-44
127
0
6
TONALISM (KY)
3y d e
55.50
EDGARD J. ZAYAS
SHIVAM MAHARAJ RACIN
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
6
0
0
0
17 Aralık 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Kocaeli, Deauville Fransa, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:15, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:30 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Deauville Fransa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:50 deauville fransa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:04 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 17 aralık 2020 perşembe at yarışı bülteni, 17 aralık 2020 at yarışı programı, 17 aralık 2020 tjk yarış programı, 17 aralık 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 17 aralık 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 17 aralık 2020 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, deauville fransa at yarışı bülteni, 17 aralık 2020 deauville fransa at yarışı bülteni, günün deauville fransa at yarışı bülteni, bugün deauville fransa at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 17 aralık 2020 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni