Yarış Başlama Saati: 13:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATİK ATİK
4y a a
ÖZGÜNHAN
60.50
ÇETİN TAŞAP
DİDEM ARTIK TUTAŞER
M.ASLAN
3
79
244331
17
20
1.35.78
2
AYLİZ
4y a k
AYABAKAN
59.00
S.ÇETİN
AHMET AKBULUT
D.AKBULUT
5
72
182070
22
15
3
TUMBULAĞAM
4y a a
ODİNHAN
55.00
T.KERESTECİAP
ERCAN SÖKMEZ
G.ÖZERTÜRK
1
68
234389
117
15
1.36.26
4
ERGÜÇLÜ
4y a a
TÜMÖZ BEY
56.00
S.ÖZEN
MUSTAFA DİŞLON
C.GÜNEŞ
6
66
413816
19
19
1.36.95
5
SUBİKE
4y k k
ARASLI
54.00
T.YILDIZ
F.DİLEK GÜL
EN.KARATAŞ
4
62
423227
15
18
6
KIŞMASALI
4y a k
KAIZBERT (RU)
50.00
S.ERKUŞ
ATALAY TURAN
V.ÖZDİL
2
54
901023
9
17
7
GÜÇLÜKAN
4y k a
BALIKHAN
50.00
O.YILDIZ
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
7
53
359131
7
20
1.37.76
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLACK STRAWBERRY
2y d d
KANEKO
57.00
T.YILDIZ
UFUK DEMİR
U.DEMİR
5
0
4
13
19
2
DEVRAN
2y d d
PERFECTO
57.00
V.KAPLAN
CELAL YILDIZ
SEB.TOPAL
10
12
067
98
17
1.21.17
3
EXPRESS KITTY
2y d d
LIAISON (USA)
57.00
F.YÜKSEL
HARUN KAHRAMAN
T.ÇEKİCİ
6
29
7033
14
16
4
KUMRU
2y d d
DAI JIN (GB)
57.00
H.KAPLAN
BARAN D. CEMİLOĞLU
S.ÖZGEZER
3
0
0
20
5
LEGENDARY GIRL
2y k d
NATIVE KHAN (FR)
56.00
M.P.DEMİRAP
FATİH KOCAMAN
V.ÖZDİL
7
0
0
115
19
6
MISS DURU
2y d d
LION HEART (USA)
57.00
S.ÇETİN
KADRİYE VATANSEVER
D.AKBULUT
2
0
2
86
19
1.17.88
7
NOYNA
2y d d
RED GIANT (USA)
55.00
T.KERESTECİAP
NUSRET ÖZBAĞ
V.ÖZDİL
1
0
0
20
8
RED APPLE
2y d d
SMART ROBIN (JPN)
57.00
B.AVERBAK
CÜNEYT ÇALICIOĞLU
H.ALTUNBAŞ
4
0
9
22
19
9
SOUL OF CALYPSO
2y d d
INVINCIBLE SON (IRE)
53.00
A.İNCİAP
GÜNSEN SOYUPAK
İ.ÇAK
11
0
6
22
19
10
SUNDAY STORM
2y d d
WIENER WALZER (GER)
57.00
M.BAYDAN
MURAT ÇAĞIMNI
F.ARICI
9
0
7
14
19
11
YELLOW CANDY
2y a d
RAMPOLDI
57.00
GÖK.BEKTAŞ
AHMET YÜKSEL
T.ÇEKİCİ
8
0
8
86
19
1.21.30
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLACK ADLER
6y d a
GOLDAT (GB)
58.00
O.AKELAP
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
2
55
700767
7
9
2.02.45
2
BULL HEAD
4y d a
TORUK MACTO (IRE)
60.00
T.YILDIZ
ALP Ş. EVCİMEN
N.YILDIRIM
4
44
100213
7
19
2.01.86
3
VILLAGE HOOF
4y d a
HAKKAR
60.00
MAHMUT TURAN
BAHADIR GELİŞ
T.ŞİT
5
70
393462
7
15
2.02.64
4
ZEMANİ
5y a a
INDIAN DAYS (GB)
56.00
F.AKBULUTAP
SELAMİ ÜNLÜ
E.KARACA
6
55
192783
7
15
2.04.42
5
WIN FOR ELİF
3y k d
JUSTENUFFHUMOR (USA)
53.50
A.ASLAN
İSHAK YALÇIN
T.YILMAZ
3
33
800741
10
20
2.05.96
6
FOREVER HERE
7y d a
LION HEART (USA)
56.00
H.KAPLAN
ERGÜN CAN
M.BAYRAKTAR
1
48
687578
6
20
2.03.76
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DENİZLİ
2y k e
NATIVE KHAN (FR)
56.50
A.İNCİAP
M.ELİSABETH KURA
M.GÜNDÜZELİ
2
44
125474
13
15
1.29.74
2
SARI MERMİ
2y d e
SCARFACE
58.00
T.ALICI
ASKERİ CANPOLAT
D.KAYA
1
41
771562
13
17
1.29.52
3
CELALIM
2y d d
KANEKO
57.00
T.YILDIZ
HALİT AY
V.ÖZDİL
5
39
21
14
20
4
FAHAD LION
2y d e
DAI JIN (GB)
57.00
H.KAPLAN
HAMİYET KAVAZ
M.GÜNDÜZELİ
8
39
581
10
20
1.29.63
5
KARAOĞLANIM
2y d e
WIENER WALZER (GER)
57.00
S.TIRPAN
MUHAMMET YAĞMURLU
M.BAYRAKTAR
7
39
203712
14
19
1.30.05
6
OLIVYA
2y d d
JUSTENUFFHUMOR (USA)
57.00
V.KAPLAN
FUAT ŞİMŞEK
F.TAŞ
4
39
638262
10
18
1.34.79
7
POCO POCO
2y d d
TORUK MACTO (IRE)
57.00
S.İPEK
PINAR ARACI BAŞ
D.SAV
6
39
3416
29
19
8
SILVER ORBIT
2y k d
RACE DAY (USA)
56.50
A.ASLAN
ALP Ş. EVCİMEN
İ.ESER
3
38
333321
17
20
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASAPOS
2y k d
DEHA
57.00
M.BAYDAN
A.BANU ÖZKARDEŞ
K.BALTACI
6
0
06
51
18
2
ASENAT
2y d d
ROCKMASTER (IRE)
57.00
T.YILDIZ
OSMAN GÜLLÜ
E.KARACA
3
29
776024
14
14
1.21.26
3
DETERMINANT
2y a d
LION HEART (USA)
57.00
S.BOYRAZ
YİĞİT YİĞİTLER
B.TURGUL
11
0
3
33
19
4
DI MARIA
2y d d
BUSHRANGER (IRE)
57.00
F.YÜKSEL
HALİT AY
V.ÖZDİL
7
29
472504
14
11
1.18.14
5
ERZİNCAN GÜZELİ
2y a d
KALİMDOR
55.00
BURAK AKÇAYAP
MERTCAN KARAGÜL
S.O.APAYDIN
8
0
06
21
18
1.20.79
6
GÜNFERAY
2y d d
AZARAKS
57.00
S.ÖZEN
KENAN TAŞKIRAN
D.SAV
4
0
94
17
18
1.17.69
7
KOCAMAN ANNE
2y d d
BUSHRANGER (IRE)
57.00
G.KILIÇ
CAHİT KOCAMAN
V.ÖZDİL
12
0
32
14
18
1.17.92
8
LET SIN RULE
2y d d
WIN RIVER WIN (USA)
55.00
M.K.CEYLANAP
CUMALİ AYTAR
N.YILDIRIM
5
0
80
85
18
9
MERI GOLD
2y d d
YONAGUSKA (USA)
57.00
S.ERKUŞ
GÖRKEM GEDİKOĞLU
N.YILDIRIM
9
13
8800
25
16
1.21.09
10
PRENSES AYŞE
2y d d
NATIVE KHAN (FR)
57.00
A.ASLAN
AYŞE TORKAK
S.ÇİFTÇİ
2
17
580
25
17
11
SHADOW LAURA
2y d d
BUSHRANGER (IRE)
57.00
H.ALTIN
CÜNEYT BUĞDAYCI
A.SONĞUR
1
26
78737
14
15
12
VIDDORA
2y a d
LION HEART (USA)
55.00
T.KERESTECİAP
MAİDE BABACAN
E.KARACA
10
0
29
65
18
1.18.45
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIRTINALI DENİZ
3y a d
ORÇUN
59.50
MAHMUT TURAN
TÜRKAN ALTIN
G.ALTIN
8
60
671922
20
19
2
ORMAN ESİNTİSİ
3y d d
TÜMÖZ BEY
52.50
A.İNCİAP
ABDULLAH KAYA
Ö.GÜNELİ
5
52
135011
14
20
3
TOPUKLU EFEM
3y k d
KAIZBERT (RU)
56.00
S.BOYRAZ
SEVİLAY TANİYİT
AH.ARSLAN
10
53
342412
7
19
1.46.59
4
KARAÇULHA
3y k d
KARA YAĞIZ
50.50
BURAK AKÇAYAP
MUSTAFA DİŞLON
C.GÜNEŞ
4
42
620701
10
20
5
DEFNEYAPRAĞI
3y a d
ARASLI
50.00
S.ERKUŞ
CEMAL TURAN
İ.GÜMÜŞ
3
41
22215
20
19
1.48.95
6
UĞUR PERİSİ
3y a d
ÖZHABER
50.00
GÖK.BEKTAŞ
AHMET DEMİR
EN.KARATAŞ
9
38
833010
14
19
7
CİHANIN GÜLÜ
3y k d
ÖZGÜNHAN
50.00
H.KAPLAN
MÜCAHİT YILDIZHAN
D.AKBULUT
1
37
095221
13
20
8
BUĞULU GÖZ
3y k d
SONALP
50.00
V.KAPLAN
EYLEM TANİYİT
AH.ARSLAN
7
36
317804
14
16
9
SUMATRA
3y d d
KURTEL
50.00
S.İPEK
GÜNAY SAV
D.SAV
2
35
009301
10
20
1.48.81
10
YUSURE GELİN
3y k d
KAIZBERT (RU)
50.00
B.AVERBAK
SİNAN KORKMAZ
E.KARACA
6
33
039883
7
10
1.57.08
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATICI BEY
3y a e
CARDINAL PIONEER
59.50
T.KERESTECİAP
TUĞÇE ATICI
B.BOZBEY
6
70
466247
20
14
2
THE LAST LION
3y a e
LION HEART (USA)
60.50
T.YILDIZ
AREK GÖVER
EN.KARATAŞ
3
66
211822
17
19
3
DARK POWER
3y d e
ZANJERO (USA)
56.50
M.K.CEYLANAP
M.HAKAN ÖZÇOLAK
Ö.F.TAŞDELEN
2
64
153984
17
15
2.12.83
4
BELIEVE IN ME
3y d e
CARDINAL PIONEER
59.00
A.ASLAN
TOLGAHAN TOPCU
SU.ÖZKAN
5
63
452641
13
20
5
SÖNMEZBEY
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
55.50
S.BOYRAZ
HAKAN SÖNMEZ
A.AYDIN
7
56
254115
20
19
6
APRIL ONE
3y d e
LION HEART (USA)
54.50
MAHMUT TURAN
ÖZGÜR DEMİR
F.SEZER
1
54
366643
7
14
2.08.00
7
ATOM CEMİL
3y d e
ROCKMASTER (IRE)
54.50
S.ERKUŞ
ERTAN SEVEN
N.YILDIRIM
4
54
450216
14
19
2.12.17
8
CAN MEDRİ
3y d e
VENTO
50.00
V.KAPLAN
SEDAT ŞAHİN
Ö.F.TAŞDELEN
8
44
456878
7
9
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PAMUK BABA
5y a a
WIN RIVER WIN (USA)
61.00
ÇETİN TAŞAP
İSA PAMUK
T.ÇEKİCİ
8
45
319013
14
19
1.13.19
2
AKDAĞ FIRTINASI
4y a a
INDIAN DAYS (GB)
61.50
MAHMUT TURAN
RIDVAN TUMBUL
F.ARICI
4
42
962137
8
18
1.15.10
3
STRATA
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
57.50
Z.KARABULUTAP
SİNAN KORKMAZ
E.KARACA
1
38
474545
6
14
1.13.13
4
ALİJA
4y d g
BOSPORUS (IRE)
54.50
S.ÖZEN
SEYFİ ALTIN
SEB.TOPAL
6
28
334579
6
12
1.14.58
5
JIMMY JIB
3y d g
HALICARNASSUS (IRE)
53.50
BURAK AKÇAYAP
V.EKREM BAŞAR
SEB.TOPAL
5
30
892556
10
12
6
TURKNUR
4y d k
UTOPIA (JPN)
52.50
A.İNCİAP
GÜVEN ŞAHLI
İ.YAKUT
7
30
758964
10
9
1.14.50
7
BEYZADEM
3y d e
TORUK MACTO (IRE)
55.00
H.KAPLAN
ADEM AYDOĞDU
D.SAV
3
31
570332
7
12
8
TİNEMİS
5y d k
YAVUZKAYA
54.50
T.KERESTECİAP
GÖKHAN AHMET BESLER
F.TAŞ
9
34
446481
7
20
1.14.54
9
ÇİKOK ERTUĞRULHAN
4y d a
MENDIP (USA)
50.00
V.KAPLAN
M.ASIM ÇÖMLEKÇİOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
2
5
798060
62
2
1.15.09
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TUĞTEKİN
5y d a
DEHA
58.50
Y.E.YÜKSELAP
H.TARIK DİKENCİK
Ç.DEMİR
5
56
853159
98
18
1.22.29
2
HİMAYUN
4y a a
KAIZBERT (RU)
56.00
M.K.CEYLANAP
MEHMET ARSLAN
V.ÖZDİL
4
28
180909
14
15
1.23.15
3
FEYAT BABA
5y k a
YAŞARCIK
54.50
A.İNCİAP
FEYAT ALTIN
G.ALTIN
1
44
676702
13
11
1.21.78
4
BUĞDAY TANESİ
4y k k
HIZLITAY
56.00
Z.KARABULUTAP
MEHMET YÜKSEL
T.ÇEKİCİ
6
15
000070
14
10
1.25.68
5
SARRAFHAN
4y a a
SARRAF
58.00
V.KAPLAN
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
12
10
690980
21
1
1.26.56
6
KARACAKURT
6y k a
AĞA KARACA
56.50
F.YÜKSEL
HAKAN ÇELİK
HÜS.KARABULUT
7
65
14-0145
58
18
1.20.88
7
VASEEM
7y a a
TARHAN
55.50
MAHMUT TURAN
NURULLAH ASTAN
R.YILDIZ
3
55
006704
14
11
1.21.15
8
SU MELEK
6y d k
TURBO
53.50
H.ALTIN
DİDEM ARTIK TUTAŞER
M.ASLAN
2
29
234650
6
6
1.24.53
9
SON EVLAT
4y a a
UÇANBEY
55.00
T.KERESTECİAP
NECATİ TOYDEMİR
SEB.TOPAL
8
23
700608
17
11
1.26.92
10
KAPANKAYA
4y a a
KAIZBERT (RU)
52.00
F.AKBULUTAP
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
Ö.F.TAŞDELEN
14
29
883675
10
13
11
KUPACI
4y k k
BERKSOY
53.00
A.ASLAN
A.BANU ÖZKARDEŞ
K.BALTACI
13
21
4-70890
39
9
1.26.99
12
PESENŞAH
5y a a
SERTAY
55.50
U.BARLIK
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
10
15
009755
10
6
1.25.29
13
DELLARA
5y a k
UÇANBEY
53.50
GÖK.BEKTAŞ
ÖMÜR ÇALIŞKAN
E.KARACA
9
10
09-0008
13
7
1.27.14
14
KAVZAN
8y k a
SÜRMELİCAN
55.50
G.KILIÇ
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
11
18
00008-0
14
4
1.23.54
Vaal Güney Afrika detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATTENTIVE (SAF)
4y d g
60.00
S BROWN
D R K M L MAKINS
CORNE SPIES
4
67
0-60824
9
0
2
GREY STREET (SAF)
5y d g
60.00
M YENI
J MOFFATT
STEPHEN MOFFATT
8
64
403336
37
0
3
THE SANDWICH MAN (SAF)
4y a a
60.00
S KHUMALO
M G ADVISORY SERVI
ASHLEY FORTUNE
7
64
847239
37
0
4
FAST DRAW (SAF)
4y d g
60.00
G LERENA
B J SAHD
CORNE SPIES
3
64
724503
9
0
5
ELECTRA FLYING (SAF)
4y d g
58.50
J R SYSTER
LTK RACING BREEDIN
ALEC LAIRD
1
60
852779
16
0
6
BALL ROLLING (SAF)
4y d g
60.00
N QAULE
H C N DA COSTA
PAUL PETER
10
55
599275
7
0
7
ROYAL SIEGE (SAF)
4y d g
60.00
D SCHWARZ
K P N M BACKOS
TYRONE ZACKEY
5
50
637670
7
0
8
PASSING STORM (SAF)
3y d g
57.00
M V'RENSBURG
W H ACKERMAN
STUART PETTIGREW
2
70
0045
16
0
9
HUKUM (SAF)
3y d g
57.00
C MURRAY
SHEIKH HAMDAN BIN RA
MIKE DE KOCK
9
0
66
16
0
10
WHITE FANG (SAF)
3y d g
57.00
L HEWITSON
P J COTTERELL STEP
M G AZZIE/A A AZZIE
6
75
82
7
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:10 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAJOR RETURN (SAF)
5y d g
60.00
C HABIB
STERLING M MILLER
M G AZZIE/A A AZZIE
3
71
531685
12
0
2
IDEAL WOLFF (SAF)
4y d a
58.00
M YENI
J WOLFF
HEATHER E ADAMSON
2
69
478082
14
0
3
FRENCH LEAVE (SAF)
5y a a
58.00
S KHUMALO
G R SADLEIR
JANNIE BORMAN
4
65
340330
9
0
4
WILD HERITAGE (SAF)
4y a g
58.00
G LERENA
G GOKSEL
GOKHAN TERZI
9
66
583419
14
0
5
VELD FLOWER (SAF)
4y a k
57.50
K MATSUNYANE
M D RAGAVAN
BAREND BOTES
5
73
421715
7
0
6
RATION MY PASSION (NZ)
6y a k
57.50
L HEWITSON
J F L M F WERNARS
GARY ALEXANDER
7
70
860131
37
0
7
SHABBA RANKS (SAF)
5y d a
56.00
C MAUJEAN
M S MOOSA
BAREND BOTES
1
62
691268
9
0
8
SO LONG SPRING (SAF)
6y d g
54.50
J R SYSTER
K P N M BACKOS
TYRONE ZACKEY
6
63
809091
14
0
9
DANCEWITHADRAGON (SAF)
5y d k
49.00
P MXOLI
JOANNE BRIER
LUCHELLE KRUGER
8
59
666666
7
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MARYGOLD (SAF)
4y d k
60.00
S KHUMALO
C GORDON, J GERBER,
ALEC LAIRD
4
112
052491
35
0
2
GEE FOR GO (SAF)
3y d d
59.00
M YENI
R S WENTZEL DR R E
PAUL MATCHETT
2
106
231221
33
0
3
MISS ELEGANCE (SAF)
3y d d
59.00
G LERENA
P U VAN SCHOOR
LUCKY HOUDALAKIS
1
106
525521
14
0
4
ELUSIVE WOMAN (SAF)
3y d d
53.00
P MXOLI
M GWALANGWA
ASHLEY FORTUNE
6
92
623638
12
0
5
UN DEUX TROIS (SAF)
3y d d
55.50
C HABIB
M A ANTHONY, A N BAR
ASHLEY FORTUNE
3
77
24109
37
0
6
SNOWBALLED (SAF)
5y d k
54.00
J PENNY
J A PRETORIUS
DANIEL PRETORIUS
5
45
0800-90
28
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OYSTER KING (SAF)
4y d g
60.00
M YENI
C JONKER
CHRIS JONKER
10
72
294487
12
0
2
BOLD RESOLVE (SAF)
3y d g
59.50
G LERENA
M SLACK M B JAVETT
MIKE DE KOCK
4
84
235281
16
0
3
DICE THE BULLET (SAF)
4y d k
58.50
L HEWITSON
GARY ALEXANDER RACIN
(A S REID)
3
69
524317
33
0
4
KINGS CUP (SAF)
7y d g
58.50
C ZACKEY
T J SILVA
PHILLIP VERMEULEN
7
68
009518
70
0
5
DRUMMER DUDE (SAF)
4y d g
56.50
C F DICKEN
S BOTHA JNR
STEPHANUS BOTHA
9
68
317350
54
0
6
ZABARJAD (AUS)
5y d g
57.00
S BROWN
HYPERPAINT SYNDICATE
PAUL PETER
5
65
85-0084
37
0
7
BLUE MOON CITY (SAF)
3y d g
55.00
C MAUJEAN
HYPERPAINT SYNDICATE
PAUL PETER
2
75
97019
98
0
8
MAGIC VISION (SAF)
4y d g
55.00
S KHUMALO
M J KAPNIAS A M KA
PAUL MATCHETT
1
62
423464
14
0
9
OLYMPIC DESTINY (SAF)
4y d k
55.00
J SAMPSON
G W JOOSTE
CORNE SPIES
8
62
390801
16
0
10
WALTERTHEPENNILESS (SAF)
6y d g
52.00
P MXOLI
A MAYBERY G R SADL
JANNIE BORMAN
6
60
709600
56
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SHIVERS (SAF)
4y a k
61.00
C ZACKEY
C R STONEBRIDGE, M D
DORRIE SHAM
3
103
073455
26
0
2
ROUGE ALLURE (SAF)
7y a k
59.50
G LERENA
SUMMERHILL STUD SYND
STEPHEN MOFFATT
5
99
147220
19
0
3
KEEP SMILING (SAF)
4y a k
59.00
L HEWITSON
C J H VAN NIEKERK
SEAN TARRY
1
99
875049
54
0
4
TAHITIAN ORANA (SAF)
4y d k
57.50
S KHUMALO
F VAHAB MESDAMES A
ASHLEY FORTUNE
6
96
021165
30
0
5
LILY BLUE (SAF)
4y d k
57.00
M YENI
GIN'LL FIX IT SYNDIC
PAUL MATCHETT
7
95
111461
30
0
6
JUST KIDDING (SAF)
4y d k
52.50
C MAUJEAN
GARY ALEXANDER RACIN
GARY ALEXANDER
2
86
842283
30
0
7
QUEEN BOMI (SAF)
3y d d
52.00
K MATSUNYANE
P F MATCHETT D U K
PAUL MATCHETT
4
79
913266
19
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GREEK FIRE (SAF)
6y d g
60.00
S KHUMALO
G MORRIS
M G AZZIE/A A AZZIE
7
72
645697
12
0
2
DUKE OF SWING (SAF)
5y a g
58.50
C MURRAY
GARY ALEXANDER RACIN
GARY ALEXANDER
9
69
179055
61
0
3
MARCH TO GLORY (SAF)
5y d g
58.50
S KHUMALO
L M NESTADT
BAREND BOTES
10
69
909300
49
0
4
MAKING A SCENE (SAF)
3y d d
57.50
L HEWITSON
SEAN TARRY RACING PT
SEAN TARRY
1
79
888821
19
0
5
PODCAST (SAF)
5y a g
55.50
C MAUJEAN
COLIN GOVINDASAMY
BAREND BOTES
2
61
480940
9
0
6
TAI GOLD (SAF)
3y d g
53.00
J PENNY
T MOODLEY
CORNE SPIES
8
70
059099
12
0
7
BARTHOLOMEUS (SAF)
4y d g
51.50
C F DICKEN
S BOTHA JNR
STEPHANUS BOTHA
3
58
794481
52
0
8
MANITOBA (SAF)
6y d g
51.00
J R SYSTER
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
4
57
005060
2
0
9
PRIVATE RULER (SAF)
7y d g
52.00
M YENI
F BRONKHORST
FANIE BRONKHORST
6
53
476935
9
0
10
FREE DEAL (SAF)
4y d g
49.50
P MXOLI
F BRONKHORST
FANIE BRONKHORST
5
50
987607
21
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAPTAIN MORISCO (SAF)
3y d g
60.50
G PIETERSE
C A F GONCALVES, A C
ASHLEY FORTUNE
8
97
524233
19
0
2
GALACTIC WARRIOR (SAF)
6y d g
59.00
P MXOLI
BRYN RESSELL K A W
LUCKY HOUDALAKIS
3
83
178590
12
0
3
KINGS ROAD (SAF)
4y d g
60.50
S KHUMALO
HOLLYWOOD SYNDICATE
CLINTON BINDA
5
81
102103
12
0
4
VALYRIAN KING (SAF)
3y a g
59.50
M YENI
M J KAPNIAS A M KA
PAUL MATCHETT
2
87
244315
19
0
5
ICE EATER (SAF)
5y a g
57.00
C F DICKEN
C JONKER J BARNARD
CHRIS JONKER
6
77
300090
19
0
6
MAGIC BLAZE (SAF)
3y d g
58.00
C MURRAY
C J WILLIAMSON, C M
M G AZZIE/A A AZZIE
1
84
820010
19
0
7
GANG LEADER (SAF)
3y a e
57.50
G LERENA
J F L M F WERNARS,
PAUL PETER
7
83
631651
21
0
8
ENTENTE (SAF)
3y d d
57.00
C ZACKEY
SUVEN GOVENDER, P BA
CANDICE DAWSON
10
82
331750
40
0
9
HURRICANE HEDLEY (SAF)
4y d a
56.00
K MATSUNYANE
N J NASSIF, N K NASS
PAUL MATCHETT
9
72
54107
12
0
10
MR HUGO (SAF)
4y d g
53.50
L HEWITSON
G GOKSEL
GOKHAN TERZI
4
67
037147
28
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DREAM D'ORO (KY)
3y a e
53.50
LUIS SAEZ
DANIEL PITA
DANIEL PITA
1
72
915124
20
0
2
GEMO (KY)
3y a g
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
SLACK, ROBERT AND WA
ROHAN CRICHTON
2
80
422544
13
0
3
CAIRO CAMPAIGN (KY)
4y d g
54.50
ANGEL S. ARROYO
NEWTOWN ANNER STUD F
KELSEY DANNER
3
80
311
53
0
4
ROAD TO PEACE (KY)
4y d g
54.50
HECTOR ISAAC BERRIOS
NANCY MASTRONARDI
NICK J. MASTRONARDI, JR.
4
68
446044
11
0
5
MAN OF VISION (FL)
3y a e
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
MONARCH STABLES, INC
RONALD B. SPATZ
5
82
31-124
35
0
6
APACHE (FL)
3y a e
54.50
TYLER GAFFALIONE
BRENT FERNUNG
KATHLEEN O'CONNELL
6
78
245113
36
0
7
FIVE OF HEARTS (KY)
3y d g
54.50
EDGARD J. ZAYAS
ACCLAIMED RACING STA
DARIEN RODRIGUEZ
7
78
642414
36
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MOVIE MOXY (KY)
3y d d
55.00
TYLER GAFFALIONE
HILL, JIM AND SUSAN
EDDIE KENNEALLY
1
86
32211
43
0
2
VICTORY CRUSADE (KY)
3y a d
51.00
MARIO FUENTES
BERSALU FARM INC.
BERNARDO CAMPOS
2
70
535128
19
0
3
THISSMYTIME (FL)
3y d d
54.00
EDGARD J. ZAYAS
WINDYLEA FARM, LLC
KATHLEEN O'CONNELL
3
77
131271
32
0
4
CHOOSE JOY (KY)
3y a d
54.00
PACO LOPEZ
STEVEN DWOSKIN
STEVEN DWOSKIN
4
79
1-614
27
0
5
MAEDEAN (KY)
3y k d
54.00
JUNIOR ALVARADO
COURTLANDT FARMS DON
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
5
80
4112-6
127
0
6
SKY CHASER (FL)
4y a k
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
SUN DANCE STABLES
RONALD B. SPATZ
6
89
132133
19
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROONEY (KY)
4y a k
55.50
CARLOS MONTALVO
KEITH CHUDZIK
KEITH CHUDZIK
1
69
766884
14
0
2
SHE FLED THE SCENE (KY)
4y k k
55.50
TYLER GAFFALIONE
KATHLEEN O'CONNELL
KATHLEEN O'CONNELL
2
75
624372
14
0
3
TAILADIOS (FL)
4y a k
54.50
LEONEL REYES
MY PURPLE HAZE STABL
TERESA M. POMPAY
3
71
564272
20
0
4
MERCY MERCY (OK)
4y a k
55.50
CRISTIAN A. TORRES
CADY, TODD AND LAMBE
ROBERT B. HESS, JR.
4
76
210-066
13
0
5
NOBLE MARIA (KY)
4y d k
54.50
PACO LOPEZ
DRAWING AWAY STABLE
ANTONIO SANO
5
67
234535
14
0
6
TRUE ATKA (FL)
4y d k
55.00
CARLOS D. LUGO
GOP RACING STABLE
GERARD OCHOA
6
66
252247
21
0
7
RECESS (NY)
4y a k
55.00
HECTOR ISAAC BERRIOS
DANIEL C. HURTAK
DANIEL C. HURTAK
7
69
12-4499
14
0
8
MEMPHIS SHOWBOAT (KY)
3y d d
54.00
IRAD ORTIZ, JR.
JOHN GROSSI'S RACING
WILLIAM DOWNING
8
72
750304
14
0
9
TRISH THE DISH (KY)
4y d k
55.50
JULIEN R. LEPAROUX
TERRY HAMILTON
BRIAN A. LYNCH
9
78
023443
13
0
10
CAMELLIA GAL (KY)
3y k d
55.00
EDGARD J. ZAYAS
VICENTE STELLA STABL
JUAN CARLOS AVILA
10
61
342421
20
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:03
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STEPPING FORWARD (FL)
2y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
SUPER SUPER STABLE
AMADOR MEREI SANCHEZ
1
35
6
127
0
2
MALICIOSA (FL)
2y a d
54.50
LEONEL REYES
LAURELES RACING INC.
OSCAR M. GONZALEZ
2
0
0
0
3
GONE DREAMING (FL)
2y d d
54.50
EMISAEL JARAMILLO
DOUBLE T RACING AND
KATHLEEN O'CONNELL
3
17
7
34
0
4
MANUELA (FL)
2y d d
54.50
CRISTIAN A. TORRES
CARONI STABLE
RODOLFO GARCIA
4
0
0
0
5
NAVAL WAVE (FL)
2y d d
54.50
PACO LOPEZ
LEWIS, TOMMIE M. AND
KENNETH G. MCPEEK
5
41
58
127
0
6
INFATUATING (FL)
2y a d
54.50
EDGARD J. ZAYAS
FANELLI, JOHN AND TE
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
6
57
333
44
0
7
STARSHIP NEBULA (FL)
2y a d
54.50
TYLER GAFFALIONE
STARSHIP STABLES
STEVEN DWOSKIN
7
50
5
42
0
8
RUBYSA (FL)
2y d d
54.50
CARLOS D. LUGO
LONG TRAIL STABLES,
FRANCISCO D'ANGELO
8
0
0
0
9
SERENGETI SUNSHINE (FL)
2y d d
54.50
LUIS SAEZ
TRACY PINCHIN
JOSE PINCHIN
9
0
0
0
10
POTTSYLVANIA (FL)
2y a d
54.50
RAJIV MARAGH
LAVIN, PAT AND ADA
TERESA M. POMPAY
10
0
0
0
11
PISCES (FL)
2y k d
54.50
COREY J. LANERIE
JONATHAN I. GREEN
JOSEPH F. ORSENO
11
0
0
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VITAEMI (KY)
5y d k
55.50
CRISTIAN A. TORRES
EMIVITA LLC
RODOLFO GARCIA
1
77
111617
34
0
2
ETANA (KY)
3y d d
54.00
PACO LOPEZ
ACKER, SCOTT D. AND
SCOTT D. ACKER
2
62
916541
15
0
3
MISS JEN (NY)
5y k k
55.50
HECTOR ISAAC BERRIOS
PTJ STABLE, INC.
LUIS CARVAJAL, JR.
3
75
735071
29
0
4
ROSA STAR (KY)
4y a k
55.50
LUIS SAEZ
PEREZ, MICHELLE AND
JAVIER NEGRETE
4
82
440736
19
0
5
JABUTICABA (KY)
4y k k
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
GERMANIA FARMS, INC.
JENA M. ANTONUCCI
5
83
1-51467
19
0
6
ZODIAC PRINCESS (KY)
4y a k
55.50
LEONEL REYES
NEW WORLD THOROUGHBR
LAURA CAZARES
6
78
111472
34
0
7
MARIES MELODY (KY)
3y a d
54.00
MARCOS MENESES
305 SOLUTIONS, INC.
RAMON MINGUET
7
69
121300
19
0
8
LUCY'S TOWN (KY)
6y d k
56.50
PACO LOPEZ
K12 LLC
JOSE H. DELGADO
8
81
321331
27
0
9
JOST SAYIN (FL)
5y a k
55.50
TYLER GAFFALIONE
PALM BEACH RACING
CARLOS A. DAVID
9
81
221315
19
0
10
CHARGE ACCOUNT (KY)
3y d d
54.00
LUCA PANICI
KENDALL CONDIE
KENDALL CONDIE
10
77
121134
19
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAINT BENEVOLENCE (KY)
3y a g
54.50
MARCOS MENESES
GALVEZ, JUAN AND BAB
RAMON MINGUET
1
81
174379
78
0
2
CAPTAIN D (FL)
3y d g
54.50
LUIS SAEZ
MY PURPLE HAZE STABL
TERESA M. POMPAY
2
78
524777
20
0
3
UNCAPTURED KING (FL)
3y d e
54.50
EDGARD J. ZAYAS
HENCO, INC. AND THE
HENRY COLLAZO
3
79
445555
20
0
4
HANDSOME PRINCE (FL)
3y a g
52.50
MARIO FUENTES
JUST FOR FUN STABLE
ANTONIO CIOFFI
4
73
383421
34
0
5
TAAMER (KY)
4y a g
55.50
COREY J. LANERIE
LEA FARMS, LLC
JEFF ENGLER
5
80
471032
36
0
6
FRIENDLY FELLA (FL)
4y a g
56.50
TYLER GAFFALIONE
DOUBLE T RACING AND
KATHLEEN O'CONNELL
6
72
321414
36
0
7
MOON PISTOL (FL)
5y d g
55.50
LEONEL REYES
ERNESTO OCHOA
ERNESTO OCHOA
7
79
931357
11
0
8
BLESSED JOURNEY (KY)
3y k g
55.50
PACO LOPEZ
DAVID A. BERNSEN, LL
ROBERT B. HESS, JR.
8
85
134241
48
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:36
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SPEED STAR (FL)
5y a k
55.50
RAJIV MARAGH
MARAGH, COLLIN AND M
COLLIN MARAGH
1
66
654566
48
0
2
RICHIES GREAT GIRL (FL)
3y d d
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
RAVIN, RICHARD AND P
LARRY RIVELLI
2
75
145431
25
0
3
GOT GLEE (FL)
6y d k
55.50
EDGARD J. ZAYAS
ERIN GAARZ
STEVE KLESARIS
3
79
232168
21
0
4
BRIGHT VENEZUELAN (FL)
5y a k
55.50
CRISTIAN A. TORRES
KLESARIS, STEVE AND
STEVE KLESARIS
4
77
443017
29
0
5
PATTON'S GIRL (FL)
6y a k
55.50
LEONEL REYES
KANNY NG
TEDSTON HOLDER
5
78
4585-54
40
0
6
DOUBLE MEDAL (FL)
4y d k
55.50
LUIS SAEZ
ZILLI RACING STABLES
MICHAEL P. DE PAULO
6
73
259692
33
0
7
SWEETHEART DEAL (FL)
3y a d
54.50
HECTOR ISAAC BERRIOS
OUR SUGAR BEAR STABL
FERNANDO ABREU
7
55
512-27
127
0
8
WAR STAR (FL)
4y a k
55.50
PACO LOPEZ
TED REYNOLDS
WILLIAM E. DEATON
8
85
342833
29
0
9
TRUE HEIRESS (FL)
5y d k
55.50
CARLOS D. LUGO
D AND D STABLE
JULIO R. CARTAGENA
9
78
359650
21
0
10
PRECOCIOUS PEACH (FL)
5y d k
55.50
HECTOR ISAAC BERRIOS
BIG LICK FARM
SARAH NAGLE
10
88
4-24328
19
0
11
SONG RIVER (FL)
3y a d
54.50
TYLER GAFFALIONE
CORSER THOROUGHBREDS
CHERIE DEVAUX
11
75
34-2554
99
0
12
FOLLOW ME MOM (FL)
5y d k
56.50
COREY J. LANERIE
MICHAEL MULLINGS
MICHEAL MULLINGS
12
63
386514
29
0
13
SUNSET EMPIRE (FL)
5y d k
55.50
COREY J. LANERIE
VALLEYCREEK RACING,
J. KENT SWEEZEY
13
73
150112
36
0
14
SHES ALL WOMAN (FL)
4y d k
56.50
CRISTIAN A. TORRES
PARADISE FARMS CORP.
ROBERT B. HESS, JR.
14
74
236715
36
0
24 Aralık 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Kocaeli, Vaal Güney Afrika, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:15, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:30 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Vaal Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:10 vaal güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:00 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 24 aralık 2020 perşembe at yarışı bülteni, 24 aralık 2020 at yarışı programı, 24 aralık 2020 tjk yarış programı, 24 aralık 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 24 aralık 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 24 aralık 2020 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, vaal güney afrika at yarışı bülteni, 24 aralık 2020 vaal güney afrika at yarışı bülteni, günün vaal güney afrika at yarışı bülteni, bugün vaal güney afrika at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 24 aralık 2020 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni