Yarış Başlama Saati: 14:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAĞDAT GÜZELİ
3y a d
ANKA
56.00
B.M.MIRIKAP
MURAT ALTIN
MEH.ARSLAN
9
33
064602
12
14
1.24.64
2
ALARAGÜLÜ
3y a d
ÖZHABER
55.00
A.İNCİAP
KAYA KAYA
M.ASLAN
4
30
319759
40
16
1.26.45
3
HANOY
3y k d
BALIKHAN
55.00
U.LEVENTAP
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
5
34
02331
127
20
1.24.64
4
AKİDE ŞEKERİ
3y k d
ATOMKARINCA
57.00
S.ÖZEN
DALYAN PAMUKCİ
G.ÖZERTÜRK
8
32
558661
12
20
1.27.56
5
BUKEFALOS
3y k d
TURBO
57.00
K.TOKAÇOĞLU
MELİS KURTEL EMİN
S.YARDIMCI
10
36
189530
58
15
6
ERBARAS
3y d d
ESKİŞEHİRLİ
57.00
H.KATI
M.ÖNDER ÜLGENALP
G.GÜNGÖR
6
38
1900
119
17
7
GÜL YELELİ
3y k d
ATOMKARINCA
57.00
N.ŞEN
CENK TÜRK
S.COŞKUN
7
33
908180
17
18
1.25.88
8
HIZLIHANIM
3y k d
YAŞARCIK
55.00
H.KAPLANAP
MUSTAFA DOĞAN
M.KAPLAN
2
31
900371
16
20
1.26.15
9
OLGUN KIZ
3y k d
JOKER
57.00
D.YILDIZ
ULAŞ YILDIZ
EM.TOKÇALAR
1
35
701
16
20
1.25.06
10
SABİHAM
3y a d
KAIZBERT (RU)
57.00
E.YAVUZ
ERSAN ÜLDES
EM.TOKÇALAR
3
39
27145
127
18
1.24.33
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BY YİĞİT
2y a e
INVINCIBLE SON (IRE)
57.00
S.ÇETİN
D.DENİZ KANAR
At Sahibi
4
0
23
14
18
2
ÇAKIRDAĞLI
2y d e
DEHA
57.00
İ.H.KETME
RAİFCAN KARABULUT
İ.ALPUĞUR
9
0
45
14
18
3
KOSOVA ATEŞİ
2y a e
APPROVE (IRE)
57.00
S.ÖZEN
HAŞİM TINAS
M.ÖZGÜL
2
29
334602
14
15
1.33.12
4
NARTHAN BEY
2y d e
HALICARNASSUS (IRE)
57.00
MAHMUT TURAN
MEHMET MERT
F.ARICI
11
26
334
33
17
1.31.10
5
PETROCELLI
2y d e
KANEKO
57.00
K.TOKAÇOĞLU
RAİF KURT
T.PELEN
5
0
7
61
19
6
SARPERHAN
2y k e
NATIVE KHAN (FR)
56.00
O.GÖKÇEAP
MEHMET SARP
R.AKDUMAN
12
0
84
14
18
7
THE LAST DREAM
2y d e
LION HEART (USA)
57.00
OĞUZ EREN
DENİZ KURTEL
OR. ÖZELCANAT
6
0
8
68
19
8
TIME TO INVOLVE
2y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
57.00
M.ÇİÇEK
AYTUĞ ATALAY
S.YARDIMCI
7
15
558
32
17
9
DES RANGILA
2y d d
EL CORREDOR (USA)
55.00
N.AVCİ
SALİH PALAZ
Y.TALUK
1
9
5507
32
16
10
GOLD FISH
2y d d
EXPANSION (USA)
52.00
MAHİR ŞAHİNAP
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
8
12
84775
9
15
1.33.39
11
SİYAMİ
2y a d
ALL THE GOOD (IRE)
55.00
EN.TOKÇALARAP
MURAT TACETTİN BİRİCİK
E.PAPAĞAN
10
7
996000
9
14
1.38.88
12
UGLY ACTION
2y a d
RAMPOLDI
55.00
M.GÜNDÜZELİ
MUSA DEMİRSEL
Y.GÜNDOĞDİ
3
0
82
9
18
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MALAKKA
5y a k
KAIZBERT (RU)
60.00
Y.DUMANAP
MEHMET ÇELİK
S.ÖNDER
10
70
426743
7
15
2.07.97
2
AHMİN
6y a a
KAIZBERT (RU)
62.00
N.ŞEN
MEHMET ÇELİK
S.ÖNDER
1
68
221104
7
18
2.08.83
3
FIRATIN ÖFKESİ
6y k a
TAMERİNOĞLU
57.50
B.M.MIRIKAP
MÜCAHİT YILDIZHAN
V.AKBULUT
9
65
476426
7
14
2.05.44
4
BABAMENDUH
7y a a
GÖKTUNA
56.50
A.İNCİAP
ZEKİ KARATAŞ
R.COŞKUN
14
63
395780
40
10
2.03.87
5
LOLAN GÜZELİ
4y d k
ÖZDURAN
57.00
H.ALTIN
KAYA KAYA
M.ASLAN
2
61
861664
6
17
2.14.20
6
YÜREKLİ TAY
4y k a
ALPYÜREK
56.00
F.YÜKSEL
ERHAN KÖSELER
A.AKBULUT
11
59
100008
26
15
2.08.28
7
KARAŞÖVALYE
5y a a
YALAZ
56.50
MAHMUT TURAN
M.EMİN DİLDAŞ
K.ŞENGEL
3
57
182156
16
18
2.09.94
8
UĞURSEL
4y d a
TIGRES LIGHT (US)
54.00
N.AVCİ
ARİF ÇELİK
S.CAN
8
55
326222
10
19
9
HÜRSEV
4y k k
TAMERİNOĞLU
51.50
H.KAPLANAP
BESİRE GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
12
52
507354
21
14
2.09.07
10
KARAZEYTİN
7y a a
VOLGABEY
52.00
S.TIRPAN
ZEYNEP ARTIŞ GÜMÜŞTAŞ
H.CANSU
4
48
222610
9
19
2.07.02
11
AŞIKBEY
6y a a
HALİD
52.00
D.YILDIZ
ALİ TOYDEMİR
N.DOĞAN
5
48
0-00601
16
20
2.11.20
12
ERTECİMER
5y k a
KARAKEMAL
50.00
F.HİMAP
SEYFİ ALTIN
R.COŞKUN
7
36
707709
12
13
2.08.36
13
KIVRAKTAY
4y a a
DEMİRKAZIK
50.00
S.İPEK
RESUL AYDOĞAN
M.BİLDİK
13
35
130080
14
15
2.09.18
14
HASAN ABİ
8y a a
ŞENTAY
50.00
M.M.BİLGİNAP
KADRİ BAŞKURT
M.BİLDİK
6
34
707730
12
10
2.06.56
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MONTA MAYON
2y d e
MENDIP (USA)
59.50
N.ŞEN
İRFAN BABAYİĞİT
F.SEZER
4
46
14227
28
18
1.30.11
2
FASTN FAMOUS
2y d e
ROCKMASTER (IRE)
59.00
S.TIRPAN
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
3
45
137512
14
19
1.27.45
3
DARK POWER
2y d e
ZANJERO (USA)
58.00
H.KATI
M.HAKAN ÖZÇOLAK
Ö.F.TAŞDELEN
2
43
316216
26
19
4
FLYING ANT
2y k e
DEHA
55.50
İ.H.KETME
RAİFCAN KARABULUT
İ.ALPUĞUR
7
38
164
51
18
5
KAPTAN YAVUZ
2y a e
OĞLUMEMRE
55.50
M.GÜNDÜZELİ
YAVUZ YILMAZ
İ.ALPUĞUR
5
38
17
14
19
6
ANGRY BULL
2y d e
SMART ROBIN (JPN)
54.50
M.ÇİÇEK
ENDER COŞGUNSU
Ç.ÖZDİL
8
36
71
14
20
7
FAIR MAX
2y d e
FAIRSON
53.00
H.KAPLANAP
HACİ YILDIZ
At Sahibi
6
35
041552
7
17
1.28.84
8
FORTE SARP
2y d e
KADİR BABA
50.00
M.M.BİLGİNAP
KADRİ BAŞKURT
M.BİLDİK
1
33
381550
38
17
1.40.71
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DEMİRBATUR
2y a e
KING DAVID (USA)
57.00
K.TOKAÇOĞLU
CENK TÜRK
S.COŞKUN
4
0
7
127
19
2
DOLCE MOYE
2y d e
BOSPORUS (IRE)
57.00
D.MALATYALI
ARDA ÇETİNKAYA
M.ÖZGÜL
3
0
0
28
19
3
FUAT BEY
2y d e
MALİ
57.00
D.ALCEYLANAP
ENGİN KARABULUT
C.GÜNEŞ
12
0
0
107
19
4
LORD ADMIRAL
2y d e
LION HEART (USA)
57.00
N.ŞEN
HATİCE DEMİREL
M.BİLDİK
11
32
833
23
17
1.28.46
5
ÖKSÜZ
2y d e
WIN RIVER WIN (USA)
53.00
A.İNCİAP
AHMET AKBULUT
A.AKBULUT
5
0
57
14
18
6
PARİON
2y a e
APPROVE (IRE)
57.00
S.ÇETİN
M.DORUK YILMAZ
A.ÖZGEN
6
0
87
127
18
7
TARİHYAZAN
2y a e
AZARAKS
53.00
M.G.SEZGİNAP
ENGİN ALAGÖZ
M.ÖZGÜL
10
0
22
14
19
8
CANMİRA
2y d d
ANATOLY
55.00
N.AVCİ
İSMAİL HADİOĞLU
R.COŞKUN
7
22
768853
9
11
1.31.01
9
EVOLUTION
2y d d
SMART ROBIN (JPN)
55.00
D.YILDIZ
SERKAN TUĞDAŞ
EM.TOKÇALAR
1
6
066869
9
10
1.31.21
10
KİFO
2y d d
SMART ROBIN (JPN)
53.00
H.KAPLANAP
ÖZGÜR ALPASLAN SÜMER
İ.ALPUĞUR
9
26
324686
9
14
1.31.95
11
MISS ARTU
2y d d
POWERSCOURT (GB)
55.00
F.YÜKSEL
AHMET AKBULUT
A.AKBULUT
8
0
74
9
18
12
NİLGÜN SULTAN
2y d d
WIN RIVER WIN (USA)
55.00
M.ÇİÇEK
TUFAN KIROĞLU
V.AKBULUT
2
30
464422
9
19
1.30.64
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KUNTA KINTE
3y d e
OFFLEE WILD (USA)
58.00
F.KABADAYIAP
ALİ ÇAPACI
M.E.AVCI
18
49
328175
16
18
2
AĞA BATUR
3y d e
CAPTAIN RIO (GB)
54.00
F.HİMAP
ANIL KÖSEOĞLU
S.CAN
6
40
600083
5
10
1.20.49
3
HAN SOLO
3y d e
PAN RIVER
58.00
H.ALTIN
MURAT AKÇA
R.COŞKUN
15
19
069600
9
7
1.22.69
4
İTİBARLI
3y d e
KURTINIADIS (IRE)
58.00
N.ŞEN
MUNİR GÖKÇE
S.ÖNDER
7
23
988060
28
8
1.20.76
5
LAST HURRICANE
3y a g
EL CORREDOR (USA)
58.00
M.ÇİÇEK
ÜMİT BEKMEZCİ
M.ANAT
8
32
390094
12
9
6
BALACA
3y d d
PRESSING (IRE)
54.00
E.EMRE DOĞRUAP
FERİT SARAK
M.KARACA
5
26
605003
14
11
7
DAĞBEY
3y a e
PONTIAC
56.00
OĞUZ EREN
İBRAHİM YÖNTEM
İ.ALPUĞUR
14
23
670870
14
12
1.24.01
8
POWER OF ANGELS
3y a d
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
K.TOKAÇOĞLU
NİMET ARİF KURTEL
S.YARDIMCI
4
28
084354
14
14
1.21.92
9
ÖZGÜR REİS
3y d e
INDIGO RED (GB)
51.00
B.M.MIRIKAP
ALAETTİN ÖZCAN
A.OLCAR
9
34
308277
7
10
1.21.00
10
KANMAN STAR
3y d d
BOSPORUS (IRE)
54.00
S.TIRPAN
FİKRET KANMAN
R.COŞKUN
3
24
704597
14
10
1.24.01
11
GREEN GIFT
3y a d
INVINCIBLE SON (IRE)
53.00
O.ATMACA
İLKER YILDIRIM
B.S.TEKİN
16
34
77515
9
19
12
BULL HEAD
3y d e
TORUK MACTO (IRE)
55.00
S.ÖZEN
ALP Ş. EVCİMEN
C.AYDOĞAN
17
22
366982
5
11
13
LIESERL
3y d d
OFFLEE WILD (USA)
53.00
F.YÜKSEL
ABDULVAHAP GÜNEŞ
A.AKBULUT
10
15
000089
11
8
14
MY GRACE
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
53.00
T.ALICI
DURALİ ÇİLEK
S.SÜSLÜ
2
15
074580
14
7
1.22.88
15
UMURBEY RÜZGARI
3y a d
CANBERKS LOVE
53.00
S.İPEK
YAVUZ YILMAZ
İ.ALPUĞUR
11
6
9-90800
127
13
16
SELINKA
3y d d
BUENOS AIRES
52.50
S.ÇELİKAP
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
12
5
000000
14
4
1.24.29
17
GARİP FİKO
3y k e
BELMONT
55.00
D.MALATYALI
İSA ÖZKAN
SAB.ARSLAN
1
5
6900
25
16
18
KARACA KHAN
3y d d
INVASION (IRE)
51.00
H.KAPLANAP
HÜSEYİN KARACA
A.E.AVCI
13
5
060006
30
13
1.21.76
25 Aralık 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İstanbul, Bursa tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:30 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 25 aralık 2019 çarşamba at yarışı bülteni, 25 aralık 2019 at yarışı programı, 25 aralık 2019 tjk yarış programı, 25 aralık 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇stanbul at yarışı bülteni, 25 aralık 2019 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, bursa at yarışı bülteni, 25 aralık 2019 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni