At Yarışı Programı
24 Kasım 2022 Perşembe Chantilly Fransa At Yarışı Bülteni
Chantilly Fransa 1. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
SONGSTER |
2y d e |
59.00 |
MICKAEL BARZALONA |
RENEE-LAURE KOCH |
D. GUILLEMIN |
7 |
0 |
14 |
61 |
0 |
|
2 |
LINGOTTO |
2y d e |
59.00 |
THEO BACHELOT |
M.ALLEGRI/M.POGGIONI |
A&G. BOTTI |
5 |
84 |
415 |
18 |
0 |
|
3 |
MANDEGA |
2y d e |
58.00 |
TONY PICCONE |
ANTOINE BOUCHER |
A. BUDKA |
2 |
81 |
222436 |
19 |
0 |
|
4 |
IKIRU |
2y d d |
54.00 |
CORENTIN BERGE |
MAURICIO DELCHER SAN |
M. DELCHER SANCHEZ |
8 |
0 |
4 |
37 |
0 |
|
5 |
CORIA |
2y d d |
53.50 |
DORIAN PROVOST |
SARL DARPAT FRANCE |
C. LAFFON-PARIAS |
6 |
0 |
44 |
32 |
0 |
|
6 |
NOSHOWLIKEAJOESHOW (IRE) |
2y d e |
56.00 |
SIMON PLANQUE |
THERESA MARNANE |
F. GUYADER |
3 |
80 |
313733 |
19 |
0 |
|
7 |
SKADI |
2y d d |
56.00 |
GUILLAUME GUEDJ-GAY |
PRIME EQUESTRIAN S.A |
X. THOMAS-DEMEAULTE |
4 |
80 |
4371 |
13 |
0 |
|
8 |
MARY GRACE |
2y d d |
54.50 |
LEO ROUSSEL |
SCUDERIA MICOLO SNC |
A&G. BOTTI |
1 |
0 |
|
0 |
0 |
|
Chantilly Fransa 2. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
SKIRTOWE |
3y d g |
58.00 |
AURELIEN LEMAITRE |
ECURIE GALAXY II/JP. |
S. CERULIS |
9 |
64 |
6356 |
65 |
0 |
|
2 |
BLUE STYLE |
3y d g |
58.00 |
EDDY HARDOUIN |
DENIS GALLET |
S. DEHEZ |
6 |
0 |
6 |
18 |
0 |
|
3 |
THE PREACHER MAN |
3y d e |
58.00 |
THEO BACHELOT |
HARAS DU LOGIS/BLACK |
R. LE DREN DOLEUZE |
5 |
0 |
9 |
30 |
0 |
|
4 |
KOSAKENZIPFEL |
3y k g |
56.50 |
SIBYLLE VOGT |
STALL WO LAUFEN SIE |
S. STEINBERG |
3 |
81 |
222 |
18 |
0 |
|
5 |
ALYA |
3y d d |
56.50 |
STEPHANE PASQUIER |
A.HADDAD/A.HADDAD |
J. BERTRAN DE BALANDA |
2 |
0 |
8 |
23 |
0 |
|
6 |
SPEEDY ANGEL (GB) |
3y d d |
56.50 |
TONY PICCONE |
CHEVOTEL RACING |
C&Y. LERNER |
1 |
0 |
4 |
113 |
0 |
|
7 |
AHA |
3y d d |
54.00 |
DORIAN PROVOST |
BARBARA LEMAIRE |
N. CAULLERY |
4 |
73 |
70232 |
34 |
0 |
|
8 |
KILIA |
3y a d |
54.00 |
JULES MOBIAN |
RENT A HORSE BY YOHE |
P. DECOUZ |
7 |
0 |
6 |
46 |
0 |
|
9 |
SAINTE MARIE (GER) |
3y d d |
56.50 |
FABIEN LEFEBVRE |
STALL BUSCO |
M. WEISS |
8 |
0 |
93323 |
32 |
0 |
|
Chantilly Fransa 3. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
FAZZANO |
3y d g |
59.00 |
MARC NOBILI |
GILBERT VERBIT |
G. RARICK |
12 |
66 |
709610 |
9 |
0 |
|
2 |
SANPEDRO |
3y k g |
58.00 |
DORIAN PROVOST |
TROIS MILLE SC/JP.ME |
S. CERULIS |
9 |
66 |
610049 |
7 |
0 |
|
3 |
BAILEYS BELLE STAR |
3y d d |
57.50 |
ALEXANDRE CHESNEAU |
LEGEND RACING CLUB |
V. SARTORI |
6 |
60 |
652387 |
29 |
0 |
|
4 |
MENILLES |
3y d d |
54.50 |
ROXANE LIEGEOIS |
GERARD AUGUSTIN-NORM |
C. FERLAND |
1 |
80 |
26-3039 |
27 |
0 |
|
5 |
CIRCO MASSIMO (GB) |
3y a g |
56.00 |
MORGAN DELALANDE |
EC. ELAG / EC. WALDE |
A&G. BOTTI |
15 |
72 |
216080 |
19 |
0 |
|
6 |
JOYCE GALESTE |
3y d d |
56.00 |
AYMAN BENTAHAR |
H.GHABRI/E.POITEVIN |
H. GHABRI |
10 |
62 |
505708 |
16 |
0 |
|
7 |
OBDURATE (GB) |
3y d g |
56.00 |
CYRILLE STEFAN |
PANZ RACING |
MF. WEISSMEIER |
5 |
68 |
079701 |
12 |
0 |
|
8 |
OSUMI |
3y d e |
56.00 |
. |
ERICH SCHWAIGER |
M. MUNCH |
7 |
53 |
857599 |
19 |
0 |
|
9 |
VICTOR LAZZLO (USA) |
3y d g |
56.00 |
STEPHANE LAURENT |
YVONNE VOLLMER |
Y. VOLLMER |
14 |
64 |
5968736 |
29 |
0 |
|
10 |
ANODIKOVA |
3y a d |
54.50 |
EMMANUEL ETIENNE |
DAVID DAHAN |
A. BUDKA |
2 |
66 |
67-9029 |
34 |
0 |
|
11 |
BAILEYS SOLAIRE |
3y d d |
54.50 |
ANTONIO POLLI |
G.R.BAILEY LTD/AS.CR |
AS. CROMBEZ |
13 |
0 |
09 |
16 |
0 |
|
12 |
LOVE THE STARS |
3y d d |
54.50 |
EBBE VERHESTRAETEN |
NORBERT JEANPIERRE |
J. LEROY |
11 |
0 |
8 |
48 |
0 |
|
13 |
AVENUE OF DREAMS |
3y y d |
54.50 |
CESAR BELMONT |
BRENDAN L. JONES |
AN. HOLLINSHEAD |
4 |
53 |
027708 |
9 |
0 |
|
14 |
LADY MILLION |
3y d d |
53.50 |
LORETTE GALLO |
SIMONE KILLIUS |
M. RULEC |
3 |
64 |
433080 |
9 |
0 |
|
15 |
JANISA BERE |
3y d d |
54.50 |
NICOLAS LARENAUDIE |
LAURENT MOUTARD |
JM. LEFEBVRE |
8 |
55 |
641386 |
9 |
0 |
|
Chantilly Fransa 4. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
FIONA |
6y d k |
60.00 |
THEO BACHELOT |
JEAN-MICHEL APPRIOU |
A. BUDKA |
12 |
44 |
0750-38 |
16 |
0 |
|
2 |
ABORIGENE |
6y d g |
59.50 |
TONY PICCONE |
PAULE DESCARGUES |
V. DEVILLARS |
6 |
44 |
174905 |
27 |
0 |
|
3 |
BAIRA |
6y d k |
58.50 |
ALEXIS POUCHIN |
CAROLINE AUVRAY |
C. AUVRAY |
11 |
42 |
000-009 |
19 |
0 |
|
4 |
HACKLE SETTER (USA) |
6y d g |
58.00 |
AURELIEN LEMAITRE |
FERNAND MECKES |
F. MECKES |
7 |
40 |
054500 |
16 |
0 |
|
5 |
IT'S ON US |
4y d k |
57.50 |
HUGO BOUTIN |
M.BOUTIN |
M. BOUTIN |
15 |
40 |
779000 |
8 |
0 |
|
6 |
GALLARDISE |
4y a k |
57.50 |
BENJAMIN MARIE |
MICHEL KAISER |
M. KAISER |
9 |
40 |
9497-00 |
29 |
0 |
|
7 |
MEJAEN |
10y d g |
55.00 |
DELPHINE SANTIAGO |
PHILIPPE DESPLACES |
C. MARTINON |
8 |
37 |
688027 |
5 |
0 |
|
8 |
MALECON |
7y d g |
54.50 |
ARTHUR MOSSE |
GABRIEL MOSSE |
M. GONZALEZ |
5 |
35 |
203140 |
12 |
0 |
|
9 |
WISEITEN |
7y k g |
54.00 |
EBBE VERHESTRAETEN |
VANESSA SZLANYINKA |
A. HERMANS |
16 |
35 |
233208 |
21 |
0 |
|
10 |
NAOMIE (IRE) |
4y a k |
54.00 |
SIBYLLE VOGT |
M.MUNCH |
M. MUNCH |
3 |
35 |
89-9666 |
46 |
0 |
|
11 |
ARVINNI |
4y d k |
55.50 |
GUILLAUME GUEDJ-GAY |
REMY MATHIS |
R. MATHIS |
10 |
35 |
77868-0 |
127 |
0 |
|
12 |
PAPA WINNER |
8y d g |
54.50 |
EDDY HARDOUIN |
CHARLETTE CHARTIER |
S. JESUS |
1 |
33 |
235290 |
18 |
0 |
|
13 |
NEVER WITHOUT YOU |
8y y g |
53.00 |
DAVIDE CIROCCA |
THIERRY HUCK |
P. CAPELLE |
13 |
33 |
900804 |
19 |
0 |
|
14 |
TINALIK SUN |
5y a k |
53.00 |
FRIDA VALLE SKAR |
MICHEL MAILLER |
A. SAGOT |
4 |
33 |
006006 |
19 |
0 |
|
15 |
SIEGFRIED LINE (GER) |
10y d g |
53.00 |
AXELLE NICCO |
JEAN-MARIE PLASSCHAE |
JM. PLASSCHAERT |
2 |
33 |
0-907-96 |
45 |
0 |
|
16 |
ELIOT DU PARADIS |
4y k g |
53.00 |
PERRINE CHEYER |
SC.TIBI/K.BOUGUERRA/ |
E. SIAVY-JULIEN |
14 |
33 |
0-80007 |
19 |
0 |
|
Chantilly Fransa 5. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
SALERNO |
9y d g |
60.00 |
TONY PICCONE |
VALENTIN DEVILLARS |
V. DEVILLARS |
12 |
53 |
601004 |
23 |
0 |
|
2 |
RONCHEROLLES |
4y k k |
58.50 |
PERRINE CHEYER |
ECURIE ALLIANCE |
G. AIDANT |
5 |
53 |
700180 |
18 |
0 |
|
3 |
MORAL GAGNANT (GER) |
7y d g |
60.00 |
HUGO BOUTIN |
DIEGO FERNANDEZ-ORTE |
M. BOUTIN |
8 |
53 |
000681 |
36 |
0 |
|
4 |
TORNALDO (GER) |
7y a g |
58.50 |
SIBYLLE VOGT |
STALL BELAR-GRANDE |
M. WEBER |
6 |
53 |
6-22335 |
63 |
0 |
|
5 |
MINNEHAHA |
7y d k |
57.50 |
CESAR BELMONT |
ANDY SCHOUTEET |
A. SCHOUTEET |
7 |
51 |
517580 |
12 |
0 |
|
6 |
CREAM ICE (GB) |
4y d k |
57.50 |
AXEL BARON |
M.HEUZE/JPJ.DUBOIS/B |
A. BARON |
3 |
51 |
780182 |
19 |
0 |
|
7 |
LAVINIA ROSE (GB) |
9y a k |
59.00 |
ENZO CRUBLET |
GEORGIOS ALIMPINISIS |
G. ALIMPINISIS |
10 |
51 |
209956 |
18 |
0 |
|
8 |
TOP GLORY |
4y d g |
56.50 |
ESTELLE FONTAINE |
DOMINIQUE BURELLER |
XL. LE STANG |
1 |
51 |
0-09004 |
10 |
0 |
|
9 |
RIP |
8y d a |
59.00 |
AURELIEN LEMAITRE |
MARIE VERPLANKEN-LAB |
M. VERPLANKEN-LABERINE |
13 |
51 |
982523 |
20 |
0 |
|
10 |
LINSOUMIS |
8y d g |
56.50 |
AXELLE NICCO |
PHILIPPE DESPLACES |
C. MARTINON |
9 |
48 |
640236 |
16 |
0 |
|
11 |
PEYTON PLACE |
4y d k |
58.00 |
PIERRE BAZIRE |
A.LECACHEUX/G.GADBLE |
G. GADBLED |
2 |
48 |
63050-0 |
10 |
0 |
|
12 |
ARMORIGENE |
5y d g |
57.00 |
THEO BACHELOT |
OUSSAMA CHITEOUI |
E. LYON |
11 |
46 |
406460 |
7 |
0 |
|
13 |
DEER BERE |
9y d g |
57.00 |
EDDY HARDOUIN |
JEFF PLANARD |
M. PLANARD |
4 |
46 |
827689 |
20 |
0 |
|
14 |
SHINASI |
5y d g |
57.00 |
FABIEN LEFEBVRE |
MARTIAL PROUHEZE |
C. O'HALLORAN |
14 |
46 |
30-3048 |
118 |
0 |
|
15 |
LANDARYNA |
4y d k |
56.50 |
LUDOVIC BOISSEAU |
DANIEL DUMOULIN |
G. COURBOT |
15 |
44 |
659657 |
23 |
0 |
|
16 |
THE PREACHER |
4y d g |
56.50 |
ALEXIS POUCHIN |
DELPHINE DE WULF |
D. DE WULF |
16 |
44 |
057027 |
36 |
0 |
|
Chantilly Fransa 6. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
QUARTZ ROSE |
2y y e |
58.00 |
STEPHANE PASQUIER |
E.FIERRO/G.FORIEN |
M. DELZANGLES |
3 |
0 |
8 |
32 |
0 |
|
2 |
ROYAL POST OFFICE |
2y d g |
56.50 |
AMBRE MOLINS |
EC.FORET JAUNE / JPH |
JUL. PHELIPPON |
5 |
73 |
925 |
28 |
0 |
|
3 |
DUC DE KENT |
2y d e |
58.00 |
AURELIEN LEMAITRE |
EC.THEYSS/E.PUERARI/ |
F. VERMEULEN |
12 |
84 |
3443 |
22 |
0 |
|
4 |
EL CAZADOR |
2y d e |
58.00 |
TONY PICCONE |
I CORBANI A MOUKNASS |
M. DELCHER SANCHEZ |
2 |
0 |
35 |
15 |
0 |
|
5 |
FRENCH ATOLL |
2y a g |
58.00 |
AUGUSTIN MADAMET |
HENRI-ALEX PANTALL |
HA. PANTALL |
10 |
0 |
7 |
19 |
0 |
|
6 |
DSCHINGIS GRACE |
2y d d |
56.50 |
MICKAEL BARZALONA |
AVATARA S.A. |
FH. GRAFFARD |
8 |
81 |
302 |
34 |
0 |
|
7 |
LADY ACE |
2y d d |
56.50 |
THEO BACHELOT |
ECURIES SERGE STEMPN |
ROD. COLLET |
13 |
0 |
0 |
49 |
0 |
|
8 |
ANNAVA |
2y d d |
55.00 |
LEO ROUSSEL |
ELEANORA KENNEDY |
TIM. DONWORTH |
7 |
0 |
0 |
67 |
0 |
|
9 |
SALT FLAKE |
2y d d |
56.50 |
ALEXIS POUCHIN |
ANGELA KURTH |
E. LIBAUD |
4 |
0 |
9 |
60 |
0 |
|
10 |
MISS MUIR |
2y d d |
56.50 |
GERALD MOSSE |
MARCEL ROZIER |
J. BERTRAN DE BALANDA |
11 |
0 |
6 |
15 |
0 |
|
11 |
ALBANIA |
2y d d |
55.00 |
FRIDA VALLE SKAR |
SYLVAIN VIDAL |
C&Y. LERNER |
6 |
0 |
74 |
22 |
0 |
|
12 |
DUNSBOROUGH |
2y d g |
56.00 |
SEBASTIEN MAILLOT |
L.BAUDRON |
L. BAUDRON |
1 |
0 |
|
0 |
0 |
|
13 |
VENENCIA |
2y d d |
52.00 |
DORIAN PROVOST |
CARLOS LAFFON-PARIAS |
C. LAFFON-PARIAS |
9 |
0 |
|
0 |
0 |
|
Chantilly Fransa 7. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
E VA BIN (IRE) |
3y d e |
56.50 |
AXELLE NICCO |
ESAGERUMA NEIN SAS |
F. CARNEVALI |
13 |
73 |
763000 |
25 |
0 |
|
2 |
HAMNET (GB) |
3y d e |
54.50 |
ADRIAN LE LAY MARTIN |
GODOLPHIN SNC |
A. FABRE |
10 |
0 |
62 |
54 |
0 |
|
3 |
UTOPISTE (IRE) |
3y d g |
58.00 |
SIMON PLANQUE |
HARAS D'ETREHAM |
F. CHAPPET |
1 |
0 |
35 |
127 |
0 |
|
4 |
KOOL FIRST SPA |
3y d e |
58.00 |
FABIEN LEFEBVRE |
ENRIQUE LEON PENATE |
C. O'HALLORAN |
2 |
0 |
04 |
22 |
0 |
|
5 |
CORTO MUSO |
3y d g |
54.50 |
MARTINA LIGAS |
M.ALLEGRI/MERIDIAN I |
A&G. BOTTI |
3 |
0 |
0 |
22 |
0 |
|
6 |
ZENIGATA |
3y d g |
56.50 |
MARIE VELON |
BERT MAES |
B. MAES |
12 |
66 |
265325 |
10 |
0 |
|
7 |
MAGURO |
3y a g |
58.00 |
BENJAMIN MARIE |
GEERT VERHEYE |
G. VERHEYE |
5 |
0 |
763800 |
18 |
0 |
|
8 |
SICILIA |
3y d d |
56.50 |
STEPHANE PASQUIER |
FABRICE CHAPPET |
F. CHAPPET |
7 |
72 |
7-54598 |
25 |
0 |
|
9 |
HEAL THE WORLD |
3y d d |
56.50 |
AURELIEN LEMAITRE |
PHILIPPE CRAN |
H.DE NICOLAY |
6 |
0 |
3 |
22 |
0 |
|
10 |
FIORE (GB) |
3y d d |
56.50 |
HUGO JOURNIAC |
HARAS DE LA PERELLE |
FH. GRAFFARD |
4 |
0 |
5 |
30 |
0 |
|
11 |
SAL DE COCO (GER) |
3y d d |
55.00 |
SIBYLLE VOGT |
STEFFEN MOLKS |
I. JANACKOVA KOPLIKOVA |
14 |
0 |
8 |
22 |
0 |
|
12 |
LOVE TREVILLE (IRE) |
3y d d |
55.00 |
ENZO CRUBLET |
RASHIT SHAYKHUTDINOV |
G. ALIMPINISIS |
8 |
0 |
9 |
30 |
0 |
|
13 |
SHINE ON ME |
3y d d |
56.50 |
TONY PICCONE |
SPARKLING STAR |
V. DEVILLARS |
11 |
73 |
856 |
22 |
0 |
|
14 |
ETERNAL LOVE (GB) |
3y d d |
56.50 |
CLEMENT LECOEUVRE |
TREVOR C. STEWART |
HF. DEVIN |
9 |
0 |
25 |
127 |
0 |
|
Chantilly Fransa 8. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
BLEUSKY |
5y d k |
58.50 |
AXELLE NICCO |
JAN KEPPENS |
J. KEPPENS |
9 |
66 |
064060 |
25 |
0 |
|
2 |
EARLY SURPRISE |
4y a k |
60.00 |
LUDOVIC BOISSEAU |
EMRAH KURDU |
A. KLEINKORRES |
1 |
66 |
047-270 |
53 |
0 |
|
3 |
SECOND TO NONE (IRE) |
4y d g |
56.50 |
AYMAN BENTAHAR |
FABRICE CHAPPET |
F. CHAPPET |
7 |
64 |
544697 |
46 |
0 |
|
4 |
SUNKAWAKAN |
5y d k |
58.50 |
MARC NOBILI |
R.J.C. STEFFERS |
J. HENDRIKS |
6 |
62 |
669736 |
18 |
0 |
|
5 |
RIYAK |
4y k g |
58.00 |
ALEXIS POUCHIN |
LAST UNICORN RACING |
R. ROHNE |
11 |
62 |
845-754 |
13 |
0 |
|
6 |
ILE DU ROUME |
4y k k |
58.00 |
AUGUSTIN MADAMET |
I.KELLITT |
JM. LEFEBVRE |
14 |
62 |
3-540 |
27 |
0 |
|
7 |
SO YOU SAY |
4y d k |
55.00 |
DELPHINE SANTIAGO |
ECURIE BERND TORST |
A. BUDKA |
16 |
57 |
357606 |
103 |
0 |
|
8 |
RUNNING RAINDROP |
5y a k |
56.50 |
CLEMENT LECOEUVRE |
STALL ADONNA |
M. WEBER |
2 |
57 |
041170 |
33 |
0 |
|
9 |
SAN PABLO |
6y d g |
56.00 |
TONY PICCONE |
G.HERNON |
G. HERNON |
4 |
57 |
01-5956 |
50 |
0 |
|
10 |
BEAMA |
9y d k |
54.50 |
PERRINE CHEYER |
JAN KEPPENS |
J. KEPPENS |
12 |
57 |
472210 |
18 |
0 |
|
11 |
MAJORETTE |
4y a k |
54.50 |
MOHAMED AARICH |
ECURIE LA LICORNE |
P&F. ADDA & RENAUT |
15 |
57 |
563700 |
127 |
0 |
|
12 |
NAMAR (IRE) |
7y d k |
54.00 |
LEA BAILS |
CECILE GRYSON |
C. GRYSON |
13 |
55 |
021410 |
29 |
0 |
|
13 |
KONIG CHOUCHEN |
10y d g |
53.50 |
CORALIE PACAUT |
GERARD REGLEY |
O. REGLEY |
10 |
55 |
478214 |
18 |
0 |
|
14 |
MISS SPRINGSTEEN |
6y d k |
54.50 |
AURELIEN LEMAITRE |
JONATHAN LUX |
J. LUX |
5 |
53 |
069821 |
16 |
0 |
|
15 |
AYANA |
6y d k |
52.50 |
MARIE VELON |
CAROLINE AUVRAY |
C. AUVRAY |
8 |
53 |
801185 |
12 |
0 |
|
16 |
GOT FROST |
4y a g |
51.50 |
ESTELLE FONTAINE |
DOMINIQUE BURELLER |
XL. LE STANG |
3 |
53 |
700900 |
45 |
0 |
|
Chantilly Fransa 9. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
JUSSIFER |
5y d g |
58.50 |
ALISON MASSIN |
ECURIE MATHIEU OFFEN |
S. WATTEL |
2 |
73 |
040537 |
18 |
0 |
|
2 |
GIOVANNI DAL PONTE (GB) |
7y k g |
60.00 |
SIMON PLANQUE |
GUILLAUME LUYCKX |
JUL. PHELIPPON |
16 |
73 |
218263 |
13 |
0 |
|
3 |
INCA MAN |
5y d g |
58.50 |
MARIE VELON |
S.NIGGE / G.AUGUSTIN |
S. NIGGE |
12 |
73 |
833260 |
15 |
0 |
|
4 |
MANNE |
5y d k |
59.50 |
HUGO BOUTIN |
VANDA CAPITTE |
M. BOUTIN |
7 |
72 |
633280 |
18 |
0 |
|
5 |
NICE STROKE |
6y k g |
59.00 |
CLEMENT LECOEUVRE |
HYPERION SARL |
F. MONNIER |
10 |
70 |
212410 |
32 |
0 |
|
6 |
AZACHOP |
7y a g |
59.00 |
EDDY HARDOUIN |
EMILE EYVASO |
M. PLANARD |
6 |
70 |
337728 |
31 |
0 |
|
7 |
BOURDAIN |
5y k a |
59.00 |
AURELIEN LEMAITRE |
ANITA NESSER |
P&J. BRANDT |
15 |
70 |
820658 |
127 |
0 |
|
8 |
BAFANA LINNGARI |
7y a g |
59.00 |
JULIEN GUILLOCHON |
JPMD RACING |
F. MONNIER |
1 |
70 |
879841 |
26 |
0 |
|
9 |
ZLARA |
4y d k |
59.00 |
TONY PICCONE |
JEAN-CLAUDE RAVIER |
M. CESANDRI |
14 |
70 |
539272 |
21 |
0 |
|
10 |
MYRKA (IRE) |
4y k k |
57.50 |
CORENTIN BERGE |
LOIS MCINTOSH |
AS. CROMBEZ |
9 |
70 |
1590 |
15 |
0 |
|
11 |
CHEESE |
4y d g |
58.50 |
PIERRE BAZIRE |
DORIS SCHOENHERR |
D. SCHOENHERR |
5 |
68 |
180070 |
18 |
0 |
|
12 |
LA JAVANAISE |
5y d k |
58.00 |
THEO BACHELOT |
DANIEL DUMOULIN |
R. LE GAL |
8 |
68 |
179804 |
18 |
0 |
|
13 |
HUNTBA |
4y d a |
58.00 |
AUGUSTIN MADAMET |
YVES BOROTRA |
HA. PANTALL |
11 |
68 |
224938 |
46 |
0 |
|
14 |
YELLOWBLUE |
4y d g |
58.00 |
CYRILLE STEFAN |
M.RULEC |
M. RULEC |
4 |
68 |
253475 |
38 |
0 |
|
15 |
REVENTADOR (IRE) |
5y d g |
57.50 |
MICKAEL BARZALONA |
STALL LAURUS |
H. SAUER |
3 |
66 |
234202 |
56 |
0 |
|
16 |
AZAMHAN |
4y d k |
56.00 |
FRIDA VALLE SKAR |
C Y.LERNER |
C&Y. LERNER |
13 |
66 |
024509 |
29 |
0 |
|
Etiketler : 24 kasım 2022 perşembe, 24 kasım 2022 perşembe at yarışı bülteni, 24 kasım 2022 perşembe sıralı at yarışı listesi, 24 kasım 2022 perşembe chantilly fransa at yarışı bülteni, 24 kasım 2022 perşembe chantilly fransa at yarışı programı, 24 kasım 2022 perşembe chantilly fransa at yarışı tam listesi, 24 kasım 2022 perşembe chantilly fransa at yarışı galop listesi, at yarışı bülteni, at yarışı galopları, at yarışı galop, tjk yarış bülteni, yarış programı, sıralı koşu listesi, at yarışları listesi