Yarış Başlama Saati: 15:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YARİSSA
7y k a
İZBATUR
59.50
Y.E.YÜKSELAP
H.TARIK DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
2
58
869393
7
14
2.14.22
2
KAPIDAĞ
5y a a
ZİGANA
55.50
O.KIZILDAŞAP
MUSTAFA KAAN GÖKÇE
G.HALKATAŞ
4
52
196910
55
19
2.18.79
3
KIZILHAN
8y a a
SABURAY
59.50
M.KAYA
TARKAN H. ONAR
SEYİT GÖKÇE
6
80
405392
7
10
2.13.39
4
UÇAN KARACA
5y a a
ALKARACA
59.50
S.ÖZEN
SELDA KARACA
MEH.KAYA
5
37
433555
7
14
2.17.06
5
ÜNALAMCA
7y a a
HÜRBATUR
57.50
ÇETİN TAŞAP
İSMAİL ÇİZİK
AH.ARSLAN
3
77
812636
41
16
2.13.91
6
KELEMER
5y a a
ONURKAAN
57.50
H.ALTIN
KAYA KAYA
A.TEKE
7
83
173687
102
15
2.15.17
7
UĞURSEL
5y d a
TIGRES LIGHT (US)
57.50
MER.ÇELİK
ARİF ÇELİK
MEH.KAYA
1
36
680095
9
7
2.17.47
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GOGUSH
2y d d
MENDIP (USA)
57.00
ADEM ŞEN
ŞÜKRÜ GÜRER
MEH.KAYA
10
30
635553
7
13
1.30.76
2
GÜR KIZ
2y d d
MARCAVELLY (USA)
53.00
O.KIZILDAŞAP
ERCAN SÖKMEZ
MEH.KAYA
9
11
00099
7
15
1.34.55
3
İLK BUSE
2y a d
EL CORREDOR (USA)
57.00
D.PALAUR
EJDER ÖZTOP
H.AKYOL
4
0
0
20
4
JEZEBEL
2y d d
YONAGUSKA (USA)
57.00
Ö.YILDIRIM
BURCU FİLİBELİ
C.YILDIRIM
7
0
45
16
18
1.30.83
5
MAGIC STAR
2y d d
LILBOURNE LAD (IRE)
57.00
M.KAYA
ZEKİ UYGUR
MUT.KAYA
5
34
035
10
17
6
MARKİZ
2y a d
LAST EXIT
57.00
S.ÖZEN
TRACY KAYAHAN
Ş.ÇELİK
6
0
2
37
19
7
MAYA HANIM
2y d d
TOCCET (USA)
57.00
K.TOKAÇOĞLU
CENK ŞAMLI
C.ŞAMLI
11
24
873575
12
12
1.31.87
8
MY CLARA
2y d d
THREE VALLEYS (USA)
57.00
GÖKH.GÖKÇE
MUSTAFA BERBEROĞLU
M.ZELYURT
1
19
84789
30
15
9
RALALA
2y d d
NEARLY GREEN
57.00
B.KURDU
ZEKİ ÇELİK
MUT.KAYA
3
0
5
23
19
10
ŞAHGAGA
2y d d
YONAGUSKA (USA)
54.00
B.M.MIRIKAP
BERK PELENK
T.SOYAD
8
0
90
14
18
11
ŞİRİNYER PINARI
2y d d
ANATOLY
57.00
MER.ÇELİK
İSMAİL HADİOĞLU
M.TAMER
2
0
3
23
19
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLACK PHANTOM
2y d d
MENDIP (USA)
58.00
M.ÇİÇEK
HÜSEYİN YILDIZ
M.ZELYURT
3
65
1121
14
20
1.13.96
2
BEST FRIEND
2y a e
LION HEART (USA)
57.00
K.TOKAÇOĞLU
İHSAN GERMAN
C.YEDİREN
6
56
315556
21
16
1.15.59
3
KEY TO MY HEART
2y d d
LION HEART (USA)
55.00
B.KURDU
MELİS KURTEL EMİN
Ş.ÖNCEL
2
45
422612
14
19
1.14.30
4
İZMİRİN DAĞLARI
2y d e
YONAGUSKA (USA)
55.00
Ö.YILDIRIM
ONUR YETKİN
M.SAÇAN
4
42
43162
16
18
1.14.57
5
NO REGRET
2y d e
YONAGUSKA (USA)
55.00
M.KAYA
K.FIRAT DANIŞOĞLU
ŞAFAK GÜMÜŞ
1
46
71
14
20
1.14.64
6
DESERT LIONESS
2y a d
BOSPORUS (IRE)
54.00
GÖKH.GÖKÇE
BARIŞ ÖZEK
H.ERDİK
7
44
214353
14
16
1.14.59
7
ŞÜKRAN HANIM
2y d d
EL CORREDOR (USA)
52.00
MER.ÇELİK
ZEKİ UYGUR
MUT.KAYA
5
40
17
10
19
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BOMBACAN
6y d a
KIVANÇ CAN
62.00
M.KAYA
MUZAFFER CAN
D.TEKELİ
5
90
512241
16
20
1.35.92
2
ÇALTEPE
5y a a
AYABAKAN
61.00
K.TOKAÇOĞLU
CÜNEYT YILDIZHAN
V.AKBULUT
1
102
552056
19
20
1.36.22
3
HOLİGAN
4y a a
KAIZBERT (RU)
58.00
S.ÖZEN
BİLAL KESKİN
S.YUDUM
4
51
345149
85
18
4
GÖLDEM
5y k k
TAMERİNOĞLU
57.00
M.ÇİÇEK
ENES DEMİR
K.ŞENGEL
2
95
341442
12
17
1.35.79
5
AYDURU
5y a k
UÇANBEY
55.00
Ö.YILDIRIM
NADİR ÇETİNER
T.TEMİZER
3
59
720791
16
20
1.37.31
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AHMET ALİ
3y a e
BERKSOY
59.50
Ö.YILDIRIM
MEHMET ESMER
MUT.KAYA
10
49
026436
7
14
2
BEATRİS
3y k d
KAMAN
58.00
GÖKH.GÖKÇE
DEMİRHAN YILMAZ
R.YILDIZ
9
46
390100
7
18
3
KAYAKULE
3y a d
UFUKBİR
57.00
M.GÖNÜLTAŞ
İNCİ ARGUN
S.ŞAHYAZICI
5
44
641000
23
17
4
ÖZÜDOĞRU
3y a e
ATEŞTOPU
55.00
M.ÇİÇEK
MELİS KURTEL EMİN
B.ARAS
4
40
531872
14
17
5
KENANLI
3y a e
AYABAKAN
55.00
B.KURDU
ZAFER GEZİCİ
SEYİT GÖKÇE
2
40
992364
7
14
6
KULDOSTU
3y a e
ÖZDURAN
52.00
B.M.MIRIKAP
ÖZER BOYRAZ
SİN.ALTUNDAĞ
6
38
040351
14
20
7
YAĞIZER
3y d e
KARA YAĞIZ
53.50
MER.ÇELİK
FERİDUN KILIÇASLAN
İ.H.BAYDAN
8
37
450271
15
20
1.55.84
8
ŞİFNE KIZI
3y a d
AYAŞ
53.00
A.KÜRÜNDÜK
YILDIRIM ŞEN
M.AKKUŞ
3
36
565044
19
12
9
BERHAYAT
3y k d
TÜMÖZ BEY
52.00
M.B.ÇAKMAKAP
ALİ ÖREN
S.ŞAHYAZICI
7
34
583918
14
19
1.57.02
10
ZEHRAGÜL HANIM
3y d d
DARBE
52.00
D.PALAUR
ÖZER BOYRAZ
SİN.ALTUNDAĞ
1
34
665691
9
20
1.57.30
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEAUTIFUL HOUSE
2y d d
PLEASANTLY PERFECT (USA)
54.00
M.MANAVAP
VEHPİ GÜZELOCAK
H.AKYOL
4
20
467
30
17
2
BUENA SUERTE
2y d d
TOCCET (USA)
57.00
M.ÇİÇEK
UFUK TALAT KORKUT
B.ARAS
1
0
8
23
19
3
COUPAGE
2y d d
WIENER WALZER (GER)
57.00
B.KURDU
SÜRİYE ALTUNBAŞ
M.YAPAROĞLU
5
24
774
16
17
1.30.27
4
FAIRYLIKE
2y d d
STEP BY STEP
57.00
GÖKH.GÖKÇE
OĞUZ DAĞLAROĞLU
T.TEMİZER
9
29
93344
14
17
1.29.62
5
GROUND STORM
2y d d
AFTER MARKET (USA)
57.00
F.ÇAKAR
HİKMET ŞİMŞEK
S.YANIK
3
19
0404
7
16
1.31.12
6
KEY TO VICTORY
2y a d
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
B.AVERBAK
MELİS KURTEL EMİN
Ş.ÖNCEL
7
21
055654
44
14
7
KÜÇÜK HANIM
2y d d
MENDIP (USA)
57.00
ADEM ŞEN
ZAHİT DEMİRKAN
M.BULUT
11
0
0
30
19
8
MATRONS
2y d d
HAKEEM (USA)
57.00
İ.SOYAD
BERK PELENK
T.SOYAD
10
32
335286
16
12
1.30.67
9
PRIDE OF TURKS
2y a d
AFTER MARKET (USA)
57.00
MER.ÇELİK
ARZU GÜNEŞ
M.ZELYURT
2
0
57
16
18
1.31.52
10
QUEEN AKARCA
2y d d
AFTER MARKET (USA)
57.00
M.KAYA
TURGAY AKARCA
M.YAPAROĞLU
6
0
0
14
19
11
TORK
2y d d
NİĞDELİ
57.00
S.ÖZEN
ALİ ÇELİK
Ş.ÇELİK
8
0
0
20
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CONGENIAL SON
5y d a
ZANJERO (USA)
61.00
B.M.MIRIKAP
ÖMER PEYNİRCİ
F.ATCI
8
70
437732
9
15
1.27.50
2
SPEED FORCE
3y d e
DEĞİRMENDERELİ
61.00
M.KAYA
ORHAN KİBAR
H.TOP
5
68
553433
23
17
1.31.31
3
LOOK STAR
3y d e
YONAGUSKA (USA)
57.50
M.B.ÇAKMAKAP
ALOŞ YILDIRIM
M.ÇAM
9
65
463525
9
13
1.27.70
4
POKER FACE
3y d e
DR FONG (USA)
56.00
M.ÇİÇEK
AHMET ALTIN
M.YAPAROĞLU
4
58
414331
44
20
5
RUNNER SUN
4y d a
KANEKO
56.50
A.OLUK
YAVUZ AYDOĞAN
M.TEZEL
1
57
341860
90
17
1.28.77
6
APRIL BLESSING
4y a k
LION HEART (USA)
50.50
B.AVERBAK
ABDULAZİZ GÖKTAŞ
H.ERDİK
2
45
726445
21
14
1.32.12
7
HASANEFE
4y d a
HAKEEM (USA)
50.50
MER.ÇELİK
HÜSEYİN AKARSU
T.TEMİZER
7
45
961554
9
17
1.28.08
8
TROJEN FLY
3y a e
TROJEN HORSE
50.00
O.YILDIZ
ORHAN DURMUŞ
Y.KARAKÜÇÜK
3
35
607521
14
20
1.30.32
9
WORLD FAST
4y d a
PRESSING (IRE)
50.00
D.PALAUR
ERKAN GÜRÇAĞAN
H.DURMUŞ
6
28
008376
37
8
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKSAKALLI (IRE)
5y d a
INTENSE FOCUS (USA)
62.00
Ö.YILDIRIM
TALAT ÜSTÜNER
E.ATEŞ
5
95
055663
14
14
2.08.28
2
PERFECT RUNNER
4y d a
PERFECT STORM
60.00
M.KAYA
TALAT ÜSTÜNER
E.ATEŞ
4
85
367653
9
13
2.09.19
3
RECO
6y d g
FAIRSON
60.00
M.SAV
BAYRAM KELEŞ
S.YANIK
1
62
098065
7
11
2.09.11
4
TEK DADAŞ
4y a a
TORUK MACTO (IRE)
60.00
GÖKH.GÖKÇE
ÖZCAN SELİK
R.YILDIZ
6
72
021222
21
19
2.10.37
5
PREMIUM MOVER
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
59.00
M.ÇİÇEK
KORHAN BERBEROĞLU
B.TOPCU
3
84
221042
9
17
2.11.60
6
FRESH YOURSELF
4y d k
AFTER MARKET (USA)
58.00
BURAK AKÇAYAP
HAKAN S. ÖZCAN
Ş.ÇELİK
7
77
223521
63
20
7
GLABELLA
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
56.00
A.ALPAGUT
NİRGÜL TURGU
M.TEZEL
2
78
651311
9
20
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ŞİFNE EFESİ
4y k a
JOKER
62.50
GÖKH.GÖKÇE
İRFAN BERBEROĞLU
M.AKKUŞ
3
57
920896
16
12
1.22.28
2
ŞİNTAY
4y a k
KURTEL
58.00
S.ÇELİKAP
H.TARIK DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
6
54
380111
12
20
1.23.27
3
ESMERGÖZ
4y k k
YAŞARCIK
56.50
B.M.MIRIKAP
MEHMET ALTIN
M.ASLAN
4
49
616622
127
19
1.24.06
4
ALTIN ZELE
4y d k
YALAZ
55.50
M.KAYA
İSMET ALTIN
H.ALTIN
9
43
041120
5
18
5
TAHTALI
4y k a
HABERKAN
52.50
H.GÜNAP
NİHAT SAĞLAM
S.ŞAHYAZICI
1
43
346129
127
18
1.25.56
6
TÖVBEKAR
4y k a
BİLGİN
50.00
M.HAMEDİ
MELAHAT BAGUÇ
C.ARPEK
7
31
480323
5
15
1.23.12
7
GÜL YELELİ
4y k k
ATOMKARINCA
50.00
O.KIZILDAŞAP
AYBERK TEZEL
M.BULUT
10
29
306346
5
13
1.23.91
8
AĞA BABAM
4y a a
KOCAREİS
50.00
MUH.OKAP
SELDA KARACA
MEH.KAYA
2
24
600778
7
8
1.26.29
9
ATANERHAN
4y a a
ÖZGÜNHAN
50.00
B.AVERBAK
NİMET ARİF KURTEL
Ş.ÖNCEL
5
26
000700
28
13
10
DESTROYER
4y d a
TURBO
50.00
O.YILDIZ
BURAK NİŞANCI
G.HALKATAŞ
8
28
700042
5
6
1.25.49
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇİĞDEMİN RÜZGARI
2y d d
RED GIANT (USA)
57.00
A.OLUK
MEHMET YILDIRIM
O.GİRİŞKİN
6
0
0
17
19
2
DANGEROUS BEAUTY
2y d d
ENGLISH CHANNEL (USA)
57.00
B.AVERBAK
NİMET ARİF KURTEL
Ş.ÖNCEL
1
29
4348
14
16
3
ELAZIĞ PRENSESİ
2y d d
ASTRAKHAN
54.00
M.B.ÇAKMAKAP
ERKAN OKAN
B.KAYALI
10
29
460623
12
13
4
FASTER THAN LIGHT
2y d d
GENERAL QUARTERS (USA)
57.00
A.ALPAGUT
YİĞİT YİĞİTLER
Z.TURĞUL
7
34
977325
24
13
5
İYİMSER BİR GÜL
2y a d
BUENOS AIRES
55.00
ALP.OLUKAP
ZAFER GEZİCİ
SEYİT GÖKÇE
11
0
04
16
18
6
KARA MAÇA
2y d d
YONAGUSKA (USA)
57.00
K.TOKAÇOĞLU
İHSAN GERMAN
C.YEDİREN
4
32
224
16
18
1.30.11
7
KARTALTEPE
2y d d
SALVATORE
57.00
A.KÜRÜNDÜK
ABDULLAH AKKUŞ
A.ATAŞ
3
0
9
23
19
8
LADY ISKOCH
2y d d
KING DAVID (USA)
57.00
O.YILDIZ
ORHAN DURMUŞ
Y.KARAKÜÇÜK
9
20
945
44
17
9
MASAL PERİSİ
2y d d
KANEKO
57.00
M.ÇİÇEK
FİKRET KANMAN
C.YEDİREN
8
0
0
20
10
OSAKA
2y a d
SMART ROBIN (JPN)
53.00
S.AKŞINAP
KOSTANTİNOS MAKRİ
M.KARACA
5
0
9
23
19
11
ÖYKÜ SULTAN
2y a d
DEHA
54.00
F.KABADAYIAP
OĞUZ İKEN
MEH.KAYA
2
0
5
7
19
1.31.32
12
SILENT RAIN
2y a d
BOSPORUS (IRE)
57.00
B.KURDU
MELİS KURTEL EMİN
B.ARAS
12
30
34525
14
15
1.31.36
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BÜYÜKHAN KIZI
3y a d
ALWAYS A CLASSIC (CAN)
57.00
Y.ÇELİKBAŞAP
RUKEN ATAŞ
FER.ÇELİK
7
23
006787
14
14
1.56.95
2
FAST TO RAIN
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
57.00
A.AKDEMİRAP
ALİ AKDEMİR
M.Y.KILINÇ
5
46
123183
35
18
1.52.14
3
SEDA KIZIM
3y d d
TOCCET (USA)
57.00
Y.CENGİZAP
HAZIM AKTAŞ
S.SAYIN
8
32
043443
14
17
1.54.31
4
THE BEST SİMGE
3y a d
THREE VALLEYS (USA)
61.00
N.ALTIN
ÖMER TULGAR
B.KILIÇ
2
27
766484
32
10
1.56.19
5
VİSTULA
3y a d
YA NASİP
58.00
H.SARIDALAP
MUNİR GÖKÇE
M.KEKLİK
1
26
454600
14
9
1.55.85
6
STORM ROSE
3y d d
KADİR BABA
58.00
R.DOĞAN
RUKEN ATAŞ
FER.ÇELİK
10
22
369609
13
6
7
BİNDALIN GÜLÜ
3y d d
HARD WORKER
56.00
M.DOĞAN
ALİ GÖZKEMAL
M.E.SARIDAL
3
19
648975
7
4
1.52.11
8
CAN TITANIC
3y a d
LION HEART (USA)
56.00
M.ÜNLÜ
MÜCAHİT ERCAN
G.BALTA
9
29
837994
14
14
1.53.20
9
KUBAT FIRTINASI
3y a d
TALIP HAN (IRE)
55.00
B.BEKTAŞ
MEHMET CANLIKA
V.ÇİZİK
4
20
644708
17
11
1.58.27
10
REAL LIFE
3y d d
PERFECTO
54.00
M.E.DOĞANAP
GALİP DOĞAN
MAHMUT DOĞAN
6
16
800009
17
8
2.09.20
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 11:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ISTANBUL HOUSE
6y a a
KANEKO
61.00
M.IŞIKAP
ERDAL AĞKAYA
M.KEKLİK
2
45
445325
4
15
2.03.22
2
SÜRMELİ BEY
4y d a
MİRAMİS
61.00
M.E.DOĞANAP
MEHMET CAN ÇİZİK
O.GÖRMEZ
11
45
769251
21
20
2.07.65
3
ANATOLIAN STORM
5y a a
ANATOLY
59.50
H.SARIDALAP
SEYHAN DİLBER
A.GÜRGÖZE
7
42
255431
4
20
2.04.15
4
PRENSES GOLDA
4y d k
PAN RIVER
59.00
R.DOĞAN
AYTEN SALTABAŞ
M.KEKLİK
4
37
752575
7
14
2.09.68
5
ORANGE BLOSSOM
6y a a
SPORTS HERO (USA)
54.00
Y.CENGİZAP
MUSTAFA BAYDAN
At Sahibi
8
33
675814
6
19
2.02.91
6
ARAL BEY
4y k g
PONTIAC
58.00
F.YARDIMCI
MEHMET DEMİR
M.BALTA
5
35
305422
6
19
2.09.64
7
AMEDYE
3y a e
VICTORY GALLOP (CAN)
54.50
M.AVŞAR
MEHMET DEMİR
M.BALTA
1
31
634145
6
18
2.10.99
8
BLACK MERT
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
52.50
E.AKKILIÇAP
SALİH YILDIZER
V.ÇİZİK
3
27
098875
14
10
2.09.22
9
ALTIN KAFES
6y d k
PERFECTO
50.50
S.ALTAYAP
ABDULBAKİ ÖZKAN
M.A.SUBAY
9
26
532424
7
17
2.09.61
10
KEDİM
4y d k
EL CORREDOR (USA)
53.00
İ.AKYAVUZ
FIRAT TEKİNALP
A.TEKİNALP
10
25
703932
7
8
2.05.73
11
CATASTROPHE
3y d e
HAKKAR
50.00
R.BAYRAMAP
M.REŞİT GÖRGÜN
G.BALTA
6
21
054060
24
10
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LUSINGA
6y a k
BOSPORUS (IRE)
57.00
A.AKDEMİRAP
HASAN SEVİM
V.ÇİZİK
3
21
096703
7
10
1.14.46
2
RED REBEL (USA)
7y a a
BLUEGRASS CAT (USA)
60.00
F.YARDIMCI
ÖMER YARDIMCI
EY.YARDIMCI
12
55
554254
7
4
1.11.80
3
ZAFER MEYDANI
5y d a
LUXOR
58.00
İ.AKYAVUZ
HÜSEYİN DİLBER
S.SAYIN
4
58
007090
7
14
1.14.42
4
BAŞOK
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
54.00
E.AKKILIÇAP
MURAT TACETTİN BİRİCİK
M.E.SARIDAL
6
44
4-66655
97
14
5
DALLAS
4y d g
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
M.DOĞAN
HÜSEYİN ÇİÇEK
O.GÖRMEZ
11
22
084602
4
8
1.14.98
6
DAYKOMIO
4y d a
REY DE CAFE (USA)
54.00
M.E.DOĞANAP
MEHMET ESMER
M.A.ÇİÇEK
2
55
15646-0
21
15
1.15.80
7
FRIGHTEN
4y d a
COUNTRY REEL (USA)
57.00
H.İ.AKKAYA
HAYDAR YARDIMCI
EY.YARDIMCI
10
41
001-000
56
17
1.13.69
8
HOVARDA
4y d a
ZANJERO (USA)
57.00
N.ALTIN
BAHRİ ÇİZİK
M.A.ÇİÇEK
1
36
047477
7
12
1.15.53
9
LİYA
4y a k
KANEKO
57.00
R.DOĞAN
FEVZİ YILMAZ
M.BALTA
9
23
0-96469
11
7
1.16.81
10
MARWARI
3y d d
OFFLEE WILD (USA)
54.00
M.IŞIKAP
DİLEK AKDOĞAN
V.ÇİZİK
5
13
895779
27
5
1.18.38
11
CAMPS BAY
6y d g
OCEAN CREST (USA)
57.00
M.AVŞAR
İ.HALİL ÜNLÜ
G.BALTA
8
14
094093
4
2
1.14.27
12
HAWAI STORM
4y d a
HAKEEM (USA)
57.00
E.KILIK
MEHMET ALTUNBAŞ
V.ÖNDER
7
22
698405
4
8
1.16.38
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 12:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ABANA BEYİ
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
55.00
E.AKKILIÇAP
NİHAT TURAN
BAR.BULUT
11
24
203838
14
11
2.02.98
2
BENİM DÜNYAM ÖZ
3y a e
LION HEART (USA)
58.00
M.DOĞAN
ÖZGÜR DEMİR
A.GÜRGÖZE
6
0
09
10
18
3
CATCH THE BREEZE
3y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
E.KILIK
SELHATTİN KURT
S.SAYIN
10
25
643460
13
11
2.00.51
4
KNIDOS
3y d e
AZARAKS
55.00
H.SARIDALAP
FERİT ÇİZİK
V.ÇİZİK
3
16
650760
14
9
2.15.54
5
MEHENK
3y d e
MENDIP (USA)
58.00
İ.KATI
MEHMET TURAN
BAR.BULUT
7
0
8
28
19
6
MYSTERY FOCUS
3y a g
LION HEART (USA)
58.00
F.YARDIMCI
HÜSEYİN YÜKSEL
G.BALTA
2
29
240943
14
15
7
NAİFOĞLU
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
M.AVŞAR
HÜSEYİN YÜKSEL
G.BALTA
1
22
007259
28
12
8
REBEL BLOOD
3y a e
KANEKO
54.00
S.ALTAYAP
MÜJDAT ERTOP
M.KARALI
4
9
869087
28
8
9
CİNGOROZ
3y k d
TRIPLE BONUS
56.00
N.ALTIN
ABDULBAKİ ÖZKAN
M.A.SUBAY
9
25
369429
6
8
10
ÇAVREŞE
3y d d
OFFLEE WILD (USA)
56.00
B.BEKTAŞ
MUSTAFA AMAÇ
O.GÖRMEZ
5
21
254297
14
15
2.03.90
11
MY MADAME
3y a d
CUVEE (USA)
56.00
AH.ARSLAN
AHMET DEMİR
At Sahibi
8
23
260900
14
13
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEAUTIFUL DREAMER
3y d e
KANEKO
58.00
R.DOĞAN
ABDULVEHAP AKDAĞ
M.A.SUBAY
7
18
709060
7
9
2
EMPERORS VICTORY
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
F.FELHANAP
KADRİ FELHAN
A.GÜRGÖZE
4
26
70-8002
28
14
3
FAST HEART
3y a e
INVINCIBLE SON (IRE)
55.00
M.E.DOĞANAP
ABDULVEHAP AKDAĞ
M.A.SUBAY
5
18
900459
11
13
4
FAST LION
3y d e
AFTER MARKET (USA)
58.00
İ.AKYAVUZ
MEHMET FESİH ÇİZİK
V.ÇİZİK
9
24
333205
17
15
5
FERHATBEY
3y d e
APPROVE (IRE)
58.00
E.KILIK
ADEM AMAÇ
O.GÖRMEZ
2
10
700700
24
2
6
FRIDAY COPPER
3y d e
CAPTAIN RIO (GB)
54.00
A.AKDEMİRAP
BAHRİ ÇİZİK
M.A.ÇİÇEK
3
20
095589
38
7
2.07.18
7
FUAT BEY
3y d e
MALİ
58.00
M.ÜNLÜ
ENGİN KARABULUT
R.AKCAN
10
23
062337
11
10
2.13.10
8
HAS ALTUN
3y d e
BOSPORUS (IRE)
58.00
N.ALTIN
İSHAK ÜNLÜ
M.KARALI
11
27
406560
28
8
1.59.20
9
LION LORD
3y d e
LION HEART (USA)
58.00
F.YARDIMCI
HÜSEYİN KOLSUZOĞLU
G.BALTA
8
19
978700
28
5
10
LONGING TIME
3y d d
LION HEART (USA)
56.00
M.AVŞAR
MESUT ÇEVİKEL
M.KEKLİK
1
21
420877
11
12
2.11.15
11
WINTERS LOVE
3y d d
AFTER MARKET (USA)
52.00
Y.CENGİZAP
SAHDUN KAYA
RES.KAYA
6
24
655555
11
3
2.11.88
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HACIVAT
6y a a
KAIZBERT (RU)
61.00
M.E.DOĞANAP
NECATİ TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
10
61
365559
18
13
2.09.21
2
ÇELİKŞAH
5y k a
KAZAKBEY
61.00
F.YARDIMCI
MUSTAFA YARDIMCI
EY.YARDIMCI
13
57
128151
28
20
2.11.51
3
MERCANHAN
4y a a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
İ.AKYAVUZ
MAHMUT KARAKEÇİLİ
Ş.OLĞAÇ
8
52
201022
7
19
4
BİNDALINGÜLÜ
8y a k
GOBAKBEY
56.50
N.ALTIN
ALİ GÖZKEMAL
M.E.SARIDAL
5
48
074326
13
14
2.13.48
5
KAFKASTUNCU
7y a a
KAFKASLI
56.50
M.DOĞAN
MEHMET AKDEMİR
M.KEKLİK
9
48
881715
4
19
2.11.70
6
DİZDARMERT
5y a a
SERDARHAN
52.00
M.N.SUNKARAP
KUTBETTİN SAÇAN
Ö.YALÇIN
11
45
384168
10
18
2.16.02
7
FULDEN
5y k k
ANKA
53.50
B.BEKTAŞ
HAŞİM TINAS
M.KARALI
12
42
334785
14
11
2.15.94
8
MERTBABA
5y a a
GOBAKBEY
52.00
F.FELHANAP
İSMAİL SANCAR
G.BALTA
7
39
8060-50
17
12
2.18.27
9
ESENTEPELİ
4y a a
KURUŞAĞA
50.00
R.BAYRAMAP
ALİ ÇİZİK
O.GÖRMEZ
4
36
357368
7
13
10
YAŞARIN OĞLU
4y k a
YAŞARCIK
50.00
A.AKDEMİRAP
ABDURRAHMAN ÖZKAN
M.E.SARIDAL
3
35
670240
7
11
2.19.23
11
CANDANBEY
4y k a
TURBO
50.00
B.SARIDALAP
SIDDIK KAYA
FER.ÇELİK
6
32
454586
7
11
2.13.44
12
VEYSELBABA
4y k a
GOBAKBEY
50.50
S.ALTAYAP
CEMİL GÖKHAN
M.A.ÇİÇEK
1
39
001761
7
20
2.18.54
13
BABAKALE
4y k a
GOBAKBEY
50.00
UMUT DEMİRAP
ŞÜKRÜ POLAT
F.POLAT
2
17
659507
10
11
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YELTAYBEY
3y a e
ATAKANKAYA
59.50
F.YARDIMCI
MUSTAFA DOĞAN
MAHMUT DOĞAN
12
45
410197
48
18
1.33.79
2
UÇAN KARLI GÜZEL
3y a e
BOZYİĞİT
59.00
M.DOĞAN
ABDULKADİR TOPRAK
M.A.SUBAY
9
44
118594
14
16
3
AKAN PINAR
3y k d
TURBO
54.00
Y.ÇELİKBAŞAP
NEJMİ GÜNDÜZ
V.ÖNDER
10
40
31395
93
17
1.34.11
4
BABA MAHİR
3y k e
ATİKBEY
54.00
Y.CENGİZAP
ADNAN TÜYSÜZ
M.A.ÇİÇEK
3
40
231932
14
17
5
MEMOCANDIR
3y k e
MİNİFHAT OĞLU
57.00
M.ÜNLÜ
ENVER TOYDEMİR
S.V.KAYA
2
40
392219
22
19
6
BABA NEJDET
3y k e
TOŞUR
56.50
İ.AKYAVUZ
HÜSEYİN BECENE
Ö.YALÇIN
13
39
321240
13
17
1.41.35
7
HİLVANLIM
3y k e
AKTAŞOĞLU
56.50
R.DOĞAN
FETHİ TEKPINAR
S.SAYIN
5
39
375338
18
14
1.34.35
8
GÜNIŞIK HANIM
3y a d
ODİNHAN
54.00
F.FELHANAP
HALİL FELHAN
M.BARCİN
4
38
137120
14
18
1.43.01
9
YARIŞAVCISI
3y a e
UÇANBEY
52.50
A.AKDEMİRAP
KUTBETTİN SAÇAN
Ö.YALÇIN
8
37
848821
31
20
10
HAYDAR EFE
3y a e
TÜMÖZ BEY
53.00
E.AKKILIÇAP
NİHAT TURAN
BAR.BULUT
7
35
876326
13
14
11
HİLVAN CEYLANI
3y d d
PAYİDARBEY
50.50
B.SARIDALAP
SAİT SARIDAL
M.E.SARIDAL
1
33
123495
13
15
1.45.65
12
DİZDARGÜLÜ
3y k d
SARRAF
53.50
M.E.DOĞANAP
KUTBETTİN SAÇAN
Ö.YALÇIN
14
33
667009
18
14
1.35.60
13
BABA JOKER
3y k e
JOKER
53.00
İ.KATI
HAYDAR YARDIMCI
EY.YARDIMCI
6
32
18
76
19
14
NURİŞKIZ
3y a d
KAIZBERT (RU)
48.00
M.N.SUNKARAP
ELİF KAYA
M.BARCİN
11
10
05000
11
15
Wolverhampton İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ENMESHING
7y a g
61.00
D MUSCUTT
THE CRAFTY SIX W B
ALEXANDRA DUNN
1
60
410709
13
0
2
GYPSY DANCER (IRE)
3y d d
60.50
ELİSHA WHİTTİNGTON
MR BEN PARİSH
M LOUGHNANE
5
61
007-4
127
0
3
STEAL THE SCENE (IRE)
8y d g
60.50
J HART
CURZON HOUSE PARTNER
KEVIN FROST
12
59
365064
14
0
4
OLIVERS PURSUIT
3y a g
60.00
G BASS
G KERR, N SCANDRETT,
MISS G KELLEWAY
10
60
436471
27
0
5
KYLLACHY DRAGON (IRE)
5y d g
59.50
G LEE
MR MARK RIMELL
M RIMELL
2
57
276027
45
0
6
AMOR FATI (IRE)
5y d g
58.50
T P QUEALLY
MR STUART MORGAN P
P EVANS
8
55
478877
7
0
7
WORD OF HONOUR
4y d g
58.50
G DOWNING
MR N BYRNE
S CURRAN
9
55
800819
11
0
8
DAWN VIEW (IRE)
3y d d
57.50
R KİNGSCOTE
ESSEX RACİNG CLUB ET
S C WİLLİAMS
11
55
885465
17
0
9
DETONATION
4y k g
57.50
H SHAW
MRS LISA WILLIAMSON
MRS L WILLIAMSON
3
52
846-0
13
0
10
ALFIE'S ANGEL (IRE)
6y d g
54.00
L MORRIS
MR E A HAYWARD
J BRADLEY
7
41
5570-88
11
0
11
BE BOLD
8y a g
54.00
R SCOTT
MR N BARBER PARTNE
REBECCA BASTIMAN
4
40
438959
23
0
12
LILI WEN FACH (IRE)
3y k d
53.00
JOSEPHİNE GORDON
MY LEFT FOOT RACİNG
R J PRİCE
6
45
997667
11
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROCKESBURY
5y d g
62.00
GRACE MCENTEE
MRS RITA BAKER
P MCENTEE
7
58
243318
1
0
2
FARD
5y d g
60.50
M GHIANI
MRS JILL GOULD
M BLAKE
2
55
776819
33
0
3
THE MACKEM TORPEDO
4y d g
60.50
B ROBINSON
IAN THOMAS PALLAS
B ELLISON
5
55
224412
21
0
4
COASTAL MIST (IRE)
3y k g
60.00
J HART
HART INN 1 PARTNER
J J QUINN
6
54
0-00688
26
0
5
KNOCKABOUT QUEEN
4y d k
59.50
L MORRİS
MR JASON TUCKER
A CARROLL
8
53
884583
25
0
6
SHARRABANG
4y d g
58.00
F MCMANOMAN
MATT WATKINSON RACIN
MRS STELLA BARCLAY
3
50
993227
13
0
7
FIRST EXCEL
8y a g
57.50
A RAWLINSON
MR S R BOWRING
S BOWRING
10
49
686633
22
0
8
RASPBERRY
4y d k
57.50
G BASS
OLLY WILLIAMS RHYS W
OLLY WILLIAMS
1
48
0-09945
1
0
9
TAN
6y d g
57.50
H SHAW
E H JONES (PAINTS) L
MRS L WILLIAMSON
4
48
670009
2
0
10
ROARING RORY
7y a g
57.00
G LEE
OWNARACEHORSE LTD
O PEARS
9
47
99-2798
34
0
11
FANTASY JUSTIFIER (IRE)
9y d g
56.50
R KINGSCOTE
RIDGE HOUSE STABLES
R HARRIS
11
46
205098
5
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
IT MUST BE FAITH
10y d g
61.00
ERIKA PARKINSON
MICK APPLEBY RACING
M APPLEBY
4
52
367301
5
0
2
SWANTON BLUE (IRE)
7y d g
60.50
R KINGSCOTE
CROWD RACING PARTN
E DE GILES
1
55
781800
18
0
3
OUR MAN IN HAVANA
5y d g
60.50
L MORRIS
MR D J OSEMAN
A CARROLL
5
55
743650
34
0
4
PORT WINSTON (IRE)
3y d g
59.50
D MUSCUTT
MR E A HAYWARD
J BRADLEY
11
53
088990
68
0
5
MARWARI (IRE)
4y d g
59.00
P MULRENNAN
MR J BLACKBURN IMP
M W EASTERBY
10
52
000-902
4
0
6
QUITEACATCH
3y d d
58.00
T EAVES
YENİLECAS SYNDİCATE
D CARROLL
2
50
468
85
0
7
LE MANEGE ENCHANTE (IRE)
7y k g
57.50
C HARDIE
MR NIGEL FRANKLIN
D SHAW
3
49
124608
11
0
8
SUPERCALI (IRE)
3y d d
57.50
H RUSSELL
GEOFF SANDRA TURNB
B ELLİSON
9
48
7995
54
0
9
BILLYOAKES (IRE)
8y d g
57.00
B ROBINSON
KEITH WEST OLLIE P
O PEARS
8
47
380725
11
0
10
DECONSO
4y d g
57.00
K O'NEILL
ANDY BELL FERGUS L
C KELLETT
7
47
653744
19
0
11
MIRACLE GARDEN
8y a g
56.50
CALLUM HUTCHINSON
MR M A GEOBEY
R BROTHERTON
6
46
607002
11
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TRIPLE DISTILLED
4y d g
60.50
JOSEPHINE GORDON
MR D S LOVATT
S L KEIGHTLEY
12
80
073768
86
0
2
CHOOKIE DUNEDIN
5y d g
60.50
J FANNING
RAEBURN BRICK LIMITE
K DALGLEISH
10
80
296241
7
0
3
JACKSTAR (IRE)
4y k g
60.00
E GREATREX
LAURENCE BELLMAN
M LOUGHNANE
2
79
4-24504
14
0
4
WILEY POST
7y d g
59.50
ELISHA WHITTINGTON
LADY WHENT
A CARROLL
13
78
124609
27
0
5
A SURE WELCOME
6y d g
59.50
L MORRIS
KINNERSLEY PARTNERSH
J SPEARING
6
78
004562
14
0
6
TRIPLE SPEAR
3y a g
59.50
A RAWLINSON
MR PAUL L DRINKWATER
M APPLEBY
4
78
370700
70
0
7
MYTHMAKER
8y d g
59.00
G LEE
CROSSFIELDS RACING
B SMART
7
77
7-75742
14
0
8
STEELRIVER (IRE)
10y d g
59.00
T EAVES
MRS H LLOYD-HERRINGT
M HERRINGTON
3
77
368466
14
0
9
SPARTAN FIGHTER
3y d g
58.00
C HARDIE
JOHN AND TONY JARVIS
A BRITTAIN
11
75
080708
12
0
10
HART STOPPER
6y d g
57.50
S JAMES
MR GRANT TUER
G TUER
9
74
784050
12
0
11
FANTASTIC FLYER
5y a k
57.00
G DOWNİNG
MR MARTYN MCGUİNNESS
D IVORY
5
72
146907
14
0
12
PLUNGER
5y a g
57.00
T P QUEALLY
MR ZAVIER AUSTIN
P EVANS
1
72
98-6240
96
0
13
MUJID (IRE)
5y d g
56.00
B MCHUGH
GLENN SIMONS JERRY
M WIGHAM
8
70
457-600
28
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATTRACTED
3y d g
59.50
C BISHOP
ATTRACTED PARTNERS
J TUITE
1
0
0
127
0
2
GOLDEN AGE (FR)
3y d e
59.50
A RAWLİNSON
MR C HUMPHRİS PART
R COWELL
6
0
4
12
0
3
KHATM
3y d g
59.50
L STEWARD
LDH PARTNERSHIP
GEORGE BOUGHEY
10
0
0-
127
0
4
MAKEEN
3y d e
59.50
K O'NEİLL
MR HAMDAN AL MAKTOUM
R HANNON
5
0
0
0
5
ON THE NOD
3y d g
59.50
M CREHAN
THE STEELYARD LONDON
R J SMITH
3
0
7-8
10
0
6
PRESUMPTUOUS
3y d e
59.50
J FANNING
MR J A OSBORNE
J OSBORNE
7
0
5
24
0
7
THRILL SEEKER (IRE)
3y d g
59.50
R KINGSCOTE
MRS FIONA CARMICHAEL
W HAGGAS
4
68
8-33
56
0
8
FAIRY RING
3y d d
57.50
D MUSCUTT
MS SARA HUMBER
JOSEPH PARR
9
0
00
127
0
9
JUNGLE BELLS (IRE)
3y d d
57.50
T P QUEALLY
MR P D EVANS
P EVANS
8
0
6
7
0
10
TURN OF PHRASE
3y a d
57.50
L EDMUNDS
MR JOHN BERRY
J BERRY
11
0
67
107
0
11
WREN IN THE HOUSE
3y d d
57.50
L MORRİS
MR D J OSEMAN
A CARROLL
2
0
79
7
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAYSON MOUNT
3y d g
60.50
JOSEPHINE GORDON
SHELLEY TUCKER SHA
S L KEIGHTLEY
1
60
5-4390
19
0
2
GLINT OF AN EYE (IRE)
3y d d
60.50
R KINGSCOTE
MR K CLARKE PARTNE
H SPILLER
9
60
67600
15
0
3
LUNA WISH
3y d d
60.00
T P QUEALLY
F BUTLER AND JP COST
G MARGARSON
7
59
292846
10
0
4
PALLAS DANCER
3y d g
58.50
B ROBINSON
SPRING COTTAGE SYNDI
B ELLISON
5
56
7546
70
0
5
RAINBOW MIRAGE
3y a d
58.00
G LEE
MİSS SALLY M HOWES
M RİMELL
10
55
94056
25
0
6
TREVIE FOUNTAIN
3y d g
58.00
JP SULLIVAN
GRANGE PARK RACING V
MRS R CARR
6
55
785241
11
0
7
ANGELS FACES (IRE)
3y d d
58.00
S JAMES
MİSS MARJORİE A THOM
G TUER
8
55
295772
19
0
8
CINDY LOOPER
3y k d
54.00
P DENNİS
MR A MELVİLLE
R M WHİTAKER
2
45
299065
19
0
9
DORS TOYBOY (IRE)
3y k g
54.00
J QUINN
MRS DOREEN CARTER
D IVORY
4
45
697652
9
0
10
SALINE BAY (IRE)
3y d d
54.00
H SHAW
MISS ITALIA J KEOGH
K BURKE
11
40
5600
18
0
11
MRS TIFFEN
3y d d
54.00
F MCMANOMAN
A V WİLDİNG (CHESTER
MRS L WİLLİAMSON
3
36
67-9880
9
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DAZZLING DES (IRE)
3y d e
60.50
H RUSSELL
MR EVAN M SUTHERLAND
D O'MEARA
11
75
183246
24
0
2
POYLE VINNIE
10y d a
60.00
JP SULLİVAN
FORMULATED POLYMER P
MRS R CARR
4
74
903659
14
0
3
ANOTHER ANGEL (IRE)
6y d a
60.00
C HARDİE
MR ANTONY BRİTTAİN
A BRİTTAİN
7
74
030562
7
0
4
KICK ON KICK ON
5y d a
59.50
R KİNGSCOTE
MR R J TURTON IAN
I WİLLİAMS
3
73
825627
6
0
5
AGENT SHIFTWELL
3y d e
59.50
J FANNİNG
MR J W PARRY
S C WİLLİAMS
5
73
695216
127
0
6
HEER WE GO AGAIN
3y d e
59.00
T P QUEALLY
DAVE EMMA EVANS
P EVANS
2
72
443587
7
0
7
SHOW ME A SUNSET
4y d a
59.00
D MUSCUTT
THE COOL SİLK PARTNE
J FANSHAWE
8
72
7-223
29
0
8
TANASOQ (IRE)
7y d a
59.00
B ROBİNSON
MR F BRADY MR J S
P MİDGLEY
10
72
408998
21
0
9
ZULU ZANDER (IRE)
3y d e
58.50
T P QUEALLY
MR JOHN WILCOX P D
P EVANS
1
71
480463
6
0
10
BALLYARE
3y d e
58.50
P MULRENNAN
THE BRİSTOL BOYS
MİSS L RUSSELL
6
71
264177
18
0
11
SPIRIT POWER
5y d a
58.00
J HART
THE SELEBİANS
E ALSTON
9
70
800-115
127
0
19 Aralık 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, İzmir, Şanlıurfa, Wolverhampton İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 12:30, 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:30 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:45, 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 11:45 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Wolverhampton İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:00 wolverhampton i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 19 aralık 2020 cumartesi at yarışı bülteni, 19 aralık 2020 at yarışı programı, 19 aralık 2020 tjk yarış programı, 19 aralık 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 19 aralık 2020 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, i̇zmir at yarışı bülteni, 19 aralık 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 19 aralık 2020 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, 19 aralık 2020 wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni