At Yarışı Programı
19 Mayıs 2020 Salı Saint Cloud Fransa At Yarışı Bülteni
Saint Cloud Fransa 1. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
2 |
BAY VIEW (IRE) |
3y d d |
57.00 |
STEPHANE PASQUIER |
ALEXANDER TAMAGNI |
N. CLEMENT |
16 |
0 |
|
0 |
0 |
|
18 |
POSED |
3y d d |
57.00 |
AURELIEN LEMAITRE |
JAMES WIGAN |
F. HEAD |
11 |
0 |
|
0 |
0 |
|
13 |
PREMIERE BOHEMIENNE |
3y a d |
54.50 |
AUGUSTIN MADAMET |
BARON EDOUARD DE ROT |
A. FABRE |
1 |
0 |
|
0 |
0 |
|
8 |
NATALINE |
3y d d |
55.50 |
MARYLINE EON |
HARAS DE MONTAIGU |
A. COUETIL |
3 |
0 |
|
0 |
0 |
|
3 |
SARCEAUX |
3y k d |
57.00 |
VINCENT CHEMINAUD |
GERARD AUGUSTIN-NORM |
M. DELZANGLES |
7 |
0 |
|
0 |
0 |
|
14 |
OSCAREVA |
3y d d |
57.00 |
MARC NOBILI |
MICHEL ROZAIS |
ROD. COLLET |
15 |
0 |
|
0 |
0 |
|
9 |
CAUSTIC |
3y d d |
57.00 |
GREGORY BENOIST |
HARAS D'ETREHAM |
A. WATTEL |
6 |
0 |
|
0 |
0 |
|
4 |
ANTILA |
3y k d |
55.50 |
MICKAELLE MICHEL |
SEBASTIEN BEAUMARD |
S. BEAUMARD |
9 |
0 |
|
0 |
0 |
|
15 |
SUPERSTITIOUS |
3y d d |
53.50 |
EBBE VERHESTRAETEN |
R. SIMMONS/A. BRUDEN |
F. CHAPPET |
14 |
0 |
|
0 |
0 |
|
10 |
SVOLTA |
3y d d |
57.00 |
THEO BACHELOT |
ALEXANDRE MICELI |
P. VAN DE POELE |
17 |
0 |
|
0 |
0 |
|
5 |
HANZI BELINE |
3y k d |
55.50 |
ALEXIS POUCHIN |
BENOIT CHALMEL |
M. BOLLACK-BADEL |
12 |
0 |
|
0 |
0 |
|
16 |
MALINI (IRE) |
3y d d |
57.00 |
EDDY HARDOUIN |
MARTINA STADELMANN |
C&Y. LERNER |
2 |
0 |
|
0 |
0 |
|
11 |
JAPARANA (IRE) |
3y a d |
53.00 |
SOPHIE CHUETTE |
MICHAEL MOTSCHMANN |
M. DELZANGLES |
13 |
0 |
|
0 |
0 |
|
6 |
TRES VALENTINE |
3y d d |
57.00 |
CRISTIAN DEMURO |
CHEVOTEL RACING |
JC. ROUGET |
18 |
0 |
|
0 |
0 |
|
1 |
CAMOGIE (IRE) |
3y d d |
57.00 |
MICKAEL BARZALONA |
CHEIK MOHAMMED OBAID |
HF. DEVIN |
5 |
0 |
|
0 |
0 |
|
17 |
SEAMIA (GB) |
3y d d |
57.00 |
MAXIME GUYON |
WERTHEIMER FRERE |
C. LAFFON-PARIAS |
8 |
0 |
|
0 |
0 |
|
12 |
NUANCE |
3y a d |
57.00 |
ALEXIS BADEL |
NAJI PHARAON |
JM. BEGUIGNE |
4 |
0 |
|
0 |
0 |
|
7 |
PAIX (IRE) |
3y d d |
57.00 |
PIERRE-CHARLES BOUDOT |
EC. SKYMARC FARM/EC. |
FH. GRAFFARD |
10 |
0 |
|
0 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 2. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
16 |
HOPEFUL MOUNT (GB) |
3y d g |
58.00 |
MARC NOBILI |
GRAHAM ROBINSON |
ROD. COLLET |
11 |
0 |
|
0 |
0 |
|
11 |
DARWEN |
3y d g |
58.00 |
JEROME CLAUDIC |
CELINE LAUR |
G. PANNIER |
18 |
0 |
|
0 |
0 |
|
6 |
TALISMAN TOUCH |
3y d e |
58.00 |
FABRICE VERON |
DIETER BURKLE |
L. GADBIN |
12 |
0 |
|
0 |
0 |
|
17 |
COLD PLAY |
3y d e |
58.00 |
THEO BACHELOT |
GERARD THOMAS RYAN |
S. NIGGE |
8 |
0 |
|
0 |
0 |
|
1 |
WOODSTOCK PARK (GB) |
3y a e |
54.50 |
HUGO BESNIER |
KHALID ABDULLAH |
A. FABRE |
15 |
0 |
|
0 |
0 |
|
12 |
GEORGE DES ILES |
3y d g |
56.50 |
ALEXIS POUCHIN |
PASCAL NOUE |
F. DEHEZ |
6 |
0 |
|
0 |
0 |
|
7 |
ROYAUME UNI (IRE) |
3y d e |
58.00 |
PIERRE-CHARLES BOUDOT |
D. SMITH/MRS J. MAGN |
A. FABRE |
10 |
0 |
|
0 |
0 |
|
18 |
STERN IDOL (IRE) |
3y d e |
56.50 |
CORALIE PACAUT |
GERARD THOMAS RYAN |
S. NIGGE |
3 |
0 |
|
0 |
0 |
|
2 |
SHERAZ |
3y d g |
58.00 |
CHRISTOPHE SOUMILLON |
S.A. AGA KHAN |
A.DE ROYER DUPRE |
9 |
0 |
|
0 |
0 |
|
13 |
DICK WHITTINGTON |
3y d g |
58.00 |
GREGORY BENOIST |
MALCOLM PARRISH |
Y. BARBEROT |
4 |
0 |
|
0 |
0 |
|
8 |
MOON SPIRIT |
3y d g |
58.00 |
TONY PICCONE |
LUCIANO DISARO |
F. CHAPPET |
5 |
0 |
|
0 |
0 |
|
3 |
MET OFFICE (IRE) |
3y d e |
58.00 |
MICKAEL BARZALONA |
CHEIK MOHAMMED OBAID |
HF. DEVIN |
16 |
0 |
|
0 |
0 |
|
14 |
VAL DE LA HOUSSAYE |
3y d e |
58.00 |
HUGO JOURNIAC |
PETIT BOILEAU TRAINE |
JP. GALLORINI |
2 |
0 |
|
0 |
0 |
|
9 |
HIGH TECH |
3y d e |
58.00 |
MAXIME GUYON |
ECURIE MISTER ESS A. |
P. BRANDT |
14 |
0 |
|
0 |
0 |
|
4 |
TIGER TOUCH (USA) |
3y d e |
58.00 |
STEPHANE PASQUIER |
AL SHAQAB RACING |
N. CLEMENT |
1 |
0 |
|
0 |
0 |
|
15 |
TENACIOUS |
3y a e |
58.00 |
ALEXIS BADEL |
NAJI PHARAON |
JM. BEGUIGNE |
13 |
0 |
|
0 |
0 |
|
10 |
CIVILIAN (GB) |
3y d e |
58.00 |
AURELIEN LEMAITRE |
HIGHCLERE THOROUGHBR |
F. HEAD |
7 |
0 |
|
0 |
0 |
|
5 |
NO PARK |
3y d g |
56.50 |
DELPHINE SANTIAGO |
ALEXANDRINE BERGER |
JP. GALLORINI |
17 |
0 |
|
0 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 3. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
4 |
KING PACHA (IRE) |
3y d e |
57.50 |
STEPHANE PASQUIER |
NBH RACING |
F. CHAPPET |
3 |
89 |
241-6 |
65 |
0 |
|
5 |
LIPSINK (IRE) |
3y d e |
53.50 |
CRYSTAL MIETTE |
WERTHEIMER FRERE |
C. LAFFON-PARIAS |
2 |
88 |
74-19 |
67 |
0 |
|
2 |
SEEKING DICKENS |
3y a e |
57.50 |
CHRISTOPHER GROSBOIS |
CHARLES GREEN |
J.F.. HUGHES |
6 |
88 |
136- |
127 |
0 |
|
7 |
BOIS D'ARGILE (GB) |
3y a g |
56.00 |
SYLVAIN RUIS |
D. COLE/JC. CASSAN |
C. PLISSON |
8 |
66 |
8679- |
127 |
0 |
|
6 |
STAR LORD |
3y d g |
54.50 |
DELPHINE SANTIAGO |
ALEXANDRINE BERGER |
JP. GALLORINI |
5 |
0 |
99- |
127 |
0 |
|
1 |
NATIONAL SERVICE |
3y d g |
57.50 |
PIERRE-CHARLES BOUDOT |
ERIKA GILLIAR |
G. HERNON |
7 |
0 |
1- |
127 |
0 |
|
8 |
BECQUATHUNDER |
3y a g |
56.00 |
GREGORY BENOIST |
DAVID WINDRIF |
D. WINDRIF |
4 |
0 |
9 |
67 |
0 |
|
3 |
MOUJIK |
3y d e |
57.50 |
CRISTIAN DEMURO |
ALAIN JATHIERE |
JC. ROUGET |
1 |
0 |
1- |
127 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 4. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
3 |
PENTAIADE |
3y d d |
53.50 |
AUDE DUPORTE |
ECURIE DES MOUETTES |
A. MARCIALIS |
4 |
90 |
6811-7 |
65 |
0 |
|
4 |
BLACK FEVER |
3y d d |
56.00 |
CORALIE PACAUT |
HARAS VOLTAIRE |
JC. ROUGET |
2 |
90 |
621- |
127 |
0 |
|
7 |
SIWAY |
3y d d |
56.00 |
STEPHANE PASQUIER |
A. BONIN |
A. BONIN |
7 |
76 |
76-6 |
67 |
0 |
|
6 |
MARY'S FRANCE |
3y d d |
57.50 |
EDDY HARDOUIN |
NICOLAS SALTIEL |
C&Y. LERNER |
6 |
0 |
1 |
67 |
0 |
|
1 |
VANADA |
3y d d |
57.50 |
CHRISTOPHE SOUMILLON |
S.A. AGA KHAN |
A.DE ROYER DUPRE |
8 |
0 |
1-8 |
65 |
0 |
|
2 |
WAAHAAT |
3y d d |
57.50 |
CRISTIAN DEMURO |
HAMDAN AL MAKTOUM |
JC. ROUGET |
1 |
0 |
12- |
127 |
0 |
|
8 |
IGO |
3y d d |
56.00 |
MAXIME GUYON |
WERTHEIMER FRERE |
F. HEAD |
5 |
0 |
70- |
127 |
0 |
|
5 |
KARANKAWA (USA) |
3y d d |
57.50 |
ALEXIS BADEL |
BRYAN LYNAM |
HF. DEVIN |
3 |
0 |
14- |
127 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 5. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
MATANDAR |
4y a g |
60.00 |
MAXIME GUYON |
MARTINA STADELMANN |
F. VERMEULEN |
10 |
94 |
221-147 |
87 |
0 |
|
2 |
RICHEMONT |
4y d a |
59.00 |
CRISTIAN DEMURO |
G.AUGUSTIN-NORMAND |
F. VERMEULEN |
6 |
91 |
61-3455 |
77 |
0 |
|
3 |
FAIRMONT |
4y k g |
59.00 |
CHRISTOPHE SOUMILLON |
MICHAEL MOTSCHMANN |
C. FERLAND |
7 |
91 |
21534-6 |
70 |
0 |
|
4 |
CARTER AND GO |
4y k a |
57.50 |
ANTHONY CRASTUS |
LH |
F. ROSSI |
18 |
88 |
422-335 |
68 |
0 |
|
5 |
TOP MAX |
4y d g |
57.50 |
PIERRE-CHARLES BOUDOT |
PATRICE NICOLET |
HA. PANTALL |
11 |
88 |
127122- |
127 |
0 |
|
6 |
HALLALULU (GB) |
4y d k |
57.00 |
ALEXIS BADEL |
CHRISTOPHER RICHARD |
S. CERULIS |
4 |
87 |
591-322 |
70 |
0 |
|
7 |
RELIABLE SON |
4y k g |
56.00 |
STEPHANE PASQUIER |
FINN BLICHFELDT |
N. CLEMENT |
12 |
85 |
231532- |
127 |
0 |
|
8 |
NOXARENO (GER) |
4y d a |
56.00 |
MICKAEL BARZALONA |
ECURIE NORMANDIE PUR |
F. CHAPPET |
14 |
85 |
2811-15 |
77 |
0 |
|
9 |
GAIUS |
4y a g |
55.50 |
RONAN THOMAS |
TEAM VALOR INTERNATI |
FH. GRAFFARD |
13 |
84 |
00012-9 |
65 |
0 |
|
10 |
CRESSIDA |
4y d k |
55.00 |
THEO BACHELOT |
PATRICK HUGH BETTS |
S. WATTEL |
9 |
83 |
212407- |
127 |
0 |
|
11 |
BIG DEATH |
4y d k |
55.00 |
MARIE VELON |
CLARENCE SIGNOL |
JP. GAUVIN |
16 |
83 |
4317-03 |
70 |
0 |
|
14 |
KIEV |
4y a g |
54.50 |
EDDY HARDOUIN |
ECURIE FIVE |
E&G. LEENDERS |
2 |
81 |
421551- |
127 |
0 |
|
15 |
VYSOTSKY |
4y a a |
54.50 |
DAMIEN BOCHE |
EUROPEAN BLOODSTOCK |
L. GADBIN |
5 |
81 |
24127-7 |
68 |
0 |
|
16 |
KRUNCH (GB) |
4y d k |
54.50 |
IORITZ MENDIZABAL |
PRIME EQUESTRIAN S.A |
X. THOMAS-DEMEAULTE |
8 |
81 |
21316-0 |
80 |
0 |
|
17 |
LA ROSELIERE |
4y d k |
54.50 |
THIERRY THULLIEZ |
FREDERIC FISK |
R. LE DREN DOLEUZE |
15 |
81 |
11731- |
127 |
0 |
|
12 |
ROSISSIM |
4y d g |
54.50 |
ALEXANDRE CHESNEAU |
LEGEND RACING CLUB |
V. SARTORI |
1 |
81 |
042-167 |
74 |
0 |
|
13 |
MOONLIGHT SYMPHONY |
4y d k |
54.50 |
GREGORY BENOIST |
VALENTIN BUKHTOYAROV |
M. DELZANGLES |
17 |
81 |
120915- |
127 |
0 |
|
18 |
ATTIRANCE |
4y k k |
54.00 |
VINCENT CHEMINAUD |
LAURENT MINEO |
F. CHAPPET |
3 |
80 |
101230- |
127 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 6. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
LADY DYA |
4y d k |
60.00 |
THEO BACHELOT |
ANDRE COO |
S. WATTEL |
11 |
74 |
00121-0 |
74 |
0 |
|
2 |
MUSTAQQIR (IRE) |
4y d a |
60.00 |
AURELIEN LEMAITRE |
HAMDAN AL MAKTOUM |
F. HEAD |
15 |
74 |
0533- |
127 |
0 |
|
3 |
ARUM |
4y d k |
59.50 |
PIERRE-CHARLES BOUDOT |
SUC. JACQUES HEROLD |
HA. PANTALL |
9 |
73 |
847702- |
127 |
0 |
|
4 |
PLAGE KELLER |
4y d g |
58.50 |
ALEXIS BADEL |
GERARD COHEN |
D&P. PROD'HO |
4 |
70 |
820-747 |
104 |
0 |
|
5 |
LA GAETA |
4y k k |
58.50 |
MORGAN DELALANDE |
GERARD AUGUSTIN-NORM |
S. WATTEL |
16 |
70 |
446-161 |
65 |
0 |
|
6 |
LUCKY BREAK (GB) |
4y a a |
58.50 |
CRISTIAN DEMURO |
ECURIE WALDECK/E. BE |
A&G. BOTTI |
17 |
70 |
5553-3 |
89 |
0 |
|
7 |
SEA WINGS (GB) |
4y a g |
58.50 |
CHRISTOPHE SOUMILLON |
DR. LODGE/MC. TYSSAN |
N. CAULLERY |
1 |
70 |
563-389 |
87 |
0 |
|
8 |
FAMOUS LINE |
4y k k |
56.50 |
AXEL BARON |
ECURIE VICTORIA DREA |
JPH. DUBOIS |
14 |
69 |
30617-0 |
66 |
0 |
|
9 |
INDIAN PACIFIC |
4y d g |
57.50 |
ANTHONY CRASTUS |
HERALD BLOODSTOCK LT |
L. BAUDRON |
10 |
68 |
52-9963 |
70 |
0 |
|
10 |
POCA BOY |
4y d g |
57.00 |
TONY PICCONE |
CLAUDE MAYNARD |
C. HERISSON DE BEAUVOIR |
18 |
67 |
262-413 |
79 |
0 |
|
11 |
MON CIEL ETOILE |
4y k g |
57.00 |
JEROME CLAUDIC |
ROLAND MONNIER |
E. LYON |
5 |
67 |
87295-1 |
116 |
0 |
|
12 |
COMBERMERE |
4y d g |
57.00 |
EDDY HARDOUIN |
PETER-ROBERT SPILLER |
E. LIBAUD |
2 |
67 |
14067-5 |
70 |
0 |
|
14 |
RIDISIA (USA) |
4y d k |
53.50 |
CRYSTAL MIETTE |
EUROPEAN BLOODSTOCK |
G. PANNIER |
7 |
66 |
4229-00 |
74 |
0 |
|
13 |
FOUR GENERATIONS |
4y k k |
56.50 |
THOMAS TRULLIER |
CLEMENCE VANDEL |
E. MIKHALIDES |
8 |
66 |
840720- |
127 |
0 |
|
15 |
COIGNY |
4y d k |
56.00 |
IORITZ MENDIZABAL |
JOHANN BERTHELOT |
JM. LEFEBVRE |
3 |
65 |
445087 |
70 |
0 |
|
16 |
AYANA |
4y d k |
56.00 |
RONAN THOMAS |
ECURIES DE LA ROUSSI |
H. FORTINEAU |
6 |
65 |
023306- |
127 |
0 |
|
17 |
HOME SWEET HOME |
4y d k |
56.00 |
MAXIME GUYON |
COMTE HERVE DE TALHO |
C. LOTOUX |
13 |
65 |
42-3 |
72 |
0 |
|
18 |
SHOWMETHEMOON (GB) |
4y d k |
54.50 |
SEBASTIEN MAILLOT |
BRUCE COLLET |
ROB. COLLET |
12 |
62 |
110-000 |
65 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 7. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
MARRAKECH EXPRESS |
4y d a |
60.00 |
THOMAS TRULLIER |
QAZAQSTAN RACING CLU |
H. GHABRI |
16 |
80 |
146137- |
127 |
0 |
|
2 |
VAROKI |
4y k a |
60.00 |
MICKAEL FOREST |
JL.RAYMOND/D.HARDY |
O. TRIGODET |
5 |
80 |
76395-3 |
80 |
0 |
|
3 |
TRUCO |
4y d a |
60.00 |
THEO BACHELOT |
ARTHUR MENDES |
E&G. LEENDERS |
11 |
80 |
33513- |
127 |
0 |
|
6 |
SUQUITHO |
4y d k |
59.50 |
STEPHANE PASQUIER |
CLAUDIO MARZOCCO |
HA. PANTALL |
15 |
79 |
783132- |
127 |
0 |
|
7 |
SHIKAMI (IRE) |
4y k g |
58.00 |
AMBRE MOLINS |
BONACCORSO VITALE BR |
F. SHERIDAN |
13 |
79 |
6081-00 |
77 |
0 |
|
4 |
IL DECAMERONE |
4y d g |
59.50 |
ALEXIS POUCHIN |
M. BORIES/N. PAYSAN |
N. PAYSAN |
7 |
79 |
31-2127 |
70 |
0 |
|
5 |
ASTROLOGIA |
4y d k |
59.50 |
GREGORY BENOIST |
LEONETTI/XOUAL/BRED |
Y. BARBEROT |
14 |
79 |
01-2127 |
74 |
0 |
|
8 |
PERFECTO |
4y d a |
59.00 |
VINCENT CHEMINAUD |
JACQUES CYGLER |
HA. PANTALL |
2 |
78 |
20024-7 |
77 |
0 |
|
9 |
BOBYDARGENT |
4y k g |
59.00 |
CRISTIAN DEMURO |
ECURIE MATHIEU OFFEN |
JP. GAUVIN |
4 |
78 |
8645-04 |
97 |
0 |
|
10 |
MOUDIR |
4y d a |
58.50 |
AURELIEN LEMAITRE |
JEAN JULIAN |
E. MIKHALIDES |
10 |
77 |
14111-0 |
127 |
0 |
|
11 |
TRENTINO |
4y a g |
58.50 |
HUGO JOURNIAC |
LUTZ BONGEN |
M. NIGGE |
6 |
77 |
04091-0 |
102 |
0 |
|
12 |
TORONADA |
4y k k |
58.00 |
EDDY HARDOUIN |
ANJA WILDE |
C&Y. LERNER |
3 |
76 |
946050- |
127 |
0 |
|
13 |
LIGHT OF CRISTO |
4y d a |
58.00 |
ALEXANDRE ROUSSEL |
FRANCESCO DI LENA |
G. BIETOLINI |
17 |
76 |
167-110 |
82 |
0 |
|
17 |
FOLIGNO |
4y d a |
54.50 |
FRIDA VALLE SKAR |
ECURIE PRUNIER |
E. LIBAUD |
8 |
75 |
25128-3 |
65 |
0 |
|
18 |
IDIOSA (GER) |
4y d k |
57.50 |
MICKAEL BARZALONA |
BERND DIETEL |
A. MARCIALIS |
12 |
75 |
77074-6 |
68 |
0 |
|
14 |
VAN HALO |
4y d g |
57.50 |
PIERRE-CHARLES BOUDOT |
LE HARAS DE LA GOUSS |
F. ROSSI |
9 |
75 |
923-720 |
102 |
0 |
|
15 |
ALBIR |
4y k a |
57.50 |
CHRISTOPHE SOUMILLON |
CARLOS VAZQUEZ GONZA |
C. FERLAND |
1 |
75 |
4134-35 |
103 |
0 |
|
16 |
WHAT IF |
4y a k |
56.00 |
CORALIE PACAUT |
LUC LAPORTE |
ALEX. FRACAS |
18 |
75 |
1544-56 |
81 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 8. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
ZIVERI |
5y d a |
60.00 |
CHRISTOPHE SOUMILLON |
HENRY BOUTIN |
M. BOUTIN |
18 |
64 |
0-00000 |
71 |
0 |
|
4 |
MEZIDON |
7y k g |
56.50 |
ETHEL RABHI |
JEAN-LOUIS BOUYENVAL |
D&P. PROD'HO |
13 |
63 |
906051- |
127 |
0 |
|
2 |
MINISTRABLE |
5y d a |
59.50 |
ALEXANDRE ROUSSEL |
JEAN-YVES AUBAUD |
C. LOTOUX |
12 |
63 |
41-1734 |
77 |
0 |
|
3 |
COPPER BAKED |
6y d k |
59.50 |
SEBASTIEN MAILLOT |
ALAIN CHERIFI |
L. ROVISSE |
11 |
63 |
00-0250 |
72 |
0 |
|
5 |
PEACEFUL CITY |
5y d k |
58.50 |
LUDOVIC BOISSEAU |
DIDIER MARS |
N. BELLANGER |
5 |
61 |
69-2744 |
68 |
0 |
|
6 |
KIWI GREEN SUITE (BRZ) |
7y k a |
58.50 |
CRISTIAN DEMURO |
BENJAMIN STEINBRUCH |
D. SMAGA |
8 |
61 |
08-2775 |
67 |
0 |
|
7 |
STORMY |
6y a g |
57.50 |
ALEXIS BADEL |
MARIE-CLAIRE ELAERTS |
S. CERULIS |
16 |
58 |
2038-00 |
71 |
0 |
|
8 |
BIG SPENDER |
8y d g |
57.50 |
AURELIEN LEMAITRE |
CLAIRE STEPHENSON |
G. DOLEUZE |
10 |
58 |
400280- |
127 |
0 |
|
10 |
JE SUIS CHARLIE |
7y d g |
57.00 |
TONY PICCONE |
G. NICOT/C. GUIMARD |
G. NICOT |
4 |
57 |
961-444 |
67 |
0 |
|
11 |
GAETANO DONIZETTI (IRE) |
7y d a |
57.00 |
JEROME CLAUDIC |
THIERRY MARECHAL |
A. MARCIALIS |
7 |
57 |
22-0215 |
70 |
0 |
|
12 |
ALEGIA |
5y a k |
54.00 |
CRYSTAL MIETTE |
ECURIE KURA |
N. BELLANGER |
2 |
57 |
297-045 |
97 |
0 |
|
13 |
PLENTY CITY |
5y d g |
54.00 |
LAURE NEUVILLE |
ECURIES DE LA ROUSSI |
H. FORTINEAU |
15 |
57 |
002000- |
127 |
0 |
|
14 |
CHUCK SPORT |
8y d g |
57.00 |
ANTOINE COUTIER |
C. FEY |
C. FEY |
9 |
57 |
701006- |
127 |
0 |
|
9 |
HANDCHOP |
7y d g |
57.00 |
ALEXIS POUCHIN |
C. BOUTIN |
C. BOUTIN |
17 |
57 |
030000 |
67 |
0 |
|
15 |
LEFORTOVO |
7y d g |
56.50 |
THEO BACHELOT |
CHANTAL REGALADO-GON |
J.F.. HUGHES |
3 |
56 |
829-048 |
67 |
0 |
|
16 |
LLOYDMINSTER |
10y d g |
56.00 |
STEPHANE PASQUIER |
CHRYSTELLE CARDENNE |
C. CARDENNE |
14 |
55 |
417058- |
127 |
0 |
|
17 |
BIG LETTERS (IRE) |
8y d k |
54.00 |
CECILIA POIRIER |
ERIC LARGE |
E. LARGE |
6 |
54 |
110-305 |
77 |
0 |
|
18 |
LAVINIA ROSE (GB) |
7y a k |
55.50 |
MAXIME GUYON |
ATHANASIOS DIMITROPO |
G. ALIMPINISIS |
1 |
54 |
0-05006 |
67 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 9. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
RISE HIT |
6y d g |
60.00 |
THEO BACHELOT |
DANIEL DUMOULIN |
R. LE GAL |
2 |
54 |
80047-6 |
127 |
0 |
|
2 |
MR MACFLY |
5y d g |
58.00 |
HUGO BESNIER |
EDOUARD THUEUX |
E. THUEUX |
1 |
53 |
740480- |
127 |
0 |
|
3 |
GOOD TO TALK (GB) |
5y d a |
58.00 |
LUDOVIC BOISSEAU |
ECURIE SENATOR |
A. LEDUC |
13 |
50 |
0-26280 |
72 |
0 |
|
4 |
PROST (GER) |
6y d g |
57.50 |
JEROME MOUTARD |
GHISLAIN KOB |
B. LEGROS |
11 |
48 |
500-055 |
67 |
0 |
|
5 |
VENT CHARLIE |
5y d g |
57.00 |
AURELIEN LEMAITRE |
CAROLINE AUVRAY |
C. AUVRAY |
6 |
47 |
0050-09 |
67 |
0 |
|
6 |
LA FARFALLINA (GB) |
5y a k |
57.00 |
JENTE MARIEN |
FRANK SHERIDAN |
F. SHERIDAN |
3 |
47 |
9067-05 |
95 |
0 |
|
8 |
AL RASSOUL |
5y d g |
56.50 |
VINCENT CHEMINAUD |
P. NICOT |
P. NICOT |
8 |
46 |
008-009 |
71 |
0 |
|
7 |
MAGIC MAC (GB) |
8y d k |
56.50 |
STEPHANE PASQUIER |
BELVISI BOUE |
FX. BELVISI |
17 |
46 |
00-9030 |
67 |
0 |
|
9 |
SANTORINA |
7y d k |
56.00 |
ALEXIS BADEL |
RAYMOND DUPONT-FAHN |
J. DUPONT-FAHN |
5 |
45 |
000000- |
127 |
0 |
|
10 |
ODE ONE |
6y d g |
55.50 |
MICKAEL BARZALONA |
ELISABETH MEZQUITA |
R. MARTENS |
4 |
44 |
030-320 |
78 |
0 |
|
11 |
GRISBI (GB) |
5y k g |
54.00 |
CAMILLE COLLET-VIDAL |
CAMILLE COLLET-VIDAL |
ROB. COLLET |
14 |
44 |
090-724 |
89 |
0 |
|
12 |
COPACETIC (IRE) |
6y d g |
52.50 |
CECILIA POIRIER |
ERIC LARGE |
E. LARGE |
7 |
41 |
906-020 |
77 |
0 |
|
13 |
HUDA |
7y d k |
53.50 |
FABRICE VERON |
GHISLAIN KOB |
B. LEGROS |
10 |
40 |
00-0003 |
65 |
0 |
|
14 |
KONIG CHOUCHEN |
8y d g |
52.00 |
CORALIE PACAUT |
GERARD REGLEY |
O. REGLEY |
12 |
40 |
960-528 |
67 |
0 |
|
15 |
LA RACEUSE (IRE) |
8y d k |
50.50 |
DELPHINE SANTIAGO |
CAROLINE AUVRAY |
C. AUVRAY |
15 |
36 |
46-6684 |
65 |
0 |
|
16 |
ANADUN |
8y d k |
51.00 |
ANTHONY CRASTUS |
P. NICOT |
P. NICOT |
9 |
34 |
969-729 |
72 |
0 |
|
18 |
SHANABALA |
9y d k |
51.00 |
ALEXIS POUCHIN |
RAYMOND DUPONT-FAHN |
J. DUPONT-FAHN |
16 |
33 |
704790- |
127 |
0 |
|
17 |
DIFFERENT VIEWS (USA) |
6y d g |
51.00 |
THOMAS TRULLIER |
BELVISI BOUE |
FX. BELVISI |
18 |
33 |
000-079 |
96 |
0 |
|
Etiketler : 19 mayıs 2020 salı, 19 mayıs 2020 salı at yarışı bülteni, 19 mayıs 2020 salı sıralı at yarışı listesi, 19 mayıs 2020 salı saint cloud fransa at yarışı bülteni, 19 mayıs 2020 salı saint cloud fransa at yarışı programı, 19 mayıs 2020 salı saint cloud fransa at yarışı tam listesi, 19 mayıs 2020 salı saint cloud fransa at yarışı galop listesi, at yarışı bülteni, at yarışı galopları, at yarışı galop, tjk yarış bülteni, yarış programı, sıralı koşu listesi, at yarışları listesi