At Yarışı Programı
19 Mayıs 2020 Salı Saint Cloud Fransa At Yarışı Bülteni
Saint Cloud Fransa 1. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
4 |
ANTILA |
3y k d |
55.50 |
MICKAELLE MICHEL |
SEBASTIEN BEAUMARD |
S. BEAUMARD |
9 |
0 |
|
0 |
0 |
|
15 |
SUPERSTITIOUS |
3y d d |
53.50 |
EBBE VERHESTRAETEN |
R. SIMMONS/A. BRUDEN |
F. CHAPPET |
14 |
0 |
|
0 |
0 |
|
10 |
SVOLTA |
3y d d |
57.00 |
THEO BACHELOT |
ALEXANDRE MICELI |
P. VAN DE POELE |
17 |
0 |
|
0 |
0 |
|
5 |
HANZI BELINE |
3y k d |
55.50 |
ALEXIS POUCHIN |
BENOIT CHALMEL |
M. BOLLACK-BADEL |
12 |
0 |
|
0 |
0 |
|
16 |
MALINI (IRE) |
3y d d |
57.00 |
EDDY HARDOUIN |
MARTINA STADELMANN |
C&Y. LERNER |
2 |
0 |
|
0 |
0 |
|
11 |
JAPARANA (IRE) |
3y a d |
53.00 |
SOPHIE CHUETTE |
MICHAEL MOTSCHMANN |
M. DELZANGLES |
13 |
0 |
|
0 |
0 |
|
6 |
TRES VALENTINE |
3y d d |
57.00 |
CRISTIAN DEMURO |
CHEVOTEL RACING |
JC. ROUGET |
18 |
0 |
|
0 |
0 |
|
17 |
SEAMIA (GB) |
3y d d |
57.00 |
MAXIME GUYON |
WERTHEIMER FRERE |
C. LAFFON-PARIAS |
8 |
0 |
|
0 |
0 |
|
1 |
CAMOGIE (IRE) |
3y d d |
57.00 |
MICKAEL BARZALONA |
CHEIK MOHAMMED OBAID |
HF. DEVIN |
5 |
0 |
|
0 |
0 |
|
12 |
NUANCE |
3y a d |
57.00 |
ALEXIS BADEL |
NAJI PHARAON |
JM. BEGUIGNE |
4 |
0 |
|
0 |
0 |
|
7 |
PAIX (IRE) |
3y d d |
57.00 |
PIERRE-CHARLES BOUDOT |
EC. SKYMARC FARM/EC. |
FH. GRAFFARD |
10 |
0 |
|
0 |
0 |
|
18 |
POSED |
3y d d |
57.00 |
AURELIEN LEMAITRE |
JAMES WIGAN |
F. HEAD |
11 |
0 |
|
0 |
0 |
|
2 |
BAY VIEW (IRE) |
3y d d |
57.00 |
STEPHANE PASQUIER |
ALEXANDER TAMAGNI |
N. CLEMENT |
16 |
0 |
|
0 |
0 |
|
13 |
PREMIERE BOHEMIENNE |
3y a d |
54.50 |
AUGUSTIN MADAMET |
BARON EDOUARD DE ROT |
A. FABRE |
1 |
0 |
|
0 |
0 |
|
8 |
NATALINE |
3y d d |
55.50 |
MARYLINE EON |
HARAS DE MONTAIGU |
A. COUETIL |
3 |
0 |
|
0 |
0 |
|
3 |
SARCEAUX |
3y k d |
57.00 |
VINCENT CHEMINAUD |
GERARD AUGUSTIN-NORM |
M. DELZANGLES |
7 |
0 |
|
0 |
0 |
|
14 |
OSCAREVA |
3y d d |
57.00 |
MARC NOBILI |
MICHEL ROZAIS |
ROD. COLLET |
15 |
0 |
|
0 |
0 |
|
9 |
CAUSTIC |
3y d d |
57.00 |
GREGORY BENOIST |
HARAS D'ETREHAM |
A. WATTEL |
6 |
0 |
|
0 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 2. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
2 |
SHERAZ |
3y d g |
58.00 |
CHRISTOPHE SOUMILLON |
S.A. AGA KHAN |
A.DE ROYER DUPRE |
9 |
0 |
|
0 |
0 |
|
18 |
STERN IDOL (IRE) |
3y d e |
56.50 |
CORALIE PACAUT |
GERARD THOMAS RYAN |
S. NIGGE |
3 |
0 |
|
0 |
0 |
|
13 |
DICK WHITTINGTON |
3y d g |
58.00 |
GREGORY BENOIST |
MALCOLM PARRISH |
Y. BARBEROT |
4 |
0 |
|
0 |
0 |
|
8 |
MOON SPIRIT |
3y d g |
58.00 |
TONY PICCONE |
LUCIANO DISARO |
F. CHAPPET |
5 |
0 |
|
0 |
0 |
|
3 |
MET OFFICE (IRE) |
3y d e |
58.00 |
MICKAEL BARZALONA |
CHEIK MOHAMMED OBAID |
HF. DEVIN |
16 |
0 |
|
0 |
0 |
|
14 |
VAL DE LA HOUSSAYE |
3y d e |
58.00 |
HUGO JOURNIAC |
PETIT BOILEAU TRAINE |
JP. GALLORINI |
2 |
0 |
|
0 |
0 |
|
9 |
HIGH TECH |
3y d e |
58.00 |
MAXIME GUYON |
ECURIE MISTER ESS A. |
P. BRANDT |
14 |
0 |
|
0 |
0 |
|
4 |
TIGER TOUCH (USA) |
3y d e |
58.00 |
STEPHANE PASQUIER |
AL SHAQAB RACING |
N. CLEMENT |
1 |
0 |
|
0 |
0 |
|
15 |
TENACIOUS |
3y a e |
58.00 |
ALEXIS BADEL |
NAJI PHARAON |
JM. BEGUIGNE |
13 |
0 |
|
0 |
0 |
|
10 |
CIVILIAN (GB) |
3y d e |
58.00 |
AURELIEN LEMAITRE |
HIGHCLERE THOROUGHBR |
F. HEAD |
7 |
0 |
|
0 |
0 |
|
5 |
NO PARK |
3y d g |
56.50 |
DELPHINE SANTIAGO |
ALEXANDRINE BERGER |
JP. GALLORINI |
17 |
0 |
|
0 |
0 |
|
16 |
HOPEFUL MOUNT (GB) |
3y d g |
58.00 |
MARC NOBILI |
GRAHAM ROBINSON |
ROD. COLLET |
11 |
0 |
|
0 |
0 |
|
11 |
DARWEN |
3y d g |
58.00 |
JEROME CLAUDIC |
CELINE LAUR |
G. PANNIER |
18 |
0 |
|
0 |
0 |
|
6 |
TALISMAN TOUCH |
3y d e |
58.00 |
FABRICE VERON |
DIETER BURKLE |
L. GADBIN |
12 |
0 |
|
0 |
0 |
|
1 |
WOODSTOCK PARK (GB) |
3y a e |
54.50 |
HUGO BESNIER |
KHALID ABDULLAH |
A. FABRE |
15 |
0 |
|
0 |
0 |
|
17 |
COLD PLAY |
3y d e |
58.00 |
THEO BACHELOT |
GERARD THOMAS RYAN |
S. NIGGE |
8 |
0 |
|
0 |
0 |
|
12 |
GEORGE DES ILES |
3y d g |
56.50 |
ALEXIS POUCHIN |
PASCAL NOUE |
F. DEHEZ |
6 |
0 |
|
0 |
0 |
|
7 |
ROYAUME UNI (IRE) |
3y d e |
58.00 |
PIERRE-CHARLES BOUDOT |
D. SMITH/MRS J. MAGN |
A. FABRE |
10 |
0 |
|
0 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 3. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
2 |
SEEKING DICKENS |
3y a e |
57.50 |
CHRISTOPHER GROSBOIS |
CHARLES GREEN |
J.F.. HUGHES |
6 |
88 |
136- |
127 |
0 |
|
7 |
BOIS D'ARGILE (GB) |
3y a g |
56.00 |
SYLVAIN RUIS |
D. COLE/JC. CASSAN |
C. PLISSON |
8 |
66 |
8679- |
127 |
0 |
|
6 |
STAR LORD |
3y d g |
54.50 |
DELPHINE SANTIAGO |
ALEXANDRINE BERGER |
JP. GALLORINI |
5 |
0 |
99- |
127 |
0 |
|
1 |
NATIONAL SERVICE |
3y d g |
57.50 |
PIERRE-CHARLES BOUDOT |
ERIKA GILLIAR |
G. HERNON |
7 |
0 |
1- |
127 |
0 |
|
3 |
MOUJIK |
3y d e |
57.50 |
CRISTIAN DEMURO |
ALAIN JATHIERE |
JC. ROUGET |
1 |
0 |
1- |
127 |
0 |
|
5 |
LIPSINK (IRE) |
3y d e |
53.50 |
CRYSTAL MIETTE |
WERTHEIMER FRERE |
C. LAFFON-PARIAS |
2 |
88 |
74-19 |
67 |
0 |
|
8 |
BECQUATHUNDER |
3y a g |
56.00 |
GREGORY BENOIST |
DAVID WINDRIF |
D. WINDRIF |
4 |
0 |
9 |
67 |
0 |
|
4 |
KING PACHA (IRE) |
3y d e |
57.50 |
STEPHANE PASQUIER |
NBH RACING |
F. CHAPPET |
3 |
89 |
241-6 |
65 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 4. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
4 |
BLACK FEVER |
3y d d |
56.00 |
CORALIE PACAUT |
HARAS VOLTAIRE |
JC. ROUGET |
2 |
90 |
621- |
127 |
0 |
|
8 |
IGO |
3y d d |
56.00 |
MAXIME GUYON |
WERTHEIMER FRERE |
F. HEAD |
5 |
0 |
70- |
127 |
0 |
|
5 |
KARANKAWA (USA) |
3y d d |
57.50 |
ALEXIS BADEL |
BRYAN LYNAM |
HF. DEVIN |
3 |
0 |
14- |
127 |
0 |
|
2 |
WAAHAAT |
3y d d |
57.50 |
CRISTIAN DEMURO |
HAMDAN AL MAKTOUM |
JC. ROUGET |
1 |
0 |
12- |
127 |
0 |
|
7 |
SIWAY |
3y d d |
56.00 |
STEPHANE PASQUIER |
A. BONIN |
A. BONIN |
7 |
76 |
76-6 |
67 |
0 |
|
6 |
MARY'S FRANCE |
3y d d |
57.50 |
EDDY HARDOUIN |
NICOLAS SALTIEL |
C&Y. LERNER |
6 |
0 |
1 |
67 |
0 |
|
3 |
PENTAIADE |
3y d d |
53.50 |
AUDE DUPORTE |
ECURIE DES MOUETTES |
A. MARCIALIS |
4 |
90 |
6811-7 |
65 |
0 |
|
1 |
VANADA |
3y d d |
57.50 |
CHRISTOPHE SOUMILLON |
S.A. AGA KHAN |
A.DE ROYER DUPRE |
8 |
0 |
1-8 |
65 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 5. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
5 |
TOP MAX |
4y d g |
57.50 |
PIERRE-CHARLES BOUDOT |
PATRICE NICOLET |
HA. PANTALL |
11 |
88 |
127122- |
127 |
0 |
|
7 |
RELIABLE SON |
4y k g |
56.00 |
STEPHANE PASQUIER |
FINN BLICHFELDT |
N. CLEMENT |
12 |
85 |
231532- |
127 |
0 |
|
10 |
CRESSIDA |
4y d k |
55.00 |
THEO BACHELOT |
PATRICK HUGH BETTS |
S. WATTEL |
9 |
83 |
212407- |
127 |
0 |
|
17 |
LA ROSELIERE |
4y d k |
54.50 |
THIERRY THULLIEZ |
FREDERIC FISK |
R. LE DREN DOLEUZE |
15 |
81 |
11731- |
127 |
0 |
|
13 |
MOONLIGHT SYMPHONY |
4y d k |
54.50 |
GREGORY BENOIST |
VALENTIN BUKHTOYAROV |
M. DELZANGLES |
17 |
81 |
120915- |
127 |
0 |
|
14 |
KIEV |
4y a g |
54.50 |
EDDY HARDOUIN |
ECURIE FIVE |
E&G. LEENDERS |
2 |
81 |
421551- |
127 |
0 |
|
18 |
ATTIRANCE |
4y k k |
54.00 |
VINCENT CHEMINAUD |
LAURENT MINEO |
F. CHAPPET |
3 |
80 |
101230- |
127 |
0 |
|
1 |
MATANDAR |
4y a g |
60.00 |
MAXIME GUYON |
MARTINA STADELMANN |
F. VERMEULEN |
10 |
94 |
221-147 |
87 |
0 |
|
16 |
KRUNCH (GB) |
4y d k |
54.50 |
IORITZ MENDIZABAL |
PRIME EQUESTRIAN S.A |
X. THOMAS-DEMEAULTE |
8 |
81 |
21316-0 |
80 |
0 |
|
2 |
RICHEMONT |
4y d a |
59.00 |
CRISTIAN DEMURO |
G.AUGUSTIN-NORMAND |
F. VERMEULEN |
6 |
91 |
61-3455 |
77 |
0 |
|
8 |
NOXARENO (GER) |
4y d a |
56.00 |
MICKAEL BARZALONA |
ECURIE NORMANDIE PUR |
F. CHAPPET |
14 |
85 |
2811-15 |
77 |
0 |
|
12 |
ROSISSIM |
4y d g |
54.50 |
ALEXANDRE CHESNEAU |
LEGEND RACING CLUB |
V. SARTORI |
1 |
81 |
042-167 |
74 |
0 |
|
3 |
FAIRMONT |
4y k g |
59.00 |
CHRISTOPHE SOUMILLON |
MICHAEL MOTSCHMANN |
C. FERLAND |
7 |
91 |
21534-6 |
70 |
0 |
|
6 |
HALLALULU (GB) |
4y d k |
57.00 |
ALEXIS BADEL |
CHRISTOPHER RICHARD |
S. CERULIS |
4 |
87 |
591-322 |
70 |
0 |
|
11 |
BIG DEATH |
4y d k |
55.00 |
MARIE VELON |
CLARENCE SIGNOL |
JP. GAUVIN |
16 |
83 |
4317-03 |
70 |
0 |
|
4 |
CARTER AND GO |
4y k a |
57.50 |
ANTHONY CRASTUS |
LH |
F. ROSSI |
18 |
88 |
422-335 |
68 |
0 |
|
15 |
VYSOTSKY |
4y a a |
54.50 |
DAMIEN BOCHE |
EUROPEAN BLOODSTOCK |
L. GADBIN |
5 |
81 |
24127-7 |
68 |
0 |
|
9 |
GAIUS |
4y a g |
55.50 |
RONAN THOMAS |
TEAM VALOR INTERNATI |
FH. GRAFFARD |
13 |
84 |
00012-9 |
65 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 6. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
2 |
MUSTAQQIR (IRE) |
4y d a |
60.00 |
AURELIEN LEMAITRE |
HAMDAN AL MAKTOUM |
F. HEAD |
15 |
74 |
0533- |
127 |
0 |
|
3 |
ARUM |
4y d k |
59.50 |
PIERRE-CHARLES BOUDOT |
SUC. JACQUES HEROLD |
HA. PANTALL |
9 |
73 |
847702- |
127 |
0 |
|
13 |
FOUR GENERATIONS |
4y k k |
56.50 |
THOMAS TRULLIER |
CLEMENCE VANDEL |
E. MIKHALIDES |
8 |
66 |
840720- |
127 |
0 |
|
16 |
AYANA |
4y d k |
56.00 |
RONAN THOMAS |
ECURIES DE LA ROUSSI |
H. FORTINEAU |
6 |
65 |
023306- |
127 |
0 |
|
11 |
MON CIEL ETOILE |
4y k g |
57.00 |
JEROME CLAUDIC |
ROLAND MONNIER |
E. LYON |
5 |
67 |
87295-1 |
116 |
0 |
|
4 |
PLAGE KELLER |
4y d g |
58.50 |
ALEXIS BADEL |
GERARD COHEN |
D&P. PROD'HO |
4 |
70 |
820-747 |
104 |
0 |
|
6 |
LUCKY BREAK (GB) |
4y a a |
58.50 |
CRISTIAN DEMURO |
ECURIE WALDECK/E. BE |
A&G. BOTTI |
17 |
70 |
5553-3 |
89 |
0 |
|
7 |
SEA WINGS (GB) |
4y a g |
58.50 |
CHRISTOPHE SOUMILLON |
DR. LODGE/MC. TYSSAN |
N. CAULLERY |
1 |
70 |
563-389 |
87 |
0 |
|
10 |
POCA BOY |
4y d g |
57.00 |
TONY PICCONE |
CLAUDE MAYNARD |
C. HERISSON DE BEAUVOIR |
18 |
67 |
262-413 |
79 |
0 |
|
1 |
LADY DYA |
4y d k |
60.00 |
THEO BACHELOT |
ANDRE COO |
S. WATTEL |
11 |
74 |
00121-0 |
74 |
0 |
|
14 |
RIDISIA (USA) |
4y d k |
53.50 |
CRYSTAL MIETTE |
EUROPEAN BLOODSTOCK |
G. PANNIER |
7 |
66 |
4229-00 |
74 |
0 |
|
17 |
HOME SWEET HOME |
4y d k |
56.00 |
MAXIME GUYON |
COMTE HERVE DE TALHO |
C. LOTOUX |
13 |
65 |
42-3 |
72 |
0 |
|
9 |
INDIAN PACIFIC |
4y d g |
57.50 |
ANTHONY CRASTUS |
HERALD BLOODSTOCK LT |
L. BAUDRON |
10 |
68 |
52-9963 |
70 |
0 |
|
12 |
COMBERMERE |
4y d g |
57.00 |
EDDY HARDOUIN |
PETER-ROBERT SPILLER |
E. LIBAUD |
2 |
67 |
14067-5 |
70 |
0 |
|
15 |
COIGNY |
4y d k |
56.00 |
IORITZ MENDIZABAL |
JOHANN BERTHELOT |
JM. LEFEBVRE |
3 |
65 |
445087 |
70 |
0 |
|
8 |
FAMOUS LINE |
4y k k |
56.50 |
AXEL BARON |
ECURIE VICTORIA DREA |
JPH. DUBOIS |
14 |
69 |
30617-0 |
66 |
0 |
|
5 |
LA GAETA |
4y k k |
58.50 |
MORGAN DELALANDE |
GERARD AUGUSTIN-NORM |
S. WATTEL |
16 |
70 |
446-161 |
65 |
0 |
|
18 |
SHOWMETHEMOON (GB) |
4y d k |
54.50 |
SEBASTIEN MAILLOT |
BRUCE COLLET |
ROB. COLLET |
12 |
62 |
110-000 |
65 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 7. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
MARRAKECH EXPRESS |
4y d a |
60.00 |
THOMAS TRULLIER |
QAZAQSTAN RACING CLU |
H. GHABRI |
16 |
80 |
146137- |
127 |
0 |
|
3 |
TRUCO |
4y d a |
60.00 |
THEO BACHELOT |
ARTHUR MENDES |
E&G. LEENDERS |
11 |
80 |
33513- |
127 |
0 |
|
6 |
SUQUITHO |
4y d k |
59.50 |
STEPHANE PASQUIER |
CLAUDIO MARZOCCO |
HA. PANTALL |
15 |
79 |
783132- |
127 |
0 |
|
10 |
MOUDIR |
4y d a |
58.50 |
AURELIEN LEMAITRE |
JEAN JULIAN |
E. MIKHALIDES |
10 |
77 |
14111-0 |
127 |
0 |
|
12 |
TORONADA |
4y k k |
58.00 |
EDDY HARDOUIN |
ANJA WILDE |
C&Y. LERNER |
3 |
76 |
946050- |
127 |
0 |
|
15 |
ALBIR |
4y k a |
57.50 |
CHRISTOPHE SOUMILLON |
CARLOS VAZQUEZ GONZA |
C. FERLAND |
1 |
75 |
4134-35 |
103 |
0 |
|
11 |
TRENTINO |
4y a g |
58.50 |
HUGO JOURNIAC |
LUTZ BONGEN |
M. NIGGE |
6 |
77 |
04091-0 |
102 |
0 |
|
14 |
VAN HALO |
4y d g |
57.50 |
PIERRE-CHARLES BOUDOT |
LE HARAS DE LA GOUSS |
F. ROSSI |
9 |
75 |
923-720 |
102 |
0 |
|
9 |
BOBYDARGENT |
4y k g |
59.00 |
CRISTIAN DEMURO |
ECURIE MATHIEU OFFEN |
JP. GAUVIN |
4 |
78 |
8645-04 |
97 |
0 |
|
13 |
LIGHT OF CRISTO |
4y d a |
58.00 |
ALEXANDRE ROUSSEL |
FRANCESCO DI LENA |
G. BIETOLINI |
17 |
76 |
167-110 |
82 |
0 |
|
16 |
WHAT IF |
4y a k |
56.00 |
CORALIE PACAUT |
LUC LAPORTE |
ALEX. FRACAS |
18 |
75 |
1544-56 |
81 |
0 |
|
2 |
VAROKI |
4y k a |
60.00 |
MICKAEL FOREST |
JL.RAYMOND/D.HARDY |
O. TRIGODET |
5 |
80 |
76395-3 |
80 |
0 |
|
7 |
SHIKAMI (IRE) |
4y k g |
58.00 |
AMBRE MOLINS |
BONACCORSO VITALE BR |
F. SHERIDAN |
13 |
79 |
6081-00 |
77 |
0 |
|
8 |
PERFECTO |
4y d a |
59.00 |
VINCENT CHEMINAUD |
JACQUES CYGLER |
HA. PANTALL |
2 |
78 |
20024-7 |
77 |
0 |
|
5 |
ASTROLOGIA |
4y d k |
59.50 |
GREGORY BENOIST |
LEONETTI/XOUAL/BRED |
Y. BARBEROT |
14 |
79 |
01-2127 |
74 |
0 |
|
4 |
IL DECAMERONE |
4y d g |
59.50 |
ALEXIS POUCHIN |
M. BORIES/N. PAYSAN |
N. PAYSAN |
7 |
79 |
31-2127 |
70 |
0 |
|
18 |
IDIOSA (GER) |
4y d k |
57.50 |
MICKAEL BARZALONA |
BERND DIETEL |
A. MARCIALIS |
12 |
75 |
77074-6 |
68 |
0 |
|
17 |
FOLIGNO |
4y d a |
54.50 |
FRIDA VALLE SKAR |
ECURIE PRUNIER |
E. LIBAUD |
8 |
75 |
25128-3 |
65 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 8. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
4 |
MEZIDON |
7y k g |
56.50 |
ETHEL RABHI |
JEAN-LOUIS BOUYENVAL |
D&P. PROD'HO |
13 |
63 |
906051- |
127 |
0 |
|
8 |
BIG SPENDER |
8y d g |
57.50 |
AURELIEN LEMAITRE |
CLAIRE STEPHENSON |
G. DOLEUZE |
10 |
58 |
400280- |
127 |
0 |
|
13 |
PLENTY CITY |
5y d g |
54.00 |
LAURE NEUVILLE |
ECURIES DE LA ROUSSI |
H. FORTINEAU |
15 |
57 |
002000- |
127 |
0 |
|
14 |
CHUCK SPORT |
8y d g |
57.00 |
ANTOINE COUTIER |
C. FEY |
C. FEY |
9 |
57 |
701006- |
127 |
0 |
|
16 |
LLOYDMINSTER |
10y d g |
56.00 |
STEPHANE PASQUIER |
CHRYSTELLE CARDENNE |
C. CARDENNE |
14 |
55 |
417058- |
127 |
0 |
|
12 |
ALEGIA |
5y a k |
54.00 |
CRYSTAL MIETTE |
ECURIE KURA |
N. BELLANGER |
2 |
57 |
297-045 |
97 |
0 |
|
2 |
MINISTRABLE |
5y d a |
59.50 |
ALEXANDRE ROUSSEL |
JEAN-YVES AUBAUD |
C. LOTOUX |
12 |
63 |
41-1734 |
77 |
0 |
|
17 |
BIG LETTERS (IRE) |
8y d k |
54.00 |
CECILIA POIRIER |
ERIC LARGE |
E. LARGE |
6 |
54 |
110-305 |
77 |
0 |
|
3 |
COPPER BAKED |
6y d k |
59.50 |
SEBASTIEN MAILLOT |
ALAIN CHERIFI |
L. ROVISSE |
11 |
63 |
00-0250 |
72 |
0 |
|
1 |
ZIVERI |
5y d a |
60.00 |
CHRISTOPHE SOUMILLON |
HENRY BOUTIN |
M. BOUTIN |
18 |
64 |
0-00000 |
71 |
0 |
|
7 |
STORMY |
6y a g |
57.50 |
ALEXIS BADEL |
MARIE-CLAIRE ELAERTS |
S. CERULIS |
16 |
58 |
2038-00 |
71 |
0 |
|
11 |
GAETANO DONIZETTI (IRE) |
7y d a |
57.00 |
JEROME CLAUDIC |
THIERRY MARECHAL |
A. MARCIALIS |
7 |
57 |
22-0215 |
70 |
0 |
|
5 |
PEACEFUL CITY |
5y d k |
58.50 |
LUDOVIC BOISSEAU |
DIDIER MARS |
N. BELLANGER |
5 |
61 |
69-2744 |
68 |
0 |
|
6 |
KIWI GREEN SUITE (BRZ) |
7y k a |
58.50 |
CRISTIAN DEMURO |
BENJAMIN STEINBRUCH |
D. SMAGA |
8 |
61 |
08-2775 |
67 |
0 |
|
10 |
JE SUIS CHARLIE |
7y d g |
57.00 |
TONY PICCONE |
G. NICOT/C. GUIMARD |
G. NICOT |
4 |
57 |
961-444 |
67 |
0 |
|
9 |
HANDCHOP |
7y d g |
57.00 |
ALEXIS POUCHIN |
C. BOUTIN |
C. BOUTIN |
17 |
57 |
030000 |
67 |
0 |
|
15 |
LEFORTOVO |
7y d g |
56.50 |
THEO BACHELOT |
CHANTAL REGALADO-GON |
J.F.. HUGHES |
3 |
56 |
829-048 |
67 |
0 |
|
18 |
LAVINIA ROSE (GB) |
7y a k |
55.50 |
MAXIME GUYON |
ATHANASIOS DIMITROPO |
G. ALIMPINISIS |
1 |
54 |
0-05006 |
67 |
0 |
|
Saint Cloud Fransa 9. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
RISE HIT |
6y d g |
60.00 |
THEO BACHELOT |
DANIEL DUMOULIN |
R. LE GAL |
2 |
54 |
80047-6 |
127 |
0 |
|
2 |
MR MACFLY |
5y d g |
58.00 |
HUGO BESNIER |
EDOUARD THUEUX |
E. THUEUX |
1 |
53 |
740480- |
127 |
0 |
|
9 |
SANTORINA |
7y d k |
56.00 |
ALEXIS BADEL |
RAYMOND DUPONT-FAHN |
J. DUPONT-FAHN |
5 |
45 |
000000- |
127 |
0 |
|
18 |
SHANABALA |
9y d k |
51.00 |
ALEXIS POUCHIN |
RAYMOND DUPONT-FAHN |
J. DUPONT-FAHN |
16 |
33 |
704790- |
127 |
0 |
|
17 |
DIFFERENT VIEWS (USA) |
6y d g |
51.00 |
THOMAS TRULLIER |
BELVISI BOUE |
FX. BELVISI |
18 |
33 |
000-079 |
96 |
0 |
|
6 |
LA FARFALLINA (GB) |
5y a k |
57.00 |
JENTE MARIEN |
FRANK SHERIDAN |
F. SHERIDAN |
3 |
47 |
9067-05 |
95 |
0 |
|
11 |
GRISBI (GB) |
5y k g |
54.00 |
CAMILLE COLLET-VIDAL |
CAMILLE COLLET-VIDAL |
ROB. COLLET |
14 |
44 |
090-724 |
89 |
0 |
|
10 |
ODE ONE |
6y d g |
55.50 |
MICKAEL BARZALONA |
ELISABETH MEZQUITA |
R. MARTENS |
4 |
44 |
030-320 |
78 |
0 |
|
12 |
COPACETIC (IRE) |
6y d g |
52.50 |
CECILIA POIRIER |
ERIC LARGE |
E. LARGE |
7 |
41 |
906-020 |
77 |
0 |
|
3 |
GOOD TO TALK (GB) |
5y d a |
58.00 |
LUDOVIC BOISSEAU |
ECURIE SENATOR |
A. LEDUC |
13 |
50 |
0-26280 |
72 |
0 |
|
16 |
ANADUN |
8y d k |
51.00 |
ANTHONY CRASTUS |
P. NICOT |
P. NICOT |
9 |
34 |
969-729 |
72 |
0 |
|
8 |
AL RASSOUL |
5y d g |
56.50 |
VINCENT CHEMINAUD |
P. NICOT |
P. NICOT |
8 |
46 |
008-009 |
71 |
0 |
|
4 |
PROST (GER) |
6y d g |
57.50 |
JEROME MOUTARD |
GHISLAIN KOB |
B. LEGROS |
11 |
48 |
500-055 |
67 |
0 |
|
5 |
VENT CHARLIE |
5y d g |
57.00 |
AURELIEN LEMAITRE |
CAROLINE AUVRAY |
C. AUVRAY |
6 |
47 |
0050-09 |
67 |
0 |
|
7 |
MAGIC MAC (GB) |
8y d k |
56.50 |
STEPHANE PASQUIER |
BELVISI BOUE |
FX. BELVISI |
17 |
46 |
00-9030 |
67 |
0 |
|
14 |
KONIG CHOUCHEN |
8y d g |
52.00 |
CORALIE PACAUT |
GERARD REGLEY |
O. REGLEY |
12 |
40 |
960-528 |
67 |
0 |
|
13 |
HUDA |
7y d k |
53.50 |
FABRICE VERON |
GHISLAIN KOB |
B. LEGROS |
10 |
40 |
00-0003 |
65 |
0 |
|
15 |
LA RACEUSE (IRE) |
8y d k |
50.50 |
DELPHINE SANTIAGO |
CAROLINE AUVRAY |
C. AUVRAY |
15 |
36 |
46-6684 |
65 |
0 |
|
Etiketler : 19 mayıs 2020 salı, 19 mayıs 2020 salı at yarışı bülteni, 19 mayıs 2020 salı sıralı at yarışı listesi, 19 mayıs 2020 salı saint cloud fransa at yarışı bülteni, 19 mayıs 2020 salı saint cloud fransa at yarışı programı, 19 mayıs 2020 salı saint cloud fransa at yarışı tam listesi, 19 mayıs 2020 salı saint cloud fransa at yarışı galop listesi, at yarışı bülteni, at yarışı galopları, at yarışı galop, tjk yarış bülteni, yarış programı, sıralı koşu listesi, at yarışları listesi